ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 10 kwiecień 2021
dodaj sparing
pokaż:
10 kwiecień
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
  Prawobrzeże Świnoujście - Wicher Brojce więcej
  Pomorzanin Nowogard - Sparta Gryfice więcej
  Arkonia Szczecin - Stal Szczecin więcej
  Sarmata Dobra - Iskra Golczewo więcej
  Jeziorak Szczecin - Mewa Resko więcej
  Jantar Dziwnów - KS Fala Międzyzdroje więcej
  Dąb Dębice - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
  Mierzynianka Mierzyn - Piast Chociwel więcej
  Tanowia Tanowo - Orzeł Łoźnica więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
  Sokół Pyrzyce - Unia Dolice więcej
  Morzycko Moryń - Dąb Dębno więcej
  SCRS Barlinek - Iskra Banie więcej
  Kłos Pełczyce - Orkan Suchań więcej
  Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Odra Chojna więcej
  Orzeł Grzędzice - Energetyk Gryfino więcej
  Ogniwo Babinek - A.P. Gavia Choszczno więcej
  Osadnik Myślibórz - Stal Lipiany więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
  Wiekowianka Wiekowo - Wybrzeże Biesiekierz więcej
  LZS Kowalewice - Astra Ustronie Morskie więcej
  Błękitni Stary Jarosław - Sława Sławno więcej
  Radew Białogórzyno - Vimobilia Będzino więcej
  Strong Zielenica - Saturn Mielno więcej
  Płomień Myślino - Zefir Wyszewo więcej
  Głaz Tychowo - Gryf Polanów więcej
  Pomorzanin Sławoborze - Victoria Sianów więcej
  Iskra Kłanino - Iskra Białogard więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
  Orzeł Łubowo - Redłovia Redło więcej
  Mechanik Turowo - Calisia Kalisz Pomorski więcej
  Wiarus Żółtnica - Drawa Drawno więcej
  Orzeł Bierzwnik - Olimp Złocieniec więcej
  Pogoń Połczyn Zdrój - KP Drawsko Pomorskie więcej
  Światowid 63 Łobez - Błonie Barwice więcej
  Zawisza Grzmiąca - Drzewiarz Świerczyna więcej
  Ikar Krosino - Korona Człopa więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
  Błękitni II Stargard - Gryf Kamień Pomorski więcej
  Olimp Gościno - Wieża Postomino więcej
  Sparta Węgorzyno - Lech Czaplinek więcej
  Ina Goleniów - Polonia Płoty więcej
  Darłovia Darłowo - Mechanik Bobolice więcej
  Intermarche-Rega Trzebiatów - Leśnik Manowo więcej
  Orzeł Wałcz - Iskierka Szczecin więcej
  Polski Cukier Kluczevia Stargard - Vineta Wolin więcej
  Hutnik Szczecin - MKP Szczecinek więcej
  Rasel Dygowo - Biali Sądów więcej
piła nożna A Klasa gr. 1
  Bałtyk Gostyń - Bizon Cerkwica więcej
  Grot Gorawino - Płomień Pobłocie Wielkie więcej
  Syrena-Grot Rymań - Kotwica II Kołobrzeg więcej
  Derby Karścino - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
  Wrzos Wrzosowo - Korona Stuchowo więcej
  Resko Karcino - Sokół Lulewice więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
  Zalew Stepnica - Radowia Radowo Małe więcej
  Pionier Żarnowo - Promień Mosty więcej
  Masovia Maszewo - OKS Center MD Goleniów więcej
  Jastrząb Łosośnica - Błękitni Trzygłów więcej
  Hanza Goleniów - Pomorzanin Przybiernów więcej
  Znicz Wysoka Kamieńska - Sowianka Sowno więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
  Sparta Skalin - Kluczevia II Stargard więcej
  Rolpol Chlebowo - Unia Stargard więcej
  WODR Barzkowice - Płomień Lisowo więcej
  Orzeł Pęzino - Orkan Dalewo więcej
  Orzeł Małkocin - Czarni Marianowo więcej
  Zorza Tychowo - Dąbrovia Stara Dąbrowa więcej
  Ina Ińsko - Wicher Reptowo więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
  Czarni Szczecin - Czarni Czarnówko więcej
  Świat Drzewa KP Przecław - Grot Gardno więcej
  Odrzanka Radziszewo - Ehrle Dobra Szczecińska więcej
  Kasta Szczecin-Majowe - Aquila Szczecin więcej
  Vielgovia Szczecin - Chemik II Police więcej
  Zryw Kołbaskowo - Wicher Steklno więcej
  Znicz Niedźwiedź - Wołczkowo-Bezrzecze więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
  Pomorzanin Cychry - Zieloni Zielin więcej
  Myśla Dargomyśl - Zjednoczeni Kurzycko więcej
  Piast Piaseczno - LUKS Krzywin więcej
  Mieszko Mieszkowice - Łabędź Widuchowa więcej
  Sekwoja Brwice - Czcibor Cedynia więcej
  Witniczanka Witnica - Chrobry Lisie Pole więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
  Czarni Fiege Lubanowo - Piast Karsko więcej
  Błyskawica Kluki - Polonia Giżyn więcej
  Koral Mostkowo - Iskra II Banie więcej
  Unia Swochowo - Jedność Przewłoki więcej
  Sęp Brzesko - Bryza Reńsko więcej
  GKS Golenice - Wicher Przelewice więcej
  Mechanik Warnice - Piast Kolin więcej
piła nożna A Klasa gr. 7
  Iskra Lutówko - Korona Raduń więcej
  Sokół Granowo - Iskra Warszyn więcej
  Ina Nadarzyn - Iskra Pomień więcej
  Orzeł Żeńsko - Ina Recz więcej
  Klon Krzęcin - Sokół Sokoliniec więcej
  Świt Barnimie - Pomorzanin Zamęcin więcej
piła nożna B Klasa gr. 1
  Lotnik Czarne - Gardominka Mechowo więcej
  Polonia II Płoty - Zieloni Wyszobór więcej
  Jantar II Dziwnów - Wicher II Brojce więcej
  Orzeł Mrzeżyno - Prawobrzeże II Świnoujście więcej
piła nożna B Klasa gr. 2
  Gwiazda Żalęcino - Zorza II Dobrzany więcej
  Orkan II Suchań - Unia II Dolice więcej
  Sparta II Węgorzyno - Pomorzanin Krąpiel więcej
piła nożna B Klasa gr. 3
  Aquila II Szczecin - Prawobrzeże Szczecin więcej
  Okręt Szczecin - Iskierka II Szczecin więcej
  Sztorm Szczecin - Pionier Szczecin więcej
  Rybak Trzebież - Victoria 95 Przecław więcej
  Future Szczecin - GKS Kołbacz więcej
piła nożna B Klasa gr. 4
  Polonia Gryfino - Sokół II Pyrzyce więcej
  Morzycko II Moryń - Zryw Góralice więcej
  Stal II Lipiany - Energetyk II Gryfino więcej
  Sokół Różańsko - Sparta Sobiemyśl więcej
  Korona Klępicz - Klon Krzymów więcej
piła nożna B Klasa gr. 5
  Pomorzanka Jarosławsko - Ina Stradzewo więcej
  Skrzydlaci Będargowo - Pogoń II Barlinek więcej
  Strzała Płotno - Grom Płonno więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
  Legia Warszawa - Pogoń Szczecin więcej
  Górnik Zabrze - Warta Poznań więcej
  Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin więcej
  Cracovia Kraków - Lech Poznań więcej
  Wisła Płock - Piast Gliwice więcej
  Stal Mielec - Raków Częstochowa więcej
  Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Kraków więcej
  Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
  Korona Kielce - Górnik Zabrze więcej
  Lech Poznań - Zagłębie Lubin więcej
  Arka Gdynia - Wisła Kraków więcej
  Śląsk Wrocław - Hutnik Kraków więcej
  Gwarek Zabrze - Legia Warszawa więcej
  Jagiellonia Białystok - FCB Escola Varsovia więcej
  Cracovia Kraków - Pogoń Szczecin więcej
  Lechia Gdańsk - SMS Łódź więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
  Legia Warszawa - Futsal Victoria Sulejówek więcej
  KS Futsal Piła - AZS UG Gdańsk więcej
  KS Gniezno - Mrówka Mosina więcej
  Futsal Szczecin - TAF Toruń więcej
  KS Futsal Oborniki - Football Club 10 Zgierz więcej
  Futbalo Białystok - We-Met Futsal Club Kamienica więcej
  LZS Dragon Bojano - Malwee Łódź więcej
piła nożna III liga Kobiet Makroregionalna
  MKS Lew Lębork - Energetyk Junior Gryfino więcej
  UKS Victoria SP2 Sianów - Victoria Niemcz Osielsko więcej
  Juna-Trans Women Stare Oborzyska - Lechia Gdańsk więcej
  LFA Szczecin - Spójnia Białe Błota więcej
  Błękitni Stargard - GOSRiT Luzino więcej
  KA4 resPect Krobia - Marcus Gdynia więcej
piła nożna II liga
  Olimpia Grudziądz - Lech II Poznań więcej
  KKS Kalisz - Motor Lublin więcej
  Śląsk II Wrocław - Bytovia Bytów więcej
  Garbarnia Kraków - Chojniczanka Chojnice więcej
  Skra Częstochowa - Stal Rzeszów więcej
  Błękitni Stargard - Sokół Ostróda więcej
  Hutnik Kraków - Olimpia Elbląg więcej
  Znicz Pruszków - GKS Katowice więcej
  Pogoń Siedlce - Górnik Polkowice więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
  Azoty Puławy - Torus Wybrzeże Gdańsk więcej
  KS SPR Chrobry Głogów - Stal Mielec więcej
  Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Orlen Wisła Płock więcej
  Energa MKS Kalisz - Łomża Vive Kielce więcej
  Zagłębie Lubin - Sandra SPA Pogoń Szczecin więcej
  Gwardia Opole - NMC Górnik Zabrze więcej
  MMTS Kwidzyn - Grupa Azoty Tarnów więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
  Start Elbląg - SPR JKS Jarosław więcej
  Młyny Stoisław Koszalin - KPR Kobierzyce więcej
  Ruch Chorzów - Piotrcovia Piotrków Tryb. więcej
  Zagłębie Lubin - MKS Lublin więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
  Nielba Wągrowiec - SKPR USAR Kwidzyn więcej
  Sokół Kościerzyna - Tytani Wejherowo więcej
  Gwardia Koszalin - Warmia Olsztyn więcej
  GKS Żukowo - SMS ZPRP Gdańsk więcej
  SMS ZPRP Kwidzyn - KPR Elbląg więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
  Jeziorak Iława - KPR Blejkan Gryfino więcej
  Sambor Tczew - AZS UKW Bydgoszcz więcej
  MKS Handball Czersk - AZS UMK Toruń więcej
  MKS Brodnica - Szczypiorniak Olsztyn więcej
  SMS ZPRP II Kwidzyn - UKS Jedynka Kodo Morąg więcej
piłka ręczna II liga kobiet - grupa 2
  MKS Brodnica - KU AZS Politechnika Koszalińska więcej
  MKS Słupia Słupsk - GUKS Drwęca Lubicz więcej
  Tytani Wejherowo - MKS Kusy Szczecin więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni kwiecień 2021 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
dzisiejsze newsy
koszykówka/I liga: 1
koszykówka/PLK: 2
 
top komentarze
newsy:
6 » Bartosz Ława żegna się  »
4 » Olga Strantzali zawodn »
3 » Trener szuka pracy
1 » 101. urodziny Stefana Ż »
1 » Wojdak: Ciężka praca za »
1 » Trener poszukuje klubu
1 » Sparta rozpoczyna przyg »
1 » Maciej Żurawski z umową »
1 » Świtowcy rozpoczynają p »
mecze:
2 » Raków Częstochowa-Pogoń »
1 » Grupa Azoty Chemik Poli »
1 » Pogoń Szczecin-Warta Po »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
cola
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2910
• imprez: 127697
• newsów: 74339
• użytkowników: 75069
• komentarzy: 1112065
• zdjęć: 807371
• relacji: 38989
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2021 - by ligowiec team
Polityka Cookies