ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
co ? gdzie ? kiedy ? - 08 listopad 2020
pokaż:
08 listopad
koszykówka Energa Basket Liga
HydroTruck Radom - GTK Gliwice 87 : 80 więcej
Anwil Włocławek - PGE Spójnia Stargard 84 : 96 więcej
Enea Astoria Bydgoszcz - Polpharma Starogard Gd. 94 : 89 więcej
koszykówka Suzuki I liga
Elektrobud-Investment Pruszków - WKK Wrocław 56 : 64 więcej
Weegree AZS Politechnika Opolska - Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 70 : 92 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
Stal Szczecin - Iskra Golczewo 2 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Ogniwo Babinek - Orzeł Grzędzice 1 : 2 więcej
Osadnik Myślibórz - Sokół Pyrzyce 4 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
Sława Sławno - Iskra Białogard 2 : 2 więcej
Błękitni Stary Jarosław - Pomorzanin Sławoborze 1 : 0 więcej
LZS Kowalewice - Iskra Kłanino 10 : 2 więcej
piła nożna A Klasa gr. 1
Kotwica II Kołobrzeg - Wrzos Wrzosowo 8 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
Zalew Stepnica - Hanza Goleniów 5 : 2 więcej
Radowia Radowo Małe - Sowianka Sowno 7 : 1 więcej
Leśnik Kliniska - Znicz Wysoka Kamieńska 4 : 2 więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
Orkan Dalewo - Polski Cukier Kluczevia II St. 2 : 5 więcej
WODR Barzkowice - Zorza Tychowo 18 : 1 więcej
Rolpol Chlebowo - Czarni Marianowo 2 : 5 więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
Świat Drzewa KP Przecław - Zryw Kołbaskowo 0 : 2 więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
Zieloni Zielin - Łabędź Widuchowa 5 : 2 więcej
Rurzyca Nawodna - Witniczanka Witnica 2 : 2 więcej
Zjednoczeni Kurzycko - Chrobry Lisie Pole 0 : 3 więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
Iskra II Banie - Wicher Przelewice 3 : 3 więcej
Czarni Fiege Lubanowo - Mechanik Warnice 4 : 0 więcej
Błyskawica Kluki - GKS Golenice 0 : 10 więcej
Polonia Giżyn - Piast Kolin 7 : 1 więcej
Unia Swochowo - Piast Karsko 4 : 3 więcej
piła nożna A Klasa gr. 7
Sokół Sokoliniec - Świt Barnimie 0 : 4 więcej
Iskra Pomień - Klon Krzęcin 3 : 2 więcej
Sokół Granowo - Orzeł Żeńsko 4 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 8
08-11 11:00  KS Sieciemin - Olympic Warszkowo więcej
Derby Gwiazdowo - Płomień Jeżyczki 2 : 0 więcej
Arkadia Malechowo - Wrzos Wrześnica 1 : 8 więcej
KS Skibno - Błękitni Tychowo 3 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 9
Błękitni Gonne Małe - Sokół Spore 4 : 1 więcej
Gryf Dobrowo - KS Gwda Wielka 3 : 3 więcej
Grot Bonin - Pogoń Wierzchowo 5 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
Legion Strączno - Mirstal Mirosławiec 3 : 7 więcej
Kopanik Lubno - Sad Chwiram 1 : 8 więcej
Bytyń Nakielno - Błękitni Pomierzyn 2 : 2 więcej
Znicz Dzikowo - Pionier 95 Borne Sulinowo 0 : 2 więcej
piła nożna B Klasa gr. 3
Prawobrzeże Szczecin - Victoria 95 Przecław 10 : 2 więcej
FASE Szczecin - Pionier Szczecin 1 : 4 więcej
piła nożna B Klasa gr. 4
Stal II Lipiany - Zryw Góralice 6 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. II
Pogoń II Szczecin - GKS Przodkowo 1 : 4 więcej
Pomorzanin Toruń - Gryf Wejherowo 3 : 0 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Legia Warszawa - Lech Poznań 2 : 1 więcej
Raków Częstochowa - Wisła Kraków 0 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 1 : 1 więcej
Korona Kielce - FCB Escola Varsovia 1 : 2 więcej
Lech Poznań - Pogoń Szczecin 7 : 0 więcej
Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze 2 : 3 więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
Mrówka Mosina - Futsal Victoria Sulejówek 4 : 2 więcej
Futbalo Białystok - Futsal Szczecin 3 : 3 więcej
TAF Toruń - Widzew Łódź Futsal 4 : 1 więcej
Football Club 10 Zgierz - LZS Dragon Bojano 3 : 3 więcej
We-Met Futsal Club Kamienica - Legia Warszawa 5 : 7 więcej
piła nożna III liga Kobiet Makroregionalna
Spójnia Białe Błota - Victoria Niemcz Osielsko 5 : 2 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Sportis KKP Bydgoszcz - Czarni Sosnowiec 0 : 9 więcej
GKS Katowice - Akademia Piłkarska LG 6 : 3 więcej
piła nożna II liga
Błękitni Stargard - Pogoń Siedlce 1 : 2 więcej
Wigry Suwałki - Sokół Ostróda 1 : 2 więcej
Bytovia Bytów - Chojniczanka Chojnice 3 : 2 więcej
piła nożna II Liga Zachodnia Kobiet
Unifreeze Górzno - GSS Grodzisk Wielkopolski 5 : 0 więcej
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - WAP Włocławek 1 : 5 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Sparta Gryfice - Flota Świnoujście 1 : 4 więcej
Victoria Sianów - Chemik Police 0 : 2 więcej
Stal Szczecin - Bałtyk Koszalin 0 : 10 więcej
Jeziorak Szczecin - Świt Szczecin 2 : 7 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Mewa Resko 3 : 1 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
Gavia Choszczno - Sokół Karlino 9 : 0 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
AZS UMK Toruń - AZS UKW Bydgoszcz 26 : 31 więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
Szamotulanin Szamotuły - Truso Elbląg 3 : 0 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni listopad 2020 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
1 » Jak skompromitować włas »
1 » Kozłowski zostaje w Pog »
mecze:
37 » Intermarche-Rega Trzebi »
27 » Ogniwo Babinek-Kłos Peł »
24 » Hutnik Szczecin-Gryf Ka »
23 » Arkonia Szczecin-Pomorz »
20 » Sparta Węgorzyno-Biali  »
19 » Osadnik Myślibórz-Dąb D »
18 » Dąb Dębno-Unia Dolice
16 » Sparta Węgorzyno-Darłov »
15 » Błękitni II Stargard-MK »
13 » CRS Pogoń Barlinek-Stal »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 2
CarycaKata... Rodi79
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2893
• imprez: 125493
• newsów: 74160
• użytkowników: 75046
• komentarzy: 1111609
• zdjęć: 806701
• relacji: 38921
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies