ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
skryba1213
co ? gdzie ? kiedy ? - 24 październik 2020
dodaj sparing
pokaż:
24 październik
koszykówka Suzuki I liga
24-10 12:00  TBS Śląsk II Wrocław - Pogoń Prudnik więcej
24-10 17:00  Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Miasto Szkła Krosno więcej
24-10 17:30  Rawlplug Sokół Łańcut - Dziki Warszawa więcej
24-10 17:30  Weegree AZS Politechnika Opolska - WKK Wrocław więcej
24-10 18:00  GKS Tychy - Decka Pelplin więcej
24-10 18:00  KS Księżak Łowicz - Energa Kotwica Kołobrzeg więcej
24-10 18:00  Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - TS Wisła Chemart Kraków więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
24-10 11:00  Wicher Brojce - Iskra Golczewo więcej
24-10 13:30  Arkonia Szczecin - Jeziorak Szczecin więcej
24-10 14:00  Orzeł Łoźnica - Mewa Resko więcej
24-10 14:00  Tanowia Tanowo - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
24-10 14:00  Sarmata Dobra - Piast Chociwel więcej
24-10 15:00  Sparta Gryfice - Stal Szczecin więcej
24-10 15:00  Mierzynianka Mierzyn - KS Fala Międzyzdroje więcej
24-10 15:00  Pomorzanin Nowogard - Jantar Dziwnów więcej
24-10 15:00  Prawobrzeże Świnoujście - Dąb Dębice więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
24-10 14:00  SCRS Barlinek - Orzeł Trzcińsko-Zdrój więcej
24-10 15:00  Zorza Dobrzany - Orkan Suchań więcej
24-10 15:00  A.P. Gavia Choszczno - Odra Chojna więcej
24-10 15:00  Morzycko Moryń - Orzeł Grzędzice więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
24-10 13:00  Radew Białogórzyno - Pomorzanin Sławoborze więcej
24-10 14:00  Wiekowianka Wiekowo - Iskra Kłanino więcej
24-10 15:00  Wybrzeże Biesiekierz - Zefir Wyszewo więcej
24-10 15:00  Strong Zielenica - Głaz Tychowo więcej
24-10 15:00  Płomień Myślino - Astra Ustronie Morskie więcej
24-10 15:30  Sława Sławno - Gryf Polanów więcej
24-10 16:00  Vimobilia Będzino - Saturn Mielno więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
24-10 14:00  Ikar Krosino - Wiarus Żółtnica więcej
24-10 15:00  Redłovia Redło - Calisia Kalisz Pomorski więcej
24-10 15:00  Mechanik Turowo - Pogoń Połczyn Zdrój więcej
24-10 15:00  Światowid 63 Łobez - Olimp Złocieniec więcej
24-10 15:00  Zawisza Grzmiąca - Drawa Drawno więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
24-10 11:00  GKS Leśnik Manowo - Rasel Dygowo więcej
24-10 11:00  Sparta Węgorzyno - Darłovia Darłowo więcej
24-10 12:00  Hutnik Szczecin - Błękitni II Stargard więcej
24-10 13:00  Lech Czaplinek - Sokół Karlino więcej
24-10 14:00  Ina Goleniów - Olimp Gościno więcej
24-10 14:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - Orzeł Wałcz więcej
24-10 14:00  Mechanik Bobolice - Gryf Kamień Pomorski więcej
24-10 14:30  Wieża Postomino - Vineta Wolin więcej
24-10 15:00  Polonia Płoty - Biali Sądów więcej
24-10 15:00  MKP Szczecinek - Polski Cukier Kluczevia Stargard więcej
piła nożna A Klasa gr. 1
24-10 14:00  Resko Karcino - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
24-10 14:30  Bałtyk Gostyń - Kotwica II Kołobrzeg więcej
24-10 16:00  Derby Karścino - Syrena-Grot Rymań więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
24-10 14:00  Jastrząb Łosośnica - Masovia Maszewo więcej
24-10 14:00  Sowianka Sowno - Leśnik Kliniska więcej
24-10 15:00  Pomorzanin Przybiernów - Radowia Radowo Małe więcej
24-10 18:00  Hanza Goleniów - Pionier Żarnowo więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
24-10 14:00  Ina Ińsko - WODR Barzkowice więcej
24-10 15:00  Zorza Tychowo - Rolpol Chlebowo więcej
24-10 15:00  Dąbrovia Stara Dąbrowa - Płomień Lisowo więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
24-10 14:00  Zryw Kołbaskowo - Odrzanka Radziszewo więcej
24-10 15:00  Wołczkowo-Bezrzecze - Czarni 44 Szczecin więcej
24-10 16:00  Wicher Steklno - Grot Gardno więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
24-10 14:30  Witniczanka Witnica - Myśla Dargomyśl więcej
24-10 15:00  Mieszko Mieszkowice - Pomorzanin Cychry więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
24-10 14:00  Piast Kolin - Czarni Fiege Lubanowo więcej
24-10 14:30  Mechanik Warnice - Błyskawica Kluki więcej
piła nożna A Klasa gr. 7
24-10 13:00  Klon Krzęcin - Sokół Granowo więcej
24-10 15:00  Świt Barnimie - Ina Recz więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
24-10 13:00  Mirstal Mirosławiec - Kopanik Lubno więcej
24-10 15:00  Sokół Suliszewo - Gryf Budowo więcej
24-10 16:00  Wspólni Różewo - Grom Szwecja więcej
piła nożna B Klasa gr. 3
24-10 11:00  Iskierka II Szczecin - FASE Szczecin więcej
24-10 14:00  Aquila II Szczecin - Rybak Trzebież więcej
24-10 15:00  GKS Kołbacz - Sztorm Szczecin więcej
24-10 18:30  Okręt Szczecin - Prawobrzeże Szczecin więcej
piła nożna III liga gr. II
24-10 13:00  Pomorzanin Toruń - Gwardia Koszalin więcej
24-10 14:00  Nielba Wągrowiec - KP Starogard Gdański więcej
24-10 14:00  Mieszko Gniezno - Górnik Konin więcej
24-10 14:00  Unia Janikowo - Chemik Police więcej
24-10 15:00  Flota Świnoujście - Gryf Wejherowo więcej
24-10 15:00  Jarota Jarocin - Elana Toruń więcej
24-10 17:00  Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Koszalin więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
24-10 15:00  Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała więcej
24-10 17:30  Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok więcej
24-10 20:00  Pogoń Szczecin - Legia Warszawa więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
24-10 12:00  Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk więcej
24-10 12:00  Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin więcej
24-10 12:30  Cracovia Kraków - Górnik Zabrze więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
24-10 14:00  KS Futsal Oborniki - KS Gniezno więcej
24-10 19:00  Best Drive Piła - LZS Dragon Bojano więcej
piła nożna III liga Kobiet Makroregionalna
24-10 13:00  Victoria Niemcz Osielsko - Lechia Gdańsk więcej
24-10 14:00  KA4 resPect Krobia - GOSRiT Luzino więcej
24-10 14:00  Energetyk Junior Gryfino - LFA Szczecin więcej
piła nożna II liga
24-10 13:00  Garbarnia Kraków - Hutnik Kraków więcej
24-10 14:30  Skra Częstochowa - GKS Katowice więcej
24-10 15:00  Błękitni Stargard - Lech II Poznań więcej
24-10 17:00  Motor Lublin - Bytovia Bytów więcej
24-10 17:00  Olimpia Elbląg - Górnik Polkowice więcej
24-10 18:00  KKS Kalisz - Stal Rzeszów więcej
24-10 18:00  Znicz Pruszków - Pogoń Siedlce więcej
piła nożna II Liga PLO
24-10   Oldboje Światowid 63 Łobez - Bizon Cerkwica więcej
24-10   Maxtrans-Sokół Karlino - Oldboje Bruskowo Wielkie więcej
24-10 15:00  Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Sokół Stara Dąbrowa więcej
24-10 16:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Pamet Świdwin więcej
24-10 16:00  Oldboje Wyszewo - TKKF Strażak Koszalin więcej
piła nożna I Liga PLO
24-10 16:00  Olimp Złocieniec - Darłovia Darłowo więcej
24-10 16:00  Gryf Kamień Pomorski - Zryw Kretomino więcej
24-10 16:00  Amator Kołobrzeg - Mechanik Bobolice więcej
24-10 16:00  Mirstal Mirosławiec - Victoria Sianów więcej
24-10 16:00  Iskra Białogard - STLA Szczecinek więcej
24-10 16:00  Błękitni Stargard - Lech Czaplinek więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
24-10 12:00  AP Reissa Poznań - CWZS Bydgoszcz więcej
24-10 12:00  Lechia Gdańsk - Lech Poznań więcej
24-10 15:00  Warta Poznań - FASE Szczecin więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
24-10 12:00  Akademia Pogoń Szczecin - AP Reissa Poznań więcej
24-10 12:00  Lech Poznań - CWZS Bydgoszcz więcej
24-10 12:00  Chemik Bydgoszcz - Lotos Gdańsk UKS więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
24-10 13:00  Świt Szczecin - Sparta Gryfice więcej
24-10 18:00  Błękitni Stargard - Victoria Sianów więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
24-10 10:00  Błękitni Stargard - FASE Szczecin więcej
24-10 11:00  Bałtyk Koszalin - Gwardia Koszalin więcej
24-10 14:00  Bałtyk SP 7 Koszalin - Żaki Szczecin więcej
24-10 15:00  SALOS Szczecin - Kotwica Kołobrzeg więcej
24-10 16:00  Świt Szczecin - Sokół Karlino więcej
24-10 17:30  AP Kotwica Kołobrzeg - Arkonia Szczecin więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
24-10   Grupa Azoty Tarnów - Torus Wybrzeże Gdańsk więcej
24-10   MMTS Kwidzyn - NMC Górnik Zabrze więcej
24-10   Gwardia Opole - Sandra SPA Pogoń Szczecin więcej
24-10   Zagłębie Lubin - Łomża Vive Kielce więcej
24-10   Energa MKS Kalisz - Orlen Wisła Płock więcej
24-10   Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Stal Mielec więcej
24-10   KS SPR Chrobry Głogów - Azoty Puławy więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
24-10   SKPR USAR Kwidzyn - Nielba Wągrowiec więcej
24-10   Tytani Wejherowo - Sokół Kościerzyna więcej
24-10   Warmia Olsztyn - Gwardia Koszalin więcej
24-10   SMS ZPRP Gdańsk - GKS Żukowo więcej
24-10   Meble Wójcik Elbląg - SMS ZPRP Kwidzyn więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
24-10   Sambor Tczew - MKS Handball Czersk więcej
24-10   Jeziorak Iława - MKS Brodnica więcej
24-10   KPR Blejkan Gryfino - UKS Jedynka Kodo Morąg więcej
24-10   AZS UKW Bydgoszcz - Szczypiorniak Olsztyn więcej
24-10   SMS ZPRP II Kwidzyn - AZS UMK Toruń więcej
piłka ręczna II liga kobiet - grupa 2
24-10   MKS Kusy Szczecin - KU AZS Politechnika Koszalińska więcej
24-10   UKS Morski Sianów - GUKS Drwęca Lubicz więcej
24-10   Tytani Wejherowo - MKS Słupia Słupsk więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
24-10   DPD Legionovia Legionowo - E.Leclerc Radomka Radom więcej
24-10   Grot Budowlani Łódź - BKS Stal Bielsko-Biała więcej
24-10   Developres SkyRes Rzeszów - Enea PTPS Piła więcej
24-10   Volley Wrocław - ŁKS Commercecon Łódź więcej
24-10   Grupa Azoty Chemik Police - Energa MKS Kalisz więcej
24-10   Joker Świecie - Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia




Dziś mija 14 lat od uruchomienia portalu ligowiec.net. Portalu, o którym możemy powiedzieć nieskromnie, zmienił oblicze sportu w regionie zachodniopomorskim. Przez te 14 lat dla naszej załogi zmieniło się wszystko - śluby, dzieci, ale my nieustająco pielęgnujemy swoje hobby, jakim jest propagowanie sportu w regionie zachodniopomorskim.

Przez te lata powstała imponująca ilość materiałów na temat wydarzeń sportowych. Opisaliśmy ponad 125 tysięcy imprez sportowych, opublikowaliśmy prawie 74 tysięcy newsów i ponad 800 tysięcy zdjęć z wydarzeń sportowych. Ale nie byłoby nas bez Was - naszych czytelników, użytkowników i współtwórców portalu ligowiec.net. Jest Was - zarejestrowanych i stałych czytelników ponad 74 tysiące. A przez 13 lat dodaliście ponad milion komentarzy. Dziękujemy i prosimy o jeszcze!

Przez ten czas nie tylko opisujemy sportową rzeczywistość w regionie. Sami organizowaliśmy turnieje piłkarskie (Zima z Ligowiec.net), angażowaliśmy się w działalność charytatywną (m.in. Siatkarze dla Hospicjum) oraz konkursy i plebiscyty m.im. na Sportowca Roku czy też cykliczny już Plebiscyt na Piłkarza Województwa Zachodniopomorskiego.

W imieniu swoim dziękuję również całej redakcji za codzienny trud i zaangażowanie w rozwój portalu.

Aby dalej istnieć potrzebujemy teraz Waszego wsparcia. Zbieramy środki na utrzymanie serwera. Zapraszamy Was do wsparcia nas: https://zrzutka.pl/z/ligowiec


co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni październik 2020 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
3 » Borger trenerem FLoty
2 » MKS Kusy zaczyna walkę  »
1 » Grają w okręgówce
mecze:
75 » Dąb Dębice-Pomorzanin N »
62 » Stal Lipiany-Dąb Dębno
44 » Sokół Karlino-Polonia P »
40 » Jeziorak Szczecin-Sarma »
39 » Orzeł Wałcz-Hutnik Szcz »
38 » Olimp Złocieniec-Zawisz »
30 » Zefir Wyszewo-Sława Sła »
19 » WODR Barzkowice-Sparta  »
19 » Vineta Wolin-Mechanik B »
18 » Biali Sądów-Wieża Posto »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
BigFanPogo...
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2890
• imprez: 124924
• newsów: 74009
• użytkowników: 74967
• komentarzy: 1107280
• zdjęć: 803728
• relacji: 38836
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies