ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 27 marzec 2021
dodaj sparing
pokaż:
27 marzec
koszykówka Suzuki I liga
  TS Wisła Chemart Kraków - Miasto Szkła Krosno więcej
17:00  Górnik Trans.eu Wałbrzych - Decka Pelplin więcej
17:30  Rawlplug Sokół Łańcut - Weegree AZS Politechnika Opolska więcej
18:00  Energa Kotwica Kołobrzeg - Dziki Warszawa więcej
18:00  Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - TBS Śląsk II Wrocław więcej
18:00  Elektrobud-Investment Pruszków - Zetkama Doral Nysa Kłodzko więcej
18:00  KS Księżak Łowicz - GKS Tychy więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
  Wybrzeże Rewalskie Rewal - KS Fala Międzyzdroje więcej
  Tanowia Tanowo - Piast Chociwel więcej
  Prawobrzeże Świnoujście - Mierzynianka Mierzyn więcej
  Pomorzanin Nowogard - Orzeł Łoźnica więcej
  Arkonia Szczecin - Wicher Brojce więcej
  Sarmata Dobra - Sparta Gryfice więcej
  Jeziorak Szczecin - Stal Szczecin więcej
  Jantar Dziwnów - Iskra Golczewo więcej
  Dąb Dębice - Mewa Resko więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
  SCRS Barlinek - Zorza Dobrzany więcej
  Sokół Pyrzyce - Odra Chojna więcej
  Orzeł Grzędzice - Orkan Suchań więcej
  Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Iskra Banie więcej
  Kłos Pełczyce - Dąb Dębno więcej
  Ogniwo Babinek - Stal Lipiany więcej
  Morzycko Moryń - A.P. Gavia Choszczno więcej
  Unia Dolice - Energetyk Gryfino więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
  Iskra Białogard - Victoria Sianów więcej
  Błękitni Stary Jarosław - Astra Ustronie Morskie więcej
  Wiekowianka Wiekowo - LZS Kowalewice więcej
  Radew Białogórzyno - Sława Sławno więcej
  Strong Zielenica - Wybrzeże Biesiekierz więcej
  Płomień Myślino - Vimobilia Będzino więcej
  Głaz Tychowo - Saturn Mielno więcej
  Pomorzanin Sławoborze - Zefir Wyszewo więcej
  Iskra Kłanino - Gryf Polanów więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
  Pogoń Połczyn Zdrój - Calisia Kalisz Pomorski więcej
  Wiarus Żółtnica - KP Drawsko Pomorskie więcej
  Drawa Drawno - Olimp Złocieniec więcej
  Zawisza Grzmiąca - Błonie Barwice więcej
  Ikar Krosino - Światowid 63 Łobez więcej
  Orzeł Łubowo - Drzewiarz Świerczyna więcej
  Mechanik Turowo - Korona Człopa więcej
  Spójnia Świdwin - Redłovia Redło więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
  MKP Szczecinek - Leśnik Manowo więcej
  Hutnik Szczecin - Lech Czaplinek więcej
  Ina Goleniów - Mechanik Bobolice więcej
  Intermarche-Rega Trzebiatów - Polonia Płoty więcej
  Błękitni II Stargard - Biali Sądów więcej
  Polski Cukier Kluczevia Stargard - Sokół Karlino więcej
  Sparta Węgorzyno - Wieża Postomino więcej
  Darłovia Darłowo - Gryf Kamień Pomorski więcej
  Orzeł Wałcz - Vineta Wolin więcej
  Olimp Gościno - Iskierka Szczecin więcej
piła nożna A Klasa gr. 1
  Grot Gorawino - Syrena-Grot Rymań więcej
  Płomień Pobłocie Wielkie - Sokół Lulewice więcej
  Bizon Cerkwica - Resko Karcino więcej
  Korona Stuchowo - Bałtyk Gostyń więcej
  AP Kotwica Kołobrzeg - Wrzos Wrzosowo więcej
  Kotwica II Kołobrzeg - Derby Karścino więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
  Pomorzanin Przybiernów - Znicz Wysoka Kamieńska więcej
  Błękitni Trzygłów - Hanza Goleniów więcej
  OKS Center MD Goleniów - Jastrząb Łosośnica więcej
  Promień Mosty - Masovia Maszewo więcej
  Radowia Radowo Małe - Pionier Żarnowo więcej
  Leśnik Kliniska - Zalew Stepnica więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
  Orkan Dalewo - WODR Barzkowice więcej
  Orzeł Małkocin - Orzeł Pęzino więcej
  Płomień Lisowo - Rolpol Chlebowo więcej
  Unia Stargard - Zorza Tychowo więcej
  Dąbrovia Stara Dąbrowa - Ina Ińsko więcej
  Wicher Reptowo - Sparta Skalin więcej
  Czarni Marianowo - Kluczevia II Stargard więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
  Czarni Czarnówko - Wołczkowo-Bezrzecze więcej
  Wicher Steklno - Znicz Niedźwiedź więcej
  Chemik II Police - Zryw Kołbaskowo więcej
  Aquila Szczecin - Vielgovia Szczecin więcej
  Ehrle Dobra Szczecińska - Kasta Szczecin-Majowe więcej
  Grot Gardno - Odrzanka Radziszewo więcej
  Czarni Szczecin - Świat Drzewa KP Przecław więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
  Rurzyca Nawodna - Myśla Dargomyśl więcej
  Zieloni Zielin - Mieszko Mieszkowice więcej
  LUKS Krzywin - Pomorzanin Cychry więcej
  Zjednoczeni Kurzycko - Piast Piaseczno więcej
  Czcibor Cedynia - Witniczanka Witnica więcej
  Łabędź Widuchowa - Sekwoja Brwice więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
  Piast Karsko - Piast Kolin więcej
  Wicher Przelewice - Mechanik Warnice więcej
  Bryza Reńsko - GKS Golenice więcej
  Jedność Przewłoki - Sęp Brzesko więcej
  Iskra II Banie - Unia Swochowo więcej
  Polonia Giżyn - Koral Mostkowo więcej
  Czarni Fiege Lubanowo - Błyskawica Kluki więcej
piła nożna A Klasa gr. 7
  Sokół Granowo - Ina Nadarzyn więcej
  Iskra Warszyn - Pomorzanin Zamęcin więcej
  Korona Raduń - Świt Barnimie więcej
  Sokół Sokoliniec - Iskra Lutówko więcej
  Ina Recz - Klon Krzęcin więcej
  Iskra Pomień - Orzeł Żeńsko więcej
piła nożna B Klasa gr. 3
  Aquila II Szczecin - GKS Kołbacz więcej
  Future Szczecin - Okręt Szczecin więcej
  Iskierka II Szczecin - Sztorm Szczecin więcej
  Pionier Szczecin - Rybak Trzebież więcej
  Prawobrzeże Szczecin - FASE Szczecin więcej
piła nożna III liga gr. II
  Sokół Kleczew - Flota Świnoujście więcej
  Pomorzanin Toruń - Bałtyk Koszalin więcej
  Mieszko Gniezno - KP Starogard Gdański więcej
  Jarota Jarocin - Gryf Wejherowo więcej
  Elana Toruń - Świt Szczecin więcej
  Radunia Stężyca - Unia Swarzędz więcej
  Chemik Police - GKS Przodkowo więcej
12:00  Górnik Konin - Gwardia Koszalin więcej
15:00  Unia Janikowo - Nielba Wągrowiec więcej
19:30  Bałtyk Gdynia - Polonia Środa Wlkp. więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
  Lech Poznań - Górnik Zabrze więcej
  Arka Gdynia - Korona Kielce więcej
  Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin więcej
  Gwarek Zabrze - Wisła Kraków więcej
  Jagiellonia Białystok - Hutnik Kraków więcej
  Cracovia Kraków - Legia Warszawa więcej
  Lechia Gdańsk - FCB Escola Varsovia więcej
  SMS Łódź - Pogoń Szczecin więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
  AZS UG Gdańsk - Malwee Łódź więcej
   Futsal Victoria Sulejówek - LZS Dragon Bojano więcej
  TAF Toruń - KS Gniezno więcej
  Football Club 10 Zgierz - Futsal Szczecin więcej
  We-Met Futsal Club Kamienica - KS Futsal Oborniki więcej
  KS Futsal Piła - Futbalo Białystok więcej
  Legia Warszawa - Mrówka Mosina więcej
piła nożna III liga Kobiet Makroregionalna
  Lechia Gdańsk - LFA Szczecin więcej
  Victoria Niemcz Osielsko - Juna-Trans Women Stare Oborzyska więcej
  Marcus Gdynia - UKS Victoria SP2 Sianów więcej
  Energetyk Junior Gryfino - KA4 resPect Krobia więcej
  Błękitni Stargard - MKS Lew Lębork więcej
  GOSRiT Luzino - Spójnia Białe Błota więcej
piła nożna II liga
  Górnik Polkowice - Lech II Poznań więcej
  Śląsk II Wrocław - Wigry Suwałki więcej
  Garbarnia Kraków - Motor Lublin więcej
  Skra Częstochowa - Bytovia Bytów więcej
  Błękitni Stargard - Chojniczanka Chojnice więcej
  Olimpia Elbląg - Stal Rzeszów więcej
  Znicz Pruszków - Sokół Ostróda więcej
  Olimpia Grudziądz - Hutnik Kraków więcej
  Pogoń Siedlce - GKS Katowice więcej
piła nożna II Liga Zachodnia Kobiet
  KS Skra Częstochowa - WAP Włocławek więcej
  Unifreeze Górzno - WKS Śląsk II Wrocław więcej
  Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - UKS Bielawianka Bielawa więcej
  LUKS Ziemia Lubińska - GSS Grodzisk Wielkopolski więcej
  UKS SMS III Łódź - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
  Torus Wybrzeże Gdańsk - Grupa Azoty Tarnów więcej
  NMC Górnik Zabrze - MMTS Kwidzyn więcej
  Sandra SPA Pogoń Szczecin - Gwardia Opole więcej
  Łomża Vive Kielce - Zagłębie Lubin więcej
  Orlen Wisła Płock - Energa MKS Kalisz więcej
  Stal Mielec - Piotrkowianin Piotrków Tryb. więcej
  Azoty Puławy - KS SPR Chrobry Głogów więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
  SPR JKS Jarosław - Zagłębie Lubin więcej
  MKS Lublin - Ruch Chorzów więcej
  Piotrcovia Piotrków Tryb. - Młyny Stoisław Koszalin więcej
  KPR Kobierzyce - Start Elbląg więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
  SMS ZPRP Gdańsk - SMS ZPRP Kwidzyn więcej
  Warmia Olsztyn - GKS Żukowo więcej
  Tytani Wejherowo - Gwardia Koszalin więcej
  SKPR USAR Kwidzyn - Sokół Kościerzyna więcej
  MKS Grudziądz - Nielba Wągrowiec więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
  KPR Blejkan Gryfino - SMS ZPRP II Kwidzyn więcej
  AZS UKW Bydgoszcz - Jeziorak Iława więcej
  AZS UMK Toruń - Sambor Tczew więcej
  Szczypiorniak Olsztyn - MKS Handball Czersk więcej
  UKS Jedynka Kodo Morąg - MKS Brodnica więcej
piłka ręczna II liga kobiet - grupa 2
  KU AZS Politechnika Koszalińska - MKS Słupia Słupsk więcej
  UKS Morski Sianów - KS Tytani Wejherowo więcej
  MKS Brodnica - MKS Kusy Szczecin więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni marzec 2021 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
dzisiejsze newsy
koszykówka/I liga: 1
koszykówka/PLK: 2
 
top komentarze
newsy:
6 » Bartosz Ława żegna się  »
4 » Olga Strantzali zawodn »
3 » Trener szuka pracy
1 » 101. urodziny Stefana Ż »
1 » Wojdak: Ciężka praca za »
1 » Trener poszukuje klubu
1 » Sparta rozpoczyna przyg »
1 » Maciej Żurawski z umową »
1 » Świtowcy rozpoczynają p »
mecze:
2 » Raków Częstochowa-Pogoń »
1 » Grupa Azoty Chemik Poli »
1 » Pogoń Szczecin-Warta Po »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2910
• imprez: 127697
• newsów: 74339
• użytkowników: 75069
• komentarzy: 1112065
• zdjęć: 807371
• relacji: 38989
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2021 - by ligowiec team
Polityka Cookies