ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
skryba1213
co ? gdzie ? kiedy ? - 31 październik 2020
dodaj sparing
pokaż:
31 październik
koszykówka Energa Basket Liga
31-10   PGE Spójnia Stargard - HydroTruck Radom więcej
31-10   Polski Cukier Toruń - Polpharma Starogard Gd. więcej
31-10   Pszczółka Start Lublin - Legia Warszawa więcej
31-10   GTK Gliwice - WKS Śląsk Wrocław więcej
koszykówka Suzuki I liga
31-10   TS Wisła Chemart Kraków - Elektrobud-Investment Pruszków więcej
31-10 17:00  Decka Pelplin - Zetkama Doral Nysa Kłodzko więcej
31-10 17:30  Pogoń Prudnik - Weegree AZS Politechnika Opolska więcej
31-10 18:00  KS Księżak Łowicz - Górnik Trans.eu Wałbrzych więcej
31-10 18:00  Energa Kotwica Kołobrzeg - Rawlplug Sokół Łańcut więcej
31-10 18:00  Dziki Warszawa - GKS Tychy więcej
31-10 18:00  Miasto Szkła Krosno - TBS Śląsk II Wrocław więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
31-10 12:00  Mewa Resko - Wicher Brojce więcej
31-10 13:00  Piast Chociwel - Stal Szczecin więcej
31-10 13:00  Dąb Dębice - Tanowia Tanowo więcej
31-10 13:00  Jantar Dziwnów - Prawobrzeże Świnoujście więcej
31-10 14:00  Sarmata Dobra - Arkonia Szczecin więcej
31-10 14:00  Jeziorak Szczecin - Pomorzanin Nowogard więcej
31-10 14:00  Iskra Golczewo - Sparta Gryfice więcej
31-10 14:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Mierzynianka Mierzyn więcej
31-10 14:00  KS Fala Międzyzdroje - Orzeł Łoźnica więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
31-10 11:00  Orkan Suchań - Dąb Dębno więcej
31-10 13:00  Kłos Pełczyce - SCRS Barlinek więcej
31-10 13:00  Energetyk Gryfino - A.P. Gavia Choszczno więcej
31-10 14:00  Stal Lipiany - Iskra Banie więcej
31-10 14:00  Odra Chojna - Zorza Dobrzany więcej
31-10 14:00  Sokół Pyrzyce - Ogniwo Babinek więcej
31-10 14:00  Unia Dolice - Osadnik Myślibórz więcej
31-10 15:00  Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Morzycko Moryń więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
31-10 14:00  Głaz Tychowo - Radew Białogórzyno więcej
31-10 14:00  Iskra Kłanino - Błękitni Stary Jarosław więcej
31-10 14:00  Pomorzanin Sławoborze - Wiekowianka Wiekowo więcej
31-10 14:00  Płomień Myślino - Strong Zielenica więcej
31-10 14:00  Iskra Białogard - LZS Kowalewice więcej
31-10 14:00  Victoria Sianów - Sława Sławno więcej
31-10 14:00  Gryf Polanów - Wybrzeże Biesiekierz więcej
31-10 14:00  Zefir Wyszewo - Vimobilia Będzino więcej
31-10 15:30  Astra Ustronie Morskie - Saturn Mielno więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
31-10 13:00  Wiarus Żółtnica - Zawisza Grzmiąca więcej
31-10 13:00  Drawa Drawno - Światowid 63 Łobez więcej
31-10 14:00  Spójnia Świdwin - Mechanik Turowo więcej
31-10 14:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Orzeł Łubowo więcej
31-10 14:00  Orzeł Bierzwnik - Ikar Krosino więcej
31-10 14:00  Olimp Złocieniec - Drzewiarz Świerczyna więcej
31-10 14:00  Błonie Barwice - Calisia Kalisz Pomorski więcej
31-10 15:00  KP Drawsko Pomorskie - Korona Człopa więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
31-10 11:00  Błękitni II Stargard - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
31-10 12:00  Vineta Wolin - Polonia Płoty więcej
31-10 12:00  Darłovia Darłowo - Ina Goleniów więcej
31-10 13:00  Rasel Dygowo - MKP Szczecinek więcej
31-10 13:00  Polski Cukier Kluczevia Stargard - Hutnik Szczecin więcej
31-10 13:00  Sokół Karlino - GKS Leśnik Manowo więcej
31-10 13:00  Biali Sądów - Lech Czaplinek więcej
31-10 14:00  Orzeł Wałcz - Sparta Węgorzyno więcej
31-10 15:00  Iskierka Szczecin - Mechanik Bobolice więcej
31-10 15:00  Gryf Kamień Pomorski - Wieża Postomino więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
31-10 14:00  Masovia Maszewo - Sowianka Sowno więcej
31-10 14:00  Promień Mosty - Pionier Żarnowo więcej
piła nożna III liga gr. II
31-10   Kotwica Kołobrzeg - Nielba Wągrowiec więcej
31-10 12:00  Bałtyk Koszalin - Elana Toruń więcej
31-10 13:00  Unia Swarzędz - Sokół Kleczew więcej
31-10 13:00  KP Starogard Gdański - Flota Świnoujście więcej
31-10 13:00  Chemik Police - Pogoń II Szczecin więcej
31-10 14:00  Gwardia Koszalin - Bałtyk Gdynia więcej
31-10 14:00  Radunia Stężyca - Mieszko Gniezno więcej
31-10 14:00  Gryf Wejherowo - Polonia Środa Wlkp. więcej
31-10 14:00  Górnik Konin - Jarota Jarocin więcej
piła nożna Fortuna Puchar Polski
31-10   Wisła Płock - Pogoń Szczecin więcej
31-10 12:30  Świt Szczecin - Cracovia Kraków więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
31-10   SMS Łódź - Śląsk Wrocław więcej
31-10 11:00  Górnik Zabrze - Wisła Kraków więcej
31-10 11:00  Pogoń Szczecin - Arka Gdynia więcej
31-10 12:00  Legia Warszawa - Korona Kielce więcej
31-10 12:30  Cracovia Kraków - Jagiellonia Białystok więcej
31-10 15:00  Hutnik Kraków - Zagłębie Lubin więcej
31-10 18:00  FCB Escola Varsovia - Lech Poznań więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
31-10   Mrówka Mosina - AZS UG Gdańsk więcej
31-10   Futsal Szczecin - KS Futsal Oborniki więcej
31-10 14:00  Legia Warszawa - Best Drive Piła więcej
31-10 16:00   Futsal Victoria Sulejówek - TAF Toruń więcej
31-10 18:30  LZS Dragon Bojano - We-Met Futsal Club Kamienica więcej
31-10 19:00  KS Gniezno - Futbalo Białystok więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
31-10 11:00  Rolnik B. Głogówek - Sportis KKP Bydgoszcz więcej
31-10 12:00  Medyk Konin - AZS UJ Kraków więcej
31-10 12:00  Górnik Łęczna - Olimpia Szczecin więcej
31-10 15:30  Czarni Sosnowiec - GKS Katowice więcej
31-10 15:30  Akademia Piłkarska LG - Śląsk Wrocław więcej
31-10 18:00  ROW Rybnik - UKS SMS Łódź więcej
piła nożna II Liga Zachodnia Kobiet
31-10   GSS Grodzisk Wielkopolski - WKS Śląsk II Wrocław więcej
31-10 12:00  UKS Bielawianka Bielawa - Medyk II Konin więcej
31-10 14:30  UKS SMS III Łódź - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. więcej
31-10 16:00  KS Skra Częstochowa - LUKS Ziemia Lubińska więcej
piła nożna II Liga PLO
31-10   TKKF Strażak Koszalin - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo więcej
31-10   Pamet Świdwin - Oldboje Wyszewo więcej
31-10   Oldboje Bruskowo Wielkie - Oldboje Światowid 63 Łobez więcej
31-10   Oldboje Błękitni Gonne Małe - Maxtrans-Sokół Karlino więcej
31-10   Intermarche-Rega Trzebiatów - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
piła nożna I Liga PLO
31-10 14:00  Gryf Kamień Pomorski - Olimp Złocieniec więcej
31-10 14:00  Darłovia Darłowo - Błękitni Stargard więcej
31-10 14:00  Sparta Gryfice - Amator Kołobrzeg więcej
31-10 14:00  Mechanik Bobolice - Victoria Sianów więcej
31-10 14:00  STLA Szczecinek - Mirstal Mirosławiec więcej
31-10 16:00  Zryw Kretomino - Iskra Białogard więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
31-10   Lech Poznań - Arka Gdynia więcej
31-10 12:15  Warta Poznań - CWZS Bydgoszcz więcej
31-10 13:30  FASE Szczecin - Lechia Gdańsk więcej
31-10 15:00  Pogoń Szczecin - AP Reissa Poznań więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
31-10 12:00  CWZS Bydgoszcz - Akademia Pogoń Szczecin więcej
31-10 12:00  Lotos Gdańsk UKS - FASE Szczecin więcej
31-10 14:00  Lechia Gdańsk - Lech Poznań więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
31-10 13:30  Błękitni Stargard - Chemik Police więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
31-10   Arkonia Szczecin - SALOS Szczecin więcej
31-10   Gavia Choszczno - Bałtyk SP 7 Koszalin więcej
31-10 11:00  Kotwica Kołobrzeg - Unia Białogard więcej
31-10 11:00  Żaki Szczecin - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
31-10 15:30  FASE Szczecin - Chemik Police więcej
31-10 19:00  Prawobrzeże Szczecin - Świt Szczecin więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
31-10 13:00  Łomża Vive Kielce - Grupa Azoty Tarnów więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
31-10   E.Leclerc Radomka Radom - Joker Świecie więcej
31-10   Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz - Grupa Azoty Chemik Police więcej
31-10   Energa MKS Kalisz - Volley Wrocław więcej
31-10   ŁKS Commercecon Łódź - Grot Budowlani Łódź więcej
31-10   Enea PTPS Piła - DPD Legionovia Legionowo więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia




Dziś mija 14 lat od uruchomienia portalu ligowiec.net. Portalu, o którym możemy powiedzieć nieskromnie, zmienił oblicze sportu w regionie zachodniopomorskim. Przez te 14 lat dla naszej załogi zmieniło się wszystko - śluby, dzieci, ale my nieustająco pielęgnujemy swoje hobby, jakim jest propagowanie sportu w regionie zachodniopomorskim.

Przez te lata powstała imponująca ilość materiałów na temat wydarzeń sportowych. Opisaliśmy ponad 125 tysięcy imprez sportowych, opublikowaliśmy prawie 74 tysięcy newsów i ponad 800 tysięcy zdjęć z wydarzeń sportowych. Ale nie byłoby nas bez Was - naszych czytelników, użytkowników i współtwórców portalu ligowiec.net. Jest Was - zarejestrowanych i stałych czytelników ponad 74 tysiące. A przez 13 lat dodaliście ponad milion komentarzy. Dziękujemy i prosimy o jeszcze!

Przez ten czas nie tylko opisujemy sportową rzeczywistość w regionie. Sami organizowaliśmy turnieje piłkarskie (Zima z Ligowiec.net), angażowaliśmy się w działalność charytatywną (m.in. Siatkarze dla Hospicjum) oraz konkursy i plebiscyty m.im. na Sportowca Roku czy też cykliczny już Plebiscyt na Piłkarza Województwa Zachodniopomorskiego.

W imieniu swoim dziękuję również całej redakcji za codzienny trud i zaangażowanie w rozwój portalu.

Aby dalej istnieć potrzebujemy teraz Waszego wsparcia. Zbieramy środki na utrzymanie serwera. Zapraszamy Was do wsparcia nas: https://zrzutka.pl/z/ligowiec


co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni październik 2020 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
3 » Borger trenerem FLoty
2 » MKS Kusy zaczyna walkę  »
1 » Grają w okręgówce
mecze:
75 » Dąb Dębice-Pomorzanin N »
62 » Stal Lipiany-Dąb Dębno
44 » Sokół Karlino-Polonia P »
40 » Orzeł Wałcz-Hutnik Szcz »
40 » Jeziorak Szczecin-Sarma »
38 » Olimp Złocieniec-Zawisz »
31 » Zefir Wyszewo-Sława Sła »
19 » Vineta Wolin-Mechanik B »
19 » WODR Barzkowice-Sparta  »
18 » Biali Sądów-Wieża Posto »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
BigFanPogo...
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2890
• imprez: 124924
• newsów: 74009
• użytkowników: 74967
• komentarzy: 1107280
• zdjęć: 803728
• relacji: 38836
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies