ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 17 kwiecień 2021
dodaj sparing
pokaż:
17 kwiecień
koszykówka Energa Basket Liga play off
17:50  Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - Legia Warszawa więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
  Sparta Węgorzyno - Leśnik Manowo więcej
  Wieża Postomino - Darłovia Darłowo więcej
13:00  Lech Czaplinek - Ina Goleniów więcej
13:00  MKP Szczecinek - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
14:00  Gryf Kamień Pomorski - Polski Cukier Kluczevia Stargard więcej
15:00  Mechanik Bobolice - Orzeł Wałcz więcej
15:00  Polonia Płoty - Olimp Gościno więcej
17:00  Vineta Wolin - Rasel Dygowo więcej
piła nożna B Klasa gr. 1
Gardominka Mechowo - Orzeł Mrzeżyno 0 : 3 więcej
piła nożna B Klasa gr. 4
Energetyk II Gryfino - Zryw Góralice 0 : 3 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
15:00  Lechia Gdańsk - Piast Gliwice więcej
17:30  Raków Częstochowa - Lech Poznań więcej
20:00  Wisła Kraków - Warta Poznań więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
12:00  Górnik Zabrze S.A. - Lechia Gdańsk więcej
12:00  UKS SMS Łódź - Cracovia SSA Kraków więcej
12:00  Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok SSA więcej
12:00  Escola Varsovia - SKS Gwarek Zabrze więcej
12:00  Legia Warszawa S.A. - Śląsk Wrocław więcej
12:00  Hutnik Kraków - Arka Gdynia SSA więcej
12:00  Wisła Kraków SA - KKS Lech Poznań więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
  TAF Toruń - Futsal Oborniki więcej
  amRACK CRB Mrówka ORLIK MOSINA - Futsal Szczecin więcej
  AZS UG Gdańsk - LZS Bojano więcej
16:00  MLKS Victoria Sulejówek - KS Gniezno więcej
18:00  UMKS Zgierz - Futbalo Białystok więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
12:00  Olimpia Szczecin - UKS SMS Łódź więcej
12:15  Czarni Sosnowiec - Medyk Konin więcej
13:00  GKS Katowice - Śląsk Wrocław więcej
13:30  Rolnik B. Głogówek - ROW Rybnik więcej
piła nożna eWinner II liga
15:00  Garbarnia Kraków - Sokół Ostróda więcej
16:00  Wigry Suwałki - Bytovia Bytów więcej
16:00  Skra Częstochowa - Hutnik Kraków więcej
16:00  Olimpia Elbląg - Lech II Poznań więcej
piła nożna II Liga Zachodnia Kobiet
16:00  LUKS Ziemia Lubińska - Medyk II Konin więcej
16:30  Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - WKS Śląsk II Wrocław więcej
piła nożna II Liga PLO
17:00  Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
17:00  Pamet Świdwin - Sokół Stara Dąbrowa więcej
17:00  Bizon Cerkwica - Oldboje Wyszewo więcej
17:00  Oldboje Bruskowo Wielkie - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
17:00  Ikar Krosino - Oldboje Błękitni Gonne Małe więcej
17:00  Maxtrans-Sokół Karlino - Oldboje Światowid 63 Łobez więcej
piła nożna I Liga PLO
17:00  Lech Czaplinek - Iskra Białogard więcej
17:00  Amator Kołobrzeg - STLA Szczecinek więcej
17:00  Sparta Gryfice - Victoria Sianów więcej
17:00  Darłovia Darłowo - Gryf Kamień Pomorski więcej
17:00  Mirstal Mirosławiec - Mechanik Bobolice więcej
17:00  Zryw Kretomino - Olimp Złocieniec więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - wiosna
12:00  Lotos Gdańsk UKS - Olimpijczyk Kwakowo więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - wiosna
12:00  Lechia Gdańsk - Bałtyk Koszalin więcej
12:00  Pogoń Szczecin - FASE Szczecin więcej
12:00  KKS Lech Poznań - Błękitni Wronki więcej
14:30  Warta Poznań SA - AP Reissa Poznań więcej
piła nożna III liga gr. II - grupa B
13:00  Unia Swarzędz - Mieszko Gniezno więcej
14:00  Flota Świnoujście - Pomorzanin Toruń więcej
14:00  Chemik Police - Unia Janikowo więcej
16:00  Gryf Wejherowo - Jarota Jarocin więcej
17:00  Górnik Konin - Bałtyk Koszalin więcej
17:00  Kotwica Kołobrzeg - Sokół Kleczew więcej
17:00  Nielba Wągrowiec - Gwardia Koszalin więcej
piła nożna III liga gr. II - grupa A
11:00  Świt Szczecin - Pogoń II Szczecin więcej
14:00  Elana Toruń - Bałtyk Gdynia więcej
16:00  Polonia Środa Wlkp. - Radunia Stężyca więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
14:30  Orlen Wisła Płock - Energa MKS Kalisz więcej
18:00  Sandra SPA Pogoń Szczecin - Gwardia Opole więcej
18:00  SPR Stal Mielec - Piotrkowianin Piotrków Tryb. więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
  Sokół Kościerzyna - Warmia Olsztyn więcej
  KPR Elbląg - GKS Żukowo więcej
  SMS ZPRP Gdańsk - Gwardia Koszalin więcej
  Tytani Wejherowo - Nielba Wągrowiec więcej
  SKPR USAR Kwidzyn - MKS Grudziądz więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
  SMS ZPRP II Kwidzyn - KPR Blejkan Gryfino więcej
  KU AZS UKW Bydgoszcz - ITS Jeziorak Iława więcej
  AZS UMK Toruń - Sambor Latocha Agropom Tczew więcej
  KS Szczypiorniak Olsztyn - MKS Handball Czersk więcej
  UKS Jedynka Kodo Morąg - MKS Brodnica więcej
16:00  KPR Blejkan Gryfino - KS Szczypiorniak Olsztyn więcej
17:00  AZS UMK Toruń - SMS ZPRP II Kwidzyn więcej
piłka ręczna II liga kobiet - grupa 2
13:00  KU AZS Politechnika Koszalińska - MKS Słupia Słupsk więcej
15:00  MKS Brodnica - MKS Kusy Szczecin więcej
16:00  UKS Morski Sianów - KS Tytani Wejherowo więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni kwiecień 2021 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
dzisiejsze newsy
piłka nożna/Ekstraklasa: 2
siatkówka/Ekstraklasa kobiet: 1
 
top komentarze
newsy:
12 » Rozgrywki zawieszone d »
mecze:
7 » Jarota Jarocin-Gwardia  »
7 » Radunia Stężyca-Świt Sz »
7 » Flota Świnoujście-Nielb »
3 » Pogoń Szczecin-Wisła Pł »
3 » Błękitni Stargard-Sokół »
2 » Mieszko Gniezno-Kotwica »
2 » Chemik Police-Bałtyk Ko »
1 » Pogoń II Szczecin-KP St »
1 » KS Fala Międzyzdroje-Je »
1 » Orzeł Wałcz-Iskierka Sz »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2920
• imprez: 128340
• newsów: 74655
• użytkowników: 78930
• komentarzy: 1114124
• zdjęć: 809272
• relacji: 39146
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2021 - by ligowiec team
Polityka Cookies