ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
co ? gdzie ? kiedy ? - grudzień 2020
dodaj sparing
pokaż:
01 grudzień
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
01-12 19:00  Ogniwo Piratesports Szczecin - MKKS Żak Koszalin więcej
02 grudzień
koszykówka Suzuki I liga
02-12 18:30  Pogoń Prudnik - Rawlplug Sokół Łańcut więcej
02-12 18:00  Elektrobud-Investment Pruszków - Dziki Warszawa więcej
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
02-12   Sharks AWFiS Port Gdynia - AZS UMK Toruń więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
02-12 18:00  Wisła Płock - Pogoń Szczecin więcej
piła nożna II liga
02-12 12:00  Śląsk II Wrocław - Olimpia Grudziądz więcej
02-12 12:00  Skra Częstochowa - Olimpia Elbląg więcej
02-12 12:00  Garbarnia Kraków - Znicz Pruszków więcej
02-12 18:00  KKS Kalisz - Pogoń Siedlce więcej
02-12 18:00  Wigry Suwałki - Górnik Polkowice więcej
02-12 17:30  Motor Lublin - Lech II Poznań więcej
02-12 17:00  Bytovia Bytów - GKS Katowice więcej
02-12 17:00  Chojniczanka Chojnice - Hutnik Kraków więcej
02-12 18:00  Sokół Ostróda - Stal Rzeszów więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
02-12 12:00  Victoria Sianów - Sparta Gryfice więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
02-12 17:00  Energa MKS Kalisz - Azoty Puławy więcej
02-12 19:30  Grupa Azoty Tarnów - Torus Wybrzeże Gdańsk więcej
piłka ręczna II liga kobiet - grupa 2
02-12 17:30  GUKS Drwęca Lubicz - MKS Kusy Szczecin więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
02-12 17:00  Joker Świecie - Grupa Azoty Chemik Police więcej
03 grudzień
koszykówka Energa Basket Liga
03-12 20:00  Anwil Włocławek - WKS Śląsk Wrocław więcej
03-12 17:30  Asseco Arka Gdynia - MKS Dąbrowa Górnicza więcej
03-12 19:00  GTK Gliwice - King Wilki Morskie Szczecin więcej
03-12 17:35  Stelmet Zielona Góra - Pszczółka Start Lublin więcej
koszykówka Suzuki I liga
03-12 18:00  WKK Wrocław - Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk więcej
piła nożna III liga gr. II
03-12 11:00  Pogoń II Szczecin - Elana Toruń więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
03-12 20:00  AZS UG Gdańsk - KS Futsal Oborniki więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
03-12 19:30  SMS ZPRP II Kwidzyn - AZS UMK Toruń więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
03-12 17:00  Grot Budowlani Łódź - Energa MKS Kalisz więcej
03-12 18:00  Enea PTPS Piła - DPD Legionovia Legionowo więcej
03-12 17:30  E.Leclerc Radomka Radom - ŁKS Commercecon Łódź więcej
04 grudzień
koszykówka Energa Basket Liga
04-12 20:25  Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - PGE Spójnia Stargard więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
04-12 20:30  Cracovia Kraków - Wisła Kraków więcej
05 grudzień
koszykówka Energa Basket Liga
05-12 17:35  Anwil Włocławek - Polpharma Starogard Gd. więcej
koszykówka Suzuki I liga
05-12 18:00  TS Wisła Chemart Kraków - Pogoń Prudnik więcej
05-12 17:00  Górnik Trans.eu Wałbrzych - Miasto Szkła Krosno więcej
05-12 17:00  Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk więcej
05-12 18:00  KS Księżak Łowicz - Rawlplug Sokół Łańcut więcej
05-12 18:00  Elektrobud-Investment Pruszków - GKS Tychy więcej
05-12 18:00  Energa Kotwica Kołobrzeg - Decka Pelplin więcej
05-12 18:00  Dziki Warszawa - Weegree AZS Politechnika Opolska więcej
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
05-12 17:00  SMS PZKosz Władysławowo - AZS UMK Toruń więcej
05-12 13:00  Trefl II Sopot - KSK Noteć Inowrocław więcej
05-12   Enea UTP Astoria Bydgoszcz - AMW Asseco Arka Gdynia więcej
05-12   MChKK Chełmno - Ogniwo Piratesports Szczecin więcej
05-12 13:00  Politechnika Gdańska - Sharks AWFiS Port Gdynia więcej
05-12 13:00  MKKS Żak Koszalin - Sklep Polski MKK Gniezno więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
05-12 13:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Wicher Brojce więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
05-12 13:00  Dąb Dębno - Odra Chojna więcej
05-12 12:00  Unia Dolice - Zorza Dobrzany więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
05-12 13:00  GKS Leśnik Manowo - Biali Sądów więcej
05-12 12:00  Sparta Węgorzyno - Błękitni II Stargard więcej
05-12 13:00  Polonia Płoty - Gryf Kamień Pomorski więcej
05-12 13:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - Polski Cukier Kluczevia Stargard więcej
05-12 13:00  Olimp Gościno - Darłovia Darłowo więcej
05-12 13:00  Mechanik Bobolice - Wieża Postomino więcej
piła nożna B Klasa gr. 3
05-12 13:30  Aquila II Szczecin - FASE Szczecin więcej
piła nożna III liga gr. II
05-12 12:00  Flota Świnoujście - Gwardia Koszalin więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
05-12 15:00  Jagiellonia Białystok - Warta Poznań więcej
05-12 20:00  Legia Warszawa - Lechia Gdańsk więcej
05-12 17:30  Śląsk Wrocław - Raków Częstochowa więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
05-12 12:00  Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze więcej
05-12 11:00  Gwarek Zabrze - Arka Gdynia więcej
05-12 12:00  Cracovia Kraków - Korona Kielce więcej
05-12 12:00  Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin więcej
05-12 15:00  Pogoń Szczecin - Hutnik Kraków więcej
05-12 12:00  FCB Escola Varsovia - Legia Warszawa więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
05-12 18:00  We-Met Futsal Club Kamienica - Futbalo Białystok więcej
05-12 17:00  Football Club 10 Zgierz - KS Futsal Oborniki więcej
05-12   TAF Toruń - Futsal Szczecin więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
05-12 18:00  Rolnik B. Głogówek - Śląsk Wrocław więcej
piła nożna II liga
05-12 13:00  Błękitni Stargard - Skra Częstochowa więcej
05-12 14:00  Górnik Polkowice - Motor Lublin więcej
05-12 13:00  Pogoń Siedlce - Wigry Suwałki więcej
05-12 17:00  Znicz Pruszków - Śląsk II Wrocław więcej
05-12 12:00  Olimpia Elbląg - Garbarnia Kraków więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
05-12 11:00  Unia Białogard - FASE Szczecin więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
05-12   Torus Wybrzeże Gdańsk - Orlen Wisła Płock więcej
05-12   Łomża Vive Kielce - Stal Mielec więcej
05-12   Sandra SPA Pogoń Szczecin - Azoty Puławy więcej
05-12   NMC Górnik Zabrze - KS SPR Chrobry Głogów więcej
05-12   Grupa Azoty Tarnów - Piotrkowianin Piotrków Tryb. więcej
05-12   MMTS Kwidzyn - Energa MKS Kalisz więcej
05-12   Gwardia Opole - Zagłębie Lubin więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
05-12   Warmia Olsztyn - SKPR USAR Kwidzyn więcej
05-12   KPR Elbląg - Nielba Wągrowiec więcej
05-12   SMS ZPRP Kwidzyn - Sokół Kościerzyna więcej
05-12   GKS Żukowo - Gwardia Koszalin więcej
05-12 16:00  MKS Grudziądz - SMS ZPRP Gdańsk więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
05-12   UKS Jedynka Kodo Morąg - SMS ZPRP II Kwidzyn więcej
05-12   Szczypiorniak Olsztyn - MKS Brodnica więcej
05-12   AZS UMK Toruń - MKS Handball Czersk więcej
05-12   AZS UKW Bydgoszcz - Sambor Tczew więcej
05-12   KPR Blejkan Gryfino - Jeziorak Iława więcej
piłka ręczna II liga kobiet - grupa 2
05-12 14:30  KU AZS Politechnika Koszalińska - MKS Brodnica więcej
05-12 17:00  MKS Słupia Słupsk - UKS Morski Sianów więcej
05-12   KU AZS Politechnika Koszalińska - UKS Morski Sianów więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
05-12   Joker Świecie - Grot Budowlani Łódź więcej
05-12   BKS Stal Bielsko-Biała - ŁKS Commercecon Łódź więcej
05-12   Energa MKS Kalisz - Enea PTPS Piła więcej
05-12   Grupa Azoty Chemik Police - DPD Legionovia Legionowo więcej
05-12   Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz - E.Leclerc Radomka Radom więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr. 1
05-12   Energetyk Poznań - Wilki Wilczyn więcej
05-12   SKS Gorzów Wielkopolski - Orzeł Międzyrzecz więcej
05-12   Stalpro Błyskawica Szczecin - SPS Słupca więcej
05-12   SMS Police - Trefl Lębork więcej
05-12   Noteć Czarnków - Stoczniowiec Gdańsk więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
05-12   UKS ZSMS Poznań - Szamotulanin Szamotuły więcej
05-12   UKŻPS Kościan - Sokół Mogilno więcej
05-12 17:00  Truso Elbląg - Energetyk II Poznań więcej
05-12   SMS Police - Gedania Gdańsk więcej
05-12   AZS UMK Toruń - Wieżyca 2011 Stężyca więcej
05-12   Akademia Piłki Siatkowej Rumia - Pałac II Bydgoszcz więcej
06 grudzień
koszykówka Energa Basket Liga
06-12 19:30  Pszczółka Start Lublin - Enea Astoria Bydgoszcz więcej
06-12 15:30  GTK Gliwice - MKS Dąbrowa Górnicza więcej
06-12 17:35  King Wilki Morskie Szczecin - Legia Warszawa więcej
koszykówka Suzuki I liga
06-12 18:00  WKK Wrocław - TBS Śląsk II Wrocław więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
06-12 14:00  Mierzynianka Mierzyn - Dąb Dębice więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
06-12 13:00  Osadnik Myślibórz - Orzeł Trzcińsko-Zdrój więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
06-12 13:00  Masovia Maszewo - Pionier Żarnowo więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
06-12 12:00  Koral Mostkowo - Sęp Brzesko więcej
piła nożna III liga gr. II
06-12 12:00  Świt Szczecin - Pomorzanin Toruń więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
06-12 15:00  Piast Gliwice - Zagłębie Lubin więcej
06-12 17:30  Lech Poznań - Podbeskidzie Bielsko-Biała więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
06-12 12:00  Jagiellonia Białystok - Lech Poznań więcej
06-12 12:00  SMS Łódź - Wisła Kraków więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
06-12 14:00   Futsal Victoria Sulejówek - Legia Warszawa więcej
06-12 17:00  LZS Dragon Bojano - Widzew Łódź Futsal więcej
06-12 17:00  AZS UG Gdańsk - Best Drive Piła więcej
06-12 12:00  Mrówka Mosina - KS Gniezno więcej
piła nożna II liga
06-12 18:00  Olimpia Grudziądz - KKS Kalisz więcej
06-12 13:00  Lech II Poznań - Bytovia Bytów więcej
06-12 18:45  GKS Katowice - Chojniczanka Chojnice więcej
06-12 13:00  Hutnik Kraków - Stal Rzeszów więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
06-12 12:00  Flota Świnoujście - Hutnik Szczecin więcej
piłka ręczna II liga kobiet - grupa 2
06-12   MKS Kusy Szczecin - MKS Brodnica więcej
07 grudzień
koszykówka Energa Basket Liga
07-12 19:30  Asseco Arka Gdynia - HydroTruck Radom więcej
07-12 17:30  WKS Śląsk Wrocław - Polski Cukier Toruń więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
07-12 18:00  Pogoń Szczecin - Stal Mielec więcej
07-12 20:30  Wisła Płock - Górnik Zabrze więcej
08 grudzień
piłka ręczna II liga kobiet - grupa 2
08-12   MKS Brodnica - GUKS Drwęca Lubicz więcej
09 grudzień
koszykówka Suzuki I liga
09-12 18:00  Rawlplug Sokół Łańcut - Miasto Szkła Krosno więcej
09-12 18:00  Dziki Warszawa - Zetkama Doral Nysa Kłodzko więcej
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
09-12 18:00  SMS PZKosz Władysławowo - AMW Asseco Arka Gdynia więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
09-12 19:00  KS Futsal Oborniki - Futbalo Białystok więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
09-12 13:30  Unia Białogard - Arkonia Szczecin więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
09-12   Jeziorak Iława - Szczypiorniak Olsztyn więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
09-12 17:00  Volley Wrocław - Polskie Przetwory Pałac Bydgoszc więcej
09-12 17:00  Grupa Azoty Chemik Police - Developres SkyRes Rzeszów więcej
10 grudzień
koszykówka Energa Basket Liga
10-12 17:35  Stelmet Zielona Góra - Trefl Sopot więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
10-12 18:00  DPD Legionovia Legionowo - BKS Stal Bielsko-Biała więcej
11 grudzień
koszykówka Energa Basket Liga
11-12 17:30  MKS Dąbrowa Górnicza - King Wilki Morskie Szczecin więcej
11-12 19:30  Polski Cukier Toruń - GTK Gliwice więcej
11-12 17:35  Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - Anwil Włocławek więcej
koszykówka Suzuki I liga
11-12 18:00  TBS Śląsk II Wrocław - Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
11-12 18:00  Podbeskidzie Bielsko-Biała - Piast Gliwice więcej
11-12 20:30  Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław więcej
12 grudzień
koszykówka Energa Basket Liga
12-12 17:35  Stelmet Zielona Góra - PGE Spójnia Stargard więcej
12-12   Pszczółka Start Lublin - PGE Spójnia Stargard więcej
koszykówka Suzuki I liga
12-12 17:00  Decka Pelplin - Górnik Trans.eu Wałbrzych więcej
12-12 17:30  Pogoń Prudnik - WKK Wrocław więcej
12-12 17:30  Weegree AZS Politechnika Opolska - Rawlplug Sokół Łańcut więcej
12-12 18:00  Dziki Warszawa - Energa Kotwica Kołobrzeg więcej
12-12 18:00  GKS Tychy - KS Księżak Łowicz więcej
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
12-12 13:00  SMS PZKosz Władysławowo - Ogniwo Piratesports Szczecin więcej
12-12   Sklep Polski MKK Gniezno - Trefl II Sopot więcej
12-12   SMS PZKosz Władysławowo - Politechnika Gdańska więcej
12-12 13:00  AZS UMK Toruń - MChKK Chełmno więcej
12-12 13:00  MKKS Żak Koszalin - Sharks AWFiS Port Gdynia więcej
12-12 18:00  KSK Noteć Inowrocław - Enea UTP Astoria Bydgoszcz więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
12-12 11:00  Iskierka Szczecin - GKS Leśnik Manowo więcej
12-12 12:00  Darłovia Darłowo - Polski Cukier Kluczevia Stargard więcej
12-12 13:00  Gryf Kamień Pomorski - Wieża Postomino więcej
12-12 13:00  Polonia Płoty - Mechanik Bobolice więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
12-12 17:30  Górnik Zabrze - Cracovia Kraków więcej
12-12 20:00  Wisła Kraków - Legia Warszawa więcej
12-12 15:00  Warta Poznań - Pogoń Szczecin więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
12-12 12:00  Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
12-12   KS Gniezno - Futsal Victoria Sulejówek więcej
12-12 18:00  Best Drive Piła - We-Met Futsal Club Kamienica więcej
12-12   LZS Dragon Bojano - AZS UG Gdańsk więcej
12-12 20:00  KS Futsal Oborniki - TAF Toruń więcej
12-12   Futbalo Białystok - Football Club 10 Zgierz więcej
12-12   Futsal Szczecin - Mrówka Mosina więcej
piła nożna II liga
12-12 15:00  Wigry Suwałki - Olimpia Grudziądz więcej
12-12 14:00  Motor Lublin - Pogoń Siedlce więcej
12-12 17:00  Bytovia Bytów - Górnik Polkowice więcej
12-12 16:00  Chojniczanka Chojnice - Lech II Poznań więcej
12-12 18:00  Sokół Ostróda - Hutnik Kraków więcej
12-12 12:00  Garbarnia Kraków - Błękitni Stargard więcej
12-12 17:00  Śląsk II Wrocław - Olimpia Elbląg więcej
12-12 16:00  KKS Kalisz - Znicz Pruszków więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
12-12   Zagłębie Lubin - Torus Wybrzeże Gdańsk więcej
12-12   Energa MKS Kalisz - Gwardia Opole więcej
12-12   Piotrkowianin Piotrków Tryb. - MMTS Kwidzyn więcej
12-12   KS SPR Chrobry Głogów - Grupa Azoty Tarnów więcej
12-12   Azoty Puławy - NMC Górnik Zabrze więcej
12-12   Stal Mielec - Sandra SPA Pogoń Szczecin więcej
12-12   Orlen Wisła Płock - Łomża Vive Kielce więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
12-12   Sokół Kościerzyna - GKS Żukowo więcej
12-12   Nielba Wągrowiec - SMS ZPRP Kwidzyn więcej
12-12   MKS Grudziądz - KPR Elbląg więcej
12-12   SKPR USAR Kwidzyn - SMS ZPRP Gdańsk więcej
12-12   Tytani Wejherowo - Warmia Olsztyn więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
12-12 17:00  MKS Handball Czersk - Jeziorak Iława więcej
12-12   KPR Blejkan Gryfino - UKS Jedynka Kodo Morąg więcej
12-12 18:00  Szczypiorniak Olsztyn - Sambor Tczew więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
12-12   Enea PTPS Piła - Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz więcej
12-12   BKS Stal Bielsko-Biała - Energa MKS Kalisz więcej
12-12   ŁKS Commercecon Łódź - Joker Świecie więcej
12-12   Developres SkyRes Rzeszów - Grot Budowlani Łódź więcej
12-12   DPD Legionovia Legionowo - Volley Wrocław więcej
12-12   E.Leclerc Radomka Radom - Grupa Azoty Chemik Police więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr. 1
12-12   Noteć Czarnków - Energetyk Poznań więcej
12-12   Stoczniowiec Gdańsk - SMS Police więcej
12-12   Trefl Lębork - Stalpro Błyskawica Szczecin więcej
12-12   SPS Słupca - SKS Gorzów Wielkopolski więcej
12-12   Orzeł Międzyrzecz - Wilki Wilczyn więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
12-12 17:00  Szamotulanin Szamotuły - Pałac II Bydgoszcz więcej
12-12 17:00  Akademia Piłki Siatkowej Rumia - Wieżyca 2011 Stężyca więcej
12-12 17:00  AZS UMK Toruń - Gedania Gdańsk więcej
12-12 17:00  SMS Police - Energetyk II Poznań więcej
12-12 17:00  Truso Elbląg - Sokół Mogilno więcej
12-12 17:00  UKŻPS Kościan - UKS ZSMS Poznań więcej
13 grudzień
koszykówka Energa Basket Liga
13-12 17:35  Enea Astoria Bydgoszcz - WKS Śląsk Wrocław więcej
13-12 19:30  HydroTruck Radom - Legia Warszawa więcej
koszykówka Suzuki I liga
13-12 17:00  Miasto Szkła Krosno - TS Wisła Chemart Kraków więcej
13-12 17:00  Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Elektrobud-Investment Pruszków więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
13-12 17:30  Raków Częstochowa - Jagiellonia Białystok więcej
13-12 15:00  Stal Mielec - Lech Poznań więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
13-12 14:00  Legia Warszawa - Widzew Łódź Futsal więcej
piła nożna II liga
13-12 12:15  Stal Rzeszów - GKS Katowice więcej
piłka ręczna II liga kobiet - grupa 2
13-12 13:00  MKS Słupia Słupsk - MKS Brodnica więcej
14 grudzień
koszykówka Energa Basket Liga
14-12 18:00  Polpharma Starogard Gd. - Asseco Arka Gdynia więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
14-12 18:00  Lechia Gdańsk - Wisła Płock więcej
15 grudzień
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
15-12 17:00  MMTS Kwidzyn - Łomża Vive Kielce więcej
15-12 16:30  Gwardia Opole - Orlen Wisła Płock więcej
16 grudzień
koszykówka Suzuki I liga
16-12 18:30  Pogoń Prudnik - Miasto Szkła Krosno więcej
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
16-12 18:00  AMW Asseco Arka Gdynia - Sharks AWFiS Port Gdynia więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
16-12 20:30  Lech Poznań - Pogoń Szczecin więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
16-12 19:00  Best Drive Piła - KS Futsal Oborniki więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
16-12   SMS ZPRP II Kwidzyn - KPR Blejkan Gryfino więcej
piłka ręczna II liga kobiet - grupa 2
16-12   MKS Słupia Słupsk - KU AZS Politechnika Koszalińska więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
16-12   UKŻPS Kościan - Szamotulanin Szamotuły więcej
16-12   UKS ZSMS Poznań - Truso Elbląg więcej
16-12   Sokół Mogilno - SMS Police więcej
16-12   Energetyk II Poznań - AZS UMK Toruń więcej
16-12   Gedania Gdańsk - Akademia Piłki Siatkowej Rumia więcej
16-12   Wieżyca 2011 Stężyca - Pałac II Bydgoszcz więcej
17 grudzień
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
17-12 18:00  Śląsk Wrocław - Warta Poznań więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
17-12 17:30  E.Leclerc Radomka Radom - Joker Świecie więcej
18 grudzień
koszykówka Energa Basket Liga
18-12   Polski Cukier Toruń - King Wilki Morskie Szczecin więcej
18-12   Polpharma Starogard Gd. - HydroTruck Radom więcej
18-12   Stelmet Zielona Góra - WKS Śląsk Wrocław więcej
18-12 17:35  PGE Spójnia Stargard - Trefl Sopot więcej
18-12   Anwil Włocławek - Pszczółka Start Lublin więcej
18-12   Enea Astoria Bydgoszcz - GTK Gliwice więcej
18-12   MKS Dąbrowa Górnicza - Legia Warszawa więcej
18-12   Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - Asseco Arka Gdynia więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
18-12 18:00  Wisła Płock - Podbeskidzie Bielsko-Biała więcej
18-12 20:30  Legia Warszawa - Stal Mielec więcej
19 grudzień
koszykówka Suzuki I liga
19-12 17:00  Miasto Szkła Krosno - WKK Wrocław więcej
19-12 18:00  TS Wisła Chemart Kraków - Decka Pelplin więcej
19-12 17:00  Górnik Trans.eu Wałbrzych - Dziki Warszawa więcej
19-12 17:30  Rawlplug Sokół Łańcut - GKS Tychy więcej
19-12 18:00  KS Księżak Łowicz - Zetkama Doral Nysa Kłodzko więcej
19-12 18:00  Elektrobud-Investment Pruszków - TBS Śląsk II Wrocław więcej
19-12 18:00  Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - Pogoń Prudnik więcej
19-12 18:00  Energa Kotwica Kołobrzeg - Weegree AZS Politechnika Opolska więcej
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
19-12 15:00  Trefl II Sopot - Sharks AWFiS Port Gdynia więcej
19-12   Enea UTP Astoria Bydgoszcz - Sklep Polski MKK Gniezno więcej
19-12   MChKK Chełmno - AMW Asseco Arka Gdynia więcej
19-12 13:00  MKKS Żak Koszalin - SMS PZKosz Władysławowo więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
19-12 20:00  Lech Poznań - Wisła Kraków więcej
19-12 15:00  Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin więcej
19-12 17:30  Cracovia Kraków - Lechia Gdańsk więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
19-12   Futbalo Białystok - TAF Toruń więcej
19-12   KS Gniezno - Malwee Łódź więcej
19-12   Legia Warszawa - LZS Dragon Bojano więcej
19-12   AZS UG Gdańsk - We-Met Futsal Club Kamienica więcej
19-12   Futsal Szczecin - Futsal Victoria Sulejówek więcej
19-12   KS Futsal Oborniki - Mrówka Mosina więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
19-12 18:00  Szczypiorniak Olsztyn - KPR Blejkan Gryfino więcej
piłka ręczna II liga kobiet - grupa 2
19-12   UKS Morski Sianów - MKS Brodnica więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
19-12   Grot Budowlani Łódź - DPD Legionovia Legionowo więcej
19-12   Joker Świecie - Developres SkyRes Rzeszów więcej
19-12   Volley Wrocław - E.Leclerc Radomka Radom więcej
19-12   Grupa Azoty Chemik Police - Enea PTPS Piła więcej
19-12   Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz - BKS Stal Bielsko-Biała więcej
19-12   Energa MKS Kalisz - ŁKS Commercecon Łódź więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr. 1
19-12   Energetyk Poznań - Orzeł Międzyrzecz więcej
19-12   Wilki Wilczyn - SPS Słupca więcej
19-12   SKS Gorzów Wielkopolski - Trefl Lębork więcej
19-12   Stalpro Błyskawica Szczecin - Stoczniowiec Gdańsk więcej
19-12   SMS Police - Noteć Czarnków więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
19-12 17:00  Wieżyca 2011 Stężyca - Szamotulanin Szamotuły więcej
19-12   Pałac II Bydgoszcz - Gedania Gdańsk więcej
19-12   Akademia Piłki Siatkowej Rumia - Energetyk II Poznań więcej
19-12   AZS UMK Toruń - Sokół Mogilno więcej
19-12   SMS Police - UKS ZSMS Poznań więcej
19-12   Truso Elbląg - UKŻPS Kościan więcej
20 grudzień
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
20-12 16:00  Ogniwo Piratesports Szczecin - AZS UMK Toruń więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
20-12 15:00  Piast Gliwice - Raków Częstochowa więcej
20-12 17:30  Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
20-12 17:00  Best Drive Piła - Football Club 10 Zgierz więcej
22 grudzień
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
22-12 17:00  Trefl II Sopot - Enea UTP Astoria Bydgoszcz więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
22-12 17:00  Polskie Przetwory Pałac Bydgoszc - Grupa Azoty Chemik Police więcej
23 grudzień
koszykówka Energa Basket Liga
23-12   Polski Cukier Toruń - Legia Warszawa więcej
23-12   GTK Gliwice - Stelmet Zielona Góra więcej
23-12   WKS Śląsk Wrocław - PGE Spójnia Stargard więcej
23-12   Trefl Sopot - Anwil Włocławek więcej
23-12   MKS Dąbrowa Górnicza - HydroTruck Radom więcej
23-12   King Wilki Morskie Szczecin - Enea Astoria Bydgoszcz więcej
23-12   Pszczółka Start Lublin - Asseco Arka Gdynia więcej
23-12   Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - Polpharma Starogard Gd. więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
23-12 16:30  Energa MKS Kalisz - Developres SkyRes Rzeszów więcej
29 grudzień
siatkówka II liga kobiet gr. 1
29-12 17:00  Gedania Gdańsk - Szamotulanin Szamotuły więcej
30 grudzień
koszykówka Energa Basket Liga
30-12   PGE Spójnia Stargard - GTK Gliwice więcej
30-12   King Wilki Morskie Szczecin - Stelmet Zielona Góra więcej
30-12   HydroTruck Radom - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. więcej
30-12   Polpharma Starogard Gd. - Pszczółka Start Lublin więcej
30-12   Asseco Arka Gdynia - Trefl Sopot więcej
30-12   WKS Śląsk Wrocław - Anwil Włocławek więcej
30-12   Enea Astoria Bydgoszcz - Legia Warszawa więcej
30-12   Polski Cukier Toruń - MKS Dąbrowa Górnicza więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
30-12   Grupa Azoty Chemik Police - Energa MKS Kalisz więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
30-12 17:00  Energetyk II Poznań - Wieżyca 2011 Stężyca więcej
30-12 17:00  Szamotulanin Szamotuły - Wieżyca 2011 Stężyca więcej
31 grudzień
siatkówka II liga mężczyzn gr. 1
31-12 17:00  Energetyk Poznań - SMS Police więcej
31-12   Stalpro Błyskawica Szczecin - Noteć Czarnków więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
31-12 17:00  AZS UMK Toruń - Truso Elbląg więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni grudzień 2020 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
dzisiejsze newsy
piłka ręczna/II liga kobiet: 1
 
top komentarze
newsy:
1 » OKS Goleniów poszukuje  »
1 » Jak skompromitować włas »
1 » Kozłowski zostaje w Pog »
mecze:
37 » Intermarche-Rega Trzebi »
31 » Osadnik Myślibórz-Dąb D »
24 » Hutnik Szczecin-Gryf Ka »
23 » Arkonia Szczecin-Pomorz »
20 » Sparta Węgorzyno-Biali  »
15 » Sparta Węgorzyno-Darłov »
14 » Błękitni II Stargard-MK »
14 » Górnik Zabrze-Pogoń Szc »
13 » CRS Pogoń Barlinek-Stal »
11 » GKS Leśnik Manowo-Mecha »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2893
• imprez: 125493
• newsów: 74162
• użytkowników: 75046
• komentarzy: 1111635
• zdjęć: 806950
• relacji: 38922
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies