ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - kwiecień 2021
pokaż:
01 kwiecień
koszykówka Energa Basket Liga play off
Legia Warszawa - King Wilki Morskie Szczecin 99 : 91 więcej
Zastal Zielona Góra - PGE Spójnia Stargard 89 : 74 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
14:00  Górnik Zabrze S.A. - UKS SMS Łódź więcej
13:00  Legia Warszawa S.A. - Jagiellonia Białystok SSA więcej
12:00  Zagłębie Lubin - Arka Gdynia SSA więcej
11:15  Korona SA Kielce - KKS Lech Poznań więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
UKS SMS Łódź - Sportis KKP Bydgoszcz 2 : 0 więcej
AZS UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI - GKS Katowice 1 : 1 więcej
AP Lotos Gdańsk - Czarni Sosnowiec 0 : 4 więcej
Śląsk Wrocław - Górnik Łęczna 0 : 7 więcej
ROW Rybnik - Olimpia Szczecin 1 : 2 więcej
piła nożna II Liga Zachodnia Kobiet
UKS Bielawianka Bielawa - LUKS Ziemia Lubińska 7 : 0 więcej
GSS Grodzisk Wielkopolski - UKS SMS III Łódź 1 : 0 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - WAP Włocławek 0 : 2 więcej
Unifreeze Górzno - KS Skra Częstochowa 1 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - wiosna
12:00  AP Reissa Poznań - KKS Lech Poznań więcej
12:30  FASE Szczecin - Lechia Gdańsk więcej
15:00  Olimpijczyk Kwakowo - Akademia Pogoń Szczecin więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - wiosna
12:00  Pogoń Szczecin - Bałtyk Koszalin więcej
14:00  Warta Poznań SA - Błękitni Wronki więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
Torus Wybrzeże Gdańsk - Azoty Puławy 34k : 34 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet play off
Grupa Azoty Chemik Police - E.Leclerc Radomka Radom 3 : 1 więcej
02 kwiecień
koszykówka Energa Basket Liga play off
WKS Śląsk Wrocław - Trefl Sopot 91 : 72 więcej
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - Pszczółka Start Lublin 94 : 100 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
12:00  Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk więcej
12:00  Hutnik Kraków - SKS Gwarek Zabrze więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
Futsal Szczecin - LZS Bojano 8 : 2 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Medyk Konin - Rolnik B. Głogówek 3 : 0 więcej
piła nożna eWinner II liga
Stal Rzeszów - Błękitni Stargard 2 : 2 więcej
Bytovia Bytów - Garbarnia Kraków 1 : 2 więcej
piła nożna II Liga Zachodnia Kobiet
Medyk II Konin - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 0 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - wiosna
10:30  FASE Szczecin - AP Reissa Poznań więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
Orlen Wisła Płock - Sandra SPA Pogoń Szczecin 31 : 16 więcej
03 kwiecień
koszykówka Energa Basket Liga play off
Legia Warszawa - King Wilki Morskie Szczecin 90 : 67 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
Błonie Barwice - Drawa Drawno 0 : 3 więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
13:00  Koral Mostkowo - Sęp Brzesko więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Legia Warszawa - Pogoń Szczecin 4 : 2 więcej
Cracovia Kraków - Lech Poznań 2 : 1 więcej
Wisła Płock - Piast Gliwice 0 : 1 więcej
15:00  Stal Mielec - Raków Częstochowa więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
12:00  Escola Varsovia - Cracovia SSA Kraków więcej
15:00  Wisła Kraków SA - Śląsk Wrocław więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
AZS UG Gdańsk - UMKS Zgierz 3 : 3 więcej
Best Drive Piła - amRACK CRB Mrówka ORLIK MOSINA 3 : 3 więcej
KS Gniezno - Legia Futsal Warszawa 0 : 3 więcej
Futsal Oborniki - Widzew Łódź Futsal 1 : 5 więcej
We-Met Futsal Club Kamienica - TAF Toruń 9 : 2 więcej
piła nożna eWinner II liga
Wigry Suwałki - KKS Kalisz 2 : 0 więcej
Lech II Poznań - Pogoń Siedlce 0 : 2 więcej
GKS Katowice - Olimpia Grudziądz 1 : 0 więcej
Hutnik Kraków - Znicz Pruszków 1 : 3 więcej
Sokół Ostróda - Olimpia Elbląg 2 : 1 więcej
Chojniczanka Chojnice - Skra Częstochowa 1 : 3 więcej
Motor Lublin - Śląsk II Wrocław 2 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - wiosna
13:00  Lotos Gdańsk UKS - Warta Poznań więcej
05 kwiecień
koszykówka Energa Basket Liga play off
Trefl Sopot - WKS Śląsk Wrocław 92 : 90 więcej
PGE Spójnia Stargard - Zastal Zielona Góra 82 : 77 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Górnik Zabrze - Warta Poznań 1 : 2 więcej
Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 3 : 1 więcej
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Kraków 2 : 0 więcej
Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław 0 : 1 więcej
06 kwiecień
koszykówka Energa Basket Liga play off
King Wilki Morskie Szczecin - Legia Warszawa 88 : 81 więcej
Pszczółka Start Lublin - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 83 : 87 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
Gwardia Opole - Orlen Wisła Płock 27 : 35 więcej
07 kwiecień
koszykówka Energa Basket Liga play off
Trefl Sopot - WKS Śląsk Wrocław 81 : 83 więcej
PGE Spójnia Stargard - Zastal Zielona Góra 80 : 91 więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
Futbalo Białystok - MLKS Victoria Sulejówek 2 : 1 więcej
piła nożna eWinner II liga
Stal Rzeszów - Pogoń Siedlce 1 : 5 więcej
Motor Lublin - Skra Częstochowa 0 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. II - grupa A
Elana Toruń - KP Starogard Gdański 0 : 1 więcej
Polonia Środa Wlkp. - GKS Przodkowo 0 : 1 więcej
Radunia Stężyca - Pogoń II Szczecin 2 : 0 więcej
Świt Szczecin - Bałtyk Gdynia 4 : 1 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
KS SPR Chrobry Głogów - Piotrkowianin Piotrków Tryb. 30 : 29 więcej
08 kwiecień
koszykówka Energa Basket Liga play off
Pszczółka Start Lublin - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 101 : 109 więcej
King Wilki Morskie Szczecin - Legia Warszawa 72 : 79 więcej
piła nożna eWinner II liga
Znicz Pruszków - GKS Katowice 1 : 0 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
MKS Zagłębie Lubin - Orlen Wisła Płock 22 : 32 więcej
09 kwiecień
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Jagiellonia Białystok - Cracovia Kraków 2 : 1 więcej
Wisła Kraków - Raków Częstochowa 1 : 2 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
EKS Start Elbląg - EUROBUD JKS Jarosław 28 : 25 więcej
10 kwiecień
piła nożna B Klasa gr. 4
Morzycko II Moryń - Zryw Góralice 3 : 0 więcej
Stal II Lipiany - Energetyk II Gryfino 3 : 0 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 1 : 1 więcej
Warta Poznań - Stal Mielec 0 : 0 więcej
Pogoń Szczecin - Wisła Płock 2 : 0 więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
KS Gniezno - amRACK CRB Mrówka ORLIK MOSINA 2 : 7 więcej
Futbalo Białystok - We-Met Futsal Club Kamienica 3 : 3 więcej
piła nożna eWinner II liga
Olimpia Grudziądz - Lech II Poznań 1 : 3 więcej
KKS Kalisz - Motor Lublin 1 : 1 więcej
Garbarnia Kraków - Chojniczanka Chojnice 2 : 1 więcej
Skra Częstochowa - Stal Rzeszów 3 : 4 więcej
Błękitni Stargard - Sokół Ostróda 3 : 1 więcej
Hutnik Kraków - Olimpia Elbląg 0 : 0 więcej
Pogoń Siedlce - Górnik Polkowice 1 : 2 więcej
piła nożna II Liga Zachodnia Kobiet
Unifreeze Górzno - UKS Bielawianka Bielawa 0 : 1 więcej
piła nożna II Liga PLO
16:00  Oldboje Światowid 63 Łobez - Oldboje Błękitni Gonne Małe więcej
16:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Bizon Cerkwica więcej
16:00  Oldboje Wyszewo - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
16:00  Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Pamet Świdwin więcej
16:00  Sokół Stara Dąbrowa - TKKF Strażak Koszalin więcej
piła nożna I Liga PLO
16:00  Olimp Złocieniec - Mechanik Bobolice więcej
16:00  STLA Szczecinek - Sparta Gryfice więcej
16:00  Mirstal Mirosławiec - Lech Czaplinek więcej
16:00  Amator Kołobrzeg - Iskra Białogard więcej
16:00  Zryw Kretomino - Gryf Kamień Pomorski więcej
16:00  Victoria Sianów - Darłovia Darłowo więcej
piła nożna III liga gr. II - grupa B
Sokół Kleczew - Górnik Konin 3 : 1 więcej
Unia Janikowo - Gryf Wejherowo 1 : 1 więcej
Mieszko Gniezno - Kotwica Kołobrzeg 0 : 3 więcej
Jarota Jarocin - Gwardia Koszalin 0 : 3 więcej
Chemik Police - Bałtyk Koszalin 0 : 3 więcej
Pomorzanin Toruń - Unia Swarzędz 1 : 0 więcej
Flota Świnoujście - Nielba Wągrowiec 3 : 3 więcej
piła nożna III liga gr. II - grupa A
Radunia Stężyca - Świt Szczecin 3 : 0 więcej
GKS Przodkowo - Elana Toruń 0 : 0 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
KS SPR Chrobry Głogów - Torus Wybrzeże Gdańsk 32 : 29 więcej
Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Azoty Puławy 28 : 40 więcej
Energa MKS Kalisz - SPR Stal Mielec 28 : 24 więcej
Gwardia Opole - Łomża Vive Kielce 29 : 37 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
Młyny Stoisław Koszalin - KPR Gminy Kobierzyce 19 : 16 więcej
MKS Zagłębie Lubin - MKS Perła Lublin 28 : 25 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
Nielba Wągrowiec - SKPR USAR Kwidzyn 35 : 34 więcej
17:00  Sokół Kościerzyna - Tytani Wejherowo więcej
Gwardia Koszalin - Warmia Olsztyn 26 : 31 więcej
17:00  GKS Żukowo - SMS ZPRP Gdańsk więcej
18:00  SMS ZPRP Kwidzyn - KPR Elbląg więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet play off
Developres SkyRes Rzeszów - Grupa Azoty Chemik Police 3 : 2 więcej
11 kwiecień
piła nożna A Klasa gr. 1
12:00  Syrena-Grot Rymań - Kotwica II Kołobrzeg więcej
piła nożna B Klasa gr. 1
Lotnik Czarne - Gardominka Mechowo 3 : 0 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Lech Poznań - Legia Warszawa 0 : 0 więcej
Zagłębie Lubin - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 : 1 więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
Legia Futsal Warszawa - MLKS Victoria Sulejówek 7 : 2 więcej
Best Drive Piła - AZS UG Gdańsk 3 : 3 więcej
Futsal Szczecin - TAF Toruń 2 : 6 więcej
Futsal Oborniki - UMKS Zgierz 5 : 5 więcej
Widzew Łódź Futsal - LZS Bojano 6 : 1 więcej
piła nożna eWinner II liga
Śląsk II Wrocław - Bytovia Bytów 3 : 2 więcej
piła nożna III liga gr. II - grupa A
Pogoń II Szczecin - KP Starogard Gdański 0 : 3 więcej
Bałtyk Gdynia - Polonia Środa Wlkp. 0 : 1 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
MMTS Kwidzyn - Sandra SPA Pogoń Szczecin 25 : 28 więcej
Grupa Azoty SPR Tarnów - Górnik Zabrze 20 : 27 więcej
12 kwiecień
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Piast Gliwice - Górnik Zabrze 2 : 0 więcej
13 kwiecień
koszykówka Energa Basket Liga play off
20:05  Zastal Zielona Góra - WKS Śląsk Wrocław więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet play off
17:30  Grupa Azoty Chemik Police - Developres SkyRes Rzeszów więcej
14 kwiecień
koszykówka Energa Basket Liga play off
14:55  Legia Warszawa - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. więcej
20:05  Zastal Zielona Góra - WKS Śląsk Wrocław więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
12:00  Korona SA Kielce - Górnik Zabrze S.A. więcej
12:00  KKS Lech Poznań - Zagłębie Lubin więcej
12:00  Arka Gdynia SSA - Wisła Kraków SA więcej
12:00  Śląsk Wrocław - Hutnik Kraków więcej
12:00  SKS Gwarek Zabrze - Legia Warszawa S.A. więcej
12:00  Jagiellonia Białystok SSA - Escola Varsovia więcej
12:00  Cracovia SSA Kraków - Pogoń Szczecin więcej
12:00  Lechia Gdańsk - UKS SMS Łódź więcej
piła nożna eWinner II liga
17:00  Bytovia Bytów - KKS Kalisz więcej
13:00  Górnik Polkowice - Olimpia Grudziądz więcej
13:00  Lech II Poznań - Znicz Pruszków więcej
17:00  GKS Katowice - Olimpia Elbląg więcej
16:30  Hutnik Kraków - Błękitni Stargard więcej
18:00  Sokół Ostróda - Skra Częstochowa więcej
13:00  Stal Rzeszów - Garbarnia Kraków więcej
19:30  Chojniczanka Chojnice - Śląsk II Wrocław więcej
18:00  Motor Lublin - Wigry Suwałki więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - wiosna
12:00  Olimpijczyk Kwakowo - AP Reissa Poznań więcej
12:00  Warta Poznań - FASE Szczecin więcej
12:00  Akademia Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk więcej
12:00  KKS Lech Poznań - Lotos Gdańsk UKS więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - wiosna
12:00  Bałtyk Koszalin - KKS Lech Poznań więcej
12:00  FASE Szczecin - Warta Poznań SA więcej
12:00  AP Reissa Poznań - Lechia Gdańsk więcej
12:00  Błękitni Wronki - Pogoń Szczecin więcej
15 kwiecień
koszykówka Energa Basket Liga play off
17:35  Legia Warszawa - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. więcej
16 kwiecień
koszykówka Energa Basket Liga play off
20:20  WKS Śląsk Wrocław - Zastal Zielona Góra więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
18:00  Podbeskidzie Bielsko-Biała - Pogoń Szczecin więcej
20:30  Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
18:00  Azoty Puławy - KS SPR Chrobry Głogów więcej
17 kwiecień
koszykówka Energa Basket Liga play off
17:50  Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - Legia Warszawa więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
  Sparta Węgorzyno - Leśnik Manowo więcej
13:00  Lech Czaplinek - Ina Goleniów więcej
15:00  Mechanik Bobolice - Orzeł Wałcz więcej
  Wieża Postomino - Darłovia Darłowo więcej
13:00  MKP Szczecinek - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
17:00  Vineta Wolin - Rasel Dygowo więcej
15:00  Polonia Płoty - Olimp Gościno więcej
14:00  Gryf Kamień Pomorski - Polski Cukier Kluczevia Stargard więcej
piła nożna B Klasa gr. 1
Gardominka Mechowo - Orzeł Mrzeżyno 0 : 3 więcej
piła nożna B Klasa gr. 4
Energetyk II Gryfino - Zryw Góralice 0 : 3 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
20:00  Wisła Kraków - Warta Poznań więcej
17:30  Raków Częstochowa - Lech Poznań więcej
15:00  Lechia Gdańsk - Piast Gliwice więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
12:00  Górnik Zabrze S.A. - Lechia Gdańsk więcej
12:00  UKS SMS Łódź - Cracovia SSA Kraków więcej
12:00  Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok SSA więcej
12:00  Escola Varsovia - SKS Gwarek Zabrze więcej
12:00  Legia Warszawa S.A. - Śląsk Wrocław więcej
12:00  Hutnik Kraków - Arka Gdynia SSA więcej
12:00  Wisła Kraków SA - KKS Lech Poznań więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
  TAF Toruń - Futsal Oborniki więcej
18:00  UMKS Zgierz - Futbalo Białystok więcej
  amRACK CRB Mrówka ORLIK MOSINA - Futsal Szczecin więcej
  AZS UG Gdańsk - LZS Bojano więcej
16:00  MLKS Victoria Sulejówek - KS Gniezno więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
13:00  GKS Katowice - Śląsk Wrocław więcej
12:00  Olimpia Szczecin - UKS SMS Łódź więcej
13:30  Rolnik B. Głogówek - ROW Rybnik więcej
12:15  Czarni Sosnowiec - Medyk Konin więcej
piła nożna eWinner II liga
16:00  Wigry Suwałki - Bytovia Bytów więcej
15:00  Garbarnia Kraków - Sokół Ostróda więcej
16:00  Skra Częstochowa - Hutnik Kraków więcej
16:00  Olimpia Elbląg - Lech II Poznań więcej
piła nożna II Liga Zachodnia Kobiet
16:00  LUKS Ziemia Lubińska - Medyk II Konin więcej
16:30  Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - WKS Śląsk II Wrocław więcej
piła nożna II Liga PLO
17:00  Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
17:00  Pamet Świdwin - Sokół Stara Dąbrowa więcej
17:00  Bizon Cerkwica - Oldboje Wyszewo więcej
17:00  Oldboje Bruskowo Wielkie - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
17:00  Ikar Krosino - Oldboje Błękitni Gonne Małe więcej
17:00  Maxtrans-Sokół Karlino - Oldboje Światowid 63 Łobez więcej
piła nożna I Liga PLO
17:00  Lech Czaplinek - Iskra Białogard więcej
17:00  Amator Kołobrzeg - STLA Szczecinek więcej
17:00  Sparta Gryfice - Victoria Sianów więcej
17:00  Darłovia Darłowo - Gryf Kamień Pomorski więcej
17:00  Mirstal Mirosławiec - Mechanik Bobolice więcej
17:00  Zryw Kretomino - Olimp Złocieniec więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - wiosna
12:00  Lotos Gdańsk UKS - Olimpijczyk Kwakowo więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - wiosna
12:00  Lechia Gdańsk - Bałtyk Koszalin więcej
12:00  Pogoń Szczecin - FASE Szczecin więcej
12:00  KKS Lech Poznań - Błękitni Wronki więcej
14:30  Warta Poznań SA - AP Reissa Poznań więcej
piła nożna III liga gr. II - grupa B
13:00  Unia Swarzędz - Mieszko Gniezno więcej
14:00  Flota Świnoujście - Pomorzanin Toruń więcej
14:00  Chemik Police - Unia Janikowo więcej
16:00  Gryf Wejherowo - Jarota Jarocin więcej
17:00  Górnik Konin - Bałtyk Koszalin więcej
17:00  Kotwica Kołobrzeg - Sokół Kleczew więcej
17:00  Nielba Wągrowiec - Gwardia Koszalin więcej
piła nożna III liga gr. II - grupa A
11:00  Świt Szczecin - Pogoń II Szczecin więcej
14:00  Elana Toruń - Bałtyk Gdynia więcej
16:00  Polonia Środa Wlkp. - Radunia Stężyca więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
18:00  Sandra SPA Pogoń Szczecin - Gwardia Opole więcej
14:30  Orlen Wisła Płock - Energa MKS Kalisz więcej
18:00  SPR Stal Mielec - Piotrkowianin Piotrków Tryb. więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
  Sokół Kościerzyna - Warmia Olsztyn więcej
  KPR Elbląg - GKS Żukowo więcej
  SMS ZPRP Gdańsk - Gwardia Koszalin więcej
  Tytani Wejherowo - Nielba Wągrowiec więcej
  SKPR USAR Kwidzyn - MKS Grudziądz więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
  SMS ZPRP II Kwidzyn - KPR Blejkan Gryfino więcej
17:00  AZS UMK Toruń - SMS ZPRP II Kwidzyn więcej
16:00  KPR Blejkan Gryfino - KS Szczypiorniak Olsztyn więcej
  KU AZS UKW Bydgoszcz - ITS Jeziorak Iława więcej
  AZS UMK Toruń - Sambor Latocha Agropom Tczew więcej
  KS Szczypiorniak Olsztyn - MKS Handball Czersk więcej
  UKS Jedynka Kodo Morąg - MKS Brodnica więcej
piłka ręczna II liga kobiet - grupa 2
13:00  KU AZS Politechnika Koszalińska - MKS Słupia Słupsk więcej
16:00  UKS Morski Sianów - KS Tytani Wejherowo więcej
15:00  MKS Brodnica - MKS Kusy Szczecin więcej
18 kwiecień
Mistrzostwa Polski Maraton Dębno więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
13:00  Iskierka Szczecin - Błękitni II Stargard więcej
15:00  Biali Sądów - Sokół Karlino więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
17:30  Legia Warszawa - Cracovia Kraków więcej
15:00  Wisła Płock - Jagiellonia Białystok więcej
12:30  Stal Mielec - Zagłębie Lubin więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
12:00  Zagłębie Lubin - Korona SA Kielce więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
16:00  Widzew Łódź Futsal - Legia Futsal Warszawa więcej
16:00  We-Met Futsal Club Kamienica - Best Drive Piła więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
12:15  Sportis KKP Bydgoszcz - AZS UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI więcej
14:00  Górnik Łęczna - AP Lotos Gdańsk więcej
piła nożna eWinner II liga
13:00  Znicz Pruszków - Górnik Polkowice więcej
17:50  KKS Kalisz - Chojniczanka Chojnice więcej
13:00  Śląsk II Wrocław - Stal Rzeszów więcej
13:00  Błękitni Stargard - GKS Katowice więcej
17:00  Olimpia Grudziądz - Pogoń Siedlce więcej
piła nożna II Liga Zachodnia Kobiet
15:00  UKS SMS III Łódź - UKS Bielawianka Bielawa więcej
14:00  WAP Włocławek - GSS Grodzisk Wielkopolski więcej
18:00  KS Skra Częstochowa - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - wiosna
16:15  FASE Szczecin - KKS Lech Poznań więcej
12:00  AP Reissa Poznań - Akademia Pogoń Szczecin więcej
12:00  Lechia Gdańsk - Warta Poznań więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
14:00  Torus Wybrzeże Gdańsk - Grupa Azoty SPR Tarnów więcej
16:00  Górnik Zabrze - MMTS Kwidzyn więcej
20 kwiecień
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
18:00  Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze więcej
20:30  Lech Poznań - Lechia Gdańsk więcej
20:30  Śląsk Wrocław - Podbeskidzie Bielsko-Biała więcej
18:00  Warta Poznań - Raków Częstochowa więcej
21 kwiecień
piła nożna IV liga zachodniopomorska
18:00  Polonia Płoty - Hutnik Szczecin więcej
18:00  Sokół Karlino - Błękitni II Stargard więcej
18:00  Lech Czaplinek - MKP Szczecinek więcej
18:00  Rasel Dygowo - Polski Cukier Kluczevia Stargard więcej
18:00  Wieża Postomino - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
18:00  Biali Sądów - Orzeł Wałcz więcej
18:00  Vineta Wolin - Darłovia Darłowo więcej
18:00  Gryf Kamień Pomorski - Olimp Gościno więcej
18:00  Iskierka Szczecin - Ina Goleniów więcej
18:00  Sparta Węgorzyno - Mechanik Bobolice więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
20:30  Piast Gliwice - Legia Warszawa więcej
18:00  Jagiellonia Białystok - Stal Mielec więcej
18:00  Zagłębie Lubin - Wisła Kraków więcej
20:30  Cracovia Kraków - Wisła Płock więcej
piła nożna eWinner II liga
18:00  Garbarnia Kraków - Motor Lublin więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
  KU AZS UKW Bydgoszcz - SMS ZPRP II Kwidzyn więcej
19:30  SMS ZPRP II Kwidzyn - MKS Brodnica więcej
  Sambor Latocha Agropom Tczew - KS Szczypiorniak Olsztyn więcej
18:00  Sambor Latocha Agropom Tczew - KU AZS UKW Bydgoszcz więcej
  MKS Brodnica - KS Szczypiorniak Olsztyn więcej
  SMS ZPRP II Kwidzyn - UKS Jedynka Kodo Morąg więcej
piłka ręczna II liga kobiet - grupa 2
18:00  MKS Brodnica - UKS Morski Sianów więcej
  GUKS Drwęca Lubicz - KU AZS Politechnika Koszalińska więcej
  UKS Morski Sianów - GUKS Drwęca Lubicz więcej
23 kwiecień
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
20:30  Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lech Poznań więcej
18:00  Raków Częstochowa - Śląsk Wrocław więcej
piła nożna eWinner II liga
13:00  Stal Rzeszów - KKS Kalisz więcej
19:30  Chojniczanka Chojnice - Wigry Suwałki więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
20:15  Gwardia Opole - Górnik Zabrze więcej
24 kwiecień
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
15:00  Sarmata Dobra - KS Fala Międzyzdroje więcej
16:00  Orzeł Łoźnica - Piast Chociwel więcej
16:00  Mierzynianka Mierzyn - Wicher Brojce więcej
  Tanowia Tanowo - Sparta Gryfice więcej
15:00  Prawobrzeże Świnoujście - Stal Szczecin więcej
  Pomorzanin Nowogard - Iskra Golczewo więcej
14:00  Jeziorak Szczecin - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
15:00  Jantar Dziwnów - Dąb Dębice więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
17:00  Morzycko Moryń - Orkan Suchań więcej
17:00  Kłos Pełczyce - Energetyk Gryfino więcej
17:00  Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Unia Dolice więcej
17:00  Osadnik Myślibórz - Zorza Dobrzany więcej
16:00  A.P. Gavia Choszczno - Stal Lipiany więcej
16:00  Ogniwo Babinek - Dąb Dębno więcej
15:00  CRS Pogoń Barlinek - Odra Chojna więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
15:00  Głaz Tychowo - Iskra Białogard więcej
16:00  Pomorzanin Sławoborze - Iskra Kłanino więcej
17:00  Sława Sławno - Astra Ustronie Morskie więcej
16:00  LZS Kowalewice - Wybrzeże Biesiekierz więcej
16:00  Wiekowianka Wiekowo - Saturn Mielno więcej
13:00  Radew Białogórzyno - Zefir Wyszewo więcej
15:00  Strong Zielenica - Gryf Polanów więcej
  Płomień Myślino - Victoria Sianów więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
16:00  Światowid 63 Łobez - Korona Człopa więcej
13:00  Zawisza Grzmiąca - Redłovia Redło więcej
12:00  Ikar Krosino - Calisia Kalisz Pomorski więcej
15:00  Mechanik Turowo - KP Drawsko Pomorskie więcej
13:00  Spójnia Świdwin - Olimp Złocieniec więcej
13:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Drawa Drawno więcej
15:00  Orzeł Bierzwnik - Wiarus Żółtnica więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
11:00  Orzeł Wałcz - Wieża Postomino więcej
12:00  Darłovia Darłowo - Polonia Płoty więcej
16:00  Ina Goleniów - Leśnik Manowo więcej
15:00  Sokół Karlino - Vineta Wolin więcej
15:00  Rasel Dygowo - Gryf Kamień Pomorski więcej
11:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - Hutnik Szczecin więcej
14:00  Olimp Gościno - Lech Czaplinek więcej
13:00  Polski Cukier Kluczevia Stargard - Iskierka Szczecin więcej
piła nożna A Klasa gr. 1
  Wrzos Wrzosowo - Sokół Lulewice więcej
16:00  Derby Karścino - Bizon Cerkwica więcej
  Bałtyk Gostyń - Resko Karcino więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
17:00  Zalew Stepnica - OKS Center MD Goleniów więcej
16:00  Pionier Żarnowo - Błękitni Trzygłów więcej
15:00  Masovia Maszewo - Pomorzanin Przybiernów więcej
19:00  Hanza Goleniów - Znicz Wysoka Kamieńska więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
15:00  Orzeł Małkocin - Płomień Lisowo więcej
  Orzeł Pęzino - Unia Stargard więcej
14:00  Rolpol Chlebowo - Wicher Reptowo więcej
15:00  Zorza Tychowo - Kluczevia II Stargard więcej
  Ina Ińsko - Sparta Skalin więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
  Odrzanka Radziszewo - Chemik II Police więcej
13:00  Kasta Szczecin-Majowe - Wicher Steklno więcej
15:00  Zryw Kołbaskowo - Znicz Niedźwiedź więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
17:00  Rurzyca Nawodna - LUKS Krzywin więcej
16:00  Pomorzanin Cychry - Czcibor Cedynia więcej
16:00  Mieszko Mieszkowice - Chrobry Lisie Pole więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
15:00  Sęp Brzesko - Piast Kolin więcej
  GKS Golenice - Mechanik Warnice więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
17:00  Pionier 95 Borne Sulinowo - Santos Kłębowiec więcej
16:00  Grom Szwecja - Sad Chwiram więcej
piła nożna B Klasa gr. 1
Jantar II Dziwnów - Gardominka Mechowo 3 : 0 więcej
  Polonia II Płoty - Wicher II Brojce więcej
  Zieloni Wyszobór - Prawobrzeże II Świnoujście więcej
14:00  Orzeł Mrzeżyno - Lotnik Czarne więcej
piła nożna B Klasa gr. 2
  Sparta II Węgorzyno - Dęby Rogowo więcej
  Gwiazda Żalęcino - Orkan II Suchań więcej
piła nożna B Klasa gr. 3
18:00  Okręt Szczecin - Victoria 95 Przecław więcej
  Future Szczecin - Prawobrzeże Szczecin więcej
  Aquila II Szczecin - Iskierka II Szczecin więcej
  GKS Kołbacz - Pionier Szczecin więcej
  Sztorm Szczecin - FASE Szczecin więcej
piła nożna B Klasa gr. 4
  Sokół Różańsko - Sokół II Pyrzyce więcej
Morzycko II Moryń - Energetyk II Gryfino 3 : 0 więcej
Zryw Góralice - Sparta Sobiemyśl 0 : 3 więcej
  Stal II Lipiany - Klon Krzymów więcej
  Korona Klępicz - Polonia Gryfino więcej
piła nożna B Klasa gr. 5
  Pionier Zwierzyn - Pomorzanka Jarosławsko więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
17:30  Zagłębie Lubin - Piast Gliwice więcej
20:00  Wisła Kraków - Cracovia Kraków więcej
15:00  Górnik Zabrze - Wisła Płock więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
  Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze S.A. więcej
  Korona SA Kielce - Wisła Kraków SA więcej
  KKS Lech Poznań - Hutnik Kraków więcej
  Arka Gdynia SSA - Legia Warszawa S.A. więcej
12:00  Śląsk Wrocław - Escola Varsovia więcej
  Jagiellonia Białystok SSA - UKS SMS Łódź więcej
  Cracovia SSA Kraków - Lechia Gdańsk więcej
piła nożna III liga Kobiet Makroregionalna
15:00  Błękitni Stargard - Marcus Gdynia więcej
11:00  KA4 resPect Krobia - Lechia Gdańsk więcej
12:30  UKS Victoria SP2 Sianów - Spójnia Białe Błota więcej
15:00  Energetyk Junior Gryfino - GOSRiT Luzino więcej
14:30  Juna-Trans Women Stare Oborzyska - LFA Szczecin więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
11:15  GKS Katowice - Górnik Łęczna więcej
11:00  AZS UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI - Olimpia Szczecin więcej
12:00  Medyk Konin - Akademia Piłkarska LG więcej
16:00  ROW Rybnik - Czarni Sosnowiec więcej
14:00  Śląsk Wrocław - Sportis KKP Bydgoszcz więcej
piła nożna eWinner II liga
18:00  Bytovia Bytów - Motor Lublin więcej
17:00  Pogoń Siedlce - Znicz Pruszków więcej
13:00  Górnik Polkowice - Olimpia Elbląg więcej
  Lech II Poznań - Błękitni Stargard więcej
18:30  GKS Katowice - Skra Częstochowa więcej
17:00  Hutnik Kraków - Garbarnia Kraków więcej
18:00  Sokół Ostróda - Śląsk II Wrocław więcej
piła nożna II Liga Zachodnia Kobiet
17:00  GSS Grodzisk Wielkopolski - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
  Unifreeze Górzno - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. więcej
  WKS Śląsk II Wrocław - LUKS Ziemia Lubińska więcej
  Medyk II Konin - UKS SMS III Łódź więcej
piła nożna II Liga PLO
17:00  Maxtrans-Sokół Karlino - Ikar Krosino więcej
17:00  Oldboje Błękitni Gonne Małe - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
17:00  Oldboje Wyszewo - Oldboje Bruskowo Wielkie więcej
17:00  Bizon Cerkwica - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo więcej
17:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - Sokół Stara Dąbrowa więcej
17:00  TKKF Strażak Koszalin - Pamet Świdwin więcej
piła nożna I Liga PLO
17:00  Zryw Kretomino - Mirstal Mirosławiec więcej
17:00  Lech Czaplinek - STLA Szczecinek więcej
17:00  Mechanik Bobolice - Iskra Białogard więcej
17:00  Darłovia Darłowo - Olimp Złocieniec więcej
17:00  Amator Kołobrzeg - Sparta Gryfice więcej
17:00  Gryf Kamień Pomorski - Victoria Sianów więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Mł. RW (B1)
11:00  Unia Białogard - Świt Szczecin więcej
11:00  SALOS Szczecin - Arkonia Szczecin więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów St. (A1) RW
17:00  SALOS Szczecin - Arkonia Szczecin więcej
  Świt Szczecin - Jeziorak Szczecin więcej
  Chemik Police - Sparta Gryfice więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - wiosna
  Akademia Pogoń Szczecin - Warta Poznań więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - wiosna
12:00  Lechia Gdańsk - Błękitni Wronki więcej
  Pogoń Szczecin - Warta Poznań SA więcej
  KKS Lech Poznań - FASE Szczecin więcej
piła nożna III liga gr. II - grupa B
13:00  Unia Swarzędz - Flota Świnoujście więcej
13:00  Bałtyk Koszalin - Kotwica Kołobrzeg więcej
16:00  Nielba Wągrowiec - Gryf Wejherowo więcej
17:00  Gwardia Koszalin - Pomorzanin Toruń więcej
17:00  Jarota Jarocin - Chemik Police więcej
17:00  Górnik Konin - Unia Janikowo więcej
piła nożna III liga gr. II - grupa A
13:00  Radunia Stężyca - Elana Toruń więcej
13:00  Bałtyk Gdynia - KP Starogard Gdański więcej
17:00  Świt Szczecin - Polonia Środa Wlkp. więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
13:00  KS SPR Chrobry Głogów - SPR Stal Mielec więcej
15:00  Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Orlen Wisła Płock więcej
13:30  Energa MKS Kalisz - Łomża Vive Kielce więcej
17:00  MMTS Kwidzyn - Grupa Azoty SPR Tarnów więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
17:00  MKS Perła Lublin - EUROBUD JKS Jarosław więcej
17:00  KPR Ruch Chorzów - KPR Gminy Kobierzyce więcej
17:00  Młyny Stoisław Koszalin - EKS Start Elbląg więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
  MKS Grudziądz - Tytani Wejherowo więcej
  Nielba Wągrowiec - Warmia Olsztyn więcej
  Sokół Kościerzyna - SMS ZPRP Gdańsk więcej
  Gwardia Koszalin - KPR Elbląg więcej
  GKS Żukowo - SMS ZPRP Kwidzyn więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
17:00  ITS Jeziorak Iława - KPR Blejkan Gryfino więcej
piłka ręczna II liga kobiet - grupa 2
  MKS Brodnica - KU AZS Politechnika Koszalińska więcej
  MKS Słupia Słupsk - GUKS Drwęca Lubicz więcej
13:00  KS Tytani Wejherowo - MKS Kusy Szczecin więcej
25 kwiecień
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
17:00  Arkonia Szczecin - Mewa Resko więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
11:00  Orzeł Grzędzice - Sokół Pyrzyce więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
15:00  Błękitni Stary Jarosław - Vimobilia Będzino więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
Drzewiarz Świerczyna - Błonie Barwice 3 : 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
15:00  Błękitni II Stargard - Mechanik Bobolice więcej
14:30  Sparta Węgorzyno - MKP Szczecinek więcej
piła nożna A Klasa gr. 1
15:30  Kotwica II Kołobrzeg - Płomień Pobłocie Wielkie więcej
12:00  Grot Gorawino - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
15:30  Syrena-Grot Rymań - Korona Stuchowo więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
18:00  Leśnik Kliniska - Promień Mosty więcej
13:30  Jastrząb Łosośnica - Sowianka Sowno więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
15:00  WODR Barzkowice - Dąbrovia Stara Dąbrowa więcej
16:30  Orkan Dalewo - Czarni Marianowo więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
11:30  Grot Gardno - Czarni Czarnówko więcej
13:00  Czarni Szczecin - Ehrle Dobra Szczecińska więcej
12:00  Świat Drzewa KP Przecław - Aquila Szczecin więcej
17:00  Vielgovia Szczecin - Wołczkowo-Bezrzecze więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
15:30  Piast Piaseczno - Łabędź Widuchowa więcej
17:00  Myśla Dargomyśl - Zieloni Zielin więcej
15:00  Sekwoja Brwice - Witniczanka Witnica więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
15:00  Polonia Giżyn - Piast Karsko więcej
15:00  Czarni Fiege Lubanowo - Iskra II Banie więcej
14:00  Koral Mostkowo - Bryza Reńsko więcej
15:00  Unia Swochowo - Wicher Przelewice więcej
piła nożna A Klasa gr. 7
15:00  Klon Krzęcin - Pomorzanin Zamęcin więcej
15:00  Iskra Pomień - Iskra Warszyn więcej
14:00  Sokół Granowo - Ina Recz więcej
15:00  Ina Nadarzyn - Sokół Sokoliniec więcej
15:00  Orzeł Żeńsko - Korona Raduń więcej
16:00  Iskra Lutówko - Świt Barnimie więcej
piła nożna A Klasa gr. 8
  Olympic Warszkowo - Arkadia Malechowo więcej
  Passat Bukowo Morskie - Wrzos Wrześnica więcej
12:00  Płomień Jeżyczki - Wieża II Postomino więcej
11:00  KS Sieciemin - Derby Gwiazdowo więcej
14:00  Fala ABFrost Gąski - Błękitni Tychowo więcej
piła nożna A Klasa gr. 9
14:00  KS Gwda Wielka - Sokół Spore więcej
12:00  Gryf Dobrowo - Wicher Rąbino więcej
14:00  Hajka Zegrze Pomorskie - Grot Bonin więcej
13:00  Hubertus Biały Bór - Grom Świelino więcej
13:00  Huragan Bierzwnica - Błękitni Gonne Małe więcej
14:00  Pogoń Wierzchowo - Wicher Mierzym więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
  Gryf Budowo - Grom Giżyno więcej
16:00  Znicz Dzikowo - Bytyń Nakielno więcej
14:00  Legion Strączno - Błękitni Pomierzyn więcej
12:00  Kopanik Lubno - Wspólni Różewo więcej
13:00  Mirstal Mirosławiec - Sokół Suliszewo więcej
piła nożna B Klasa gr. 2
14:00  Pomorzanin Krąpiel - Zorza II Dobrzany więcej
piła nożna B Klasa gr. 5
15:00  Strzała Płotno - Pogoń II Barlinek więcej
15:00  Skrzydlaci Będargowo - Ina Stradzewo więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
12:30  Warta Poznań - Jagiellonia Białystok więcej
17:30  Lechia Gdańsk - Legia Warszawa więcej
15:00  Stal Mielec - Pogoń Szczecin więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
12:00  SKS Gwarek Zabrze - Pogoń Szczecin więcej
piła nożna III liga Kobiet Makroregionalna
13:00  MKS Lew Lębork - Victoria Niemcz Osielsko więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
12:00  UKS SMS Łódź - Rolnik B. Głogówek więcej
piła nożna II Liga Zachodnia Kobiet
12:00  UKS Bielawianka Bielawa - WAP Włocławek więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Mł. RW (B1)
11:00  AP Gavia OZIMEK Choszczno - Chemik Police więcej
11:00  Błękitni Stargard - Prawobrzeże Szczecin więcej
11:00  Kotwica Kołobrzeg - FASE Szczecin więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów St. (A1) RW
11:00  Stal Szczecin - Flota Świnoujście więcej
11:00  Gwardia Koszalin - Bałtyk Koszalin więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - wiosna
16:00  Lotos Gdańsk UKS - AP Reissa Poznań więcej
16:15  FASE Szczecin - Olimpijczyk Kwakowo więcej
12:00  Lechia Gdańsk - KKS Lech Poznań więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - wiosna
12:00  AP Reissa Poznań - Bałtyk Koszalin więcej
piła nożna III liga gr. II - grupa B
11:00  Mieszko Gniezno - Sokół Kleczew więcej
piła nożna III liga gr. II - grupa A
11:00  Pogoń II Szczecin - GKS Przodkowo więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
13:00  Azoty Puławy - Torus Wybrzeże Gdańsk więcej
18:00  MKS Zagłębie Lubin - Sandra SPA Pogoń Szczecin więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
14:30  MKS Zagłębie Lubin - MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. więcej
28 kwiecień
piła nożna eWinner II liga
  Znicz Pruszków - Olimpia Grudziądz więcej
18:00  Motor Lublin - Chojniczanka Chojnice więcej
16:00  Wigry Suwałki - Stal Rzeszów więcej
18:00  KKS Kalisz - Sokół Ostróda więcej
15:00  Śląsk II Wrocław - Hutnik Kraków więcej
17:00  Garbarnia Kraków - GKS Katowice więcej
15:00  Skra Częstochowa - Lech II Poznań więcej
16:00  Błękitni Stargard - Górnik Polkowice więcej
15:00  Olimpia Elbląg - Pogoń Siedlce więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
14:00  MKS Perła Lublin - KPR Ruch Chorzów więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
19:00  Tytani Wejherowo - SMS ZPRP Kwidzyn więcej
17:00  KPR Elbląg - SMS ZPRP Gdańsk więcej
30 kwiecień
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - wiosna
15:00  FASE Szczecin - Lechia Gdańsk więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni kwiecień 2021 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
dzisiejsze newsy
piłka nożna/Ekstraklasa: 2
siatkówka/Ekstraklasa kobiet: 1
 
top komentarze
newsy:
12 » Rozgrywki zawieszone d »
mecze:
7 » Jarota Jarocin-Gwardia  »
7 » Radunia Stężyca-Świt Sz »
7 » Flota Świnoujście-Nielb »
3 » Pogoń Szczecin-Wisła Pł »
3 » Błękitni Stargard-Sokół »
2 » Mieszko Gniezno-Kotwica »
2 » Chemik Police-Bałtyk Ko »
1 » Pogoń II Szczecin-KP St »
1 » KS Fala Międzyzdroje-Je »
1 » Orzeł Wałcz-Iskierka Sz »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2920
• imprez: 128340
• newsów: 74655
• użytkowników: 78930
• komentarzy: 1114124
• zdjęć: 809272
• relacji: 39146
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2021 - by ligowiec team
Polityka Cookies