ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
co ? gdzie ? kiedy ? - 31 październik 2020
pokaż:
31 październik
koszykówka Energa Basket Liga
Polski Cukier Toruń - Polpharma Starogard Gd. 99 : 90 więcej
Pszczółka Start Lublin - Legia Warszawa 79 : 82 więcej
GTK Gliwice - WKS Śląsk Wrocław 85 : 91 więcej
PGE Spójnia Stargard - HydroTruck Radom 84 : 71 więcej
koszykówka Suzuki I liga
Decka Pelplin - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 98 : 91 więcej
TS Wisła Chemart Kraków - Elektrobud-Investment Pruszków 55 : 61 więcej
KS Księżak Łowicz - Górnik Trans.eu Wałbrzych 93 : 81 więcej
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
MChKK Chełmno - MKKS Żak Koszalin 70 : 99 więcej
Ogniwo Piratesports Szczecin - Politechnika Gdańska 67 : 66 więcej
KSK Noteć Inowrocław - Sklep Polski MKK Gniezno 81 : 48 więcej
piła nożna Sparingi
Znicz Niedźwiedź - Okręt Szczecin 1 : 4 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
Mewa Resko - Wicher Brojce 0 : 3 więcej
Piast Chociwel - Stal Szczecin 2 : 1 więcej
Dąb Dębice - Tanowia Tanowo 1 : 2 więcej
Jantar Dziwnów - Prawobrzeże Świnoujście 1 : 1 więcej
Sarmata Dobra - Arkonia Szczecin 1 : 1 więcej
Jeziorak Szczecin - Pomorzanin Nowogard 0 : 2 więcej
Iskra Golczewo - Sparta Gryfice 4 : 1 więcej
KS Fala Międzyzdroje - Orzeł Łoźnica 2 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Kłos Pełczyce - CRS Pogoń Barlinek 1 : 3 więcej
Energetyk Gryfino - A.P. Gavia Choszczno 3 : 2 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Morzycko Moryń 0 : 5 więcej
Stal Lipiany - Iskra Banie 5 : 3 więcej
Sokół Pyrzyce - Ogniwo Babinek 3 : 1 więcej
Unia Dolice - Osadnik Myślibórz 1 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
Głaz Tychowo - Radew Białogórzyno 4 : 1 więcej
Iskra Kłanino - Błękitni Stary Jarosław 2 : 3 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Wiekowianka Wiekowo 1 : 3 więcej
Płomień Myślino - Strong Zielenica 1 : 2 więcej
Iskra Białogard - LZS Kowalewice 4 : 1 więcej
Victoria Sianów - Sława Sławno 0 : 1 więcej
Gryf Polanów - Wybrzeże Biesiekierz 1 : 0 więcej
Zefir Wyszewo - Vimobilia Będzino 1 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
Wiarus Żółtnica - Zawisza Grzmiąca 3 : 4 więcej
Drawa Drawno - Światowid 63 Łobez 6 : 1 więcej
Spójnia Świdwin - Mechanik Turowo 3 : 0 więcej
Orzeł Bierzwnik - Ikar Krosino 3 : 1 więcej
Olimp Złocieniec - Drzewiarz Świerczyna 1 : 0 więcej
Błonie Barwice - Calisia Kalisz Pomorski 2 : 3 więcej
KP Drawsko Pomorskie - Korona Człopa 5 : 3 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Błękitni II Stargard - Intermarche-Rega Trzebiatów 6 : 0 więcej
Vineta Wolin - Polonia Płoty 4 : 0 więcej
Darłovia Darłowo - Ina Goleniów 1 : 3 więcej
Rasel Dygowo - MKP Szczecinek 2 : 6 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Hutnik Szczecin 1 : 1 więcej
Sokół Karlino - GKS Leśnik Manowo 0 : 3 więcej
Orzeł Wałcz - Sparta Węgorzyno 2 : 3 więcej
Biali Sądów - Lech Czaplinek 2 : 2 więcej
Iskierka Szczecin - Mechanik Bobolice 1 : 6 więcej
piła nożna A Klasa gr. 1
Korona Stuchowo - Bizon Cerkwica 4 : 0 więcej
Grot Gorawino - Derby Karścino 3 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
Masovia Maszewo - Sowianka Sowno 10 : 0 więcej
Promień Mosty - Pionier Żarnowo 5 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
Ehrle Dobra Szczecińska - Aquila Szczecin 1 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
LUKS Krzywin - Witniczanka Witnica 1 : 6 więcej
Zieloni Zielin - Chrobry Lisie Pole 1 : 3 więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
Wicher Przelewice - Polonia Giżyn 0 : 5 więcej
piła nożna A Klasa gr. 9
Grom Świelino - Wicher Mierzym 0 : 2 więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
Grom Szwecja - Pionier 95 Borne Sulinowo 2 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. II
Bałtyk Koszalin - Elana Toruń 1 : 4 więcej
Unia Swarzędz - Sokół Kleczew 1 : 2 więcej
KP Starogard Gdański - Flota Świnoujście 0 : 1 więcej
Chemik Police - Pogoń II Szczecin 0 : 2 więcej
Gwardia Koszalin - Bałtyk Gdynia 2 : 0 więcej
Radunia Stężyca - Mieszko Gniezno 5 : 0 więcej
Gryf Wejherowo - Polonia Środa Wlkp. 0 : 4 więcej
Górnik Konin - Jarota Jarocin 1 : 9 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Górnik Zabrze - Wisła Kraków 2 : 3 więcej
Hutnik Kraków - Zagłębie Lubin 0 : 3 więcej
Pogoń Szczecin - Arka Gdynia 3 : 4 więcej
Legia Warszawa - Korona Kielce 4 : 0 więcej
Cracovia Kraków - Jagiellonia Białystok 1 : 0 więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
Legia Warszawa - Best Drive Piła 5 : 3 więcej
Futsal Victoria Sulejówek - TAF Toruń 2 : 10 więcej
Mrówka Mosina - AZS UG Gdańsk 2 : 2 więcej
Futsal Szczecin - KS Futsal Oborniki 2 : 2 więcej
LZS Dragon Bojano - We-Met Futsal Club Kamienica 5 : 4 więcej
KS Gniezno - Futbalo Białystok 0 : 4 więcej
piła nożna III liga Kobiet Makroregionalna
Victoria Niemcz Osielsko - Lechia Gdańsk 1 : 13 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Medyk Konin - AZS UJ Kraków 2 : 0 więcej
ROW Rybnik - UKS SMS Łódź 1 : 5 więcej
piła nożna II Liga Zachodnia Kobiet
GSS Grodzisk Wielkopolski - WKS Śląsk II Wrocław 2 : 1 więcej
UKS Bielawianka Bielawa - Medyk II Konin 8 : 3 więcej
UKS SMS III Łódź - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 1 : 2 więcej
KS Skra Częstochowa - LUKS Ziemia Lubińska 13 : 0 więcej
piła nożna II Liga PLO
Pamet Świdwin - Oldboje Wyszewo 3 : 3 więcej
Oldboje Błękitni Gonne Małe - Maxtrans-Sokół Karlino 5 : 6 więcej
TKKF Strażak Koszalin - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 0 : 9 więcej
piła nożna I Liga PLO
Gryf Kamień Pomorski - Olimp Złocieniec 3 : 5 więcej
Sparta Gryfice - Amator Kołobrzeg 1 : 1 więcej
Mechanik Bobolice - Victoria Sianów 0 : 2 więcej
STLA Szczecinek - Mirstal Mirosławiec 4 : 3 więcej
Zryw Kretomino - Iskra Białogard 3 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
FASE Szczecin - Lechia Gdańsk 1 : 2 więcej
Pogoń Szczecin - AP Reissa Poznań 0 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
CWZS Bydgoszcz - Akademia Pogoń Szczecin 1 : 6 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Błękitni Stargard - Chemik Police 3 : 1 więcej
Gwardia Koszalin - Jeziorak Szczecin 8 : 0 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
Kotwica Kołobrzeg - Unia Białogard 5 : 3 więcej
Żaki Szczecin - AP Kotwica Kołobrzeg 20 : 1 więcej
Gavia Choszczno - Bałtyk SP 7 Koszalin 2 : 5 więcej
FASE Szczecin - Chemik Police 3 : 1 więcej
Prawobrzeże Szczecin - Świt Szczecin 5 : 0 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
Torus Wybrzeże Gdańsk - Gwardia Opole 21 : 36 więcej
Łomża Vive Kielce - Energa MKS Kalisz 32 : 25 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
KPR Kobierzyce - SPR JKS Jarosław 27 : 16 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni październik 2020 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
3 » Wyborcze zawirowania w  »
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Odszedł od nas Maciej  »
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Błonie Barwice wycofują »
1 » Nowi zawodnicy w Chemik »
1 » Witold Klym wzmacnia Is »
1 » Wraca IV liga
mecze:
20 » Dąb Dębno-Odra Chojna
17 » Drzewiarz Świerczyna-Po »
14 » Polonia Płoty-Leśnik Ma »
13 » Stal Lipiany-Odra Chojn »
12 » Mechanik Bobolice-Hutni »
12 » Hutnik Szczecin-Iskierk »
12 » Ogniwo Babinek-CRS Pogo »
11 » Sparta Węgorzyno-Gryf K »
9 » Śląsk Wrocław-Pogoń Szc »
9 » Wieża Postomino-MKP Szc »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
Fazi877
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2920
• imprez: 128063
• newsów: 74528
• użytkowników: 78885
• komentarzy: 1112822
• zdjęć: 808277
• relacji: 39066
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2021 - by ligowiec team
Polityka Cookies