ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 26 wrzesień 2020
dodaj sparing
pokaż:
26 wrzesień
Turniej Mistrzostw Polski w Piłce Siatkowej na Siedząco więcej
4 runda 1 Ligi Żeglarskiej więcej
koszykówka Energa Basket Liga
17:35  Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - Pszczółka Start Lublin więcej
koszykówka Suzuki I liga
  GKS Tychy - Weegree AZS Politechnika Opolska więcej
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
  Politechnika Gdańska - MKKS Żak Koszalin więcej
  SMS PZKosz Władysławowo - Trefl II Sopot więcej
  Sharks AWFiS Port Gdynia - Enea UTP Astoria Bydgoszcz więcej
  Sklep Polski MKK Gniezno - Enea Basket Piła więcej
  AMW Asseco Arka Gdynia - Ogniwo Piratesports Szczecin więcej
  KSK Noteć Inowrocław - MChKK Chełmno więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
11:00  Jantar Dziwnów - Piast Chociwel więcej
11:00  Arkonia Szczecin - KS Fala Międzyzdroje więcej
15:00  Orzeł Łoźnica - Wicher Brojce więcej
15:00  Jeziorak Szczecin - Dąb Dębice więcej
15:30  Tanowia Tanowo - Stal Szczecin więcej
16:00  Sarmata Dobra - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
16:00  Mierzynianka Mierzyn - Sparta Gryfice więcej
16:00  Prawobrzeże Świnoujście - Iskra Golczewo więcej
17:00  Pomorzanin Nowogard - Mewa Resko więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
13:00  Kłos Pełczyce - Unia Dolice więcej
14:00  CRS Pogoń Barlinek - Energetyk Gryfino więcej
16:00  Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Sokół Pyrzyce więcej
16:00  A.P. Gavia Choszczno - Zorza Dobrzany więcej
16:00  Osadnik Myślibórz - Dąb Dębno więcej
17:00  Ogniwo Babinek - Iskra Banie więcej
17:00  Morzycko Moryń - Odra Chojna więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
16:00  Pomorzanin Sławoborze - Astra Ustronie Morskie więcej
16:00  Radew Białogórzyno - Gryf Polanów więcej
16:00  Głaz Tychowo - Iskra Kłanino więcej
16:00  LZS Kowalewice - Vimobilia Będzino więcej
16:00  Płomień Myślino - Iskra Białogard więcej
16:00  Wiekowianka Wiekowo - Zefir Wyszewo więcej
17:00  Strong Zielenica - Victoria Sianów więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
15:00  Mechanik Turowo - Olimp Złocieniec więcej
15:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Wiarus Żółtnica więcej
16:00  Światowid 63 Łobez - Redłovia Redło więcej
16:00  Zawisza Grzmiąca - Calisia Kalisz Pomorski więcej
16:00  Spójnia Świdwin - Drawa Drawno więcej
16:00  Orzeł Bierzwnik - Błonie Barwice więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
11:00  Hutnik Szczecin - Ina Goleniów więcej
11:00  GKS Leśnik Manowo - Darłovia Darłowo więcej
12:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - Sparta Węgorzyno więcej
14:00  Wieża Postomino - Polski Cukier Kluczevia Stargard więcej
15:00  Polonia Płoty - Błękitni II Stargard więcej
15:00  Gryf Kamień Pomorski - Biali Sądów więcej
16:00  Lech Czaplinek - Orzeł Wałcz więcej
16:00  MKP Szczecinek - Olimp Gościno więcej
16:00  Mechanik Bobolice - Rasel Dygowo więcej
17:00  Iskierka Szczecin - Sokół Karlino więcej
piła nożna A Klasa gr. 1
16:00  Sokół Lulewice - Syrena-Grot Rymań więcej
16:00  Korona Stuchowo - Kotwica II Kołobrzeg więcej
16:00  Bałtyk Gostyń - Wrzos Wrzosowo więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
15:00  Pomorzanin Przybiernów - Masovia Maszewo więcej
15:00  Promień Mosty - Leśnik Kliniska więcej
16:00  Sowianka Sowno - Jastrząb Łosośnica więcej
17:00  OKS Center MD Goleniów - Zalew Stepnica więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
11:00  Czarni Marianowo - Orkan Dalewo więcej
12:00  Polski Cukier Kluczevia II St. - Zorza Tychowo więcej
13:00  Dąbrovia Stara Dąbrowa - WODR Barzkowice więcej
16:00  Płomień Lisowo - Orzeł Małkocin więcej
16:00  Unia Stargard - Orzeł Pęzino więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
11:00  Ehrle Dobra Szczecińska - Czarni 44 Szczecin więcej
11:00  Aquila Szczecin - Świat Drzewa KP Przecław więcej
16:00  Wołczkowo-Bezrzecze - Vielgovia Szczecin więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
13:00  LUKS Krzywin - Rurzyca Nawodna więcej
16:00  Zieloni Zielin - Myśla Dargomyśl więcej
16:00  Witniczanka Witnica - Sekwoja Brwice więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
11:00  Mechanik Warnice - GKS Golenice więcej
14:00  Piast Kolin - Sęp Brzesko więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
16:00  Wspólni Różewo - Kopanik Lubno więcej
16:00  Grom Giżyno - Gryf Budowo więcej
17:00  Sokół Suliszewo - Mirstal Mirosławiec więcej
piła nożna B Klasa gr. 1
17:30  Polonia II Płoty - Orzeł Mrzeżyno więcej
piła nożna B Klasa gr. 2
  Ogniwo Dzwonowo - Orkan II Suchań więcej
15:00  Gwiazda Żalęcino - Sparta II Węgorzyno więcej
piła nożna B Klasa gr. 3
12:30  GKS Kołbacz - Victoria 95 Przecław więcej
14:00  Aquila II Szczecin - Pionier Szczecin więcej
15:00  Future Szczecin - Iskierka II Szczecin więcej
16:00  Okręt Szczecin - FASE Szczecin więcej
piła nożna III liga gr. II
15:00  Unia Janikowo - Jarota Jarocin więcej
15:00  Nielba Wągrowiec - Unia Swarzędz więcej
16:00  Gryf Wejherowo - Bałtyk Koszalin więcej
16:00  KP Starogard Gdański - Świt Szczecin więcej
16:00  Pomorzanin Toruń - Radunia Stężyca więcej
16:00  Kotwica Kołobrzeg - Gwardia Koszalin więcej
16:00  Sokół Kleczew - Elana Toruń więcej
16:00  Flota Świnoujście - GKS Przodkowo więcej
19:30  Bałtyk Gdynia - Górnik Konin więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
15:00  Cracovia Kraków - Raków Częstochowa więcej
17:30  Lechia Gdańsk - Podbeskidzie Bielsko-Biała więcej
20:00  Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
12:00  Arka Gdynia - Zagłębie Lubin więcej
12:00  SMS Łódź - Górnik Zabrze więcej
12:00  Śląsk Wrocław - Wisła Kraków więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
  KS Futsal Piła - TAF Toruń więcej
  AZS UG Gdańsk - Legia Warszawa więcej
16:00  KS Futsal Oborniki - Futsal Victoria Sulejówek więcej
17:00  Futsal Szczecin - Malwee Łódź więcej
18:00  KS Gniezno - LZS Dragon Bojano więcej
piła nożna III liga Kobiet Makroregionalna
13:00  Victoria II Sianów - LFA Szczecin więcej
14:00  Energetyk Junior Gryfino - Marcus Gdynia więcej
15:00  KA4 resPect Krobia - Spójnia Białe Błota więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
11:00  Medyk Konin - Górnik Łęczna więcej
12:00  Śląsk Wrocław - Olimpia Szczecin więcej
12:00  AZS UJ Kraków - Rolnik B. Głogówek więcej
15:00  UKS SMS Łódź - Czarni Sosnowiec więcej
piła nożna II liga
12:00  Lech II Poznań - Górnik Polkowice więcej
16:00  Hutnik Kraków - Olimpia Grudziądz więcej
17:00  Chojniczanka Chojnice - Błękitni Stargard więcej
18:00  Sokół Ostróda - Znicz Pruszków więcej
18:00  Bytovia Bytów - Skra Częstochowa więcej
18:00  GKS Katowice - Pogoń Siedlce więcej
piła nożna II Liga Zachodnia Kobiet
15:00  UKS SMS III Łódź - Medyk II Konin więcej
16:00  LUKS Ziemia Lubińska - WKS Śląsk II Wrocław więcej
piła nożna II Liga PLO
16:00  Oldboje Błękitni Gonne Małe - Pamet Świdwin więcej
16:00  Oldboje Bruskowo Wielkie - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
16:00  Maxtrans-Sokół Karlino - TKKF Strażak Koszalin więcej
16:00  Sokół Stara Dąbrowa - Oldboje Światowid 63 Łobez więcej
16:00  Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Ikar Krosino więcej
16:00  Oldboje Wyszewo - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
piła nożna I Liga PLO
16:00  STLA Szczecinek - Błękitni Stargard więcej
16:00  Olimp Złocieniec - Zryw Kretomino więcej
16:00  Victoria Sianów - Lech Czaplinek więcej
16:00  Amator Kołobrzeg - Darłovia Darłowo więcej
16:00  Sparta Gryfice - Gryf Kamień Pomorski więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
10:00  Arka Gdynia - FASE Szczecin więcej
12:00  Warta Poznań - Lech Poznań więcej
12:00  CWZS Bydgoszcz - Pogoń Szczecin więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
12:00  AP Reissa Poznań - CWZS Bydgoszcz więcej
12:00  Akademia Pogoń Szczecin - FASE Szczecin więcej
13:30  Lech Poznań - Lotos Gdańsk UKS więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
  Mewa Resko - Sparta Gryfice więcej
11:00  SALOS Szczecin - Jeziorak Szczecin więcej
11:00  Błękitni Stargard - Chemik Police więcej
14:30  Hutnik Szczecin - Gwardia Koszalin więcej
15:00  Vineta Wolin - Victoria Sianów więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
  Arkonia Szczecin - Energetyk Gryfino więcej
11:00  Bałtyk Koszalin - Gavia Choszczno więcej
14:00  Bałtyk SP 7 Koszalin - Kotwica Kołobrzeg więcej
14:00  Żaki Szczecin - Gwardia Koszalin więcej
15:00  SALOS Szczecin - Prawobrzeże Szczecin więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
  Piotrcovia Piotrków Tryb. - SPR JKS Jarosław więcej
  Młyny Stoisław Koszalin - Ruch Chorzów więcej
  Start Elbląg - Zagłębie Lubin więcej
  KPR Kobierzyce - MKS Lublin więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
  Warmia Olsztyn - SMS ZPRP Gdańsk więcej
  Tytani Wejherowo - Meble Wójcik Elbląg więcej
  SKPR USAR Kwidzyn - SMS ZPRP Kwidzyn więcej
  MKS Grudziądz - GKS Żukowo więcej
  Nielba Wągrowiec - Gwardia Koszalin więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
  Volley Wrocław - DPD Legionovia Legionowo więcej
20:30  Energa MKS Kalisz - BKS Stal Bielsko-Biała więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr. 1
  Wilki Wilczyn - Energetyk Poznań więcej
  Orzeł Międzyrzecz - SKS Gorzów Wielkopolski więcej
  SPS Słupca - Stalpro Błyskawica Szczecin więcej
  Trefl Lębork - SMS Police więcej
  Stoczniowiec Gdańsk - Noteć Czarnków więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
  Pałac II Bydgoszcz - Szamotulanin Szamotuły więcej
  Wieżyca 2011 Stężyca - Akademia Piłki Siatkowej Rumia więcej
  Gedania Gdańsk - AZS UMK Toruń więcej
  Energetyk II Poznań - SMS Police więcej
  Sokół Mogilno - Truso Elbląg więcej
  UKS ZSMS Poznań - UKŻPS Kościan więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni wrzesień 2020 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
dzisiejsze newsy
inne/inne sporty: 1
piłka nożna/Futsal: 1
piłka nożna/III liga: 1
piłka nożna/Kobiety: 1
 
top komentarze
newsy:
1 » Armada Szczecin wciąż n »
mecze:
62 » Kotwica II Kołobrzeg-AP »
54 » Iskra Golczewo-Pomorzan »
48 » Orzeł Wałcz-Polonia Pło »
33 » Olimp Złocieniec-Pogoń  »
24 » Drawa Drawno-Pogoń Połc »
23 » Wybrzeże Rewalskie Rewa »
22 » Dąb Dębno-Ogniwo Babine »
21 » Sparta Węgorzyno-Hutnik »
18 » Odra Chojna-CRS Pogoń B »
16 » Piast Piaseczno-Zieloni »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 2
rufus85 steryd
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2890
• imprez: 124747
• newsów: 73884
• użytkowników: 74824
• komentarzy: 1103027
• zdjęć: 801297
• relacji: 38753
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies