ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 08 sierpień 2020
pokaż:
08 sierpień
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
Sparta Gryfice - Jantar Dziwnów 0 : 2 więcej
Stal Szczecin - Dąb Dębice 5 : 1 więcej
Tanowia Tanowo - Pomorzanin Nowogard 1 : 1 więcej
Mewa Resko - KS Fala Międzyzdroje 2 : 0 więcej
Piast Chociwel - Prawobrzeże Świnoujście 1 : 4 więcej
Orzeł Łoźnica - Sarmata Dobra 2 : 3 więcej
Wicher Brojce - Jeziorak Szczecin 1 : 3 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Arkonia Szczecin 2 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
A.P. Gavia Choszczno - Kłos Pełczyce 3 : 1 więcej
Zorza Dobrzany - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 3 : 3 więcej
Orkan Suchań - Unia Dolice 2 : 3 więcej
Ogniwo Babinek - Morzycko Moryń 3 : 0 więcej
Osadnik Myślibórz - SCRS Barlinek 1 : 1 więcej
Odra Chojna - Energetyk Gryfino 1 : 2 więcej
17:00  Stal Lipiany - Czcibor Cedynia więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
Błękitni Stary Jarosław - Radew Białogórzyno 2 : 1 więcej
Saturn Mielno - Iskra Kłanino 3 : 0 więcej
LZS Kowalewice - Strong Zielenica 5 : 1 więcej
Gryf Polanów - Victoria Sianów 2 : 1 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Głaz Tychowo 0 : 0 więcej
Sława Sławno - Płomień Myślino 7 : 0 więcej
Vimobilia Będzino - Pomorzanin Sławoborze 4 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
KP Drawsko Pomorskie - Olimp Złocieniec 2 : 2 więcej
Światowid 63 Łobez - Mechanik Turowo 1 : 2 więcej
Redłovia Redło - Orzeł Bierzwnik 2 : 3 więcej
Zawisza Grzmiąca - Orzeł Łubowo 1 : 2 więcej
Błonie Barwice - Ikar Krosino 0 : 2 więcej
Korona Człopa - Pogoń Połczyn Zdrój 2 : 3 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Wiarus Żółtnica 2 : 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Rasel Dygowo 3 : 5 więcej
Darłovia Darłowo - Vineta Wolin 2 : 2 więcej
Mechanik Bobolice - Sparta Węgorzyno 2 : 1 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Wieża Postomino 0 : 5 więcej
Błękitni II Stargard - Sokół Karlino 1 : 2 więcej
Orzeł Wałcz - Biali Sądów 2 : 0 więcej
Olimp Gościno - Gryf Kamień Pomorski 2 : 0 więcej
MKP Szczecinek - Lech Czaplinek 1 : 1 więcej
Ina Goleniów - Iskierka Szczecin 4 : 2 więcej
piła nożna III liga gr. II
GKS Przodkowo - Unia Swarzędz 4 : 2 więcej
Mieszko Gniezno - Nielba Wągrowiec 0 : 6 więcej
Bałtyk Koszalin - Bałtyk Gdynia 3 : 4 więcej
Flota Świnoujście - Pogoń II Szczecin 2 : 2 więcej
Jarota Jarocin - Kotwica Kołobrzeg 1 : 1 więcej
Górnik Konin - Gryf Wejherowo 1 : 2 więcej
Sokół Kleczew - Pomorzanin Toruń 1 : 1 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN
Błękitni Trzygłów - Znicz Niedźwiedź 1 : 1 więcej
Future Szczecin - KP Przecław 0 : 2 więcej
Orzeł Pęzino - Masovia Maszewo 1 : 0 więcej
piła nożna Totolotek Puchar Polski
Błękitni Stargard - Legionovia Legionowo 2 : 0 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Medyk Konin - GKS Katowice 1 : 1 więcej
Czarni Sosnowiec - Olimpia Szczecin 8 : 0 więcej
UKS SMS Łódź - AZS UJ Kraków 2 : 0 więcej
piła nożna II Liga Oldbojów
Oldboje Błękitni Gonne Małe - Oldboje Światowid 63 Łobez 1 : 2 więcej
Ikar Krosino - Oldboje Bruskowo Wielkie 1 : 2 więcej
Bizon Cerkwica - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 : 0 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Oldboje Wyszewo 0 : 1 więcej
Pamet Świdwin - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 1 : 6 więcej
TKKF Strażak Koszalin - Sokół Stara Dąbrowa 4 : 4 więcej
piła nożna Sparingi
  Korona Stuchowo - Lotnik Czarne więcej
Ladies Football Academy Szczecin - AP Kotwica Kołobrzeg 3 : 2 więcej
Płomień Pobłocie Wielkie - Grot Gorawino 2 : 2 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni sierpień 2020 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
7 » Rusza XXX - jubileuszow »
2 » Sobieszczuk odchodzi z  »
2 » Nowe szaty Portowców
2 » Grają o Puchar Polski Z »
1 » Wyczekiwane Święto
1 » POMORSKA LIGA OLDBOJÓW »
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Ponad 1000 niespodziane »
1 » UKS Energetyk Junior Gr »
1 » W. Fadecki: Pod względe »
mecze:
40 » Hutnik Szczecin-Polonia »
32 » Osadnik Myślibórz-SCRS  »
25 » Dąb Dębno-Orzeł Grzędzi »
22 » Chemik Police-Gwardia K »
22 » SCRS Barlinek-A.P. Gavi »
19 » Radunia Stężyca-Świt Sz »
17 » A.P. Gavia Choszczno-Kł »
17 » Błękitni Stary Jarosław »
16 » Pomorzanin Nowogard-Mie »
15 » Jarota Jarocin-Kotwica  »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2874
• imprez: 123407
• newsów: 73655
• użytkowników: 74594
• komentarzy: 1097352
• zdjęć: 796617
• relacji: 38639
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies