ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - styczeń 2021
pokaż:
01 styczeń
Nabór na sędziów piłki nożnej więcej
koszykówka Energa Basket Liga
King Wilki Morskie Szczecin - PGE Spójnia Stargard 105 : 80 więcej
Legia Warszawa - Zastal Zielona Góra 78 : 85 więcej
02 styczeń
koszykówka Energa Basket Liga
Pszczółka Start Lublin - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 62 : 82 więcej
koszykówka Suzuki I liga
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Energa Kotwica Kołobrzeg 88 : 79 więcej
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - Miasto Szkła Krosno 82 : 81 więcej
Elektrobud-Investment ZB Pruszkó - Pogoń Prudnik 71 : 61 więcej
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
Enea Astoria Bydgoszcz - Sharks AWFiS Port Gdynia 84 : 82 więcej
03 styczeń
koszykówka Energa Basket Liga
GTK Gliwice - Zastal Zielona Góra 86 : 92 więcej
MKS Dąbrowa Górnicza - Enea Astoria Bydgoszcz 89 : 86 więcej
Asseco Arka Gdynia - WKS Śląsk Wrocław 63 : 102 więcej
Polpharma Starogard Gd. - Trefl Sopot 92 : 117 więcej
koszykówka Suzuki I liga
TS Wisła Chemart Kraków - Dziki Warszawa 75 : 91 więcej
WKK Wrocław - Decka Pelplin 95 : 92 więcej
Rawlplug Sokół Łańcut - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 102 : 69 więcej
Weegree AZS Politechnika Opolska - GKS Tychy 84 : 91 więcej
KS Księżak Łowicz - TBS Śląsk II Wrocław 86 : 94 więcej
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
Miasto Zakochanych Chełmno - KSK Noteć Inowrocław 69 : 79 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
MKS Zagłębie Lubin - MKS Perła Lublin 29 : 17 więcej
04 styczeń
koszykówka Energa Basket Liga
Polski Cukier Toruń - HydroTruck Radom 81 : 67 więcej
06 styczeń
koszykówka Energa Basket Liga
Trefl Sopot - Anwil Włocławek 96 : 83 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Joker Świecie - Developres SkyRes Rzeszów 2 : 3 więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr. 1
SMS Police - SPS Konspol Słupca 0 : 3 więcej
Stalpro Błyskawica Szczecin - GKS Stoczniowiec Gdańsk 2 : 3 więcej
07 styczeń
koszykówka Energa Basket Liga
PGE Spójnia Stargard - Legia Warszawa 73 : 79 więcej
08 styczeń
koszykówka Energa Basket Liga
Enea Astoria Bydgoszcz - Polski Cukier Toruń 98 : 92 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
BKS Stal Bielsko-Biała - Grupa Azoty Chemik Police 2 : 3 więcej
E.Leclerc Radomka Radom - Grot Budowlani Łódź 3 : 1 więcej
09 styczeń
Turniej eliminacyjny o Puchar Prezesa ZZPN więcej
koszykówka Energa Basket Liga
Polpharma Starogard Gd. - WKS Śląsk Wrocław 87 : 103 więcej
Anwil Włocławek - King Wilki Morskie Szczecin 75 : 78 więcej
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - Trefl Sopot 95 : 73 więcej
koszykówka Suzuki I liga
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - GKS Tychy 68 : 87 więcej
Decka Pelplin - Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 83 : 82 więcej
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Weegree AZS Politechnika Opolska 69 : 59 więcej
Pogoń Prudnik - KS Księżak Łowicz 85 : 97 więcej
Dziki Warszawa - WKK Wrocław 86 : 73 więcej
Energa Kotwica Kołobrzeg - TS Wisła Chemart Kraków 86 : 84 więcej
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
Sklep Polski MKK Gniezno - Miasto Zakochanych Chełmno 82 : 73 więcej
AMW Asseco Arka Gdynia - AZS UMK Toruń 93 : 74 więcej
Ogniwo Szczecin - KSK Noteć Inowrocław 78 : 81 więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
17:00  UMKS Zgierz - We-Met Futsal Club Kamienica więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
16:00  EUROBUD JKS Jarosław - MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. więcej
MKS Zagłębie Lubin - EKS Start Elbląg 29 : 23 więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr. 1
Enea Energetyk Poznań - SMS Police 3 : 0 więcej
GKS Stoczniowiec Gdańsk - SKS Gorzów Wielkopolski 3 : 2 więcej
Trefl Lębork - LUKS Wilki Wilczyn 2 : 3 więcej
SPS Konspol Słupca - LBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz 2 : 3 więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
UKŻPS COCODRILLO Kościan - SMS Police 3 : 0 więcej
UKS ZSMS Poznań - AZS UMK Toruń 0 : 3 więcej
MKS Sokół Mogilno - APS Rumia 3 : 0 więcej
10 styczeń
koszykówka Energa Basket Liga
GTK Gliwice - Asseco Arka Gdynia 97 : 89 więcej
Pszczółka Start Lublin - HydroTruck Radom 86 : 78 więcej
koszykówka Suzuki I liga
Miasto Szkła Krosno - Elektrobud-Investment ZB Pruszkó 73 : 80 więcej
Rawlplug Sokół Łańcut - TBS Śląsk II Wrocław 87 : 80 więcej
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
Politechnika Gdańska - Trefl II Sopot 88 : 67 więcej
SMS PZKosz Władysławowo - Enea Astoria Bydgoszcz 67 : 74 więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
14:00  amRACK CRB Mrówka ORLIK MOSINA - Futbalo Białystok więcej
15:00  TAF Toruń - Best Drive Piła więcej
14:00  MLKS Victoria Sulejówek - Futsal Oborniki więcej
16:00  Widzew Łódź Futsal - Futsal Szczecin więcej
17:00  LZS Bojano - KS Gniezno więcej
14:00  Legia Futsal Warszawa - AZS UG Gdańsk więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
KPR Ruch Chorzów - Młyny Stoisław Koszalin 25k : 25 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Energa MKS Kalisz - Joker Świecie 2 : 3 więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
Gedania Gdańsk - Energa MKS Truso Elbląg 3 : 0 więcej
11 styczeń
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Polskie Przetwory Pałac Bydgoszc - ŁKS Commercecon Łódź 0 : 3 więcej
Enea PTPS Piła - Volley Wrocław 0 : 3 więcej
12 styczeń
koszykówka Energa Basket Liga
Enea Astoria Bydgoszcz - Legia Warszawa 85 : 75 więcej
Zastal Zielona Góra - Polski Cukier Toruń 94 : 82 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Grupa Azoty Chemik Police - Developres SkyRes Rzeszów 3 : 2 więcej
13 styczeń
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
19:00  Futbalo Białystok - TAF Toruń więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
MKS Perła Lublin - KPR Gminy Kobierzyce 26 : 27 więcej
14 styczeń
koszykówka Energa Basket Liga
GTK Gliwice - Anwil Włocławek 81 : 87 więcej
MKS Dąbrowa Górnicza - Zastal Zielona Góra 69 : 97 więcej
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
Trefl II Sopot - SMS PZKosz Władysławowo 82 : 98 więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
Enea Energetyk II Poznań - GKS Wieżyca 2011 Stężyca 3 : 1 więcej
15 styczeń
koszykówka Energa Basket Liga
17:35  Enea Astoria Bydgoszcz - HydroTruck Radom więcej
koszykówka Suzuki I liga
18:00  GKS Tychy - TBS Śląsk II Wrocław więcej
piła nożna Sparingi
15:00  Pogoń Szczecin - Warta Poznań więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
17:30  Developres SkyRes Rzeszów - E.Leclerc Radomka Radom więcej
20:30  Volley Wrocław - BKS Stal Bielsko-Biała więcej
16 styczeń
koszykówka Energa Basket Liga
17:35  Pszczółka Start Lublin - Trefl Sopot więcej
koszykówka Suzuki I liga
18:00  TS Wisła Chemart Kraków - Górnik Trans.eu Wałbrzych więcej
18:00  WKK Wrocław - Energa Kotwica Kołobrzeg więcej
17:30  Rawlplug Sokół Łańcut - Pogoń Prudnik więcej
17:30  Weegree AZS Politechnika Opolska - Zetkama Doral Nysa Kłodzko więcej
18:00  Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - Dziki Warszawa więcej
18:00  Elektrobud-Investment Pruszków - Decka Pelplin więcej
18:00  KS Księżak Łowicz - Miasto Szkła Krosno więcej
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
15:30  Miasto Zakochanych Chełmno - Sharks AWFiS Port Gdynia więcej
13:00  Enea Astoria Bydgoszcz - Politechnika Gdańska więcej
13:00  AZS UMK Toruń - KSK Noteć Inowrocław więcej
piła nożna Sparingi
12:00  Polonia Płoty - Vineta Wolin więcej
12:00  Flota Świnoujście - Chemik Police więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
17:00  AZS UG Gdańsk - UMKS Zgierz więcej
17:00  Best Drive Piła - amRACK CRB Mrówka ORLIK MOSINA więcej
17:00  KS Gniezno - Legia Futsal Warszawa więcej
17:00  Futsal Szczecin - LZS Bojano więcej
17:00  Futsal Oborniki - Widzew Łódź Futsal więcej
19:00  Futbalo Białystok - MLKS Victoria Sulejówek więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
16:00  KPR Ruch Chorzów - EUROBUD JKS Jarosław więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
20:30  Grupa Azoty Chemik Police - ŁKS Commercecon Łódź więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr. 1
17:00  Enea Energetyk Poznań - SPS Konspol Słupca więcej
17:00  LUKS Wilki Wilczyn - GKS Stoczniowiec Gdańsk więcej
17:00  Stalpro Błyskawica Szczecin - SMS Police więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
17:00  KS Pałac II Bydgoszcz - MKS Sokół Mogilno więcej
17:00  APS Rumia - UKS ZSMS Poznań więcej
17:00  AZS UMK Toruń - UKŻPS COCODRILLO Kościan więcej
17:00  SMS Police - Energa MKS Truso Elbląg więcej
17:00  GKS Wieżyca 2011 Stężyca - Gedania Gdańsk więcej
17 styczeń
koszykówka Energa Basket Liga
17:35  Legia Warszawa - Anwil Włocławek więcej
19:30  King Wilki Morskie Szczecin - Asseco Arka Gdynia więcej
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
16:00  Trefl II Sopot - MKKS Żak Koszalin więcej
16:00  Ogniwo Piratesports Szczecin - Sklep Polski MKK Gniezno więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
17:00  We-Met Futsal Club Kamienica - TAF Toruń więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
13:15  Młyny Stoisław Koszalin - MKS Zagłębie Lubin więcej
13:00  KPR Gminy Kobierzyce - MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr. 1
17:00  SMS Police - Trefl Lębork więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
17:00  Enea Energetyk II Poznań - Gedania Gdańsk więcej
18 styczeń
koszykówka Energa Basket Liga
18:00  Polpharma Starogard Gd. - GTK Gliwice więcej
20:00  MKS Dąbrowa Górnicza - PGE Spójnia Stargard więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
20:30  Joker Świecie - DPD Legionovia Legionowo więcej
17:30  Polskie Przetwory Pałac Bydgoszc - Energa MKS Kalisz więcej
19 styczeń
koszykówka Energa Basket Liga
17:35  WKS Śląsk Wrocław - Anwil Włocławek więcej
20 styczeń
koszykówka Energa Basket Liga
18:00  Zastal Zielona Góra - Enea Astoria Bydgoszcz więcej
20:00  Trefl Sopot - HydroTruck Radom więcej
koszykówka Suzuki I liga
18:00  TBS Śląsk II Wrocław - Zetkama Doral Nysa Kłodzko więcej
18:00  Miasto Szkła Krosno - Rawlplug Sokół Łańcut więcej
18:00  Dziki Warszawa - Elektrobud-Investment ZB Pruszkó więcej
20:00  TS Wisła Chemart Kraków - Weegree AZS Politechnika Opolska więcej
17:00  Decka Pelplin - KS Księżak Łowicz więcej
17:30  Pogoń Prudnik - GKS Tychy więcej
18:00  Energa Kotwica Kołobrzeg - Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk więcej
19:00  Górnik Trans.eu Wałbrzych - WKK Wrocław więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
18:00  EKS Start Elbląg - MKS Perła Lublin więcej
22 styczeń
koszykówka Energa Basket Liga
17:35  PGE Spójnia Stargard - Polski Cukier Toruń więcej
piła nożna Miejsko-Gminna Halowa Liga Piłki Nożnej
16:00  Grodzisko - Pogoń Senior więcej
16:25  Gordon - Garaż Team więcej
16:50  Pogoń Senior - Pizzeria Pinokio więcej
17:15  Garaż Team - Grodzisko więcej
17:40  Gordon - Galacticos więcej
18:05  Tychowo - Pizzeria Pinokio więcej
18:30  Pogoń Oldboje - Pogoń Junior więcej
18:55  Świrki - Galacticos więcej
19:20  Tychowo - Pogoń Junior więcej
19:45  Świrki - Pogoń Oldboje więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
17:00  UKS ZSMS Poznań - GKS Wieżyca 2011 Stężyca więcej
23 styczeń
koszykówka Energa Basket Liga
17:35  MKS Dąbrowa Górnicza - Anwil Włocławek więcej
19:00  GTK Gliwice - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. więcej
20:00  Asseco Arka Gdynia - Legia Warszawa więcej
koszykówka Suzuki I liga
  Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Pogoń Prudnik więcej
17:30  Rawlplug Sokół Łańcut - Decka Pelplin więcej
17:30  Weegree AZS Politechnika Opolska - TBS Śląsk II Wrocław więcej
18:00  Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - Górnik Trans.eu Wałbrzych więcej
18:00  Elektrobud-Investment Pruszków - Energa Kotwica Kołobrzeg więcej
18:00  GKS Tychy - Miasto Szkła Krosno więcej
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
  SMS PZKosz Władysławowo - MChKK Chełmno więcej
  Sklep Polski MKK Gniezno - AZS UMK Toruń więcej
13:00  MKKS Żak Koszalin - Enea UTP Astoria Bydgoszcz więcej
16:00  Sharks AWFiS Port Gdynia - Ogniwo Piratesports Szczecin więcej
18:00  KSK Noteć Inowrocław - AMW Asseco Arka Gdynia więcej
piła nożna Sparingi
11:00  Błękitni Stargard - Vineta Wolin więcej
13:00  Ina Goleniów - Jeziorak Szczecin więcej
12:00  Masovia Maszewo - Rurzyca Nawodna więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
  AZS UG Gdańsk - Mrówka Mosina więcej
  TAF Toruń - Futsal Victoria Sulejówek więcej
  Football Club 10 Zgierz - Malwee Łódź więcej
  We-Met Futsal Club Kamienica - LZS Dragon Bojano więcej
  KS Futsal Piła - Legia Warszawa więcej
  Futbalo Białystok - KS Gniezno więcej
  KS Futsal Oborniki - Futsal Szczecin więcej
piła nożna Miejsko-Gminna Halowa Liga Piłki Nożnej
16:00  Grodzisko - Pizzeria Pinokio więcej
16:25  Garaż Team - Galacticos więcej
16:50  Pizzeria Pinokio - Pogoń Senior więcej
17:15  Galacticos - Grodzisko więcej
17:40  Garaż Team - Pogoń Oldboje więcej
18:05  Pogoń Senior - Pogoń Junior więcej
18:30  Tychowo - Świrki więcej
18:55  Gordon - Pogoń Oldboje więcej
19:20  Pogoń Senior - Świrki więcej
19:45  Gordon - Tychowo więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
  SPR JKS Jarosław - KPR Kobierzyce więcej
  Start Elbląg - Piotrcovia Piotrków Tryb. więcej
  MKS Lublin - Młyny Stoisław Koszalin więcej
  Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
  SMS ZPRP II Kwidzyn - KPR Blejkan Gryfino więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
  Polskie Przetwory Pałac Bydgoszc - Joker Świecie więcej
  Energa MKS Kalisz - Grupa Azoty Chemik Police więcej
  ŁKS Commercecon Łódź - Volley Wrocław więcej
  BKS Stal Bielsko-Biała - Grot Budowlani Łódź więcej
  E.Leclerc Radomka Radom - DPD Legionovia Legionowo więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr. 1
17:00  SKS Gorzów Wielkopolski - SMS Police więcej
  Stalpro Błyskawica Szczecin - Energetyk Poznań więcej
  Noteć Czarnków - Wilki Wilczyn więcej
  Stoczniowiec Gdańsk - Orzeł Międzyrzecz więcej
  Trefl Lębork - SPS Słupca więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
17:00  Szamotulanin Szamotuły - SMS Police więcej
17:00  Truso Elbląg - AZS UMK Toruń więcej
17:00  UKŻPS Kościan - Akademia Piłki Siatkowej Rumia więcej
17:00  UKS ZSMS Poznań - Pałac II Bydgoszcz więcej
17:00  Sokół Mogilno - Wieżyca 2011 Stężyca więcej
24 styczeń
koszykówka Energa Basket Liga
17:35  WKS Śląsk Wrocław - Pszczółka Start Lublin więcej
19:30  King Wilki Morskie Szczecin - Polpharma Starogard Gd. więcej
koszykówka Suzuki I liga
18:00  WKK Wrocław - TS Wisła Chemart Kraków więcej
piła nożna Miejsko-Gminna Halowa Liga Piłki Nożnej
10:00  Grodzisko - Pogoń Junior więcej
10:25  Galacticos - Pogoń Oldboje więcej
10:50  Świrki - Pogoń Junior więcej
11:15  Pogoń Oldboje - Grodzisko więcej
11:40  Tychowo - Galacticos więcej
12:05  Pizzeria Pinokio - Świrki więcej
12:30  Pogoń Senior - Gordon więcej
12:55  Garaż Team - Tychowo więcej
13:20  Gordon - Pizzeria Pinokio więcej
13:45  Pogoń Senior - Garaż Team więcej
25 styczeń
koszykówka Energa Basket Liga
  Enea Astoria Bydgoszcz - PGE Spójnia Stargard więcej
17:35  Stelmet Zielona Góra - Trefl Sopot więcej
koszykówka Suzuki I liga
19:00  KS Księżak Łowicz - Dziki Warszawa więcej
27 styczeń
koszykówka Energa Basket Liga
19:00  HydroTruck Radom - Zastal Zielona Góra więcej
piła nożna Sparingi
17:00  Świt Szczecin - Vineta Wolin więcej
28 styczeń
koszykówka Energa Basket Liga
17:35  MKS Dąbrowa Górnicza - Asseco Arka Gdynia więcej
  Anwil Włocławek - Polski Cukier Toruń więcej
  King Wilki Morskie Szczecin - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. więcej
  GTK Gliwice - Pszczółka Start Lublin więcej
piła nożna Sparingi
  Prawobrzeże Świnoujście - Flota Świnoujście więcej
29 styczeń
koszykówka Energa Basket Liga
17:35  Legia Warszawa - Polpharma Starogard Gd. więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
20:30  Raków Częstochowa - Pogoń Szczecin więcej
18:00  Zagłębie Lubin - Wisła Płock więcej
30 styczeń
koszykówka Energa Basket Liga
  WKS Śląsk Wrocław - Trefl Sopot więcej
koszykówka Suzuki I liga
17:00  Miasto Szkła Krosno - Zetkama Doral Nysa Kłodzko więcej
17:00  Decka Pelplin - GKS Tychy więcej
  Dziki Warszawa - Rawlplug Sokół Łańcut więcej
18:00  TS Wisła Chemart Kraków - Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk więcej
18:00  WKK Wrocław - Weegree AZS Politechnika Opolska więcej
17:00  Górnik Trans.eu Wałbrzych - Elektrobud-Investment Pruszków więcej
17:30  Pogoń Prudnik - TBS Śląsk II Wrocław więcej
18:00  Energa Kotwica Kołobrzeg - KS Księżak Łowicz więcej
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
  AMW Asseco Arka Gdynia - Sklep Polski MKK Gniezno więcej
  MChKK Chełmno - Politechnika Gdańska więcej
  Enea UTP Astoria Bydgoszcz - Trefl II Sopot więcej
piła nożna Sparingi
  Darłovia Darłowo - Gryf Słupsk więcej
19:30  Jeziorak Szczecin - Vineta Wolin więcej
12:00  Masovia Maszewo - Rolpol Chlebowo więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
17:30  Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok więcej
20:00  Górnik Zabrze - Lech Poznań więcej
15:00  Warta Poznań - Cracovia Kraków więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
  TAF Toruń - Football Club 10 Zgierz więcej
   Futsal Victoria Sulejówek - KS Futsal Piła więcej
  Mrówka Mosina - We-Met Futsal Club Kamienica więcej
  KS Gniezno - AZS UG Gdańsk więcej
  Legia Warszawa - Futsal Szczecin więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
  Zagłębie Lubin - SPR JKS Jarosław więcej
  Ruch Chorzów - MKS Lublin więcej
  Młyny Stoisław Koszalin - Piotrcovia Piotrków Tryb. więcej
  Start Elbląg - KPR Kobierzyce więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
  Tytani Wejherowo - SMS ZPRP Gdańsk więcej
  SKPR USAR Kwidzyn - KPR Elbląg więcej
  MKS Grudziądz - SMS ZPRP Kwidzyn więcej
  Nielba Wągrowiec - GKS Żukowo więcej
  Sokół Kościerzyna - Gwardia Koszalin więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
  SMS ZPRP II Kwidzyn - Jeziorak Iława więcej
  KPR Blejkan Gryfino - Sambor Tczew więcej
  AZS UKW Bydgoszcz - MKS Handball Czersk więcej
  AZS UMK Toruń - MKS Brodnica więcej
  Szczypiorniak Olsztyn - UKS Jedynka Kodo Morąg więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
  Joker Świecie - E.Leclerc Radomka Radom więcej
  DPD Legionovia Legionowo - Enea PTPS Piła więcej
  Developres SkyRes Rzeszów - BKS Stal Bielsko-Biała więcej
  Grot Budowlani Łódź - ŁKS Commercecon Łódź więcej
  Grupa Azoty Chemik Police - Polskie Przetwory Pałac Bydgoszc więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr. 1
  Energetyk Poznań - Trefl Lębork więcej
  SPS Słupca - Stoczniowiec Gdańsk więcej
  Orzeł Międzyrzecz - Noteć Czarnków więcej
  Wilki Wilczyn - SMS Police więcej
  SKS Gorzów Wielkopolski - Stalpro Błyskawica Szczecin więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
  Szamotulanin Szamotuły - Energetyk II Poznań więcej
  Gedania Gdańsk - Sokół Mogilno więcej
  Wieżyca 2011 Stężyca - UKS ZSMS Poznań więcej
  Pałac II Bydgoszcz - UKŻPS Kościan więcej
  Akademia Piłki Siatkowej Rumia - Truso Elbląg więcej
  AZS UMK Toruń - SMS Police więcej
siatkówka III liga mężczyzn
  UKS OPP Powiat Kołobrzeski - UKS OLIMPIJCZYK IMSO Drawsko Pom więcej
siatkówka III liga kobiet
10:30  MKS Koszalin - SMS Police więcej
10:30  UKS OPP Powiat Kołobrzeski - KPS Czaplinek więcej
12:30  KPS Czaplinek - SMS Police więcej
12:30  UKS OPP Powiat Kołobrzeski - MKS Koszalin więcej
31 styczeń
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
16:00  Ogniwo Piratesports Szczecin - SMS PZKosz Władysławowo więcej
13:00  AZS UMK Toruń - Sharks AWFiS Port Gdynia więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
17:30  Podbeskidzie Bielsko-Biała - Legia Warszawa więcej
15:00  Wisła Kraków - Piast Gliwice więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
16:00  Widzew Łódź - Futbalo Białystok więcej
17:00  LZS Bojano - Futsal Oborniki więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr. 1
17:00  Energetyk Poznań - Wilki Wilczyn więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni styczeń 2021 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
6 » Bartosz Ława żegna się  »
4 » Olga Strantzali zawodn »
3 » 101. urodziny Stefana Ż »
3 » Trener szuka pracy
1 » Wojdak: Ciężka praca za »
1 » Czy uda się rozegrać 7  »
1 » Trener poszukuje klubu
1 » Sparta rozpoczyna przyg »
1 » Maciej Żurawski z umową »
1 » Chemik Police rozpoczni »
mecze:
4 » Raków Częstochowa-Pogoń »
2 » Anwil Włocławek-King Wi »
1 » Olimp Złocieniec-KP Dra »
1 » Ina Recz-Klon Krzęcin
1 » Energa Kotwica Kołobrze »
1 » Drawa Drawno-Calisia Ka »
1 » Grupa Azoty Chemik Poli »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2910
• imprez: 127695
• newsów: 74328
• użytkowników: 75068
• komentarzy: 1112063
• zdjęć: 807371
• relacji: 38984
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2021 - by ligowiec team
Polityka Cookies