ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - maj 2021
dodaj sparing
pokaż:
01 maj
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
15:00  Iskra Golczewo - Prawobrzeże Świnoujście więcej
11:00  Stal Szczecin - Tanowia Tanowo więcej
16:00  Sparta Gryfice - Mierzynianka Mierzyn więcej
15:00  Wicher Brojce - Orzeł Łoźnica więcej
13:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Sarmata Dobra więcej
11:00  Piast Chociwel - Jantar Dziwnów więcej
16:00  Dąb Dębice - Jeziorak Szczecin więcej
11:30  KS Fala Międzyzdroje - Arkonia Szczecin więcej
12:00  Mewa Resko - Pomorzanin Nowogard więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
14:00  Iskra Banie - Ogniwo Babinek więcej
16:00  Odra Chojna - Morzycko Moryń więcej
14:00  Energetyk Gryfino - CRS Pogoń Barlinek więcej
14:00  Unia Dolice - Kłos Pełczyce więcej
16:00  Sokół Pyrzyce - Orzeł Trzcińsko-Zdrój więcej
11:00  Zorza Dobrzany - A.P. Gavia Choszczno więcej
15:00  Dąb Dębno - Osadnik Myślibórz więcej
15:00  Stal Lipiany - Orzeł Grzędzice więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
15:00  Vimobilia Będzino - LZS Kowalewice więcej
16:00  Wybrzeże Biesiekierz - Sława Sławno więcej
13:00  Astra Ustronie Morskie - Pomorzanin Sławoborze więcej
15:00  Iskra Białogard - Płomień Myślino więcej
11:00  Victoria Sianów - Strong Zielenica więcej
16:00  Gryf Polanów - Radew Białogórzyno więcej
15:00  Zefir Wyszewo - Wiekowianka Wiekowo więcej
  Saturn Mielno - Błękitni Stary Jarosław więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
16:00  Korona Człopa - Drzewiarz Świerczyna więcej
15:00  Redłovia Redło - Światowid 63 Łobez więcej
16:00  Calisia Kalisz Pomorski - Zawisza Grzmiąca więcej
16:00  Orzeł Łubowo - KP Drawsko Pomorskie więcej
  Olimp Złocieniec - Mechanik Turowo więcej
15:00  Drawa Drawno - Spójnia Świdwin więcej
17:00  Wiarus Żółtnica - Pogoń Połczyn Zdrój więcej
Błonie Barwice - Orzeł Bierzwnik 0 : 3 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
  Wieża Postomino - Błękitni II Stargard więcej
12:00  Hutnik Szczecin - Sparta Węgorzyno więcej
13:00  MKP Szczecinek - Ina Goleniów więcej
18:00  Vineta Wolin - Biali Sądów więcej
  Iskierka Szczecin - Rasel Dygowo więcej
  Polonia Płoty - Orzeł Wałcz więcej
16:00  Mechanik Bobolice - Polski Cukier Kluczevia Stargard więcej
14:00  Gryf Kamień Pomorski - Sokół Karlino więcej
11:00  Leśnik Manowo - Olimp Gościno więcej
11:00  Lech Czaplinek - Darłovia Darłowo więcej
piła nożna A Klasa gr. 1
16:00  Korona Stuchowo - Grot Gorawino więcej
15:00  Płomień Pobłocie Wielkie - Bałtyk Gostyń więcej
  Sokół Lulewice - Derby Karścino więcej
  AP Kotwica Kołobrzeg - Kotwica II Kołobrzeg więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
14:30  Znicz Wysoka Kamieńska - Jastrząb Łosośnica więcej
17:00  Sowianka Sowno - Masovia Maszewo więcej
14:00  Pomorzanin Przybiernów - Pionier Żarnowo więcej
16:00  Błękitni Trzygłów - Zalew Stepnica więcej
17:00  OKS Center MD Goleniów - Leśnik Kliniska więcej
15:00  Promień Mosty - Radowia Radowo Małe więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
15:00  Płomień Lisowo - Orkan Dalewo więcej
11:00  Czarni Marianowo - Ina Ińsko więcej
16:00  Sparta Skalin - Zorza Tychowo więcej
13:00  Kluczevia II Stargard - Rolpol Chlebowo więcej
16:00  Dąbrovia Stara Dąbrowa - Orzeł Pęzino więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
  Czarni Czarnówko - Zryw Kołbaskowo więcej
12:00  Wołczkowo-Bezrzecze - Kasta Szczecin-Majowe więcej
  Chemik II Police - Świat Drzewa KP Przecław więcej
14:00  Aquila Szczecin - Czarni Szczecin więcej
11:00  Ehrle Dobra Szczecińska - Grot Gardno więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
15:00  LUKS Krzywin - Zjednoczeni Kurzycko więcej
17:00  Witniczanka Witnica - Mieszko Mieszkowice więcej
16:00  Chrobry Lisie Pole - Pomorzanin Cychry więcej
17:00  Zieloni Zielin - Rurzyca Nawodna więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
  Piast Karsko - GKS Golenice więcej
16:00  Mechanik Warnice - Sęp Brzesko więcej
15:00  Piast Kolin - Unia Swochowo więcej
16:00  Jedność Przewłoki - Czarni Fiege Lubanowo więcej
piła nożna A Klasa gr. 7
  Iskra Warszyn - Iskra Lutówko więcej
  Świt Barnimie - Klon Krzęcin więcej
14:00  Pomorzanin Zamęcin - Orzeł Żeńsko więcej
  Korona Raduń - Ina Nadarzyn więcej
16:00  Ina Recz - Iskra Pomień więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
16:00  Grom Giżyno - Grom Szwecja więcej
15:00  Wspólni Różewo - Legion Strączno więcej
piła nożna B Klasa gr. 1
Gardominka Mechowo - Zieloni Wyszobór 0 : 3 więcej
  Prawobrzeże II Świnoujście - Wicher II Brojce więcej
piła nożna B Klasa gr. 2
  Unia II Dolice - Pomorzanin Krąpiel więcej
  Zorza II Dobrzany - Dęby Rogowo więcej
  Sparta II Węgorzyno - Gwiazda Żalęcino więcej
piła nożna B Klasa gr. 3
  Iskierka II Szczecin - Future Szczecin więcej
  Pionier Szczecin - Aquila II Szczecin więcej
11:00  Victoria 95 Przecław - GKS Kołbacz więcej
  Prawobrzeże Szczecin - Rybak Trzebież więcej
piła nożna B Klasa gr. 4
Klon Krzymów - Zryw Góralice 3 : 0 więcej
  Korona Klępicz - Morzycko II Moryń więcej
  Polonia Gryfino - Sokół Różańsko więcej
Sparta Sobiemyśl - Energetyk II Gryfino 3 : 0 więcej
piła nożna B Klasa gr. 5
  Pionier Zwierzyn - Strzała Płotno więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
  Górnik Zabrze S.A. - Cracovia SSA Kraków więcej
12:00  Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok SSA więcej
12:00  UKS SMS Łódź - SKS Gwarek Zabrze więcej
  Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław więcej
  Escola Varsovia - Arka Gdynia SSA więcej
  Legia Warszawa S.A. - KKS Lech Poznań więcej
12:00  Hutnik Kraków - Korona SA Kielce więcej
  Wisła Kraków SA - Zagłębie Lubin więcej
piła nożna III liga Kobiet Makroregionalna
  Lechia Gdańsk - LFA Szczecin więcej
  Victoria Niemcz Osielsko - Juna-Trans Women Stare Oborzyska więcej
  Marcus Gdynia - UKS Victoria SP2 Sianów więcej
  Energetyk Junior Gryfino - KA4 resPect Krobia więcej
  Błękitni Stargard - MKS Lew Lębork więcej
  GOSRiT Luzino - Spójnia Białe Błota więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
15:00  Górnik Łęczna - Medyk Konin więcej
16:00  Olimpia Szczecin - Śląsk Wrocław więcej
18:00  Czarni Sosnowiec - UKS SMS Łódź więcej
18:00  Rolnik B. Głogówek - AZS UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI więcej
piła nożna eWinner II liga
17:00  Pogoń Siedlce - Błękitni Stargard więcej
  Górnik Polkowice - Skra Częstochowa więcej
  Lech II Poznań - Garbarnia Kraków więcej
18:00  GKS Katowice - Śląsk II Wrocław więcej
17:00  Hutnik Kraków - KKS Kalisz więcej
18:00  Sokół Ostróda - Wigry Suwałki więcej
piła nożna II Liga Zachodnia Kobiet
16:00  KS Skra Częstochowa - GSS Grodzisk Wielkopolski więcej
  LUKS Ziemia Lubińska - Unifreeze Górzno więcej
piła nożna II Liga PLO
17:00  TKKF Strażak Koszalin - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
17:00  Sokół Stara Dąbrowa - Bizon Cerkwica więcej
17:00  Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Oldboje Bruskowo Wielkie więcej
17:00  Oldboje Błękitni Gonne Małe - Oldboje Wyszewo więcej
17:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Maxtrans-Sokół Karlino więcej
17:00  Ikar Krosino - Oldboje Światowid 63 Łobez więcej
piła nożna I Liga PLO
17:00  Victoria Sianów - Amator Kołobrzeg więcej
17:00  Mechanik Bobolice - STLA Szczecinek więcej
17:00  Darłovia Darłowo - Mirstal Mirosławiec więcej
17:00  Iskra Białogard - Zryw Kretomino więcej
17:00  Olimp Złocieniec - Gryf Kamień Pomorski więcej
17:00  Lech Czaplinek - Sparta Gryfice więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Mł. RW (B1)
11:00  Błękitni Stargard - AP Gavia OZIMEK Choszczno więcej
  Prawobrzeże Szczecin - Kotwica Kołobrzeg więcej
  Świt Szczecin - Chemik Police więcej
  FASE Szczecin - Bałtyk Koszalin więcej
11:00  Unia Białogard - Żaki Szczecin więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów St. (A1) RW
15:30  Hutnik Szczecin - Arkonia Szczecin więcej
11:00  SALOS Szczecin - Stal Szczecin więcej
  Gwardia Koszalin - Flota Świnoujście więcej
15:30  Bałtyk Koszalin - Sparta Gryfice więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - wiosna
  KKS Lech Poznań - Warta Poznań więcej
  Olimpijczyk Kwakowo - Lechia Gdańsk więcej
  Akademia Pogoń Szczecin - Lotos Gdańsk UKS więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - wiosna
  Błękitni Wronki - Bałtyk Koszalin więcej
  Pogoń Szczecin - AP Reissa Poznań więcej
  Warta Poznań SA - KKS Lech Poznań więcej
piła nożna III liga gr. II - grupa B
11:00  Unia Janikowo - Kotwica Kołobrzeg więcej
13:00  Unia Swarzędz - Gwardia Koszalin więcej
13:00  Pomorzanin Toruń - Gryf Wejherowo więcej
14:00  Chemik Police - Nielba Wągrowiec więcej
17:00  Sokół Kleczew - Bałtyk Koszalin więcej
17:00  Mieszko Gniezno - Flota Świnoujście więcej
17:00  Górnik Konin - Jarota Jarocin więcej
piła nożna III liga gr. II - grupa A
11:00  GKS Przodkowo - Bałtyk Gdynia więcej
11:00  Elana Toruń - Świt Szczecin więcej
16:00  Polonia Środa Wlkp. - Pogoń II Szczecin więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
  Młyny Stoisław Koszalin - EUROBUD JKS Jarosław więcej
  EKS Start Elbląg - KPR Ruch Chorzów więcej
  KPR Gminy Kobierzyce - MKS Zagłębie Lubin więcej
  MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - MKS Perła Lublin więcej
piłka ręczna II liga kobiet - grupa 2
  GUKS Drwęca Lubicz - MKS Brodnica więcej
  MKS Kusy Szczecin - UKS Morski Sianów więcej
  KS Tytani Wejherowo - KU AZS Politechnika Koszalińska więcej
siatkówka Liga Mistrzyń Kobiet 1/4
17:00  Imoco Volley Conegliano - VakifBank Stambuł więcej
02 maj
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
12:00  Iskra Kłanino - Głaz Tychowo więcej
piła nożna A Klasa gr. 1
13:30  Resko Karcino - Wrzos Wrzosowo więcej
11:00  Bizon Cerkwica - Syrena-Grot Rymań więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
16:00  Wicher Reptowo - WODR Barzkowice więcej
15:30  Unia Stargard - Orzeł Małkocin więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
17:00  Znicz Niedźwiedź - Vielgovia Szczecin więcej
14:00  Wicher Steklno - Odrzanka Radziszewo więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
16:00  Czcibor Cedynia - Piast Piaseczno więcej
14:00  Łabędź Widuchowa - Myśla Dargomyśl więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
16:00  Wicher Przelewice - Koral Mostkowo więcej
14:00  Iskra II Banie - Polonia Giżyn więcej
piła nożna A Klasa gr. 7
14:00  Sokół Sokoliniec - Sokół Granowo więcej
piła nożna A Klasa gr. 8
13:00  Błękitni Tychowo - Płomień Jeżyczki więcej
12:00  Wieża II Postomino - Passat Bukowo Morskie więcej
12:00  Wrzos Wrześnica - Olympic Warszkowo więcej
  Arkadia Malechowo - KS Skibno więcej
12:00  Derby Gwiazdowo - Fala ABFrost Gąski więcej
piła nożna A Klasa gr. 9
12:00  Sokół Spore - Huragan Bierzwnica więcej
12:00  Wicher Rąbino - Pogoń Wierzchowo więcej
12:00  Wicher Mierzym - KS Gwda Wielka więcej
11:00  Błękitni Gonne Małe - Hubertus Biały Bór więcej
12:00  Grom Świelino - Hajka Zegrze Pomorskie więcej
12:00  Grot Bonin - Gryf Dobrowo więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
15:00  Sad Chwiram - Pionier 95 Borne Sulinowo więcej
  Santos Kłębowiec - Mirstal Mirosławiec więcej
15:00  Sokół Suliszewo - Kopanik Lubno więcej
13:00  Błękitni Pomierzyn - Znicz Dzikowo więcej
14:00  Bytyń Nakielno - Gryf Budowo więcej
piła nożna B Klasa gr. 1
11:00  Orzeł Mrzeżyno - Polonia II Płoty więcej
14:00  Lotnik Czarne - Jantar II Dziwnów więcej
piła nożna B Klasa gr. 3
18:00  FASE Szczecin - Okręt Szczecin więcej
piła nożna B Klasa gr. 4
17:00  Sokół II Pyrzyce - Stal II Lipiany więcej
piła nożna B Klasa gr. 5
14:00  Ina Stradzewo - Grom Płonno więcej
14:00  Pomorzanka Jarosławsko - Skrzydlaci Będargowo więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
12:00  Sportis KKP Bydgoszcz - GKS Katowice więcej
14:00  Akademia Piłkarska LG - ROW Rybnik więcej
piła nożna eWinner II liga
13:00  Stal Rzeszów - Motor Lublin więcej
17:00  Olimpia Grudziądz - Olimpia Elbląg więcej
17:00  Chojniczanka Chojnice - Bytovia Bytów więcej
piła nożna II Liga Zachodnia Kobiet
12:00  AP Kotwica Kołobrzeg - UKS Bielawianka Bielawa więcej
12:00  WAP Włocławek - Medyk II Konin więcej
16:30  UKS SMS III Łódź - WKS Śląsk II Wrocław więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów St. (A1) RW
14:30  Jeziorak Szczecin - Chemik Police więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - wiosna
12:00  AP Reissa Poznań - FASE Szczecin więcej
03 maj
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
18:00  Stal Szczecin - Jantar Dziwnów więcej
18:00  Piast Chociwel - KS Fala Międzyzdroje więcej
18:00  Mewa Resko - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
18:00  Iskra Golczewo - Dąb Dębice więcej
18:00  Sparta Gryfice - Jeziorak Szczecin więcej
18:00  Wicher Brojce - Sarmata Dobra więcej
18:00  Orzeł Łoźnica - Arkonia Szczecin więcej
18:00  Mierzynianka Mierzyn - Pomorzanin Nowogard więcej
18:00  Tanowia Tanowo - Prawobrzeże Świnoujście więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
18:00  A.P. Gavia Choszczno - CRS Pogoń Barlinek więcej
18:00  Orkan Suchań - Sokół Pyrzyce więcej
18:00  Odra Chojna - Unia Dolice więcej
18:00  Stal Lipiany - Energetyk Gryfino więcej
18:00  Osadnik Myślibórz - Morzycko Moryń więcej
18:00  Zorza Dobrzany - Kłos Pełczyce więcej
18:00  Dąb Dębno - Orzeł Trzcińsko-Zdrój więcej
18:00  Iskra Banie - Orzeł Grzędzice więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
18:00  Błękitni Stary Jarosław - Wiekowianka Wiekowo więcej
18:00  Astra Ustronie Morskie - Victoria Sianów więcej
18:00  Gryf Polanów - Iskra Białogard więcej
18:00  Zefir Wyszewo - Iskra Kłanino więcej
18:00  Saturn Mielno - Pomorzanin Sławoborze więcej
18:00  Vimobilia Będzino - Głaz Tychowo więcej
18:00  Wybrzeże Biesiekierz - Płomień Myślino więcej
18:00  Sława Sławno - Strong Zielenica więcej
18:00  LZS Kowalewice - Radew Białogórzyno więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
18:00  Korona Człopa - Spójnia Świdwin więcej
18:00  Drzewiarz Świerczyna - Mechanik Turowo więcej
18:00  Światowid 63 Łobez - Orzeł Łubowo więcej
18:00  Zawisza Grzmiąca - Ikar Krosino więcej
Błonie Barwice - Olimp Złocieniec 0 : 3 więcej
18:00  KP Drawsko Pomorskie - Drawa Drawno więcej
18:00  Calisia Kalisz Pomorski - Orzeł Bierzwnik więcej
18:00  Redłovia Redło - Pogoń Połczyn Zdrój więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
18:00  MKP Szczecinek - Leśnik Manowo więcej
18:00  Hutnik Szczecin - Lech Czaplinek więcej
18:00  Ina Goleniów - Mechanik Bobolice więcej
18:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - Polonia Płoty więcej
18:00  Błękitni II Stargard - Biali Sądów więcej
18:00  Polski Cukier Kluczevia Stargard - Sokół Karlino więcej
18:00  Sparta Węgorzyno - Wieża Postomino więcej
18:00  Darłovia Darłowo - Gryf Kamień Pomorski więcej
18:00  Orzeł Wałcz - Vineta Wolin więcej
18:00  Olimp Gościno - Iskierka Szczecin więcej
piła nożna II Liga PLO
17:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Oldboje Światowid 63 Łobez więcej
17:00  Oldboje Wyszewo - Maxtrans-Sokół Karlino więcej
17:00  Oldboje Błękitni Gonne Małe - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo więcej
17:00  Oldboje Bruskowo Wielkie - Sokół Stara Dąbrowa więcej
17:00  Bizon Cerkwica - TKKF Strażak Koszalin więcej
17:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - Pamet Świdwin więcej
piła nożna I Liga PLO
17:00  Mirstal Mirosławiec - Gryf Kamień Pomorski więcej
17:00  Iskra Białogard - Darłovia Darłowo więcej
17:00  Sparta Gryfice - Mechanik Bobolice więcej
17:00  Amator Kołobrzeg - Lech Czaplinek więcej
17:00  Zryw Kretomino - STLA Szczecinek więcej
17:00  Olimp Złocieniec - Victoria Sianów więcej
05 maj
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
13:00  KS SPR Chrobry Głogów - MKS Zagłębie Lubin więcej
18:00  MMTS Kwidzyn - Orlen Wisła Płock więcej
08 maj
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
  Pomorzanin Nowogard - KS Fala Międzyzdroje więcej
15:00  Sarmata Dobra - Dąb Dębice więcej
14:00  Jeziorak Szczecin - Jantar Dziwnów więcej
16:00  Mierzynianka Mierzyn - Stal Szczecin więcej
  Tanowia Tanowo - Iskra Golczewo więcej
12:00  Prawobrzeże Świnoujście - Mewa Resko więcej
16:00  Orzeł Łoźnica - Sparta Gryfice więcej
15:00  Wicher Brojce - Piast Chociwel więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
15:00  Kłos Pełczyce - Sokół Pyrzyce więcej
11:00  Zorza Dobrzany - Stal Lipiany więcej
12:00  A.P. Gavia Choszczno - Dąb Dębno więcej
17:00  Osadnik Myślibórz - Iskra Banie więcej
16:00  Ogniwo Babinek - Orkan Suchań więcej
17:30  Morzycko Moryń - Energetyk Gryfino więcej
15:00  CRS Pogoń Barlinek - Unia Dolice więcej
16:00  Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Orzeł Grzędzice więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
16:00  LZS Kowalewice - Saturn Mielno więcej
15:00  Wybrzeże Biesiekierz - Astra Ustronie Morskie więcej
  Sława Sławno - Vimobilia Będzino więcej
16:00  Wiekowianka Wiekowo - Gryf Polanów więcej
13:00  Radew Białogórzyno - Victoria Sianów więcej
15:00  Iskra Białogard - Strong Zielenica więcej
  Płomień Myślino - Iskra Kłanino więcej
16:00  Głaz Tychowo - Pomorzanin Sławoborze więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
15:00  Mechanik Turowo - Drawa Drawno więcej
Korona Człopa - Błonie Barwice 3 : 0 więcej
16:00  Światowid 63 Łobez - Calisia Kalisz Pomorski więcej
12:00  Ikar Krosino - KP Drawsko Pomorskie więcej
16:00  Orzeł Łubowo - Olimp Złocieniec więcej
13:00  Spójnia Świdwin - Wiarus Żółtnica więcej
13:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Orzeł Bierzwnik więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
15:00  Sokół Karlino - Iskierka Szczecin więcej
17:00  Ina Goleniów - Hutnik Szczecin więcej
13:00  Polski Cukier Kluczevia Stargard - Wieża Postomino więcej
14:00  Olimp Gościno - MKP Szczecinek więcej
11:00  Rasel Dygowo - Mechanik Bobolice więcej
12:00  Darłovia Darłowo - Leśnik Manowo więcej
15:00  Orzeł Wałcz - Lech Czaplinek więcej
14:00  Sparta Węgorzyno - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
16:15  Błękitni II Stargard - Polonia Płoty więcej
piła nożna A Klasa gr. 1
17:00  AP Kotwica Kołobrzeg - Płomień Pobłocie Wielkie więcej
16:00  Derby Karścino - Resko Karcino więcej
  Wrzos Wrzosowo - Bałtyk Gostyń więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
15:00  Radowia Radowo Małe - OKS Center MD Goleniów więcej
11:00  Leśnik Kliniska - Błękitni Trzygłów więcej
17:00  Zalew Stepnica - Pomorzanin Przybiernów więcej
16:00  Pionier Żarnowo - Sowianka Sowno więcej
16:00  Masovia Maszewo - Znicz Wysoka Kamieńska więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
14:00  Rolpol Chlebowo - Sparta Skalin więcej
15:00  Orzeł Małkocin - Dąbrovia Stara Dąbrowa więcej
  Orzeł Pęzino - Wicher Reptowo więcej
15:00  Zorza Tychowo - Ina Ińsko więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
  Ehrle Dobra Szczecińska - Czarni Czarnówko więcej
17:00  Czarni Szczecin - Chemik II Police więcej
  Odrzanka Radziszewo - Wołczkowo-Bezrzecze więcej
17:00  Kasta Szczecin-Majowe - Znicz Niedźwiedź więcej
  Vielgovia Szczecin - Zryw Kołbaskowo więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
17:00  Rurzyca Nawodna - Łabędź Widuchowa więcej
16:00  Mieszko Mieszkowice - Sekwoja Brwice więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
11:00  Sęp Brzesko - GKS Golenice więcej
piła nożna A Klasa gr. 7
16:00  Ina Recz - Iskra Warszyn więcej
16:00  Klon Krzęcin - Iskra Lutówko więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
16:00  Grom Giżyno - Sad Chwiram więcej
15:00  Grom Szwecja - Bytyń Nakielno więcej
piła nożna B Klasa gr. 1
  Zieloni Wyszobór - Lotnik Czarne więcej
  Polonia II Płoty - Prawobrzeże II Świnoujście więcej
Wicher II Brojce - Gardominka Mechowo 3 : 0 więcej
piła nożna B Klasa gr. 2
  Zorza II Dobrzany - Sparta II Węgorzyno więcej
  Dęby Rogowo - Unia II Dolice więcej
piła nożna B Klasa gr. 3
  Iskierka II Szczecin - Prawobrzeże Szczecin więcej
  Future Szczecin - Pionier Szczecin więcej
  Aquila II Szczecin - Victoria 95 Przecław więcej
  GKS Kołbacz - FASE Szczecin więcej
  Sztorm Szczecin - Rybak Trzebież więcej
piła nożna B Klasa gr. 4
Energetyk II Gryfino - Klon Krzymów 0 : 3 więcej
Zryw Góralice - Sokół II Pyrzyce 0 : 3 więcej
  Stal II Lipiany - Polonia Gryfino więcej
  Sokół Różańsko - Korona Klępicz więcej
piła nożna B Klasa gr. 5
18:00  Pogoń II Barlinek - Ina Stradzewo więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
  Legia Warszawa - Wisła Kraków więcej
  Pogoń Szczecin - Warta Poznań więcej
  Cracovia Kraków - Górnik Zabrze więcej
  Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin więcej
  Wisła Płock - Lechia Gdańsk więcej
  Piast Gliwice - Podbeskidzie Bielsko-Biała więcej
  Jagiellonia Białystok - Raków Częstochowa więcej
  Lech Poznań - Stal Mielec więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
  Wisła Kraków SA - Górnik Zabrze S.A. więcej
  Zagłębie Lubin - Hutnik Kraków więcej
  Korona SA Kielce - Legia Warszawa S.A. więcej
  KKS Lech Poznań - Escola Varsovia więcej
  Arka Gdynia SSA - Pogoń Szczecin więcej
  Śląsk Wrocław - UKS SMS Łódź więcej
  Jagiellonia Białystok SSA - Cracovia SSA Kraków więcej
piła nożna III liga Kobiet Makroregionalna
11:00  LFA Szczecin - UKS Victoria SP2 Sianów więcej
15:00  Lechia Gdańsk - MKS Lew Lębork więcej
  Victoria Niemcz Osielsko - Błękitni Stargard więcej
  Marcus Gdynia - Energetyk Junior Gryfino więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
13:00  GKS Katowice - Olimpia Szczecin więcej
13:00  ROW Rybnik - Medyk Konin więcej
14:00  Śląsk Wrocław - Rolnik B. Głogówek więcej
12:00  AZS UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI - Czarni Sosnowiec więcej
piła nożna eWinner II liga
13:00  Błękitni Stargard - Olimpia Grudziądz więcej
18:00  Bytovia Bytów - Stal Rzeszów więcej
  Motor Lublin - Sokół Ostróda więcej
16:00  Wigry Suwałki - Hutnik Kraków więcej
18:00  KKS Kalisz - GKS Katowice więcej
  Śląsk II Wrocław - Lech II Poznań więcej
16:00  Garbarnia Kraków - Górnik Polkowice więcej
17:30  Skra Częstochowa - Pogoń Siedlce więcej
15:00  Olimpia Elbląg - Znicz Pruszków więcej
piła nożna II Liga Zachodnia Kobiet
  Medyk II Konin - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
14:00  UKS Bielawianka Bielawa - GSS Grodzisk Wielkopolski więcej
  WKS Śląsk II Wrocław - WAP Włocławek więcej
  Unifreeze Górzno - UKS SMS III Łódź więcej
  Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - KS Skra Częstochowa więcej
piła nożna II Liga PLO
17:00  Oldboje Błękitni Gonne Małe - Sokół Stara Dąbrowa więcej
17:00  Pamet Świdwin - Bizon Cerkwica więcej
17:00  TKKF Strażak Koszalin - Oldboje Bruskowo Wielkie więcej
17:00  Oldboje Światowid 63 Łobez - Oldboje Wyszewo więcej
17:00  Ikar Krosino - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
17:00  Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Maxtrans-Sokół Karlino więcej
piła nożna I Liga PLO
17:00  Sparta Gryfice - Zryw Kretomino więcej
17:00  Mirstal Mirosławiec - Olimp Złocieniec więcej
17:00  Gryf Kamień Pomorski - Iskra Białogard więcej
17:00  STLA Szczecinek - Darłovia Darłowo więcej
17:00  Mechanik Bobolice - Amator Kołobrzeg więcej
17:00  Lech Czaplinek - Victoria Sianów więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Mł. RW (B1)
16:00  AP Gavia OZIMEK Choszczno - Kotwica Kołobrzeg więcej
11:00  SALOS Szczecin - FASE Szczecin więcej
  Chemik Police - Unia Białogard więcej
  Bałtyk Koszalin - Prawobrzeże Szczecin więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów St. (A1) RW
12:00  Hutnik Szczecin - Stal Szczecin więcej
  Świt Szczecin - Chemik Police więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - wiosna
  Akademia Pogoń Szczecin - KKS Lech Poznań więcej
  Warta Poznań - Olimpijczyk Kwakowo więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - wiosna
12:00  Lechia Gdańsk - Warta Poznań SA więcej
12:00  Bałtyk Koszalin - FASE Szczecin więcej
  KKS Lech Poznań - Pogoń Szczecin więcej
piła nożna III liga gr. II - grupa B
16:00  Gryf Wejherowo - Unia Swarzędz więcej
17:00  Gwardia Koszalin - Flota Świnoujście więcej
17:00  Sokół Kleczew - Unia Janikowo więcej
17:00  Mieszko Gniezno - Bałtyk Koszalin więcej
17:00  Kotwica Kołobrzeg - Jarota Jarocin więcej
17:00  Górnik Konin - Nielba Wągrowiec więcej
17:30  Pomorzanin Toruń - Chemik Police więcej
piła nożna III liga gr. II - grupa A
13:00  Radunia Stężyca - GKS Przodkowo więcej
16:00  Polonia Środa Wlkp. - Elana Toruń więcej
17:00  Świt Szczecin - KP Starogard Gdański więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
16:00  Torus Wybrzeże Gdańsk - MMTS Kwidzyn więcej
16:00  Grupa Azoty SPR Tarnów - Gwardia Opole więcej
16:00  Górnik Zabrze - MKS Zagłębie Lubin więcej
16:00  Sandra SPA Pogoń Szczecin - Energa MKS Kalisz więcej
16:00  Łomża Vive Kielce - Piotrkowianin Piotrków Tryb. więcej
16:00  Orlen Wisła Płock - KS SPR Chrobry Głogów więcej
16:00  SPR Stal Mielec - Azoty Puławy więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
  EUROBUD JKS Jarosław - MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. więcej
  MKS Perła Lublin - KPR Gminy Kobierzyce więcej
  MKS Zagłębie Lubin - EKS Start Elbląg więcej
  KPR Ruch Chorzów - Młyny Stoisław Koszalin więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
  SMS ZPRP Kwidzyn - Gwardia Koszalin więcej
  Sokół Kościerzyna - KPR Elbląg więcej
  SMS ZPRP Gdańsk - Nielba Wągrowiec więcej
  Warmia Olsztyn - MKS Grudziądz więcej
  Tytani Wejherowo - SKPR USAR Kwidzyn więcej
09 maj
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
16:00  Arkonia Szczecin - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
16:00  Błękitni Stary Jarosław - Zefir Wyszewo więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
16:00  Drzewiarz Świerczyna - Redłovia Redło więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
16:00  Biali Sądów - Gryf Kamień Pomorski więcej
piła nożna A Klasa gr. 1
15:30  Grot Gorawino - Bizon Cerkwica więcej
11:00  Kotwica II Kołobrzeg - Korona Stuchowo więcej
12:00  Syrena-Grot Rymań - Sokół Lulewice więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
13:30  Jastrząb Łosośnica - Hanza Goleniów więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
12:00  Płomień Lisowo - Czarni Marianowo więcej
16:00  Orkan Dalewo - Unia Stargard więcej
15:00  WODR Barzkowice - Kluczevia II Stargard więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
15:00  Grot Gardno - Aquila Szczecin więcej
12:00  Świat Drzewa KP Przecław - Wicher Steklno więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
16:00  Pomorzanin Cychry - Witniczanka Witnica więcej
15:00  Zjednoczeni Kurzycko - Zieloni Zielin więcej
17:00  Myśla Dargomyśl - Czcibor Cedynia więcej
15:30  Piast Piaseczno - Chrobry Lisie Pole więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
15:00  Iskra II Banie - Piast Karsko więcej
16:00  Polonia Giżyn - Jedność Przewłoki więcej
15:00  Czarni Fiege Lubanowo - Bryza Reńsko więcej
14:00  Koral Mostkowo - Piast Kolin więcej
14:00  Unia Swochowo - Mechanik Warnice więcej
piła nożna A Klasa gr. 7
15:00  Sokół Granowo - Korona Raduń więcej
15:00  Iskra Pomień - Sokół Sokoliniec więcej
15:00  Ina Nadarzyn - Pomorzanin Zamęcin więcej
15:00  Orzeł Żeńsko - Świt Barnimie więcej
piła nożna A Klasa gr. 8
12:00  KS Skibno - Wrzos Wrześnica więcej
  Olympic Warszkowo - Wieża II Postomino więcej
  Passat Bukowo Morskie - Płomień Jeżyczki więcej
11:00  KS Sieciemin - Arkadia Malechowo więcej
12:00  Derby Gwiazdowo - Błękitni Tychowo więcej
piła nożna A Klasa gr. 9
14:00  KS Gwda Wielka - Pogoń Wierzchowo więcej
12:00  Grot Bonin - Wicher Rąbino więcej
12:00  Gryf Dobrowo - Grom Świelino więcej
14:00  Hajka Zegrze Pomorskie - Błękitni Gonne Małe więcej
13:00  Hubertus Biały Bór - Sokół Spore więcej
12:00  Wicher Mierzym - Huragan Bierzwnica więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
14:00  Kopanik Lubno - Santos Kłębowiec więcej
  Gryf Budowo - Błękitni Pomierzyn więcej
16:00  Znicz Dzikowo - Wspólni Różewo więcej
14:00  Legion Strączno - Sokół Suliszewo więcej
13:00  Mirstal Mirosławiec - Pionier 95 Borne Sulinowo więcej
piła nożna B Klasa gr. 1
11:00  Jantar II Dziwnów - Orzeł Mrzeżyno więcej
piła nożna B Klasa gr. 2
14:00  Pomorzanin Krąpiel - Orkan II Suchań więcej
piła nożna B Klasa gr. 4
16:00  Morzycko II Moryń - Sparta Sobiemyśl więcej
piła nożna B Klasa gr. 5
14:00  Grom Płonno - Pomorzanka Jarosławsko więcej
15:00  Skrzydlaci Będargowo - Pionier Zwierzyn więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
12:00  SKS Gwarek Zabrze - Lechia Gdańsk więcej
piła nożna III liga Kobiet Makroregionalna
13:30  GOSRiT Luzino - Juna-Trans Women Stare Oborzyska więcej
14:00  Spójnia Białe Błota - KA4 resPect Krobia więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
12:00  Sportis KKP Bydgoszcz - Górnik Łęczna więcej
12:00  UKS SMS Łódź - Akademia Piłkarska LG więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Mł. RW (B1)
11:00  Błękitni Stargard - Świt Szczecin więcej
13:00  Żaki Szczecin - Arkonia Szczecin więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów St. (A1) RW
11:00  Gwardia Koszalin - SALOS Szczecin więcej
14:30  Jeziorak Szczecin - Bałtyk Koszalin więcej
12:00  Flota Świnoujście - Sparta Gryfice więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - wiosna
14:15  FASE Szczecin - Lotos Gdańsk UKS więcej
12:00  Lechia Gdańsk - AP Reissa Poznań więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - wiosna
12:00  AP Reissa Poznań - Błękitni Wronki więcej
piła nożna III liga gr. II - grupa A
11:00  Pogoń II Szczecin - Bałtyk Gdynia więcej
12 maj
piła nożna IV liga zachodniopomorska
18:00  Błękitni II Stargard - Gryf Kamień Pomorski więcej
18:00  Olimp Gościno - Wieża Postomino więcej
18:00  Sparta Węgorzyno - Lech Czaplinek więcej
18:00  Ina Goleniów - Polonia Płoty więcej
18:00  Darłovia Darłowo - Mechanik Bobolice więcej
18:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - Leśnik Manowo więcej
18:00  Orzeł Wałcz - Iskierka Szczecin więcej
18:00  Polski Cukier Kluczevia Stargard - Vineta Wolin więcej
18:00  Hutnik Szczecin - MKP Szczecinek więcej
18:00  Rasel Dygowo - Biali Sądów więcej
piła nożna B Klasa gr. 3
17:00  Victoria 95 Przecław - FASE Szczecin więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
  Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Płock więcej
  Lechia Gdańsk - Cracovia Kraków więcej
  Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok więcej
  Wisła Kraków - Lech Poznań więcej
  Stal Mielec - Legia Warszawa więcej
  Raków Częstochowa - Piast Gliwice więcej
  Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin więcej
  Warta Poznań - Śląsk Wrocław więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
  KPR Ruch Chorzów - EUROBUD JKS Jarosław więcej
  Młyny Stoisław Koszalin - MKS Zagłębie Lubin więcej
  EKS Start Elbląg - MKS Perła Lublin więcej
  KPR Gminy Kobierzyce - MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. więcej
15 maj
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
15:00  Iskra Golczewo - Mierzynianka Mierzyn więcej
11:00  Piast Chociwel - Jeziorak Szczecin więcej
11:00  Jantar Dziwnów - Sarmata Dobra więcej
13:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Pomorzanin Nowogard więcej
12:00  Mewa Resko - Tanowia Tanowo więcej
11:00  Stal Szczecin - Orzeł Łoźnica więcej
16:00  Sparta Gryfice - Wicher Brojce więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
15:00  Stal Lipiany - Orzeł Trzcińsko-Zdrój więcej
16:00  Orzeł Grzędzice - Kłos Pełczyce więcej
17:00  Sokół Pyrzyce - CRS Pogoń Barlinek więcej
11:00  Unia Dolice - Morzycko Moryń więcej
17:00  Odra Chojna - Ogniwo Babinek więcej
15:00  Orkan Suchań - Osadnik Myślibórz więcej
15:00  Iskra Banie - A.P. Gavia Choszczno więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
17:00  Pomorzanin Sławoborze - Płomień Myślino więcej
  Saturn Mielno - Sława Sławno więcej
15:00  Vimobilia Będzino - Wybrzeże Biesiekierz więcej
15:00  Iskra Białogard - Radew Białogórzyno więcej
17:00  Victoria Sianów - Wiekowianka Wiekowo więcej
17:00  Gryf Polanów - Błękitni Stary Jarosław więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
16:00  Calisia Kalisz Pomorski - Drzewiarz Świerczyna więcej
16:00  KP Drawsko Pomorskie - Zawisza Grzmiąca więcej
  Olimp Złocieniec - Ikar Krosino więcej
15:00  Drawa Drawno - Orzeł Łubowo więcej
17:00  Wiarus Żółtnica - Mechanik Turowo więcej
16:00  Orzeł Bierzwnik - Spójnia Świdwin więcej
Błonie Barwice - Pogoń Połczyn Zdrój 0 : 3 więcej
15:00  Redłovia Redło - Korona Człopa więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
  Iskierka Szczecin - Biali Sądów więcej
16:00  Mechanik Bobolice - Sokół Karlino więcej
12:00  Hutnik Szczecin - Olimp Gościno więcej
  Polonia Płoty - Polski Cukier Kluczevia Stargard więcej
14:00  Gryf Kamień Pomorski - Vineta Wolin więcej
11:00  Lech Czaplinek - Błękitni II Stargard więcej
  Wieża Postomino - Rasel Dygowo więcej
11:00  Leśnik Manowo - Orzeł Wałcz więcej
13:00  MKP Szczecinek - Darłovia Darłowo więcej
12:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - Ina Goleniów więcej
piła nożna A Klasa gr. 1
16:00  Korona Stuchowo - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
15:00  Płomień Pobłocie Wielkie - Wrzos Wrzosowo więcej
  Bałtyk Gostyń - Derby Karścino więcej
  Sokół Lulewice - Grot Gorawino więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
11:00  Hanza Goleniów - Masovia Maszewo więcej
14:30  Znicz Wysoka Kamieńska - Pionier Żarnowo więcej
17:00  Sowianka Sowno - Zalew Stepnica więcej
16:00  Pomorzanin Przybiernów - Leśnik Kliniska więcej
16:00  Błękitni Trzygłów - Radowia Radowo Małe więcej
17:00  OKS Center MD Goleniów - Promień Mosty więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
16:00  Dąbrovia Stara Dąbrowa - Orkan Dalewo więcej
13:00  Czarni Marianowo - Zorza Tychowo więcej
  Ina Ińsko - Rolpol Chlebowo więcej
16:00  Sparta Skalin - WODR Barzkowice więcej
  Wicher Reptowo - Orzeł Małkocin więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
  Czarni Czarnówko - Vielgovia Szczecin więcej
15:00  Zryw Kołbaskowo - Kasta Szczecin-Majowe więcej
18:00  Wołczkowo-Bezrzecze - Świat Drzewa KP Przecław więcej
  Chemik II Police - Grot Gardno więcej
14:00  Aquila Szczecin - Ehrle Dobra Szczecińska więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
17:00  Witniczanka Witnica - Piast Piaseczno więcej
17:00  Zieloni Zielin - LUKS Krzywin więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
17:00  Piast Karsko - Sęp Brzesko więcej
  GKS Golenice - Unia Swochowo więcej
16:00  Mechanik Warnice - Koral Mostkowo więcej
  Bryza Reńsko - Polonia Giżyn więcej
piła nożna A Klasa gr. 7
  Iskra Warszyn - Klon Krzęcin więcej
  Świt Barnimie - Ina Nadarzyn więcej
  Korona Raduń - Iskra Pomień więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
17:00  Pionier 95 Borne Sulinowo - Kopanik Lubno więcej
15:00  Sokół Suliszewo - Znicz Dzikowo więcej
15:00  Wspólni Różewo - Gryf Budowo więcej
piła nożna B Klasa gr. 1
16:30  Jantar II Dziwnów - Polonia II Płoty więcej
14:45  Orzeł Mrzeżyno - Zieloni Wyszobór więcej
Gardominka Mechowo - Prawobrzeże II Świnoujście 0 : 3 więcej
piła nożna B Klasa gr. 2
  Unia II Dolice - Zorza II Dobrzany więcej
  Gwiazda Żalęcino - Pomorzanin Krąpiel więcej
piła nożna B Klasa gr. 3
  Victoria 95 Przecław - Future Szczecin więcej
  Prawobrzeże Szczecin - Sztorm Szczecin więcej
  Rybak Trzebież - Okręt Szczecin więcej
  Pionier Szczecin - Iskierka II Szczecin więcej
piła nożna B Klasa gr. 4
  Klon Krzymów - Sparta Sobiemyśl więcej
  Sokół Różańsko - Morzycko II Moryń więcej
  Korona Klępicz - Stal II Lipiany więcej
Polonia Gryfino - Zryw Góralice 3 : 0 więcej
Sokół II Pyrzyce - Energetyk II Gryfino 3 : 0 więcej
piła nożna B Klasa gr. 5
  Pionier Zwierzyn - Grom Płonno więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
  Górnik Zabrze S.A. - Jagiellonia Białystok SSA więcej
  Cracovia SSA Kraków - SKS Gwarek Zabrze więcej
12:00  Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław więcej
16:00  UKS SMS Łódź - Arka Gdynia SSA więcej
  Pogoń Szczecin - KKS Lech Poznań więcej
  Escola Varsovia - Korona SA Kielce więcej
  Legia Warszawa S.A. - Zagłębie Lubin więcej
12:00  Hutnik Kraków - Wisła Kraków SA więcej
piła nożna III liga Kobiet Makroregionalna
13:00  Energetyk Junior Gryfino - Victoria Niemcz Osielsko więcej
  Marcus Gdynia - GOSRiT Luzino więcej
14:00  UKS Victoria SP2 Sianów - Juna-Trans Women Stare Oborzyska więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
12:00  Medyk Konin - UKS SMS Łódź więcej
16:00  Olimpia Szczecin - Sportis KKP Bydgoszcz więcej
16:00  Rolnik B. Głogówek - GKS Katowice więcej
14:00  Czarni Sosnowiec - Śląsk Wrocław więcej
12:00  AP Lotos Gdańsk - AZS UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI więcej
piła nożna eWinner II liga
18:00  Sokół Ostróda - Bytovia Bytów więcej
  Znicz Pruszków - Błękitni Stargard więcej
17:00  Olimpia Grudziądz - Skra Częstochowa więcej
17:00  Pogoń Siedlce - Garbarnia Kraków więcej
  Górnik Polkowice - Śląsk II Wrocław więcej
  Lech II Poznań - KKS Kalisz więcej
18:00  GKS Katowice - Wigry Suwałki więcej
17:00  Hutnik Kraków - Motor Lublin więcej
  Stal Rzeszów - Chojniczanka Chojnice więcej
piła nożna II Liga Zachodnia Kobiet
  LUKS Ziemia Lubińska - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. więcej
  GSS Grodzisk Wielkopolski - Medyk II Konin więcej
piła nożna II Liga PLO
17:00  Oldboje Wyszewo - Ikar Krosino więcej
17:00  Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Oldboje Światowid 63 Łobez więcej
17:00  Maxtrans-Sokół Karlino - Sokół Stara Dąbrowa więcej
17:00  Oldboje Błękitni Gonne Małe - TKKF Strażak Koszalin więcej
17:00  Oldboje Bruskowo Wielkie - Pamet Świdwin więcej
17:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - Bizon Cerkwica więcej
piła nożna I Liga PLO
17:00  Olimp Złocieniec - Iskra Białogard więcej
17:00  Lech Czaplinek - Mechanik Bobolice więcej
17:00  Zryw Kretomino - Amator Kołobrzeg więcej
17:00  Victoria Sianów - Mirstal Mirosławiec więcej
17:00  Gryf Kamień Pomorski - STLA Szczecinek więcej
17:00  Sparta Gryfice - Darłovia Darłowo więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Mł. RW (B1)
12:00  Arkonia Szczecin - Unia Białogard więcej
  Świt Szczecin - Kotwica Kołobrzeg więcej
  Chemik Police - Błękitni Stargard więcej
  Bałtyk Koszalin - AP Gavia OZIMEK Choszczno więcej
  Prawobrzeże Szczecin - SALOS Szczecin więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów St. (A1) RW
11:00  Gwardia Koszalin - Hutnik Szczecin więcej
  Świt Szczecin - Bałtyk Koszalin więcej
17:00  SALOS Szczecin - Sparta Gryfice więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - wiosna
  Lotos Gdańsk UKS - Lechia Gdańsk więcej
  Olimpijczyk Kwakowo - KKS Lech Poznań więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - wiosna
13:00  Warta Poznań SA - Bałtyk Koszalin więcej
15:00  FASE Szczecin - Błękitni Wronki więcej
  Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk więcej
  KKS Lech Poznań - AP Reissa Poznań więcej
piła nożna III liga gr. II - grupa B
11:00  Unia Janikowo - Bałtyk Koszalin więcej
14:00  Chemik Police - Unia Swarzędz więcej
16:00  Gryf Wejherowo - Flota Świnoujście więcej
17:00  Mieszko Gniezno - Gwardia Koszalin więcej
17:00  Sokół Kleczew - Jarota Jarocin więcej
piła nożna III liga gr. II - grupa A
11:00  Elana Toruń - Pogoń II Szczecin więcej
12:00  Bałtyk Gdynia - Radunia Stężyca więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
16:00  SPR Stal Mielec - Torus Wybrzeże Gdańsk więcej
16:00  Azoty Puławy - Orlen Wisła Płock więcej
16:00  KS SPR Chrobry Głogów - Łomża Vive Kielce więcej
16:00  Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Sandra SPA Pogoń Szczecin więcej
16:00  Energa MKS Kalisz - Górnik Zabrze więcej
16:00  MKS Zagłębie Lubin - Grupa Azoty SPR Tarnów więcej
16:00  Gwardia Opole - MMTS Kwidzyn więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
  EUROBUD JKS Jarosław - KPR Gminy Kobierzyce więcej
  MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - EKS Start Elbląg więcej
  MKS Zagłębie Lubin - KPR Ruch Chorzów więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
  SMS ZPRP Gdańsk - MKS Grudziądz więcej
  SKPR USAR Kwidzyn - Warmia Olsztyn więcej
  Nielba Wągrowiec - KPR Elbląg więcej
  Sokół Kościerzyna - SMS ZPRP Kwidzyn więcej
  Gwardia Koszalin - GKS Żukowo więcej
16 maj
Velo Baltic - Szczecinek więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
11:00  Dąb Dębice - Arkonia Szczecin więcej
15:00  KS Fala Międzyzdroje - Prawobrzeże Świnoujście więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
15:00  Dąb Dębno - Zorza Dobrzany więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
14:00  Astra Ustronie Morskie - Głaz Tychowo więcej
12:00  Iskra Kłanino - Strong Zielenica więcej
15:00  Zefir Wyszewo - LZS Kowalewice więcej
piła nożna A Klasa gr. 1
13:30  Resko Karcino - Syrena-Grot Rymań więcej
11:00  Bizon Cerkwica - Kotwica II Kołobrzeg więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
13:00  Kluczevia II Stargard - Orzeł Pęzino więcej
17:30  Unia Stargard - Płomień Lisowo więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
17:00  Znicz Niedźwiedź - Odrzanka Radziszewo więcej
15:00  Wicher Steklno - Czarni Szczecin więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
14:00  Łabędź Widuchowa - Zjednoczeni Kurzycko więcej
15:00  Sekwoja Brwice - Pomorzanin Cychry więcej
13:00  Chrobry Lisie Pole - Myśla Dargomyśl więcej
16:00  Czcibor Cedynia - Rurzyca Nawodna więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
16:00  Wicher Przelewice - Czarni Fiege Lubanowo więcej
16:00  Jedność Przewłoki - Iskra II Banie więcej
piła nożna A Klasa gr. 7
14:00  Sokół Sokoliniec - Ina Recz więcej
16:00  Iskra Lutówko - Orzeł Żeńsko więcej
14:00  Pomorzanin Zamęcin - Sokół Granowo więcej
piła nożna A Klasa gr. 8
12:00  Wrzos Wrześnica - KS Sieciemin więcej
  Arkadia Malechowo - Fala ABFrost Gąski więcej
13:00  Błękitni Tychowo - Passat Bukowo Morskie więcej
12:00  Płomień Jeżyczki - Olympic Warszkowo więcej
16:00  Wieża II Postomino - KS Skibno więcej
piła nożna A Klasa gr. 9
11:00  Błękitni Gonne Małe - Gryf Dobrowo więcej
12:00  Wicher Rąbino - KS Gwda Wielka więcej
14:00  Pogoń Wierzchowo - Huragan Bierzwnica więcej
12:00  Wicher Mierzym - Hubertus Biały Bór więcej
12:00  Sokół Spore - Hajka Zegrze Pomorskie więcej
12:00  Grom Świelino - Grot Bonin więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
13:00  Błękitni Pomierzyn - Grom Szwecja więcej
14:00  Sad Chwiram - Mirstal Mirosławiec więcej
  Santos Kłębowiec - Legion Strączno więcej
14:00  Bytyń Nakielno - Grom Giżyno więcej
piła nożna B Klasa gr. 1
13:00  Lotnik Czarne - Wicher II Brojce więcej
piła nożna B Klasa gr. 2
16:00  Orkan II Suchań - Dęby Rogowo więcej
piła nożna B Klasa gr. 3
18:00  FASE Szczecin - Aquila II Szczecin więcej
piła nożna B Klasa gr. 5
14:00  Pomorzanka Jarosławsko - Pogoń II Barlinek więcej
15:00  Skrzydlaci Będargowo - Strzała Płotno więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
17:30  Cracovia Kraków - Warta Poznań więcej
17:30  Piast Gliwice - Wisła Kraków więcej
17:30  Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa więcej
17:30  Legia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko-Biała więcej
17:30  Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk więcej
17:30  Wisła Płock - Zagłębie Lubin więcej
17:30  Lech Poznań - Górnik Zabrze więcej
17:30  Śląsk Wrocław - Stal Mielec więcej
piła nożna III liga Kobiet Makroregionalna
15:00  Błękitni Stargard - Lechia Gdańsk więcej
13:00  MKS Lew Lębork - Spójnia Białe Błota więcej
18:30  KA4 resPect Krobia - LFA Szczecin więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
16:00  Górnik Łęczna - ROW Rybnik więcej
piła nożna II Liga Zachodnia Kobiet
18:00  KS Skra Częstochowa - UKS Bielawianka Bielawa więcej
12:00  AP Kotwica Kołobrzeg - WKS Śląsk II Wrocław więcej
12:00  WAP Włocławek - Unifreeze Górzno więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów St. (A1) RW
13:00  Stal Szczecin - Arkonia Szczecin więcej
12:00  Flota Świnoujście - Jeziorak Szczecin więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - wiosna
14:15  FASE Szczecin - Akademia Pogoń Szczecin więcej
12:00  AP Reissa Poznań - Warta Poznań więcej
piła nożna III liga gr. II - grupa B
11:00  Pomorzanin Toruń - Górnik Konin więcej
piła nożna III liga gr. II - grupa A
17:00  GKS Przodkowo - Świt Szczecin więcej
19 maj
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
18:00  Prawobrzeże Świnoujście - Wicher Brojce więcej
18:00  Pomorzanin Nowogard - Sparta Gryfice więcej
18:00  Arkonia Szczecin - Stal Szczecin więcej
18:00  Sarmata Dobra - Iskra Golczewo więcej
18:00  Jeziorak Szczecin - Mewa Resko więcej
18:00  Jantar Dziwnów - KS Fala Międzyzdroje więcej
18:00  Dąb Dębice - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
18:00  Mierzynianka Mierzyn - Piast Chociwel więcej
18:00  Tanowia Tanowo - Orzeł Łoźnica więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
18:00  Sokół Pyrzyce - Unia Dolice więcej
18:00  Morzycko Moryń - Dąb Dębno więcej
18:00  CRS Pogoń Barlinek - Iskra Banie więcej
18:00  Kłos Pełczyce - Orkan Suchań więcej
18:00  Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Odra Chojna więcej
18:00  Orzeł Grzędzice - Energetyk Gryfino więcej
18:00  Ogniwo Babinek - A.P. Gavia Choszczno więcej
18:00  Osadnik Myślibórz - Stal Lipiany więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
18:00  Wiekowianka Wiekowo - Wybrzeże Biesiekierz więcej
18:00  LZS Kowalewice - Astra Ustronie Morskie więcej
18:00  Błękitni Stary Jarosław - Sława Sławno więcej
18:00  Radew Białogórzyno - Vimobilia Będzino więcej
18:00  Strong Zielenica - Saturn Mielno więcej
18:00  Płomień Myślino - Zefir Wyszewo więcej
18:00  Głaz Tychowo - Gryf Polanów więcej
18:00  Pomorzanin Sławoborze - Victoria Sianów więcej
18:00  Iskra Kłanino - Iskra Białogard więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
18:00  Orzeł Łubowo - Redłovia Redło więcej
18:00  Mechanik Turowo - Calisia Kalisz Pomorski więcej
18:00  Wiarus Żółtnica - Drawa Drawno więcej
18:00  Orzeł Bierzwnik - Olimp Złocieniec więcej
18:00  Pogoń Połczyn Zdrój - KP Drawsko Pomorskie więcej
Światowid 63 Łobez - Błonie Barwice 3 : 0 więcej
18:00  Zawisza Grzmiąca - Drzewiarz Świerczyna więcej
18:00  Ikar Krosino - Korona Człopa więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
18:00  Sokół Karlino - Wieża Postomino więcej
18:00  Biali Sądów - Mechanik Bobolice więcej
18:00  Rasel Dygowo - Polonia Płoty więcej
18:00  Orzeł Wałcz - MKP Szczecinek więcej
18:00  Vineta Wolin - Iskierka Szczecin więcej
18:00  Ina Goleniów - Sparta Węgorzyno więcej
19:45  Błękitni II Stargard - Leśnik Manowo więcej
18:00  Olimp Gościno - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
18:00  Darłovia Darłowo - Hutnik Szczecin więcej
18:00  Polski Cukier Kluczevia Stargard - Lech Czaplinek więcej
piła nożna eWinner II liga
16:00  Wigry Suwałki - Lech II Poznań więcej
19:30  Chojniczanka Chojnice - Sokół Ostróda więcej
18:00  Bytovia Bytów - Hutnik Kraków więcej
  Motor Lublin - GKS Katowice więcej
18:00  KKS Kalisz - Górnik Polkowice więcej
16:00  Śląsk II Wrocław - Pogoń Siedlce więcej
17:00  Garbarnia Kraków - Olimpia Grudziądz więcej
16:00  Skra Częstochowa - Znicz Pruszków więcej
17:00  Błękitni Stargard - Olimpia Elbląg więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów St. (A1) RW
17:00  Stal Szczecin - Jeziorak Szczecin więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
17:00  MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - Młyny Stoisław Koszalin więcej
22 maj
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
16:00  Orzeł Łoźnica - Iskra Golczewo więcej
16:00  Mierzynianka Mierzyn - Mewa Resko więcej
  Tanowia Tanowo - KS Fala Międzyzdroje więcej
15:00  Prawobrzeże Świnoujście - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
  Pomorzanin Nowogard - Dąb Dębice więcej
15:00  Wicher Brojce - Stal Szczecin więcej
16:00  Sparta Gryfice - Piast Chociwel więcej
15:00  Sarmata Dobra - Jeziorak Szczecin więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
16:00  A.P. Gavia Choszczno - Orkan Suchań więcej
17:00  Osadnik Myślibórz - Odra Chojna więcej
16:00  Ogniwo Babinek - Energetyk Gryfino więcej
18:00  Morzycko Moryń - Sokół Pyrzyce więcej
16:00  CRS Pogoń Barlinek - Orzeł Grzędzice więcej
11:00  Zorza Dobrzany - Iskra Banie więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
16:00  Wiekowianka Wiekowo - Iskra Białogard więcej
13:00  Radew Białogórzyno - Iskra Kłanino więcej
15:00  Strong Zielenica - Pomorzanin Sławoborze więcej
  Płomień Myślino - Głaz Tychowo więcej
15:00  Vimobilia Będzino - Astra Ustronie Morskie więcej
16:00  Wybrzeże Biesiekierz - Saturn Mielno więcej
  Sława Sławno - Zefir Wyszewo więcej
16:00  LZS Kowalewice - Gryf Polanów więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
17:00  Korona Człopa - Calisia Kalisz Pomorski więcej
16:00  Światowid 63 Łobez - KP Drawsko Pomorskie więcej
14:00  Zawisza Grzmiąca - Olimp Złocieniec więcej
12:00  Ikar Krosino - Drawa Drawno więcej
13:00  Spójnia Świdwin - Pogoń Połczyn Zdrój więcej
15:00  Mechanik Turowo - Orzeł Bierzwnik więcej
16:00  Orzeł Łubowo - Wiarus Żółtnica więcej
Redłovia Redło - Błonie Barwice 3 : 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
  Polonia Płoty - Sokół Karlino więcej
  Iskierka Szczecin - Gryf Kamień Pomorski więcej
13:00  Lech Czaplinek - Rasel Dygowo więcej
16:00  Mechanik Bobolice - Vineta Wolin więcej
12:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - Darłovia Darłowo więcej
12:00  Hutnik Szczecin - Orzeł Wałcz więcej
13:00  MKP Szczecinek - Błękitni II Stargard więcej
12:00  Leśnik Manowo - Polski Cukier Kluczevia Stargard więcej
  Wieża Postomino - Biali Sądów więcej
14:00  Sparta Węgorzyno - Olimp Gościno więcej
piła nożna A Klasa gr. 1
16:00  Korona Stuchowo - Płomień Pobłocie Wielkie więcej
17:00  AP Kotwica Kołobrzeg - Bizon Cerkwica więcej
  Sokół Lulewice - Kotwica II Kołobrzeg więcej
16:00  Derby Karścino - Wrzos Wrzosowo więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
15:00  Promień Mosty - Błękitni Trzygłów więcej
  Radowia Radowo Małe - Pomorzanin Przybiernów więcej
18:00  Leśnik Kliniska - Sowianka Sowno więcej
17:00  Zalew Stepnica - Znicz Wysoka Kamieńska więcej
16:00  Masovia Maszewo - Jastrząb Łosośnica więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
15:00  Płomień Lisowo - Dąbrovia Stara Dąbrowa więcej
15:00  Orzeł Małkocin - Kluczevia II Stargard więcej
  Orzeł Pęzino - Sparta Skalin więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
13:00  Aquila Szczecin - Czarni Czarnówko więcej
11:00  Ehrle Dobra Szczecińska - Chemik II Police więcej
16:00  Grot Gardno - Wicher Steklno więcej
18:00  Czarni Szczecin - Wołczkowo-Bezrzecze więcej
  Odrzanka Radziszewo - Zryw Kołbaskowo więcej
17:00  Kasta Szczecin-Majowe - Vielgovia Szczecin więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
17:00  Rurzyca Nawodna - Chrobry Lisie Pole więcej
15:00  LUKS Krzywin - Łabędź Widuchowa więcej
16:00  Mieszko Mieszkowice - Pomorzanin Cychry więcej
piła nożna A Klasa gr. 7
17:00  Ina Recz - Korona Raduń więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
16:00  Grom Szwecja - Wspólni Różewo więcej
16:00  Grom Giżyno - Błękitni Pomierzyn więcej
piła nożna B Klasa gr. 1
  Wicher II Brojce - Orzeł Mrzeżyno więcej
  Zieloni Wyszobór - Jantar II Dziwnów więcej
piła nożna B Klasa gr. 2
13:00  Sparta II Węgorzyno - Unia II Dolice więcej
13:00  Zorza II Dobrzany - Orkan II Suchań więcej
13:00  Dęby Rogowo - Gwiazda Żalęcino więcej
piła nożna B Klasa gr. 3
  GKS Kołbacz - Rybak Trzebież więcej
  Pionier Szczecin - Prawobrzeże Szczecin więcej
  Iskierka II Szczecin - Victoria 95 Przecław więcej
  Future Szczecin - FASE Szczecin więcej
piła nożna B Klasa gr. 4
Zryw Góralice - Korona Klępicz 0 : 3 więcej
  Sparta Sobiemyśl - Sokół II Pyrzyce więcej
Energetyk II Gryfino - Polonia Gryfino 0 : 3 więcej
  Stal II Lipiany - Sokół Różańsko więcej
piła nożna B Klasa gr. 5
13:00  Pogoń II Barlinek - Pionier Zwierzyn więcej
13:00  Grom Płonno - Skrzydlaci Będargowo więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
14:30  Hutnik Kraków - Górnik Zabrze S.A. więcej
  Wisła Kraków SA - Legia Warszawa S.A. więcej
  Zagłębie Lubin - Escola Varsovia więcej
  Korona SA Kielce - Pogoń Szczecin więcej
  KKS Lech Poznań - UKS SMS Łódź więcej
  Arka Gdynia SSA - Lechia Gdańsk więcej
  Cracovia SSA Kraków - Śląsk Wrocław więcej
piła nożna III liga Kobiet Makroregionalna
11:00  LFA Szczecin - MKS Lew Lębork więcej
15:00  Lechia Gdańsk - Energetyk Junior Gryfino więcej
  Victoria Niemcz Osielsko - Marcus Gdynia więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
12:00  AZS UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI - Medyk Konin więcej
12:00  Olimpia Szczecin - Górnik Łęczna więcej
12:00  Sportis KKP Bydgoszcz - Rolnik B. Głogówek więcej
12:00  GKS Katowice - Czarni Sosnowiec więcej
12:00  Śląsk Wrocław - Akademia Piłkarska LG więcej
12:00  UKS SMS Łódź - ROW Rybnik więcej
piła nożna eWinner II liga
  Stal Rzeszów - Sokół Ostróda więcej
  Znicz Pruszków - Garbarnia Kraków więcej
17:00  Olimpia Grudziądz - Śląsk II Wrocław więcej
17:00  Pogoń Siedlce - KKS Kalisz więcej
  Górnik Polkowice - Wigry Suwałki więcej
  Lech II Poznań - Motor Lublin więcej
17:00  Hutnik Kraków - Chojniczanka Chojnice więcej
piła nożna II Liga PLO
17:00  Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Ikar Krosino więcej
17:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - Oldboje Bruskowo Wielkie więcej
17:00  Pamet Świdwin - Oldboje Błękitni Gonne Małe więcej
17:00  TKKF Strażak Koszalin - Maxtrans-Sokół Karlino więcej
17:00  Oldboje Światowid 63 Łobez - Sokół Stara Dąbrowa więcej
17:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Oldboje Wyszewo więcej
piła nożna I Liga PLO
17:00  Victoria Sianów - Mechanik Bobolice więcej
17:00  Iskra Białogard - Mirstal Mirosławiec więcej
17:00  Lech Czaplinek - Zryw Kretomino więcej
17:00  STLA Szczecinek - Olimp Złocieniec więcej
17:00  Darłovia Darłowo - Amator Kołobrzeg więcej
17:00  Gryf Kamień Pomorski - Sparta Gryfice więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Mł. RW (B1)
  Bałtyk Koszalin - Świt Szczecin więcej
13:30  Unia Białogard - Błękitni Stargard więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów St. (A1) RW
15:30  Bałtyk Koszalin - Chemik Police więcej
14:30  Hutnik Szczecin - Sparta Gryfice więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - wiosna
  Akademia Pogoń Szczecin - Olimpijczyk Kwakowo więcej
  KKS Lech Poznań - AP Reissa Poznań więcej
  Warta Poznań - Lotos Gdańsk UKS więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - wiosna
12:00  Lechia Gdańsk - KKS Lech Poznań więcej
12:00  Bałtyk Koszalin - Pogoń Szczecin więcej
  Błękitni Wronki - Warta Poznań SA więcej
piła nożna III liga gr. II - grupa B
13:00  Unia Swarzędz - Górnik Konin więcej
17:00  Kotwica Kołobrzeg - Pomorzanin Toruń więcej
17:00  Jarota Jarocin - Bałtyk Koszalin więcej
17:00  Sokół Kleczew - Nielba Wągrowiec więcej
17:00  Unia Janikowo - Mieszko Gniezno więcej
17:00  Gwardia Koszalin - Gryf Wejherowo więcej
piła nożna III liga gr. II - grupa A
12:00  GKS Przodkowo - Polonia Środa Wlkp. więcej
13:00  Bałtyk Gdynia - Świt Szczecin więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
16:00  Gwardia Opole - Torus Wybrzeże Gdańsk więcej
16:00  MMTS Kwidzyn - MKS Zagłębie Lubin więcej
16:00  Grupa Azoty SPR Tarnów - Energa MKS Kalisz więcej
16:00  Górnik Zabrze - Piotrkowianin Piotrków Tryb. więcej
16:00  Sandra SPA Pogoń Szczecin - KS SPR Chrobry Głogów więcej
16:00  Łomża Vive Kielce - Azoty Puławy więcej
16:00  Orlen Wisła Płock - SPR Stal Mielec więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
  MKS Zagłębie Lubin - EUROBUD JKS Jarosław więcej
  KPR Ruch Chorzów - MKS Perła Lublin więcej
  Młyny Stoisław Koszalin - MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. więcej
  EKS Start Elbląg - KPR Gminy Kobierzyce więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
  GKS Żukowo - Sokół Kościerzyna więcej
  SMS ZPRP Kwidzyn - Nielba Wągrowiec więcej
  KPR Elbląg - MKS Grudziądz więcej
  SMS ZPRP Gdańsk - SKPR USAR Kwidzyn więcej
23 maj
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
16:00  Arkonia Szczecin - Jantar Dziwnów więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
15:00  Dąb Dębno - Stal Lipiany więcej
14:00  Kłos Pełczyce - Orzeł Trzcińsko-Zdrój więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
16:00  Błękitni Stary Jarosław - Victoria Sianów więcej
piła nożna A Klasa gr. 1
15:30  Syrena-Grot Rymań - Bałtyk Gostyń więcej
12:00  Grot Gorawino - Resko Karcino więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
15:00  Pionier Żarnowo - Hanza Goleniów więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
16:00  Orkan Dalewo - Wicher Reptowo więcej
15:30  Unia Stargard - Czarni Marianowo więcej
15:00  WODR Barzkowice - Ina Ińsko więcej
14:00  Rolpol Chlebowo - Zorza Tychowo więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
12:00  Świat Drzewa KP Przecław - Znicz Niedźwiedź więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
15:00  Zjednoczeni Kurzycko - Czcibor Cedynia więcej
17:00  Myśla Dargomyśl - Witniczanka Witnica więcej
16:00  Piast Piaseczno - Sekwoja Brwice więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
16:00  Jedność Przewłoki - Piast Karsko więcej
15:00  Iskra II Banie - Bryza Reńsko więcej
16:00  Polonia Giżyn - Wicher Przelewice więcej
15:00  Czarni Fiege Lubanowo - Piast Kolin więcej
14:00  Koral Mostkowo - GKS Golenice więcej
14:00  Unia Swochowo - Sęp Brzesko więcej
piła nożna A Klasa gr. 7
15:00  Ina Nadarzyn - Iskra Lutówko więcej
15:00  Sokół Sokoliniec - Iskra Warszyn więcej
15:00  Iskra Pomień - Pomorzanin Zamęcin więcej
15:00  Sokół Granowo - Świt Barnimie więcej
15:00  Orzeł Żeńsko - Klon Krzęcin więcej
piła nożna A Klasa gr. 8
14:00  Fala ABFrost Gąski - Wrzos Wrześnica więcej
12:00  Derby Gwiazdowo - Arkadia Malechowo więcej
11:00  KS Sieciemin - Wieża II Postomino więcej
12:00  KS Skibno - Płomień Jeżyczki więcej
  Olympic Warszkowo - Passat Bukowo Morskie więcej
piła nożna A Klasa gr. 9
13:00  Hubertus Biały Bór - Pogoń Wierzchowo więcej
12:00  Grom Świelino - Wicher Rąbino więcej
12:00  Grot Bonin - Błękitni Gonne Małe więcej
12:00  Gryf Dobrowo - Sokół Spore więcej
14:00  Hajka Zegrze Pomorskie - Wicher Mierzym więcej
13:00  Huragan Bierzwnica - KS Gwda Wielka więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
14:00  Bytyń Nakielno - Sad Chwiram więcej
  Gryf Budowo - Sokół Suliszewo więcej
16:00  Znicz Dzikowo - Santos Kłębowiec więcej
15:00  Legion Strączno - Pionier 95 Borne Sulinowo więcej
12:00  Kopanik Lubno - Mirstal Mirosławiec więcej
piła nożna B Klasa gr. 1
Polonia II Płoty - Gardominka Mechowo 3 : 0 więcej
13:00  Prawobrzeże II Świnoujście - Lotnik Czarne więcej
piła nożna B Klasa gr. 3
16:00  Okręt Szczecin - Sztorm Szczecin więcej
piła nożna B Klasa gr. 4
16:00  Morzycko II Moryń - Klon Krzymów więcej
piła nożna B Klasa gr. 5
15:00  Strzała Płotno - Ina Stradzewo więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
12:00  SKS Gwarek Zabrze - Jagiellonia Białystok SSA więcej
piła nożna III liga Kobiet Makroregionalna
15:00  Juna-Trans Women Stare Oborzyska - KA4 resPect Krobia więcej
13:30  GOSRiT Luzino - UKS Victoria SP2 Sianów więcej
13:00  Spójnia Białe Błota - Błękitni Stargard więcej
piła nożna eWinner II liga
15:00  Olimpia Elbląg - Skra Częstochowa więcej
18:00  GKS Katowice - Bytovia Bytów więcej
piła nożna II Liga Zachodnia Kobiet
14:00  Medyk II Konin - UKS Bielawianka Bielawa więcej
14:00  LUKS Ziemia Lubińska - KS Skra Częstochowa więcej
14:00  Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - UKS SMS III Łódź więcej
14:00  Unifreeze Górzno - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
14:00  WKS Śląsk II Wrocław - GSS Grodzisk Wielkopolski więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Mł. RW (B1)
11:00  AP Gavia OZIMEK Choszczno - SALOS Szczecin więcej
11:00  Kotwica Kołobrzeg - Chemik Police więcej
13:00  Żaki Szczecin - FASE Szczecin więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów St. (A1) RW
11:10  Arkonia Szczecin - Gwardia Koszalin więcej
14:30  Jeziorak Szczecin - SALOS Szczecin więcej
12:00  Flota Świnoujście - Świt Szczecin więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - wiosna
12:00  Lechia Gdańsk - FASE Szczecin więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - wiosna
12:00  AP Reissa Poznań - FASE Szczecin więcej
piła nożna III liga gr. II - grupa A
11:00  Pogoń II Szczecin - Radunia Stężyca więcej
26 maj
piła nożna A Klasa gr. 1
18:00  AP Kotwica Kołobrzeg - Syrena-Grot Rymań więcej
18:00  Płomień Pobłocie Wielkie - Resko Karcino więcej
18:00  Sokół Lulewice - Bałtyk Gostyń więcej
18:00  Bizon Cerkwica - Wrzos Wrzosowo więcej
18:00  Korona Stuchowo - Derby Karścino więcej
18:00  Kotwica II Kołobrzeg - Grot Gorawino więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
18:00  Sowianka Sowno - Hanza Goleniów więcej
18:00  Pomorzanin Przybiernów - Jastrząb Łosośnica więcej
18:00  Błękitni Trzygłów - Masovia Maszewo więcej
18:00  OKS Center MD Goleniów - Pionier Żarnowo więcej
18:00  Promień Mosty - Zalew Stepnica więcej
18:00  Radowia Radowo Małe - Leśnik Kliniska więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
18:00  Płomień Lisowo - Orzeł Pęzino więcej
18:00  Czarni Marianowo - Sparta Skalin więcej
18:00  Kluczevia II Stargard - Ina Ińsko więcej
18:00  Wicher Reptowo - Zorza Tychowo więcej
18:00  Dąbrovia Stara Dąbrowa - Rolpol Chlebowo więcej
18:00  Unia Stargard - WODR Barzkowice więcej
18:00  Orkan Dalewo - Orzeł Małkocin więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
18:00  Czarni Czarnówko - Znicz Niedźwiedź więcej
18:00  Wołczkowo-Bezrzecze - Zryw Kołbaskowo więcej
18:00  Wicher Steklno - Vielgovia Szczecin więcej
18:00  Chemik II Police - Kasta Szczecin-Majowe więcej
18:00  Aquila Szczecin - Odrzanka Radziszewo więcej
18:00  Ehrle Dobra Szczecińska - Świat Drzewa KP Przecław więcej
18:00  Grot Gardno - Czarni Szczecin więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
18:00  LUKS Krzywin - Myśla Dargomyśl więcej
18:00  Chrobry Lisie Pole - Sekwoja Brwice więcej
18:00  Czcibor Cedynia - Mieszko Mieszkowice więcej
18:00  Zjednoczeni Kurzycko - Rurzyca Nawodna więcej
18:00  Łabędź Widuchowa - Pomorzanin Cychry więcej
18:00  Zieloni Zielin - Piast Piaseczno więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
18:00  Piast Karsko - Mechanik Warnice więcej
18:00  Piast Kolin - GKS Golenice więcej
18:00  Wicher Przelewice - Sęp Brzesko więcej
18:00  Bryza Reńsko - Unia Swochowo więcej
18:00  Jedność Przewłoki - Koral Mostkowo więcej
18:00  Polonia Giżyn - Czarni Fiege Lubanowo więcej
piła nożna A Klasa gr. 7
18:00  Ina Recz - Ina Nadarzyn więcej
18:00  Iskra Warszyn - Świt Barnimie więcej
18:00  Pomorzanin Zamęcin - Iskra Lutówko więcej
18:00  Korona Raduń - Klon Krzęcin więcej
18:00  Sokół Sokoliniec - Orzeł Żeńsko więcej
18:00  Iskra Pomień - Sokół Granowo więcej
piła nożna A Klasa gr. 8
18:00  Derby Gwiazdowo - KS Skibno więcej
18:00  Fala ABFrost Gąski - KS Sieciemin więcej
18:00  Błękitni Tychowo - Wieża II Postomino więcej
18:00  Wrzos Wrześnica - Płomień Jeżyczki więcej
18:00  Arkadia Malechowo - Passat Bukowo Morskie więcej
piła nożna A Klasa gr. 9
18:00  Grot Bonin - Hubertus Biały Bór więcej
18:00  Sokół Spore - Pogoń Wierzchowo więcej
18:00  Błękitni Gonne Małe - KS Gwda Wielka więcej
18:00  Wicher Rąbino - Wicher Mierzym więcej
18:00  Grom Świelino - Huragan Bierzwnica więcej
18:00  Gryf Dobrowo - Hajka Zegrze Pomorskie więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
18:00  Bytyń Nakielno - Legion Strączno więcej
18:00  Sad Chwiram - Santos Kłębowiec więcej
18:00  Grom Szwecja - Gryf Budowo więcej
18:00  Sokół Suliszewo - Pionier 95 Borne Sulinowo więcej
18:00  Wspólni Różewo - Mirstal Mirosławiec więcej
18:00  Błękitni Pomierzyn - Kopanik Lubno więcej
18:00  Grom Giżyno - Znicz Dzikowo więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Mł. RW (B1)
18:00  Arkonia Szczecin - Bałtyk Koszalin więcej
18:00  FASE Szczecin - Błękitni Stargard więcej
18:00  Prawobrzeże Szczecin - Chemik Police więcej
18:00  Świt Szczecin - AP Gavia OZIMEK Choszczno więcej
18:00  Żaki Szczecin - SALOS Szczecin więcej
27 maj
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
18:00  KPR Ruch Chorzów - MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. więcej
28 maj
piła nożna eWinner II liga
19:30  Chojniczanka Chojnice - GKS Katowice więcej
29 maj
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
12:00  Mewa Resko - Orzeł Łoźnica więcej
11:00  Piast Chociwel - Sarmata Dobra więcej
14:00  Jeziorak Szczecin - Arkonia Szczecin więcej
16:00  Jantar Dziwnów - Pomorzanin Nowogard więcej
16:00  Dąb Dębice - Prawobrzeże Świnoujście więcej
13:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Tanowia Tanowo więcej
15:00  KS Fala Międzyzdroje - Mierzynianka Mierzyn więcej
16:00  Iskra Golczewo - Wicher Brojce więcej
11:00  Stal Szczecin - Sparta Gryfice więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
15:00  Stal Lipiany - Kłos Pełczyce więcej
14:00  Unia Dolice - Ogniwo Babinek więcej
14:00  Energetyk Gryfino - Osadnik Myślibórz więcej
17:00  Odra Chojna - A.P. Gavia Choszczno więcej
16:00  Orkan Suchań - Zorza Dobrzany więcej
15:00  Iskra Banie - Dąb Dębno więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
15:00  Zefir Wyszewo - Wybrzeże Biesiekierz więcej
  Saturn Mielno - Vimobilia Będzino więcej
16:00  Głaz Tychowo - Strong Zielenica więcej
16:00  Astra Ustronie Morskie - Płomień Myślino więcej
17:00  Pomorzanin Sławoborze - Radew Białogórzyno więcej
15:00  Iskra Białogard - Błękitni Stary Jarosław więcej
17:00  Victoria Sianów - LZS Kowalewice więcej
17:00  Gryf Polanów - Sława Sławno więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
14:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Mechanik Turowo więcej
16:00  Orzeł Bierzwnik - Orzeł Łubowo więcej
17:00  Calisia Kalisz Pomorski - Redłovia Redło więcej
13:00  KP Drawsko Pomorskie - Drzewiarz Świerczyna więcej
  Olimp Złocieniec - Światowid 63 Łobez więcej
15:00  Drawa Drawno - Zawisza Grzmiąca więcej
16:00  Wiarus Żółtnica - Ikar Krosino więcej
Błonie Barwice - Spójnia Świdwin 0 : 3 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
13:00  Polski Cukier Kluczevia Stargard - MKP Szczecinek więcej
12:00  Darłovia Darłowo - Sparta Węgorzyno więcej
16:00  Rasel Dygowo - Leśnik Manowo więcej
16:00  Orzeł Wałcz - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
18:00  Vineta Wolin - Wieża Postomino więcej
16:00  Sokół Karlino - Lech Czaplinek więcej
15:00  Olimp Gościno - Ina Goleniów więcej
14:00  Gryf Kamień Pomorski - Mechanik Bobolice więcej
piła nożna A Klasa gr. 1
  Sokół Lulewice - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
15:00  Płomień Pobłocie Wielkie - Derby Karścino więcej
  Wrzos Wrzosowo - Syrena-Grot Rymań więcej
  Bałtyk Gostyń - Grot Gorawino więcej
17:00  Resko Karcino - Kotwica II Kołobrzeg więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
19:00  Hanza Goleniów - Zalew Stepnica więcej
14:30  Znicz Wysoka Kamieńska - Leśnik Kliniska więcej
17:00  Sowianka Sowno - Radowia Radowo Małe więcej
16:00  Pomorzanin Przybiernów - Promień Mosty więcej
17:00  Błękitni Trzygłów - OKS Center MD Goleniów więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
16:00  Dąbrovia Stara Dąbrowa - Unia Stargard więcej
13:00  Czarni Marianowo - Rolpol Chlebowo więcej
15:00  Zorza Tychowo - WODR Barzkowice więcej
  Ina Ińsko - Orzeł Pęzino więcej
  Sparta Skalin - Orzeł Małkocin więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
  Czarni Czarnówko - Kasta Szczecin-Majowe więcej
  Vielgovia Szczecin - Odrzanka Radziszewo więcej
15:00  Zryw Kołbaskowo - Świat Drzewa KP Przecław więcej
18:00  Wołczkowo-Bezrzecze - Grot Gardno więcej
  Chemik II Police - Aquila Szczecin więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
16:00  Mieszko Mieszkowice - Piast Piaseczno więcej
17:30  Witniczanka Witnica - Rurzyca Nawodna więcej
16:00  Chrobry Lisie Pole - Zjednoczeni Kurzycko więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
  Piast Karsko - Unia Swochowo więcej
17:00  Sęp Brzesko - Koral Mostkowo więcej
16:00  Mechanik Warnice - Czarni Fiege Lubanowo więcej
15:00  Piast Kolin - Polonia Giżyn więcej
  Bryza Reńsko - Jedność Przewłoki więcej
piła nożna A Klasa gr. 7
  Iskra Warszyn - Orzeł Żeńsko więcej
16:00  Klon Krzęcin - Ina Nadarzyn więcej
  Świt Barnimie - Iskra Pomień więcej
  Korona Raduń - Sokół Sokoliniec więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
17:00  Pionier 95 Borne Sulinowo - Znicz Dzikowo więcej
15:00  Wspólni Różewo - Grom Giżyno więcej
piła nożna B Klasa gr. 1
13:00  Polonia II Płoty - Zieloni Wyszobór więcej
13:00  Jantar II Dziwnów - Wicher II Brojce więcej
13:00  Orzeł Mrzeżyno - Prawobrzeże II Świnoujście więcej
piła nożna B Klasa gr. 2
13:00  Gwiazda Żalęcino - Zorza II Dobrzany więcej
13:00  Orkan II Suchań - Unia II Dolice więcej
13:00  Sparta II Węgorzyno - Pomorzanin Krąpiel więcej
piła nożna B Klasa gr. 3
  Sztorm Szczecin - GKS Kołbacz więcej
  Victoria 95 Przecław - Pionier Szczecin więcej
  Prawobrzeże Szczecin - Okręt Szczecin więcej
  Rybak Trzebież - Aquila II Szczecin więcej
piła nożna B Klasa gr. 4
  Polonia Gryfino - Sparta Sobiemyśl więcej
  Stal II Lipiany - Morzycko II Moryń więcej
Sokół Różańsko - Zryw Góralice 3 : 0 więcej
Korona Klępicz - Energetyk II Gryfino 3 : 0 więcej
piła nożna B Klasa gr. 5
13:00  Pomorzanka Jarosławsko - Ina Stradzewo więcej
13:00  Skrzydlaci Będargowo - Pogoń II Barlinek więcej
13:00  Strzała Płotno - Grom Płonno więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
  Górnik Zabrze S.A. - SKS Gwarek Zabrze więcej
  Jagiellonia Białystok SSA - Śląsk Wrocław więcej
  Cracovia SSA Kraków - Arka Gdynia SSA więcej
12:00  Lechia Gdańsk - KKS Lech Poznań więcej
12:00  UKS SMS Łódź - Korona SA Kielce więcej
  Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin więcej
  Escola Varsovia - Wisła Kraków SA więcej
  Legia Warszawa S.A. - Hutnik Kraków więcej
piła nożna III liga Kobiet Makroregionalna
  Marcus Gdynia - Lechia Gdańsk więcej
13:00  Energetyk Junior Gryfino - Spójnia Białe Błota więcej
15:00  KA4 resPect Krobia - UKS Victoria SP2 Sianów więcej
  Victoria Niemcz Osielsko - GOSRiT Luzino więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
11:00  Czarni Sosnowiec - Sportis KKP Bydgoszcz więcej
11:00  Górnik Łęczna - UKS SMS Łódź więcej
11:00  ROW Rybnik - AZS UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI więcej
11:00  Medyk Konin - Śląsk Wrocław więcej
11:00  Akademia Piłkarska LG - GKS Katowice więcej
11:00  Rolnik B. Głogówek - Olimpia Szczecin więcej
piła nożna eWinner II liga
17:00  Garbarnia Kraków - Olimpia Elbląg więcej
  Stal Rzeszów - Hutnik Kraków więcej
18:00  Bytovia Bytów - Lech II Poznań więcej
  Motor Lublin - Górnik Polkowice więcej
16:00  Wigry Suwałki - Pogoń Siedlce więcej
18:00  KKS Kalisz - Olimpia Grudziądz więcej
17:00  Śląsk II Wrocław - Znicz Pruszków więcej
17:30  Skra Częstochowa - Błękitni Stargard więcej
piła nożna II Liga PLO
17:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo więcej
17:00  Sokół Stara Dąbrowa - Ikar Krosino więcej
17:00  Oldboje Światowid 63 Łobez - TKKF Strażak Koszalin więcej
17:00  Maxtrans-Sokół Karlino - Pamet Świdwin więcej
17:00  Oldboje Błękitni Gonne Małe - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
17:00  Oldboje Bruskowo Wielkie - Bizon Cerkwica więcej
piła nożna I Liga PLO
17:00  Mechanik Bobolice - Zryw Kretomino więcej
17:00  Darłovia Darłowo - Lech Czaplinek więcej
17:00  Sparta Gryfice - Olimp Złocieniec więcej
17:00  Amator Kołobrzeg - Gryf Kamień Pomorski więcej
17:00  Iskra Białogard - Victoria Sianów więcej
17:00  Mirstal Mirosławiec - STLA Szczecinek więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Mł. RW (B1)
  Bałtyk Koszalin - Chemik Police więcej
  FASE Szczecin - Arkonia Szczecin więcej
  Prawobrzeże Szczecin - Żaki Szczecin więcej
  Świt Szczecin - SALOS Szczecin więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów St. (A1) RW
  Świt Szczecin - SALOS Szczecin więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - wiosna
12:00  Lechia Gdańsk - Akademia Pogoń Szczecin więcej
  Lotos Gdańsk UKS - KKS Lech Poznań więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - wiosna
17:00  Warta Poznań SA - FASE Szczecin więcej
  KKS Lech Poznań - Bałtyk Koszalin więcej
  Pogoń Szczecin - Błękitni Wronki więcej
piła nożna III liga gr. II - grupa B
11:00  Bałtyk Koszalin - Nielba Wągrowiec więcej
14:00  Chemik Police - Gwardia Koszalin więcej
17:00  Kotwica Kołobrzeg - Unia Swarzędz więcej
17:00  Jarota Jarocin - Unia Janikowo więcej
piła nożna III liga gr. II - grupa A
11:00  Elana Toruń - GKS Przodkowo więcej
16:00  Polonia Środa Wlkp. - Bałtyk Gdynia więcej
17:00  Świt Szczecin - Radunia Stężyca więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
  EUROBUD JKS Jarosław - EKS Start Elbląg więcej
  KPR Gminy Kobierzyce - Młyny Stoisław Koszalin więcej
  MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - KPR Ruch Chorzów więcej
  MKS Perła Lublin - MKS Zagłębie Lubin więcej
30 maj
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
16:00  Orzeł Trzcińsko-Zdrój - CRS Pogoń Barlinek więcej
11:00  Orzeł Grzędzice - Morzycko Moryń więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
12:00  Iskra Kłanino - Wiekowianka Wiekowo więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
16:00  Biali Sądów - Polonia Płoty więcej
16:00  Błękitni II Stargard - Hutnik Szczecin więcej
piła nożna A Klasa gr. 1
11:00  Bizon Cerkwica - Korona Stuchowo więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
13:30  Jastrząb Łosośnica - Pionier Żarnowo więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
13:00  Kluczevia II Stargard - Orkan Dalewo więcej
16:00  Wicher Reptowo - Płomień Lisowo więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
17:00  Znicz Niedźwiedź - Czarni Szczecin więcej
15:00  Wicher Steklno - Ehrle Dobra Szczecińska więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
14:00  Łabędź Widuchowa - Zieloni Zielin więcej
15:00  Sekwoja Brwice - Myśla Dargomyśl więcej
17:00  Czcibor Cedynia - LUKS Krzywin więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
16:00  Wicher Przelewice - Iskra II Banie więcej
piła nożna A Klasa gr. 7
15:00  Pomorzanin Zamęcin - Ina Recz więcej
16:00  Iskra Lutówko - Sokół Granowo więcej
piła nożna A Klasa gr. 8
13:00  Błękitni Tychowo - Olympic Warszkowo więcej
  Passat Bukowo Morskie - KS Skibno więcej
12:00  Płomień Jeżyczki - KS Sieciemin więcej
16:00  Wieża II Postomino - Fala ABFrost Gąski więcej
12:00  Wrzos Wrześnica - Derby Gwiazdowo więcej
piła nożna A Klasa gr. 9
12:00  Sokół Spore - Grot Bonin więcej
12:00  Wicher Rąbino - Huragan Bierzwnica więcej
14:00  KS Gwda Wielka - Hubertus Biały Bór więcej
14:00  Pogoń Wierzchowo - Hajka Zegrze Pomorskie więcej
12:00  Wicher Mierzym - Gryf Dobrowo więcej
11:00  Błękitni Gonne Małe - Grom Świelino więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
13:00  Błękitni Pomierzyn - Bytyń Nakielno więcej
16:00  Sad Chwiram - Kopanik Lubno więcej
14:00  Mirstal Mirosławiec - Legion Strączno więcej
  Santos Kłębowiec - Gryf Budowo więcej
14:00  Sokół Suliszewo - Grom Szwecja więcej
piła nożna B Klasa gr. 3
18:00  FASE Szczecin - Iskierka II Szczecin więcej
piła nożna B Klasa gr. 4
14:00  Sokół II Pyrzyce - Klon Krzymów więcej
piła nożna III liga Kobiet Makroregionalna
18:00  Błękitni Stargard - LFA Szczecin więcej
13:00  MKS Lew Lębork - Juna-Trans Women Stare Oborzyska więcej
piła nożna II Liga Zachodnia Kobiet
14:00  KS Skra Częstochowa - Medyk II Konin więcej
14:00  UKS Bielawianka Bielawa - WKS Śląsk II Wrocław więcej
14:00  GSS Grodzisk Wielkopolski - Unifreeze Górzno więcej
14:00  WAP Włocławek - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. więcej
14:00  UKS SMS III Łódź - LUKS Ziemia Lubińska więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Mł. RW (B1)
11:00  Błękitni Stargard - Kotwica Kołobrzeg więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów St. (A1) RW
14:30  Jeziorak Szczecin - Hutnik Szczecin więcej
11:00  Stal Szczecin - Gwardia Koszalin więcej
12:00  Flota Świnoujście - Chemik Police więcej
11:00  Sparta Gryfice - Arkonia Szczecin więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - wiosna
15:15  FASE Szczecin - Warta Poznań więcej
12:00  AP Reissa Poznań - Olimpijczyk Kwakowo więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - wiosna
12:00  Lechia Gdańsk - AP Reissa Poznań więcej
piła nożna III liga gr. II - grupa B
11:00  Pomorzanin Toruń - Sokół Kleczew więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni maj 2021 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
dzisiejsze newsy
piłka nożna/Ekstraklasa: 2
siatkówka/Ekstraklasa kobiet: 1
 
top komentarze
newsy:
12 » Rozgrywki zawieszone d »
mecze:
7 » Jarota Jarocin-Gwardia  »
7 » Radunia Stężyca-Świt Sz »
7 » Flota Świnoujście-Nielb »
3 » Błękitni Stargard-Sokół »
3 » Pogoń Szczecin-Wisła Pł »
2 » Chemik Police-Bałtyk Ko »
2 » Mieszko Gniezno-Kotwica »
1 » Odra Chojna-Unia Dolice
1 » Pogoń II Szczecin-KP St »
1 » KS Fala Międzyzdroje-Je »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2920
• imprez: 128340
• newsów: 74655
• użytkowników: 78930
• komentarzy: 1114124
• zdjęć: 809272
• relacji: 39146
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2021 - by ligowiec team
Polityka Cookies