ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 27 wrzesień 2020
dodaj sparing
pokaż:
27 wrzesień
Turniej Mistrzostw Polski w Piłce Siatkowej na Siedząco więcej
4 runda 1 Ligi Żeglarskiej więcej
koszykówka Energa Basket Liga
17:35  HydroTruck Radom - Polski Cukier Toruń więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
11:00  Orzeł Grzędzice - Stal Lipiany więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
11:00  Sława Sławno - Wybrzeże Biesiekierz więcej
14:00  Błękitni Stary Jarosław - Saturn Mielno więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
13:00  Orzeł Łubowo - KP Drawsko Pomorskie więcej
16:00  Drzewiarz Świerczyna - Korona Człopa więcej
piła nożna A Klasa gr. 1
12:00  Płomień Pobłocie Wielkie - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
13:30  Resko Karcino - Derby Karścino więcej
17:00  Bizon Cerkwica - Grot Gorawino więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
11:00  Błękitni Trzygłów - Pionier Żarnowo więcej
14:00  Znicz Wysoka Kamieńska - Hanza Goleniów więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
14:00  Sparta Skalin - Ina Ińsko więcej
15:00  Wicher Reptowo - Rolpol Chlebowo więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
13:00  Czarni Czarnówko - Grot Gardno więcej
16:00  Znicz Niedźwiedź - Zryw Kołbaskowo więcej
16:00  Chemik II Police - Odrzanka Radziszewo więcej
16:00  Wicher Steklno - Kasta Szczecin-Majowe więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
13:00  Chrobry Lisie Pole - Mieszko Mieszkowice więcej
14:00  Łabędź Widuchowa - Piast Piaseczno więcej
16:00  Czcibor Cedynia - Pomorzanin Cychry więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
14:00  Iskra II Banie - Czarni Fiege Lubanowo więcej
15:00  Jedność Przewłoki - Błyskawica Kluki więcej
15:00  Wicher Przelewice - Unia Swochowo więcej
16:00  Bryza Reńsko - Koral Mostkowo więcej
16:30  Piast Karsko - Polonia Giżyn więcej
piła nożna A Klasa gr. 7
13:00  Świt Barnimie - Orzeł Żeńsko więcej
14:00  Iskra Warszyn - Ina Recz więcej
14:00  Pomorzanin Zamęcin - Ina Nadarzyn więcej
14:00  Sokół Sokoliniec - Iskra Pomień więcej
15:00  Korona Raduń - Sokół Granowo więcej
16:00  Iskra Lutówko - Klon Krzęcin więcej
piła nożna A Klasa gr. 8
12:00  Płomień Jeżyczki - Passat Bukowo Morskie więcej
12:00  Wrzos Wrześnica - KS Skibno więcej
12:00  Arkadia Malechowo - KS Sieciemin więcej
13:00  Błękitni Tychowo - Derby Gwiazdowo więcej
16:00  Wieża II Postomino - Olympic Warszkowo więcej
piła nożna A Klasa gr. 9
11:00  Błękitni Gonne Małe - Hajka Zegrze Pomorskie więcej
12:00  Sokół Spore - Hubertus Biały Bór więcej
12:00  Wicher Rąbino - Grot Bonin więcej
13:00  Huragan Bierzwnica - Wicher Mierzym więcej
14:00  Grom Świelino - Gryf Dobrowo więcej
14:00  Pogoń Wierzchowo - KS Gwda Wielka więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
13:00  Błękitni Pomierzyn - Legion Strączno więcej
13:00  Bytyń Nakielno - Znicz Dzikowo więcej
14:00  Santos Kłębowiec - Pionier 95 Borne Sulinowo więcej
16:00  Sad Chwiram - Grom Szwecja więcej
piła nożna B Klasa gr. 1
11:00  Wicher II Brojce - Prawobrzeże II Świnoujście więcej
11:00  Jantar II Dziwnów - Lotnik Czarne więcej
15:00  Zieloni Wyszobór - Gardominka Mechowo więcej
piła nożna B Klasa gr. 2
14:00  Pomorzanin Krąpiel - Unia II Dolice więcej
16:00  Dęby Rogowo - Zorza II Dobrzany więcej
piła nożna B Klasa gr. 3
11:00  Rybak Trzebież - Prawobrzeże Szczecin więcej
piła nożna B Klasa gr. 4
13:00  Zryw Góralice - Klon Krzymów więcej
14:30  Energetyk II Gryfino - Sparta Sobiemyśl więcej
15:00  Morzycko II Moryń - Korona Klępicz więcej
16:00  Stal II Lipiany - Sokół II Pyrzyce więcej
16:00  Sokół Różańsko - Polonia Gryfino więcej
piła nożna B Klasa gr. 5
14:00  Strzała Płotno - Pionier Zwierzyn więcej
15:00  Skrzydlaci Będargowo - Pomorzanka Jarosławsko więcej
15:00  Grom Płonno - Ina Stradzewo więcej
piła nożna III liga gr. II
11:00  Pogoń II Szczecin - Mieszko Gniezno więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
15:00  Lech Poznań - Pogoń Szczecin więcej
17:30  Legia Warszawa - Śląsk Wrocław więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
12:00  Cracovia Kraków - FCB Escola Varsovia więcej
12:00  Lech Poznań - Korona Kielce więcej
12:00  Gwarek Zabrze - Hutnik Kraków więcej
12:00  Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin więcej
13:00  Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
15:00  Futbalo Białystok - Mrówka Mosina więcej
17:00  We-Met Futsal Club Kamienica - Football Club 10 Zgierz więcej
piła nożna III liga Kobiet Makroregionalna
13:00  MKS Lew Lębork - Lechia Gdańsk więcej
14:00  Juna-Trans Women Stare Oborzyska - GOSRiT Luzino więcej
17:00  Błękitni Stargard - Victoria Niemcz Osielsko więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
11:00  ROW Rybnik - Akademia Piłkarska LG więcej
13:00  GKS Katowice - Sportis KKP Bydgoszcz więcej
piła nożna II Liga Zachodnia Kobiet
11:00  Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - Unifreeze Górzno więcej
14:00  WAP Włocławek - UKS Bielawianka Bielawa więcej
16:00  AP Kotwica Kołobrzeg - GSS Grodzisk Wielkopolski więcej
16:00  KS Skra Częstochowa - ISD-UJD Częstochowa więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
14:00  AP Reissa Poznań - Lechia Gdańsk więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
12:00  Flota Świnoujście - Prawobrzeże Świnoujście więcej
13:30  Arkonia Szczecin - Stal Szczecin więcej
16:00  Bałtyk Koszalin - Świt Szczecin więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
11:00  Unia Białogard - Sokół Karlino więcej
11:00  Błękitni Stargard - Akademia MKP Szczecinek więcej
13:30  Chemik Police - Świt Szczecin więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
20:30  Grupa Azoty Chemik Police - E.Leclerc Radomka Radom więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni wrzesień 2020 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
dzisiejsze newsy
inne/inne sporty: 1
piłka nożna/Ekstraklasa: 1
piłka nożna/Futsal: 1
piłka nożna/III liga: 1
piłka nożna/Kobiety: 1
 
top komentarze
newsy:
1 » Armada Szczecin wciąż n »
mecze:
62 » Kotwica II Kołobrzeg-AP »
54 » Iskra Golczewo-Pomorzan »
48 » Orzeł Wałcz-Polonia Pło »
33 » Olimp Złocieniec-Pogoń  »
24 » Drawa Drawno-Pogoń Połc »
23 » Wybrzeże Rewalskie Rewa »
22 » Dąb Dębno-Ogniwo Babine »
21 » Sparta Węgorzyno-Hutnik »
18 » Odra Chojna-CRS Pogoń B »
16 » Ina Goleniów-MKP Szczec »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 2
4funTv paulinus
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2890
• imprez: 124747
• newsów: 73884
• użytkowników: 74824
• komentarzy: 1103029
• zdjęć: 801297
• relacji: 38753
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies