ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
skryba1213
co ? gdzie ? kiedy ? - listopad 2020
dodaj sparing
pokaż:
01 listopad
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
01-11 15:30   Malwee Łódź - Football Club 10 Zgierz więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
01-11 12:00  AP Reissa Poznań - Chemik Bydgoszcz więcej
02 listopad
koszykówka Energa Basket Liga
02-11 17:35  Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - MKS Dąbrowa Górnicza więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
02-11 18:00  Warta Poznań - Legia Warszawa więcej
03 listopad
piła nożna Fortuna Puchar Polski
03-11 17:00  Wisła Płock - Pogoń Szczecin więcej
04 listopad
koszykówka Energa Basket Liga
04-11   Anwil Włocławek - Enea Astoria Bydgoszcz więcej
koszykówka Suzuki I liga
04-11 18:00  Rawlplug Sokół Łańcut - Miasto Szkła Krosno więcej
04-11 19:00  Elektrobud-Investment Pruszków - Dziki Warszawa więcej
04-11 18:30  Pogoń Prudnik - Zetkama Doral Nysa Kłodzko więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
04-11 18:00  Prawobrzeże Świnoujście - Iskra Golczewo więcej
piła nożna III liga gr. II
04-11 12:00  Pogoń II Szczecin - Elana Toruń więcej
04-11 14:00  Gryf Wejherowo - Nielba Wągrowiec więcej
04-11 13:00  GKS Przodkowo - Unia Janikowo więcej
04-11 13:30  Świt Szczecin - Pomorzanin Toruń więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
04-11 12:00  Legia Warszawa - Arka Gdynia więcej
04-11 12:00  SMS Łódź - Jagiellonia Białystok więcej
04-11 12:00  Hutnik Kraków - Lech Poznań więcej
piła nożna II liga
04-11 16:00  Górnik Polkowice - Błękitni Stargard więcej
04-11 18:00  Pogoń Siedlce - Olimpia Elbląg więcej
04-11 13:00  Lech II Poznań - Skra Częstochowa więcej
04-11 18:00  GKS Katowice - Garbarnia Kraków więcej
04-11 14:00  Hutnik Kraków - Śląsk II Wrocław więcej
04-11 18:00  Sokół Ostróda - KKS Kalisz więcej
04-11 13:00  Stal Rzeszów - Wigry Suwałki więcej
04-11 19:30  Chojniczanka Chojnice - Motor Lublin więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
04-11 14:00  Arka Gdynia - Warta Poznań więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
04-11 14:30  Arkonia Szczecin - SALOS Szczecin więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
04-11 11:00  Sokół Karlino - Gwardia Koszalin więcej
piła nożna Puchar Polski PZPN Kobiety
04-11   AP Kotwica Kołobrzeg - AZS UJ Kraków więcej
04-11   Olimpia II Szczecin - Respekt Myślenice więcej
04-11   Medyk Konin - Olimpia Szczecin więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
04-11   SMS ZPRP II Kwidzyn - AZS UMK Toruń więcej
piłka ręczna II liga kobiet - grupa 2
04-11   UKS Morski Sianów - GUKS Drwęca Lubicz więcej
05 listopad
koszykówka Energa Basket Liga
05-11   Stelmet Zielona Góra - Asseco Arka Gdynia więcej
05-11 17:35  Legia Warszawa - Trefl Sopot więcej
05-11   MKS Dąbrowa Górnicza - Pszczółka Start Lublin więcej
05-11   HydroTruck Radom - GTK Gliwice więcej
05-11   Enea Astoria Bydgoszcz - Polpharma Starogard Gd. więcej
06 listopad
koszykówka Energa Basket Liga
06-11 17:35  WKS Śląsk Wrocław - King Wilki Morskie Szczecin więcej
piła nożna B Klasa gr. 3
06-11 19:00  Okręt Szczecin - GKS Kołbacz więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
06-11 18:00  Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Lubin więcej
06-11 20:30  Raków Częstochowa - Wisła Kraków więcej
07 listopad
koszykówka Energa Basket Liga
07-11 17:35  Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - Polski Cukier Toruń więcej
koszykówka Suzuki I liga
07-11   TBS Śląsk II Wrocław - Decka Pelplin więcej
07-11 17:30  Pogoń Prudnik - Miasto Szkła Krosno więcej
07-11 17:30  Rawlplug Sokół Łańcut - Górnik Trans.eu Wałbrzych więcej
07-11 17:30  Weegree AZS Politechnika Opolska - Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk więcej
07-11 18:00  Dziki Warszawa - Zetkama Doral Nysa Kłodzko więcej
07-11 18:00  GKS Tychy - Energa Kotwica Kołobrzeg więcej
07-11 18:00  KS Księżak Łowicz - TS Wisła Chemart Kraków więcej
07-11 18:00  Elektrobud-Investment Pruszków - WKK Wrocław więcej
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
07-11   Sklep Polski MKK Gniezno - AMW Asseco Arka Gdynia więcej
07-11   Trefl II Sopot - MChKK Chełmno więcej
07-11 13:00  MKKS Żak Koszalin - Ogniwo Piratesports Szczecin więcej
07-11 14:00  Politechnika Gdańska - AZS UMK Toruń więcej
07-11 16:00  Sharks AWFiS Port Gdynia - KSK Noteć Inowrocław więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
07-11 13:00  Pomorzanin Nowogard - Sarmata Dobra więcej
07-11 11:30  Tanowia Tanowo - Jantar Dziwnów więcej
07-11 13:00  Sparta Gryfice - Mewa Resko więcej
07-11 14:00  Prawobrzeże Świnoujście - Jeziorak Szczecin więcej
07-11 13:00  Wicher Brojce - KS Fala Międzyzdroje więcej
07-11 13:00  Orzeł Łoźnica - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
07-11 11:00  A.P. Gavia Choszczno - Unia Dolice więcej
07-11 14:00  SCRS Barlinek - Stal Lipiany więcej
07-11 14:00  Zorza Dobrzany - Energetyk Gryfino więcej
07-11 14:00  Morzycko Moryń - Kłos Pełczyce więcej
07-11 14:30  Iskra Banie - Orkan Suchań więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
07-11 14:00  Saturn Mielno - Zefir Wyszewo więcej
07-11 15:00  Vimobilia Będzino - Gryf Polanów więcej
07-11 13:30  Wiekowianka Wiekowo - Głaz Tychowo więcej
07-11 14:00  Wybrzeże Biesiekierz - Victoria Sianów więcej
07-11 13:00  Radew Białogórzyno - Płomień Myślino więcej
07-11 15:00  Strong Zielenica - Astra Ustronie Morskie więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
07-11 14:00  Drzewiarz Świerczyna - Drawa Drawno więcej
07-11 14:00  Korona Człopa - Olimp Złocieniec więcej
07-11 14:00  Redłovia Redło - KP Drawsko Pomorskie więcej
07-11 14:00  Mechanik Turowo - Błonie Barwice więcej
07-11 13:00  Światowid 63 Łobez - Wiarus Żółtnica więcej
07-11 14:00  Zawisza Grzmiąca - Orzeł Bierzwnik więcej
07-11 12:00  Ikar Krosino - Pogoń Połczyn Zdrój więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
07-11 11:00  GKS Leśnik Manowo - Biali Sądów więcej
07-11 12:00  Hutnik Szczecin - Rasel Dygowo więcej
07-11 13:00  Wieża Postomino - Iskierka Szczecin więcej
07-11 13:00  Lech Czaplinek - Vineta Wolin więcej
07-11   Sparta Węgorzyno - Błękitni II Stargard więcej
07-11 14:00  Polonia Płoty - Gryf Kamień Pomorski więcej
07-11 12:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - Polski Cukier Kluczevia Stargard więcej
07-11 14:00  MKP Szczecinek - Sokół Karlino więcej
07-11 14:00  Olimp Gościno - Darłovia Darłowo więcej
07-11 12:00  Ina Goleniów - Orzeł Wałcz więcej
piła nożna A Klasa gr. 1
07-11 14:00  Korona Stuchowo - Resko Karcino więcej
07-11 15:30  Bizon Cerkwica - Sokół Lulewice więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
07-11 14:00  Pionier Żarnowo - Jastrząb Łosośnica więcej
07-11 14:00  Promień Mosty - Pomorzanin Przybiernów więcej
07-11 17:00  OKS Center MD Goleniów - Błękitni Trzygłów więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
07-11 15:00  Płomień Lisowo - Wicher Reptowo więcej
07-11 15:00  Orzeł Małkocin - Sparta Skalin więcej
07-11 17:00  Unia Stargard - Dąbrovia Stara Dąbrowa więcej
07-11 14:00  Orzeł Pęzino - Ina Ińsko więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
07-11 11:00  Aquila Szczecin - Chemik II Police więcej
07-11 14:00  Czarni 44 Szczecin - Znicz Niedźwiedź więcej
07-11 11:00  Ehrle Dobra Szczecińska - Wicher Steklno więcej
07-11 14:00  Odrzanka Radziszewo - Vielgovia Szczecin więcej
07-11 17:00  Kasta Szczecin-Majowe - Czarni Czarnówko więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
07-11 13:00  LUKS Krzywin - Czcibor Cedynia więcej
07-11 13:30  Myśla Dargomyśl - Sekwoja Brwice więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
07-11 13:00  Jedność Przewłoki - Bryza Reńsko więcej
07-11 13:00  Błyskawica Kluki - GKS Golenice więcej
piła nożna A Klasa gr. 7
07-11   Korona Raduń - Pomorzanin Zamęcin więcej
07-11 14:00  Ina Nadarzyn - Iskra Warszyn więcej
piła nożna A Klasa gr. 8
07-11 14:00  Fala ABFrost Gąski - Passat Bukowo Morskie więcej
piła nożna A Klasa gr. 9
07-11 13:00  Hajka Zegrze Pomorskie - Huragan Bierzwnica więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
07-11 14:00  Grom Giżyno - Wspólni Różewo więcej
07-11 13:00  Grom Szwecja - Sokół Suliszewo więcej
07-11 14:00  Gryf Budowo - Santos Kłębowiec więcej
piła nożna B Klasa gr. 3
07-11 11:00  Rybak Trzebież - Future Szczecin więcej
07-11   KS Sztorm - Aquila II Szczecin więcej
piła nożna B Klasa gr. 4
07-11 14:00  Sokół Różańsko - Energetyk II Gryfino więcej
07-11 16:00  Polonia Gryfino - Klon Krzymów więcej
piła nożna III liga gr. II
07-11 13:00  Nielba Wągrowiec - Bałtyk Koszalin więcej
07-11 13:00  Polonia Środa Wlkp. - KP Starogard Gdański więcej
07-11 14:00  Jarota Jarocin - Radunia Stężyca więcej
07-11 14:00  Flota Świnoujście - Kotwica Kołobrzeg więcej
07-11 14:00  Mieszko Gniezno - Chemik Police więcej
07-11 19:30  Bałtyk Gdynia - Świt Szczecin więcej
07-11 13:00  Sokół Kleczew - Gwardia Koszalin więcej
07-11 12:00  Unia Janikowo - Unia Swarzędz więcej
07-11 20:08  Elana Toruń - Górnik Konin więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
07-11 17:30  Cracovia Kraków - Jagiellonia Białystok więcej
07-11 20:00  Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław więcej
07-11 15:00  Stal Mielec - Warta Poznań więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
07-11 13:00  Arka Gdynia - SMS Łódź więcej
07-11   Wisła Kraków - Hutnik Kraków więcej
07-11 12:00  Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk więcej
07-11 13:30  Gwarek Zabrze - Cracovia Kraków więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
07-11   Mrówka Mosina - Futsal Victoria Sulejówek więcej
07-11   TAF Toruń - Malwee Łódź więcej
07-11 18:00  Best Drive Piła - KS Gniezno więcej
07-11   Futbalo Białystok - Futsal Szczecin więcej
07-11   AZS UG Gdańsk - KS Futsal Oborniki więcej
piła nożna III liga Kobiet Makroregionalna
07-11 13:30  GOSRiT Luzino - Lechia Gdańsk więcej
07-11 12:00  Victoria II Sianów - Błękitni Stargard więcej
07-11 12:00  KA4 resPect Krobia - MKS Lew Lębork więcej
07-11 11:00  LFA Szczecin - Marcus Gdynia więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
07-11 10:30  UKS SMS Łódź - Górnik Łęczna więcej
07-11 12:00  Olimpia Szczecin - Rolnik B. Głogówek więcej
07-11 15:00  AZS UJ Kraków - ROW Rybnik więcej
piła nożna II liga
07-11 17:00  Olimpia Elbląg - Olimpia Grudziądz więcej
07-11 18:00  KKS Kalisz - Hutnik Kraków więcej
07-11 14:45  Motor Lublin - Stal Rzeszów więcej
07-11 18:00  Bytovia Bytów - Chojniczanka Chojnice więcej
07-11 14:00  Skra Częstochowa - Górnik Polkowice więcej
07-11 13:00  Garbarnia Kraków - Lech II Poznań więcej
piła nożna II Liga Zachodnia Kobiet
07-11 13:00  LUKS Ziemia Lubińska - UKS SMS III Łódź więcej
07-11 12:00  Medyk II Konin - KS Skra Częstochowa więcej
07-11 12:00  WKS Śląsk II Wrocław - UKS Bielawianka Bielawa więcej
piła nożna I Liga PLO
07-11 14:00  Victoria Sianów - Iskra Białogard więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
07-11 12:15  Warta Poznań - Pogoń Szczecin więcej
07-11 15:00  Arka Gdynia - Lechia Gdańsk więcej
07-11 13:00  CWZS Bydgoszcz - FASE Szczecin więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
07-11 12:00  AP Reissa Poznań - Lotos Gdańsk UKS więcej
07-11 14:00  Akademia Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk więcej
07-11 12:00  Lech Poznań - FASE Szczecin więcej
07-11 18:00  Chemik Bydgoszcz - CWZS Bydgoszcz więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
07-11 14:30  Hutnik Szczecin - Vineta Wolin więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
07-11 11:00  SALOS Szczecin - Żaki Szczecin więcej
07-11 11:00  Bałtyk Koszalin - Kotwica Kołobrzeg więcej
07-11 12:00  Chemik Police - Gwardia Koszalin więcej
07-11 12:30  Unia Białogard - Arkonia Szczecin więcej
07-11 14:00  Bałtyk SP 7 Koszalin - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
07-11 14:30  Gavia Choszczno - Sokół Karlino więcej
07-11 16:00  Świt Szczecin - FASE Szczecin więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
07-11   Start Elbląg - SPR JKS Jarosław więcej
07-11   Młyny Stoisław Koszalin - KPR Kobierzyce więcej
07-11   Ruch Chorzów - Piotrcovia Piotrków Tryb. więcej
07-11   Zagłębie Lubin - MKS Lublin więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
07-11 17:00  Gwardia Koszalin - Tytani Wejherowo więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
07-11   MKS Handball Czersk - SMS ZPRP II Kwidzyn więcej
07-11   MKS Brodnica - Sambor Tczew więcej
07-11   UKS Jedynka Kodo Morąg - Jeziorak Iława więcej
07-11   Szczypiorniak Olsztyn - KPR Blejkan Gryfino więcej
07-11   AZS UMK Toruń - AZS UKW Bydgoszcz więcej
piłka ręczna II liga kobiet - grupa 2
07-11   KU AZS Politechnika Koszalińska - Tytani Wejherowo więcej
07-11   GUKS Drwęca Lubicz - MKS Kusy Szczecin więcej
07-11   MKS Słupia Słupsk - UKS Morski Sianów więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
07-11   E.Leclerc Radomka Radom - Enea PTPS Piła więcej
07-11   DPD Legionovia Legionowo - BKS Stal Bielsko-Biała więcej
07-11   Developres SkyRes Rzeszów - ŁKS Commercecon Łódź więcej
07-11   Grot Budowlani Łódź - Energa MKS Kalisz więcej
07-11   Volley Wrocław - Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz więcej
07-11   Joker Świecie - Grupa Azoty Chemik Police więcej
08 listopad
koszykówka Energa Basket Liga
08-11 17:35  Anwil Włocławek - PGE Spójnia Stargard więcej
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
08-11 17:00  SMS PZKosz Władysławowo - AMW Asseco Arka Gdynia więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
08-11 13:00  Arkonia Szczecin - Piast Chociwel więcej
08-11 11:00  Stal Szczecin - Iskra Golczewo więcej
08-11 13:00  Mierzynianka Mierzyn - Dąb Dębice więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
08-11 11:00  Ogniwo Babinek - Orzeł Grzędzice więcej
08-11 14:00  Osadnik Myślibórz - Sokół Pyrzyce więcej
08-11 14:00  Dąb Dębno - Odra Chojna więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
08-11 14:00  LZS Kowalewice - Iskra Kłanino więcej
08-11 13:00  Błękitni Stary Jarosław - Pomorzanin Sławoborze więcej
08-11 12:00  Sława Sławno - Iskra Białogard więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
08-11 13:00  Orzeł Łubowo - Spójnia Świdwin więcej
piła nożna A Klasa gr. 1
08-11 11:00  Kotwica II Kołobrzeg - Wrzos Wrzosowo więcej
08-11 11:00  Syrena-Grot Rymań - Płomień Pobłocie Wielkie więcej
08-11 14:00  Grot Gorawino - Derby Karścino więcej
08-11 17:00  AP Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Gostyń więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
08-11 13:00  Zalew Stepnica - Hanza Goleniów więcej
08-11 14:00  Radowia Radowo Małe - Sowianka Sowno więcej
08-11 17:00  Leśnik Kliniska - Znicz Wysoka Kamieńska więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
08-11 14:00  Orkan Dalewo - Polski Cukier Kluczevia II St. więcej
08-11 14:00  WODR Barzkowice - Zorza Tychowo więcej
08-11 14:00  Rolpol Chlebowo - Czarni Marianowo więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
08-11 14:00  Grot Gardno - Wołczkowo-Bezrzecze więcej
08-11 11:00  Świat Drzewa KP Przecław - Zryw Kołbaskowo więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
08-11 13:00  Zieloni Zielin - Łabędź Widuchowa więcej
08-11 14:00  Zjednoczeni Kurzycko - Chrobry Lisie Pole więcej
08-11 13:00  Rurzyca Nawodna - Witniczanka Witnica więcej
08-11 13:30  Piast Piaseczno - Mieszko Mieszkowice więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
08-11 13:00  Iskra II Banie - Wicher Przelewice więcej
08-11 12:00  Koral Mostkowo - Sęp Brzesko więcej
08-11 13:00  Czarni Fiege Lubanowo - Mechanik Warnice więcej
08-11 13:00  Polonia Giżyn - Piast Kolin więcej
08-11 14:00  Unia Swochowo - Piast Karsko więcej
piła nożna A Klasa gr. 7
08-11 13:00  Iskra Pomień - Klon Krzęcin więcej
08-11 12:00  Sokół Sokoliniec - Świt Barnimie więcej
08-11 14:00  Sokół Granowo - Orzeł Żeńsko więcej
08-11 13:00  Ina Recz - Iskra Lutówko więcej
piła nożna A Klasa gr. 8
08-11 11:00  KS Sieciemin - Olympic Warszkowo więcej
08-11 12:00  Derby Gwiazdowo - Płomień Jeżyczki więcej
08-11 14:00  KS Skibno - Błękitni Tychowo więcej
08-11 12:00  Arkadia Malechowo - Wrzos Wrześnica więcej
piła nożna A Klasa gr. 9
08-11 11:00  Błękitni Gonne Małe - Sokół Spore więcej
08-11 12:00  Hubertus Biały Bór - Wicher Rąbino więcej
08-11 12:00  Gryf Dobrowo - KS Gwda Wielka więcej
08-11 12:00  Grot Bonin - Pogoń Wierzchowo więcej
08-11 13:00  Grom Świelino - Wicher Mierzym więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
08-11 14:00  Bytyń Nakielno - Błękitni Pomierzyn więcej
08-11 13:00  Legion Strączno - Mirstal Mirosławiec więcej
08-11 13:00  Kopanik Lubno - Sad Chwiram więcej
08-11 14:00  Znicz Dzikowo - Pionier 95 Borne Sulinowo więcej
piła nożna B Klasa gr. 3
08-11 19:00  FASE Szczecin - Pionier Szczecin więcej
08-11 17:30  Prawobrzeże Szczecin - Victoria 95 Przecław więcej
piła nożna B Klasa gr. 4
08-11 14:00  Stal II Lipiany - Zryw Góralice więcej
08-11 14:00  Korona Klępicz - Sparta Sobiemyśl więcej
08-11 14:00  Sokół II Pyrzyce - Morzycko II Moryń więcej
piła nożna III liga gr. II
08-11 12:00  Pomorzanin Toruń - Gryf Wejherowo więcej
08-11 11:00  Pogoń II Szczecin - GKS Przodkowo więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
08-11 17:30  Górnik Zabrze - Piast Gliwice więcej
08-11 15:00  Legia Warszawa - Lech Poznań więcej
08-11 12:30  Wisła Płock - Pogoń Szczecin więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
08-11 15:00  Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze więcej
08-11 12:00  Korona Kielce - FCB Escola Varsovia więcej
08-11 11:00  Zagłębie Lubin - Legia Warszawa więcej
08-11 12:00  Lech Poznań - Pogoń Szczecin więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
08-11 17:00  Football Club 10 Zgierz - LZS Dragon Bojano więcej
08-11 17:00  We-Met Futsal Club Kamienica - Legia Warszawa więcej
piła nożna III liga Kobiet Makroregionalna
08-11 10:00  Spójnia Białe Błota - Victoria Niemcz Osielsko więcej
08-11 13:00  Juna-Trans Women Stare Oborzyska - Energetyk Junior Gryfino więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
08-11 12:00  Śląsk Wrocław - Medyk Konin więcej
08-11 13:00  GKS Katowice - Akademia Piłkarska LG więcej
08-11 12:00  Sportis KKP Bydgoszcz - Czarni Sosnowiec więcej
piła nożna II liga
08-11 17:00  Śląsk II Wrocław - GKS Katowice więcej
08-11 15:00  Wigry Suwałki - Sokół Ostróda więcej
08-11 13:00  Błękitni Stargard - Pogoń Siedlce więcej
piła nożna II Liga Zachodnia Kobiet
08-11 14:00  Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - WAP Włocławek więcej
08-11 12:00  Unifreeze Górzno - GSS Grodzisk Wielkopolski więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
08-11 13:00  AP Reissa Poznań - Lech Poznań więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
08-11 11:00  Gwardia Koszalin - Błękitni Stargard więcej
08-11 11:00  Sparta Gryfice - Flota Świnoujście więcej
08-11 13:00  Victoria Sianów - Chemik Police więcej
08-11 14:00  Prawobrzeże Świnoujście - Mewa Resko więcej
08-11 14:00  Stal Szczecin - Bałtyk Koszalin więcej
08-11 14:30  Jeziorak Szczecin - Świt Szczecin więcej
10 listopad
koszykówka Energa Basket Liga
10-11   Trefl Sopot - WKS Śląsk Wrocław więcej
piła nożna II liga
10-11 18:00  Olimpia Grudziądz - Znicz Pruszków więcej
11 listopad
koszykówka Energa Basket Liga
11-11   MKS Dąbrowa Górnicza - Polski Cukier Toruń więcej
koszykówka Suzuki I liga
11-11   WKK Wrocław - KS Księżak Łowicz więcej
11-11   TS Wisła Chemart Kraków - Rawlplug Sokół Łańcut więcej
11-11 17:30  Górnik Trans.eu Wałbrzych - GKS Tychy więcej
11-11   Miasto Szkła Krosno - Weegree AZS Politechnika Opolska więcej
11-11 18:00  Decka Pelplin - Pogoń Prudnik więcej
11-11 18:00  Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - Elektrobud-Investment Pruszków więcej
11-11 18:00  Energa Kotwica Kołobrzeg - Zetkama Doral Nysa Kłodzko więcej
11-11 18:00  Dziki Warszawa - TBS Śląsk II Wrocław więcej
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
11-11 13:00  AMW Asseco Arka Gdynia - KSK Noteć Inowrocław więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
11-11 12:00  Iskra Golczewo - Tanowia Tanowo więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
11-11 11:00  Orzeł Grzędzice - CRS Pogoń Barlinek więcej
11-11 13:00  Ogniwo Babinek - Iskra Banie więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
11-11 15:00  Gryf Kamień Pomorski - Lech Czaplinek więcej
11-11 13:00  Rasel Dygowo - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
11-11 17:00  Błękitni II Stargard - Ina Goleniów więcej
11-11 14:00  Vineta Wolin - GKS Leśnik Manowo więcej
11-11 11:00  Mechanik Bobolice - Wieża Postomino więcej
11-11 11:00  Sokół Karlino - Hutnik Szczecin więcej
11-11 13:00  Polski Cukier Kluczevia Stargard - Sparta Węgorzyno więcej
11-11 13:00  Biali Sądów - MKP Szczecinek więcej
11-11 13:00  Orzeł Wałcz - Olimp Gościno więcej
11-11 13:00  Iskierka Szczecin - Polonia Płoty więcej
piła nożna III liga gr. II
11-11 13:00  Nielba Wągrowiec - Flota Świnoujście więcej
11-11 13:00  Gwardia Koszalin - Unia Janikowo więcej
11-11 13:00  Unia Swarzędz - Pogoń II Szczecin więcej
11-11 13:00  GKS Przodkowo - Mieszko Gniezno więcej
11-11 11:00  Bałtyk Koszalin - Górnik Konin więcej
11-11 15:00  Świt Szczecin - Sokół Kleczew więcej
11-11 13:00  Gryf Wejherowo - Bałtyk Gdynia więcej
11-11 13:00  KP Starogard Gdański - Pomorzanin Toruń więcej
11-11 17:00  Kotwica Kołobrzeg - Polonia Środa Wlkp. więcej
11-11 13:00  Chemik Police - Jarota Jarocin więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
11-11 11:00  Sparta Gryfice - Jeziorak Szczecin więcej
11-11 11:00  Flota Świnoujście - Vineta Wolin więcej
11-11 13:30  Bałtyk Koszalin - Prawobrzeże Świnoujście więcej
11-11 14:30  Błękitni Stargard - Stal Szczecin więcej
11-11 15:30  Chemik Police - Gwardia Koszalin więcej
11-11 18:00  Świt Szczecin - Victoria Sianów więcej
11-11 11:00  SALOS Szczecin - Hutnik Szczecin więcej
11-11 15:00  Mewa Resko - Arkonia Szczecin więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
11-11 13:00  Żaki Szczecin - Unia Białogard więcej
11-11 14:00  Sokół Karlino - Bałtyk SP 7 Koszalin więcej
11-11 15:00  AP Kotwica Kołobrzeg - SALOS Szczecin więcej
11-11 18:00  Kotwica Kołobrzeg - Błękitni Stargard więcej
11-11   Prawobrzeże Szczecin - Gavia Choszczno więcej
11-11   Gwardia Koszalin - Świt Szczecin więcej
11-11 14:30  Arkonia Szczecin - Bałtyk Koszalin więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
11-11   Torus Wybrzeże Gdańsk - Azoty Puławy więcej
11-11   Stal Mielec - KS SPR Chrobry Głogów więcej
11-11   Orlen Wisła Płock - Piotrkowianin Piotrków Tryb. więcej
11-11   Łomża Vive Kielce - Energa MKS Kalisz więcej
11-11   Sandra SPA Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin więcej
11-11   NMC Górnik Zabrze - Gwardia Opole więcej
11-11   Grupa Azoty Tarnów - MMTS Kwidzyn więcej
12 listopad
Winter Polish Open - Zimowe Otwarte Mistrzostwa Polski w Pływaniu więcej
13 listopad
Winter Polish Open - Zimowe Otwarte Mistrzostwa Polski w Pływaniu więcej
koszykówka Energa Basket Liga
13-11   Polpharma Starogard Gd. - Stelmet Zielona Góra więcej
13-11 17:35  Asseco Arka Gdynia - PGE Spójnia Stargard więcej
13-11   Anwil Włocławek - HydroTruck Radom więcej
13-11   Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - Enea Astoria Bydgoszcz więcej
13-11   WKS Śląsk Wrocław - Legia Warszawa więcej
13-11   GTK Gliwice - King Wilki Morskie Szczecin więcej
13-11   MKS Dąbrowa Górnicza - Trefl Sopot więcej
14 listopad
Winter Polish Open - Zimowe Otwarte Mistrzostwa Polski w Pływaniu więcej
koszykówka Suzuki I liga
14-11   Miasto Szkła Krosno - Decka Pelplin więcej
14-11   TBS Śląsk II Wrocław - Energa Kotwica Kołobrzeg więcej
14-11 17:00  Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Górnik Trans.eu Wałbrzych więcej
14-11 17:30  Pogoń Prudnik - Dziki Warszawa więcej
14-11 17:30  Rawlplug Sokół Łańcut - WKK Wrocław więcej
14-11 17:30  Weegree AZS Politechnika Opolska - Elektrobud-Investment Pruszków więcej
14-11 18:00  GKS Tychy - TS Wisła Chemart Kraków więcej
14-11 18:00  KS Księżak Łowicz - Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk więcej
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
14-11   Sklep Polski MKK Gniezno - Sharks AWFiS Port Gdynia więcej
14-11   AMW Asseco Arka Gdynia - Politechnika Gdańska więcej
14-11   MChKK Chełmno - Enea UTP Astoria Bydgoszcz więcej
14-11 13:00  AZS UMK Toruń - MKKS Żak Koszalin więcej
14-11 18:00  KSK Noteć Inowrocław - SMS PZKosz Władysławowo więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
14-11 13:00  Piast Chociwel - Iskra Golczewo więcej
14-11 14:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Wicher Brojce więcej
14-11 12:00  Mewa Resko - Stal Szczecin więcej
14-11 14:00  KS Fala Międzyzdroje - Sparta Gryfice więcej
14-11 13:30  Sarmata Dobra - Prawobrzeże Świnoujście więcej
14-11 13:00  Jeziorak Szczecin - Tanowia Tanowo więcej
14-11 13:00  Jantar Dziwnów - Mierzynianka Mierzyn więcej
14-11 13:00  Dąb Dębice - Orzeł Łoźnica więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
14-11 11:00  Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Ogniwo Babinek więcej
14-11 13:00  SCRS Barlinek - Morzycko Moryń więcej
14-11 13:00  Energetyk Gryfino - Dąb Dębno więcej
14-11 13:00  Stal Lipiany - Orkan Suchań więcej
14-11 13:30  Sokół Pyrzyce - A.P. Gavia Choszczno więcej
14-11 13:00  Unia Dolice - Zorza Dobrzany więcej
14-11 14:00  Odra Chojna - Iskra Banie więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
14-11 13:00  Pomorzanin Sławoborze - LZS Kowalewice więcej
14-11 14:00  Strong Zielenica - Radew Białogórzyno więcej
14-11 14:00  Płomień Myślino - Wiekowianka Wiekowo więcej
14-11 13:00  Głaz Tychowo - Błękitni Stary Jarosław więcej
14-11 13:00  Iskra Kłanino - Sława Sławno więcej
14-11 13:00  Iskra Białogard - Wybrzeże Biesiekierz więcej
14-11 13:00  Victoria Sianów - Vimobilia Będzino więcej
14-11 13:00  Gryf Polanów - Saturn Mielno więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
14-11 14:00  Orzeł Bierzwnik - Światowid 63 Łobez więcej
14-11 14:00  Spójnia Świdwin - Ikar Krosino więcej
14-11 14:00  Mechanik Turowo - Orzeł Łubowo więcej
14-11 13:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Zawisza Grzmiąca więcej
14-11 13:00  Wiarus Żółtnica - Drzewiarz Świerczyna więcej
14-11 13:00  Drawa Drawno - Korona Człopa więcej
14-11   Olimp Złocieniec - Redłovia Redło więcej
14-11 13:00  KP Drawsko Pomorskie - Calisia Kalisz Pomorski więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
14-11 14:00  Olimp Gościno - Błękitni II Stargard więcej
14-11 13:00  Lech Czaplinek - Iskierka Szczecin więcej
14-11 13:00  Polonia Płoty - Mechanik Bobolice więcej
14-11 14:00  MKP Szczecinek - Vineta Wolin więcej
14-11 12:00  Hutnik Szczecin - Biali Sądów więcej
14-11   Sparta Węgorzyno - Rasel Dygowo więcej
14-11 12:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - Sokół Karlino więcej
14-11 11:00  GKS Leśnik Manowo - Gryf Kamień Pomorski więcej
14-11 12:00  Darłovia Darłowo - Orzeł Wałcz więcej
14-11 13:00  Ina Goleniów - Polski Cukier Kluczevia Stargard więcej
piła nożna A Klasa gr. 1
14-11 14:30  Bałtyk Gostyń - Sokół Lulewice więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
14-11 13:00  Masovia Maszewo - Pionier Żarnowo więcej
14-11 18:00  Hanza Goleniów - Leśnik Kliniska więcej
14-11 13:00  Sowianka Sowno - Promień Mosty więcej
14-11 13:00  Pomorzanin Przybiernów - OKS Center MD Goleniów więcej
14-11 13:00  Jastrząb Łosośnica - Zalew Stepnica więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
14-11 14:00  Czarni Marianowo - Dąbrovia Stara Dąbrowa więcej
14-11 12:00  Ina Ińsko - Orzeł Małkocin więcej
14-11 15:00  Zorza Tychowo - Orzeł Pęzino więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
14-11 14:00  Zryw Kołbaskowo - Czarni 44 Szczecin więcej
14-11 14:00  Wołczkowo-Bezrzecze - Ehrle Dobra Szczecińska więcej
14-11 17:00  Kasta Szczecin-Majowe - Odrzanka Radziszewo więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
14-11 14:00  Mieszko Mieszkowice - Myśla Dargomyśl więcej
14-11 14:30  Witniczanka Witnica - Zjednoczeni Kurzycko więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
14-11 14:30  Mechanik Warnice - Polonia Giżyn więcej
14-11 13:00  Piast Kolin - Iskra II Banie więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
14-11 13:00  Mirstal Mirosławiec - Znicz Dzikowo więcej
14-11 14:00  Sokół Suliszewo - Grom Giżyno więcej
14-11 15:00  Wspólni Różewo - Bytyń Nakielno więcej
piła nożna B Klasa gr. 3
14-11   Iskierka II Szczecin - Rybak Trzebież więcej
14-11 11:00  Aquila II Szczecin - Okręt Szczecin więcej
14-11 19:00  Future Szczecin - Sztorm Szczecin więcej
14-11 14:00  GKS Kołbacz - Prawobrzeże Szczecin więcej
piła nożna III liga gr. II
14-11 13:00  Mieszko Gniezno - Unia Swarzędz więcej
14-11 13:00  Polonia Środa Wlkp. - Nielba Wągrowiec więcej
14-11 13:00  Flota Świnoujście - Bałtyk Koszalin więcej
14-11 14:00  Jarota Jarocin - GKS Przodkowo więcej
14-11 19:30  Bałtyk Gdynia - KP Starogard Gdański więcej
14-11 13:00  Górnik Konin - Radunia Stężyca więcej
14-11 11:00  Sokół Kleczew - Gryf Wejherowo więcej
14-11 13:00  Pomorzanin Toruń - Kotwica Kołobrzeg więcej
14-11 12:00  Unia Janikowo - Świt Szczecin więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
14-11 12:00  SMS Łódź - Lech Poznań więcej
14-11 12:00  Jagiellonia Białystok - Gwarek Zabrze więcej
14-11 11:00  Legia Warszawa - Wisła Kraków więcej
14-11 11:00  Pogoń Szczecin - Korona Kielce więcej
14-11   FCB Escola Varsovia - Zagłębie Lubin więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
14-11   KS Futsal Oborniki - Futbalo Białystok więcej
14-11   LZS Dragon Bojano - TAF Toruń więcej
14-11   Legia Warszawa - Football Club 10 Zgierz więcej
14-11   KS Gniezno - We-Met Futsal Club Kamienica więcej
14-11   Futsal Szczecin - KS Futsal Piła więcej
piła nożna III liga Kobiet Makroregionalna
14-11 13:00  Victoria Niemcz Osielsko - Ladies Football Academy Szczecin więcej
14-11 15:00  Lechia Gdańsk - Spójnia Białe Błota więcej
14-11   Marcus Gdynia - Juna-Trans Women Stare Oborzyska więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
14-11 12:00  Olimpia Szczecin - Czarni Sosnowiec więcej
14-11   AZS UJ Kraków - UKS SMS Łódź więcej
14-11   Śląsk Wrocław - ROW Rybnik więcej
14-11   GKS Katowice - Medyk Konin więcej
14-11   Sportis KKP Bydgoszcz - Akademia Piłkarska LG więcej
piła nożna II liga
14-11 18:00  Sokół Ostróda - Motor Lublin więcej
14-11 13:00  Hutnik Kraków - Wigry Suwałki więcej
14-11 17:00  GKS Katowice - KKS Kalisz więcej
14-11   Lech II Poznań - Śląsk II Wrocław więcej
14-11 13:00  Stal Rzeszów - Bytovia Bytów więcej
14-11 17:00  Pogoń Siedlce - Skra Częstochowa więcej
14-11   Znicz Pruszków - Olimpia Elbląg więcej
14-11 16:00  Górnik Polkowice - Garbarnia Kraków więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
14-11 15:00  Lechia Gdańsk - AP Reissa Poznań więcej
14-11 15:00  Pogoń Szczecin - CWZS Bydgoszcz więcej
14-11   Lech Poznań - Warta Poznań więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
14-11 12:00  Lotos Gdańsk UKS - Lech Poznań więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
14-11 11:00  Gwardia Koszalin - Świt Szczecin więcej
14-11 13:00  Vineta Wolin - SALOS Szczecin więcej
14-11 14:30  Hutnik Szczecin - Mewa Resko więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
14-11 14:00  Bałtyk SP 7 Koszalin - SALOS Szczecin więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
14-11   MMTS Kwidzyn - Torus Wybrzeże Gdańsk więcej
14-11   Gwardia Opole - Grupa Azoty Tarnów więcej
14-11   Zagłębie Lubin - NMC Górnik Zabrze więcej
14-11   Energa MKS Kalisz - Sandra SPA Pogoń Szczecin więcej
14-11   Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Łomża Vive Kielce więcej
14-11   KS SPR Chrobry Głogów - Orlen Wisła Płock więcej
14-11   Azoty Puławy - Stal Mielec więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
14-11   SPR JKS Jarosław - MKS Lublin więcej
14-11   Zagłębie Lubin - Piotrcovia Piotrków Tryb. więcej
14-11   Ruch Chorzów - KPR Kobierzyce więcej
14-11   Młyny Stoisław Koszalin - Start Elbląg więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
14-11   GKS Żukowo - Meble Wójcik Elbląg więcej
14-11   Gwardia Koszalin - SMS ZPRP Gdańsk więcej
14-11   Sokół Kościerzyna - Warmia Olsztyn więcej
14-11   Nielba Wągrowiec - Tytani Wejherowo więcej
14-11   MKS Grudziądz - SKPR USAR Kwidzyn więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
14-11   MKS Handball Czersk - MKS Brodnica więcej
14-11   Sambor Tczew - UKS Jedynka Kodo Morąg więcej
14-11   Jeziorak Iława - Szczypiorniak Olsztyn więcej
14-11   KPR Blejkan Gryfino - AZS UMK Toruń więcej
14-11   SMS ZPRP II Kwidzyn - AZS UKW Bydgoszcz więcej
piłka ręczna II liga kobiet - grupa 2
14-11   KU AZS Politechnika Koszalińska - GUKS Drwęca Lubicz więcej
14-11   MKS Kusy Szczecin - MKS Słupia Słupsk więcej
14-11   Tytani Wejherowo - UKS Morski Sianów więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
14-11 19:00  Grupa Azoty Chemik Police - Volley Wrocław więcej
14-11   Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz - Grot Budowlani Łódź więcej
14-11   Energa MKS Kalisz - Developres SkyRes Rzeszów więcej
14-11   BKS Stal Bielsko-Biała - E.Leclerc Radomka Radom więcej
14-11   ŁKS Commercecon Łódź - DPD Legionovia Legionowo więcej
14-11   Enea PTPS Piła - Joker Świecie więcej
15 listopad
40.PZLA Mistrzostw Polski Kobiet w Maratonie i 90.PZLA Mistrzostw Polski Mężczyzn w Maratonie. więcej
Winter Polish Open - Zimowe Otwarte Mistrzostwa Polski w Pływaniu więcej
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
15-11 18:00  Ogniwo Piratesports Szczecin - Trefl II Sopot więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
15-11 13:00  Arkonia Szczecin - Pomorzanin Nowogard więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
15-11 11:00  Orzeł Grzędzice - Osadnik Myślibórz więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
15-11 13:00  Astra Ustronie Morskie - Zefir Wyszewo więcej
piła nożna A Klasa gr. 1
15-11 13:30  Resko Karcino - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
15-11 13:00  Znicz Wysoka Kamieńska - Radowia Radowo Małe więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
15-11 14:00  Sparta Skalin - Orkan Dalewo więcej
15-11 14:00  Wicher Reptowo - Unia Stargard więcej
15-11 12:00  Polski Cukier Kluczevia II St. - Płomień Lisowo więcej
15-11 14:00  Rolpol Chlebowo - WODR Barzkowice więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
15-11 16:00  Wicher Steklno - Aquila Szczecin więcej
15-11 14:00  Vielgovia Szczecin - Świat Drzewa KP Przecław więcej
15-11 13:00  Czarni Czarnówko - Chemik II Police więcej
15-11 14:00  Znicz Niedźwiedź - Grot Gardno więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
15-11 13:00  Chrobry Lisie Pole - LUKS Krzywin więcej
15-11 14:00  Czcibor Cedynia - Zieloni Zielin więcej
15-11 13:00  Sekwoja Brwice - Rurzyca Nawodna więcej
15-11 14:00  Pomorzanin Cychry - Piast Piaseczno więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
15-11 14:00  Wicher Przelewice - Jedność Przewłoki więcej
15-11 14:00  Unia Swochowo - Koral Mostkowo więcej
15-11 13:00  Sęp Brzesko - Błyskawica Kluki więcej
15-11 13:00  GKS Golenice - Czarni Fiege Lubanowo więcej
15-11 14:00  Piast Karsko - Bryza Reńsko więcej
piła nożna A Klasa gr. 9
15-11 12:00  Błękitni Gonne Małe - Grot Bonin więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
15-11 13:00  Pionier 95 Borne Sulinowo - Gryf Budowo więcej
15-11 13:00  Kopanik Lubno - Legion Strączno więcej
15-11 13:00  Santos Kłębowiec - Grom Szwecja więcej
15-11 13:30  Sad Chwiram - Błękitni Pomierzyn więcej
piła nożna B Klasa gr. 3
15-11 11:00  Victoria 95 Przecław - FASE Szczecin więcej
piła nożna B Klasa gr. 4
15-11 14:00  Klon Krzymów - Korona Klępicz więcej
piła nożna III liga gr. II
15-11 13:00  Elana Toruń - Chemik Police więcej
15-11 11:00  Pogoń II Szczecin - Gwardia Koszalin więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
15-11 11:00  Śląsk Wrocław - Cracovia Kraków więcej
15-11 12:00  Górnik Zabrze - Hutnik Kraków więcej
15-11 11:00  Lechia Gdańsk - Arka Gdynia więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
15-11 16:00   Malwee Łódź - Mrówka Mosina więcej
15-11 14:00   Futsal Victoria Sulejówek - AZS UG Gdańsk więcej
piła nożna III liga Kobiet Makroregionalna
15-11 13:00  MKS Lew Lębork - GOSRiT Luzino więcej
15-11 13:00  Błękitni Stargard - KA4 resPect Krobia więcej
15-11 13:00  Energetyk Junior Gryfino - Victoria II Sianów więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
15-11 12:30  Górnik Łęczna - Rolnik B. Głogówek więcej
piła nożna II liga
15-11 19:00  Olimpia Grudziądz - Błękitni Stargard więcej
piła nożna II Liga Zachodnia Kobiet
15-11 13:00  AP Kotwica Kołobrzeg - Medyk II Konin więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
15-11 12:00  FASE Szczecin - Arka Gdynia więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
15-11 13:00  CWZS Bydgoszcz - AP Reissa Poznań więcej
15-11 14:30  Lechia Gdańsk - Chemik Bydgoszcz więcej
15-11 16:30  FASE Szczecin - Akademia Pogoń Szczecin więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
15-11 14:30  Arkonia Szczecin - Bałtyk Koszalin więcej
15-11 15:30  Stal Szczecin - Chemik Police więcej
15-11 12:00  Victoria Sianów - Sparta Gryfice więcej
15-11 13:00  Jeziorak Szczecin - Flota Świnoujście więcej
15-11 14:00  Prawobrzeże Świnoujście - Błękitni Stargard więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
15-11 11:00  Gavia Choszczno - FASE Szczecin więcej
15-11 11:00  Błękitni Stargard - Arkonia Szczecin więcej
15-11 12:00  Chemik Police - Kotwica Kołobrzeg więcej
15-11 13:00  Unia Białogard - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
15-11 11:00  Bałtyk Koszalin - Żaki Szczecin więcej
15-11 14:00  Sokół Karlino - Prawobrzeże Szczecin więcej
17 listopad
koszykówka Energa Basket Liga
17-11 18:00  Polski Cukier Toruń - PGE Spójnia Stargard więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
17-11 19:00  Świt Szczecin - Mewa Resko więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
17-11 19:00  Świt Szczecin - Sokół Karlino więcej
18 listopad
koszykówka Suzuki I liga
18-11 18:00  TS Wisła Chemart Kraków - WKK Wrocław więcej
18-11 18:00  Energa Kotwica Kołobrzeg - Elektrobud-Investment Pruszków więcej
18-11   Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Miasto Szkła Krosno więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
18-11 18:00  Prawobrzeże Świnoujście - Arkonia Szczecin więcej
19 listopad
koszykówka Suzuki I liga
19-11 18:00  Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - Rawlplug Sokół Łańcut więcej
21 listopad
koszykówka Suzuki I liga
21-11   WKK Wrocław - GKS Tychy więcej
21-11   TS Wisła Chemart Kraków - Zetkama Doral Nysa Kłodzko więcej
21-11 17:00  Górnik Trans.eu Wałbrzych - TBS Śląsk II Wrocław więcej
21-11 17:00  Decka Pelplin - Weegree AZS Politechnika Opolska więcej
21-11 18:00  Elektrobud-Investment Pruszków - KS Księżak Łowicz więcej
21-11 18:00  Energa Kotwica Kołobrzeg - Pogoń Prudnik więcej
21-11 18:00  Dziki Warszawa - Miasto Szkła Krosno więcej
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
21-11   SMS PZKosz Władysławowo - Sklep Polski MKK Gniezno więcej
21-11   Trefl II Sopot - AZS UMK Toruń więcej
21-11   Enea UTP Astoria Bydgoszcz - Ogniwo Piratesports Szczecin więcej
21-11 13:00  MKKS Żak Koszalin - AMW Asseco Arka Gdynia więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
21-11 13:00  Sparta Gryfice - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
21-11 13:00  Orzeł Łoźnica - Jantar Dziwnów więcej
21-11 13:00  Wicher Brojce - Dąb Dębice więcej
21-11 11:30  Tanowia Tanowo - Sarmata Dobra więcej
21-11 13:00  Pomorzanin Nowogard - Piast Chociwel więcej
21-11 13:00  Iskra Golczewo - Mewa Resko więcej
21-11 11:00  Stal Szczecin - KS Fala Międzyzdroje więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
21-11 13:00  Orkan Suchań - Odra Chojna więcej
21-11 13:00  Zorza Dobrzany - Sokół Pyrzyce więcej
21-11 13:00  Morzycko Moryń - Stal Lipiany więcej
21-11 13:00  Osadnik Myślibórz - Orzeł Trzcińsko-Zdrój więcej
21-11 14:00  Iskra Banie - Energetyk Gryfino więcej
21-11 13:00  A.P. Gavia Choszczno - Orzeł Grzędzice więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
21-11 14:00  Saturn Mielno - Victoria Sianów więcej
21-11 14:00  Vimobilia Będzino - Iskra Białogard więcej
21-11 13:00  Wybrzeże Biesiekierz - Iskra Kłanino więcej
21-11 13:00  Błękitni Stary Jarosław - Płomień Myślino więcej
21-11 13:00  Wiekowianka Wiekowo - Strong Zielenica więcej
21-11 13:00  Radew Białogórzyno - Astra Ustronie Morskie więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
21-11 14:00  Redłovia Redło - Drawa Drawno więcej
21-11 13:00  Korona Człopa - Wiarus Żółtnica więcej
21-11 13:00  Światowid 63 Łobez - Pogoń Połczyn Zdrój więcej
21-11 13:00  Zawisza Grzmiąca - Spójnia Świdwin więcej
21-11 12:00  Ikar Krosino - Mechanik Turowo więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
21-11 13:00  Iskierka Szczecin - GKS Leśnik Manowo więcej
21-11 13:00  Vineta Wolin - Hutnik Szczecin więcej
21-11 13:00  Mechanik Bobolice - Lech Czaplinek więcej
21-11 13:00  Polski Cukier Kluczevia Stargard - Olimp Gościno więcej
21-11 13:00  Wieża Postomino - Polonia Płoty więcej
21-11 15:00  Gryf Kamień Pomorski - MKP Szczecinek więcej
21-11 16:15  Błękitni II Stargard - Darłovia Darłowo więcej
21-11 13:00  Rasel Dygowo - Ina Goleniów więcej
21-11 13:00  Sokół Karlino - Sparta Węgorzyno więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
21-11 13:00  Błękitni Trzygłów - Pomorzanin Przybiernów więcej
21-11   Promień Mosty - Znicz Wysoka Kamieńska więcej
21-11   Radowia Radowo Małe - Hanza Goleniów więcej
21-11 14:30  Leśnik Kliniska - Jastrząb Łosośnica więcej
21-11 17:00  OKS Center MD Goleniów - Sowianka Sowno więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
21-11 13:00  Orzeł Pęzino - Rolpol Chlebowo więcej
21-11 15:00  Orzeł Małkocin - Zorza Tychowo więcej
21-11 14:30  Dąbrovia Stara Dąbrowa - Wicher Reptowo więcej
21-11 13:00  Płomień Lisowo - Sparta Skalin więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
21-11 14:00  Grot Gardno - Zryw Kołbaskowo więcej
21-11 11:00  Aquila Szczecin - Wołczkowo-Bezrzecze więcej
21-11 12:00  Odrzanka Radziszewo - Czarni Czarnówko więcej
21-11 11:00  Ehrle Dobra Szczecińska - Znicz Niedźwiedź więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
21-11 13:00  LUKS Krzywin - Witniczanka Witnica więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
21-11 13:00  Czarni Fiege Lubanowo - Sęp Brzesko więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
21-11 13:00  Grom Giżyno - Santos Kłębowiec więcej
21-11 13:00  Grom Szwecja - Pionier 95 Borne Sulinowo więcej
21-11 14:00  Gryf Budowo - Mirstal Mirosławiec więcej
21-11 14:00  Bytyń Nakielno - Sokół Suliszewo więcej
piła nożna III liga gr. II
21-11 13:00  Flota Świnoujście - Gwardia Koszalin więcej
21-11 17:00  Kotwica Kołobrzeg - Gryf Wejherowo więcej
21-11 13:00  Radunia Stężyca - Elana Toruń więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
21-11   Cracovia Kraków - Legia Warszawa więcej
21-11   Warta Poznań - Wisła Kraków więcej
21-11   Jagiellonia Białystok - Wisła Płock więcej
21-11   Zagłębie Lubin - Stal Mielec więcej
21-11   Lech Poznań - Raków Częstochowa więcej
21-11   Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze więcej
21-11   Piast Gliwice - Lechia Gdańsk więcej
21-11   Pogoń Szczecin - Podbeskidzie Bielsko-Biała więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
21-11 12:00  Gwarek Zabrze - Górnik Zabrze więcej
21-11 12:00  Korona Kielce - SMS Łódź więcej
21-11   Wisła Kraków - FCB Escola Varsovia więcej
21-11   Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin więcej
21-11 12:00  Hutnik Kraków - Legia Warszawa więcej
21-11   Lech Poznań - Lechia Gdańsk więcej
21-11   Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
21-11   AZS UG Gdańsk - Futbalo Białystok więcej
21-11   Mrówka Mosina - LZS Dragon Bojano więcej
21-11    Futsal Victoria Sulejówek - Malwee Łódź więcej
21-11   TAF Toruń - Legia Warszawa więcej
21-11   We-Met Futsal Club Kamienica - Futsal Szczecin więcej
piła nożna III liga Kobiet Makroregionalna
21-11 12:00  Spójnia Białe Błota - GOSRiT Luzino więcej
21-11 14:00  Energetyk Junior Gryfino - MKS Lew Lębork więcej
21-11 12:00  Victoria II Sianów - Marcus Gdynia więcej
piła nożna II liga
21-11 13:00  Błękitni Stargard - Znicz Pruszków więcej
21-11   Śląsk II Wrocław - Górnik Polkowice więcej
21-11 18:00  KKS Kalisz - Lech II Poznań więcej
21-11 15:00  Wigry Suwałki - GKS Katowice więcej
21-11 16:00  Motor Lublin - Hutnik Kraków więcej
21-11 17:00  Bytovia Bytów - Sokół Ostróda więcej
21-11 16:00  Chojniczanka Chojnice - Stal Rzeszów więcej
21-11 12:00  Garbarnia Kraków - Pogoń Siedlce więcej
21-11 13:00  Skra Częstochowa - Olimpia Grudziądz więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
21-11 11:00  Flota Świnoujście - SALOS Szczecin więcej
21-11 17:30  Świt Szczecin - Stal Szczecin więcej
21-11 18:30  Błękitni Stargard - Arkonia Szczecin więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
21-11 11:00  Gwardia Koszalin - Gavia Choszczno więcej
21-11 11:00  Kotwica Kołobrzeg - Świt Szczecin więcej
21-11 11:00  Żaki Szczecin - Błękitni Stargard więcej
21-11 18:30  Prawobrzeże Szczecin - Bałtyk SP 7 Koszalin więcej
21-11 11:00  SALOS Szczecin - Unia Białogard więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
21-11   Torus Wybrzeże Gdańsk - Stal Mielec więcej
21-11   Orlen Wisła Płock - Azoty Puławy więcej
21-11   Łomża Vive Kielce - KS SPR Chrobry Głogów więcej
21-11   Sandra SPA Pogoń Szczecin - Piotrkowianin Piotrków Tryb. więcej
21-11   NMC Górnik Zabrze - Energa MKS Kalisz więcej
21-11   Grupa Azoty Tarnów - Zagłębie Lubin więcej
21-11   MMTS Kwidzyn - Gwardia Opole więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
21-11   Młyny Stoisław Koszalin - SPR JKS Jarosław więcej
21-11   Start Elbląg - Ruch Chorzów więcej
21-11   KPR Kobierzyce - Zagłębie Lubin więcej
21-11   Piotrcovia Piotrków Tryb. - MKS Lublin więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
21-11   Tytani Wejherowo - MKS Grudziądz więcej
21-11   Warmia Olsztyn - Nielba Wągrowiec więcej
21-11   SMS ZPRP Gdańsk - Sokół Kościerzyna więcej
21-11   Meble Wójcik Elbląg - Gwardia Koszalin więcej
21-11   SMS ZPRP Kwidzyn - GKS Żukowo więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
21-11   MKS Brodnica - SMS ZPRP II Kwidzyn więcej
21-11   UKS Jedynka Kodo Morąg - MKS Handball Czersk więcej
21-11   Szczypiorniak Olsztyn - Sambor Tczew więcej
21-11   AZS UMK Toruń - Jeziorak Iława więcej
21-11   AZS UKW Bydgoszcz - KPR Blejkan Gryfino więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
21-11   Enea PTPS Piła - BKS Stal Bielsko-Biała więcej
21-11   E.Leclerc Radomka Radom - ŁKS Commercecon Łódź więcej
21-11   DPD Legionovia Legionowo - Energa MKS Kalisz więcej
21-11   Developres SkyRes Rzeszów - Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz więcej
21-11   Grot Budowlani Łódź - Grupa Azoty Chemik Police więcej
21-11   Joker Świecie - Volley Wrocław więcej
22 listopad
koszykówka Energa Basket Liga
22-11   HydroTruck Radom - King Wilki Morskie Szczecin więcej
22-11   PGE Spójnia Stargard - Polpharma Starogard Gd. więcej
22-11   Legia Warszawa - GTK Gliwice więcej
22-11   Enea Astoria Bydgoszcz - Pszczółka Start Lublin więcej
22-11   Stelmet Zielona Góra - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. więcej
22-11   MKS Dąbrowa Górnicza - WKS Śląsk Wrocław więcej
22-11   Anwil Włocławek - Asseco Arka Gdynia więcej
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
22-11 16:00  Politechnika Gdańska - KSK Noteć Inowrocław więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
22-11 13:00  Mierzynianka Mierzyn - Jeziorak Szczecin więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
22-11 11:00  Ogniwo Babinek - Kłos Pełczyce więcej
22-11 13:30  Dąb Dębno - Unia Dolice więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
22-11 11:00  Sława Sławno - Pomorzanin Sławoborze więcej
22-11 12:00  Zefir Wyszewo - Gryf Polanów więcej
22-11 14:00  LZS Kowalewice - Głaz Tychowo więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
22-11 13:00  Drzewiarz Świerczyna - Orzeł Bierzwnik więcej
22-11 13:00  Orzeł Łubowo - Błonie Barwice więcej
22-11 13:00  Calisia Kalisz Pomorski - Olimp Złocieniec więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
22-11 13:00  Biali Sądów - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
22-11 13:00  Zalew Stepnica - Masovia Maszewo więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
22-11 14:00  Orkan Dalewo - Ina Ińsko więcej
22-11 17:00  Unia Stargard - Polski Cukier Kluczevia II St. więcej
22-11 13:00  WODR Barzkowice - Czarni Marianowo więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
22-11 11:00  Świat Drzewa KP Przecław - Kasta Szczecin-Majowe więcej
22-11 13:00  Czarni 44 Szczecin - Vielgovia Szczecin więcej
22-11 14:30  Chemik II Police - Wicher Steklno więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
22-11 14:00  Zjednoczeni Kurzycko - Sekwoja Brwice więcej
22-11 14:00  Łabędź Widuchowa - Czcibor Cedynia więcej
22-11 13:00  Rurzyca Nawodna - Mieszko Mieszkowice więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
22-11 13:00  Jedność Przewłoki - Piast Kolin więcej
22-11 14:00  Bryza Reńsko - Wicher Przelewice więcej
22-11 13:00  Polonia Giżyn - GKS Golenice więcej
22-11 13:00  Błyskawica Kluki - Unia Swochowo więcej
22-11 13:00  Iskra II Banie - Mechanik Warnice więcej
22-11 12:00  Koral Mostkowo - Piast Karsko więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
22-11 13:00  Legion Strączno - Sad Chwiram więcej
22-11 13:00  Błękitni Pomierzyn - Wspólni Różewo więcej
22-11 13:00  Znicz Dzikowo - Kopanik Lubno więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
22-11 11:00  Arka Gdynia - Cracovia Kraków więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
22-11 17:00  Best Drive Piła - KS Futsal Oborniki więcej
22-11 17:00  Football Club 10 Zgierz - KS Gniezno więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
22-11 14:00  Mewa Resko - Vineta Wolin więcej
22-11 11:00  Sparta Gryfice - Gwardia Koszalin więcej
22-11 12:00  Chemik Police - Prawobrzeże Świnoujście więcej
22-11 13:00  Jeziorak Szczecin - Victoria Sianów więcej
22-11 14:00  Bałtyk Koszalin - Hutnik Szczecin więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
22-11 17:00  FASE Szczecin - Sokół Karlino więcej
22-11 11:00  Arkonia Szczecin - Chemik Police więcej
22-11 13:30  AP Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Koszalin więcej
25 listopad
koszykówka Suzuki I liga
25-11 18:00  Miasto Szkła Krosno - GKS Tychy więcej
25-11 17:30  Weegree AZS Politechnika Opolska - WKK Wrocław więcej
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
25-11 19:30  Politechnika Gdańska - Enea UTP Astoria Bydgoszcz więcej
28 listopad
koszykówka Suzuki I liga
28-11   Decka Pelplin - Dziki Warszawa więcej
28-11   Miasto Szkła Krosno - Energa Kotwica Kołobrzeg więcej
28-11   TBS Śląsk II Wrocław - TS Wisła Chemart Kraków więcej
28-11 17:00  Zetkama Doral Nysa Kłodzko - WKK Wrocław więcej
28-11 17:30  Pogoń Prudnik - Górnik Trans.eu Wałbrzych więcej
28-11 17:30  Rawlplug Sokół Łańcut - Elektrobud-Investment Pruszków więcej
28-11 17:30  Weegree AZS Politechnika Opolska - KS Księżak Łowicz więcej
28-11 18:00  GKS Tychy - Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk więcej
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
28-11   AMW Asseco Arka Gdynia - Trefl II Sopot więcej
28-11   Sklep Polski MKK Gniezno - Politechnika Gdańska więcej
28-11 13:00  AZS UMK Toruń - Enea UTP Astoria Bydgoszcz więcej
28-11 16:00  Sharks AWFiS Port Gdynia - SMS PZKosz Władysławowo więcej
28-11 18:00  KSK Noteć Inowrocław - MKKS Żak Koszalin więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
28-11 14:00  Drawa Drawno - Ikar Krosino więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
28-11 13:00  Lech Czaplinek - Wieża Postomino więcej
28-11 12:00  Orzeł Wałcz - Błękitni II Stargard więcej
28-11 12:00  Hutnik Szczecin - Gryf Kamień Pomorski więcej
28-11 13:00  MKP Szczecinek - Iskierka Szczecin więcej
28-11 11:00  GKS Leśnik Manowo - Mechanik Bobolice więcej
28-11 12:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - Vineta Wolin więcej
28-11 12:00  Darłovia Darłowo - Polski Cukier Kluczevia Stargard więcej
28-11 12:00  Ina Goleniów - Sokół Karlino więcej
28-11 14:00  Olimp Gościno - Rasel Dygowo więcej
28-11   Sparta Węgorzyno - Biali Sądów więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
28-11   Vielgovia Szczecin - Czarni Czarnówko więcej
28-11   Czarni Czarnówko - Ehrle Dobra Szczecińska więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
28-11   Legia Warszawa - Piast Gliwice więcej
28-11   Podbeskidzie Bielsko-Biała - Śląsk Wrocław więcej
28-11   Raków Częstochowa - Warta Poznań więcej
28-11   Stal Mielec - Jagiellonia Białystok więcej
28-11   Wisła Kraków - Zagłębie Lubin więcej
28-11   Wisła Płock - Cracovia Kraków więcej
28-11   Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin więcej
28-11   Lechia Gdańsk - Lech Poznań więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
28-11   KS Gniezno - TAF Toruń więcej
28-11   Mrówka Mosina - Legia Warszawa więcej
28-11   Futbalo Białystok - KS Futsal Piła więcej
28-11   KS Futsal Oborniki - We-Met Futsal Club Kamienica więcej
28-11   Futsal Szczecin - Football Club 10 Zgierz więcej
28-11   LZS Dragon Bojano - Futsal Victoria Sulejówek więcej
piła nożna II liga
28-11 17:00  GKS Katowice - Motor Lublin więcej
28-11   Lech II Poznań - Wigry Suwałki więcej
28-11 14:00  Górnik Polkowice - KKS Kalisz więcej
28-11 17:00  Pogoń Siedlce - Śląsk II Wrocław więcej
28-11 16:00  Olimpia Grudziądz - Garbarnia Kraków więcej
28-11   Znicz Pruszków - Skra Częstochowa więcej
28-11   Olimpia Elbląg - Błękitni Stargard więcej
28-11 18:00  Sokół Ostróda - Chojniczanka Chojnice więcej
28-11 13:00  Hutnik Kraków - Bytovia Bytów więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
28-11 11:00  Gwardia Koszalin - Jeziorak Szczecin więcej
28-11 11:00  Stal Szczecin - Sparta Gryfice więcej
28-11 14:30  Hutnik Szczecin - Błękitni Stargard więcej
28-11 15:00  SALOS Szczecin - Mewa Resko więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
28-11   Gwardia Opole - Torus Wybrzeże Gdańsk więcej
28-11   Zagłębie Lubin - MMTS Kwidzyn więcej
28-11   Energa MKS Kalisz - Grupa Azoty Tarnów więcej
28-11   Piotrkowianin Piotrków Tryb. - NMC Górnik Zabrze więcej
28-11   KS SPR Chrobry Głogów - Sandra SPA Pogoń Szczecin więcej
28-11   Azoty Puławy - Łomża Vive Kielce więcej
28-11   Stal Mielec - Orlen Wisła Płock więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
28-11   Gwardia Koszalin - SMS ZPRP Kwidzyn więcej
28-11   Sokół Kościerzyna - Meble Wójcik Elbląg więcej
28-11   Nielba Wągrowiec - SMS ZPRP Gdańsk więcej
28-11   MKS Grudziądz - Warmia Olsztyn więcej
28-11   SKPR USAR Kwidzyn - Tytani Wejherowo więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
28-11   MKS Brodnica - UKS Jedynka Kodo Morąg więcej
28-11   MKS Handball Czersk - Szczypiorniak Olsztyn więcej
28-11   Sambor Tczew - AZS UMK Toruń więcej
28-11   Jeziorak Iława - AZS UKW Bydgoszcz więcej
28-11   SMS ZPRP II Kwidzyn - KPR Blejkan Gryfino więcej
piłka ręczna II liga kobiet - grupa 2
28-11   GUKS Drwęca Lubicz - Tytani Wejherowo więcej
28-11   MKS Słupia Słupsk - KU AZS Politechnika Koszalińska więcej
28-11   UKS Morski Sianów - MKS Kusy Szczecin więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
28-11   Volley Wrocław - Grot Budowlani Łódź więcej
28-11   Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz - DPD Legionovia Legionowo więcej
28-11   Grupa Azoty Chemik Police - Developres SkyRes Rzeszów więcej
28-11   Energa MKS Kalisz - E.Leclerc Radomka Radom więcej
28-11   ŁKS Commercecon Łódź - Enea PTPS Piła więcej
28-11   BKS Stal Bielsko-Biała - Joker Świecie więcej
29 listopad
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
29-11 16:00   Malwee Łódź - AZS UG Gdańsk więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
29-11 11:00  Arkonia Szczecin - Chemik Police więcej
29-11 12:00  Victoria Sianów - Flota Świnoujście więcej
29-11 12:00  Vineta Wolin - Bałtyk Koszalin więcej
29-11 14:00  Prawobrzeże Świnoujście - Świt Szczecin więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia







Dziś mija 14 lat od uruchomienia portalu ligowiec.net. Portalu, o którym możemy powiedzieć nieskromnie, zmienił oblicze sportu w regionie zachodniopomorskim. Przez te 14 lat dla naszej załogi zmieniło się wszystko - śluby, dzieci, ale my nieustająco pielęgnujemy swoje hobby, jakim jest propagowanie sportu w regionie zachodniopomorskim.

Przez te lata powstała imponująca ilość materiałów na temat wydarzeń sportowych. Opisaliśmy ponad 125 tysięcy imprez sportowych, opublikowaliśmy prawie 74 tysięcy newsów i ponad 800 tysięcy zdjęć z wydarzeń sportowych. Ale nie byłoby nas bez Was - naszych czytelników, użytkowników i współtwórców portalu ligowiec.net. Jest Was - zarejestrowanych i stałych czytelników ponad 74 tysiące. A przez 13 lat dodaliście ponad milion komentarzy. Dziękujemy i prosimy o jeszcze!

Przez ten czas nie tylko opisujemy sportową rzeczywistość w regionie. Sami organizowaliśmy turnieje piłkarskie (Zima z Ligowiec.net), angażowaliśmy się w działalność charytatywną (m.in. Siatkarze dla Hospicjum) oraz konkursy i plebiscyty m.im. na Sportowca Roku czy też cykliczny już Plebiscyt na Piłkarza Województwa Zachodniopomorskiego.

W imieniu swoim dziękuję również całej redakcji za codzienny trud i zaangażowanie w rozwój portalu.

Aby dalej istnieć potrzebujemy teraz Waszego wsparcia. Zbieramy środki na utrzymanie serwera. Zapraszamy Was do wsparcia nas: https://zrzutka.pl/z/ligowiec


co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni listopad 2020 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
2 » Bus trafił do kibiców
1 » Grają w okręgówce
1 » Grają w okręgówce
1 » 14 lat minęło! Urodziny »
mecze:
40 » Pomorzanin Nowogard-Jan »
38 » Polonia Płoty-Biali Sąd »
33 » Sokół Karlino-Polonia P »
32 » Stal Lipiany-Dąb Dębno
24 » Dąb Dębice-Pomorzanin N »
21 » Orzeł Wałcz-Hutnik Szcz »
21 » WODR Barzkowice-Sparta  »
21 » Jeziorak Szczecin-Sarma »
19 » Olimp Złocieniec-Zawisz »
18 » Sarmata Dobra-Piast Cho »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 35
19810310 AdaSKo1
ArteFix arturr
BOLEK77 Borysss
erni estan52
filip11 gajowy1984
helmi16 Ichpiecuzg...
jaqza juve777
kotwica238 kspogon
lechsowno liwio
lumbago88 Marny24ndp
Mati653 mik79
Milan8333 orzelek75
popieluszk... Robert2021
Sako30 szymon1999
toronto Vukovic
WalecznyRy... wiekowiank...
Wredniacze... wrocilpan
Wxwicho
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2891
• imprez: 125154
• newsów: 74025
• użytkowników: 74978
• komentarzy: 1107671
• zdjęć: 803740
• relacji: 38842
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies