ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 19 wrzesień 2020
pokaż:
19 wrzesień
Finał Paralekkoatletycznego Grand Prix Polski więcej
Liga Bałtycka Orlik 2012 Powiat Ziemski Koszalin w kategorii Żaki (rocz. 2012 i mł.) więcej
koszykówka Energa Basket Liga
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - HydroTruck Radom 94 : 89 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
Stal Szczecin - Prawobrzeże Świnoujście 1 : 1 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Jeziorak Szczecin 6 : 5 więcej
Mewa Resko - Arkonia Szczecin 3 : 0 więcej
Piast Chociwel - Orzeł Łożnica 2 : 2 więcej
Dąb Dębice - Jantar Dziwnów 2 : 1 więcej
KS Fala Międzyzdroje - Sarmata Dobra 2 : 3 więcej
Iskra Golczewo - Pomorzanin Nowogard 0 : 1 więcej
Sparta Gryfice - Tanowia Tanowo 6 : 2 więcej
Wicher Brojce - Mierzynianka Mierzyn 1 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Energetyk Gryfino - Kłos Pełczyce 4 : 2 więcej
Stal Lipiany - A.P. Gavia Choszczno 3 : 3 więcej
Orkan Suchań - Morzycko Moryń 2 : 2 więcej
Zorza Dobrzany - Osadnik Myślibórz 0 : 2 więcej
Odra Chojna - CRS Pogoń Barlinek 0 : 0 więcej
Unia Dolice - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 2 : 1 więcej
Sokół Pyrzyce - Orzeł Grzędzice 2 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
Saturn Mielno - Wiekowianka Wiekowo 0 : 5 więcej
Iskra Białogard - Głaz Tychowo 3 : 0 więcej
Victoria Sianów - Płomień Myślino 6 : 5 więcej
Zefir Wyszewo - Radew Białogórzyno 4 : 0 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - LZS Kowalewice 2 : 2 więcej
Vimobilia Będzino - Błękitni Stary Jarosław 3 : 0 więcej
Gryf Polanów - Strong Zielenica 1 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
Drawa Drawno - Pogoń Połczyn Zdrój 3 : 4 więcej
Olimp Złocieniec - Spójnia Świdwin 3 : 1 więcej
KP Drawsko Pomorskie - Mechanik Turowo 0 : 0 więcej
Błonie Barwice - Drzewiarz Świerczyna 5 : 3 więcej
Korona Człopa - Światowid 63 Łobez 4 : 0 więcej
Redłovia Redło - Zawisza Grzmiąca 1 : 7 więcej
Wiarus Żółtnica - Orzeł Bierzwnik 0 : 1 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Ikar Krosino 4 : 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Darłovia Darłowo - Lech Czaplinek 0 : 0 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Mechanik Bobolice 3 : 4 więcej
Orzeł Wałcz - Polonia Płoty 3 : 0 więcej
Biali Sądów - Vineta Wolin 3 : 2 więcej
Ina Goleniów - MKP Szczecinek 2 : 3 więcej
Olimp Gościno - GKS Leśnik Manowo 1 : 3 więcej
Sokół Karlino - Gryf Kamień Pomorski 1 : 2 więcej
Rasel Dygowo - Iskierka Szczecin 0 : 1 więcej
Błękitni II Stargard - Wieża Postomino 1 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 1
Wrzos Wrzosowo - Resko Karcino 3 : 1 więcej
Bałtyk Gostyń - Płomień Pobłocie Wielkie 5 : 4 więcej
Derby Karścino - Sokół Lulewice 2 : 2 więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
Hanza Goleniów - Sowianka Sowno 2 : 3 więcej
Masovia Maszewo - Błękitni Trzygłów 3 : 1 więcej
Pionier Żarnowo - OKS Center MD Goleniów 0 : 1 więcej
Zalew Stepnica - Promień Mosty 2 : 3 więcej
Leśnik Kliniska - Radowia Radowo Małe 1 : 3 więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
Ina Ińsko - Polski Cukier Kluczevia II St. 3 : 1 więcej
Zorza Tychowo - Wicher Reptowo 1 : 13 więcej
Orzeł Małkocin - Orkan Dalewo 0 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
Kasta Szczecin-Majowe - Chemik II Police 4 : 4 więcej
Czarni Szczecin - Grot Gardno 0 : 1 więcej
Odrzanka Radziszewo - Aquila Szczecin 4 : 1 więcej
Zryw Kołbaskowo - Wołczkowo-Bezrzecze 0 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
Myśla Dargomyśl - LUKS Krzywin 3 : 1 więcej
Mieszko Mieszkowice - Czcibor Cedynia 2 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
Sęp Brzesko - Wicher Przelewice 5 : 0 więcej
Czarni Fiege Lubanowo - Polonia Giżyn 3 : 0 więcej
Mechanik Warnice - Piast Karsko 2 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
Mirstal Mirosławiec - Wspólni Różewo 0 : 0 więcej
piła nożna B Klasa gr. 3
Pionier Szczecin - GKS Kołbacz 2 : 13 więcej
piła nożna B Klasa gr. 4
Polonia Gryfino - Korona Klępicz 0 : 7 więcej
piła nożna III liga gr. II
Bałtyk Koszalin - Pogoń II Szczecin 1 : 4 więcej
Unia Swarzędz - Kotwica Kołobrzeg 0 : 1 więcej
Chemik Police - Flota Świnoujście 0 : 0 więcej
Górnik Konin - Pomorzanin Toruń 0 : 3 więcej
GKS Przodkowo - Nielba Wągrowiec 1 : 2 więcej
Świt Szczecin - Gryf Wejherowo 5 : 0 więcej
Elana Toruń - Bałtyk Gdynia 1 : 1 więcej
Radunia Stężyca - Polonia Środa Wlkp. 0 : 1 więcej
Gwardia Koszalin - KP Starogard Gdański 0 : 2 więcej
Mieszko Gniezno - Unia Janikowo 1 : 4 więcej
Jarota Jarocin - Sokół Kleczew 0 : 1 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Lechia Gdańsk - Stal Mielec 4 : 2 więcej
Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław 1 : 0 więcej
Legia Warszawa - Górnik Zabrze 1 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Legia Warszawa - Cracovia Kraków 4 : 1 więcej
Pogoń Szczecin - SMS Łódź 4 : 2 więcej
Korona Kielce - Arka Gdynia 1 : 2 więcej
Wisła Kraków - Gwarek Zabrze 2 : 1 więcej
piła nożna III liga Kobiet Makroregionalna
Lechia Gdańsk - KA4 resPect Krobia 1 : 2 więcej
Victoria Niemcz Osielsko - MKS Lew Lębork 4 : 4 więcej
Marcus Gdynia - Błękitni Stargard 5 : 0 więcej
piła nożna II liga
Błękitni Stargard - Bytovia Bytów 1 : 4 więcej
Znicz Pruszków - Stal Rzeszów 0 : 2 więcej
Skra Częstochowa - Motor Lublin 1 : 1 więcej
Garbarnia Kraków - Wigry Suwałki 1 : 3 więcej
Olimpia Elbląg - Chojniczanka Chojnice 0 : 0 więcej
Olimpia Grudziądz - Sokół Ostróda 0 : 4 więcej
Górnik Polkowice - GKS Katowice 0 : 2 więcej
Pogoń Siedlce - Hutnik Kraków 2 : 1 więcej
piła nożna II Liga PLO
Ikar Krosino - Oldboje Wyszewo 3 : 2 więcej
Sokół Stara Dąbrowa - Maxtrans-Sokół Karlino 2 : 1 więcej
TKKF Strażak Koszalin - Oldboje Błękitni Gonne Małe 7 : 3 więcej
Pamet Świdwin - Oldboje Bruskowo Wielkie 3 : 6 więcej
Bizon Cerkwica - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 : 4 więcej
piła nożna I Liga PLO
Olimp Złocieniec - STLA Szczecinek 0 : 2 więcej
Mirstal Mirosławiec - Iskra Białogard 4 : 1 więcej
Darłovia Darłowo - Sparta Gryfice 3 : 3 więcej
Lech Czaplinek - Amator Kołobrzeg 1 : 2 więcej
Mechanik Bobolice - Gryf Kamień Pomorski 3 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
Lechia Gdańsk - Arka Gdynia 0 : 1 więcej
Lech Poznań - AP Reissa Poznań 3 : 1 więcej
FASE Szczecin - CWZS Bydgoszcz 3 : 0 więcej
Pogoń Szczecin - Warta Poznań 3 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
Lechia Gdańsk - Akademia Pogoń Szczecin 0 : 5 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Victoria Sianów - Hutnik Szczecin 0 : 3 więcej
Stal Szczecin - Prawobrzeże Świnoujście 1 : 1 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
Sokół Karlino - SALOS Szczecin 0 : 15 więcej
Prawobrzeże Szczecin - AP Kotwica Kołobrzeg 7 : 0 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
NMC Górnik Zabrze - Łomża Vive Kielce 24 : 31 więcej
MMTS Kwidzyn - Stal Mielec 30 : 23 więcej
Sandra SPA Pogoń Szczecin - Torus Wybrzeże Gdańsk 27 : 26 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
Ruch Chorzów - Start Elbląg 24 : 25 więcej
MKS Lublin - Piotrcovia Piotrków Tryb. 28 : 26 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
SMS ZPRP Kwidzyn - MKS Grudziądz 22 : 32 więcej
KPR Elbląg - SKPR USAR Kwidzyn 26 : 31 więcej
GKS Żukowo - Nielba Wągrowiec 35 : 26 więcej
SMS ZPRP Gdańsk - Tytani Wejherowo 33 : 27 więcej
Gwardia Koszalin - Sokół Kościerzyna 26 : 22 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Enea PTPS Piła - Energa MKS Kalisz 0 : 3 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni wrzesień 2020 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
7 » Czy w Biesiekierzu dosz »
1 » OKS Goleniów poszukuje  »
1 » Kaczyńska Mistrzynią Po »
mecze:
32 » Intermarche-Rega Trzebi »
28 » Osadnik Myślibórz-Dąb D »
22 » Hutnik Szczecin-Gryf Ka »
20 » Arkonia Szczecin-Pomorz »
19 » Sparta Węgorzyno-Biali  »
16 » Górnik Zabrze-Pogoń Szc »
14 » Sparta Węgorzyno-Darłov »
14 » Błękitni II Stargard-MK »
13 » CRS Pogoń Barlinek-Stal »
10 » GKS Leśnik Manowo-Mecha »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2893
• imprez: 125495
• newsów: 74172
• użytkowników: 75049
• komentarzy: 1111679
• zdjęć: 806955
• relacji: 38926
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies