ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
co ? gdzie ? kiedy ? - 07 listopad 2020
pokaż:
07 listopad
koszykówka Energa Basket Liga
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - Polski Cukier Toruń 85 : 80 więcej
Pszczółka Start Lublin - MKS Dąbrowa Górnicza 76 : 74 więcej
koszykówka Suzuki I liga
Rawlplug Sokół Łańcut - Górnik Trans.eu Wałbrzych 102 : 108 więcej
TBS Śląsk II Wrocław - Decka Pelplin 82 : 83 więcej
GKS Tychy - Energa Kotwica Kołobrzeg 92 : 87 więcej
KS Księżak Łowicz - TS Wisła Chemart Kraków 94 : 107 więcej
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
Sharks AWFiS Port Gdynia - KSK Noteć Inowrocław 61 : 127 więcej
Sklep Polski MKK Gniezno - AMW Asseco Arka Gdynia 76 : 75 więcej
Politechnika Gdańska - AZS UMK Toruń 77 : 80 więcej
Trefl II Sopot - MChKK Chełmno 107 : 100 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
Arkonia Szczecin - Piast Chociwel 2 : 1 więcej
Tanowia Tanowo - Jantar Dziwnów 3 : 4 więcej
Pomorzanin Nowogard - Sarmata Dobra 2 : 3 więcej
Wicher Brojce - KS Fala Międzyzdroje 3 : 4 więcej
Orzeł Łoźnica - Wybrzeże Rewalskie Rewal 2 : 3 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Jeziorak Szczecin 2 : 6 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
A.P. Gavia Choszczno - Unia Dolice 4 : 0 więcej
Zorza Dobrzany - Energetyk Gryfino 2 : 3 więcej
Morzycko Moryń - Kłos Pełczyce 5 : 2 więcej
Iskra Banie - Orkan Suchań 2 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
Wiekowianka Wiekowo - Głaz Tychowo 3 : 4 więcej
Saturn Mielno - Zefir Wyszewo 3 : 8 więcej
Vimobilia Będzino - Gryf Polanów 5 : 1 więcej
Radew Białogórzyno - Płomień Myślino 9 : 0 więcej
Strong Zielenica - Astra Ustronie Morskie 0 : 3 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Victoria Sianów 2 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
Ikar Krosino - Pogoń Połczyn Zdrój 0 : 7 więcej
Światowid 63 Łobez - Wiarus Żółtnica 0 : 1 więcej
Drzewiarz Świerczyna - Drawa Drawno 1 : 2 więcej
Korona Człopa - Olimp Złocieniec 0 : 5 więcej
Redłovia Redło - KP Drawsko Pomorskie 0 : 1 więcej
Mechanik Turowo - Błonie Barwice 5 : 2 więcej
Zawisza Grzmiąca - Orzeł Bierzwnik 4 : 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Hutnik Szczecin - Rasel Dygowo 2 : 1 więcej
Ina Goleniów - Orzeł Wałcz 0 : 0 więcej
Wieża Postomino - Polonia Płoty 2 : 2 więcej
Lech Czaplinek - Vineta Wolin 2 : 4 więcej
MKP Szczecinek - Sokół Karlino 3 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 1
Korona Stuchowo - Resko Karcino 5 : 2 więcej
Syrena-Grot Rymań - Płomień Pobłocie Wielkie 1 : 1 więcej
Bizon Cerkwica - Sokół Lulewice 6 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
Pionier Żarnowo - Jastrząb Łosośnica 1 : 5 więcej
Promień Mosty - Pomorzanin Przybiernów 0 : 0 więcej
OKS Center MD Goleniów - Błękitni Trzygłów 1 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
Orzeł Pęzino - Ina Ińsko 4 : 4 więcej
Orzeł Małkocin - Sparta Skalin 2 : 0 więcej
Unia Stargard - Dąbrovia Stara Dąbrowa 2 : 5 więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
Grot Gardno - Wołczkowo-Bezrzecze 3 : 2 więcej
Aquila Szczecin - Chemik II Police 3 : 3 więcej
Ehrle Dobra Szczecińska - Wicher Steklno 2 : 0 więcej
Czarni Szczecin - Znicz Niedźwiedź 3 : 1 więcej
Odrzanka Radziszewo - Vielgovia Szczecin 2 : 3 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Czarni Czarnówko 20 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
LUKS Krzywin - Czcibor Cedynia 0 : 2 więcej
Myśla Dargomyśl - Sekwoja Brwice 5 : 3 więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
Jedność Przewłoki - Bryza Reńsko 1 : 2 więcej
piła nożna A Klasa gr. 7
Korona Raduń - Pomorzanin Zamęcin 0 : 0 więcej
Ina Nadarzyn - Iskra Warszyn 2 : 3 więcej
piła nożna A Klasa gr. 9
Hajka Zegrze Pomorskie - Huragan Bierzwnica 3 : 0 więcej
Hubertus Biały Bór - Wicher Rąbino 3 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
Grom Szwecja - Sokół Suliszewo 4 : 4 więcej
Gryf Budowo - Santos Kłębowiec 1 : 3 więcej
Grom Giżyno - Wspólni Różewo 0 : 6 więcej
piła nożna B Klasa gr. 3
Rybak Trzebież - Future Szczecin 7 : 3 więcej
piła nożna B Klasa gr. 4
Sokół Różańsko - Energetyk II Gryfino 3 : 2 więcej
Sokół II Pyrzyce - Morzycko II Moryń 3 : 0 więcej
Polonia Gryfino - Klon Krzymów 2 : 4 więcej
piła nożna III liga gr. II
Unia Janikowo - Unia Swarzędz 0 : 0 więcej
Nielba Wągrowiec - Bałtyk Koszalin 1 : 1 więcej
Sokół Kleczew - Gwardia Koszalin 1 : 0 więcej
Jarota Jarocin - Radunia Stężyca 0 : 3 więcej
Flota Świnoujście - Kotwica Kołobrzeg 0 : 1 więcej
Mieszko Gniezno - Chemik Police 1 : 1 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Stal Mielec - Warta Poznań 0 : 1 więcej
Cracovia Kraków - Jagiellonia Białystok 3 : 1 więcej
Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze 0 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Wisła Kraków - Hutnik Kraków 1 : 0 więcej
Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 2 : 1 więcej
Arka Gdynia - SMS Łódź 1 : 3 więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
Best Drive Piła - KS Gniezno 5 : 1 więcej
piła nożna III liga Kobiet Makroregionalna
LFA Szczecin - Marcus Gdynia 0 : 1 więcej
KA4 resPect Krobia - MKS Lew Lębork 3 : 0 więcej
GOSRiT Luzino - Lechia Gdańsk 0 : 5 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
UKS SMS Łódź - Górnik Łęczna 1 : 1 więcej
AZS UJ Kraków - ROW Rybnik 4 : 0 więcej
piła nożna II liga
Olimpia Elbląg - Olimpia Grudziądz 3 : 1 więcej
Garbarnia Kraków - Lech II Poznań 2 : 4 więcej
Skra Częstochowa - Górnik Polkowice 1 : 3 więcej
Motor Lublin - Stal Rzeszów 1 : 0 więcej
KKS Kalisz - Hutnik Kraków 4 : 0 więcej
piła nożna II Liga Zachodnia Kobiet
Medyk II Konin - KS Skra Częstochowa 0 : 2 więcej
WKS Śląsk II Wrocław - UKS Bielawianka Bielawa 4 : 0 więcej
LUKS Ziemia Lubińska - UKS SMS III Łódź 3 : 4 więcej
piła nożna II Liga PLO
Oldboje Bruskowo Wielkie - Oldboje Światowid 63 Łobez 5 : 3 więcej
piła nożna I Liga PLO
Victoria Sianów - Iskra Białogard 5 : 2 więcej
Olimp Złocieniec - Darłovia Darłowo 1 : 4 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
Warta Poznań - Pogoń Szczecin 2 : 0 więcej
CWZS Bydgoszcz - FASE Szczecin 1 : 2 więcej
Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 2 : 4 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
AP Reissa Poznań - Lotos Gdańsk UKS 0 : 2 więcej
Akademia Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 0 : 3 więcej
Chemik Bydgoszcz - CWZS Bydgoszcz 0 : 3 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Gwardia Koszalin - Błękitni Stargard 3 : 1 więcej
Hutnik Szczecin - Vineta Wolin 0 : 6 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
SALOS Szczecin - Żaki Szczecin 9 : 3 więcej
Bałtyk Koszalin - Kotwica Kołobrzeg 19 : 0 więcej
Chemik Police - Gwardia Koszalin 4 : 1 więcej
Świt Szczecin - FASE Szczecin 0 : 7 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
Torus Wybrzeże Gdańsk - KS SPR Chrobry Głogów 29 : 25 więcej
Orlen Wisła Płock - Zagłębie Lubin 31 : 25 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
07-11   Zagłębie Lubin - MKS Lublin więcej
Start Elbląg - SPR JKS Jarosław 21 : 26 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
Gwardia Koszalin - Tytani Wejherowo 33 : 25 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
UKS Jedynka Kodo Morąg - Jeziorak Iława 23 : 20 więcej
MKS Brodnica - Sambor Tczew 31 : 25 więcej
piłka ręczna II liga kobiet - grupa 2
KU AZS Politechnika Koszalińska - Tytani Wejherowo 21 : 14 więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr. 1
Energetyk Poznań - Stalpro Błyskawica Szczecin 3 : 1 więcej
Wilki Wilczyn - Noteć Czarnków 3 : 1 więcej
Orzeł Międzyrzecz - Stoczniowiec Gdańsk 2 : 3 więcej
SPS Słupca - Trefl Lębork 1 : 3 więcej
SMS Police - SKS Gorzów Wielkopolski 0 : 3 więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
UKŻPS Kościan - Pałac II Bydgoszcz 1 : 3 więcej
Truso Elbląg - Akademia Piłki Siatkowej Rumia 3 : 0 więcej
SMS Police - Wieżyca 2011 Stężyca 1 : 3 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni listopad 2020 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
1 » Jak skompromitować włas »
1 » Kozłowski zostaje w Pog »
mecze:
37 » Intermarche-Rega Trzebi »
24 » Ogniwo Babinek-Kłos Peł »
24 » Hutnik Szczecin-Gryf Ka »
23 » Arkonia Szczecin-Pomorz »
20 » Osadnik Myślibórz-Dąb D »
20 » Sparta Węgorzyno-Biali  »
18 » Dąb Dębno-Unia Dolice
16 » Sparta Węgorzyno-Darłov »
15 » Błękitni II Stargard-MK »
13 » CRS Pogoń Barlinek-Stal »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 7
BigFanPogo... dyroSwitu
Markovectr... pierin
Rodi79 Sydzia11
Vukovic
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2893
• imprez: 125493
• newsów: 74160
• użytkowników: 75046
• komentarzy: 1111610
• zdjęć: 806701
• relacji: 38921
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies