ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 14 kwiecień 2021
dodaj sparing
pokaż:
14 kwiecień
koszykówka Energa Basket Liga play off
14:55  Legia Warszawa - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. więcej
20:05  Zastal Zielona Góra - WKS Śląsk Wrocław więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
12:00  Korona SA Kielce - Górnik Zabrze S.A. więcej
12:00  KKS Lech Poznań - Zagłębie Lubin więcej
12:00  Arka Gdynia SSA - Wisła Kraków SA więcej
12:00  Śląsk Wrocław - Hutnik Kraków więcej
12:00  SKS Gwarek Zabrze - Legia Warszawa S.A. więcej
12:00  Jagiellonia Białystok SSA - Escola Varsovia więcej
12:00  Cracovia SSA Kraków - Pogoń Szczecin więcej
12:00  Lechia Gdańsk - UKS SMS Łódź więcej
piła nożna eWinner II liga
13:00  Górnik Polkowice - Olimpia Grudziądz więcej
13:00  Lech II Poznań - Znicz Pruszków więcej
13:00  Stal Rzeszów - Garbarnia Kraków więcej
16:30  Hutnik Kraków - Błękitni Stargard więcej
17:00  Bytovia Bytów - KKS Kalisz więcej
17:00  GKS Katowice - Olimpia Elbląg więcej
18:00  Sokół Ostróda - Skra Częstochowa więcej
18:00  Motor Lublin - Wigry Suwałki więcej
19:30  Chojniczanka Chojnice - Śląsk II Wrocław więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - wiosna
12:00  Olimpijczyk Kwakowo - AP Reissa Poznań więcej
12:00  Warta Poznań - FASE Szczecin więcej
12:00  Akademia Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk więcej
12:00  KKS Lech Poznań - Lotos Gdańsk UKS więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - wiosna
12:00  Bałtyk Koszalin - KKS Lech Poznań więcej
12:00  FASE Szczecin - Warta Poznań SA więcej
12:00  AP Reissa Poznań - Lechia Gdańsk więcej
12:00  Błękitni Wronki - Pogoń Szczecin więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni kwiecień 2021 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
dzisiejsze newsy
piłka nożna/Ekstraklasa: 2
siatkówka/Ekstraklasa kobiet: 1
 
top komentarze
newsy:
12 » Rozgrywki zawieszone d »
mecze:
7 » Jarota Jarocin-Gwardia  »
7 » Radunia Stężyca-Świt Sz »
7 » Flota Świnoujście-Nielb »
3 » Błękitni Stargard-Sokół »
3 » Pogoń Szczecin-Wisła Pł »
2 » Chemik Police-Bałtyk Ko »
2 » Mieszko Gniezno-Kotwica »
1 » Pogoń II Szczecin-KP St »
1 » KS Fala Międzyzdroje-Je »
1 » Orzeł Wałcz-Iskierka Sz »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 2
szogun1 VinetaWoli...
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2920
• imprez: 128340
• newsów: 74655
• użytkowników: 78930
• komentarzy: 1114124
• zdjęć: 809272
• relacji: 39146
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2021 - by ligowiec team
Polityka Cookies