ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
co ? gdzie ? kiedy ? - marzec 2021
pokaż:
01 marzec
koszykówka Energa Basket Liga
Polpharma Starogard Gd. - Polski Cukier Toruń 87 : 94 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Volley Wrocław - Developres SkyRes Rzeszów 2 : 3 więcej
Grupa Azoty Chemik Police - Grot Budowlani Łódź 3 : 0 więcej
BKS Stal Bielsko-Biała - Enea PTPS Piła 3 : 1 więcej
02 marzec
koszykówka Energa Basket Liga
Pszczółka Start Lublin - PGE Spójnia Stargard 87 : 86 więcej
piła nożna Sparingi
KP Drawsko Pomorskie - Drzewiarz Świerczyna 3 : 6 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
MKS Brodnica - ITS Jeziorak Iława 35 : 33 więcej
03 marzec
koszykówka Energa Basket Liga
Asseco Arka Gdynia - Zastal Zielona Góra 76 : 104 więcej
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
Sklep Polski MKK Gniezno - SMS PZKosz Władysławowo 90 : 60 więcej
AZS UMK Toruń - Trefl II Sopot 71 : 76 więcej
KSK Noteć Inowrocław - Politechnika Gdańska 94 : 75 więcej
Ogniwo Szczecin - Enea Astoria Bydgoszcz 99 : 69 więcej
piła nożna Sparingi
  Korona Stuchowo - Jastrząb Łosośnica więcej
Światowid 63 Łobez - Olimp Złocieniec 1 : 6 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
MKS Perła Lublin - MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 26 : 23 więcej
siatkówka Liga Mistrzyń Kobiet 1/4
Igor Gorgonzola Novara - Fenerbahçe SK Stambuł 3 : 1 więcej
Imoco Volley Conegliano - Savino Del Bene Scandicci 3 : 0 więcej
04 marzec
koszykówka Energa Basket Liga
King Wilki Morskie Szczecin - WKS Śląsk Wrocław 79 : 65 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Stal Mielec - Wisła Płock 2 : 2 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
SMS ZPRP II Kwidzyn - Sambor Latocha Agropom Tczew 35 : 29 więcej
siatkówka Liga Mistrzyń Kobiet 1/4
VakifBank Stambuł - Grupa Azoty Chemik Police 3 : 0 więcej
Eczacıbaşı Stambuł - UYBA Busto Arsizio 1 : 3 więcej
05 marzec
Plebiscyt Roku 2021 więcej
koszykówka Energa Basket Liga
Zastal Zielona Góra - Anwil Włocławek 93 : 77 więcej
Trefl Sopot - Legia Warszawa 74 : 81 więcej
PGE Spójnia Stargard - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 84 : 83 więcej
koszykówka Suzuki I liga
TBS Śląsk II Wrocław - Górnik Trans.eu Wałbrzych 57 : 69 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Wisła Kraków - Górnik Zabrze 0 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Arka Gdynia SSA - Śląsk Wrocław 2 : 1 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
Orlen Wisła Płock - Grupa Azoty SPR Tarnów 32 : 21 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
EUROBUD JKS Jarosław - KPR Ruch Chorzów 35 : 26 więcej
06 marzec
koszykówka Energa Basket Liga
GTK Gliwice - HydroTruck Radom 75 : 83 więcej
MKS Dąbrowa Górnicza - Pszczółka Start Lublin 81 : 78 więcej
koszykówka Suzuki I liga
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - TS Wisła Chemart Kraków 85 : 92 więcej
Miasto Szkła Krosno - Dziki Warszawa 87 : 82 więcej
Rawlplug Sokół Łańcut - Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 86 : 77 więcej
Pogoń Prudnik - Energa Kotwica Kołobrzeg 80 : 75 więcej
Weegree AZS Politechnika Opolska - Decka Pelplin 107 : 82 więcej
KS Księżak Łowicz - Elektrobud-Investment ZB Pruszkó 78 : 79 więcej
GKS Tychy - WKK Wrocław 83 : 82 więcej
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
Enea Astoria Bydgoszcz - AZS UMK Toruń 77 : 62 więcej
Trefl II Sopot - AMW Asseco Arka Gdynia 64 : 91 więcej
Politechnika Gdańska - Sklep Polski MKK Gniezno 74 : 85 więcej
SMS PZKosz Władysławowo - Sharks AWFiS Port Gdynia 82 : 60 więcej
MKKS Żak Koszalin - KSK Noteć Inowrocław 93 : 81 więcej
piła nożna Sparingi
Olimp Złocieniec - Lech Czaplinek 4 : 3 więcej
LFA Szczecin - Warta Gorzów Wlkp. 2 : 0 więcej
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - STLA Szczecinek 4 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
Prawobrzeże Świnoujście - Pomorzanin Nowogard 1 : 2 więcej
Wicher Brojce - Jantar Dziwnów 2 : 2 więcej
Tanowia Tanowo - Arkonia Szczecin 1 : 1 więcej
Orzeł Łoźnica - Jeziorak Szczecin 0 : 5 więcej
Iskra Golczewo - KS Fala Międzyzdroje 2 : 0 więcej
Stal Szczecin - Wybrzeże Rewalskie Rewal 2 : 2 więcej
14:00  Piast Chociwel - Mewa Resko więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Ogniwo Babinek - CRS Pogoń Barlinek 3 : 1 więcej
Osadnik Myślibórz - Kłos Pełczyce 1 : 0 więcej
A.P. Gavia Choszczno - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 2 : 0 więcej
Zorza Dobrzany - Orzeł Grzędzice 2 : 1 więcej
Iskra Banie - Unia Dolice 1 : 1 więcej
Orkan Suchań - Energetyk Gryfino 2 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
Wiekowianka Wiekowo - Radew Białogórzyno 1 : 2 więcej
Sława Sławno - Głaz Tychowo 3 : 1 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Pomorzanin Sławoborze 4 : 0 więcej
Vimobilia Będzino - Iskra Kłanino 6 : 1 więcej
Saturn Mielno - Iskra Białogard 0 : 5 więcej
Zefir Wyszewo - Victoria Sianów 5 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
Redłovia Redło - Wiarus Żółtnica 2 : 4 więcej
Drzewiarz Świerczyna - Pogoń Połczyn Zdrój 2 : 12 więcej
Zawisza Grzmiąca - Mechanik Turowo 1 : 2 więcej
Ikar Krosino - Orzeł Łubowo 2 : 0 więcej
Błonie Barwice - KP Drawsko Pomorskie 0 : 3 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Drawa Drawno 2 : 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Wieża Postomino - MKP Szczecinek 2 : 2 więcej
Rasel Dygowo - Orzeł Wałcz 4 : 1 więcej
Sokół Karlino - Darłovia Darłowo 3 : 2 więcej
Sparta Węgorzyno - Gryf Kamień Pomorski 0 : 4 więcej
Mechanik Bobolice - Hutnik Szczecin 3 : 2 więcej
Polonia Płoty - Leśnik Manowo 0 : 2 więcej
Vineta Wolin - Ina Goleniów 0 : 0 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Błękitni II Stargard 3 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
Masovia Maszewo - Pionier Żarnowo 5 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. II
Unia Swarzędz - Jarota Jarocin 3 : 1 więcej
Gwardia Koszalin - Mieszko Gniezno 2 : 0 więcej
Flota Świnoujście - Polonia Środa Wlkp. 1 : 2 więcej
Nielba Wągrowiec - Pomorzanin Toruń 1 : 2 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Gdynia 0 : 1 więcej
KP Starogard Gdański - Sokół Kleczew 0 : 3 więcej
Gryf Wejherowo - Unia Janikowo 1 : 4 więcej
Świt Szczecin - Pogoń II Szczecin 0 : 0 więcej
Bałtyk Koszalin - Radunia Stężyca 0 : 4 więcej
Chemik Police - Górnik Konin 1 : 2 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Raków Częstochowa - Cracovia Kraków 0 : 0 więcej
Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok 3 : 0 więcej
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lechia Gdańsk 2 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Legia Warszawa S.A. - Pogoń Szczecin 1 : 3 więcej
Hutnik Kraków - UKS SMS Łódź 0 : 3 więcej
Wisła Kraków SA - Lechia Gdańsk 2 : 1 więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
KS Gniezno - Best Drive Piła 5 : 5 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Olimpia Szczecin - Czarni Sosnowiec 0 : 5 więcej
AZS UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI - UKS SMS Łódź 1 : 0 więcej
GKS Katowice - Medyk Konin 0 : 1 więcej
piła nożna II liga
GKS Katowice - Hutnik Kraków 0 : 2 więcej
Lech II Poznań - Sokół Ostróda 1 : 1 więcej
Górnik Polkowice - Stal Rzeszów 1 : 2 więcej
Olimpia Grudziądz - Bytovia Bytów 0 : 0 więcej
Znicz Pruszków - Motor Lublin 0 : 1 więcej
Olimpia Elbląg - Wigry Suwałki 0 : 0 więcej
Błękitni Stargard - KKS Kalisz 0 : 4 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - wiosna
KKS Lech Poznań - Lechia Gdańsk 4 : 0 więcej
Warta Poznań - Akademia Pogoń Szczecin 2 : 4 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - wiosna
Warta Poznań SA - Pogoń Szczecin 0 : 1 więcej
Bałtyk Koszalin - AP Reissa Poznań 1 : 1 więcej
Błękitni Wronki - Lechia Gdańsk 2 : 3 więcej
FASE Szczecin - KKS Lech Poznań 0 : 3 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
Torus Wybrzeże Gdańsk - Sandra SPA Pogoń Szczecin 29 : 27 więcej
Łomża Vive Kielce - Górnik Zabrze 34 : 30 więcej
Azoty Puławy - Gwardia Opole 30 : 28 więcej
Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Energa MKS Kalisz 26 : 29 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
MKS Zagłębie Lubin - Młyny Stoisław Koszalin 34 : 24 więcej
MKS Perła Lublin - EKS Start Elbląg 29 : 24 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
SMS ZPRP II Kwidzyn - MKS Handball Czersk 40 : 40k więcej
Sambor Latocha Agropom Tczew - MKS Brodnica 28 : 38 więcej
ITS Jeziorak Iława - UKS Jedynka Kodo Morąg 24 : 21 więcej
KU AZS UKW Bydgoszcz - AZS UMK Toruń 32 : 40 więcej
piłka ręczna II liga kobiet - grupa 2
MKS Kusy Szczecin - GUKS Drwęca Lubicz 25 : 22 więcej
UKS Morski Sianów - MKS Słupia Słupsk 22 : 23 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Joker Świecie - BKS Stal Bielsko-Biała 1 : 3 więcej
Enea PTPS Piła - ŁKS Commercecon Łódź 1 : 3 więcej
DPD Legionovia Legionowo - Polskie Przetwory Pałac Bydgoszc 3 : 2 więcej
07 marzec
Liga Bałtycka Orlik 2012 - Powiat Ziemski Koszalin Skrzat U6 więcej
koszykówka Energa Basket Liga
Polpharma Starogard Gd. - Enea Astoria Bydgoszcz 77 : 98 więcej
piła nożna Sparingi
  Hubertus Biały Bór - KS Gwda Wielka więcej
Pogoń Wierzchowo - Błękitni Gonne Małe 4 : 5 więcej
Wicher Rąbino - Huragan Bierzwnica 1 : 6 więcej
14:00  Sparta Skalin - Gwiazda Żalęcino więcej
Strzała Płotno - Sokół Sokoliniec 1 : 4 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
Mierzynianka Mierzyn - Sarmata Dobra 2 : 2 więcej
Sparta Gryfice - Dąb Dębice 2 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Stal Lipiany - Odra Chojna 1 : 5 więcej
Dąb Dębno - Sokół Pyrzyce 3 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
LZS Kowalewice - Płomień Myślino 1 : 1 więcej
Błękitni Stary Jarosław - Strong Zielenica 0 : 4 więcej
Astra Ustronie Morskie - Gryf Polanów 0 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
Korona Człopa - Orzeł Bierzwnik 2 : 0 więcej
Światowid 63 Łobez - Spójnia Świdwin 2 : 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Biali Sądów - Olimp Gościno 1 : 2 więcej
Iskierka Szczecin - Intermarche-Rega Trzebiatów 2 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
Błękitni Trzygłów - Pomorzanin Przybiernów 1 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
Wicher Steklno - Aquila Szczecin 3 : 2 więcej
Czarni Czarnówko - Ehrle Dobra Szczecińska 1 : 17 więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
GKS Golenice - Koral Mostkowo 5 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. II
GKS Przodkowo - Elana Toruń 1 : 2 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Pogoń Szczecin - Lech Poznań 0 : 1 więcej
Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 0 : 1 więcej
Piast Gliwice - Stal Mielec 2 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Górnik Zabrze S.A. - Escola Varsovia 0 : 2 więcej
Zagłębie Lubin - Cracovia SSA Kraków 3 : 0 więcej
Korona SA Kielce - Jagiellonia Białystok SSA 0 : 1 więcej
KKS Lech Poznań - SKS Gwarek Zabrze 0 : 1 więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
LZS Bojano - UMKS Zgierz 2 : 5 więcej
Widzew Łódź Futsal - TAF Toruń 6 : 2 więcej
Legia Futsal Warszawa - We-Met Futsal Club Kamienica 7 : 1 więcej
Futsal Szczecin - Futbalo Białystok 3 : 3 więcej
MLKS Victoria Sulejówek - amRACK CRB Mrówka ORLIK MOSINA 5 : 9 więcej
Futsal Oborniki - AZS UG Gdańsk 5 : 3 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Śląsk Wrocław - ROW Rybnik 3 : 0 więcej
Górnik Łęczna - Rolnik B. Głogówek 8 : 0 więcej
Sportis KKP Bydgoszcz - Akademia Piłkarska LG 1 : 2 więcej
piła nożna II liga
Skra Częstochowa - Śląsk II Wrocław 2 : 0 więcej
Pogoń Siedlce - Chojniczanka Chojnice 0 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - wiosna
AP Reissa Poznań - Lotos Gdańsk UKS 0 : 2 więcej
Olimpijczyk Kwakowo - FASE Szczecin 4 : 1 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
SPR Stal Mielec - MMTS Kwidzyn 25 : 26 więcej
13:00  KS SPR Chrobry Głogów - MKS Zagłębie Lubin więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - KPR Gminy Kobierzyce 28 : 27 więcej
piłka ręczna II liga kobiet - grupa 2
MKS Brodnica - KS Tytani Wejherowo 29 : 25 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
E.Leclerc Radomka Radom - Energa MKS Kalisz 3 : 2 więcej
siatkówka III liga kobiet
  UKS OPP Powiat Kołobrzeski - UKS Pomorzanie Pogodno Szczecin więcej
  SMS Police - MKS Koszalin więcej
  SMS Police - UKS OPP Powiat Kołobrzeski więcej
  UKS Pomorzanie Pogodno Szczecin - MKS Koszalin więcej
08 marzec
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Warta Poznań - Wisła Płock 2 : 0 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Developres SkyRes Rzeszów - Grupa Azoty Chemik Police 3 : 1 więcej
09 marzec
koszykówka Energa Basket Liga
19:00  Pszczółka Start Lublin - Trefl Sopot więcej
20:00  Enea Astoria Bydgoszcz - Asseco Arka Gdynia więcej
17:30  PGE Spójnia Stargard - Anwil Włocławek więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
17:00  Grot Budowlani Łódź - Volley Wrocław więcej
10 marzec
koszykówka Suzuki I liga
19:00  Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Dziki Warszawa więcej
19:00  GKS Tychy - Górnik Trans.eu Wałbrzych więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
12:00  Arka Gdynia SSA - Jagiellonia Białystok SSA więcej
piła nożna II liga
14:00  Hutnik Kraków - Stal Rzeszów więcej
11 marzec
koszykówka Energa Basket Liga
19:30  Polski Cukier Toruń - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. więcej
17:35  Legia Warszawa - WKS Śląsk Wrocław więcej
piła nożna II liga
19:30  Motor Lublin - Olimpia Elbląg więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
18:00  Grupa Azoty Chemik Police - Joker Świecie więcej
12 marzec
koszykówka Energa Basket Liga
19:30  PGE Spójnia Stargard - Asseco Arka Gdynia więcej
17:35  Trefl Sopot - MKS Dąbrowa Górnicza więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
20:30  Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin więcej
18:00  Cracovia Kraków - Śląsk Wrocław więcej
piła nożna II liga
19:30  Chojniczanka Chojnice - Olimpia Grudziądz więcej
17:00  Wigry Suwałki - Błękitni Stargard więcej
13 marzec
koszykówka Energa Basket Liga
17:35  Enea Astoria Bydgoszcz - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. więcej
19:30  HydroTruck Radom - Anwil Włocławek więcej
koszykówka Suzuki I liga
18:00  Dziki Warszawa - Decka Pelplin więcej
18:00  TS Wisła Chemart Kraków - TBS Śląsk II Wrocław więcej
18:00  WKK Wrocław - Zetkama Doral Nysa Kłodzko więcej
18:00  Górnik Trans.eu Wałbrzych - Pogoń Prudnik więcej
17:00  Energa Kotwica Kołobrzeg - Miasto Szkła Krosno więcej
18:00  Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - GKS Tychy więcej
19:00  Elektrobud-Investment ZB Pruszkó - Rawlplug Sokół Łańcut więcej
18:00  KS Księżak Łowicz - Weegree AZS Politechnika Opolska więcej
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
  Sklep Polski MKK Gniezno - MKKS Żak Koszalin więcej
  AMW Asseco Arka Gdynia - Enea UTP Astoria Bydgoszcz więcej
  Ogniwo Piratesports Szczecin - MChKK Chełmno więcej
16:00  Sharks AWFiS Port Gdynia - Politechnika Gdańska więcej
16:00  KSK Noteć Inowrocław - Trefl II Sopot więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
15:00  KS Fala Międzyzdroje - Mewa Resko więcej
15:00  Prawobrzeże Świnoujście - Piast Chociwel więcej
15:00  Dąb Dębice - Stal Szczecin więcej
13:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Iskra Golczewo więcej
14:30  Jantar Dziwnów - Sparta Gryfice więcej
18:30  Jeziorak Szczecin - Wicher Brojce więcej
15:00  Sarmata Dobra - Orzeł Łoźnica więcej
11:15  Arkonia Szczecin - Mierzynianka Mierzyn więcej
12:00  Pomorzanin Nowogard - Tanowia Tanowo więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
16:00  Morzycko Moryń - Ogniwo Babinek więcej
14:00  Energetyk Gryfino - Odra Chojna więcej
13:00  Unia Dolice - Orkan Suchań więcej
15:00  Sokół Pyrzyce - Iskra Banie więcej
16:00  Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Zorza Dobrzany więcej
14:00  CRS Pogoń Barlinek - Osadnik Myślibórz więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
13:00  Iskra Białogard - Zefir Wyszewo więcej
16:00  Wiekowianka Wiekowo - Astra Ustronie Morskie więcej
13:00  Radew Białogórzyno - Błękitni Stary Jarosław więcej
15:00  Strong Zielenica - LZS Kowalewice więcej
15:00  Płomień Myślino - Sława Sławno więcej
15:00  Głaz Tychowo - Wybrzeże Biesiekierz więcej
15:00  Pomorzanin Sławoborze - Vimobilia Będzino więcej
15:00  Victoria Sianów - Gryf Polanów więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
13:00  Spójnia Świdwin - Drzewiarz Świerczyna więcej
14:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Korona Człopa więcej
14:00  Orzeł Bierzwnik - Redłovia Redło więcej
14:00  Wiarus Żółtnica - Calisia Kalisz Pomorski więcej
14:00  Olimp Złocieniec - KP Drawsko Pomorskie więcej
Ikar Krosino - Błonie Barwice 3 : 0 więcej
15:30  Orzeł Łubowo - Zawisza Grzmiąca więcej
15:00  Mechanik Turowo - Światowid 63 Łobez więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
13:00  MKP Szczecinek - Polonia Płoty więcej
12:00  Hutnik Szczecin - Wieża Postomino więcej
12:00  Darłovia Darłowo - Biali Sądów więcej
15:00  Ina Goleniów - Gryf Kamień Pomorski więcej
14:00  Olimp Gościno - Vineta Wolin więcej
16:00  Błękitni II Stargard - Rasel Dygowo więcej
11:00  Leśnik Manowo - Lech Czaplinek więcej
13:00  Orzeł Wałcz - Sokół Karlino więcej
12:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - Mechanik Bobolice więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
18:00  OKS Center MD Goleniów - Znicz Wysoka Kamieńska więcej
13:00  Zalew Stepnica - Pionier Żarnowo więcej
12:00  Leśnik Kliniska - Masovia Maszewo więcej
15:00  Promień Mosty - Hanza Goleniów więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
15:00  Orzeł Pęzino - WODR Barzkowice więcej
15:00  Orzeł Małkocin - Rolpol Chlebowo więcej
15:00  Płomień Lisowo - Ina Ińsko więcej
15:00  Dąbrovia Stara Dąbrowa - Kluczevia II Stargard więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
15:00  Czarni Szczecin - Kasta Szczecin-Majowe więcej
11:00  Ehrle Dobra Szczecińska - Zryw Kołbaskowo więcej
  Czarni Czarnówko - Wicher Steklno więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
15:00  Rurzyca Nawodna - Pomorzanin Cychry więcej
14:00  LUKS Krzywin - Sekwoja Brwice więcej
16:00  Zieloni Zielin - Witniczanka Witnica więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
  Błyskawica Kluki - Koral Mostkowo więcej
15:30  Czarni Fiege Lubanowo - Unia Swochowo więcej
14:00  Jedność Przewłoki - Mechanik Warnice więcej
  Piast Karsko - Wicher Przelewice więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
14:00  Grom Szwecja - Mirstal Mirosławiec więcej
piła nożna III liga gr. II
14:00  Polonia Środa Wlkp. - Bałtyk Koszalin więcej
15:00  Górnik Konin - GKS Przodkowo więcej
11:00  Radunia Stężyca - Chemik Police więcej
15:30  Jarota Jarocin - Gwardia Koszalin więcej
14:00  Mieszko Gniezno - Świt Szczecin więcej
17:00  Elana Toruń - Unia Swarzędz więcej
17:00  Bałtyk Gdynia - Nielba Wągrowiec więcej
15:00  Sokół Kleczew - Kotwica Kołobrzeg więcej
12:00  Unia Janikowo - KP Starogard Gdański więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
20:00  Legia Warszawa - Warta Poznań więcej
15:00  Wisła Płock - Raków Częstochowa więcej
17:30  Lechia Gdańsk - Wisła Kraków więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
12:00  Śląsk Wrocław - KKS Lech Poznań więcej
11:00  Cracovia SSA Kraków - Wisła Kraków SA więcej
15:00  UKS SMS Łódź - Legia Warszawa S.A. więcej
11:00  Pogoń Szczecin - Escola Varsovia więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
17:00  AZS UG Gdańsk - MLKS Victoria Sulejówek więcej
20:00  UMKS Zgierz - Legia Futsal Warszawa więcej
19:00  Futbalo Białystok - Futsal Oborniki więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
13:00  Akademia Piłkarska LG - Olimpia Szczecin więcej
12:30  AZS UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI - Górnik Łęczna więcej
12:00  Czarni Sosnowiec - Rolnik B. Głogówek więcej
11:30  UKS SMS Łódź - Śląsk Wrocław więcej
11:00  Medyk Konin - Sportis KKP Bydgoszcz więcej
15:00  ROW Rybnik - GKS Katowice więcej
piła nożna II liga
13:00  Śląsk II Wrocław - Garbarnia Kraków więcej
16:30  Sokół Ostróda - Górnik Polkowice więcej
16:00  Bytovia Bytów - Znicz Pruszków więcej
16:00  KKS Kalisz - Skra Częstochowa więcej
piła nożna II Liga Zachodnia Kobiet
15:00  Unifreeze Górzno - UKS Bielawianka Bielawa więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Mł. RW (B1)
11:00  Żaki Szczecin - Chemik Police więcej
13:30  Bałtyk Koszalin - Unia Białogard więcej
  AP Gavia OZIMEK Choszczno - Gwardia Koszalin więcej
  FASE Szczecin - Prawobrzeże Szczecin więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów St. (A1) RW
14:30  Hutnik Szczecin - Chemik Police więcej
  Stal Szczecin - Jeziorak Szczecin więcej
  Arkonia Szczecin - Świt Szczecin więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - wiosna
12:00  Warta Poznań - KKS Lech Poznań więcej
13:30  Akademia Pogoń Szczecin - Lotos Gdańsk UKS więcej
15:30  Lechia Gdańsk - Olimpijczyk Kwakowo więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - wiosna
10:30  Bałtyk Koszalin - Błękitni Wronki więcej
12:00  KKS Lech Poznań - Warta Poznań SA więcej
12:00  Lechia Gdańsk - FASE Szczecin więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
13:40  Młyny Stoisław Koszalin - MKS Perła Lublin więcej
17:00  KPR Ruch Chorzów - MKS Zagłębie Lubin więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
  MKS Brodnica - MKS Handball Czersk więcej
16:00  UKS Jedynka Kodo Morąg - Sambor Latocha Agropom Tczew więcej
piłka ręczna II liga kobiet - grupa 2
  MKS Brodnica - UKS Morski Sianów więcej
17:00  GUKS Drwęca Lubicz - KU AZS Politechnika Koszalińska więcej
16:00  MKS Słupia Słupsk - MKS Kusy Szczecin więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
17:00  GKS Wieżyca 2011 Stężyca - SMS Police więcej
17:00  APS Rumia - UKS Szamotulanin Szamotuły więcej
17:00  AZS UMK Toruń - KS Pałac II Bydgoszcz więcej
17:00  Energa MKS Truso Elbląg - Gedania Gdańsk więcej
17:00  UKŻPS COCODRILLO Kościan - Enea Energetyk II Poznań więcej
17:00  UKS ZSMS Poznań - MKS Sokół Mogilno więcej
14 marzec
koszykówka Energa Basket Liga
17:35  King Wilki Morskie Szczecin - GTK Gliwice więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
12:00  Orzeł Grzędzice - Dąb Dębno więcej
13:00  Kłos Pełczyce - A.P. Gavia Choszczno więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
12:00  Iskra Kłanino - Saturn Mielno więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
15:00  Sparta Węgorzyno - Iskierka Szczecin więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
15:00  Radowia Radowo Małe - Jastrząb Łosośnica więcej
11:00  Błękitni Trzygłów - Sowianka Sowno więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
13:00  Czarni Marianowo - Wicher Reptowo więcej
15:00  Orkan Dalewo - Zorza Tychowo więcej
15:30  Unia Stargard - Sparta Skalin więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
16:00  Chemik II Police - Wołczkowo-Bezrzecze więcej
12:00  Świat Drzewa KP Przecław - Odrzanka Radziszewo więcej
12:00  Grot Gardno - Vielgovia Szczecin więcej
17:30  Aquila Szczecin - Znicz Niedźwiedź więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
15:00  Zjednoczeni Kurzycko - Mieszko Mieszkowice więcej
14:50  Myśla Dargomyśl - Piast Piaseczno więcej
14:00  Łabędź Widuchowa - Chrobry Lisie Pole więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
15:00  Bryza Reńsko - Piast Kolin więcej
14:00  Polonia Giżyn - Sęp Brzesko więcej
15:00  Iskra II Banie - GKS Golenice więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
13:00  Znicz Dzikowo - Legion Strączno więcej
13:00  Gryf Budowo - Kopanik Lubno więcej
15:00  Grom Giżyno - Pionier 95 Borne Sulinowo więcej
14:00  Bytyń Nakielno - Santos Kłębowiec więcej
13:00  Błękitni Pomierzyn - Sokół Suliszewo więcej
13:00  Sad Chwiram - Wspólni Różewo więcej
piła nożna III liga gr. II
11:00  Pomorzanin Toruń - Flota Świnoujście więcej
11:00  Pogoń II Szczecin - Gryf Wejherowo więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
15:00  Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin więcej
17:30  Lech Poznań - Piast Gliwice więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
11:00  Arka Gdynia SSA - Górnik Zabrze S.A. więcej
12:00  SKS Gwarek Zabrze - Korona SA Kielce więcej
12:00  Jagiellonia Białystok SSA - Zagłębie Lubin więcej
14:30  Lechia Gdańsk - Hutnik Kraków więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
14:00  amRACK CRB Mrówka ORLIK MOSINA - Widzew Łódź Futsal więcej
16:00  TAF Toruń - LZS Bojano więcej
17:00  We-Met Futsal Club Kamienica - KS Gniezno więcej
18:00  Best Drive Piła - Futsal Szczecin więcej
piła nożna II liga
13:15  Hutnik Kraków - Lech II Poznań więcej
13:00  Stal Rzeszów - Pogoń Siedlce więcej
piła nożna II Liga Zachodnia Kobiet
12:00  WKS Śląsk II Wrocław - Medyk II Konin więcej
16:00  Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
15:00  LUKS Ziemia Lubińska - WAP Włocławek więcej
16:00  KS Skra Częstochowa - UKS SMS III Łódź więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Mł. RW (B1)
11:00  Kotwica Kołobrzeg - SALOS Szczecin więcej
12:10  Arkonia Szczecin - Świt Szczecin więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów St. (A1) RW
13:30  Gwardia Koszalin - Victoria Sianów więcej
11:00  Prawobrzeże Świnoujście - Sparta Gryfice więcej
18:00  SALOS Szczecin - Bałtyk Koszalin więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - wiosna
16:15  FASE Szczecin - AP Reissa Poznań więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - wiosna
12:00  AP Reissa Poznań - Pogoń Szczecin więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
13:00  KPR Gminy Kobierzyce - EUROBUD JKS Jarosław więcej
18:00  EKS Start Elbląg - MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
17:00  KS Szczypiorniak Olsztyn - ITS Jeziorak Iława więcej
16:00  AZS UMK Toruń - KPR Blejkan Gryfino więcej
15:00  KU AZS UKW Bydgoszcz - SMS ZPRP II Kwidzyn więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
17:00  Energa MKS Truso Elbląg - UKS Szamotulanin Szamotuły więcej
15 marzec
koszykówka Energa Basket Liga
17:30  Polski Cukier Toruń - Pszczółka Start Lublin więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
18:00  Stal Mielec - Podbeskidzie Bielsko-Biała więcej
16 marzec
koszykówka Energa Basket Liga
17:35  WKS Śląsk Wrocław - MKS Dąbrowa Górnicza więcej
19:30  Polpharma Starogard Gd. - PGE Spójnia Stargard więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
17:00  Lech Czaplinek - Polonia Płoty więcej
siatkówka Liga Mistrzyń Kobiet 1/4
18:00   Igor Gorgonzola Novara - Imoco Volley Conegliano więcej
18:00  VakifBank Stambuł - UYBA Busto Arsizio więcej
17 marzec
koszykówka Energa Basket Liga
17:30  King Wilki Morskie Szczecin - HydroTruck Radom więcej
19:00  GTK Gliwice - Legia Warszawa więcej
17:35  Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - Zastal Zielona Góra więcej
20:00  Asseco Arka Gdynia - Anwil Włocławek więcej
piła nożna II liga
14:00  Hutnik Kraków - Górnik Polkowice więcej
13:00  Garbarnia Kraków - KKS Kalisz więcej
15:00  Skra Częstochowa - Wigry Suwałki więcej
14:00  Błękitni Stargard - Motor Lublin więcej
  Olimpia Elbląg - Bytovia Bytów więcej
15:00  Znicz Pruszków - Chojniczanka Chojnice więcej
18:00  Olimpia Grudziądz - Stal Rzeszów więcej
14:00  Pogoń Siedlce - Sokół Ostróda więcej
18:00  Lech II Poznań - GKS Katowice więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
16:00  Orlen Wisła Płock - Sandra SPA Pogoń Szczecin więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
16:00  AZS UMK Toruń - SMS ZPRP II Kwidzyn więcej
18 marzec
koszykówka Energa Basket Liga
19:30  Polski Cukier Toruń - Trefl Sopot więcej
17:35  Enea Astoria Bydgoszcz - Pszczółka Start Lublin więcej
19 marzec
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
18:00  Piast Gliwice - Cracovia Kraków więcej
20:30  Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - wiosna
13:00  Błękitni Wronki - AP Reissa Poznań więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
19:15  Gwardia Opole - SPR Stal Mielec więcej
20 marzec
koszykówka Energa Basket Liga
17:35  Pszczółka Start Lublin - Zastal Zielona Góra więcej
19:30  Polpharma Starogard Gd. - Anwil Włocławek więcej
koszykówka Suzuki I liga
  TBS Śląsk II Wrocław - WKK Wrocław więcej
17:00  Miasto Szkła Krosno - Górnik Trans.eu Wałbrzych więcej
17:00  Decka Pelplin - Energa Kotwica Kołobrzeg więcej
17:30  Rawlplug Sokół Łańcut - KS Księżak Łowicz więcej
17:30  Pogoń Prudnik - TS Wisła Chemart Kraków więcej
17:30  Weegree AZS Politechnika Opolska - Dziki Warszawa więcej
18:00  GKS Tychy - Elektrobud-Investment Pruszków więcej
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
  Sklep Polski MKK Gniezno - Trefl II Sopot więcej
  AMW Asseco Arka Gdynia - MKKS Żak Koszalin więcej
  MChKK Chełmno - AZS UMK Toruń więcej
13:00  Enea Astoria Bydgoszcz - KSK Noteć Inowrocław więcej
13:00  Politechnika Gdańska - SMS PZKosz Władysławowo więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
14:00  Piast Chociwel - KS Fala Międzyzdroje więcej
12:00  Mewa Resko - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
14:00  Iskra Golczewo - Dąb Dębice więcej
14:00  Sparta Gryfice - Jeziorak Szczecin więcej
14:00  Wicher Brojce - Sarmata Dobra więcej
11:00  Tanowia Tanowo - Prawobrzeże Świnoujście więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
12:00  A.P. Gavia Choszczno - CRS Pogoń Barlinek więcej
13:00  Orkan Suchań - Sokół Pyrzyce więcej
16:00  Odra Chojna - Unia Dolice więcej
15:00  Stal Lipiany - Energetyk Gryfino więcej
16:00  Osadnik Myślibórz - Morzycko Moryń więcej
15:00  Zorza Dobrzany - Kłos Pełczyce więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
13:00  Gryf Polanów - Iskra Białogard więcej
  Saturn Mielno - Pomorzanin Sławoborze więcej
15:00  Vimobilia Będzino - Głaz Tychowo więcej
15:00  Wybrzeże Biesiekierz - Płomień Myślino więcej
  Sława Sławno - Strong Zielenica więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
15:00  Korona Człopa - Spójnia Świdwin więcej
16:00  Drzewiarz Świerczyna - Mechanik Turowo więcej
16:00  Światowid 63 Łobez - Orzeł Łubowo więcej
14:00  Zawisza Grzmiąca - Ikar Krosino więcej
Błonie Barwice - Olimp Złocieniec 0 : 3 więcej
15:00  KP Drawsko Pomorskie - Drawa Drawno więcej
15:00  Calisia Kalisz Pomorski - Orzeł Bierzwnik więcej
14:00  Redłovia Redło - Pogoń Połczyn Zdrój więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
15:00  Polonia Płoty - Hutnik Szczecin więcej
14:00  Sokół Karlino - Błękitni II Stargard więcej
14:00  Lech Czaplinek - MKP Szczecinek więcej
15:00  Rasel Dygowo - Polski Cukier Kluczevia Stargard więcej
14:00  Wieża Postomino - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
14:00  Vineta Wolin - Darłovia Darłowo więcej
14:00  Gryf Kamień Pomorski - Olimp Gościno więcej
13:30  Iskierka Szczecin - Ina Goleniów więcej
15:00  Mechanik Bobolice - Sparta Węgorzyno więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
15:00  Masovia Maszewo - Radowia Radowo Małe więcej
15:00  Promień Mosty - Jastrząb Łosośnica więcej
18:00  Hanza Goleniów - OKS Center MD Goleniów więcej
  Znicz Wysoka Kamieńska - Błękitni Trzygłów więcej
  Sowianka Sowno - Pomorzanin Przybiernów więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
  Sparta Skalin - Dąbrovia Stara Dąbrowa więcej
  Rolpol Chlebowo - Orkan Dalewo więcej
  Ina Ińsko - Unia Stargard więcej
  Zorza Tychowo - Płomień Lisowo więcej
  Kluczevia II Stargard - Wicher Reptowo więcej
  WODR Barzkowice - Orzeł Małkocin więcej
15:00  Orzeł Pęzino - Czarni Marianowo więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
  Odrzanka Radziszewo - Czarni Szczecin więcej
18:30  Kasta Szczecin-Majowe - Grot Gardno więcej
  Znicz Niedźwiedź - Chemik II Police więcej
  Wołczkowo-Bezrzecze - Wicher Steklno więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
16:00  Witniczanka Witnica - Łabędź Widuchowa więcej
15:00  Mieszko Mieszkowice - LUKS Krzywin więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
  Błyskawica Kluki - Piast Karsko więcej
  Unia Swochowo - Polonia Giżyn więcej
  Sęp Brzesko - Iskra II Banie więcej
16:00  Mechanik Warnice - Bryza Reńsko więcej
15:00  Piast Kolin - Wicher Przelewice więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
15:00  Santos Kłębowiec - Błękitni Pomierzyn więcej
piła nożna III liga gr. II
13:00  GKS Przodkowo - Radunia Stężyca więcej
13:00  Unia Swarzędz - Górnik Konin więcej
14:00  Gwardia Koszalin - Elana Toruń więcej
14:00  Flota Świnoujście - Bałtyk Gdynia więcej
15:00  Polonia Środa Wlkp. - Pomorzanin Toruń więcej
15:00  KP Starogard Gdański - Pogoń II Szczecin więcej
11:00  Bałtyk Koszalin - Chemik Police więcej
11:00  Kotwica Kołobrzeg - Unia Janikowo więcej
14:00  Świt Szczecin - Jarota Jarocin więcej
15:00  Nielba Wągrowiec - Sokół Kleczew więcej
14:00  Gryf Wejherowo - Mieszko Gniezno więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
17:30  Raków Częstochowa - Górnik Zabrze więcej
20:00  Lech Poznań - Jagiellonia Białystok więcej
15:00  Śląsk Wrocław - Wisła Płock więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
12:30  Escola Varsovia - UKS SMS Łódź więcej
12:00  Legia Warszawa S.A. - Lechia Gdańsk więcej
12:00  Hutnik Kraków - Cracovia SSA Kraków więcej
12:00  Wisła Kraków SA - Jagiellonia Białystok SSA więcej
15:30  Zagłębie Lubin - SKS Gwarek Zabrze więcej
15:00  KKS Lech Poznań - Arka Gdynia SSA więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
  Futsal Szczecin - We-Met Futsal Club Kamienica więcej
  Legia Futsal Warszawa - TAF Toruń więcej
19:00  Futbalo Białystok - AZS UG Gdańsk więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
13:00  GKS Katowice - UKS SMS Łódź więcej
11:00  Rolnik B. Głogówek - Akademia Piłkarska LG więcej
16:00  Olimpia Szczecin - Medyk Konin więcej
piła nożna II liga
18:00  Sokół Ostróda - Olimpia Grudziądz więcej
16:00  Bytovia Bytów - Błękitni Stargard więcej
16:00  KKS Kalisz - Śląsk II Wrocław więcej
piła nożna II Liga Zachodnia Kobiet
12:00  GSS Grodzisk Wielkopolski - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Mł. RW (B1)
  SALOS Szczecin - Bałtyk Koszalin więcej
  FASE Szczecin - AP Gavia OZIMEK Choszczno więcej
  Unia Białogard - Prawobrzeże Szczecin więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów St. (A1) RW
12:00  Hutnik Szczecin - Bałtyk Koszalin więcej
  SALOS Szczecin - Flota Świnoujście więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - wiosna
12:00  KKS Lech Poznań - Akademia Pogoń Szczecin więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - wiosna
11:00  Pogoń Szczecin - KKS Lech Poznań więcej
12:00  Warta Poznań SA - Lechia Gdańsk więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
18:00  Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Torus Wybrzeże Gdańsk więcej
13:00  Energa MKS Kalisz - KS SPR Chrobry Głogów więcej
14:15  MKS Zagłębie Lubin - Azoty Puławy więcej
16:00  MMTS Kwidzyn - Orlen Wisła Płock więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
  Sokół Kościerzyna - MKS Grudziądz więcej
17:00  Gwardia Koszalin - SKPR USAR Kwidzyn więcej
16:00  GKS Żukowo - Tytani Wejherowo więcej
  SMS ZPRP Kwidzyn - Warmia Olsztyn więcej
  KPR Elbląg - SMS ZPRP Gdańsk więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
  SMS ZPRP II Kwidzyn - MKS Brodnica więcej
  MKS Handball Czersk - UKS Jedynka Kodo Morąg więcej
  ITS Jeziorak Iława - AZS UMK Toruń więcej
  KPR Blejkan Gryfino - KU AZS UKW Bydgoszcz więcej
piłka ręczna II liga kobiet - grupa 2
11:00  UKS Morski Sianów - KU AZS Politechnika Koszalińska więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
17:00  SMS Police - Gedania Gdańsk więcej
17:00  UKS Szamotulanin Szamotuły - UKS ZSMS Poznań więcej
17:00  MKS Sokół Mogilno - UKŻPS COCODRILLO Kościan więcej
17:00  Enea Energetyk II Poznań - Energa MKS Truso Elbląg więcej
17:00  GKS Wieżyca 2011 Stężyca - AZS UMK Toruń więcej
17:00  KS Pałac II Bydgoszcz - APS Rumia więcej
21 marzec
koszykówka Energa Basket Liga
17:35  HydroTruck Radom - Asseco Arka Gdynia więcej
17:35  Trefl Sopot - Enea Astoria Bydgoszcz więcej
17:35  Polski Cukier Toruń - WKS Śląsk Wrocław więcej
17:35  MKS Dąbrowa Górnicza - GTK Gliwice więcej
17:35  Legia Warszawa - King Wilki Morskie Szczecin więcej
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
16:00  Sharks AWFiS Port Gdynia - MKKS Żak Koszalin więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
11:00  Stal Szczecin - Jantar Dziwnów więcej
16:00  Mierzynianka Mierzyn - Pomorzanin Nowogard więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
15:00  Dąb Dębno - Orzeł Trzcińsko-Zdrój więcej
14:00  Iskra Banie - Orzeł Grzędzice więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
14:00  Błękitni Stary Jarosław - Wiekowianka Wiekowo więcej
14:00  Astra Ustronie Morskie - Victoria Sianów więcej
15:00  Zefir Wyszewo - Iskra Kłanino więcej
14:00  LZS Kowalewice - Radew Białogórzyno więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
14:00  Biali Sądów - Orzeł Wałcz więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
14:00  Pionier Żarnowo - Leśnik Kliniska więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
12:00  Świat Drzewa KP Przecław - Czarni Czarnówko więcej
11:00  Vielgovia Szczecin - Ehrle Dobra Szczecińska więcej
13:00  Zryw Kołbaskowo - Aquila Szczecin więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
15:00  Piast Piaseczno - Rurzyca Nawodna więcej
15:00  Sekwoja Brwice - Zieloni Zielin więcej
14:00  Pomorzanin Cychry - Zjednoczeni Kurzycko więcej
14:00  Chrobry Lisie Pole - Czcibor Cedynia więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
14:00  Koral Mostkowo - Czarni Fiege Lubanowo więcej
15:00  GKS Golenice - Jedność Przewłoki więcej
piła nożna A Klasa gr. 8
15:00  KS Sieciemin - Olympic Warszkowo więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
14:00  Legion Strączno - Gryf Budowo więcej
13:00  Znicz Dzikowo - Sad Chwiram więcej
13:00  Kopanik Lubno - Grom Szwecja więcej
14:00  Mirstal Mirosławiec - Grom Giżyno więcej
  Pionier 95 Borne Sulinowo - Bytyń Nakielno więcej
14:00  Sokół Suliszewo - Wspólni Różewo więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
17:30  Zagłębie Lubin - Legia Warszawa więcej
12:30  Warta Poznań - Podbeskidzie Bielsko-Biała więcej
15:00  Wisła Kraków - Stal Mielec więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
12:00  Górnik Zabrze S.A. - Pogoń Szczecin więcej
12:00  Korona SA Kielce - Śląsk Wrocław więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
18:00  Futsal Oborniki - Best Drive Piła więcej
17:00  LZS Bojano - amRACK CRB Mrówka ORLIK MOSINA więcej
15:00  KS Gniezno - UMKS Zgierz więcej
18:00  Widzew Łódź Futsal - MLKS Victoria Sulejówek więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
11:00  Górnik Łęczna - Czarni Sosnowiec więcej
12:00  Sportis KKP Bydgoszcz - ROW Rybnik więcej
12:00  Śląsk Wrocław - AZS UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI więcej
piła nożna II liga
13:00  Wigry Suwałki - Garbarnia Kraków więcej
19:30  GKS Katowice - Górnik Polkowice więcej
14:00  Hutnik Kraków - Pogoń Siedlce więcej
13:00  Stal Rzeszów - Znicz Pruszków więcej
15:00  Chojniczanka Chojnice - Olimpia Elbląg więcej
15:00  Motor Lublin - Skra Częstochowa więcej
piła nożna II Liga Zachodnia Kobiet
12:00  WAP Włocławek - UKS SMS III Łódź więcej
12:00  AP Kotwica Kołobrzeg - LUKS Ziemia Lubińska więcej
15:00  Medyk II Konin - Unifreeze Górzno więcej
16:00  WKS Śląsk II Wrocław - KS Skra Częstochowa więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Mł. RW (B1)
11:00  Chemik Police - Arkonia Szczecin więcej
15:00  Świt Szczecin - Gwardia Koszalin więcej
11:00  Błękitni Stargard - Żaki Szczecin więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów St. (A1) RW
13:30  Chemik Police - Arkonia Szczecin więcej
11:00  Sparta Gryfice - Stal Szczecin więcej
11:00  Świt Szczecin - Prawobrzeże Świnoujście więcej
14:30  Jeziorak Szczecin - Gwardia Koszalin więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - wiosna
13:00  Olimpijczyk Kwakowo - Warta Poznań więcej
12:00  AP Reissa Poznań - Lechia Gdańsk więcej
15:00  Lotos Gdańsk UKS - FASE Szczecin więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - wiosna
16:30  FASE Szczecin - Bałtyk Koszalin więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
13:00  Grupa Azoty SPR Tarnów - Łomża Vive Kielce więcej
14:15  Górnik Zabrze - Sandra SPA Pogoń Szczecin więcej
22 marzec
koszykówka Suzuki I liga
16:00  Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - Zetkama Doral Nysa Kłodzko więcej
23 marzec
siatkówka Liga Mistrzyń Kobiet 1/4
18:00  Imoco Volley Conegliano - Igor Gorgonzola Novara więcej
18:00  UYBA Busto Arsizio - VakifBank Stambuł więcej
24 marzec
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
17:15  Łomża Vive Kielce - MKS Zagłębie Lubin więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
17:00  KS Szczypiorniak Olsztyn - SMS ZPRP II Kwidzyn więcej
26 marzec
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - wiosna
13:00  Błękitni Wronki - FASE Szczecin więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
18:00  Torus Wybrzeże Gdańsk - Górnik Zabrze więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
18:00  EUROBUD JKS Jarosław - MKS Zagłębie Lubin więcej
27 marzec
koszykówka Suzuki I liga
18:00  WKK Wrocław - Pogoń Prudnik więcej
18:00  TS Wisła Chemart Kraków - Miasto Szkła Krosno więcej
17:00  Górnik Trans.eu Wałbrzych - Decka Pelplin więcej
17:30  Rawlplug Sokół Łańcut - Weegree AZS Politechnika Opolska więcej
17:00  Energa Kotwica Kołobrzeg - Dziki Warszawa więcej
18:00  Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - TBS Śląsk II Wrocław więcej
18:00  KS Księżak Łowicz - GKS Tychy więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
13:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - KS Fala Międzyzdroje więcej
  Tanowia Tanowo - Piast Chociwel więcej
15:00  Prawobrzeże Świnoujście - Mierzynianka Mierzyn więcej
  Pomorzanin Nowogard - Orzeł Łoźnica więcej
15:00  Sarmata Dobra - Sparta Gryfice więcej
13:00  Jeziorak Szczecin - Stal Szczecin więcej
14:00  Jantar Dziwnów - Iskra Golczewo więcej
15:00  Dąb Dębice - Mewa Resko więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
15:00  CRS Pogoń Barlinek - Zorza Dobrzany więcej
16:00  Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Iskra Banie więcej
14:00  Kłos Pełczyce - Dąb Dębno więcej
15:00  Ogniwo Babinek - Stal Lipiany więcej
16:30  Morzycko Moryń - A.P. Gavia Choszczno więcej
13:00  Unia Dolice - Energetyk Gryfino więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
14:00  Iskra Białogard - Victoria Sianów więcej
16:00  Wiekowianka Wiekowo - LZS Kowalewice więcej
13:00  Radew Białogórzyno - Sława Sławno więcej
15:00  Strong Zielenica - Wybrzeże Biesiekierz więcej
  Płomień Myślino - Vimobilia Będzino więcej
15:00  Głaz Tychowo - Saturn Mielno więcej
15:00  Pomorzanin Sławoborze - Zefir Wyszewo więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
  Pogoń Połczyn Zdrój - Calisia Kalisz Pomorski więcej
15:00  Wiarus Żółtnica - KP Drawsko Pomorskie więcej
14:00  Drawa Drawno - Olimp Złocieniec więcej
Zawisza Grzmiąca - Błonie Barwice 3 : 0 więcej
12:00  Ikar Krosino - Światowid 63 Łobez więcej
16:00  Orzeł Łubowo - Drzewiarz Świerczyna więcej
15:00  Mechanik Turowo - Korona Człopa więcej
13:00  Spójnia Świdwin - Redłovia Redło więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
13:00  MKP Szczecinek - Leśnik Manowo więcej
12:00  Hutnik Szczecin - Lech Czaplinek więcej
15:00  Ina Goleniów - Mechanik Bobolice więcej
12:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - Polonia Płoty więcej
16:15  Błękitni II Stargard - Biali Sądów więcej
11:00  Polski Cukier Kluczevia Stargard - Sokół Karlino więcej
  Sparta Węgorzyno - Wieża Postomino więcej
12:00  Darłovia Darłowo - Gryf Kamień Pomorski więcej
13:00  Orzeł Wałcz - Vineta Wolin więcej
14:00  Olimp Gościno - Iskierka Szczecin więcej
piła nożna A Klasa gr. 1
  Grot Gorawino - Syrena-Grot Rymań więcej
  Płomień Pobłocie Wielkie - Sokół Lulewice więcej
  Bizon Cerkwica - Resko Karcino więcej
  Korona Stuchowo - Bałtyk Gostyń więcej
  AP Kotwica Kołobrzeg - Wrzos Wrzosowo więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
14:00  Pomorzanin Przybiernów - Znicz Wysoka Kamieńska więcej
18:00  OKS Center MD Goleniów - Jastrząb Łosośnica więcej
15:00  Promień Mosty - Masovia Maszewo więcej
  Radowia Radowo Małe - Pionier Żarnowo więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
15:00  Orzeł Małkocin - Orzeł Pęzino więcej
  Dąbrovia Stara Dąbrowa - Ina Ińsko więcej
  Wicher Reptowo - Sparta Skalin więcej
13:00  Czarni Marianowo - Kluczevia II Stargard więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
  Czarni Czarnówko - Wołczkowo-Bezrzecze więcej
  Wicher Steklno - Znicz Niedźwiedź więcej
17:00  Aquila Szczecin - Vielgovia Szczecin więcej
11:00  Ehrle Dobra Szczecińska - Kasta Szczecin-Majowe więcej
  Grot Gardno - Odrzanka Radziszewo więcej
17:00  Czarni Szczecin - Świat Drzewa KP Przecław więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
16:00  Rurzyca Nawodna - Myśla Dargomyśl więcej
  Zieloni Zielin - Mieszko Mieszkowice więcej
  LUKS Krzywin - Pomorzanin Cychry więcej
  Czcibor Cedynia - Witniczanka Witnica więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
  Piast Karsko - Piast Kolin więcej
  Wicher Przelewice - Mechanik Warnice więcej
  Bryza Reńsko - GKS Golenice więcej
piła nożna A Klasa gr. 7
  Sokół Granowo - Ina Nadarzyn więcej
  Iskra Warszyn - Pomorzanin Zamęcin więcej
  Korona Raduń - Świt Barnimie więcej
  Ina Recz - Klon Krzęcin więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
15:00  Grom Giżyno - Kopanik Lubno więcej
16:00  Grom Szwecja - Legion Strączno więcej
piła nożna B Klasa gr. 3
  Aquila II Szczecin - GKS Kołbacz więcej
  Future Szczecin - Okręt Szczecin więcej
  Iskierka II Szczecin - Sztorm Szczecin więcej
  Pionier Szczecin - Rybak Trzebież więcej
  Prawobrzeże Szczecin - FASE Szczecin więcej
piła nożna III liga gr. II
14:00  Sokół Kleczew - Flota Świnoujście więcej
14:00  Bałtyk Gdynia - Polonia Środa Wlkp. więcej
14:00  Pomorzanin Toruń - Bałtyk Koszalin więcej
14:00  Pogoń II Szczecin - Kotwica Kołobrzeg więcej
14:00  Unia Janikowo - Nielba Wągrowiec więcej
14:00  Mieszko Gniezno - KP Starogard Gdański więcej
14:00  Jarota Jarocin - Gryf Wejherowo więcej
14:00  Elana Toruń - Świt Szczecin więcej
14:00  Górnik Konin - Gwardia Koszalin więcej
14:00  Radunia Stężyca - Unia Swarzędz więcej
14:00  Chemik Police - GKS Przodkowo więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
  Lech Poznań - Górnik Zabrze więcej
  Arka Gdynia - Korona Kielce więcej
  Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin więcej
  Jagiellonia Białystok - Hutnik Kraków więcej
  Cracovia Kraków - Legia Warszawa więcej
12:30  UKS SMS Łódź - Pogoń Szczecin więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
  MLKS Victoria Sulejówek - LZS Bojano więcej
  TAF Toruń - KS Gniezno więcej
  UMKS Zgierz - Futsal Szczecin więcej
  Best Drive Piła - Futbalo Białystok więcej
  Legia Futsal Warszawa - amRACK CRB Mrówka ORLIK MOSINA więcej
piła nożna III liga Kobiet Makroregionalna
15:00  Lechia Gdańsk - LFA Szczecin więcej
  Victoria Niemcz Osielsko - Juna-Trans Women Stare Oborzyska więcej
  Energetyk Junior Gryfino - KA4 resPect Krobia więcej
18:15  Błękitni Stargard - MKS Lew Lębork więcej
piła nożna II liga
  Górnik Polkowice - Lech II Poznań więcej
13:00  Śląsk II Wrocław - Wigry Suwałki więcej
  Garbarnia Kraków - Motor Lublin więcej
15:30  Skra Częstochowa - Bytovia Bytów więcej
13:00  Błękitni Stargard - Chojniczanka Chojnice więcej
  Olimpia Elbląg - Stal Rzeszów więcej
  Znicz Pruszków - Sokół Ostróda więcej
14:00  Olimpia Grudziądz - Hutnik Kraków więcej
15:00  Pogoń Siedlce - GKS Katowice więcej
piła nożna II Liga Zachodnia Kobiet
  Unifreeze Górzno - WKS Śląsk II Wrocław więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Mł. RW (B1)
  AP Gavia OZIMEK Choszczno - Prawobrzeże Szczecin więcej
  Unia Białogard - SALOS Szczecin więcej
  FASE Szczecin - Świt Szczecin więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów St. (A1) RW
14:30  Hutnik Szczecin - Flota Świnoujście więcej
18:00  Bałtyk Koszalin - Arkonia Szczecin więcej
  Victoria Sianów - Jeziorak Szczecin więcej
  Stal Szczecin - Świt Szczecin więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - wiosna
12:00  KKS Lech Poznań - Olimpijczyk Kwakowo więcej
12:00  Lechia Gdańsk - Lotos Gdańsk UKS więcej
  Warta Poznań - AP Reissa Poznań więcej
  Akademia Pogoń Szczecin - FASE Szczecin więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - wiosna
12:00  Bałtyk Koszalin - Warta Poznań SA więcej
12:00  AP Reissa Poznań - KKS Lech Poznań więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
17:00  Sandra SPA Pogoń Szczecin - Grupa Azoty SPR Tarnów więcej
13:00  Łomża Vive Kielce - MMTS Kwidzyn więcej
15:35  Orlen Wisła Płock - Gwardia Opole więcej
18:30  KS SPR Chrobry Głogów - Piotrkowianin Piotrków Tryb. więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
16:00  MKS Perła Lublin - KPR Ruch Chorzów więcej
13:45  MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - Młyny Stoisław Koszalin więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
  SMS ZPRP Gdańsk - SMS ZPRP Kwidzyn więcej
  Warmia Olsztyn - GKS Żukowo więcej
  Tytani Wejherowo - Gwardia Koszalin więcej
  SKPR USAR Kwidzyn - Sokół Kościerzyna więcej
  MKS Grudziądz - Nielba Wągrowiec więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
  SMS ZPRP II Kwidzyn - KPR Blejkan Gryfino więcej
  KU AZS UKW Bydgoszcz - ITS Jeziorak Iława więcej
  AZS UMK Toruń - Sambor Latocha Agropom Tczew więcej
  KS Szczypiorniak Olsztyn - MKS Handball Czersk więcej
  UKS Jedynka Kodo Morąg - MKS Brodnica więcej
piłka ręczna II liga kobiet - grupa 2
  KU AZS Politechnika Koszalińska - MKS Słupia Słupsk więcej
  UKS Morski Sianów - KS Tytani Wejherowo więcej
  MKS Brodnica - MKS Kusy Szczecin więcej
28 marzec
koszykówka Suzuki I liga
17:00  Elektrobud-Investment ZB Pruszkó - Zetkama Doral Nysa Kłodzko więcej
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
18:00  SMS PZKosz Władysławowo - MKKS Żak Koszalin więcej
18:00  Sharks AWFiS Port Gdynia - Trefl II Sopot więcej
18:00  Sklep Polski MKK Gniezno - Enea UTP Astoria Bydgoszcz więcej
18:00  AMW Asseco Arka Gdynia - MChKK Chełmno więcej
18:00  AZS UMK Toruń - Ogniwo Piratesports Szczecin więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
14:00  Arkonia Szczecin - Wicher Brojce więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
17:00  Sokół Pyrzyce - Odra Chojna więcej
11:00  Orzeł Grzędzice - Orkan Suchań więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
14:00  Błękitni Stary Jarosław - Astra Ustronie Morskie więcej
12:00  Iskra Kłanino - Gryf Polanów więcej
piła nożna A Klasa gr. 1
17:00  Kotwica II Kołobrzeg - Derby Karścino więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
11:00  Błękitni Trzygłów - Hanza Goleniów więcej
18:00  Leśnik Kliniska - Zalew Stepnica więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
15:00  Orkan Dalewo - WODR Barzkowice więcej
12:00  Płomień Lisowo - Rolpol Chlebowo więcej
17:30  Unia Stargard - Zorza Tychowo więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
16:00  Chemik II Police - Zryw Kołbaskowo więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
15:00  Zjednoczeni Kurzycko - Piast Piaseczno więcej
13:00  Łabędź Widuchowa - Sekwoja Brwice więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
15:00  Jedność Przewłoki - Sęp Brzesko więcej
13:00  Iskra II Banie - Unia Swochowo więcej
14:00  Polonia Giżyn - Koral Mostkowo więcej
14:00  Czarni Fiege Lubanowo - Błyskawica Kluki więcej
piła nożna A Klasa gr. 7
13:15  Sokół Sokoliniec - Iskra Lutówko więcej
14:00  Iskra Pomień - Orzeł Żeńsko więcej
piła nożna A Klasa gr. 8
12:00  Błękitni Tychowo - Wrzos Wrześnica więcej
11:00  KS Sieciemin - KS Skibno więcej
  Fala ABFrost Gąski - Olympic Warszkowo więcej
11:00  Derby Gwiazdowo - Passat Bukowo Morskie więcej
  Arkadia Malechowo - Wieża II Postomino więcej
piła nożna A Klasa gr. 9
  Hajka Zegrze Pomorskie - Hubertus Biały Bór więcej
  Grot Bonin - KS Gwda Wielka więcej
  Gryf Dobrowo - Huragan Bierzwnica więcej
  Grom Świelino - Pogoń Wierzchowo więcej
  Błękitni Gonne Małe - Wicher Mierzym więcej
12:00  Wicher Rąbino - Sokół Spore więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
13:00  Gryf Budowo - Znicz Dzikowo więcej
13:00  Sad Chwiram - Sokół Suliszewo więcej
  Wspólni Różewo - Santos Kłębowiec więcej
  Błękitni Pomierzyn - Pionier 95 Borne Sulinowo więcej
14:00  Bytyń Nakielno - Mirstal Mirosławiec więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
12:00  SKS Gwarek Zabrze - Wisła Kraków SA więcej
12:00  Lechia Gdańsk - Escola Varsovia więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
18:00  AZS UG Gdańsk - Widzew Łódź Futsal więcej
17:00  We-Met Futsal Club Kamienica - Futsal Oborniki więcej
piła nożna III liga Kobiet Makroregionalna
17:00  Marcus Gdynia - UKS Victoria SP2 Sianów więcej
13:00  GOSRiT Luzino - Spójnia Białe Błota więcej
piła nożna II Liga Zachodnia Kobiet
17:00  KS Skra Częstochowa - WAP Włocławek więcej
16:00  Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - UKS Bielawianka Bielawa więcej
15:00  LUKS Ziemia Lubińska - GSS Grodzisk Wielkopolski więcej
15:00  UKS SMS III Łódź - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Mł. RW (B1)
10:15  Arkonia Szczecin - Błękitni Stargard więcej
13:30  Gwardia Koszalin - Chemik Police więcej
14:30  Kotwica Kołobrzeg - Żaki Szczecin więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów St. (A1) RW
11:00  Gwardia Koszalin - Sparta Gryfice więcej
11:00  Prawobrzeże Świnoujście - Chemik Police więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - wiosna
12:00  Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
18:00  SPR Stal Mielec - MKS Zagłębie Lubin więcej
15:00  Azoty Puławy - Energa MKS Kalisz więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
16:00  KPR Gminy Kobierzyce - EKS Start Elbląg więcej
31 marzec
koszykówka Suzuki I liga
18:00  Zetkama Doral Nysa Kłodzko - KS Księżak Łowicz więcej
18:00  TBS Śląsk II Wrocław - Elektrobud-Investment ZB Pruszkó więcej
18:00  WKK Wrocław - Miasto Szkła Krosno więcej
18:00  Decka Pelplin - TS Wisła Chemart Kraków więcej
18:00  Dziki Warszawa - Górnik Trans.eu Wałbrzych więcej
18:00  Pogoń Prudnik - Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk więcej
18:00  Weegree AZS Politechnika Opolska - Energa Kotwica Kołobrzeg więcej
18:00  GKS Tychy - Rawlplug Sokół Łańcut więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN
17:00  Pomorzanin Nowogard - Gryf Kamień Pomorski więcej
17:00  CRS Pogoń Barlinek - Sparta Węgorzyno więcej
17:00  Jeziorak Szczecin - Polonia Płoty więcej
17:00  Sparta Gryfice - Vineta Wolin więcej
17:00  Drawa Drawno - Błękitni II Stargard więcej
17:00  Wicher Brojce - Hutnik Szczecin więcej
17:00  Dąb Dębice - Iskierka Szczecin więcej
17:00  Prawobrzeże Świnoujście - Chemik Police więcej
17:00  Tanowia Tanowo - Polski Cukier Kluczevia Stargard więcej
17:00  Iskra Banie - Ina Goleniów więcej
17:00  Energetyk Gryfino - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
17:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Biali Sądów więcej
17:00  Unia Dolice - Flota Świnoujście więcej
17:00  Morzycko Moryń - Pogoń II Szczecin więcej
17:00  Błonie Barwice - Darłovia Darłowo więcej
17:00  Olimp Złocieniec - Lech Czaplinek więcej
17:00  Wiekowianka Wiekowo - Gwardia Koszalin więcej
17:00  Resko Karcino - Olimp Gościno więcej
17:00  Strong Zielenica - Wieża Postomino więcej
17:00  Ikar Krosino - Leśnik Manowo więcej
17:00  Iskra Białogard - Rasel Dygowo więcej
17:00  Saturn Mielno - Mechanik Bobolice więcej
17:00  Gryf Polanów - Kotwica Kołobrzeg więcej
17:00  Orzeł Łubowo - MKP Szczecinek więcej
17:00  Korona Człopa - Orzeł Wałcz więcej
17:00  Pomorzanin Sławoborze - Sokół Karlino więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
18:00  Tytani Wejherowo - SMS ZPRP Gdańsk więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni marzec 2021 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Nowi zawodnicy w Chemik »
1 » Witold Klym wzmacnia Is »
1 » Wyborcze zawirowania w  »
1 » Wraca IV liga
1 » Sparingpartner poszukiw »
mecze:
21 » Pogoń Szczecin-Lech Poz »
18 » Stal Lipiany-Odra Chojn »
17 » Drzewiarz Świerczyna-Po »
16 » Dąb Dębno-Sokół Pyrzyce
13 » Mierzynianka Mierzyn-Sa »
13 » Biali Sądów-Olimp Gości »
13 » Polonia Płoty-Leśnik Ma »
11 » Sparta Węgorzyno-Gryf K »
10 » Ogniwo Babinek-CRS Pogo »
9 » Rasel Dygowo-Orzeł Wałc »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2920
• imprez: 128064
• newsów: 74537
• użytkowników: 78893
• komentarzy: 1112981
• zdjęć: 808496
• relacji: 39071
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2021 - by ligowiec team
Polityka Cookies