ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - październik 2020
dodaj sparing
pokaż:
01 październik
LBO 2012 - Powiat Ziemski Koszalin w kategorii Trampkarz U14 więcej
koszykówka Energa Basket Liga
01-10 17:35  Polski Cukier Toruń - Enea Astoria Bydgoszcz więcej
02 październik
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
02-10 20:30  Śląsk Wrocław - Cracovia Kraków więcej
02-10 18:00  Raków Częstochowa - Wisła Płock więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
02-10   DPD Legionovia Legionowo - Grot Budowlani Łódź więcej
02-10   ŁKS Commercecon Łódź - Energa MKS Kalisz więcej
03 październik
koszykówka Energa Basket Liga
03-10 17:35  Anwil Włocławek - Legia Warszawa więcej
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
03-10   AZS UMK Toruń - AMW Asseco Arka Gdynia więcej
03-10   Ogniwo Piratesports Szczecin - KSK Noteć Inowrocław więcej
03-10   MChKK Chełmno - Sklep Polski MKK Gniezno więcej
03-10   Enea Basket Piła - AMW Asseco Arka Gdynia więcej
03-10   Enea UTP Astoria Bydgoszcz - SMS PZKosz Władysławowo więcej
03-10   Trefl II Sopot - Politechnika Gdańska więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
03-10 14:00  Dąb Dębice - Sarmata Dobra więcej
03-10 14:00  Piast Chociwel - Wicher Brojce więcej
03-10 15:00  Sparta Gryfice - Orzeł Łoźnica więcej
03-10 11:00  Iskra Golczewo - Tanowia Tanowo więcej
03-10 14:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Arkonia Szczecin więcej
03-10 15:00  KS Fala Międzyzdroje - Pomorzanin Nowogard więcej
03-10 11:00  Jantar Dziwnów - Jeziorak Szczecin więcej
03-10 12:00  Mewa Resko - Prawobrzeże Świnoujście więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
03-10 15:00  Unia Dolice - SCRS Barlinek więcej
03-10 13:00  Energetyk Gryfino - Morzycko Moryń więcej
03-10 14:00  Orkan Suchań - Ogniwo Babinek więcej
03-10 15:00  Stal Lipiany - Zorza Dobrzany więcej
03-10 15:30  Iskra Banie - Osadnik Myślibórz więcej
03-10 16:00  Sokół Pyrzyce - Kłos Pełczyce więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
03-10 15:00  Gryf Polanów - Wiekowianka Wiekowo więcej
03-10 15:00  Iskra Białogard - Strong Zielenica więcej
03-10 16:00  Pomorzanin Sławoborze - Głaz Tychowo więcej
03-10 16:00  Astra Ustronie Morskie - Wybrzeże Biesiekierz więcej
03-10 15:00  Victoria Sianów - Radew Białogórzyno więcej
03-10 16:00  Vimobilia Będzino - Sława Sławno więcej
03-10 15:00  Zefir Wyszewo - Błękitni Stary Jarosław więcej
03-10 14:00  Saturn Mielno - LZS Kowalewice więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
03-10 15:00  KP Drawsko Pomorskie - Ikar Krosino więcej
03-10 15:00  Błonie Barwice - Korona Człopa więcej
03-10 13:00  Redłovia Redło - Drzewiarz Świerczyna więcej
03-10 15:00  Wiarus Żółtnica - Spójnia Świdwin więcej
03-10 14:00  Drawa Drawno - Mechanik Turowo więcej
03-10 15:00  Olimp Złocieniec - Orzeł Łubowo więcej
03-10 15:00  Orzeł Bierzwnik - Pogoń Połczyn Zdrój więcej
03-10 15:30  Calisia Kalisz Pomorski - Światowid 63 Łobez więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
03-10 14:00  Orzeł Wałcz - GKS Leśnik Manowo więcej
03-10 15:00  Ina Goleniów - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
03-10 15:00  Sokół Karlino - Mechanik Bobolice więcej
03-10 15:00  Olimp Gościno - Hutnik Szczecin więcej
03-10 12:00  Darłovia Darłowo - MKP Szczecinek więcej
03-10 15:00  Rasel Dygowo - Wieża Postomino więcej
03-10 13:00  Polski Cukier Kluczevia Stargard - Polonia Płoty więcej
03-10 13:00  Vineta Wolin - Gryf Kamień Pomorski więcej
03-10 14:00  Biali Sądów - Iskierka Szczecin więcej
piła nożna A Klasa gr. 1
03-10 16:00  Derby Karścino - Bałtyk Gostyń więcej
03-10 13:00  Wrzos Wrzosowo - Płomień Pobłocie Wielkie więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
03-10 15:00  Masovia Maszewo - Sowianka Sowno więcej
03-10 15:00  Radowia Radowo Małe - Promień Mosty więcej
03-10 18:00  Leśnik Kliniska - OKS Center MD Goleniów więcej
03-10 16:00  Zalew Stepnica - Błękitni Trzygłów więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
03-10 16:00  Ina Ińsko - Czarni Marianowo więcej
03-10 15:00  Zorza Tychowo - Sparta Skalin więcej
03-10 15:00  Orzeł Pęzino - Dąbrovia Stara Dąbrowa więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
03-10 16:30  Kasta Szczecin-Majowe - Wołczkowo-Bezrzecze więcej
03-10 15:00  Zryw Kołbaskowo - Czarni Czarnówko więcej
03-10 15:30  Czarni 44 Szczecin - Aquila Szczecin więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
03-10 15:30  Myśla Dargomyśl - Łabędź Widuchowa więcej
03-10 16:00  Mieszko Mieszkowice - Witniczanka Witnica więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
03-10 14:00  Sęp Brzesko - Mechanik Warnice więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
03-10 15:00  Grom Szwecja - Grom Giżyno więcej
03-10 14:00  Mirstal Mirosławiec - Santos Kłębowiec więcej
piła nożna B Klasa gr. 3
03-10 11:00  Pionier Szczecin - Future Szczecin więcej
03-10 11:00  Rybak Trzebież - Sztorm Szczecin więcej
piła nożna B Klasa gr. 4
03-10 14:00  Klon Krzymów - Energetyk II Gryfino więcej
03-10 16:00  Polonia Gryfino - Stal II Lipiany więcej
piła nożna B Klasa gr. 5
03-10 15:00  Ina Stradzewo - SCRS II Barlinek więcej
piła nożna III liga gr. II
03-10 16:00  Górnik Konin - Sokół Kleczew więcej
03-10 15:00  Gryf Wejherowo - KP Starogard Gdański więcej
03-10 15:00  Świt Szczecin - Kotwica Kołobrzeg więcej
03-10 14:00  Chemik Police - Pomorzanin Toruń więcej
03-10 15:00  Gwardia Koszalin - Nielba Wągrowiec więcej
03-10 13:00  Unia Swarzędz - Flota Świnoujście więcej
03-10 14:00  GKS Przodkowo - Polonia Środa Wlkp. więcej
03-10 16:00  Jarota Jarocin - Pogoń II Szczecin więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
03-10 15:00  Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stal Mielec więcej
03-10 20:00  Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze więcej
03-10 17:30  Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
03-10 12:00  SMS Łódź - Lechia Gdańsk więcej
03-10 11:00  Legia Warszawa - Gwarek Zabrze więcej
03-10 12:00  Pogoń Szczecin - Cracovia Kraków więcej
03-10   Wisła Kraków - Arka Gdynia więcej
03-10 12:00  Hutnik Kraków - Śląsk Wrocław więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
03-10 18:00  Mrówka Mosina - KS Futsal Piła więcej
03-10   Football Club 10 Zgierz - AZS UG Gdańsk więcej
03-10   TAF Toruń - We-Met Futsal Club Kamienica więcej
piła nożna III liga Kobiet Makroregionalna
03-10 13:00  Victoria Niemcz Osielsko - Energetyk Junior Gryfino więcej
03-10 14:00  LFA Szczecin - KA4 resPect Krobia więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
03-10 12:00  Olimpia Szczecin - GKS Katowice więcej
03-10 11:00  Medyk Konin - ROW Rybnik więcej
03-10 11:00  Akademia Piłkarska LG - UKS SMS Łódź więcej
03-10 12:00  Czarni Sosnowiec - AZS UJ Kraków więcej
03-10 14:00  Górnik Łęczna - Sportis KKP Bydgoszcz więcej
piła nożna II liga
03-10 16:00  Górnik Polkowice - Pogoń Siedlce więcej
03-10 18:00  Bytovia Bytów - Śląsk II Wrocław więcej
03-10 17:00  Chojniczanka Chojnice - Garbarnia Kraków więcej
03-10 18:00  Sokół Ostróda - Błękitni Stargard więcej
03-10 19:00  GKS Katowice - Znicz Pruszków więcej
piła nożna II Liga Zachodnia Kobiet
03-10    ISD-UJD Częstochowa - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. więcej
03-10 15:30  GSS Grodzisk Wielkopolski - KS Skra Częstochowa więcej
piła nożna II Liga PLO
03-10   Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
03-10 16:00  Ikar Krosino - Sokół Stara Dąbrowa więcej
03-10 16:00  TKKF Strażak Koszalin - Oldboje Światowid 63 Łobez więcej
03-10 16:00  Pamet Świdwin - Maxtrans-Sokół Karlino więcej
03-10 16:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - Oldboje Błękitni Gonne Małe więcej
03-10 16:00  Bizon Cerkwica - Oldboje Bruskowo Wielkie więcej
piła nożna I Liga PLO
03-10 16:00  Błękitni Stargard - Zryw Kretomino więcej
03-10 16:00  Darłovia Darłowo - Victoria Sianów więcej
03-10 16:00  Lech Czaplinek - STLA Szczecinek więcej
03-10 16:00  Gryf Kamień Pomorski - Amator Kołobrzeg więcej
03-10 16:00  Sparta Gryfice - Iskra Białogard więcej
03-10 16:00  Mechanik Bobolice - Mirstal Mirosławiec więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
03-10 12:00  AP Reissa Poznań - Arka Gdynia więcej
03-10 14:00  FASE Szczecin - Pogoń Szczecin więcej
03-10 12:00  CWZS Bydgoszcz - Lech Poznań więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
03-10   Chemik Bydgoszcz - FASE Szczecin więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
03-10 11:00  Victoria Sianów - SALOS Szczecin więcej
03-10 14:30  Jeziorak Szczecin - Mewa Resko więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
03-10 10:00  Gavia Choszczno - Błękitni Stargard więcej
03-10 11:00  Akademia MKP Szczecinek - Chemik Police więcej
03-10 11:00  Kotwica Kołobrzeg - Arkonia Szczecin więcej
03-10 11:00  Świt Szczecin - Bałtyk SP 7 Koszalin więcej
03-10 18:30  FASE Szczecin - SALOS Szczecin więcej
03-10 18:30  Prawobrzeże Szczecin - Unia Białogard więcej
03-10   Energetyk Gryfino - Żaki Szczecin więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
03-10   Torus Wybrzeże Gdańsk - Piotrkowianin Piotrków Tryb. więcej
03-10   KS SPR Chrobry Głogów - Energa MKS Kalisz więcej
03-10   Azoty Puławy - Zagłębie Lubin więcej
03-10   Stal Mielec - Gwardia Opole więcej
03-10   Orlen Wisła Płock - MMTS Kwidzyn więcej
03-10   Łomża Vive Kielce - Grupa Azoty Tarnów więcej
03-10   Sandra SPA Pogoń Szczecin - NMC Górnik Zabrze więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
03-10   Sokół Kościerzyna - Nielba Wągrowiec więcej
03-10   Gwardia Koszalin - MKS Grudziądz więcej
03-10   GKS Żukowo - SKPR USAR Kwidzyn więcej
03-10   SMS ZPRP Kwidzyn - Tytani Wejherowo więcej
03-10   Meble Wójcik Elbląg - Warmia Olsztyn więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
03-10   UKS Jedynka Kodo Morąg - Szczypiorniak Olsztyn więcej
03-10   MKS Brodnica - AZS UMK Toruń więcej
03-10   MKS Handball Czersk - AZS UKW Bydgoszcz więcej
03-10   Sambor Tczew - KPR Blejkan Gryfino więcej
03-10   Jeziorak Iława - SMS ZPRP II Kwidzyn więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
03-10   Developres SkyRes Rzeszów - Joker Świecie więcej
03-10   E.Leclerc Radomka Radom - Volley Wrocław więcej
03-10   BKS Stal Bielsko-Biała - Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz więcej
04 październik
koszykówka Energa Basket Liga
04-10 15:30  PGE Spójnia Stargard - MKS Dąbrowa Górnicza więcej
04-10 20:00  GTK Gliwice - Polpharma Starogard Gd. więcej
04-10 18:00  Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - WKS Śląsk Wrocław więcej
04-10 17:35  Trefl Sopot - Pszczółka Start Lublin więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
04-10 12:00  Stal Szczecin - Mierzynianka Mierzyn więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
04-10 11:00  Orzeł Grzędzice - Orzeł Trzcińsko-Zdrój więcej
04-10 15:00  Dąb Dębno - A.P. Gavia Choszczno więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
04-10 12:00  Iskra Kłanino - Płomień Myślino więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
04-10 16:30  Błękitni II Stargard - Lech Czaplinek więcej
piła nożna A Klasa gr. 1
04-10 11:00  Kotwica II Kołobrzeg - Bizon Cerkwica więcej
04-10 11:00  Syrena-Grot Rymań - Resko Karcino więcej
04-10 17:00  AP Kotwica Kołobrzeg - Korona Stuchowo więcej
04-10 14:30  Grot Gorawino - Sokół Lulewice więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
04-10 15:30  Jastrząb Łosośnica - Znicz Wysoka Kamieńska więcej
04-10 15:30  Pionier Żarnowo - Pomorzanin Przybiernów więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
04-10 15:00  Rolpol Chlebowo - Polski Cukier Kluczevia II St. więcej
04-10 15:00  Orzeł Małkocin - Unia Stargard więcej
04-10 15:00  Orkan Dalewo - Płomień Lisowo więcej
04-10 16:00  WODR Barzkowice - Wicher Reptowo więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
04-10 15:00  Vielgovia Szczecin - Znicz Niedźwiedź więcej
04-10 12:00  Odrzanka Radziszewo - Wicher Steklno więcej
04-10 11:00  Świat Drzewa KP Przecław - Chemik II Police więcej
04-10 15:00  Grot Gardno - Ehrle Dobra Szczecińska więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
04-10 15:00  Rurzyca Nawodna - Zieloni Zielin więcej
04-10 15:00  Pomorzanin Cychry - Chrobry Lisie Pole więcej
04-10 15:00  Piast Piaseczno - Czcibor Cedynia więcej
04-10 15:00  Zjednoczeni Kurzycko - LUKS Krzywin więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
04-10 14:00  Błyskawica Kluki - Bryza Reńsko więcej
04-10 14:00  Polonia Giżyn - Iskra II Banie więcej
04-10 14:00  Czarni Fiege Lubanowo - Jedność Przewłoki więcej
04-10 12:00  Koral Mostkowo - Wicher Przelewice więcej
04-10 14:00  Unia Swochowo - Piast Kolin więcej
04-10 14:00  GKS Golenice - Piast Karsko więcej
piła nożna A Klasa gr. 7
04-10 15:00  Ina Nadarzyn - Świt Barnimie więcej
04-10 14:00  Ina Recz - Sokół Sokoliniec więcej
04-10 14:00  Sokół Granowo - Pomorzanin Zamęcin więcej
04-10 15:00  Orzeł Żeńsko - Iskra Lutówko więcej
04-10 14:00  Iskra Pomień - Korona Raduń więcej
04-10 15:00  Klon Krzęcin - Iskra Warszyn więcej
piła nożna A Klasa gr. 8
04-10 12:00  Passat Bukowo Morskie - Błękitni Tychowo więcej
04-10 14:00  Fala ABFrost Gąski - Arkadia Malechowo więcej
04-10 11:00  Olympic Warszkowo - Płomień Jeżyczki więcej
04-10 12:00  KS Skibno - Wieża II Postomino więcej
04-10 11:00  KS Sieciemin - Wrzos Wrześnica więcej
piła nożna A Klasa gr. 9
04-10 14:00  Hajka Zegrze Pomorskie - Sokół Spore więcej
04-10 12:00  Hubertus Biały Bór - Wicher Mierzym więcej
04-10 12:00  Gryf Dobrowo - Błękitni Gonne Małe więcej
04-10 12:00  Grot Bonin - Grom Świelino więcej
04-10 14:00  KS Gwda Wielka - Wicher Rąbino więcej
04-10 13:00  Huragan Bierzwnica - Pogoń Wierzchowo więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
04-10 16:00  Znicz Dzikowo - Błękitni Pomierzyn więcej
04-10 15:00  Kopanik Lubno - Sokół Suliszewo więcej
04-10 15:00  Pionier 95 Borne Sulinowo - Sad Chwiram więcej
04-10 15:00  Gryf Budowo - Bytyń Nakielno więcej
04-10 14:00  Legion Strączno - Wspólni Różewo więcej
piła nożna B Klasa gr. 1
04-10 14:00  Lotnik Czarne - Zieloni Wyszobór więcej
04-10 15:00  Gardominka Mechowo - Wicher II Brojce więcej
04-10 16:00  Prawobrzeże II Świnoujście - Polonia II Płoty więcej
04-10 14:00  Orzeł Mrzeżyno - Jantar II Dziwnów więcej
piła nożna B Klasa gr. 2
04-10 16:00  Orkan II Suchań - Pomorzanin Krąpiel więcej
04-10 15:00  Zorza II Dobrzany - Sparta II Węgorzyno więcej
04-10 14:00  Unia II Dolice - Dęby Rogowo więcej
04-10 15:00  Gwiazda Żalęcino - Ogniwo Dzwonowo więcej
piła nożna B Klasa gr. 3
04-10 15:00  Victoria 95 Przecław - Aquila II Szczecin więcej
04-10 16:30  Prawobrzeże Szczecin - Iskierka II Szczecin więcej
04-10 19:00  FASE Szczecin - GKS Kołbacz więcej
piła nożna B Klasa gr. 4
04-10 15:30  Korona Klępicz - Sokół Różańsko więcej
04-10 16:00  Sokół II Pyrzyce - Zryw Góralice więcej
04-10 13:00  Sparta Sobiemyśl - Morzycko II Moryń więcej
piła nożna B Klasa gr. 5
04-10 14:00  Pionier Zwierzyn - Skrzydlaci Będargowo więcej
04-10 14:00  Pomorzanka Jarosławsko - Grom Płonno więcej
piła nożna III liga gr. II
04-10 12:00  Bałtyk Koszalin - Mieszko Gniezno więcej
04-10 15:00  Radunia Stężyca - Bałtyk Gdynia więcej
04-10 20:08  Elana Toruń - Unia Janikowo więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
04-10 15:00  Warta Poznań - Legia Warszawa więcej
04-10 17:30  Piast Gliwice - Lech Poznań więcej
04-10 12:30  Wisła Kraków - Lechia Gdańsk więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
04-10 12:15  FCB Escola Varsovia - Jagiellonia Białystok więcej
04-10 12:00  Zagłębie Lubin - Lech Poznań więcej
04-10 15:00  Górnik Zabrze - Korona Kielce więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
04-10 16:00   Futsal Victoria Sulejówek - Futbalo Białystok więcej
04-10 15:30   Malwee Łódź - KS Futsal Oborniki więcej
04-10 17:00  LZS Dragon Bojano - Futsal Szczecin więcej
04-10 18:00  Legia Warszawa - KS Gniezno więcej
piła nożna III liga Kobiet Makroregionalna
04-10 12:00  Spójnia Białe Błota - MKS Lew Lębork więcej
04-10 14:00  Juna-Trans Women Stare Oborzyska - Victoria II Sianów więcej
04-10 13:00  Lechia Gdańsk - Błękitni Stargard więcej
04-10 13:00  GOSRiT Luzino - Marcus Gdynia więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
04-10 15:00  Rolnik B. Głogówek - Śląsk Wrocław więcej
piła nożna II liga
04-10 12:00  Lech II Poznań - Olimpia Grudziądz więcej
04-10 17:00  Motor Lublin - KKS Kalisz więcej
04-10 15:00  Stal Rzeszów - Skra Częstochowa więcej
04-10 13:30  Hutnik Kraków - Olimpia Elbląg więcej
piła nożna II Liga Zachodnia Kobiet
04-10 12:00  Unifreeze Górzno - LUKS Ziemia Lubińska więcej
04-10 15:00  Medyk II Konin - WAP Włocławek więcej
04-10 12:00  WKS Śląsk II Wrocław - UKS SMS III Łódź więcej
04-10 15:00  UKS Bielawianka Bielawa - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
04-10 14:00  Warta Poznań - Lechia Gdańsk więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
04-10 17:00  Lotos Gdańsk UKS - CWZS Bydgoszcz więcej
04-10 13:30  Akademia Pogoń Szczecin - Lech Poznań więcej
04-10 14:00  AP Reissa Poznań - Lechia Gdańsk więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
04-10 11:00  Gwardia Koszalin - Vineta Wolin więcej
04-10 11:00  Sparta Gryfice - Bałtyk Koszalin więcej
04-10 11:00  Prawobrzeże Świnoujście - Arkonia Szczecin więcej
04-10 14:30  Stal Szczecin - Hutnik Szczecin więcej
04-10 15:00  Chemik Police - Flota Świnoujście więcej
04-10 17:30  Świt Szczecin - Błękitni Stargard więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
04-10 13:30  Gwardia Koszalin - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
04-10 15:00  Sokół Karlino - Bałtyk Koszalin więcej
05 październik
koszykówka Energa Basket Liga
05-10 17:35  Asseco Arka Gdynia - King Wilki Morskie Szczecin więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
05-10   Enea PTPS Piła - Grupa Azoty Chemik Police więcej
07 październik
koszykówka Energa Basket Liga
07-10 19:30  HydroTruck Radom - Enea Astoria Bydgoszcz więcej
07-10 17:35  Polski Cukier Toruń - Stelmet Zielona Góra więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
07-10 17:00  Świt Szczecin - Żaki Szczecin więcej
08 październik
koszykówka Energa Basket Liga
08-10 17:35  Legia Warszawa - Asseco Arka Gdynia więcej
09 październik
koszykówka Energa Basket Liga
09-10 17:35  Pszczółka Start Lublin - WKS Śląsk Wrocław więcej
09-10 19:30  Polpharma Starogard Gd. - King Wilki Morskie Szczecin więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
09-10 12:00  AP Reissa Poznań - FASE Szczecin więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
09-10 14:30  AP Reissa Poznań - FASE Szczecin więcej
10 październik
koszykówka Energa Basket Liga
10-10 19:30  MKS Dąbrowa Górnicza - Anwil Włocławek więcej
10-10   HydroTruck Radom - Trefl Sopot więcej
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
10-10   MKKS Żak Koszalin - Trefl II Sopot więcej
10-10   Politechnika Gdańska - Enea UTP Astoria Bydgoszcz więcej
10-10   SMS PZKosz Władysławowo - Enea Basket Piła więcej
10-10   AMW Asseco Arka Gdynia - MChKK Chełmno więcej
10-10   Sklep Polski MKK Gniezno - Ogniwo Piratesports Szczecin więcej
10-10   KSK Noteć Inowrocław - AZS UMK Toruń więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
10-10 15:00  Sarmata Dobra - Jantar Dziwnów więcej
10-10 14:00  Tanowia Tanowo - Mewa Resko więcej
10-10 15:00  Prawobrzeże Świnoujście - KS Fala Międzyzdroje więcej
10-10 15:00  Jeziorak Szczecin - Piast Chociwel więcej
10-10   Pomorzanin Nowogard - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
10-10 14:00  Wicher Brojce - Sparta Gryfice więcej
10-10 14:00  Orzeł Łoźnica - Stal Szczecin więcej
10-10 15:00  Mierzynianka Mierzyn - Iskra Golczewo więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
10-10 16:00  Osadnik Myślibórz - Orkan Suchań więcej
10-10 14:00  Kłos Pełczyce - Orzeł Grzędzice więcej
10-10 15:00  Ogniwo Babinek - Odra Chojna więcej
10-10 11:00  SCRS Barlinek - Sokół Pyrzyce więcej
10-10 15:00  Zorza Dobrzany - Dąb Dębno więcej
10-10 15:00  Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Stal Lipiany więcej
10-10 16:00  A.P. Gavia Choszczno - Iskra Banie więcej
10-10 16:00  Morzycko Moryń - Unia Dolice więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
10-10 15:00  Wiekowianka Wiekowo - Victoria Sianów więcej
10-10 15:00  Wybrzeże Biesiekierz - Vimobilia Będzino więcej
10-10   Sława Sławno - Saturn Mielno więcej
10-10 13:00  Radew Białogórzyno - Iskra Białogard więcej
10-10 16:00  Strong Zielenica - Iskra Kłanino więcej
10-10 15:00  Płomień Myślino - Pomorzanin Sławoborze więcej
10-10 15:00  Głaz Tychowo - Astra Ustronie Morskie więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
10-10 16:00  Spójnia Świdwin - Orzeł Bierzwnik więcej
10-10 15:00  Korona Człopa - Redłovia Redło więcej
10-10 15:00  Ikar Krosino - Olimp Złocieniec więcej
10-10 15:00  Zawisza Grzmiąca - KP Drawsko Pomorskie więcej
10-10 15:00  Mechanik Turowo - Wiarus Żółtnica więcej
10-10 15:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Błonie Barwice więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
10-10 15:00  MKP Szczecinek - Orzeł Wałcz więcej
10-10   Sparta Węgorzyno - Ina Goleniów więcej
10-10 13:00  Lech Czaplinek - Polski Cukier Kluczevia Stargard więcej
10-10 12:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - Olimp Gościno więcej
10-10 15:00  Polonia Płoty - Rasel Dygowo więcej
10-10 15:00  Mechanik Bobolice - Biali Sądów więcej
10-10 11:00  GKS Leśnik Manowo - Błękitni II Stargard więcej
10-10 14:00  Wieża Postomino - Sokół Karlino więcej
10-10 16:00  Iskierka Szczecin - Vineta Wolin więcej
10-10 12:00  Hutnik Szczecin - Darłovia Darłowo więcej
piła nożna A Klasa gr. 1
10-10 16:00  Bałtyk Gostyń - Syrena-Grot Rymań więcej
10-10 15:00  Sokół Lulewice - Kotwica II Kołobrzeg więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
10-10 15:00  Sowianka Sowno - Pionier Żarnowo więcej
10-10 12:00  Pomorzanin Przybiernów - Zalew Stepnica więcej
10-10 14:00  Błękitni Trzygłów - Leśnik Kliniska więcej
10-10 17:00  OKS Center MD Goleniów - Radowia Radowo Małe więcej
10-10 13:00  Hanza Goleniów - Jastrząb Łosośnica więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
10-10 15:00  Czarni Marianowo - Płomień Lisowo więcej
10-10 15:00  Dąbrovia Stara Dąbrowa - Orzeł Małkocin więcej
10-10 16:00  Ina Ińsko - Zorza Tychowo więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
10-10 11:00  Aquila Szczecin - Grot Gardno więcej
10-10 16:00  Wołczkowo-Bezrzecze - Odrzanka Radziszewo więcej
10-10 15:00  Zryw Kołbaskowo - Vielgovia Szczecin więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
10-10 15:00  Witniczanka Witnica - Pomorzanin Cychry więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
10-10 14:00  Piast Kolin - Koral Mostkowo więcej
10-10 15:00  Mechanik Warnice - Unia Swochowo więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
10-10 14:00  Sokół Suliszewo - Legion Strączno więcej
10-10 16:00  Wspólni Różewo - Znicz Dzikowo więcej
piła nożna B Klasa gr. 1
10-10 17:30  Polonia II Płoty - Jantar II Dziwnów więcej
piła nożna B Klasa gr. 2
10-10   Ogniwo Dzwonowo - Sparta II Węgorzyno więcej
piła nożna B Klasa gr. 3
10-10 14:00  Aquila II Szczecin - FASE Szczecin więcej
10-10 16:00  Okręt Szczecin - Rybak Trzebież więcej
10-10   Sztorm Szczecin - Prawobrzeże Szczecin więcej
piła nożna III liga gr. II
10-10 15:00  Nielba Wągrowiec - Świt Szczecin więcej
10-10 16:00  Flota Świnoujście - Gwardia Koszalin więcej
10-10 15:00  KP Starogard Gdański - Bałtyk Koszalin więcej
10-10 13:00  Pomorzanin Toruń - GKS Przodkowo więcej
10-10 19:30  Bałtyk Gdynia - Chemik Police więcej
10-10   Kotwica Kołobrzeg - Gryf Wejherowo więcej
10-10 14:00  Mieszko Gniezno - Jarota Jarocin więcej
10-10 15:00  Unia Janikowo - Górnik Konin więcej
10-10 15:00  Polonia Środa Wlkp. - Unia Swarzędz więcej
10-10 15:00  Sokół Kleczew - Radunia Stężyca więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
10-10 12:00  Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze więcej
10-10 12:00  Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin więcej
10-10 12:00  Korona Kielce - Zagłębie Lubin więcej
10-10 13:00  Arka Gdynia - Hutnik Kraków więcej
10-10   Lech Poznań - Wisła Kraków więcej
10-10   Śląsk Wrocław - Legia Warszawa więcej
10-10   Cracovia Kraków - SMS Łódź więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
10-10   KS Futsal Oborniki - LZS Dragon Bojano więcej
10-10   AZS UG Gdańsk - KS Gniezno więcej
10-10   Futsal Szczecin - Legia Warszawa więcej
10-10   Futbalo Białystok - Malwee Łódź więcej
10-10   KS Futsal Piła - Futsal Victoria Sulejówek więcej
10-10 19:00  Football Club 10 Zgierz - TAF Toruń więcej
piła nożna III liga Kobiet Makroregionalna
10-10 14:00  Energetyk Junior Gryfino - Lechia Gdańsk więcej
10-10 12:00  KA4 resPect Krobia - Juna-Trans Women Stare Oborzyska więcej
10-10 12:00  Victoria II Sianów - GOSRiT Luzino więcej
10-10   Marcus Gdynia - Victoria Niemcz Osielsko więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
10-10 12:00  UKS SMS Łódź - Medyk Konin więcej
10-10   ROW Rybnik - Górnik Łęczna więcej
10-10 14:00  AZS UJ Kraków - Akademia Piłkarska LG więcej
10-10   Śląsk Wrocław - Czarni Sosnowiec więcej
10-10 13:00  GKS Katowice - Rolnik B. Głogówek więcej
piła nożna II liga
10-10 15:00  Błękitni Stargard - Hutnik Kraków więcej
10-10 17:00  Wigry Suwałki - Motor Lublin więcej
10-10 18:00  Olimpia Grudziądz - Górnik Polkowice więcej
10-10   Znicz Pruszków - Lech II Poznań więcej
10-10   Olimpia Elbląg - GKS Katowice więcej
10-10 16:00  Skra Częstochowa - Sokół Ostróda więcej
10-10   Garbarnia Kraków - Stal Rzeszów więcej
10-10 12:00  Śląsk II Wrocław - Chojniczanka Chojnice więcej
10-10   KKS Kalisz - Bytovia Bytów więcej
piła nożna II Liga Zachodnia Kobiet
10-10 16:00  LUKS Ziemia Lubińska - ISD-UJD Częstochowa więcej
piła nożna II Liga PLO
10-10 16:00  Oldboje Błękitni Gonne Małe - Bizon Cerkwica więcej
10-10 16:00  Maxtrans-Sokół Karlino - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
10-10 16:00  Oldboje Bruskowo Wielkie - Pamet Świdwin więcej
10-10 16:00  TKKF Strażak Koszalin - Ikar Krosino więcej
10-10 16:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Sokół Stara Dąbrowa więcej
10-10 16:00  Oldboje Wyszewo - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo więcej
piła nożna I Liga PLO
10-10 15:00  Mirstal Mirosławiec - Sparta Gryfice więcej
10-10 15:00  Iskra Białogard - Amator Kołobrzeg więcej
10-10 15:00  Victoria Sianów - Gryf Kamień Pomorski więcej
10-10 15:00  Darłovia Darłowo - STLA Szczecinek więcej
10-10 15:00  Zryw Kretomino - Lech Czaplinek więcej
10-10 15:00  Olimp Złocieniec - Błękitni Stargard więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
10-10 15:00  Arka Gdynia - Warta Poznań więcej
10-10 12:00  Lech Poznań - Pogoń Szczecin więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
10-10 12:00  Akademia Pogoń Szczecin - Lotos Gdańsk UKS więcej
10-10 14:30  Lech Poznań - Chemik Bydgoszcz więcej
10-10 16:00  Lechia Gdańsk - CWZS Bydgoszcz więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
10-10 14:00  SALOS Szczecin - Gwardia Koszalin więcej
10-10   Mewa Resko - Victoria Sianów więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
10-10 11:00  Bałtyk Koszalin - Prawobrzeże Szczecin więcej
10-10 11:00  Świt Szczecin - Akademia MKP Szczecinek więcej
10-10 11:00  SALOS Szczecin - Gwardia Koszalin więcej
10-10 14:00  Bałtyk SP 7 Koszalin - Arkonia Szczecin więcej
10-10 14:30  Unia Białogard - FASE Szczecin więcej
10-10   Żaki Szczecin - Kotwica Kołobrzeg więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
10-10   NMC Górnik Zabrze - Torus Wybrzeże Gdańsk więcej
10-10   Grupa Azoty Tarnów - Sandra SPA Pogoń Szczecin więcej
10-10   MMTS Kwidzyn - Łomża Vive Kielce więcej
10-10   Gwardia Opole - Orlen Wisła Płock więcej
10-10   Zagłębie Lubin - Stal Mielec więcej
10-10   Energa MKS Kalisz - Azoty Puławy więcej
10-10   Piotrkowianin Piotrków Tryb. - KS SPR Chrobry Głogów więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
10-10   SPR JKS Jarosław - Ruch Chorzów więcej
10-10   Zagłębie Lubin - Młyny Stoisław Koszalin więcej
10-10   MKS Lublin - Start Elbląg więcej
10-10   Piotrcovia Piotrków Tryb. - KPR Kobierzyce więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
10-10   MKS Grudziądz - Sokół Kościerzyna więcej
10-10   Tytani Wejherowo - GKS Żukowo więcej
10-10   Warmia Olsztyn - SMS ZPRP Kwidzyn więcej
10-10   SMS ZPRP Gdańsk - Meble Wójcik Elbląg więcej
10-10   SKPR USAR Kwidzyn - Gwardia Koszalin więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
10-10   SMS ZPRP II Kwidzyn - Szczypiorniak Olsztyn więcej
10-10   AZS UMK Toruń - UKS Jedynka Kodo Morąg więcej
10-10   AZS UKW Bydgoszcz - MKS Brodnica więcej
10-10   KPR Blejkan Gryfino - MKS Handball Czersk więcej
10-10   Jeziorak Iława - Sambor Tczew więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
10-10   Joker Świecie - Energa MKS Kalisz więcej
10-10   Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz - ŁKS Commercecon Łódź więcej
10-10   Grupa Azoty Chemik Police - BKS Stal Bielsko-Biała więcej
10-10   Volley Wrocław - Enea PTPS Piła więcej
10-10   Grot Budowlani Łódź - E.Leclerc Radomka Radom więcej
10-10   Developres SkyRes Rzeszów - DPD Legionovia Legionowo więcej
11 październik
koszykówka Energa Basket Liga
11-10   GTK Gliwice - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
11-10 14:00  Arkonia Szczecin - Dąb Dębice więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
11-10 14:00  LZS Kowalewice - Zefir Wyszewo więcej
11-10 14:00  Błękitni Stary Jarosław - Gryf Polanów więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
11-10 16:00  Drzewiarz Świerczyna - Calisia Kalisz Pomorski więcej
11-10 13:00  Orzeł Łubowo - Drawa Drawno więcej
piła nożna A Klasa gr. 1
11-10 13:30  Resko Karcino - Grot Gorawino więcej
11-10 15:00  Wrzos Wrzosowo - Derby Karścino więcej
11-10 12:00  Płomień Pobłocie Wielkie - Korona Stuchowo więcej
11-10 11:00  Bizon Cerkwica - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
11-10 14:00  Znicz Wysoka Kamieńska - Masovia Maszewo więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
11-10 14:00  Sparta Skalin - Rolpol Chlebowo więcej
11-10 12:00  Polski Cukier Kluczevia II St. - WODR Barzkowice więcej
11-10 15:00  Wicher Reptowo - Orzeł Pęzino więcej
11-10 19:00  Unia Stargard - Orkan Dalewo więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
11-10 13:00  Czarni Czarnówko - Ehrle Dobra Szczecińska więcej
11-10 15:30  Chemik II Police - Czarni Szczecin więcej
11-10 16:00  Wicher Steklno - Świat Drzewa KP Przecław więcej
11-10 15:00  Znicz Niedźwiedź - Kasta Szczecin-Majowe więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
11-10 15:00  Czcibor Cedynia - Myśla Dargomyśl więcej
11-10 13:00  Chrobry Lisie Pole - Piast Piaseczno więcej
11-10 14:00  Sekwoja Brwice - Mieszko Mieszkowice więcej
11-10 13:00  Zieloni Zielin - Zjednoczeni Kurzycko więcej
11-10 14:00  Łabędź Widuchowa - Rurzyca Nawodna więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
11-10 15:00  Bryza Reńsko - Czarni Fiege Lubanowo więcej
11-10 15:00  Wicher Przelewice - Błyskawica Kluki więcej
11-10 15:00  Jedność Przewłoki - Polonia Giżyn więcej
11-10 15:00  GKS Golenice - Sęp Brzesko więcej
11-10 14:00  Piast Karsko - Iskra II Banie więcej
piła nożna A Klasa gr. 7
11-10 15:00  Iskra Lutówko - Ina Nadarzyn więcej
11-10 14:00  Korona Raduń - Ina Recz więcej
11-10 14:00  Klon Krzęcin - Orzeł Żeńsko więcej
11-10 13:30  Pomorzanin Zamęcin - Iskra Pomień więcej
11-10 13:00  Iskra Warszyn - Sokół Sokoliniec więcej
11-10 13:00  Świt Barnimie - Sokół Granowo więcej
piła nożna A Klasa gr. 8
11-10 12:00  Płomień Jeżyczki - KS Skibno więcej
11-10 12:00  Wrzos Wrześnica - Fala ABFrost Gąski więcej
11-10 15:00  Wieża II Postomino - KS Sieciemin więcej
11-10 12:00  Arkadia Malechowo - Derby Gwiazdowo więcej
11-10 12:00  Passat Bukowo Morskie - Olympic Warszkowo więcej
piła nożna A Klasa gr. 9
11-10 12:00  Sokół Spore - Gryf Dobrowo więcej
11-10 14:00  Pogoń Wierzchowo - Hubertus Biały Bór więcej
11-10 12:00  Wicher Mierzym - Hajka Zegrze Pomorskie więcej
11-10 11:00  Błękitni Gonne Małe - Grot Bonin więcej
11-10 14:00  KS Gwda Wielka - Huragan Bierzwnica więcej
11-10 12:00  Wicher Rąbino - Grom Świelino więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
11-10 13:00  Bytyń Nakielno - Grom Szwecja więcej
11-10 13:00  Błękitni Pomierzyn - Gryf Budowo więcej
11-10 15:00  Pionier 95 Borne Sulinowo - Mirstal Mirosławiec więcej
11-10 14:00  Santos Kłębowiec - Kopanik Lubno więcej
11-10 15:00  Sad Chwiram - Grom Giżyno więcej
piła nożna B Klasa gr. 1
11-10 11:00  Wicher II Brojce - Lotnik Czarne więcej
11-10 16:00  Prawobrzeże II Świnoujście - Gardominka Mechowo więcej
11-10 15:00  Zieloni Wyszobór - Orzeł Mrzeżyno więcej
piła nożna B Klasa gr. 2
11-10 15:00  Zorza II Dobrzany - Unia II Dolice więcej
11-10 14:00  Dęby Rogowo - Orkan II Suchań więcej
11-10 14:00  Pomorzanin Krąpiel - Gwiazda Żalęcino więcej
piła nożna B Klasa gr. 3
11-10 14:00  Future Szczecin - Victoria 95 Przecław więcej
11-10 11:00  Iskierka II Szczecin - Pionier Szczecin więcej
piła nożna B Klasa gr. 4
11-10 13:00  Sparta Sobiemyśl - Klon Krzymów więcej
11-10 15:00  Stal II Lipiany - Korona Klępicz więcej
11-10 13:00  Zryw Góralice - Polonia Gryfino więcej
11-10 14:00  Energetyk II Gryfino - Sokół II Pyrzyce więcej
11-10 15:00  Morzycko II Moryń - Sokół Różańsko więcej
piła nożna B Klasa gr. 5
11-10 14:00  Strzała Płotno - Skrzydlaci Będargowo więcej
11-10 12:00  SCRS II Barlinek - Pomorzanka Jarosławsko więcej
11-10 15:00  Grom Płonno - Pionier Zwierzyn więcej
piła nożna III liga gr. II
11-10 11:00  Pogoń II Szczecin - Elana Toruń więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
11-10 12:00  Gwarek Zabrze - FCB Escola Varsovia więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
11-10 17:00  We-Met Futsal Club Kamienica - Mrówka Mosina więcej
piła nożna III liga Kobiet Makroregionalna
11-10 17:00  Błękitni Stargard - Spójnia Białe Błota więcej
11-10 13:00  MKS Lew Lębork - LFA Szczecin więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
11-10 12:00  Sportis KKP Bydgoszcz - Olimpia Szczecin więcej
piła nożna II Liga Zachodnia Kobiet
11-10 12:30  UKS SMS III Łódź - Unifreeze Górzno więcej
11-10 15:00  GSS Grodzisk Wielkopolski - UKS Bielawianka Bielawa więcej
11-10 14:00  WAP Włocławek - WKS Śląsk II Wrocław więcej
11-10 14:00  AP Kotwica Kołobrzeg - Medyk II Konin więcej
11-10 18:00  KS Skra Częstochowa - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
11-10 12:00  Lechia Gdańsk - CWZS Bydgoszcz więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
11-10 12:00  Flota Świnoujście - Arkonia Szczecin więcej
11-10 13:30  Chemik Police - Świt Szczecin więcej
11-10 15:00  Błękitni Stargard - Sparta Gryfice więcej
11-10 15:00  Bałtyk Koszalin - Jeziorak Szczecin więcej
11-10 16:00  Vineta Wolin - Stal Szczecin więcej
11-10 16:00  Hutnik Szczecin - Prawobrzeże Świnoujście więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
11-10 11:00  Chemik Police - Gavia Choszczno więcej
11-10 11:00  Błękitni Stargard - Sokół Karlino więcej
11-10 11:00  AP Kotwica Kołobrzeg - Energetyk Gryfino więcej
12 październik
koszykówka Energa Basket Liga
12-10 19:00  Polski Cukier Toruń - PGE Spójnia Stargard więcej
14 październik
koszykówka Energa Basket Liga
14-10 19:00  Enea Astoria Bydgoszcz - Stelmet Zielona Góra więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
14-10 17:00  Świt Szczecin - Arkonia Szczecin więcej
15 październik
koszykówka Energa Basket Liga
15-10   MKS Dąbrowa Górnicza - Polski Cukier Toruń więcej
16 październik
koszykówka Energa Basket Liga
16-10   Polpharma Starogard Gd. - Legia Warszawa więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
16-10 19:00  Arkonia Szczecin - Hutnik Szczecin więcej
17 październik
koszykówka Energa Basket Liga
17-10   Enea Astoria Bydgoszcz - PGE Spójnia Stargard więcej
17-10   Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - King Wilki Morskie Szczecin więcej
17-10   WKS Śląsk Wrocław - Trefl Sopot więcej
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
17-10   AMW Asseco Arka Gdynia - KSK Noteć Inowrocław więcej
17-10   AZS UMK Toruń - Sklep Polski MKK Gniezno więcej
17-10   Ogniwo Piratesports Szczecin - Sharks AWFiS Port Gdynia więcej
17-10   MChKK Chełmno - SMS PZKosz Władysławowo więcej
17-10   Enea Basket Piła - Politechnika Gdańska więcej
17-10   Enea UTP Astoria Bydgoszcz - MKKS Żak Koszalin więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
17-10 14:00  Piast Chociwel - Sparta Gryfice więcej
17-10 11:00  Stal Szczecin - Wicher Brojce więcej
17-10 14:00  Jeziorak Szczecin - Sarmata Dobra więcej
17-10 14:00  Dąb Dębice - Pomorzanin Nowogard więcej
17-10 14:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Prawobrzeże Świnoujście więcej
17-10 11:00  KS Fala Międzyzdroje - Tanowia Tanowo więcej
17-10 15:00  Iskra Golczewo - Orzeł Łoźnica więcej
17-10 12:00  Mewa Resko - Mierzynianka Mierzyn więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
17-10 13:00  Energetyk Gryfino - Ogniwo Babinek więcej
17-10 14:00  Orkan Suchań - A.P. Gavia Choszczno więcej
17-10 15:00  Iskra Banie - Zorza Dobrzany więcej
17-10 15:00  Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Kłos Pełczyce więcej
17-10 15:00  Stal Lipiany - Dąb Dębno więcej
17-10 15:30  Sokół Pyrzyce - Morzycko Moryń więcej
17-10 16:00  Odra Chojna - Osadnik Myślibórz więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
17-10 15:00  Pomorzanin Sławoborze - Strong Zielenica więcej
17-10 15:00  Głaz Tychowo - Płomień Myślino więcej
17-10 16:00  Astra Ustronie Morskie - Vimobilia Będzino więcej
17-10 15:00  Iskra Białogard - Wiekowianka Wiekowo więcej
17-10 14:00  Saturn Mielno - Wybrzeże Biesiekierz więcej
17-10 15:00  Victoria Sianów - Błękitni Stary Jarosław więcej
17-10 15:00  Zefir Wyszewo - Sława Sławno więcej
17-10 15:00  Gryf Polanów - LZS Kowalewice więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
17-10 15:00  Błonie Barwice - Redłovia Redło więcej
17-10 14:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Spójnia Świdwin więcej
17-10 14:00  Orzeł Bierzwnik - Mechanik Turowo więcej
17-10 15:00  KP Drawsko Pomorskie - Światowid 63 Łobez więcej
17-10 15:00  Olimp Złocieniec - Zawisza Grzmiąca więcej
17-10 14:00  Wiarus Żółtnica - Orzeł Łubowo więcej
17-10 14:00  Drawa Drawno - Ikar Krosino więcej
17-10 15:00  Calisia Kalisz Pomorski - Korona Człopa więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
17-10 15:00  Rasel Dygowo - Lech Czaplinek więcej
17-10 13:00  Vineta Wolin - Mechanik Bobolice więcej
17-10 14:00  Biali Sądów - Wieża Postomino więcej
17-10 14:00  Sokół Karlino - Polonia Płoty więcej
17-10 13:00  Polski Cukier Kluczevia Stargard - GKS Leśnik Manowo więcej
17-10 15:00  Olimp Gościno - Sparta Węgorzyno więcej
17-10 15:00  Gryf Kamień Pomorski - Iskierka Szczecin więcej
17-10 12:00  Darłovia Darłowo - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
17-10 14:00  Orzeł Wałcz - Hutnik Szczecin więcej
piła nożna A Klasa gr. 1
17-10 16:00  Korona Stuchowo - Bizon Cerkwica więcej
17-10 16:00  Derby Karścino - Płomień Pobłocie Wielkie więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
17-10 15:00  Zalew Stepnica - Sowianka Sowno więcej
17-10 15:00  Promień Mosty - OKS Center MD Goleniów więcej
17-10 17:00  Leśnik Kliniska - Pomorzanin Przybiernów więcej
17-10 14:00  Masovia Maszewo - Hanza Goleniów więcej
17-10   Pionier Żarnowo - Znicz Wysoka Kamieńska więcej
17-10   Radowia Radowo Małe - Błękitni Trzygłów więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
17-10 15:00  Zorza Tychowo - Czarni Marianowo więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
17-10 14:00  Odrzanka Radziszewo - Znicz Niedźwiedź więcej
17-10 16:00  Kasta Szczecin-Majowe - Zryw Kołbaskowo więcej
17-10 14:00  Grot Gardno - Chemik II Police więcej
17-10 15:00  Czarni 44 Szczecin - Wicher Steklno więcej
17-10 11:00  Ehrle Dobra Szczecińska - Aquila Szczecin więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
17-10 13:00  LUKS Krzywin - Zieloni Zielin więcej
17-10 15:00  Myśla Dargomyśl - Chrobry Lisie Pole więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
17-10   Unia Swochowo - GKS Golenice więcej
17-10 14:00  Sęp Brzesko - Piast Karsko więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
17-10 14:00  Grom Szwecja - Błękitni Pomierzyn więcej
17-10 14:00  Mirstal Mirosławiec - Sad Chwiram więcej
17-10 15:00  Grom Giżyno - Bytyń Nakielno więcej
piła nożna B Klasa gr. 2
17-10   Ogniwo Dzwonowo - Pomorzanin Krąpiel więcej
piła nożna B Klasa gr. 3
17-10 11:00  Rybak Trzebież - GKS Kołbacz więcej
piła nożna B Klasa gr. 4
17-10 16:00  Polonia Gryfino - Energetyk II Gryfino więcej
17-10   Sokół Różańsko - Stal II Lipiany więcej
piła nożna III liga gr. II
17-10 14:00  Elana Toruń - Mieszko Gniezno więcej
17-10 15:00  Górnik Konin - Pogoń II Szczecin więcej
17-10 13:00  Unia Swarzędz - Pomorzanin Toruń więcej
17-10 14:00  Chemik Police - Sokół Kleczew więcej
17-10 15:00  KP Starogard Gdański - Kotwica Kołobrzeg więcej
17-10 14:00  GKS Przodkowo - Bałtyk Gdynia więcej
17-10 14:00  Gwardia Koszalin - Polonia Środa Wlkp. więcej
17-10 15:00  Gryf Wejherowo - Nielba Wągrowiec więcej
17-10 12:00  Bałtyk Koszalin - Jarota Jarocin więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
17-10   Legia Warszawa - Zagłębie Lubin więcej
17-10   Podbeskidzie Bielsko-Biała - Warta Poznań więcej
17-10   Stal Mielec - Wisła Kraków więcej
17-10   Wisła Płock - Śląsk Wrocław więcej
17-10   Jagiellonia Białystok - Lech Poznań więcej
17-10   Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin więcej
17-10   Cracovia Kraków - Piast Gliwice więcej
17-10   Górnik Zabrze - Raków Częstochowa więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
17-10 12:00  Legia Warszawa - Arka Gdynia więcej
17-10 12:00  SMS Łódź - Jagiellonia Białystok więcej
17-10   Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin więcej
17-10   FCB Escola Varsovia - Śląsk Wrocław więcej
17-10 11:00  Pogoń Szczecin - Gwarek Zabrze więcej
17-10 12:00  Hutnik Kraków - Lech Poznań więcej
17-10   Wisła Kraków - Korona Kielce więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
17-10   Mrówka Mosina - Football Club 10 Zgierz więcej
17-10   LZS Dragon Bojano - Futbalo Białystok więcej
17-10   TAF Toruń - AZS UG Gdańsk więcej
17-10   KS Gniezno - Futsal Szczecin więcej
17-10   Legia Warszawa - KS Futsal Oborniki więcej
piła nożna III liga Kobiet Makroregionalna
17-10 12:00  Victoria II Sianów - KA4 resPect Krobia więcej
17-10 11:00  Lechia Gdańsk - Marcus Gdynia więcej
piła nożna II liga
17-10 15:00  Pogoń Siedlce - Olimpia Grudziądz więcej
17-10 17:00  Chojniczanka Chojnice - KKS Kalisz więcej
17-10 18:00  Bytovia Bytów - Wigry Suwałki więcej
17-10 15:00  Stal Rzeszów - Śląsk II Wrocław więcej
17-10 18:00  Sokół Ostróda - Garbarnia Kraków więcej
17-10 15:00  Hutnik Kraków - Skra Częstochowa więcej
17-10 17:00  GKS Katowice - Błękitni Stargard więcej
17-10   Lech II Poznań - Olimpia Elbląg więcej
17-10 16:00  Górnik Polkowice - Znicz Pruszków więcej
piła nożna II Liga Zachodnia Kobiet
17-10 11:00  WKS Śląsk II Wrocław - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
17-10    ISD-UJD Częstochowa - UKS SMS III Łódź więcej
piła nożna II Liga PLO
17-10 16:00  Sokół Stara Dąbrowa - Oldboje Wyszewo więcej
17-10 16:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - TKKF Strażak Koszalin więcej
17-10 16:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - Oldboje Światowid 63 Łobez więcej
17-10 16:00  Bizon Cerkwica - Maxtrans-Sokół Karlino więcej
17-10 16:00  Oldboje Bruskowo Wielkie - Oldboje Błękitni Gonne Małe więcej
piła nożna I Liga PLO
17-10 12:00  STLA Szczecinek - Gryf Kamień Pomorski więcej
17-10 12:00  Zryw Kretomino - Darłovia Darłowo więcej
17-10 12:00  Amator Kołobrzeg - Mirstal Mirosławiec więcej
17-10 12:00  Lech Czaplinek - Olimp Złocieniec więcej
17-10 12:00  Victoria Sianów - Iskra Białogard więcej
17-10 12:00  Mechanik Bobolice - Sparta Gryfice więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
17-10 12:00  AP Reissa Poznań - Warta Poznań więcej
17-10 14:00  FASE Szczecin - Lech Poznań więcej
17-10 15:00  Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk więcej
17-10 14:00  CWZS Bydgoszcz - Arka Gdynia więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
17-10 12:00  CWZS Bydgoszcz - FASE Szczecin więcej
17-10   Chemik Bydgoszcz - Akademia Pogoń Szczecin więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
17-10 14:00  Stal Szczecin - SALOS Szczecin więcej
17-10 17:00  Świt Szczecin - Flota Świnoujście więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
17-10 11:00  Kotwica Kołobrzeg - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
17-10 11:00  Akademia MKP Szczecinek - Bałtyk SP 7 Koszalin więcej
17-10 16:30  FASE Szczecin - Bałtyk Koszalin więcej
17-10 19:00  Prawobrzeże Szczecin - Błękitni Stargard więcej
17-10   Energetyk Gryfino - SALOS Szczecin więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
17-10   Torus Wybrzeże Gdańsk - KS SPR Chrobry Głogów więcej
17-10   Azoty Puławy - Piotrkowianin Piotrków Tryb. więcej
17-10   Stal Mielec - Energa MKS Kalisz więcej
17-10   Orlen Wisła Płock - Zagłębie Lubin więcej
17-10   Łomża Vive Kielce - Gwardia Opole więcej
17-10   Sandra SPA Pogoń Szczecin - MMTS Kwidzyn więcej
17-10   NMC Górnik Zabrze - Grupa Azoty Tarnów więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
17-10   KPR Kobierzyce - SPR JKS Jarosław więcej
17-10   Piotrcovia Piotrków Tryb. - Start Elbląg więcej
17-10   Młyny Stoisław Koszalin - MKS Lublin więcej
17-10   Ruch Chorzów - Zagłębie Lubin więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
17-10   SMS ZPRP Kwidzyn - SMS ZPRP Gdańsk więcej
17-10   GKS Żukowo - Warmia Olsztyn więcej
17-10   Gwardia Koszalin - Tytani Wejherowo więcej
17-10   Sokół Kościerzyna - SKPR USAR Kwidzyn więcej
17-10   Nielba Wągrowiec - MKS Grudziądz więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
17-10   Sambor Tczew - SMS ZPRP II Kwidzyn więcej
17-10   MKS Handball Czersk - Jeziorak Iława więcej
17-10   MKS Brodnica - KPR Blejkan Gryfino więcej
17-10   UKS Jedynka Kodo Morąg - AZS UKW Bydgoszcz więcej
17-10   Szczypiorniak Olsztyn - AZS UMK Toruń więcej
piłka ręczna II liga kobiet - grupa 2
17-10   GUKS Drwęca Lubicz - MKS Słupia Słupsk więcej
17-10   KU AZS Politechnika Koszalińska - UKS Morski Sianów więcej
17-10   MKS Kusy Szczecin - Tytani Wejherowo więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
17-10   DPD Legionovia Legionowo - Joker Świecie więcej
17-10   E.Leclerc Radomka Radom - Developres SkyRes Rzeszów więcej
17-10   Enea PTPS Piła - Grot Budowlani Łódź więcej
17-10   BKS Stal Bielsko-Biała - Volley Wrocław więcej
17-10   ŁKS Commercecon Łódź - Grupa Azoty Chemik Police więcej
17-10   Energa MKS Kalisz - Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz więcej
18 październik
koszykówka Energa Basket Liga
18-10   Polski Cukier Toruń - Anwil Włocławek więcej
18-10   Pszczółka Start Lublin - GTK Gliwice więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
18-10 11:00  Jantar Dziwnów - Arkonia Szczecin więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
18-10 11:00  Orzeł Grzędzice - SCRS Barlinek więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
18-10 12:00  Iskra Kłanino - Radew Białogórzyno więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
18-10 16:30  Błękitni II Stargard - MKP Szczecinek więcej
piła nożna A Klasa gr. 1
18-10 17:00  AP Kotwica Kołobrzeg - Sokół Lulewice więcej
18-10 12:00  Grot Gorawino - Bałtyk Gostyń więcej
18-10 15:30  Syrena-Grot Rymań - Wrzos Wrzosowo więcej
18-10 11:00  Kotwica II Kołobrzeg - Resko Karcino więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
18-10 13:00  Płomień Lisowo - Unia Stargard więcej
18-10 15:00  Orzeł Małkocin - Wicher Reptowo więcej
18-10 14:00  Orzeł Pęzino - Polski Cukier Kluczevia II St. więcej
18-10 16:00  WODR Barzkowice - Sparta Skalin więcej
18-10 15:00  Rolpol Chlebowo - Ina Ińsko więcej
18-10 15:00  Orkan Dalewo - Dąbrovia Stara Dąbrowa więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
18-10 11:00  Świat Drzewa KP Przecław - Wołczkowo-Bezrzecze więcej
18-10 15:00  Vielgovia Szczecin - Czarni Czarnówko więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
18-10 14:00  Rurzyca Nawodna - Czcibor Cedynia więcej
18-10 14:30  Piast Piaseczno - Witniczanka Witnica więcej
18-10 14:00  Pomorzanin Cychry - Sekwoja Brwice więcej
18-10 15:00  Zjednoczeni Kurzycko - Łabędź Widuchowa więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
18-10 14:00  Iskra II Banie - Jedność Przewłoki więcej
18-10 12:00  Koral Mostkowo - Mechanik Warnice więcej
18-10 14:00  Polonia Giżyn - Bryza Reńsko więcej
18-10 14:00  Czarni Fiege Lubanowo - Wicher Przelewice więcej
18-10 14:00  Błyskawica Kluki - Piast Kolin więcej
piła nożna A Klasa gr. 7
18-10 14:00  Orzeł Żeńsko - Iskra Warszyn więcej
18-10 14:00  Ina Recz - Pomorzanin Zamęcin więcej
18-10 14:00  Ina Nadarzyn - Klon Krzęcin więcej
18-10 14:00  Sokół Sokoliniec - Korona Raduń więcej
18-10 14:00  Iskra Pomień - Świt Barnimie więcej
18-10 14:00  Sokół Granowo - Iskra Lutówko więcej
piła nożna A Klasa gr. 8
18-10 11:00  Olympic Warszkowo - Błękitni Tychowo więcej
18-10 12:00  KS Skibno - Passat Bukowo Morskie więcej
18-10 14:00  Fala ABFrost Gąski - Wieża II Postomino więcej
18-10 11:00  KS Sieciemin - Płomień Jeżyczki więcej
18-10 12:00  Derby Gwiazdowo - Wrzos Wrześnica więcej
piła nożna A Klasa gr. 9
18-10 12:00  Grot Bonin - Sokół Spore więcej
18-10 12:00  Gryf Dobrowo - Wicher Mierzym więcej
18-10 14:00  Grom Świelino - Błękitni Gonne Małe więcej
18-10 14:00  Hajka Zegrze Pomorskie - Pogoń Wierzchowo więcej
18-10 12:00  Hubertus Biały Bór - KS Gwda Wielka więcej
18-10 13:00  Huragan Bierzwnica - Wicher Rąbino więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
18-10 13:00  Kopanik Lubno - Pionier 95 Borne Sulinowo więcej
18-10 13:00  Legion Strączno - Santos Kłębowiec więcej
18-10 13:00  Gryf Budowo - Wspólni Różewo więcej
18-10 16:00  Znicz Dzikowo - Sokół Suliszewo więcej
piła nożna B Klasa gr. 1
18-10 14:00  Jantar II Dziwnów - Zieloni Wyszobór więcej
18-10 14:00  Lotnik Czarne - Prawobrzeże II Świnoujście więcej
18-10 15:00  Gardominka Mechowo - Polonia II Płoty więcej
18-10 13:00  Orzeł Mrzeżyno - Wicher II Brojce więcej
piła nożna B Klasa gr. 2
18-10 16:00  Orkan II Suchań - Zorza II Dobrzany więcej
18-10 15:00  Gwiazda Żalęcino - Dęby Rogowo więcej
18-10 14:00  Unia II Dolice - Sparta II Węgorzyno więcej
piła nożna B Klasa gr. 3
18-10 19:00  FASE Szczecin - Future Szczecin więcej
18-10 14:30  Victoria 95 Przecław - Iskierka II Szczecin więcej
18-10 14:30  Sztorm Szczecin - Okręt Szczecin więcej
18-10 18:00  Prawobrzeże Szczecin - Pionier Szczecin więcej
piła nożna B Klasa gr. 4
18-10 15:00  Sokół II Pyrzyce - Sparta Sobiemyśl więcej
18-10 15:00  Korona Klępicz - Zryw Góralice więcej
18-10 14:00  Klon Krzymów - Morzycko II Moryń więcej
piła nożna B Klasa gr. 5
18-10 15:00  Skrzydlaci Będargowo - Grom Płonno więcej
18-10 14:00  Ina Stradzewo - Strzała Płotno więcej
18-10 14:00  Pionier Zwierzyn - SCRS II Barlinek więcej
piła nożna III liga gr. II
18-10 15:00  Świt Szczecin - Flota Świnoujście więcej
18-10 15:00  Radunia Stężyca - Unia Janikowo więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
18-10 12:00  Lechia Gdańsk - Cracovia Kraków więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
18-10 16:00   Futsal Victoria Sulejówek - We-Met Futsal Club Kamienica więcej
18-10 15:30   Malwee Łódź - KS Futsal Piła więcej
piła nożna III liga Kobiet Makroregionalna
18-10 13:00  GOSRiT Luzino - Victoria Niemcz Osielsko więcej
18-10 12:00  Spójnia Białe Błota - Energetyk Junior Gryfino więcej
18-10 13:30  LFA Szczecin - Błękitni Stargard więcej
18-10 12:00  Juna-Trans Women Stare Oborzyska - MKS Lew Lębork więcej
piła nożna II Liga Zachodnia Kobiet
18-10 15:00  Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - LUKS Ziemia Lubińska więcej
18-10 15:00  Medyk II Konin - GSS Grodzisk Wielkopolski więcej
18-10 12:00  Unifreeze Górzno - WAP Włocławek więcej
18-10 15:00  UKS Bielawianka Bielawa - KS Skra Częstochowa więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
18-10 18:00  Lotos Gdańsk UKS - Lechia Gdańsk więcej
18-10 12:00  AP Reissa Poznań - Lech Poznań więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
18-10 11:00  Gwardia Koszalin - Mewa Resko więcej
18-10 11:00  Sparta Gryfice - Chemik Police więcej
18-10 11:00  Prawobrzeże Świnoujście - Vineta Wolin więcej
18-10 14:00  Victoria Sianów - Bałtyk Koszalin więcej
18-10 14:30  Jeziorak Szczecin - Błękitni Stargard więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
18-10 18:15  Arkonia Szczecin - Żaki Szczecin więcej
18-10 11:00  Gavia Choszczno - Świt Szczecin więcej
18-10 12:00  Sokół Karlino - Chemik Police więcej
18-10 13:30  Gwardia Koszalin - Unia Białogard więcej
19 październik
koszykówka Energa Basket Liga
19-10   Asseco Arka Gdynia - MKS Dąbrowa Górnicza więcej
21 październik
koszykówka Energa Basket Liga
21-10   Stelmet Zielona Góra - HydroTruck Radom więcej
piła nożna III liga gr. II
21-10 17:00  Elana Toruń - KP Starogard Gdański więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
21-10 12:00  FASE Szczecin - Lech Poznań więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
21-10 17:00  Świt Szczecin - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
22 październik
koszykówka Energa Basket Liga
22-10   Trefl Sopot - GTK Gliwice więcej
23 październik
koszykówka Energa Basket Liga
23-10   Pszczółka Start Lublin - King Wilki Morskie Szczecin więcej
24 październik
koszykówka Energa Basket Liga
24-10   Legia Warszawa - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. więcej
24-10   Anwil Włocławek - Enea Astoria Bydgoszcz więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
24-10 15:00  Sparta Gryfice - Stal Szczecin więcej
24-10 13:00  Wicher Brojce - Iskra Golczewo więcej
24-10 15:00  Mierzynianka Mierzyn - KS Fala Międzyzdroje więcej
24-10 14:00  Orzeł Łoźnica - Mewa Resko więcej
24-10 14:00  Tanowia Tanowo - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
24-10   Pomorzanin Nowogard - Jantar Dziwnów więcej
24-10 14:00  Sarmata Dobra - Piast Chociwel więcej
24-10 15:00  Prawobrzeże Świnoujście - Dąb Dębice więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
24-10 15:00  Zorza Dobrzany - Orkan Suchań więcej
24-10 14:00  SCRS Barlinek - Orzeł Trzcińsko-Zdrój więcej
24-10 15:00  A.P. Gavia Choszczno - Odra Chojna więcej
24-10 15:00  Osadnik Myślibórz - Energetyk Gryfino więcej
24-10 15:00  Ogniwo Babinek - Unia Dolice więcej
24-10 15:00  Morzycko Moryń - Orzeł Grzędzice więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
24-10 16:00  Vimobilia Będzino - Saturn Mielno więcej
24-10 15:00  Wybrzeże Biesiekierz - Zefir Wyszewo więcej
24-10 14:00  Wiekowianka Wiekowo - Iskra Kłanino więcej
24-10 13:00  Radew Białogórzyno - Pomorzanin Sławoborze więcej
24-10   Sława Sławno - Gryf Polanów więcej
24-10 15:00  Strong Zielenica - Głaz Tychowo więcej
24-10 15:00  Płomień Myślino - Astra Ustronie Morskie więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
24-10 15:00  Redłovia Redło - Calisia Kalisz Pomorski więcej
24-10 16:00  Spójnia Świdwin - Błonie Barwice więcej
24-10 15:00  Mechanik Turowo - Pogoń Połczyn Zdrój więcej
24-10 15:00  Światowid 63 Łobez - Olimp Złocieniec więcej
24-10 15:00  Zawisza Grzmiąca - Drawa Drawno więcej
24-10 14:00  Ikar Krosino - Wiarus Żółtnica więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
24-10 13:00  Lech Czaplinek - Sokół Karlino więcej
24-10 14:00  Ina Goleniów - Olimp Gościno więcej
24-10 14:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - Orzeł Wałcz więcej
24-10 15:00  Polonia Płoty - Biali Sądów więcej
24-10 12:00  Hutnik Szczecin - Błękitni II Stargard więcej
24-10 11:00  GKS Leśnik Manowo - Rasel Dygowo więcej
24-10 15:00  MKP Szczecinek - Polski Cukier Kluczevia Stargard więcej
24-10   Sparta Węgorzyno - Darłovia Darłowo więcej
24-10 14:00  Wieża Postomino - Vineta Wolin więcej
24-10 14:00  Mechanik Bobolice - Gryf Kamień Pomorski więcej
piła nożna A Klasa gr. 1
24-10 16:00  Derby Karścino - Syrena-Grot Rymań więcej
24-10 14:00  Resko Karcino - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
24-10 14:30  Bałtyk Gostyń - Kotwica II Kołobrzeg więcej
24-10 15:00  Sokół Lulewice - Korona Stuchowo więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
24-10 14:00  Sowianka Sowno - Leśnik Kliniska więcej
24-10 13:00  Błękitni Trzygłów - Promień Mosty więcej
24-10 14:00  Pomorzanin Przybiernów - Radowia Radowo Małe więcej
24-10 18:00  Hanza Goleniów - Pionier Żarnowo więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
24-10 15:00  Zorza Tychowo - Rolpol Chlebowo więcej
24-10 14:00  Czarni Marianowo - Unia Stargard więcej
24-10 15:00  Dąbrovia Stara Dąbrowa - Płomień Lisowo więcej
24-10 14:00  Ina Ińsko - WODR Barzkowice więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
24-10 14:00  Zryw Kołbaskowo - Odrzanka Radziszewo więcej
24-10 15:00  Wołczkowo-Bezrzecze - Czarni 44 Szczecin więcej
24-10 16:00  Wicher Steklno - Grot Gardno więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
24-10 14:30  Witniczanka Witnica - Myśla Dargomyśl więcej
24-10 15:00  Mieszko Mieszkowice - Pomorzanin Cychry więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
24-10 14:30  Mechanik Warnice - Błyskawica Kluki więcej
24-10 14:00  Piast Kolin - Czarni Fiege Lubanowo więcej
piła nożna A Klasa gr. 7
24-10 13:00  Klon Krzęcin - Sokół Granowo więcej
24-10   Orzeł Żeńsko - Ina Nadarzyn więcej
24-10 15:00  Świt Barnimie - Ina Recz więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
24-10 16:00  Wspólni Różewo - Grom Szwecja więcej
24-10 13:00  Mirstal Mirosławiec - Kopanik Lubno więcej
24-10 15:00  Sokół Suliszewo - Gryf Budowo więcej
piła nożna B Klasa gr. 3
24-10 14:00  Aquila II Szczecin - Rybak Trzebież więcej
24-10 11:00  Iskierka II Szczecin - FASE Szczecin więcej
24-10 15:00  GKS Kołbacz - Sztorm Szczecin więcej
24-10 18:30  Okręt Szczecin - Prawobrzeże Szczecin więcej
piła nożna III liga gr. II
24-10 14:00  Nielba Wągrowiec - KP Starogard Gdański więcej
24-10 14:00  Mieszko Gniezno - Górnik Konin więcej
24-10 15:00  Flota Świnoujście - Gryf Wejherowo więcej
24-10 15:00  Jarota Jarocin - Elana Toruń więcej
24-10 13:00  Pomorzanin Toruń - Gwardia Koszalin więcej
24-10   Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Koszalin więcej
24-10 14:00  Unia Janikowo - Chemik Police więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
24-10   Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk więcej
24-10   Warta Poznań - Górnik Zabrze więcej
24-10   Pogoń Szczecin - Legia Warszawa więcej
24-10   Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok więcej
24-10   Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała więcej
24-10   Raków Częstochowa - Stal Mielec więcej
24-10   Lech Poznań - Cracovia Kraków więcej
24-10   Piast Gliwice - Wisła Płock więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
24-10 12:00  Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk więcej
24-10 12:00  Korona Kielce - Hutnik Kraków więcej
24-10 12:00  Arka Gdynia - FCB Escola Varsovia więcej
24-10 12:30  Cracovia Kraków - Górnik Zabrze więcej
24-10   Zagłębie Lubin - Wisła Kraków więcej
24-10   Lech Poznań - Legia Warszawa więcej
24-10   Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
24-10   AZS UG Gdańsk - Futsal Szczecin więcej
24-10   KS Futsal Piła - LZS Dragon Bojano więcej
24-10   Football Club 10 Zgierz - Futsal Victoria Sulejówek więcej
24-10   TAF Toruń - Mrówka Mosina więcej
24-10   Futbalo Białystok - Legia Warszawa więcej
24-10   KS Futsal Oborniki - KS Gniezno więcej
piła nożna III liga Kobiet Makroregionalna
24-10 13:00  Victoria Niemcz Osielsko - Lechia Gdańsk więcej
24-10 12:00  KA4 resPect Krobia - GOSRiT Luzino więcej
24-10 14:00  Energetyk Junior Gryfino - LFA Szczecin więcej
24-10   Marcus Gdynia - Spójnia Białe Błota więcej
piła nożna II liga
24-10 15:00  Błękitni Stargard - Lech II Poznań więcej
24-10   KKS Kalisz - Stal Rzeszów więcej
24-10 17:00  Motor Lublin - Bytovia Bytów więcej
24-10   Znicz Pruszków - Pogoń Siedlce więcej
24-10 15:30  Skra Częstochowa - GKS Katowice więcej
24-10   Garbarnia Kraków - Hutnik Kraków więcej
24-10   Śląsk II Wrocław - Sokół Ostróda więcej
24-10   Olimpia Elbląg - Górnik Polkowice więcej
piła nożna II Liga PLO
24-10 16:00  Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Oldboje Bruskowo Wielkie więcej
24-10 16:00  Oldboje Bruskowo Wielkie - Bizon Cerkwica więcej
24-10 16:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Pamet Świdwin więcej
24-10 16:00  Oldboje Wyszewo - TKKF Strażak Koszalin więcej
24-10 16:00  Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Sokół Stara Dąbrowa więcej
piła nożna I Liga PLO
24-10 16:00  Olimp Złocieniec - Darłovia Darłowo więcej
24-10 16:00  Gryf Kamień Pomorski - Zryw Kretomino więcej
24-10 16:00  Amator Kołobrzeg - Mechanik Bobolice więcej
24-10 16:00  Mirstal Mirosławiec - Victoria Sianów więcej
24-10 16:00  Gryf Kamień Pomorski - STLA Szczecinek więcej
24-10 16:00  Błękitni Stargard - Lech Czaplinek więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
24-10 12:00  AP Reissa Poznań - CWZS Bydgoszcz więcej
24-10 12:00  Lechia Gdańsk - Lech Poznań więcej
24-10 12:15  Warta Poznań - FASE Szczecin więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
24-10 12:00  Akademia Pogoń Szczecin - AP Reissa Poznań więcej
24-10 12:00  Lech Poznań - CWZS Bydgoszcz więcej
24-10   Chemik Bydgoszcz - Lotos Gdańsk UKS więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
24-10 13:00  Świt Szczecin - Sparta Gryfice więcej
24-10 18:00  Błękitni Stargard - Victoria Sianów więcej
24-10   Mewa Resko - Stal Szczecin więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
24-10 10:00  Błękitni Stargard - FASE Szczecin więcej
24-10 11:00  Akademia MKP Szczecinek - Gavia Choszczno więcej
24-10 11:00  Bałtyk Koszalin - Gwardia Koszalin więcej
24-10 13:30  Unia Białogard - Energetyk Gryfino więcej
24-10 14:00  Bałtyk SP 7 Koszalin - Żaki Szczecin więcej
24-10 15:00  SALOS Szczecin - Kotwica Kołobrzeg więcej
24-10 16:00  Świt Szczecin - Sokół Karlino więcej
24-10 17:30  AP Kotwica Kołobrzeg - Arkonia Szczecin więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
24-10   Grupa Azoty Tarnów - Torus Wybrzeże Gdańsk więcej
24-10   MMTS Kwidzyn - NMC Górnik Zabrze więcej
24-10   Gwardia Opole - Sandra SPA Pogoń Szczecin więcej
24-10   Zagłębie Lubin - Łomża Vive Kielce więcej
24-10   Energa MKS Kalisz - Orlen Wisła Płock więcej
24-10   Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Stal Mielec więcej
24-10   KS SPR Chrobry Głogów - Azoty Puławy więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
24-10   SKPR USAR Kwidzyn - Nielba Wągrowiec więcej
24-10   Tytani Wejherowo - Sokół Kościerzyna więcej
24-10   Warmia Olsztyn - Gwardia Koszalin więcej
24-10   SMS ZPRP Gdańsk - GKS Żukowo więcej
24-10   Meble Wójcik Elbląg - SMS ZPRP Kwidzyn więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
24-10   Sambor Tczew - MKS Handball Czersk więcej
24-10   Jeziorak Iława - MKS Brodnica więcej
24-10   KPR Blejkan Gryfino - UKS Jedynka Kodo Morąg więcej
24-10   AZS UKW Bydgoszcz - Szczypiorniak Olsztyn więcej
24-10   SMS ZPRP II Kwidzyn - AZS UMK Toruń więcej
piłka ręczna II liga kobiet - grupa 2
24-10   MKS Kusy Szczecin - KU AZS Politechnika Koszalińska więcej
24-10   UKS Morski Sianów - GUKS Drwęca Lubicz więcej
24-10   Tytani Wejherowo - MKS Słupia Słupsk więcej
25 październik
City Trial więcej
koszykówka Energa Basket Liga
25-10   HydroTruck Radom - WKS Śląsk Wrocław więcej
25-10   Polpharma Starogard Gd. - MKS Dąbrowa Górnicza więcej
25-10   Polski Cukier Toruń - Asseco Arka Gdynia więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
25-10 14:00  Arkonia Szczecin - Jeziorak Szczecin więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
25-10 13:00  Kłos Pełczyce - Stal Lipiany więcej
25-10 14:00  Dąb Dębno - Iskra Banie więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
25-10 14:00  Błękitni Stary Jarosław - Iskra Białogard więcej
25-10 14:00  LZS Kowalewice - Victoria Sianów więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
25-10 15:00  Drzewiarz Świerczyna - KP Drawsko Pomorskie więcej
25-10 13:00  Orzeł Łubowo - Orzeł Bierzwnik więcej
piła nożna A Klasa gr. 1
25-10 14:00  Wrzos Wrzosowo - Grot Gorawino więcej
25-10 12:00  Płomień Pobłocie Wielkie - Bizon Cerkwica więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
25-10 14:00  Jastrząb Łosośnica - Masovia Maszewo więcej
25-10 14:00  Znicz Wysoka Kamieńska - Zalew Stepnica więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
25-10 14:00  Sparta Skalin - Orzeł Pęzino więcej
25-10 12:00  Polski Cukier Kluczevia II St. - Orzeł Małkocin więcej
25-10 14:00  Wicher Reptowo - Orkan Dalewo więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
25-10 13:00  Czarni Czarnówko - Aquila Szczecin więcej
25-10 15:00  Vielgovia Szczecin - Kasta Szczecin-Majowe więcej
25-10 14:00  Znicz Niedźwiedź - Świat Drzewa KP Przecław więcej
25-10 15:30  Chemik II Police - Ehrle Dobra Szczecińska więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
25-10 14:00  Sekwoja Brwice - Piast Piaseczno więcej
25-10 14:00  Czcibor Cedynia - Zjednoczeni Kurzycko więcej
25-10 14:00  Łabędź Widuchowa - LUKS Krzywin więcej
25-10 13:00  Chrobry Lisie Pole - Rurzyca Nawodna więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
25-10 14:00  Bryza Reńsko - Iskra II Banie więcej
25-10 14:00  GKS Golenice - Koral Mostkowo więcej
25-10 14:00  Wicher Przelewice - Polonia Giżyn więcej
25-10 14:00  Sęp Brzesko - Unia Swochowo więcej
25-10 14:00  Piast Karsko - Jedność Przewłoki więcej
piła nożna A Klasa gr. 7
25-10 14:00  Iskra Lutówko - Iskra Pomień więcej
25-10 13:30  Pomorzanin Zamęcin - Sokół Sokoliniec więcej
25-10 13:00  Iskra Warszyn - Korona Raduń więcej
piła nożna A Klasa gr. 8
25-10 14:00  Wieża II Postomino - Derby Gwiazdowo więcej
25-10 12:00  Passat Bukowo Morskie - KS Sieciemin więcej
25-10 13:00  Błękitni Tychowo - Arkadia Malechowo więcej
25-10 12:00  Płomień Jeżyczki - Fala ABFrost Gąski więcej
25-10 11:00  Olympic Warszkowo - KS Skibno więcej
piła nożna A Klasa gr. 9
25-10 12:00  Wicher Mierzym - Grot Bonin więcej
25-10 12:00  Sokół Spore - Grom Świelino więcej
25-10 13:00  Huragan Bierzwnica - Hubertus Biały Bór więcej
25-10 14:00  Pogoń Wierzchowo - Gryf Dobrowo więcej
25-10 14:00  KS Gwda Wielka - Hajka Zegrze Pomorskie więcej
25-10 12:00  Wicher Rąbino - Błękitni Gonne Małe więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
25-10 14:00  Santos Kłębowiec - Znicz Dzikowo więcej
25-10 14:00  Pionier 95 Borne Sulinowo - Legion Strączno więcej
25-10 14:00  Sad Chwiram - Bytyń Nakielno więcej
25-10 13:00  Błękitni Pomierzyn - Grom Giżyno więcej
piła nożna B Klasa gr. 2
25-10 14:00  Pomorzanin Krąpiel - Sparta II Węgorzyno więcej
piła nożna B Klasa gr. 3
25-10 18:00  Pionier Szczecin - Victoria 95 Przecław więcej
piła nożna B Klasa gr. 4
25-10 14:00  Klon Krzymów - Sokół II Pyrzyce więcej
25-10 17:30  Energetyk II Gryfino - Korona Klępicz więcej
25-10 13:00  Sparta Sobiemyśl - Polonia Gryfino więcej
25-10 13:00  Zryw Góralice - Sokół Różańsko więcej
25-10 14:00  Morzycko II Moryń - Stal II Lipiany więcej
piła nożna III liga gr. II
25-10 14:00  Polonia Środa Wlkp. - Świt Szczecin więcej
25-10 19:30  Bałtyk Gdynia - Unia Swarzędz więcej
25-10 14:00  Sokół Kleczew - GKS Przodkowo więcej
25-10 11:00  Pogoń II Szczecin - Radunia Stężyca więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
25-10 12:00  Gwarek Zabrze - SMS Łódź więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
25-10 17:00  We-Met Futsal Club Kamienica - Malwee Łódź więcej
piła nożna III liga Kobiet Makroregionalna
25-10 13:00  MKS Lew Lębork - Victoria II Sianów więcej
25-10 13:00  Błękitni Stargard - Juna-Trans Women Stare Oborzyska więcej
piła nożna II liga
25-10 16:00  Wigry Suwałki - Chojniczanka Chojnice więcej
piła nożna II Liga Zachodnia Kobiet
25-10 14:00  AP Kotwica Kołobrzeg - Unifreeze Górzno więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
25-10 13:00  Arka Gdynia - Pogoń Szczecin więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
25-10 17:00  FASE Szczecin - Lechia Gdańsk więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
25-10 11:00  Vineta Wolin - Arkonia Szczecin więcej
25-10 11:00  SALOS Szczecin - Prawobrzeże Świnoujście więcej
25-10 12:00  Flota Świnoujście - Hutnik Szczecin więcej
25-10 13:30  Chemik Police - Jeziorak Szczecin więcej
25-10 15:30  Bałtyk Koszalin - Gwardia Koszalin więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
25-10 11:00  Chemik Police - Prawobrzeże Szczecin więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
25-10   SPR JKS Jarosław - Zagłębie Lubin więcej
25-10   MKS Lublin - Ruch Chorzów więcej
25-10   Piotrcovia Piotrków Tryb. - Młyny Stoisław Koszalin więcej
25-10   KPR Kobierzyce - Start Elbląg więcej
27 październik
koszykówka Energa Basket Liga
27-10   Stelmet Zielona Góra - PGE Spójnia Stargard więcej
29 październik
koszykówka Energa Basket Liga
29-10   Trefl Sopot - King Wilki Morskie Szczecin więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
29-10 11:00  Lechia Gdańsk - Gwarek Zabrze więcej
30 październik
koszykówka Energa Basket Liga
30-10   Anwil Włocławek - Stelmet Zielona Góra więcej
30-10   Asseco Arka Gdynia - Enea Astoria Bydgoszcz więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
30-10 18:00  Gwardia Koszalin - Błękitni Stargard więcej
31 październik
koszykówka Energa Basket Liga
31-10   PGE Spójnia Stargard - HydroTruck Radom więcej
31-10   Polski Cukier Toruń - Polpharma Starogard Gd. więcej
31-10   Pszczółka Start Lublin - Legia Warszawa więcej
31-10   GTK Gliwice - WKS Śląsk Wrocław więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
31-10 14:00  Sarmata Dobra - Arkonia Szczecin więcej
31-10 12:00  Mewa Resko - Wicher Brojce więcej
31-10 13:00  Piast Chociwel - Stal Szczecin więcej
31-10 14:00  Jeziorak Szczecin - Pomorzanin Nowogard więcej
31-10 13:00  Dąb Dębice - Tanowia Tanowo więcej
31-10 14:00  Iskra Golczewo - Sparta Gryfice więcej
31-10 14:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Mierzynianka Mierzyn więcej
31-10 14:00  KS Fala Międzyzdroje - Orzeł Łoźnica więcej
31-10 13:00  Jantar Dziwnów - Prawobrzeże Świnoujście więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
31-10 13:00  Kłos Pełczyce - SCRS Barlinek więcej
31-10 14:00  Stal Lipiany - Iskra Banie więcej
31-10 14:00  Odra Chojna - Zorza Dobrzany więcej
31-10 14:00  Sokół Pyrzyce - Ogniwo Babinek więcej
31-10 15:00  Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Morzycko Moryń więcej
31-10 14:00  Unia Dolice - Osadnik Myślibórz więcej
31-10 13:00  Energetyk Gryfino - A.P. Gavia Choszczno więcej
31-10 11:00  Orkan Suchań - Dąb Dębno więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
31-10 14:00  Głaz Tychowo - Radew Białogórzyno więcej
31-10 14:00  Iskra Kłanino - Błękitni Stary Jarosław więcej
31-10 14:00  Pomorzanin Sławoborze - Wiekowianka Wiekowo więcej
31-10 14:00  Płomień Myślino - Strong Zielenica więcej
31-10 14:00  Iskra Białogard - LZS Kowalewice więcej
31-10 14:00  Victoria Sianów - Sława Sławno więcej
31-10 14:00  Gryf Polanów - Wybrzeże Biesiekierz więcej
31-10 14:00  Zefir Wyszewo - Vimobilia Będzino więcej
31-10 15:30  Astra Ustronie Morskie - Saturn Mielno więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
31-10 13:00  Wiarus Żółtnica - Zawisza Grzmiąca więcej
31-10 16:00  Spójnia Świdwin - Mechanik Turowo więcej
31-10 14:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Orzeł Łubowo więcej
31-10 14:00  Orzeł Bierzwnik - Ikar Krosino więcej
31-10 13:00  Drawa Drawno - Światowid 63 Łobez więcej
31-10 14:00  Olimp Złocieniec - Drzewiarz Świerczyna więcej
31-10 14:00  Błonie Barwice - Calisia Kalisz Pomorski więcej
31-10 15:00  KP Drawsko Pomorskie - Korona Człopa więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
31-10 15:00  Iskierka Szczecin - Mechanik Bobolice więcej
31-10 12:00  Vineta Wolin - Polonia Płoty więcej
31-10 14:00  Orzeł Wałcz - Sparta Węgorzyno więcej
31-10 13:00  Rasel Dygowo - MKP Szczecinek więcej
31-10 13:00  Polski Cukier Kluczevia Stargard - Hutnik Szczecin więcej
31-10 13:00  Sokół Karlino - GKS Leśnik Manowo więcej
31-10 12:00  Darłovia Darłowo - Ina Goleniów więcej
31-10 13:00  Biali Sądów - Lech Czaplinek więcej
31-10 15:00  Gryf Kamień Pomorski - Wieża Postomino więcej
31-10 11:00  Błękitni II Stargard - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
31-10 14:00  Promień Mosty - Pionier Żarnowo więcej
piła nożna III liga gr. II
31-10 13:00  GKS Przodkowo - Unia Janikowo więcej
31-10 13:00  Unia Swarzędz - Sokół Kleczew więcej
31-10 14:00  Gwardia Koszalin - Bałtyk Gdynia więcej
31-10 14:00  Radunia Stężyca - Mieszko Gniezno więcej
31-10 12:00  Bałtyk Koszalin - Elana Toruń więcej
31-10 14:00  Gryf Wejherowo - Polonia Środa Wlkp. więcej
31-10 13:00  KP Starogard Gdański - Flota Świnoujście więcej
31-10   Kotwica Kołobrzeg - Nielba Wągrowiec więcej
31-10 14:00  Górnik Konin - Jarota Jarocin więcej
31-10 13:00  Chemik Police - Pogoń II Szczecin więcej
31-10 14:00  Świt Szczecin - Pomorzanin Toruń więcej
piła nożna Fortuna Puchar Polski
31-10   Wisła Płock - Pogoń Szczecin więcej
31-10   Świt Szczecin - Cracovia Kraków więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
31-10 12:00  Legia Warszawa - Korona Kielce więcej
31-10 12:30  Cracovia Kraków - Jagiellonia Białystok więcej
31-10   Górnik Zabrze - Wisła Kraków więcej
31-10   FCB Escola Varsovia - Lech Poznań więcej
31-10 15:00  Hutnik Kraków - Zagłębie Lubin więcej
31-10 11:00  Pogoń Szczecin - Arka Gdynia więcej
31-10   SMS Łódź - Śląsk Wrocław więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
31-10    Futsal Victoria Sulejówek - TAF Toruń więcej
31-10   Mrówka Mosina - AZS UG Gdańsk więcej
31-10   LZS Dragon Bojano - We-Met Futsal Club Kamienica więcej
31-10   Legia Warszawa - KS Futsal Piła więcej
31-10   KS Gniezno - Futbalo Białystok więcej
31-10   Futsal Szczecin - KS Futsal Oborniki więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
31-10   Czarni Sosnowiec - GKS Katowice więcej
31-10   ROW Rybnik - UKS SMS Łódź więcej
31-10   Medyk Konin - AZS UJ Kraków więcej
31-10 15:30  Akademia Piłkarska LG - Śląsk Wrocław więcej
31-10 11:00  Rolnik B. Głogówek - Sportis KKP Bydgoszcz więcej
31-10 12:00  Górnik Łęczna - Olimpia Szczecin więcej
piła nożna II Liga Zachodnia Kobiet
31-10 12:00  UKS Bielawianka Bielawa - Medyk II Konin więcej
31-10 14:30  UKS SMS III Łódź - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. więcej
31-10 17:00  KS Skra Częstochowa - LUKS Ziemia Lubińska więcej
31-10   GSS Grodzisk Wielkopolski - WKS Śląsk II Wrocław więcej
31-10   WAP Włocławek - ISD-UJD Częstochowa więcej
piła nożna II Liga PLO
31-10   TKKF Strażak Koszalin - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo więcej
31-10   Pamet Świdwin - Oldboje Światowid 63 Łobez więcej
31-10   Oldboje Bruskowo Wielkie - Oldboje Światowid 63 Łobez więcej
31-10   Oldboje Błękitni Gonne Małe - Maxtrans-Sokół Karlino więcej
31-10   Intermarche-Rega Trzebiatów - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
piła nożna I Liga PLO
31-10 14:00  Zryw Kretomino - Iskra Białogard więcej
31-10 14:00  Gryf Kamień Pomorski - Olimp Złocieniec więcej
31-10 14:00  Darłovia Darłowo - Błękitni Stargard więcej
31-10 14:00  Sparta Gryfice - Amator Kołobrzeg więcej
31-10 14:00  Mechanik Bobolice - Victoria Sianów więcej
31-10 14:00  STLA Szczecinek - Mirstal Mirosławiec więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
31-10 12:15  Warta Poznań - CWZS Bydgoszcz więcej
31-10 15:00  Pogoń Szczecin - AP Reissa Poznań więcej
31-10   Lech Poznań - Arka Gdynia więcej
31-10 13:30  FASE Szczecin - Lechia Gdańsk więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
31-10 15:30  Lechia Gdańsk - Lech Poznań więcej
31-10 12:00  CWZS Bydgoszcz - Akademia Pogoń Szczecin więcej
31-10 12:00  Lotos Gdańsk UKS - FASE Szczecin więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
31-10 11:00  Kotwica Kołobrzeg - Unia Białogard więcej
31-10 11:00  Żaki Szczecin - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
31-10   Arkonia Szczecin - SALOS Szczecin więcej
31-10   Energetyk Gryfino - Bałtyk Koszalin więcej
31-10 19:00  Prawobrzeże Szczecin - Świt Szczecin więcej
31-10   Gavia Choszczno - Bałtyk SP 7 Koszalin więcej
31-10   Sokół Karlino - Akademia MKP Szczecinek więcej
31-10 15:30  FASE Szczecin - Chemik Police więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni październik 2020 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
dzisiejsze newsy
inne/inne sporty: 1
piłka nożna/Futsal: 1
piłka nożna/III liga: 1
piłka nożna/Kobiety: 1
 
top komentarze
newsy:
1 » Armada Szczecin wciąż n »
mecze:
62 » Kotwica II Kołobrzeg-AP »
54 » Iskra Golczewo-Pomorzan »
48 » Orzeł Wałcz-Polonia Pło »
33 » Olimp Złocieniec-Pogoń  »
24 » Drawa Drawno-Pogoń Połc »
23 » Wybrzeże Rewalskie Rewa »
22 » Dąb Dębno-Ogniwo Babine »
21 » Sparta Węgorzyno-Hutnik »
18 » Odra Chojna-CRS Pogoń B »
16 » Piast Piaseczno-Zieloni »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 2
ariel1233 Zawodnik41
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2890
• imprez: 124747
• newsów: 73884
• użytkowników: 74824
• komentarzy: 1103028
• zdjęć: 801297
• relacji: 38753
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies