ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 26 wrzesień 2020
pokaż:
26 wrzesień
Turniej Mistrzostw Polski w Piłce Siatkowej na Siedząco więcej
X Szczecińska Spartakiada Karate Dzieci i Młodzików więcej
4 runda 1 Ligi Żeglarskiej więcej
koszykówka Energa Basket Liga
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - Pszczółka Start Lublin 79 : 74 więcej
koszykówka Suzuki I liga
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Rawlplug Sokół Łańcut 52 : 95 więcej
Decka Pelplin - WKK Wrocław 77 : 93 więcej
GKS Tychy - Weegree AZS Politechnika Opolska 78 : 75 więcej
Miasto Szkła Krosno - STK Czarni Słupsk 68 : 78 więcej
Dziki Warszawa - TS Wisła Kraków 84 : 62 więcej
Energa Kotwica Kołobrzeg - Górnik Trans.eu Wałbrzych 85 : 91 więcej
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
AMW Asseco Arka Gdynia - Ogniwo Piratesports Szczecin 103 : 73 więcej
Politechnika Gdańska - MKKS Żak Koszalin 73 : 64 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
Jantar Dziwnów - Piast Chociwel 0 : 1 więcej
Arkonia Szczecin - KS Fala Międzyzdroje 3 : 0 więcej
Orzeł Łożnica - Wicher Brojce 0 : 1 więcej
Jeziorak Szczecin - Dąb Dębice 5 : 0 więcej
Tanowia Tanowo - Stal Szczecin 1 : 3 więcej
Sarmata Dobra - Wybrzeże Rewalskie Rewal 2 : 5 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Sparta Gryfice 2 : 3 więcej
Pomorzanin Nowogard - Mewa Resko 2 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Kłos Pełczyce - Unia Dolice 1 : 2 więcej
CRS Pogoń Barlinek - Energetyk Gryfino 2 : 0 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Sokół Pyrzyce 0 : 7 więcej
A.P. Gavia Choszczno - Zorza Dobrzany 0 : 0 więcej
Morzycko Moryń - Odra Chojna 2 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
Pomorzanin Sławoborze - Astra Ustronie Morskie 0 : 0 więcej
Radew Białogórzyno - Gryf Polanów 2 : 1 więcej
Głaz Tychowo - Iskra Kłanino 2 : 3 więcej
LZS Kowalewice - Vimobilia Będzino 2 : 2 więcej
Płomień Myślino - Iskra Białogard 0 : 4 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Zefir Wyszewo 1 : 2 więcej
Strong Zielenica - Victoria Sianów 3 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
Mechanik Turowo - Olimp Złocieniec 0 : 1 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Wiarus Żółtnica 6 : 1 więcej
Światowid 63 Łobez - Redłovia Redło 2 : 2 więcej
Zawisza Grzmiąca - Calisia Kalisz Pomorski 0 : 3 więcej
Spójnia Świdwin - Drawa Drawno 1 : 2 więcej
Orzeł Bierzwnik - Błonie Barwice 6 : 4 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Hutnik Szczecin - Ina Goleniów 1 : 1 więcej
GKS Leśnik Manowo - Darłovia Darłowo 1 : 1 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Sparta Węgorzyno 4 : 3 więcej
Wieża Postomino - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 : 2 więcej
Polonia Płoty - Błękitni II Stargard 4 : 3 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Biali Sądów 2 : 0 więcej
Lech Czaplinek - Orzeł Wałcz 1 : 0 więcej
MKP Szczecinek - Olimp Gościno 0 : 2 więcej
Mechanik Bobolice - Rasel Dygowo 3 : 0 więcej
Iskierka Szczecin - Sokół Karlino 3 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 1
Korona Stuchowo - Kotwica II Kołobrzeg 1 : 0 więcej
Bałtyk Gostyń - Wrzos Wrzosowo 4 : 5 więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
Pomorzanin Przybiernów - Masovia Maszewo 0 : 2 więcej
Promień Mosty - Leśnik Kliniska 2 : 1 więcej
Sowianka Sowno - Jastrząb Łosośnica 1 : 3 więcej
OKS Center MD Goleniów - Zalew Stepnica 2 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
Czarni Marianowo - Orkan Dalewo 3 : 1 więcej
Polski Cukier Kluczevia II St. - Zorza Tychowo 5 : 0 więcej
Płomień Lisowo - Orzeł Małkocin 0 : 2 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - WODR Barzkowice 5 : 0 więcej
Unia Stargard - Orzeł Pęzino 2 : 2 więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
Ehrle Dobra Szczecińska - Czarni Szczecin 3 : 1 więcej
Aquila Szczecin - Świat Drzewa KP Przecław 0 : 1 więcej
Wołczkowo-Bezrzecze - Vielgovia Szczecin 2 : 5 więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
LUKS Krzywin - Rurzyca Nawodna 0 : 7 więcej
Zieloni Zielin - Myśla Dargomyśl 4 : 5 więcej
Witniczanka Witnica - Sekwoja Brwice 6 : 2 więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
Mechanik Warnice - GKS Golenice 3 : 4 więcej
Piast Kolin - Sęp Brzesko 3 : 5 więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
Wspólni Różewo - Kopanik Lubno 10 : 1 więcej
Grom Giżyno - Gryf Budowo 2 : 3 więcej
Sokół Suliszewo - Mirstal Mirosławiec 4 : 0 więcej
piła nożna B Klasa gr. 1
Polonia II Płoty - Orzeł Mrzeżyno 4 : 0 więcej
piła nożna B Klasa gr. 3
GKS Kołbacz - Victoria 95 Przecław 3 : 0 więcej
Aquila II Szczecin - Pionier Szczecin 2 : 4 więcej
Okręt Szczecin - FASE Szczecin 2 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. II
Unia Janikowo - Jarota Jarocin 3 : 1 więcej
Nielba Wągrowiec - Unia Swarzędz 4 : 3 więcej
Gryf Wejherowo - Bałtyk Koszalin 2 : 3 więcej
KP Starogard Gdański - Świt Szczecin 2 : 4 więcej
Pomorzanin Toruń - Radunia Stężyca 2 : 1 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Gwardia Koszalin 1 : 1 więcej
Sokół Kleczew - Elana Toruń 1 : 1 więcej
Flota Świnoujście - GKS Przodkowo 1 : 1 więcej
Bałtyk Gdynia - Górnik Konin 6 : 0 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Cracovia Kraków - Raków Częstochowa 2 : 2 więcej
Lechia Gdańsk - Podbeskidzie Bielsko-Biała 4 : 0 więcej
Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin 0 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
SMS Łódź - Górnik Zabrze 0 : 3 więcej
Arka Gdynia - Zagłębie Lubin 1 : 5 więcej
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 2 : 3 więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
KS Futsal Oborniki - Futsal Victoria Sulejówek 5 : 1 więcej
AZS UG Gdańsk - Legia Warszawa 2 : 6 więcej
KS Gniezno - LZS Dragon Bojano 2 : 2 więcej
Best Drive Piła - TAF Toruń 5 : 3 więcej
piła nożna III liga Kobiet Makroregionalna
UKS Victoria SP2 Sianów - LFA Szczecin 0 : 4 więcej
Energetyk Junior Gryfino - Marcus Gdynia 0 : 20 więcej
KA4 resPect Krobia - Spójnia Białe Błota 3 : 0 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Medyk Konin - Górnik Łęczna 2 : 2 więcej
AZS UJ Kraków - Rolnik B. Głogówek 6 : 0 więcej
UKS SMS Łódź - Czarni Sosnowiec 0 : 2 więcej
piła nożna II liga
Lech II Poznań - Górnik Polkowice 1 : 3 więcej
Chojniczanka Chojnice - Błękitni Stargard 2 : 0 więcej
Sokół Ostróda - Znicz Pruszków 2 : 0 więcej
Bytovia Bytów - Skra Częstochowa 0 : 1 więcej
GKS Katowice - Pogoń Siedlce 2 : 2 więcej
piła nożna II Liga Zachodnia Kobiet
UKS SMS III Łódź - Medyk II Konin 1 : 3 więcej
piła nożna II Liga PLO
Oldboje Błękitni Gonne Małe - Pamet Świdwin 2 : 1 więcej
Oldboje Bruskowo Wielkie - Intermarche-Rega Trzebiatów 10 : 0 więcej
Maxtrans-Sokół Karlino - TKKF Strażak Koszalin 1 : 2 więcej
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Ikar Krosino 3 : 2 więcej
Oldboje Wyszewo - Wybrzeże Rewalskie Rewal 2 : 2 więcej
piła nożna I Liga PLO
Olimp Złocieniec - Zryw Kretomino 3 : 6 więcej
Victoria Sianów - Lech Czaplinek 7 : 3 więcej
Amator Kołobrzeg - Darłovia Darłowo 2 : 1 więcej
Sparta Gryfice - Gryf Kamień Pomorski 6 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
Arka Gdynia - FASE Szczecin 2 : 1 więcej
Warta Poznań - Lech Poznań 0 : 5 więcej
CWZS Bydgoszcz - Pogoń Szczecin 0 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
AP Reissa Poznań - CWZS Bydgoszcz 4 : 0 więcej
Akademia Pogoń Szczecin - FASE Szczecin 1 : 3 więcej
Lech Poznań - Lotos Gdańsk UKS 5 : 1 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
SALOS Szczecin - Jeziorak Szczecin 6 : 0 więcej
Hutnik Szczecin - Gwardia Koszalin 0 : 7 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
Bałtyk Koszalin - Gavia Choszczno 14 : 1 więcej
Bałtyk SP 7 Koszalin - Kotwica Kołobrzeg 9 : 0 więcej
Żaki Szczecin - Gwardia Koszalin 7 : 3 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
Młyny Stoisław Koszalin - Ruch Chorzów 37 : 26 więcej
Start Elbląg - Zagłębie Lubin 25 : 25k więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
Tytani Wejherowo - KPR Elbląg 21 : 23 więcej
SKPR USAR Kwidzyn - SMS ZPRP Kwidzyn 36 : 28 więcej
Nielba Wągrowiec - Gwardia Koszalin 31 : 26 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Volley Wrocław - DPD Legionovia Legionowo 1 : 3 więcej
Energa MKS Kalisz - BKS Stal Bielsko-Biała 0 : 3 więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr. 1
Wilki Wilczyn - Energetyk Poznań 3 : 1 więcej
Orzeł Międzyrzecz - SKS Gorzów Wielkopolski 3 : 1 więcej
SPS Słupca - Stalpro Błyskawica Szczecin 3 : 0 więcej
Trefl Lębork - SMS Police 3 : 0 więcej
Stoczniowiec Gdańsk - Noteć Czarnków 3 : 0 więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
Pałac II Bydgoszcz - Szamotulanin Szamotuły 3 : 0 więcej
Gedania Gdańsk - AZS UMK Toruń 3 : 1 więcej
Sokół Mogilno - Truso Elbląg 3 : 0 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni wrzesień 2020 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
7 » Czy w Biesiekierzu dosz »
1 » OKS Goleniów poszukuje  »
1 » Kaczyńska Mistrzynią Po »
mecze:
32 » Intermarche-Rega Trzebi »
28 » Osadnik Myślibórz-Dąb D »
22 » Hutnik Szczecin-Gryf Ka »
20 » Arkonia Szczecin-Pomorz »
19 » Sparta Węgorzyno-Biali  »
16 » Górnik Zabrze-Pogoń Szc »
14 » Sparta Węgorzyno-Darłov »
14 » Błękitni II Stargard-MK »
13 » CRS Pogoń Barlinek-Stal »
10 » GKS Leśnik Manowo-Mecha »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2893
• imprez: 125495
• newsów: 74172
• użytkowników: 75049
• komentarzy: 1111679
• zdjęć: 806955
• relacji: 38926
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies