ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 10 październik 2020
pokaż:
10 październik
Wysoka Grzęda Baja Drawsko Pomorskie więcej
Ogólnopolskie Zawody Niepełnosprawnych w Strzelectwie Sportowym więcej
Dwumecz waterpolo Arkonia Szczecin - ŁSTW OCMER Łódź więcej
KSW 55 więcej
koszykówka Energa Basket Liga
HydroTruck Radom - Trefl Sopot 60 : 80 więcej
koszykówka Suzuki I liga
Górnik Trans.eu Wałbrzych - TS Wisła Chemart Kraków 91 : 79 więcej
Decka Pelplin - Elektrobud-Investment Pruszków 83 : 85 więcej
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Weegree AZS Politechnika Opolska 85 : 97 więcej
Energa Kotwica Kołobrzeg - WKK Wrocław 73 : 80 więcej
Dziki Warszawa - Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 66 : 73 więcej
Miasto Szkła Krosno - KS Księżak Łowicz 72 : 79 więcej
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
Sharks AWFiS Port Gdynia - MChKK Chełmno 66 : 109 więcej
Sklep Polski MKK Gniezno - Ogniwo Piratesports Szczecin 66 : 68 więcej
KSK Noteć Inowrocław - AZS UMK Toruń 102 : 64 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
Arkonia Szczecin - Dąb Dębice 8 : 1 więcej
Orzeł Łożnica - Stal Szczecin 2 : 1 więcej
Sarmata Dobra - Jantar Dziwnów 3 : 0 więcej
Tanowia Tanowo - Mewa Resko 3 : 6 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - KS Fala Międzyzdroje 2 : 1 więcej
Jeziorak Szczecin - Piast Chociwel 8 : 0 więcej
Wicher Brojce - Sparta Gryfice 1 : 1 więcej
Pomorzanin Nowogard - Wybrzeże Rewalskie Rewal 2 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
CRS Pogoń Barlinek - Sokół Pyrzyce 2 : 1 więcej
A.P. Gavia Choszczno - Iskra Banie 1 : 3 więcej
Kłos Pełczyce - Orzeł Grzędzice 0 : 3 więcej
Morzycko Moryń - Unia Dolice 4 : 0 więcej
Ogniwo Babinek - Odra Chojna 1 : 3 więcej
Zorza Dobrzany - Dąb Dębno 0 : 4 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Stal Lipiany 3 : 1 więcej
Osadnik Myślibórz - Orkan Suchań 1 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
Wiekowianka Wiekowo - Victoria Sianów 1 : 0 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Vimobilia Będzino 3 : 1 więcej
Radew Białogórzyno - Iskra Białogard 0 : 2 więcej
Płomień Myślino - Pomorzanin Sławoborze 2 : 4 więcej
Głaz Tychowo - Astra Ustronie Morskie 0 : 0 więcej
Strong Zielenica - Iskra Kłanino 5 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
Spójnia Świdwin - Orzeł Bierzwnik 1 : 1 więcej
Korona Człopa - Redłovia Redło 5 : 2 więcej
Ikar Krosino - Olimp Złocieniec 0 : 1 więcej
Zawisza Grzmiąca - KP Drawsko Pomorskie 3 : 3 więcej
Mechanik Turowo - Wiarus Żółtnica 1 : 1 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Błonie Barwice 3 : 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Sparta Węgorzyno - Ina Goleniów 2 : 5 więcej
GKS Leśnik Manowo - Błękitni II Stargard 3 : 2 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Olimp Gościno 2 : 0 więcej
Hutnik Szczecin - Darłovia Darłowo 2 : 2 więcej
Lech Czaplinek - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 : 2 więcej
Wieża Postomino - Sokół Karlino 3 : 2 więcej
MKP Szczecinek - Orzeł Wałcz 1 : 2 więcej
Polonia Płoty - Rasel Dygowo 1 : 3 więcej
Mechanik Bobolice - Biali Sądów 3 : 4 więcej
Iskierka Szczecin - Vineta Wolin 1 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 1
Bałtyk Gostyń - Syrena-Grot Rymań 8 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
Pomorzanin Przybiernów - Zalew Stepnica 1 : 3 więcej
Hanza Goleniów - Jastrząb Łosośnica 0 : 3 więcej
Błękitni Trzygłów - Leśnik Kliniska 2 : 6 więcej
Sowianka Sowno - Pionier Żarnowo 3 : 8 więcej
OKS Center MD Goleniów - Radowia Radowo Małe 3 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
Czarni Marianowo - Płomień Lisowo 1 : 2 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Orzeł Małkocin 4 : 0 więcej
Ina Ińsko - Zorza Tychowo 21 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
Aquila Szczecin - Grot Gardno 0 : 1 więcej
Zryw Kołbaskowo - Vielgovia Szczecin 2 : 4 więcej
Wołczkowo-Bezrzecze - Odrzanka Radziszewo 0 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
Witniczanka Witnica - Pomorzanin Cychry 2 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
Piast Kolin - Koral Mostkowo 1 : 3 więcej
Mechanik Warnice - Unia Swochowo 1 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
Sokół Suliszewo - Legion Strączno 3 : 1 więcej
Wspólni Różewo - Znicz Dzikowo 2 : 0 więcej
piła nożna B Klasa gr. 1
Polonia II Płoty - Jantar II Dziwnów 0 : 3 więcej
piła nożna B Klasa gr. 3
Okręt Szczecin - Rybak Trzebież 3 : 2 więcej
Future Szczecin - Victoria 95 Przecław 3 : 3 więcej
piła nożna III liga gr. II
Pomorzanin Toruń - GKS Przodkowo 0 : 2 więcej
Mieszko Gniezno - Jarota Jarocin 0 : 2 więcej
Nielba Wągrowiec - Świt Szczecin 0 : 1 więcej
KP Starogard Gdański - Bałtyk Koszalin 3 : 1 więcej
Unia Janikowo - Górnik Konin 2 : 1 więcej
Polonia Środa Wlkp. - Unia Swarzędz 0 : 0 więcej
Sokół Kleczew - Radunia Stężyca 0 : 4 więcej
Bałtyk Gdynia - Chemik Police 6 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Arka Gdynia - Hutnik Kraków 7 : 1 więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
KS Futsal Oborniki - LZS Dragon Bojano 3 : 2 więcej
Best Drive Piła - Futsal Victoria Sulejówek 1 : 1 więcej
Football Club 10 Zgierz - TAF Toruń 9 : 5 więcej
piła nożna III liga Kobiet Makroregionalna
KA4 resPect Krobia - Juna-Trans Women Stare Oborzyska 4 : 0 więcej
UKS Victoria SP2 Sianów - GOSRiT Luzino 4 : 1 więcej
Energetyk Junior Gryfino - Lechia Gdańsk 0 : 7 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
UKS SMS Łódź - Medyk Konin 3 : 2 więcej
Śląsk Wrocław - Czarni Sosnowiec 0 : 3 więcej
GKS Katowice - Rolnik B. Głogówek 5 : 0 więcej
AZS UJ Kraków - Akademia Piłkarska LG 3 : 1 więcej
ROW Rybnik - Górnik Łęczna 1 : 5 więcej
piła nożna eWinner II liga
Śląsk II Wrocław - Chojniczanka Chojnice 2 : 0 więcej
Garbarnia Kraków - Stal Rzeszów 0 : 0 więcej
Błękitni Stargard - Hutnik Kraków 1 : 0 więcej
Skra Częstochowa - Sokół Ostróda 3 : 0 więcej
Olimpia Elbląg - GKS Katowice 1 : 2 więcej
Wigry Suwałki - Motor Lublin 1 : 0 więcej
Olimpia Grudziądz - Górnik Polkowice 0 : 1 więcej
KKS Kalisz - Bytovia Bytów 2 : 1 więcej
piła nożna II Liga PLO
Oldboje Światowid 63 Łobez - Pamet Świdwin 0 : 1 więcej
Maxtrans-Sokół Karlino - Intermarche-Rega Trzebiatów 3 : 2 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Sokół Stara Dąbrowa 6 : 6 więcej
Oldboje Wyszewo - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 0 : 1 więcej
Bizon Cerkwica - Oldboje Błękitni Gonne Małe 5 : 3 więcej
TKKF Strażak Koszalin - Ikar Krosino 0 : 3 więcej
piła nożna I Liga PLO
Victoria Sianów - Gryf Kamień Pomorski 3 : 0 więcej
Darłovia Darłowo - STLA Szczecinek 1 : 11 więcej
Zryw Kretomino - Lech Czaplinek 2 : 0 więcej
Mirstal Mirosławiec - Sparta Gryfice 10 : 0 więcej
Iskra Białogard - Amator Kołobrzeg 5 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
AP Reissa Poznań - FASE Szczecin 2 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
Akademia Pogoń Szczecin - Lotos Gdańsk UKS 0 : 3 więcej
AP Reissa Poznań - FASE Szczecin 7 : 0 więcej
Lech Poznań - Chemik Bydgoszcz 8 : 0 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
SALOS Szczecin - Gwardia Koszalin 1 : 1 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
Bałtyk Koszalin - Prawobrzeże Szczecin 8 : 0 więcej
SALOS Szczecin - Gwardia Koszalin 5 : 0 więcej
Żaki Szczecin - Kotwica Kołobrzeg 8 : 0 więcej
Bałtyk SP 7 Koszalin - Arkonia Szczecin 0 : 4 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
Grupa Azoty Tarnów - Sandra SPA Pogoń Szczecin 19 : 31 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
MKS Lublin - Start Elbląg 30 : 29 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
Tytani Wejherowo - GKS Żukowo 22 : 38 więcej
SMS ZPRP Gdańsk - KPR Elbląg 25 : 27 więcej
MKS Grudziądz - Sokół Kościerzyna 26 : 24 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
KPR Blejkan Gryfino - MKS Handball Czersk 36 : 25 więcej
Jeziorak Iława - Sambor Tczew 22 : 30 więcej
AZS UMK Toruń - UKS Jedynka Kodo Morąg 25 : 25k więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Developres SkyRes Rzeszów - DPD Legionovia Legionowo 3 : 0 więcej
ŁKS Commercecon Łódź - Polskie Przetwory Pałac Bydgoszc 3 : 1 więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr. 1
SPS Słupca - Wilki Wilczyn 0 : 3 więcej
Trefl Lębork - SKS Gorzów Wielkopolski 3 : 1 więcej
Stoczniowiec Gdańsk - Stalpro Błyskawica Szczecin 3 : 0 więcej
Noteć Czarnków - SMS Police 3 : 0 więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
Sokół Mogilno - AZS UMK Toruń 3 : 0 więcej
UKS ZSMS Poznań - SMS Police 3 : 2 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia




Przypominamy o funkcjonalności portalu ligowiec.net, która jest dostępna dla KAŻDEGO użytkownika. Każdy z Was może dodać newsa, relację z meczu, czy innego wydarzenia sportowego, na którym był. Jak to zrobić?

Aby dodać newsa przykładowo w kategorii piłka nożna -> okręgówka, należy przejść do działu okręgówka, następnie kliknąć w baner u góry: Dodaj newsa. Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Po kliknięciu ten link otworzy się nam specjalny formularz, w którym należy wpisać treść newsa zgodnie , a następnie potwierdzić przyciskiem dodaj newsa.

autor: maggi

Uwaga. Przyciski dodaj swojego newsa w tej kategorii są dostępne tylko w konkretnych działach. Nie ma go na stronie głównej, także jest on nie widoczny, gdy klikniemy treść jakiegoś innego newsa zamieszczonego już u nas portalu. Pozwala to nam od razu przypisać newsa do właściwego działu.

Jakie kryteria musi spełniać news aby został zamieszczony?

Dodane przez użytkownika newsy muszą spełniać następujące kryteria:
- muszą być pisane poprawna polszczyzną, bez błędów ortograficznych.
- treść newsa musi być prawdziwa, jeśli użytkownik dodawać będzie nieprawdziwe informacje możliwość dodawania newsów zostanie zablokowana.

W przypadku wklejenia informacji z gazety, innej strony internetowej, radia lub TV bezwzględnie należy podać źródło. Jeśli użytkownik dodawać będzie newsy pozbawione źródła informacji możliwość dodawania newsów zostanie zablokowana.

Zapraszamy do dzielenia się informacjami, które macie.

co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni październik 2020 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
10 » Oświadczenie Kamila Twa »
1 » Gra III liga
1 » Klasyfikacja strzelców  »
mecze:
23 » Mechanik II Iskra Kłani »
17 » Gwardia Koszalin-Olimp  »
16 » Błękitni II Stargard-Dą »
14 » Rasel Dygowo-Pogoń Połc »
13 » Biali Sądów-MKP Szczeci »
9 » Pogoń Szczecin-Lechia G »
8 » Darłovia Darłowo-Ina Go »
7 » Flota Świnoujście-Hutni »
5 » Zefir Wyszewo-Vineta Wo »
5 » Bruk-Bet Termalica Niec »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 2
statystyki portalu
• drużyn: 2975
• imprez: 133610
• newsów: 75631
• użytkowników: 79583
• komentarzy: 1133510
• zdjęć: 835368
• relacji: 39526
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2021 - by ligowiec team
Polityka Cookies