ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - wrzesień 2020
dodaj sparing
pokaż:
02 wrzesień
piła nożna III liga gr. II
17:00  Gryf Wejherowo - Elana Toruń więcej
04 wrzesień
Wysoka Grzęda Baja Poland 2020 więcej
05 wrzesień
Wysoka Grzęda Baja Poland 2020 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
14:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Dąb Dębice więcej
12:00  Mewa Resko - Jeziorak Szczecin więcej
16:00  Iskra Golczewo - Sarmata Dobra więcej
15:00  KS Fala Międzyzdroje - Jantar Dziwnów więcej
16:00  Sparta Gryfice - Pomorzanin Nowogard więcej
15:00  Wicher Brojce - Prawobrzeże Świnoujście więcej
11:00  Stal Szczecin - Arkonia Szczecin więcej
15:00  Orzeł Łoźnica - Tanowia Tanowo więcej
15:00  Piast Chociwel - Mierzynianka Mierzyn więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
12:00  Iskra Banie - SCRS Barlinek więcej
11:00  Energetyk Gryfino - Orzeł Grzędzice więcej
11:00  A.P. Gavia Choszczno - Ogniwo Babinek więcej
13:00  Stal Lipiany - Osadnik Myślibórz więcej
15:00  Orkan Suchań - Kłos Pełczyce więcej
15:00  Zorza Dobrzany - Czcibor Cedynia więcej
17:00  Odra Chojna - Orzeł Trzcińsko-Zdrój więcej
16:00  Unia Dolice - Sokół Pyrzyce więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
15:30  Iskra Białogard - Iskra Kłanino więcej
16:00  Victoria Sianów - Pomorzanin Sławoborze więcej
17:00  Wybrzeże Biesiekierz - Wiekowianka Wiekowo więcej
17:00  Gryf Polanów - Głaz Tychowo więcej
16:00  Zefir Wyszewo - Płomień Myślino więcej
14:00  Saturn Mielno - Strong Zielenica więcej
17:00  Vimobilia Będzino - Radew Białogórzyno więcej
  Sława Sławno - Błękitni Stary Jarosław więcej
17:00  Astra Ustronie Morskie - LZS Kowalewice więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
16:00  Redłovia Redło - Orzeł Łubowo więcej
15:00  Drawa Drawno - Wiarus Żółtnica więcej
15:00  KP Drawsko Pomorskie - Pogoń Połczyn Zdrój więcej
14:00  Korona Człopa - Ikar Krosino więcej
16:00  Błonie Barwice - Światowid 63 Łobez więcej
15:00  Olimp Złocieniec - Orzeł Bierzwnik więcej
17:00  Calisia Kalisz Pomorski - Mechanik Turowo więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
12:00  Darłovia Darłowo - Wieża Postomino więcej
16:00  Sokół Karlino - Biali Sądów więcej
16:00  Ina Goleniów - Lech Czaplinek więcej
17:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - MKP Szczecinek więcej
16:00  Orzeł Wałcz - Mechanik Bobolice więcej
13:00  Polski Cukier Kluczevia Stargard - Gryf Kamień Pomorski więcej
  Sparta Węgorzyno - GKS Leśnik Manowo więcej
piła nożna A Klasa gr. 1
16:00  Wrzos Wrzosowo - Bizon Cerkwica więcej
  Płomień Pobłocie Wielkie - Grot Gorawino więcej
  Derby Karścino - Korona Stuchowo więcej
  Bałtyk Gostyń - Sokół Lulewice więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
  Jastrząb Łosośnica - OKS Center MD Goleniów więcej
  Znicz Wysoka Kamieńska - Pomorzanin Przybiernów więcej
  Zalew Stepnica - Leśnik Kliniska więcej
  Masovia Maszewo - Promień Mosty więcej
  Pionier Żarnowo - Radowia Radowo Małe więcej
  Hanza Goleniów - Błękitni Trzygłów więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
  Orzeł Pęzino - Orzeł Małkocin więcej
  WODR Barzkowice - Orkan Dalewo więcej
  Rolpol Chlebowo - Płomień Lisowo więcej
  Zorza Tychowo - Unia Stargard więcej
  Ina Ińsko - Dąbrovia Stara Dąbrowa więcej
  Polski Cukier Kluczevia II St. - Czarni Marianowo więcej
16:00  Sparta Skalin - Wicher Reptowo więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
  Odrzanka Radziszewo - Grot Gardno więcej
17:00  Kasta Szczecin-Majowe - Ehrle Dobra Szczecińska więcej
  Świat Drzewa KP Przecław - Czarni 44 Szczecin więcej
  Wołczkowo-Bezrzecze - Czarni Czarnówko więcej
15:00  Zryw Kołbaskowo - Chemik II Police więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
17:00  Witniczanka Witnica - Czcibor Cedynia więcej
  Pomorzanin Cychry - LUKS Krzywin więcej
  Myśla Dargomyśl - Rurzyca Nawodna więcej
  Sekwoja Brwice - Łabędź Widuchowa więcej
  Mieszko Mieszkowice - Zieloni Zielin więcej
  Piast Piaseczno - Zjednoczeni Kurzycko więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
  GKS Golenice - Bryza Reńsko więcej
  Błyskawica Kluki - Czarni Fiege Lubanowo więcej
  Unia Swochowo - Iskra II Banie więcej
16:00  Mechanik Warnice - Wicher Przelewice więcej
  Koral Mostkowo - Polonia Giżyn więcej
15:00  Piast Kolin - Piast Karsko więcej
piła nożna A Klasa gr. 7
16:00  Klon Krzęcin - Iskra Lutówko więcej
  Błękitni Sarnik - Pomorzanin Zamęcin więcej
16:00  Świt Barnimie - Iskra Warszyn więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
14:00  Mirstal Mirosławiec - Bytyń Nakielno więcej
piła nożna B Klasa gr. 1
  Prawobrzeże II Świnoujście - Orzeł Mrzeżyno więcej
17:00  Zieloni Wyszobór - Polonia II Płoty więcej
  Wicher II Brojce - Jantar II Dziwnów więcej
piła nożna B Klasa gr. 2
  Zorza II Dobrzany - Gwiazda Żalęcino więcej
  Sparta II Węgorzyno - Światowid 63 II Łobez więcej
  Dęby Rogowo - Ogniwo Dzwonowo więcej
piła nożna B Klasa gr. 3
  Future Szczecin - GKS Kołbacz więcej
  Prawobrzeże Szczecin - Aquila II Szczecin więcej
  FASE Szczecin - Arkonia II Szczecin więcej
  Pionier Szczecin - KS Sztorm więcej
  Iskierka II Szczecin - OKRĘT SZCZECIN więcej
  Victoria 95 Przecław - Rybak Trzebież więcej
piła nożna B Klasa gr. 4
  Energetyk II Gryfino - Stal II Lipiany więcej
  Klon Krzymów - Korona Klępicz więcej
  Sparta Sobiemyśl - Sokół Różańsko więcej
  Sokół II Pyrzyce - Polonia Gryfino więcej
piła nożna B Klasa gr. 5
  Sława Choszczno - Pionier Zwierzyn więcej
  Grom Płonno - Strzała Płotno więcej
  SCRS II Barlinek - Skrzydlaci Będargowo więcej
  Ina Stradzewo - Pomorzanka Jarosławsko więcej
piła nożna III liga gr. II
  Elana Toruń - Polonia Środa Wlkp. więcej
17:00  Górnik Konin - Flota Świnoujście więcej
14:00  Chemik Police - Kotwica Kołobrzeg więcej
11:00  Bałtyk Koszalin - Unia Janikowo więcej
14:00  GKS Przodkowo - KP Starogard Gdański więcej
17:00  Mieszko Gniezno - Bałtyk Gdynia więcej
17:00  Gwardia Koszalin - Świt Szczecin więcej
17:00  Jarota Jarocin - Pomorzanin Toruń więcej
13:00  Unia Swarzędz - Gryf Wejherowo więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
11:00  Wisła Kraków - Cracovia Kraków więcej
12:00  Korona Kielce - Gwarek Zabrze więcej
12:00  Legia Warszawa - SMS Łódź więcej
  FCB Escola Varsovia - Pogoń Szczecin więcej
  Lech Poznań - Śląsk Wrocław więcej
  Górnik Zabrze - Arka Gdynia więcej
  Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok więcej
  Hutnik Kraków - Lechia Gdańsk więcej
piła nożna III liga Kobiet Makroregionalna
13:00  Victoria Niemcz Osielsko - Victoria II Sianów więcej
15:00  Lechia Gdańsk - Juna-Trans Women Stare Oborzyska więcej
  Energetyk Junior Gryfino - MKS Lew Lębork więcej
  GOSRiT Luzino - Błękitni Stargard więcej
  Spójnia Białe Błota - Ladies Football Academy Szczecin więcej
  Górnicza Konin - KA4 resPect Krobia więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
12:00  UKS SMS Łódź - Olimpia Szczecin więcej
  Akademia Piłkarska LG - Górnik Łęczna więcej
  Śląsk Wrocław - GKS Katowice więcej
  AZS UJ Kraków - Sportis KKP Bydgoszcz więcej
  ROW Rybnik - Rolnik B. Głogówek więcej
  Medyk Konin - Czarni Sosnowiec więcej
piła nożna II liga
  Lech II Poznań - Hutnik Kraków więcej
  Górnik Polkowice - Sokół Ostróda więcej
  Pogoń Siedlce - Stal Rzeszów więcej
  Olimpia Grudziądz - Chojniczanka Chojnice więcej
  Znicz Pruszków - Bytovia Bytów więcej
  Olimpia Elbląg - Motor Lublin więcej
13:00  Błękitni Stargard - Wigry Suwałki więcej
17:00  Skra Częstochowa - KKS Kalisz więcej
  Garbarnia Kraków - Śląsk II Wrocław więcej
piła nożna II Liga Oldbojów
17:00  Oldboje Światowid 63 Łobez - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
17:00  Maxtrans-Sokół Karlino - Oldboje Wyszewo więcej
17:00  Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Oldboje Błękitni Gonne Małe więcej
17:00  Sokół Stara Dąbrowa - Oldboje Bruskowo Wielkie więcej
17:00  TKKF Strażak Koszalin - Bizon Cerkwica więcej
17:00  Pamet Świdwin - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
  KS Kielce - Torus Wybrzeże Gdańsk więcej
  Sandra SPA Pogoń Szczecin - Orlen Wisła Płock więcej
  NMC Górnik Zabrze - Stal Mielec więcej
  Grupa Azoty Tarnów - Azoty Puławy więcej
  MMTS Kwidzyn - KS SPR Chrobry Głogów więcej
  Gwardia Opole - Piotrkowianin Piotrków Tryb. więcej
  Zagłębie Lubin - Energa MKS Kalisz więcej
06 wrzesień
Wysoka Grzęda Baja Poland 2020 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
15:00  Dąb Dębno - Morzycko Moryń więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
17:00  Drzewiarz Świerczyna - Zawisza Grzmiąca więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
17:00  Olimp Gościno - Polonia Płoty więcej
17:00  Błękitni II Stargard - Iskierka Szczecin więcej
17:00  Rasel Dygowo - Vineta Wolin więcej
piła nożna A Klasa gr. 1
12:00  Syrena-Grot Rymań - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
  Grot Gorawino - Kotwica II Kołobrzeg więcej
  Resko Karcino - Płomień Pobłocie Wielkie więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
16:00  Vielgovia Szczecin - Aquila Szczecin więcej
17:00  Znicz Niedźwiedź - Wicher Steklno więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
15:00  Sęp Brzesko - Jedność Przewłoki więcej
piła nożna A Klasa gr. 7
16:00  Ina Nadarzyn - Ina Recz więcej
15:00  Orzeł Żeńsko - Sokół Sokoliniec więcej
14:00  Zjednoczeni Wapnica - Korona Raduń więcej
15:00  Sokół Granowo - Iskra Pomień więcej
piła nożna A Klasa gr. 8
12:00  KS Skibno - Derby Gwiazdowo więcej
11:00  Olympic Warszkowo - Darpol Barzowice więcej
12:00  Passat Bukowo Morskie - Błękitni Tychowo więcej
12:00  Płomień Jeżyczki - Arkadia Malechowo więcej
12:00  Pogoń Noskowo - Wrzos Wrześnica więcej
  KS Sieciemin - Fala ABFrost Gąski więcej
piła nożna A Klasa gr. 9
12:00  Hubertus Biały Bór - Grot Bonin więcej
14:00  KS Gwda Wielka - Drzewiarz Krosino więcej
14:00  Pogoń Wierzchowo - Błękitni Gonne Małe więcej
12:00  Sokół Spore - Wicher Rąbino więcej
13:00  Huragan Bierzwnica - Grom Świelino więcej
14:00  Hajka Zegrze Pomorskie - Gryf Dobrowo więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
  Legion Strączno - Grom Szwecja więcej
  Pionier 95 Borne Sulinowo - Błękitni Pomierzyn więcej
  Kopanik Lubno - Grom Giżyno więcej
  Znicz Dzikowo - Gryf Budowo więcej
  Santos Kłębowiec - Wspólni Różewo więcej
piła nożna B Klasa gr. 1
16:00  Gardominka Mechowo - Lotnik Czarne więcej
piła nożna B Klasa gr. 2
15:00  Unia II Dolice - Orkan II Suchań więcej
piła nożna III liga gr. II
15:00  Radunia Stężyca - Nielba Wągrowiec więcej
11:00  Pogoń II Szczecin - Sokół Kleczew więcej
09 wrzesień
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
  MKS Lublin - SPR JKS Jarosław więcej
  Piotrcovia Piotrków Tryb. - Zagłębie Lubin więcej
  KPR Kobierzyce - Ruch Chorzów więcej
  Start Elbląg - Młyny Stoisław Koszalin więcej
10 wrzesień
Mistrzostwa Świata w karate WUKF więcej
11 wrzesień
Mistrzostwa Świata w karate WUKF więcej
12 wrzesień
Mistrzostwa Świata w karate WUKF więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
  Pomorzanin Nowogard - Stal Szczecin więcej
16:00  Jantar Dziwnów - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
15:00  Jeziorak Szczecin - KS Fala Międzyzdroje więcej
15:00  Mierzynianka Mierzyn - Orzeł Łoźnica więcej
15:00  Tanowia Tanowo - Wicher Brojce więcej
16:00  Sarmata Dobra - Mewa Resko więcej
15:00  Dąb Dębice - Piast Chociwel więcej
17:30  Prawobrzeże Świnoujście - Sparta Gryfice więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
16:00  Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Energetyk Gryfino więcej
17:00  Morzycko Moryń - Iskra Banie więcej
16:00  SCRS Barlinek - Orkan Suchań więcej
17:00  Osadnik Myślibórz - A.P. Gavia Choszczno więcej
17:00  Ogniwo Babinek - Zorza Dobrzany więcej
17:00  Sokół Pyrzyce - Stal Lipiany więcej
  Czcibor Cedynia - Dąb Dębno więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
17:00  Płomień Myślino - Gryf Polanów więcej
11:00  Błękitni Stary Jarosław - Wybrzeże Biesiekierz więcej
16:30  Wiekowianka Wiekowo - Vimobilia Będzino więcej
12:00  Radew Białogórzyno - Saturn Mielno więcej
17:00  Strong Zielenica - Zefir Wyszewo więcej
17:00  Głaz Tychowo - Victoria Sianów więcej
17:00  Pomorzanin Sławoborze - Iskra Białogard więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
15:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Olimp Złocieniec więcej
16:00  Światowid 63 Łobez - Drzewiarz Świerczyna więcej
15:00  Ikar Krosino - Redłovia Redło więcej
16:00  Spójnia Świdwin - KP Drawsko Pomorskie więcej
16:00  Orzeł Bierzwnik - Drawa Drawno więcej
16:00  Wiarus Żółtnica - Błonie Barwice więcej
16:00  Zawisza Grzmiąca - Korona Człopa więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
15:00  Gryf Kamień Pomorski - Rasel Dygowo więcej
11:00  GKS Leśnik Manowo - Ina Goleniów więcej
14:00  Lech Czaplinek - Olimp Gościno więcej
16:00  Polonia Płoty - Darłovia Darłowo więcej
11:00  Wieża Postomino - Orzeł Wałcz więcej
16:00  MKP Szczecinek - Sparta Węgorzyno więcej
17:00  Vineta Wolin - Sokół Karlino więcej
12:00  Hutnik Szczecin - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
17:00  Iskierka Szczecin - Polski Cukier Kluczevia Stargard więcej
17:00  Mechanik Bobolice - Błękitni II Stargard więcej
piła nożna A Klasa gr. 1
  Sokół Lulewice - Wrzos Wrzosowo więcej
16:00  Korona Stuchowo - Syrena-Grot Rymań więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
  OKS Center MD Goleniów - Masovia Maszewo więcej
  Błękitni Trzygłów - Jastrząb Łosośnica więcej
  Promień Mosty - Pionier Żarnowo więcej
  Pomorzanin Przybiernów - Hanza Goleniów więcej
  Radowia Radowo Małe - Zalew Stepnica więcej
  Sowianka Sowno - Znicz Wysoka Kamieńska więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
  Unia Stargard - Rolpol Chlebowo więcej
15:00  Płomień Lisowo - WODR Barzkowice więcej
17:00  Dąbrovia Stara Dąbrowa - Zorza Tychowo więcej
  Czarni Marianowo - Orzeł Małkocin więcej
  Polski Cukier Kluczevia II St. - Sparta Skalin więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
  Wołczkowo-Bezrzecze - Znicz Niedźwiedź więcej
  Chemik II Police - Vielgovia Szczecin więcej
  Aquila Szczecin - Kasta Szczecin-Majowe więcej
  Czarni Czarnówko - Czarni 44 Szczecin więcej
  Grot Gardno - Świat Drzewa KP Przecław więcej
11:00  Ehrle Dobra Szczecińska - Odrzanka Radziszewo więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
  Zieloni Zielin - Pomorzanin Cychry więcej
  Łabędź Widuchowa - Mieszko Mieszkowice więcej
  Czcibor Cedynia - Sekwoja Brwice więcej
  Chrobry Lisie Pole - Witniczanka Witnica więcej
  LUKS Krzywin - Piast Piaseczno więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
  Bryza Reńsko - Sęp Brzesko więcej
  Wicher Przelewice - GKS Golenice więcej
15:00  Piast Kolin - Mechanik Warnice więcej
piła nożna A Klasa gr. 7
  Korona Raduń - Klon Krzęcin więcej
16:00  Świt Barnimie - Błękitni Sarnik więcej
  Iskra Warszyn - Iskra Pomień więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
16:00  Wspólni Różewo - Pionier 95 Borne Sulinowo więcej
16:00  Sokół Suliszewo - Santos Kłębowiec więcej
piła nożna B Klasa gr. 1
  Jantar II Dziwnów - Prawobrzeże II Świnoujście więcej
  Polonia II Płoty - Lotnik Czarne więcej
  Orzeł Mrzeżyno - Gardominka Mechowo więcej
piła nożna B Klasa gr. 2
  Światowid 63 II Łobez - Dęby Rogowo więcej
  Ogniwo Dzwonowo - Zorza II Dobrzany więcej
  Pomorzanin Krąpiel - Sparta II Węgorzyno więcej
piła nożna B Klasa gr. 3
  Arkonia II Szczecin - Prawobrzeże Szczecin więcej
  GKS Kołbacz - Iskierka II Szczecin więcej
  KS Sztorm - Victoria 95 Przecław więcej
  Rybak Trzebież - FASE Szczecin więcej
  Aquila II Szczecin - Future Szczecin więcej
  OKRĘT SZCZECIN - Pionier Szczecin więcej
piła nożna B Klasa gr. 4
  Stal II Lipiany - Sparta Sobiemyśl więcej
  Sokół Różańsko - Klon Krzymów więcej
  Korona Klępicz - Sokół II Pyrzyce więcej
  Zryw Góralice - Energetyk II Gryfino więcej
piła nożna B Klasa gr. 5
  Grom Płonno - SCRS II Barlinek więcej
  Skrzydlaci Będargowo - Sława Choszczno więcej
  Pionier Zwierzyn - Ina Stradzewo więcej
piła nożna III liga gr. II
16:00  Sokół Kleczew - Mieszko Gniezno więcej
16:00  Unia Janikowo - Pogoń II Szczecin więcej
13:00  KP Starogard Gdański - Unia Swarzędz więcej
16:00  Polonia Środa Wlkp. - Górnik Konin więcej
13:00  Pomorzanin Toruń - Elana Toruń więcej
16:00  Świt Szczecin - Bałtyk Koszalin więcej
17:00  Gryf Wejherowo - Gwardia Koszalin więcej
16:00  Nielba Wągrowiec - Chemik Police więcej
  Kotwica Kołobrzeg - GKS Przodkowo więcej
19:30  Bałtyk Gdynia - Jarota Jarocin więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
  Cracovia Kraków - Stal Mielec więcej
  Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk więcej
  Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała więcej
  Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin więcej
  Śląsk Wrocław - Lech Poznań więcej
  Wisła Płock - Legia Warszawa więcej
  Warta Poznań - Piast Gliwice więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
12:00  Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków więcej
12:00  SMS Łódź - FCB Escola Varsovia więcej
15:00  Cracovia Kraków - Hutnik Kraków więcej
  Śląsk Wrocław - Korona Kielce więcej
  Arka Gdynia - Lech Poznań więcej
  Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze więcej
piła nożna III liga Kobiet Makroregionalna
  Ladies Football Academy Szczecin - GOSRiT Luzino więcej
  Juna-Trans Women Stare Oborzyska - Spójnia Białe Błota więcej
  KA4 resPect Krobia - Victoria Niemcz Osielsko więcej
  MKS Lew Lębork - Górnicza Konin więcej
  Błękitni Stargard - Energetyk Junior Gryfino więcej
  Victoria II Sianów - Lechia Gdańsk więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
12:00  Sportis KKP Bydgoszcz - Śląsk Wrocław więcej
14:00  Olimpia Szczecin - AZS UJ Kraków więcej
  Górnik Łęczna - GKS Katowice więcej
  Czarni Sosnowiec - ROW Rybnik więcej
  Rolnik B. Głogówek - UKS SMS Łódź więcej
  Akademia Piłkarska LG - Medyk Konin więcej
piła nożna II liga
  KKS Kalisz - Garbarnia Kraków więcej
  Wigry Suwałki - Skra Częstochowa więcej
  Motor Lublin - Błękitni Stargard więcej
  Bytovia Bytów - Olimpia Elbląg więcej
  Chojniczanka Chojnice - Znicz Pruszków więcej
  Stal Rzeszów - Olimpia Grudziądz więcej
  Sokół Ostróda - Pogoń Siedlce więcej
  Hutnik Kraków - Górnik Polkowice więcej
  GKS Katowice - Lech II Poznań więcej
piła nożna II Liga Oldbojów
17:00  Bizon Cerkwica - Pamet Świdwin więcej
17:00  Oldboje Bruskowo Wielkie - TKKF Strażak Koszalin więcej
17:00  Oldboje Błękitni Gonne Małe - Sokół Stara Dąbrowa więcej
17:00  Maxtrans-Sokół Karlino - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo więcej
17:00  Oldboje Wyszewo - Oldboje Światowid 63 Łobez więcej
17:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Ikar Krosino więcej
13 wrzesień
Mistrzostwa Świata w karate WUKF więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
15:00  Arkonia Szczecin - Iskra Golczewo więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
15:00  Kłos Pełczyce - Odra Chojna więcej
11:00  Orzeł Grzędzice - Unia Dolice więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
14:00  LZS Kowalewice - Sława Sławno więcej
12:00  Iskra Kłanino - Astra Ustronie Morskie więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
13:00  Orzeł Łubowo - Calisia Kalisz Pomorski więcej
piła nożna A Klasa gr. 1
11:00  Bizon Cerkwica - Derby Karścino więcej
17:00  AP Kotwica Kołobrzeg - Grot Gorawino więcej
13:30  Resko Karcino - Bałtyk Gostyń więcej
11:00  Kotwica II Kołobrzeg - Płomień Pobłocie Wielkie więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
16:00  Wicher Reptowo - Ina Ińsko więcej
16:00  Orkan Dalewo - Orzeł Pęzino więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
16:00  Wicher Steklno - Zryw Kołbaskowo więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
16:00  Zjednoczeni Kurzycko - Myśla Dargomyśl więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
17:00  Jedność Przewłoki - Unia Swochowo więcej
15:00  Iskra II Banie - Koral Mostkowo więcej
15:00  Polonia Giżyn - Błyskawica Kluki więcej
15:00  Piast Karsko - Czarni Fiege Lubanowo więcej
piła nożna A Klasa gr. 7
15:00  Ina Recz - Sokół Granowo więcej
17:00  Iskra Lutówko - Orzeł Żeńsko więcej
15:00  Sokół Sokoliniec - Ina Nadarzyn więcej
14:30  Pomorzanin Zamęcin - Zjednoczeni Wapnica więcej
piła nożna A Klasa gr. 8
12:00  Wrzos Wrześnica - Płomień Jeżyczki więcej
  Arkadia Malechowo - Passat Bukowo Morskie więcej
13:00  Błękitni Tychowo - Olympic Warszkowo więcej
  Darpol Barzowice - KS Skibno więcej
12:00  Derby Gwiazdowo - KS Sieciemin więcej
16:00  Wieża II Postomino - Pogoń Noskowo więcej
piła nożna A Klasa gr. 9
12:00  Wicher Mierzym - Sokół Spore więcej
12:00  Drzewiarz Krosino - Huragan Bierzwnica więcej
12:00  Grot Bonin - Hajka Zegrze Pomorskie więcej
12:00  Wicher Rąbino - Pogoń Wierzchowo więcej
  Błękitni Gonne Małe - KS Gwda Wielka więcej
14:00  Grom Świelino - Hubertus Biały Bór więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
13:00  Bytyń Nakielno - Kopanik Lubno więcej
  Grom Giżyno - Legion Strączno więcej
  Grom Szwecja - Znicz Dzikowo więcej
  Błękitni Pomierzyn - Mirstal Mirosławiec więcej
piła nożna B Klasa gr. 1
15:00  Zieloni Wyszobór - Wicher II Brojce więcej
piła nożna B Klasa gr. 2
16:00  Gwiazda Żalęcino - Unia II Dolice więcej
piła nożna B Klasa gr. 5
14:00  Strzała Płotno - Pomorzanka Jarosławsko więcej
piła nożna III liga gr. II
15:00  Radunia Stężyca - Flota Świnoujście więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
15:00  Pogoń Szczecin - Wisła Kraków więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
12:00  Lechia Gdańsk - Legia Warszawa więcej
12:00  Gwarek Zabrze - Zagłębie Lubin więcej
15 wrzesień
Lisek i przyjaciele więcej
19 wrzesień
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
15:00  Piast Chociwel - Orzeł Łoźnica więcej
15:00  Dąb Dębice - Jantar Dziwnów więcej
15:00  KS Fala Międzyzdroje - Sarmata Dobra więcej
14:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Jeziorak Szczecin więcej
12:00  Mewa Resko - Arkonia Szczecin więcej
16:00  Iskra Golczewo - Pomorzanin Nowogard więcej
11:00  Stal Szczecin - Prawobrzeże Świnoujście więcej
16:00  Sparta Gryfice - Tanowia Tanowo więcej
16:00  Wicher Brojce - Mierzynianka Mierzyn więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
13:00  Energetyk Gryfino - Kłos Pełczyce więcej
15:00  Orkan Suchań - Morzycko Moryń więcej
13:00  Stal Lipiany - A.P. Gavia Choszczno więcej
16:00  Odra Chojna - SCRS Barlinek więcej
15:00  Zorza Dobrzany - Osadnik Myślibórz więcej
16:00  Iskra Banie - Czcibor Cedynia więcej
17:00  Sokół Pyrzyce - Orzeł Grzędzice więcej
16:00  Unia Dolice - Orzeł Trzcińsko-Zdrój więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
16:00  Victoria Sianów - Płomień Myślino więcej
15:30  Iskra Białogard - Głaz Tychowo więcej
16:00  Zefir Wyszewo - Radew Białogórzyno więcej
16:00  Gryf Polanów - Strong Zielenica więcej
14:00  Saturn Mielno - Wiekowianka Wiekowo więcej
16:30  Vimobilia Będzino - Błękitni Stary Jarosław więcej
16:00  Wybrzeże Biesiekierz - LZS Kowalewice więcej
17:00  Astra Ustronie Morskie - Sława Sławno więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
15:00  Drawa Drawno - Pogoń Połczyn Zdrój więcej
15:00  Olimp Złocieniec - Spójnia Świdwin więcej
16:00  Błonie Barwice - Drzewiarz Świerczyna więcej
15:00  KP Drawsko Pomorskie - Mechanik Turowo więcej
16:00  Korona Człopa - Światowid 63 Łobez więcej
16:00  Redłovia Redło - Zawisza Grzmiąca więcej
16:00  Wiarus Żółtnica - Orzeł Bierzwnik więcej
16:00  Calisia Kalisz Pomorski - Ikar Krosino więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
17:00  Rasel Dygowo - Iskierka Szczecin więcej
16:00  Ina Goleniów - MKP Szczecinek więcej
12:00  Darłovia Darłowo - Lech Czaplinek więcej
16:00  Olimp Gościno - GKS Leśnik Manowo więcej
13:00  Polski Cukier Kluczevia Stargard - Mechanik Bobolice więcej
15:00  Biali Sądów - Vineta Wolin więcej
15:00  Orzeł Wałcz - Polonia Płoty więcej
  Sparta Węgorzyno - Hutnik Szczecin więcej
16:00  Sokół Karlino - Gryf Kamień Pomorski więcej
piła nożna A Klasa gr. 1
  Derby Karścino - Sokół Lulewice więcej
14:00  Wrzos Wrzosowo - Resko Karcino więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
  Leśnik Kliniska - Radowia Radowo Małe więcej
  Pionier Żarnowo - OKS Center MD Goleniów więcej
  Masovia Maszewo - Błękitni Trzygłów więcej
  Jastrząb Łosośnica - Pomorzanin Przybiernów więcej
  Zalew Stepnica - Promień Mosty więcej
  Hanza Goleniów - Sowianka Sowno więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
  Zorza Tychowo - Wicher Reptowo więcej
  WODR Barzkowice - Unia Stargard więcej
  Rolpol Chlebowo - Dąbrovia Stara Dąbrowa więcej
  Ina Ińsko - Polski Cukier Kluczevia II St. więcej
  Sparta Skalin - Czarni Marianowo więcej
  Orzeł Pęzino - Płomień Lisowo więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
  Odrzanka Radziszewo - Aquila Szczecin więcej
  Świat Drzewa KP Przecław - Ehrle Dobra Szczecińska więcej
14:00  Kasta Szczecin-Majowe - Chemik II Police więcej
17:00  Zryw Kołbaskowo - Wołczkowo-Bezrzecze więcej
15:30  Czarni 44 Szczecin - Grot Gardno więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
  Myśla Dargomyśl - LUKS Krzywin więcej
  Sekwoja Brwice - Chrobry Lisie Pole więcej
  Mieszko Mieszkowice - Czcibor Cedynia więcej
  Rurzyca Nawodna - Zjednoczeni Kurzycko więcej
  Pomorzanin Cychry - Łabędź Widuchowa więcej
  Piast Piaseczno - Zieloni Zielin więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
15:00  Sęp Brzesko - Wicher Przelewice więcej
  Błyskawica Kluki - Iskra II Banie więcej
  Koral Mostkowo - Jedność Przewłoki więcej
  Unia Swochowo - Bryza Reńsko więcej
  Polonia Giżyn - Czarni Fiege Lubanowo więcej
  GKS Golenice - Piast Kolin więcej
16:00  Mechanik Warnice - Piast Karsko więcej
piła nożna A Klasa gr. 7
  Błękitni Sarnik - Iskra Warszyn więcej
piła nożna B Klasa gr. 1
  Lotnik Czarne - Orzeł Mrzeżyno więcej
  Prawobrzeże II Świnoujście - Zieloni Wyszobór więcej
  Wicher II Brojce - Polonia II Płoty więcej
piła nożna B Klasa gr. 2
  Zorza II Dobrzany - Światowid 63 II Łobez więcej
  Dęby Rogowo - Pomorzanin Krąpiel więcej
  Orkan II Suchań - Gwiazda Żalęcino więcej
piła nożna B Klasa gr. 3
  Victoria 95 Przecław - OKRĘT SZCZECIN więcej
  Prawobrzeże Szczecin - Future Szczecin więcej
  Iskierka II Szczecin - Aquila II Szczecin więcej
  FASE Szczecin - KS Sztorm więcej
  Arkonia II Szczecin - Rybak Trzebież więcej
  Pionier Szczecin - GKS Kołbacz więcej
piła nożna B Klasa gr. 4
  Klon Krzymów - Stal II Lipiany więcej
  Sokół II Pyrzyce - Sokół Różańsko więcej
  Sparta Sobiemyśl - Zryw Góralice więcej
  Polonia Gryfino - Korona Klępicz więcej
piła nożna B Klasa gr. 5
  Sława Choszczno - Grom Płonno więcej
  Ina Stradzewo - Skrzydlaci Będargowo więcej
  SCRS II Barlinek - Strzała Płotno więcej
piła nożna III liga gr. II
15:00  Górnik Konin - Pomorzanin Toruń więcej
  Elana Toruń - Bałtyk Gdynia więcej
13:00  Bałtyk Koszalin - Pogoń II Szczecin więcej
14:00  Chemik Police - Flota Świnoujście więcej
16:00  Gwardia Koszalin - KP Starogard Gdański więcej
16:30  Jarota Jarocin - Sokół Kleczew więcej
15:30  Świt Szczecin - Gryf Wejherowo więcej
16:00  Mieszko Gniezno - Unia Janikowo więcej
13:00  Unia Swarzędz - Kotwica Kołobrzeg więcej
13:00  GKS Przodkowo - Nielba Wągrowiec więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
  Lech Poznań - Warta Poznań więcej
  Lechia Gdańsk - Stal Mielec więcej
  Legia Warszawa - Górnik Zabrze więcej
  Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok więcej
  Podbeskidzie Bielsko-Biała - Raków Częstochowa więcej
  Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław więcej
  Wisła Kraków - Wisła Płock więcej
  Zagłębie Lubin - Cracovia Kraków więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
11:00  Wisła Kraków - Gwarek Zabrze więcej
12:00  Korona Kielce - Arka Gdynia więcej
12:00  Legia Warszawa - Cracovia Kraków więcej
  Górnik Zabrze - Lech Poznań więcej
  Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław więcej
  Hutnik Kraków - Jagiellonia Białystok więcej
  FCB Escola Varsovia - Lechia Gdańsk więcej
  Pogoń Szczecin - SMS Łódź więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
  We-Met Futsal Club Kamienica - AZS UG Gdańsk więcej
  Football Club 10 Zgierz - KS Futsal Piła więcej
  TAF Toruń - Futbalo Białystok więcej
  Mrówka Mosina - KS Futsal Oborniki więcej
  We-Met Futsal Club Kamienica - KS Gniezno więcej
  LZS Dragon Bojano - Legia Warszawa więcej
   Futsal Victoria Sulejówek - Futsal Szczecin więcej
   Malwee Łódź - KS Gniezno więcej
piła nożna III liga Kobiet Makroregionalna
13:00  Victoria Niemcz Osielsko - MKS Lew Lębork więcej
15:00  Lechia Gdańsk - KA4 resPect Krobia więcej
  Górnicza Konin - Błękitni Stargard więcej
  GOSRiT Luzino - Energetyk Junior Gryfino więcej
  Spójnia Białe Błota - Victoria II Sianów więcej
  Ladies Football Academy Szczecin - Juna-Trans Women Stare Oborzyska więcej
piła nożna II liga
15:00  Błękitni Stargard - Bytovia Bytów więcej
16:00  Skra Częstochowa - Motor Lublin więcej
  Olimpia Grudziądz - Sokół Ostróda więcej
  Śląsk II Wrocław - KKS Kalisz więcej
  Garbarnia Kraków - Wigry Suwałki więcej
  Olimpia Elbląg - Chojniczanka Chojnice więcej
  Górnik Polkowice - GKS Katowice więcej
  Pogoń Siedlce - Hutnik Kraków więcej
  Znicz Pruszków - Stal Rzeszów więcej
piła nożna II Liga Oldbojów
17:00  Ikar Krosino - Oldboje Wyszewo więcej
17:00  Oldboje Światowid 63 Łobez - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo więcej
17:00  Sokół Stara Dąbrowa - Maxtrans-Sokół Karlino więcej
17:00  TKKF Strażak Koszalin - Oldboje Błękitni Gonne Małe więcej
17:00  Pamet Świdwin - Oldboje Bruskowo Wielkie więcej
17:00  Bizon Cerkwica - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
20 wrzesień
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
15:00  Dąb Dębno - Ogniwo Babinek więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
12:00  Iskra Kłanino - Pomorzanin Sławoborze więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
17:00  Błękitni II Stargard - Wieża Postomino więcej
piła nożna A Klasa gr. 1
15:30  Syrena-Grot Rymań - Bizon Cerkwica więcej
12:00  Grot Gorawino - Kotwica II Kołobrzeg więcej
12:00  Grot Gorawino - Korona Stuchowo więcej
  Bałtyk Gostyń - Płomień Pobłocie Wielkie więcej
  Kotwica II Kołobrzeg - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
15:00  Orzeł Małkocin - Orkan Dalewo więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
16:00  Vielgovia Szczecin - Wicher Steklno więcej
16:00  Znicz Niedźwiedź - Czarni Czarnówko więcej
piła nożna A Klasa gr. 7
14:00  Iskra Pomień - Ina Recz więcej
14:00  Ina Nadarzyn - Iskra Lutówko więcej
15:00  Orzeł Żeńsko - Korona Raduń więcej
16:00  Klon Krzęcin - Pomorzanin Zamęcin więcej
14:00  Zjednoczeni Wapnica - Świt Barnimie więcej
15:00  Sokół Granowo - Sokół Sokoliniec więcej
piła nożna A Klasa gr. 8
  Fala ABFrost Gąski - Derby Gwiazdowo więcej
12:00  KS Skibno - Błękitni Tychowo więcej
11:00  Olympic Warszkowo - Arkadia Malechowo więcej
12:00  Passat Bukowo Morskie - Wrzos Wrześnica więcej
  KS Sieciemin - Darpol Barzowice więcej
12:00  Płomień Jeżyczki - Wieża II Postomino więcej
piła nożna A Klasa gr. 9
14:00  KS Gwda Wielka - Wicher Rąbino więcej
13:00  Huragan Bierzwnica - Błękitni Gonne Małe więcej
  Gryf Dobrowo - Grot Bonin więcej
12:00  Hubertus Biały Bór - Drzewiarz Krosino więcej
14:00  Pogoń Wierzchowo - Wicher Mierzym więcej
14:00  Hajka Zegrze Pomorskie - Grom Świelino więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
  Mirstal Mirosławiec - Wspólni Różewo więcej
  Znicz Dzikowo - Grom Giżyno więcej
14:00  Legion Strączno - Bytyń Nakielno więcej
  Kopanik Lubno - Błękitni Pomierzyn więcej
  Pionier 95 Borne Sulinowo - Sokół Suliszewo więcej
  Gryf Budowo - Grom Szwecja więcej
piła nożna B Klasa gr. 1
15:00  Gardominka Mechowo - Jantar II Dziwnów więcej
piła nożna B Klasa gr. 2
15:00  Unia II Dolice - Ogniwo Dzwonowo więcej
piła nożna B Klasa gr. 5
14:00  Pomorzanka Jarosławsko - Pionier Zwierzyn więcej
piła nożna III liga gr. II
15:00  Radunia Stężyca - Polonia Środa Wlkp. więcej
26 wrzesień
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
15:00  Orzeł Łoźnica - Wicher Brojce więcej
16:00  Jantar Dziwnów - Piast Chociwel więcej
15:30  Tanowia Tanowo - Stal Szczecin więcej
16:00  Sarmata Dobra - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
15:00  Jeziorak Szczecin - Dąb Dębice więcej
15:00  Mierzynianka Mierzyn - Sparta Gryfice więcej
  Pomorzanin Nowogard - Mewa Resko więcej
16:00  Prawobrzeże Świnoujście - Iskra Golczewo więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
  Czcibor Cedynia - Orkan Suchań więcej
15:00  SCRS Barlinek - Energetyk Gryfino więcej
16:00  Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Sokół Pyrzyce więcej
16:00  A.P. Gavia Choszczno - Zorza Dobrzany więcej
13:00  Kłos Pełczyce - Unia Dolice więcej
17:00  Ogniwo Babinek - Iskra Banie więcej
16:00  Osadnik Myślibórz - Dąb Dębno więcej
17:00  Morzycko Moryń - Odra Chojna więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
16:00  Pomorzanin Sławoborze - Astra Ustronie Morskie więcej
16:00  Radew Białogórzyno - Gryf Polanów więcej
16:00  Głaz Tychowo - Iskra Kłanino więcej
16:00  LZS Kowalewice - Vimobilia Będzino więcej
16:00  Płomień Myślino - Iskra Białogard więcej
17:00  Strong Zielenica - Victoria Sianów więcej
  Sława Sławno - Wybrzeże Biesiekierz więcej
16:00  Wiekowianka Wiekowo - Zefir Wyszewo więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
16:00  Światowid 63 Łobez - Redłovia Redło więcej
  Mechanik Turowo - Olimp Złocieniec więcej
16:00  Zawisza Grzmiąca - Calisia Kalisz Pomorski więcej
16:00  Spójnia Świdwin - Drawa Drawno więcej
16:00  Orzeł Bierzwnik - Błonie Barwice więcej
15:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Wiarus Żółtnica więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
16:00  Lech Czaplinek - Orzeł Wałcz więcej
12:00  Hutnik Szczecin - Ina Goleniów więcej
16:00  MKP Szczecinek - Olimp Gościno więcej
16:00  Mechanik Bobolice - Rasel Dygowo więcej
15:00  Polonia Płoty - Błękitni II Stargard więcej
11:00  GKS Leśnik Manowo - Darłovia Darłowo więcej
16:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - Sparta Węgorzyno więcej
17:00  Iskierka Szczecin - Sokół Karlino więcej
15:00  Gryf Kamień Pomorski - Biali Sądów więcej
14:00  Wieża Postomino - Polski Cukier Kluczevia Stargard więcej
piła nożna A Klasa gr. 1
  Bałtyk Gostyń - Wrzos Wrzosowo więcej
  Sokół Lulewice - Syrena-Grot Rymań więcej
  Korona Stuchowo - Płomień Pobłocie Wielkie więcej
16:00  Korona Stuchowo - Kotwica II Kołobrzeg więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
  Znicz Wysoka Kamieńska - Hanza Goleniów więcej
  Pomorzanin Przybiernów - Masovia Maszewo więcej
  OKS Center MD Goleniów - Zalew Stepnica więcej
  Promień Mosty - Leśnik Kliniska więcej
  Sowianka Sowno - Jastrząb Łosośnica więcej
  Błękitni Trzygłów - Pionier Żarnowo więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
  Polski Cukier Kluczevia II St. - Zorza Tychowo więcej
15:00  Płomień Lisowo - Orzeł Małkocin więcej
  Dąbrovia Stara Dąbrowa - WODR Barzkowice więcej
  Unia Stargard - Orzeł Pęzino więcej
  Sparta Skalin - Ina Ińsko więcej
  Czarni Marianowo - Orkan Dalewo więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
  Wołczkowo-Bezrzecze - Vielgovia Szczecin więcej
  Czarni Czarnówko - Grot Gardno więcej
  Chemik II Police - Odrzanka Radziszewo więcej
11:00  Ehrle Dobra Szczecińska - Czarni 44 Szczecin więcej
  Aquila Szczecin - Świat Drzewa KP Przecław więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
  Łabędź Widuchowa - Piast Piaseczno więcej
  Czcibor Cedynia - Pomorzanin Cychry więcej
  Chrobry Lisie Pole - Mieszko Mieszkowice więcej
  Zieloni Zielin - Myśla Dargomyśl więcej
  LUKS Krzywin - Rurzyca Nawodna więcej
16:00  Witniczanka Witnica - Sekwoja Brwice więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
  Bryza Reńsko - Koral Mostkowo więcej
16:00  Mechanik Warnice - GKS Golenice więcej
  Wicher Przelewice - Unia Swochowo więcej
14:00  Piast Kolin - Sęp Brzesko więcej
piła nożna A Klasa gr. 7
  Iskra Warszyn - Ina Recz więcej
  Korona Raduń - Ina Nadarzyn więcej
  Błękitni Sarnik - Zjednoczeni Wapnica więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
16:00  Wspólni Różewo - Kopanik Lubno więcej
16:00  Sokół Suliszewo - Mirstal Mirosławiec więcej
piła nożna B Klasa gr. 1
  Polonia II Płoty - Orzeł Mrzeżyno więcej
  Wicher II Brojce - Prawobrzeże II Świnoujście więcej
  Jantar II Dziwnów - Lotnik Czarne więcej
piła nożna B Klasa gr. 2
  Sparta II Węgorzyno - Dęby Rogowo więcej
  Światowid 63 II Łobez - Unia II Dolice więcej
  Ogniwo Dzwonowo - Orkan II Suchań więcej
  Pomorzanin Krąpiel - Zorza II Dobrzany więcej
piła nożna B Klasa gr. 3
  Aquila II Szczecin - Pionier Szczecin więcej
  OKRĘT SZCZECIN - FASE Szczecin więcej
  Future Szczecin - Iskierka II Szczecin więcej
  KS Sztorm - Arkonia II Szczecin więcej
  Rybak Trzebież - Prawobrzeże Szczecin więcej
  GKS Kołbacz - Victoria 95 Przecław więcej
piła nożna B Klasa gr. 4
  Stal II Lipiany - Sokół II Pyrzyce więcej
  Sokół Różańsko - Polonia Gryfino więcej
  Zryw Góralice - Klon Krzymów więcej
  Energetyk II Gryfino - Sparta Sobiemyśl więcej
piła nożna B Klasa gr. 5
  Skrzydlaci Będargowo - Pomorzanka Jarosławsko więcej
  Grom Płonno - Ina Stradzewo więcej
  SCRS II Barlinek - Sława Choszczno więcej
piła nożna III liga gr. II
16:00  Gryf Wejherowo - Bałtyk Koszalin więcej
16:00  KP Starogard Gdański - Świt Szczecin więcej
16:00  Pomorzanin Toruń - Radunia Stężyca więcej
  Kotwica Kołobrzeg - Gwardia Koszalin więcej
15:00  Unia Janikowo - Jarota Jarocin więcej
16:00  Sokół Kleczew - Elana Toruń więcej
19:30  Bałtyk Gdynia - Górnik Konin więcej
16:00  Polonia Środa Wlkp. - Chemik Police więcej
16:00  Flota Świnoujście - GKS Przodkowo więcej
15:00  Nielba Wągrowiec - Unia Swarzędz więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
  Cracovia Kraków - Raków Częstochowa więcej
  Górnik Zabrze - Wisła Kraków więcej
  Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin więcej
  Lech Poznań - Pogoń Szczecin więcej
  Lechia Gdańsk - Podbeskidzie Bielsko-Biała więcej
  Legia Warszawa - Śląsk Wrocław więcej
  Stal Mielec - Piast Gliwice więcej
  Wisła Płock - Warta Poznań więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
12:00  Arka Gdynia - Zagłębie Lubin więcej
12:00  SMS Łódź - Górnik Zabrze więcej
12:00  Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa więcej
  Cracovia Kraków - FCB Escola Varsovia więcej
  Śląsk Wrocław - Wisła Kraków więcej
  Lech Poznań - Korona Kielce więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
  Futsal Szczecin - Malwee Łódź więcej
  KS Gniezno - LZS Dragon Bojano więcej
  Futbalo Białystok - Mrówka Mosina więcej
  We-Met Futsal Club Kamienica - Football Club 10 Zgierz więcej
  KS Futsal Piła - TAF Toruń więcej
  KS Futsal Oborniki - Futsal Victoria Sulejówek więcej
  AZS UG Gdańsk - Legia Warszawa więcej
piła nożna III liga Kobiet Makroregionalna
  Juna-Trans Women Stare Oborzyska - GOSRiT Luzino więcej
  KA4 resPect Krobia - Spójnia Białe Błota więcej
  MKS Lew Lębork - Lechia Gdańsk więcej
  Victoria II Sianów - Ladies Football Academy Szczecin więcej
  Błękitni Stargard - Victoria Niemcz Osielsko więcej
  Energetyk Junior Gryfino - Górnicza Konin więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
15:00  UKS SMS Łódź - Czarni Sosnowiec więcej
  Medyk Konin - Górnik Łęczna więcej
  ROW Rybnik - Akademia Piłkarska LG więcej
  Śląsk Wrocław - Olimpia Szczecin więcej
  AZS UJ Kraków - Rolnik B. Głogówek więcej
  GKS Katowice - Sportis KKP Bydgoszcz więcej
piła nożna II liga
  Sokół Ostróda - Znicz Pruszków więcej
  Wigry Suwałki - Śląsk II Wrocław więcej
  Motor Lublin - Garbarnia Kraków więcej
  Bytovia Bytów - Skra Częstochowa więcej
  Chojniczanka Chojnice - Błękitni Stargard więcej
  Stal Rzeszów - Olimpia Elbląg więcej
  Hutnik Kraków - Olimpia Grudziądz więcej
  GKS Katowice - Pogoń Siedlce więcej
  Lech II Poznań - Górnik Polkowice więcej
piła nożna II Liga Oldbojów
16:00  Oldboje Błękitni Gonne Małe - Pamet Świdwin więcej
16:00  Oldboje Bruskowo Wielkie - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
16:00  Maxtrans-Sokół Karlino - TKKF Strażak Koszalin więcej
16:00  Sokół Stara Dąbrowa - Oldboje Światowid 63 Łobez więcej
16:00  Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Ikar Krosino więcej
16:00  Oldboje Wyszewo - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
27 wrzesień
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
15:00  Arkonia Szczecin - KS Fala Międzyzdroje więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
11:00  Orzeł Grzędzice - Stal Lipiany więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
14:00  Błękitni Stary Jarosław - Saturn Mielno więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
13:00  Orzeł Łubowo - KP Drawsko Pomorskie więcej
16:00  Drzewiarz Świerczyna - Korona Człopa więcej
piła nożna A Klasa gr. 1
13:30  Resko Karcino - Derby Karścino więcej
17:00  Bizon Cerkwica - Grot Gorawino więcej
  Płomień Pobłocie Wielkie - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
15:00  Wicher Reptowo - Rolpol Chlebowo więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
16:00  Znicz Niedźwiedź - Zryw Kołbaskowo więcej
16:00  Wicher Steklno - Kasta Szczecin-Majowe więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
14:00  Iskra II Banie - Czarni Fiege Lubanowo więcej
15:00  Jedność Przewłoki - Błyskawica Kluki więcej
14:00  Piast Karsko - Polonia Giżyn więcej
piła nożna A Klasa gr. 7
14:00  Sokół Sokoliniec - Iskra Pomień więcej
14:00  Pomorzanin Zamęcin - Orzeł Żeńsko więcej
16:00  Iskra Lutówko - Sokół Granowo więcej
13:00  Świt Barnimie - Klon Krzęcin więcej
piła nożna A Klasa gr. 8
12:00  Pogoń Noskowo - Płomień Jeżyczki więcej
12:00  Wrzos Wrześnica - Olympic Warszkowo więcej
  Arkadia Malechowo - KS Skibno więcej
13:00  Błękitni Tychowo - KS Sieciemin więcej
  Darpol Barzowice - Fala ABFrost Gąski więcej
16:00  Wieża II Postomino - Passat Bukowo Morskie więcej
piła nożna A Klasa gr. 9
12:00  Wicher Rąbino - Huragan Bierzwnica więcej
12:00  Drzewiarz Krosino - Hajka Zegrze Pomorskie więcej
14:00  Grom Świelino - Gryf Dobrowo więcej
  Błękitni Gonne Małe - Hubertus Biały Bór więcej
12:00  Wicher Mierzym - KS Gwda Wielka więcej
12:00  Sokół Spore - Pogoń Wierzchowo więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
13:00  Bytyń Nakielno - Znicz Dzikowo więcej
  Błękitni Pomierzyn - Legion Strączno więcej
  Santos Kłębowiec - Pionier 95 Borne Sulinowo więcej
  Grom Giżyno - Gryf Budowo więcej
piła nożna B Klasa gr. 1
15:00  Zieloni Wyszobór - Gardominka Mechowo więcej
piła nożna B Klasa gr. 5
14:00  Strzała Płotno - Pionier Zwierzyn więcej
piła nożna III liga gr. II
11:00  Pogoń II Szczecin - Mieszko Gniezno więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
12:00  Gwarek Zabrze - Hutnik Kraków więcej
12:00  Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin więcej
30 wrzesień
piła nożna II liga
16:00  Skra Częstochowa - Chojniczanka Chojnice więcej
17:00  Błękitni Stargard - Stal Rzeszów więcej
  Pogoń Siedlce - Lech II Poznań więcej
  Olimpia Grudziądz - GKS Katowice więcej
  Znicz Pruszków - Hutnik Kraków więcej
  Olimpia Elbląg - Sokół Ostróda więcej
  Śląsk II Wrocław - Motor Lublin więcej
  Garbarnia Kraków - Bytovia Bytów więcej
  KKS Kalisz - Wigry Suwałki więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni wrzesień 2020 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
7 » Rusza XXX - jubileuszow »
2 » Nowe szaty Portowców
2 » Grają o Puchar Polski Z »
2 » Sobieszczuk odchodzi z  »
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Ponad 1000 niespodziane »
1 » UKS Energetyk Junior Gr »
1 » W. Fadecki: Pod względe »
1 » Wyczekiwane Święto
1 » POMORSKA LIGA OLDBOJÓW »
mecze:
40 » Hutnik Szczecin-Polonia »
32 » Osadnik Myślibórz-SCRS  »
25 » Dąb Dębno-Orzeł Grzędzi »
22 » SCRS Barlinek-A.P. Gavi »
22 » Chemik Police-Gwardia K »
19 » Radunia Stężyca-Świt Sz »
17 » A.P. Gavia Choszczno-Kł »
17 » Błękitni Stary Jarosław »
16 » Pomorzanin Nowogard-Mie »
15 » Jarota Jarocin-Kotwica  »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2874
• imprez: 123407
• newsów: 73655
• użytkowników: 74594
• komentarzy: 1097352
• zdjęć: 796617
• relacji: 38639
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies