ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
co ? gdzie ? kiedy ? - 21 listopad 2020
pokaż:
21 listopad
Ogólnopolski Turniej Mini Piłki Siatkowej Chłopców o Puchar Burmistrza Połczyna-Zdroju więcej
91. Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorów w Wałczu więcej
koszykówka Energa Basket Liga
Stelmet Zielona Góra - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 105 : 85 więcej
Anwil Włocławek - Asseco Arka Gdynia 86 : 78 więcej
koszykówka Suzuki I liga
Decka Pelplin - Weegree AZS Politechnika Opolska 80 : 97 więcej
TS Wisła Chemart Kraków - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 96 : 83 więcej
Energa Kotwica Kołobrzeg - Pogoń Prudnik 76 : 71 więcej
Dziki Warszawa - Miasto Szkła Krosno 69 : 61 więcej
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
Enea UTP Astoria Bydgoszcz - Ogniwo Piratesports Szczecin 59 : 80 więcej
MKKS Żak Koszalin - AMW Asseco Arka Gdynia 90 : 78 więcej
Trefl II Sopot - AZS UMK Toruń 78 : 50 więcej
SMS PZKosz Władysławowo - Sklep Polski MKK Gniezno 82 : 78 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
Stal Szczecin - KS Fala Międzyzdroje 4 : 0 więcej
Tanowia Tanowo - Sarmata Dobra 2 : 3 więcej
Sparta Gryfice - Wybrzeże Rewalskie Rewal 3 : 1 więcej
Orzeł Łoźnica - Jantar Dziwnów 3 : 6 więcej
Wicher Brojce - Dąb Dębice 1 : 3 więcej
Iskra Golczewo - Mewa Resko 2 : 1 więcej
Pomorzanin Nowogard - Piast Chociwel 2 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Orkan Suchań - Odra Chojna 0 : 0 więcej
Zorza Dobrzany - Sokół Pyrzyce 2 : 0 więcej
Morzycko Moryń - Stal Lipiany 4 : 2 więcej
A.P. Gavia Choszczno - Orzeł Grzędzice 5 : 0 więcej
Iskra Banie - Energetyk Gryfino 4 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
Zefir Wyszewo - Gryf Polanów 3 : 0 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Iskra Kłanino 6 : 0 więcej
Błękitni Stary Jarosław - Płomień Myślino 0 : 1 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Strong Zielenica 2 : 2 więcej
Radew Białogórzyno - Astra Ustronie Morskie 0 : 0 więcej
Vimobilia Będzino - Iskra Białogard 2 : 4 więcej
Saturn Mielno - Victoria Sianów 1 : 1 więcej
LZS Kowalewice - Głaz Tychowo 0 : 6 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
Ikar Krosino - Mechanik Turowo 0 : 2 więcej
Korona Człopa - Wiarus Żółtnica 1 : 1 więcej
Światowid 63 Łobez - Pogoń Połczyn Zdrój 0 : 2 więcej
Zawisza Grzmiąca - Spójnia Świdwin 7 : 1 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Olimp Złocieniec 2 : 1 więcej
Redłovia Redło - Drawa Drawno 0 : 6 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Vineta Wolin - Hutnik Szczecin 2 : 0 więcej
Mechanik Bobolice - Lech Czaplinek 1 : 1 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Olimp Gościno 6 : 2 więcej
Rasel Dygowo - Ina Goleniów 2 : 2 więcej
Sokół Karlino - Sparta Węgorzyno 2 : 2 więcej
Gryf Kamień Pomorski - MKP Szczecinek 1 : 10 więcej
piła nożna A Klasa gr. 1
AP Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Gostyń 3 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
Radowia Radowo Małe - Hanza Goleniów 1 : 1 więcej
Promień Mosty - Znicz Wysoka Kamieńska 3 : 0 więcej
Leśnik Kliniska - Jastrząb Łosośnica 1 : 1 więcej
OKS Center MD Goleniów - Sowianka Sowno 14 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
Orzeł Pęzino - Rolpol Chlebowo 0 : 0 więcej
Płomień Lisowo - Sparta Skalin 1 : 3 więcej
Orzeł Małkocin - Zorza Tychowo 10 : 3 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Wicher Reptowo 7 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
Aquila Szczecin - Wołczkowo-Bezrzecze 0 : 3 więcej
Ehrle Dobra Szczecińska - Znicz Niedźwiedź 6 : 2 więcej
Odrzanka Radziszewo - Czarni Czarnówko 5 : 0 więcej
Grot Gardno - Zryw Kołbaskowo 0 : 5 więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
Myśla Dargomyśl - Pomorzanin Cychry 3 : 5 więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
Czarni Fiege Lubanowo - Sęp Brzesko 3 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
Grom Giżyno - Santos Kłębowiec 0 : 6 więcej
Gryf Budowo - Mirstal Mirosławiec 0 : 5 więcej
Bytyń Nakielno - Sokół Suliszewo 2 : 1 więcej
Błękitni Pomierzyn - Wspólni Różewo 4 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. II
Kotwica Kołobrzeg - Gryf Wejherowo 1 : 1 więcej
Radunia Stężyca - Elana Toruń 2 : 1 więcej
Unia Janikowo - Świt Szczecin 0 : 2 więcej
Bałtyk Gdynia - KP Starogard Gdański 1 : 1 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Zagłębie Lubin - Stal Mielec 2 : 2 więcej
Warta Poznań - Wisła Kraków 2 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Gwarek Zabrze - Górnik Zabrze 2 : 2 więcej
Hutnik Kraków - Legia Warszawa 1 : 3 więcej
Wisła Kraków - FCB Escola Varsovia 2 : 0 więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
Mrówka Mosina - LZS Dragon Bojano 4 : 2 więcej
piła nożna III liga Kobiet Makroregionalna
Błękitni Stargard - KA4 resPect Krobia 0 : 5 więcej
UKS Victoria SP2 Sianów - Marcus Gdynia 0 : 4 więcej
Spójnia Białe Błota - GOSRiT Luzino 0 : 7 więcej
Energetyk Junior Gryfino - MKS Lew Lębork 1 : 4 więcej
piła nożna II liga
Chojniczanka Chojnice - Stal Rzeszów 2 : 1 więcej
KKS Kalisz - Lech II Poznań 2 : 0 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Świt Szczecin - Stal Szczecin 9 : 0 więcej
Błękitni Stargard - Arkonia Szczecin 8 : 0 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
Gwardia Koszalin - Gavia Choszczno 2 : 6 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Świt Szczecin 3 : 1 więcej
Żaki Szczecin - Błękitni Stargard 4 : 3 więcej
SALOS Szczecin - Unia Białogard 4 : 0 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
21-11 13:00  Orlen Wisła Płock - Azoty Puławy więcej
MMTS Kwidzyn - Gwardia Opole 21k : 21 więcej
Łomża Vive Kielce - KS SPR Chrobry Głogów 37 : 26 więcej
Sandra SPA Pogoń Szczecin - Piotrkowianin Piotrków Tryb. 19 : 30 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
21-11 16:00  Młyny Stoisław Koszalin - SPR JKS Jarosław więcej
21-11 18:00  Piotrcovia Piotrków Tryb. - MKS Lublin więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
SMS ZPRP Gdańsk - Sokół Kościerzyna 29 : 31 więcej
KPR Elbląg - Gwardia Koszalin 23 : 23k więcej
21-11 16:00  SMS ZPRP Kwidzyn - GKS Żukowo więcej
Tytani Wejherowo - MKS Grudziądz 26 : 28 więcej
Warmia Olsztyn - Nielba Wągrowiec 23 : 24 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
UKS Jedynka Kodo Morąg - MKS Handball Czersk 29 : 37 więcej
MKS Brodnica - SMS ZPRP II Kwidzyn 36 : 30 więcej
AZS UKW Bydgoszcz - KPR Blejkan Gryfino 12 : 45 więcej
piłka ręczna II liga kobiet - grupa 2
GUKS Drwęca Lubicz - UKS Morski Sianów 31 : 32 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
DPD Legionovia Legionowo - Energa MKS Kalisz 3 : 0 więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr. 1
Energetyk Poznań - SKS Gorzów Wielkopolski 0 : 3 więcej
Wilki Wilczyn - Stalpro Błyskawica Szczecin 3 : 1 więcej
SPS Słupca - Noteć Czarnków 3 : 1 więcej
Trefl Lębork - Stoczniowiec Gdańsk 0 : 3 więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
Sokół Mogilno - Szamotulanin Szamotuły 3 : 2 więcej
UKS ZSMS Poznań - Energetyk II Poznań 2 : 3 więcej
UKŻPS Kościan - Gedania Gdańsk 3 : 0 więcej
Truso Elbląg - Wieżyca 2011 Stężyca 0 : 3 więcej
AZS UMK Toruń - Akademia Piłki Siatkowej Rumia 3 : 2 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni listopad 2020 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
1 » Jak skompromitować włas »
1 » Kozłowski zostaje w Pog »
mecze:
37 » Intermarche-Rega Trzebi »
25 » Ogniwo Babinek-Kłos Peł »
24 » Hutnik Szczecin-Gryf Ka »
23 » Arkonia Szczecin-Pomorz »
20 » Sparta Węgorzyno-Biali  »
19 » Osadnik Myślibórz-Dąb D »
18 » Dąb Dębno-Unia Dolice
16 » Sparta Węgorzyno-Darłov »
15 » Błękitni II Stargard-MK »
13 » CRS Pogoń Barlinek-Stal »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 5
BigFanPogo... bisca
dyroSwitu Sydzia11
Vukovic
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2893
• imprez: 125493
• newsów: 74160
• użytkowników: 75046
• komentarzy: 1111609
• zdjęć: 806701
• relacji: 38921
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies