ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 24 październik 2020
pokaż:
24 październik
koszykówka Energa Basket Liga
Legia Warszawa - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 89 : 73 więcej
koszykówka Suzuki I liga
TBS Śląsk II Wrocław - Pogoń Prudnik 84 : 77 więcej
Rawlplug Sokół Łańcut - Dziki Warszawa 93 : 86 więcej
KS Księżak Łowicz - Energa Kotwica Kołobrzeg 82 : 75 więcej
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - TS Wisła Chemart Kraków 102 : 53 więcej
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
Politechnika Gdańska - MChKK Chełmno 75 : 86 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
Wicher Brojce - Iskra Golczewo 1 : 4 więcej
Orzeł Łoźnica - Mewa Resko 2 : 9 więcej
Arkonia Szczecin - Jeziorak Szczecin 0 : 2 więcej
Tanowia Tanowo - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 : 3 więcej
Sarmata Dobra - Piast Chociwel 4 : 1 więcej
Pomorzanin Nowogard - Jantar Dziwnów 7 : 1 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Dąb Dębice 2 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
CRS Pogoń Barlinek - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 3 : 0 więcej
Zorza Dobrzany - Orkan Suchań 1 : 1 więcej
A.P. Gavia Choszczno - Odra Chojna 0 : 3 więcej
Morzycko Moryń - Orzeł Grzędzice 5 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
Vimobilia Będzino - Saturn Mielno 10 : 1 więcej
Radew Białogórzyno - Pomorzanin Sławoborze 1 : 3 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Iskra Kłanino 8 : 0 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Zefir Wyszewo 2 : 2 więcej
Strong Zielenica - Głaz Tychowo 1 : 4 więcej
Płomień Myślino - Astra Ustronie Morskie 2 : 3 więcej
Sława Sławno - Gryf Polanów 2 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
Drzewiarz Świerczyna - KP Drawsko Pomorskie 1 : 9 więcej
Ikar Krosino - Wiarus Żółtnica 4 : 5 więcej
Redłovia Redło - Calisia Kalisz Pomorski 0 : 6 więcej
Mechanik Turowo - Pogoń Połczyn Zdrój 0 : 7 więcej
Światowid 63 Łobez - Olimp Złocieniec 3 : 1 więcej
Zawisza Grzmiąca - Drawa Drawno 4 : 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Lech Czaplinek - Sokół Karlino 0 : 0 więcej
MKP Szczecinek - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 : 3 więcej
Ina Goleniów - Olimp Gościno 2 : 0 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Orzeł Wałcz 3 : 1 więcej
Mechanik Bobolice - Gryf Kamień Pomorski 3 : 0 więcej
Wieża Postomino - Vineta Wolin 0 : 2 więcej
Polonia Płoty - Biali Sądów 1 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 1
Bałtyk Gostyń - Kotwica II Kołobrzeg 0 : 6 więcej
Derby Karścino - Syrena-Grot Rymań 2 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
Jastrząb Łosośnica - Masovia Maszewo 1 : 4 więcej
Sowianka Sowno - Leśnik Kliniska 0 : 1 więcej
Pomorzanin Przybiernów - Radowia Radowo Małe 1 : 0 więcej
Hanza Goleniów - Pionier Żarnowo 6 : 3 więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
Ina Ińsko - WODR Barzkowice 5 : 1 więcej
Zorza Tychowo - Rolpol Chlebowo 1 : 11 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Płomień Lisowo 2 : 2 więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
Zryw Kołbaskowo - Odrzanka Radziszewo 3 : 2 więcej
Wołczkowo-Bezrzecze - Czarni Szczecin 2 : 1 więcej
Wicher Steklno - Grot Gardno 0 : 5 więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
Witniczanka Witnica - Myśla Dargomyśl 3 : 2 więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
Piast Kolin - Czarni Fiege Lubanowo 2 : 2 więcej
piła nożna A Klasa gr. 7
Klon Krzęcin - Sokół Granowo 5 : 0 więcej
Świt Barnimie - Ina Recz 0 : 5 więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
Mirstal Mirosławiec - Kopanik Lubno 5 : 1 więcej
Wspólni Różewo - Grom Szwecja 3 : 2 więcej
Sokół Suliszewo - Gryf Budowo 4 : 2 więcej
piła nożna B Klasa gr. 3
Iskierka II Szczecin - FASE Szczecin 1 : 2 więcej
Aquila II Szczecin - Rybak Trzebież 2 : 3 więcej
GKS Kołbacz - Sztorm Szczecin 4 : 1 więcej
Okręt Szczecin - Prawobrzeże Szczecin 2 : 4 więcej
piła nożna III liga gr. II
Sokół Kleczew - GKS Przodkowo 0 : 1 więcej
Pomorzanin Toruń - Gwardia Koszalin 1 : 1 więcej
Nielba Wągrowiec - KP Starogard Gdański 0 : 2 więcej
Mieszko Gniezno - Górnik Konin 1 : 1 więcej
Unia Janikowo - Chemik Police 2 : 0 więcej
Flota Świnoujście - Gryf Wejherowo 3 : 1 więcej
Jarota Jarocin - Elana Toruń 1 : 2 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Koszalin 2 : 2 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała 3 : 0 więcej
Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok 1 : 0 więcej
Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 0 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk 4 : 5 więcej
Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin 0 : 5 więcej
Cracovia Kraków - Górnik Zabrze 1 : 1 więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
KS Futsal Oborniki - KS Gniezno 5 : 1 więcej
Best Drive Piła - LZS Dragon Bojano 6 : 6 więcej
piła nożna III liga Kobiet Makroregionalna
Energetyk Junior Gryfino - LFA Szczecin 0 : 5 więcej
piła nożna eWinner II liga
Garbarnia Kraków - Hutnik Kraków 2 : 1 więcej
Olimpia Elbląg - Górnik Polkowice 0 : 3 więcej
Skra Częstochowa - GKS Katowice 1 : 0 więcej
KKS Kalisz - Stal Rzeszów 0 : 2 więcej
Znicz Pruszków - Pogoń Siedlce 1 : 2 więcej
piła nożna II Liga Zachodnia Kobiet
UKS Bielawianka Bielawa - KS Skra Częstochowa 0 : 2 więcej
piła nożna II Liga PLO
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Sokół Stara Dąbrowa 7 : 1 więcej
Maxtrans-Sokół Karlino - Oldboje Bruskowo Wielkie 2 : 6 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Pamet Świdwin 3 : 0 więcej
Oldboje Wyszewo - TKKF Strażak Koszalin 2 : 1 więcej
piła nożna I Liga PLO
Mirstal Mirosławiec - Victoria Sianów 1 : 3 więcej
Iskra Białogard - STLA Szczecinek 3 : 0 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Zryw Kretomino 2 : 1 więcej
Amator Kołobrzeg - Mechanik Bobolice 3 : 4 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
AP Reissa Poznań - CWZS Bydgoszcz 3 : 0 więcej
Lechia Gdańsk - Lech Poznań 1 : 4 więcej
Arka Gdynia - Pogoń Szczecin 0 : 3 więcej
Warta Poznań - FASE Szczecin 1 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
Akademia Pogoń Szczecin - AP Reissa Poznań 1 : 2 więcej
Lech Poznań - CWZS Bydgoszcz 2 : 0 więcej
Chemik Bydgoszcz - Lotos Gdańsk UKS 0 : 5 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Świt Szczecin - Sparta Gryfice 8 : 1 więcej
Błękitni Stargard - Victoria Sianów 12 : 0 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
Błękitni Stargard - FASE Szczecin 3 : 5 więcej
Bałtyk Koszalin - Gwardia Koszalin 8 : 0 więcej
Bałtyk SP 7 Koszalin - Żaki Szczecin 2 : 0 więcej
SALOS Szczecin - Kotwica Kołobrzeg 4 : 0 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
Gwardia Opole - Sandra SPA Pogoń Szczecin 28 : 21 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
MKS Lublin - Ruch Chorzów 42 : 22 więcej
Piotrcovia Piotrków Tryb. - Młyny Stoisław Koszalin 33 : 28 więcej
SPR JKS Jarosław - Zagłębie Lubin 22 : 30 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
KPR Elbląg - SMS ZPRP Kwidzyn 29 : 18 więcej
Warmia Olsztyn - Gwardia Koszalin 28 : 27 więcej
SKPR USAR Kwidzyn - Nielba Wągrowiec 30 : 36 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
AZS UKW Bydgoszcz - Szczypiorniak Olsztyn 29 : 34 więcej
MKS Handball Czersk - Sambor Latocha Agropom Tczew 28 : 28k więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Joker Świecie - Polskie Przetwory Pałac Bydgoszc 1 : 3 więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr. 1
Trefl Lębork - Orzeł Międzyrzecz 1 : 3 więcej
Stoczniowiec Gdańsk - Wilki Wilczyn 2 : 3 więcej
Noteć Czarnków - SKS Gorzów Wielkopolski 3 : 1 więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
Wieżyca 2011 Stężyca - Sokół Mogilno 3 : 0 więcej
Gedania Gdańsk - Energetyk II Poznań 0 : 3 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia




Przypominamy o funkcjonalności portalu ligowiec.net, która jest dostępna dla KAŻDEGO użytkownika. Każdy z Was może dodać newsa, relację z meczu, czy innego wydarzenia sportowego, na którym był. Jak to zrobić?

Aby dodać newsa przykładowo w kategorii piłka nożna -> okręgówka, należy przejść do działu okręgówka, następnie kliknąć w baner u góry: Dodaj newsa. Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Po kliknięciu ten link otworzy się nam specjalny formularz, w którym należy wpisać treść newsa zgodnie , a następnie potwierdzić przyciskiem dodaj newsa.

autor: maggi

Uwaga. Przyciski dodaj swojego newsa w tej kategorii są dostępne tylko w konkretnych działach. Nie ma go na stronie głównej, także jest on nie widoczny, gdy klikniemy treść jakiegoś innego newsa zamieszczonego już u nas portalu. Pozwala to nam od razu przypisać newsa do właściwego działu.

Jakie kryteria musi spełniać news aby został zamieszczony?

Dodane przez użytkownika newsy muszą spełniać następujące kryteria:
- muszą być pisane poprawna polszczyzną, bez błędów ortograficznych.
- treść newsa musi być prawdziwa, jeśli użytkownik dodawać będzie nieprawdziwe informacje możliwość dodawania newsów zostanie zablokowana.

W przypadku wklejenia informacji z gazety, innej strony internetowej, radia lub TV bezwzględnie należy podać źródło. Jeśli użytkownik dodawać będzie newsy pozbawione źródła informacji możliwość dodawania newsów zostanie zablokowana.

Zapraszamy do dzielenia się informacjami, które macie.

co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni październik 2020 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
10 » Oświadczenie Kamila Twa »
1 » Klasyfikacja strzelców  »
1 » Gra III liga
mecze:
23 » Mechanik II Iskra Kłani »
17 » Gwardia Koszalin-Olimp  »
16 » Błękitni II Stargard-Dą »
14 » Rasel Dygowo-Pogoń Połc »
13 » Biali Sądów-MKP Szczeci »
9 » Pogoń Szczecin-Lechia G »
8 » Darłovia Darłowo-Ina Go »
7 » Flota Świnoujście-Hutni »
5 » Zefir Wyszewo-Vineta Wo »
5 » Bruk-Bet Termalica Niec »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 2
statystyki portalu
• drużyn: 2975
• imprez: 133610
• newsów: 75631
• użytkowników: 79583
• komentarzy: 1133510
• zdjęć: 835368
• relacji: 39526
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2021 - by ligowiec team
Polityka Cookies