ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 17 październik 2020
pokaż:
17 październik
Turniej Ligi Orlików w Mścicach więcej
koszykówka Energa Basket Liga
Enea Astoria Bydgoszcz - Trefl Sopot 77 : 82 więcej
koszykówka Suzuki I liga
Decka Pelplin - Rawlplug Sokół Łańcut 94 : 92 więcej
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 90 : 69 więcej
Dziki Warszawa - KS Księżak Łowicz 97 : 95 więcej
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
AZS UMK Toruń - Sklep Polski MKK Gniezno 67 : 90 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
Stal Szczecin - Wicher Brojce 1 : 1 więcej
KS Fala Międzyzdroje - Tanowia Tanowo 4 : 0 więcej
Mewa Resko - Mierzynianka Mierzyn 1 : 3 więcej
Piast Chociwel - Sparta Gryfice 4 : 1 więcej
Dąb Dębice - Pomorzanin Nowogard 0 : 3 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Prawobrzeże Świnoujście 1 : 1 więcej
Jeziorak Szczecin - Sarmata Dobra 7 : 2 więcej
Iskra Golczewo - Orzeł Łoźnica 1 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Energetyk Gryfino - Ogniwo Babinek 1 : 1 więcej
Orkan Suchań - A.P. Gavia Choszczno 1 : 3 więcej
Iskra Banie - Zorza Dobrzany 1 : 2 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Kłos Pełczyce 3 : 3 więcej
Stal Lipiany - Dąb Dębno 1 : 3 więcej
Sokół Pyrzyce - Morzycko Moryń 2 : 3 więcej
Odra Chojna - Osadnik Myślibórz 2 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
Victoria Sianów - Błękitni Stary Jarosław 2 : 1 więcej
Saturn Mielno - Wybrzeże Biesiekierz 4 : 4 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Strong Zielenica 5 : 3 więcej
Głaz Tychowo - Płomień Myślino 1 : 0 więcej
Iskra Białogard - Wiekowianka Wiekowo 4 : 2 więcej
Zefir Wyszewo - Sława Sławno 3 : 2 więcej
Gryf Polanów - LZS Kowalewice 2 : 0 więcej
Astra Ustronie Morskie - Vimobilia Będzino 1 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
Pogoń Połczyn Zdrój - Spójnia Świdwin 5 : 0 więcej
Orzeł Bierzwnik - Mechanik Turowo 2 : 0 więcej
Wiarus Żółtnica - Orzeł Łubowo 3 : 3 więcej
Błonie Barwice - Redłovia Redło 10 : 1 więcej
KP Drawsko Pomorskie - Światowid 63 Łobez 5 : 0 więcej
Olimp Złocieniec - Zawisza Grzmiąca 3 : 8 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Korona Człopa 2 : 2 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Polski Cukier Kluczevia Stargard - GKS Leśnik Manowo 4 : 2 więcej
Darłovia Darłowo - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 : 0 więcej
Orzeł Wałcz - Hutnik Szczecin 1 : 0 więcej
Rasel Dygowo - Lech Czaplinek 3 : 4 więcej
Olimp Gościno - Sparta Węgorzyno 4 : 0 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Iskierka Szczecin 2 : 1 więcej
Vineta Wolin - Mechanik Bobolice 3 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 1
Derby Karścino - Płomień Pobłocie Wielkie 5 : 3 więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
Masovia Maszewo - Hanza Goleniów 2 : 1 więcej
Zalew Stepnica - Sowianka Sowno 5 : 1 więcej
Promień Mosty - OKS Center MD Goleniów 3 : 0 więcej
Leśnik Kliniska - Pomorzanin Przybiernów 1 : 2 więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
Orzeł Pęzino - Polski Cukier Kluczevia II St. 1 : 0 więcej
Zorza Tychowo - Czarni Marianowo 0 : 10 więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
Grot Gardno - Chemik II Police 1 : 5 więcej
Odrzanka Radziszewo - Znicz Niedźwiedź 2 : 3 więcej
Czarni Szczecin - Wicher Steklno 4 : 0 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Zryw Kołbaskowo 0 : 2 więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
LUKS Krzywin - Zieloni Zielin 0 : 3 więcej
Myśla Dargomyśl - Chrobry Lisie Pole 1 : 2 więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
Sęp Brzesko - Piast Karsko 6 : 2 więcej
piła nożna A Klasa gr. 8
Fala ABFrost Gąski - Wieża II Postomino 2 : 5 więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
Grom Szwecja - Błękitni Pomierzyn 2 : 4 więcej
Mirstal Mirosławiec - Sad Chwiram 5 : 2 więcej
Grom Giżyno - Bytyń Nakielno 0 : 2 więcej
piła nożna B Klasa gr. 3
Rybak Trzebież - GKS Kołbacz 5 : 4 więcej
piła nożna B Klasa gr. 4
Sokół Różańsko - Stal II Lipiany 0 : 2 więcej
Polonia Gryfino - Energetyk II Gryfino 1 : 6 więcej
piła nożna III liga gr. II
Bałtyk Koszalin - Jarota Jarocin 1 : 0 więcej
Unia Swarzędz - Pomorzanin Toruń 2 : 0 więcej
Elana Toruń - Mieszko Gniezno 5 : 0 więcej
Chemik Police - Sokół Kleczew 0 : 2 więcej
GKS Przodkowo - Bałtyk Gdynia 4 : 0 więcej
Gwardia Koszalin - Polonia Środa Wlkp. 0 : 4 więcej
Górnik Konin - Pogoń II Szczecin 1 : 4 więcej
KP Starogard Gdański - Kotwica Kołobrzeg 2 : 1 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Cracovia Kraków - Piast Gliwice 1 : 0 więcej
Górnik Zabrze - Raków Częstochowa 1 : 3 więcej
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 2 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Pogoń Szczecin - Gwarek Zabrze 1 : 0 więcej
Wisła Kraków - Korona Kielce 2 : 1 więcej
FCB Escola Varsovia - Śląsk Wrocław 1 : 2 więcej
piła nożna III liga Kobiet Makroregionalna
Lechia Gdańsk - Marcus Gdynia 1 : 1 więcej
UKS Victoria SP2 Sianów - KA4 resPect Krobia 1 : 4 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Śląsk Wrocław - Olimpia Szczecin 4 : 3 więcej
piła nożna eWinner II liga
Stal Rzeszów - Śląsk II Wrocław 0 : 3 więcej
Hutnik Kraków - Skra Częstochowa 3 : 1 więcej
Górnik Polkowice - Znicz Pruszków 4 : 0 więcej
Pogoń Siedlce - Olimpia Grudziądz 0 : 1 więcej
piła nożna II Liga Zachodnia Kobiet
WKS Śląsk II Wrocław - AP Kotwica Kołobrzeg 1 : 2 więcej
piła nożna II Liga PLO
Intermarche-Rega Trzebiatów - Oldboje Światowid 63 Łobez 3 : 7 więcej
Sokół Stara Dąbrowa - Oldboje Wyszewo 3 : 3 więcej
Bizon Cerkwica - Maxtrans-Sokół Karlino 1 : 7 więcej
Oldboje Bruskowo Wielkie - Oldboje Błękitni Gonne Małe 3 : 0 więcej
piła nożna I Liga PLO
STLA Szczecinek - Gryf Kamień Pomorski 7 : 1 więcej
Amator Kołobrzeg - Mirstal Mirosławiec 3 : 4 więcej
Lech Czaplinek - Olimp Złocieniec 4 : 1 więcej
Mechanik Bobolice - Sparta Gryfice 3 : 2 więcej
Zryw Kretomino - Darłovia Darłowo 6 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
FASE Szczecin - Lech Poznań 0 : 2 więcej
CWZS Bydgoszcz - Arka Gdynia 0 : 1 więcej
Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 4 : 1 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Stal Szczecin - SALOS Szczecin 0 : 8 więcej
Świt Szczecin - Flota Świnoujście 3 : 1 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
Kotwica Kołobrzeg - AP Kotwica Kołobrzeg 6 : 1 więcej
FASE Szczecin - Bałtyk Koszalin 1 : 6 więcej
Prawobrzeże Szczecin - Błękitni Stargard 4 : 1 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
Stal Mielec - Energa MKS Kalisz 23 : 23k więcej
Łomża Vive Kielce - Gwardia Opole 39 : 24 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
Piotrcovia Piotrków Tryb. - Start Elbląg 27 : 26 więcej
Ruch Chorzów - Zagłębie Lubin 26 : 36 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
SMS ZPRP Kwidzyn - SMS ZPRP Gdańsk 27 : 37 więcej
GKS Żukowo - Warmia Olsztyn 25 : 34 więcej
Sokół Kościerzyna - SKPR USAR Kwidzyn 38 : 26 więcej
Nielba Wągrowiec - MKS Grudziądz 22 : 23 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
UKS Jedynka Kodo Morąg - AZS UKW Bydgoszcz 30 : 31 więcej
MKS Brodnica - KPR Blejkan Gryfino 26 : 36 więcej
piłka ręczna II liga kobiet - grupa 2
MKS Kusy Szczecin - Tytani Wejherowo 32 : 22 więcej
GUKS Drwęca Lubicz - MKS Słupia Słupsk 19 : 28 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
DPD Legionovia Legionowo - Joker Świecie 0 : 3 więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr. 1
SKS Gorzów Wielkopolski - Stoczniowiec Gdańsk 1 : 3 więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
SMS Police - UKŻPS Kościan 2 : 3 więcej
Akademia Piłki Siatkowej Rumia - Sokół Mogilno 0 : 3 więcej
Wieżyca 2011 Stężyca - Energetyk II Poznań 3 : 2 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia




Przypominamy o funkcjonalności portalu ligowiec.net, która jest dostępna dla KAŻDEGO użytkownika. Każdy z Was może dodać newsa, relację z meczu, czy innego wydarzenia sportowego, na którym był. Jak to zrobić?

Aby dodać newsa przykładowo w kategorii piłka nożna -> okręgówka, należy przejść do działu okręgówka, następnie kliknąć w baner u góry: Dodaj newsa. Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Po kliknięciu ten link otworzy się nam specjalny formularz, w którym należy wpisać treść newsa zgodnie , a następnie potwierdzić przyciskiem dodaj newsa.

autor: maggi

Uwaga. Przyciski dodaj swojego newsa w tej kategorii są dostępne tylko w konkretnych działach. Nie ma go na stronie głównej, także jest on nie widoczny, gdy klikniemy treść jakiegoś innego newsa zamieszczonego już u nas portalu. Pozwala to nam od razu przypisać newsa do właściwego działu.

Jakie kryteria musi spełniać news aby został zamieszczony?

Dodane przez użytkownika newsy muszą spełniać następujące kryteria:
- muszą być pisane poprawna polszczyzną, bez błędów ortograficznych.
- treść newsa musi być prawdziwa, jeśli użytkownik dodawać będzie nieprawdziwe informacje możliwość dodawania newsów zostanie zablokowana.

W przypadku wklejenia informacji z gazety, innej strony internetowej, radia lub TV bezwzględnie należy podać źródło. Jeśli użytkownik dodawać będzie newsy pozbawione źródła informacji możliwość dodawania newsów zostanie zablokowana.

Zapraszamy do dzielenia się informacjami, które macie.

co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni październik 2020 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
2 » Jacek Nawrocki nowym tr »
mecze:
40 » Pomorzanin Nowogard-Pol »
37 » Dąb Dębno-Orzeł Wałcz
34 » Sokół Karlino-Gwardia K »
33 » Wieża Postomino-Dąb Dęb »
23 » KP Drawsko Pomorskie-Sa »
23 » Orzeł Grzędzice-Orzeł P »
22 » Orzeł Wałcz-Flota Świno »
21 » KKS Kalisz-Pogoń Szczec »
16 » Biali Sądów-Olimp Gości »
16 » Pogoń Połczyn Zdrój-Ina »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
maggi
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2960
• imprez: 132141
• newsów: 75401
• użytkowników: 79359
• komentarzy: 1126098
• zdjęć: 826263
• relacji: 39412
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2021 - by ligowiec team
Polityka Cookies