ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
co ? gdzie ? kiedy ? - 15 listopad 2020
pokaż:
15 listopad
Winter Polish Open - Zimowe Otwarte Mistrzostwa Polski w Pływaniu więcej
koszykówka Energa Basket Liga
WKS Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 73 : 68 więcej
koszykówka Suzuki I liga
Miasto Szkła Krosno - Decka Pelplin 99 : 83 więcej
KS Księżak Łowicz - Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 81 : 80 więcej
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
Ogniwo Piratesports Szczecin - Trefl II Sopot 86 : 72 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Orzeł Grzędzice - Osadnik Myślibórz 2 : 4 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
Iskra Kłanino - Sława Sławno 0 : 3 więcej
Astra Ustronie Morskie - Zefir Wyszewo 0 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 1
Resko Karcino - AP Kotwica Kołobrzeg 2 : 3 więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
Znicz Wysoka Kamieńska - Radowia Radowo Małe 1 : 4 więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
Polski Cukier Kluczevia II St. - Płomień Lisowo 5 : 4 więcej
Sparta Skalin - Orkan Dalewo 2 : 2 więcej
15-11 14:00  Wicher Reptowo - Unia Stargard więcej
Rolpol Chlebowo - WODR Barzkowice 0 : 6 więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
15-11   Wicher Steklno - Aquila Szczecin więcej
Zryw Kołbaskowo - Czarni Szczecin 3 : 0 więcej
Czarni Czarnówko - Chemik II Police 1 : 8 więcej
Vielgovia Szczecin - Świat Drzewa KP Przecław 5 : 2 więcej
Znicz Niedźwiedź - Grot Gardno 1 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
Chrobry Lisie Pole - LUKS Krzywin 2 : 0 więcej
Sekwoja Brwice - Rurzyca Nawodna 1 : 3 więcej
Czcibor Cedynia - Zieloni Zielin 1 : 2 więcej
Pomorzanin Cychry - Piast Piaseczno 1 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
Sęp Brzesko - Błyskawica Kluki 3 : 0 więcej
GKS Golenice - Czarni Fiege Lubanowo 0 : 3 więcej
Wicher Przelewice - Jedność Przewłoki 2 : 1 więcej
Unia Swochowo - Koral Mostkowo 6 : 3 więcej
Piast Karsko - Bryza Reńsko 2 : 4 więcej
piła nożna A Klasa gr. 9
Błękitni Gonne Małe - Grot Bonin 4 : 6 więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
Kopanik Lubno - Legion Strączno 1 : 2 więcej
Santos Kłębowiec - Grom Szwecja 4 : 2 więcej
Sad Chwiram - Błękitni Pomierzyn 0 : 6 więcej
piła nożna B Klasa gr. 3
15-11 11:00  Victoria 95 Przecław - FASE Szczecin więcej
piła nożna B Klasa gr. 4
Klon Krzymów - Korona Klępicz 3 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Jagiellonia Białystok - Gwarek Zabrze 3 : 0 więcej
Lechia Gdańsk - Arka Gdynia 0 : 2 więcej
Śląsk Wrocław - Cracovia Kraków 0 : 0 więcej
Górnik Zabrze - Hutnik Kraków 4 : 0 więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
Futsal Victoria Sulejówek - AZS UG Gdańsk 3 : 11 więcej
Legia Warszawa - Football Club 10 Zgierz 5 : 4 więcej
KS Gniezno - We-Met Futsal Club Kamienica 1 : 4 więcej
Widzew Łódź Futsal - Mrówka Mosina 7 : 3 więcej
LZS Dragon Bojano - TAF Toruń 4 : 6 więcej
Futsal Szczecin - Best Drive Piła 5 : 8 więcej
piła nożna III liga Kobiet Makroregionalna
MKS Lew Lębork - GOSRiT Luzino 1 : 4 więcej
Energetyk Junior Gryfino - UKS Victoria SP2 Sianów 1 : 6 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Śląsk Wrocław - Medyk Konin 0 : 3 więcej
15-11 12:00  Sportis KKP Bydgoszcz - Akademia Piłkarska LG więcej
15-11 12:30  Górnik Łęczna - Rolnik B. Głogówek więcej
piła nożna II liga
Znicz Pruszków - Olimpia Elbląg 1 : 1 więcej
Hutnik Kraków - Wigry Suwałki 1 : 2 więcej
piła nożna II Liga Zachodnia Kobiet
AP Kotwica Kołobrzeg - Medyk II Konin 1 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
FASE Szczecin - Arka Gdynia 1 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
CWZS Bydgoszcz - AP Reissa Poznań 0 : 2 więcej
Lechia Gdańsk - Chemik Bydgoszcz 10 : 0 więcej
FASE Szczecin - Akademia Pogoń Szczecin 1 : 2 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Hutnik Szczecin - Mewa Resko 2 : 0 więcej
Stal Szczecin - Chemik Police 0 : 3 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Błękitni Stargard 0 : 3 więcej
Jeziorak Szczecin - Flota Świnoujście 0 : 5 więcej
Arkonia Szczecin - Bałtyk Koszalin 0 : 3 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
Gavia Choszczno - FASE Szczecin 2 : 2 więcej
Błękitni Stargard - Arkonia Szczecin 0 : 3 więcej
Unia Białogard - AP Kotwica Kołobrzeg 6 : 0 więcej
Bałtyk Koszalin - Żaki Szczecin 8 : 0 więcej
Chemik Police - Kotwica Kołobrzeg 4 : 1 więcej
Sokół Karlino - Prawobrzeże Szczecin 0 : 5 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
Energa MKS Kalisz - Sandra SPA Pogoń Szczecin 20 : 18 więcej
Zagłębie Lubin - NMC Górnik Zabrze 20 : 26 więcej
MMTS Kwidzyn - Torus Wybrzeże Gdańsk 22 : 28 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
SPR JKS Jarosław - MKS Lublin 20 : 24 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
Warmia Olsztyn - Sokół Kościerzyna 39 : 30 więcej
piłka ręczna II liga kobiet - grupa 2
Tytani Wejherowo - UKS Morski Sianów 24 : 30 więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
Akademia Piłki Siatkowej Rumia - UKŻPS Kościan 1 : 3 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni listopad 2020 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
dzisiejsze newsy
piłka ręczna/II liga kobiet: 1
 
top komentarze
newsy:
1 » OKS Goleniów poszukuje  »
1 » Jak skompromitować włas »
1 » Kozłowski zostaje w Pog »
mecze:
37 » Intermarche-Rega Trzebi »
31 » Osadnik Myślibórz-Dąb D »
24 » Hutnik Szczecin-Gryf Ka »
23 » Arkonia Szczecin-Pomorz »
20 » Sparta Węgorzyno-Biali  »
15 » Sparta Węgorzyno-Darłov »
14 » Błękitni II Stargard-MK »
14 » Górnik Zabrze-Pogoń Szc »
13 » CRS Pogoń Barlinek-Stal »
11 » GKS Leśnik Manowo-Mecha »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
Vukovic
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2893
• imprez: 125493
• newsów: 74162
• użytkowników: 75046
• komentarzy: 1111635
• zdjęć: 806950
• relacji: 38922
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies