ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
co ? gdzie ? kiedy ? - 11 listopad 2020
pokaż:
11 listopad
Szczeciński Niepodległościowy Rajd Rowerowy więcej
koszykówka Energa Basket Liga
Polpharma Starogard Gd. - Stelmet Zielona Góra 77 : 103 więcej
Polski Cukier Toruń - MKS Dąbrowa Górnicza 94 : 99 więcej
koszykówka Suzuki I liga
Górnik Trans.eu Wałbrzych - GKS Tychy 84 : 68 więcej
WKK Wrocław - KS Księżak Łowicz 96 : 79 więcej
TS Wisła Chemart Kraków - Rawlplug Sokół Łańcut 77 : 94 więcej
Miasto Szkła Krosno - Weegree AZS Politechnika Opolska 89 : 75 więcej
Decka Pelplin - Pogoń Prudnik 80 : 77 więcej
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - Elektrobud-Investment Pruszków 73 : 60 więcej
Energa Kotwica Kołobrzeg - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 87 : 78 więcej
Dziki Warszawa - TBS Śląsk II Wrocław 84 : 63 więcej
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
AMW Asseco Arka Gdynia - KSK Noteć Inowrocław 66 : 92 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
Sparta Gryfice - Stal Szczecin 2 : 2 więcej
Iskra Golczewo - Tanowia Tanowo 7 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Orzeł Grzędzice - CRS Pogoń Barlinek 0 : 6 więcej
Orkan Suchań - Dąb Dębno 2 : 2 więcej
Ogniwo Babinek - Iskra Banie 4 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
Pogoń Połczyn Zdrój - Orzeł Łubowo 2 : 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Sokół Karlino - Hutnik Szczecin 3 : 1 więcej
Iskierka Szczecin - Polonia Płoty 0 : 3 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Sparta Węgorzyno 4 : 2 więcej
Biali Sądów - MKP Szczecinek 1 : 2 więcej
Orzeł Wałcz - Olimp Gościno 2 : 2 więcej
Vineta Wolin - GKS Leśnik Manowo 6 : 0 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Lech Czaplinek 0 : 3 więcej
Błękitni II Stargard - Ina Goleniów 0 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
Świat Drzewa KP Przecław - Kasta Szczecin-Majowe 4 : 1 więcej
Vielgovia Szczecin - Czarni Czarnówko 3 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
Mechanik Warnice - Błyskawica Kluki 7 : 0 więcej
piła nożna B Klasa gr. 4
Morzycko II Moryń - Stal II Lipiany 3 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. II
Bałtyk Koszalin - Górnik Konin 1 : 0 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Polonia Środa Wlkp. 0 : 1 więcej
Nielba Wągrowiec - Flota Świnoujście 1 : 1 więcej
Gwardia Koszalin - Unia Janikowo 2 : 2 więcej
Unia Swarzędz - Pogoń II Szczecin 3 : 1 więcej
GKS Przodkowo - Mieszko Gniezno 3 : 0 więcej
Gryf Wejherowo - Bałtyk Gdynia 3 : 0 więcej
Chemik Police - Jarota Jarocin 0 : 3 więcej
Świt Szczecin - Sokół Kleczew 3 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
FCB Escola Varsovia - Lech Poznań 2 : 1 więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
We-Met Futsal Club Kamienica - Widzew Łódź Futsal 0 : 0 więcej
piła nożna III liga Kobiet Makroregionalna
Spójnia Białe Błota - Energetyk Junior Gryfino 4 : 0 więcej
KA4 resPect Krobia - GOSRiT Luzino 1 : 1 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Czarni Sosnowiec - GKS Katowice 1 : 1 więcej
piła nożna II liga
Hutnik Kraków - Śląsk II Wrocław 2 : 5 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
Lechia Gdańsk - AP Reissa Poznań 3 : 1 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Bałtyk Koszalin - Prawobrzeże Świnoujście 11 : 0 więcej
Sparta Gryfice - Jeziorak Szczecin 5 : 0 więcej
Mewa Resko - Arkonia Szczecin 7 : 1 więcej
Błękitni Stargard - Stal Szczecin 3 : 0 więcej
Chemik Police - Gwardia Koszalin 4 : 2 więcej
Świt Szczecin - Victoria Sianów 6 : 0 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
Żaki Szczecin - Unia Białogard 9 : 2 więcej
Sokół Karlino - Bałtyk SP 7 Koszalin 1 : 5 więcej
Arkonia Szczecin - Bałtyk Koszalin 1 : 2 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Błękitni Stargard 0 : 8 więcej
Prawobrzeże Szczecin - Gavia Choszczno 5 : 0 więcej
Gwardia Koszalin - Świt Szczecin 1 : 2 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
Grupa Azoty Tarnów - MMTS Kwidzyn 26 : 23 więcej
NMC Górnik Zabrze - Gwardia Opole 23 : 24 więcej
11-11 16:30  Stal Mielec - KS SPR Chrobry Głogów więcej
11-11 19:30  Torus Wybrzeże Gdańsk - Azoty Puławy więcej
Torus Wybrzeże Gdańsk - Stal Mielec 26 : 27 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
SPR JKS Jarosław - Ruch Chorzów 30 : 28 więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr. 1
Orzeł Międzyrzecz - SPS Słupca 3 : 0 więcej
SMS Police - Stalpro Błyskawica Szczecin 1 : 3 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni listopad 2020 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
dzisiejsze newsy
piłka nożna/Ekstraklasa: 1
siatkówka/Ekstraklasa kobiet: 1
 
top komentarze
newsy:
1 » Kozłowski zostaje w Pog »
1 » Co słychać w czwartej l »
1 » Jak skompromitować włas »
mecze:
36 » Gryf Kamień Pomorski-MK »
27 » Ogniwo Babinek-Kłos Peł »
26 » Pomorzanin Nowogard-Pia »
24 » Mierzynianka Mierzyn-Je »
20 » LZS Kowalewice-Głaz Tyc »
19 » Dąb Dębno-Unia Dolice
17 » Zorza Dobrzany-Sokół Py »
15 » Koral Mostkowo-Piast Ka »
15 » Sparta Węgorzyno-Darłov »
15 » Błękitni II Stargard-MK »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2893
• imprez: 125492
• newsów: 74154
• użytkowników: 75045
• komentarzy: 1111423
• zdjęć: 806618
• relacji: 38917
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies