ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 06 marzec 2021
dodaj sparing
pokaż:
06 marzec
koszykówka Suzuki I liga
  TBS Śląsk II Wrocław - Górnik Trans.eu Wałbrzych więcej
  Miasto Szkła Krosno - Dziki Warszawa więcej
17:00  Zetkama Doral Nysa Kłodzko - TS Wisła Chemart Kraków więcej
17:30  Rawlplug Sokół Łańcut - Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk więcej
17:30  Pogoń Prudnik - Energa Kotwica Kołobrzeg więcej
17:30  Weegree AZS Politechnika Opolska - Decka Pelplin więcej
18:00  KS Księżak Łowicz - Elektrobud-Investment Pruszków więcej
18:00  GKS Tychy - WKK Wrocław więcej
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
  Enea UTP Astoria Bydgoszcz - AZS UMK Toruń więcej
  Trefl II Sopot - AMW Asseco Arka Gdynia więcej
  Politechnika Gdańska - Sklep Polski MKK Gniezno więcej
  SMS PZKosz Władysławowo - Sharks AWFiS Port Gdynia więcej
13:00  MKKS Żak Koszalin - KSK Noteć Inowrocław więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
  Prawobrzeże Świnoujście - Pomorzanin Nowogard więcej
  Wicher Brojce - Jantar Dziwnów więcej
  Tanowia Tanowo - Arkonia Szczecin więcej
  Mierzynianka Mierzyn - Sarmata Dobra więcej
  Orzeł Łoźnica - Jeziorak Szczecin więcej
  Sparta Gryfice - Dąb Dębice więcej
  Iskra Golczewo - KS Fala Międzyzdroje więcej
  Stal Szczecin - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
  Piast Chociwel - Mewa Resko więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
  Stal Lipiany - Odra Chojna więcej
  Ogniwo Babinek - SCRS Barlinek więcej
  Osadnik Myślibórz - Kłos Pełczyce więcej
  A.P. Gavia Choszczno - Orzeł Trzcińsko-Zdrój więcej
  Zorza Dobrzany - Orzeł Grzędzice więcej
  Iskra Banie - Unia Dolice więcej
  Orkan Suchań - Energetyk Gryfino więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
  Wiekowianka Wiekowo - Radew Białogórzyno więcej
  LZS Kowalewice - Płomień Myślino więcej
  Sława Sławno - Głaz Tychowo więcej
  Wybrzeże Biesiekierz - Pomorzanin Sławoborze więcej
  Vimobilia Będzino - Iskra Kłanino więcej
  Saturn Mielno - Iskra Białogard więcej
  Błękitni Stary Jarosław - Strong Zielenica więcej
  Zefir Wyszewo - Victoria Sianów więcej
  Astra Ustronie Morskie - Gryf Polanów więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
  Korona Człopa - Orzeł Bierzwnik więcej
  Redłovia Redło - Wiarus Żółtnica więcej
  Drzewiarz Świerczyna - Pogoń Połczyn Zdrój więcej
  Światowid 63 Łobez - Spójnia Świdwin więcej
  Zawisza Grzmiąca - Mechanik Turowo więcej
  Ikar Krosino - Orzeł Łubowo więcej
  Błonie Barwice - KP Drawsko Pomorskie więcej
  Drawa Drawno - Calisia Kalisz Pomorski więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
  Wieża Postomino - MKP Szczecinek więcej
  Rasel Dygowo - Orzeł Wałcz więcej
  Sokół Karlino - Darłovia Darłowo więcej
  Gryf Kamień Pomorski - Sparta Węgorzyno więcej
  Mechanik Bobolice - Hutnik Szczecin więcej
  Biali Sądów - Olimp Gościno więcej
  Iskierka Szczecin - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
  Polonia Płoty - Leśnik Manowo więcej
  Vineta Wolin - Ina Goleniów więcej
  Polski Cukier Kluczevia Stargard - Błękitni II Stargard więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
  GKS Golenice - Koral Mostkowo więcej
piła nożna III liga gr. II
  Nielba Wągrowiec - Pomorzanin Toruń więcej
  Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Gdynia więcej
  Gryf Wejherowo - Unia Janikowo więcej
  Świt Szczecin - Pogoń II Szczecin więcej
  Bałtyk Koszalin - Radunia Stężyca więcej
  Chemik Police - Górnik Konin więcej
13:00  Unia Swarzędz - Jarota Jarocin więcej
13:00  GKS Przodkowo - Elana Toruń więcej
13:00  Gwardia Koszalin - Mieszko Gniezno więcej
14:00  Flota Świnoujście - Polonia Środa Wlkp. więcej
14:00  KP Starogard Gdański - Sokół Kleczew więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
  Cracovia Kraków - Zagłębie Lubin więcej
  Warta Poznań - Lech Poznań więcej
  Stal Mielec - Lechia Gdańsk więcej
  Górnik Zabrze - Legia Warszawa więcej
  Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice więcej
  Raków Częstochowa - Podbeskidzie Bielsko-Biała więcej
  Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin więcej
  Wisła Płock - Wisła Kraków więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
  Górnik Zabrze - FCB Escola Varsovia więcej
  Legia Warszawa - Pogoń Szczecin więcej
  Hutnik Kraków - SMS Łódź więcej
  Wisła Kraków - Lechia Gdańsk więcej
  Zagłębie Lubin - Cracovia Kraków więcej
  Korona Kielce - Jagiellonia Białystok więcej
  Lech Poznań - Gwarek Zabrze więcej
  Arka Gdynia - Śląsk Wrocław więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
  LZS Dragon Bojano - Football Club 10 Zgierz więcej
  Legia Warszawa - We-Met Futsal Club Kamienica więcej
  KS Gniezno - KS Futsal Piła więcej
  Futsal Szczecin - Futbalo Białystok więcej
   Futsal Victoria Sulejówek - Mrówka Mosina więcej
  KS Futsal Oborniki - AZS UG Gdańsk więcej
piła nożna II liga
  Skra Częstochowa - Śląsk II Wrocław więcej
  GKS Katowice - Hutnik Kraków więcej
  Lech II Poznań - Sokół Ostróda więcej
  Górnik Polkowice - Stal Rzeszów więcej
  Pogoń Siedlce - Chojniczanka Chojnice więcej
  Olimpia Grudziądz - Bytovia Bytów więcej
  Znicz Pruszków - Motor Lublin więcej
  Olimpia Elbląg - Wigry Suwałki więcej
  Błękitni Stargard - KKS Kalisz więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
  Torus Wybrzeże Gdańsk - NMC Górnik Zabrze więcej
  Sandra SPA Pogoń Szczecin - Grupa Azoty Tarnów więcej
  Łomża Vive Kielce - MMTS Kwidzyn więcej
  Orlen Wisła Płock - Gwardia Opole więcej
  Stal Mielec - Zagłębie Lubin więcej
  Azoty Puławy - Energa MKS Kalisz więcej
  KS SPR Chrobry Głogów - Piotrkowianin Piotrków Tryb. więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
  SPR JKS Jarosław - Ruch Chorzów więcej
  Zagłębie Lubin - Młyny Stoisław Koszalin więcej
  MKS Lublin - Start Elbląg więcej
  Piotrcovia Piotrków Tryb. - KPR Kobierzyce więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
  SMS ZPRP II Kwidzyn - MKS Handball Czersk więcej
  Sambor Tczew - MKS Brodnica więcej
  Jeziorak Iława - UKS Jedynka Kodo Morąg więcej
  KPR Blejkan Gryfino - Szczypiorniak Olsztyn więcej
  AZS UKW Bydgoszcz - AZS UMK Toruń więcej
piłka ręczna II liga kobiet - grupa 2
  MKS Kusy Szczecin - GUKS Drwęca Lubicz więcej
  UKS Morski Sianów - MKS Słupia Słupsk więcej
  MKS Brodnica - Tytani Wejherowo więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
  Joker Świecie - BKS Stal Bielsko-Biała więcej
  Enea PTPS Piła - ŁKS Commercecon Łódź więcej
  E.Leclerc Radomka Radom - Energa MKS Kalisz więcej
  DPD Legionovia Legionowo - Polskie Przetwory Pałac Bydgoszc więcej
  Developres SkyRes Rzeszów - Grupa Azoty Chemik Police więcej
  Grot Budowlani Łódź - Volley Wrocław więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni marzec 2021 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
dzisiejsze newsy
koszykówka/I liga: 1
koszykówka/PLK: 2
 
top komentarze
newsy:
6 » Bartosz Ława żegna się  »
4 » Olga Strantzali zawodn »
3 » Trener szuka pracy
1 » Sparta rozpoczyna przyg »
1 » Maciej Żurawski z umową »
1 » Świtowcy rozpoczynają p »
1 » 101. urodziny Stefana Ż »
1 » Wojdak: Ciężka praca za »
1 » Trener poszukuje klubu
mecze:
2 » Raków Częstochowa-Pogoń »
1 » Grupa Azoty Chemik Poli »
1 » Pogoń Szczecin-Warta Po »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2910
• imprez: 127697
• newsów: 74339
• użytkowników: 75069
• komentarzy: 1112065
• zdjęć: 807371
• relacji: 38989
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2021 - by ligowiec team
Polityka Cookies