ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 30 sierpień 2020
dodaj sparing
pokaż:
30 sierpień
41. PKO Półmaraton Szczecin oraz Bieg na 10 km więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
15:00  Arkonia Szczecin - Sparta Gryfice więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
11:00  Orzeł Grzędzice - Odra Chojna więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
12:00  Iskra Kłanino - Victoria Sianów więcej
14:00  Błękitni Stary Jarosław - LZS Kowalewice więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
13:00  Orzeł Łubowo - Korona Człopa więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
17:00  Biali Sądów - Rasel Dygowo więcej
piła nożna A Klasa gr. 1
  Płomień Pobłocie Wielkie - Grot Gorawino więcej
11:00  Kotwica II Kołobrzeg - Syrena-Grot Rymań więcej
11:00  Bizon Cerkwica - Bałtyk Gostyń więcej
17:00  AP Kotwica Kołobrzeg - Derby Karścino więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
16:00  Radowia Radowo Małe - Masovia Maszewo więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
15:00  Orzeł Małkocin - WODR Barzkowice więcej
16:00  Wicher Reptowo - Polski Cukier Kluczevia II St. więcej
16:30  Orkan Dalewo - Rolpol Chlebowo więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
15:00  Grot Gardno - Kasta Szczecin-Majowe więcej
16:00  Wicher Steklno - Wołczkowo-Bezrzecze więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
16:00  Zjednoczeni Kurzycko - Pomorzanin Cychry więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
15:00  Czarni Fiege Lubanowo - Koral Mostkowo więcej
16:00  Polonia Giżyn - Unia Swochowo więcej
16:00  Iskra II Banie - Sęp Brzesko więcej
17:00  Jedność Przewłoki - GKS Golenice więcej
18:00  Piast Karsko - Błyskawica Kluki więcej
piła nożna A Klasa gr. 7
14:30  Pomorzanin Zamęcin - Świt Barnimie więcej
15:00  Ina Recz - Orzeł Żeńsko więcej
15:00  Sokół Sokoliniec - Klon Krzęcin więcej
15:00  Iskra Pomień - Ina Nadarzyn więcej
17:00  Iskra Lutówko - Zjednoczeni Wapnica więcej
piła nożna A Klasa gr. 8
  Fala ABFrost Gąski - KS Skibno więcej
  Darpol Barzowice - Passat Bukowo Morskie więcej
  Arkadia Malechowo - Pogoń Noskowo więcej
12:00  Wrzos Wrześnica - Wieża II Postomino więcej
13:00  Błękitni Tychowo - Płomień Jeżyczki więcej
16:00  Derby Gwiazdowo - Olympic Warszkowo więcej
piła nożna A Klasa gr. 9
  Gryf Dobrowo - Hubertus Biały Bór więcej
  Błękitni Gonne Małe - Sokół Spore więcej
12:00  Drzewiarz Krosino - Pogoń Wierzchowo więcej
12:00  Wicher Rąbino - Wicher Mierzym więcej
12:00  Grot Bonin - Huragan Bierzwnica więcej
14:00  Grom Świelino - KS Gwda Wielka więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
  Grom Giżyno - Mirstal Mirosławiec więcej
  Grom Szwecja - Kopanik Lubno więcej
  Gryf Budowo - Legion Strączno więcej
  Błękitni Pomierzyn - Santos Kłębowiec więcej
13:00  Bytyń Nakielno - Pionier 95 Borne Sulinowo więcej
piła nożna B Klasa gr. 3
18:00  Okręt Szczecin - Future Szczecin więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
12:30  Piast Gliwice - Pogoń Szczecin więcej
15:00  Podbeskidzie Bielsko-Biała - Cracovia Kraków więcej
17:30  Lech Poznań - Wisła Płock więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
12:00  Gwarek Zabrze - Lech Poznań więcej
12:00  Lechia Gdańsk - Wisła Kraków więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
15:00  Olimpia Szczecin - ROW Rybnik więcej
16:00  Rolnik B. Głogówek - Medyk Konin więcej
piła nożna II liga
12:00  Śląsk II Wrocław - Skra Częstochowa więcej
13:30  Hutnik Kraków - GKS Katowice więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni sierpień 2020 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
7 » Rusza XXX - jubileuszow »
2 » Sobieszczuk odchodzi z  »
2 » Nowe szaty Portowców
2 » Grają o Puchar Polski Z »
1 » Wyczekiwane Święto
1 » POMORSKA LIGA OLDBOJÓW »
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Ponad 1000 niespodziane »
1 » UKS Energetyk Junior Gr »
1 » W. Fadecki: Pod względe »
mecze:
40 » Hutnik Szczecin-Polonia »
32 » Osadnik Myślibórz-SCRS  »
25 » Dąb Dębno-Orzeł Grzędzi »
22 » Chemik Police-Gwardia K »
22 » SCRS Barlinek-A.P. Gavi »
19 » Radunia Stężyca-Świt Sz »
17 » A.P. Gavia Choszczno-Kł »
17 » Błękitni Stary Jarosław »
16 » Pomorzanin Nowogard-Mie »
15 » Jarota Jarocin-Kotwica  »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2874
• imprez: 123407
• newsów: 73655
• użytkowników: 74594
• komentarzy: 1097352
• zdjęć: 796617
• relacji: 38639
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies