ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 22 sierpień 2020
dodaj sparing
pokaż:
22 sierpień
Festiwal Biegowy - Dziki Weekend więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
11:00  Stal Szczecin - Jeziorak Szczecin więcej
12:00  Mewa Resko - Dąb Dębice więcej
15:00  KS Fala Międzyzdroje - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
15:00  Orzeł Łoźnica - Pomorzanin Nowogard więcej
15:00  Mierzynianka Mierzyn - Prawobrzeże Świnoujście więcej
15:00  Piast Chociwel - Tanowia Tanowo więcej
16:00  Sparta Gryfice - Sarmata Dobra więcej
16:00  Wicher Brojce - Arkonia Szczecin więcej
17:00  Iskra Golczewo - Jantar Dziwnów więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
11:00  Energetyk Gryfino - Unia Dolice więcej
14:00  Zorza Dobrzany - SCRS Barlinek więcej
15:00  A.P. Gavia Choszczno - Morzycko Moryń więcej
16:00  Orkan Suchań - Orzeł Grzędzice więcej
17:00  Odra Chojna - Sokół Pyrzyce więcej
17:00  Iskra Banie - Orzeł Trzcińsko-Zdrój więcej
17:00  Osadnik Myślibórz - Czcibor Cedynia więcej
17:00  Stal Lipiany - Ogniwo Babinek więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
14:00  Saturn Mielno - Głaz Tychowo więcej
16:00  LZS Kowalewice - Wiekowianka Wiekowo więcej
17:00  Victoria Sianów - Iskra Białogard więcej
17:00  Gryf Polanów - Iskra Kłanino więcej
17:00  Zefir Wyszewo - Pomorzanin Sławoborze więcej
17:00  Vimobilia Będzino - Płomień Myślino więcej
17:00  Wybrzeże Biesiekierz - Strong Zielenica więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
15:00  Olimp Złocieniec - Drawa Drawno więcej
16:00  KP Drawsko Pomorskie - Wiarus Żółtnica więcej
17:00  Światowid 63 Łobez - Ikar Krosino więcej
17:00  Błonie Barwice - Zawisza Grzmiąca więcej
17:00  Redłovia Redło - Spójnia Świdwin więcej
17:00  Korona Człopa - Mechanik Turowo więcej
17:00  Calisia Kalisz Pomorski - Pogoń Połczyn Zdrój więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
11:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - Lech Czaplinek więcej
11:00  Olimp Gościno - Mechanik Bobolice więcej
12:00  Darłovia Darłowo - Iskierka Szczecin więcej
12:00  Hutnik Szczecin - GKS Leśnik Manowo więcej
13:00  Polski Cukier Kluczevia Stargard - Biali Sądów więcej
16:00  Polonia Płoty - Sparta Węgorzyno więcej
16:00  Orzeł Wałcz - Gryf Kamień Pomorski więcej
17:00  Błękitni II Stargard - Vineta Wolin więcej
17:00  Rasel Dygowo - Sokół Karlino więcej
17:00  Ina Goleniów - Wieża Postomino więcej
piła nożna A Klasa gr. 1
  Derby Karścino - Kotwica II Kołobrzeg więcej
  Bałtyk Gostyń - Korona Stuchowo więcej
15:00  Wrzos Wrzosowo - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
15:00  Pionier Żarnowo - Zalew Stepnica więcej
16:00  Masovia Maszewo - Leśnik Kliniska więcej
17:00  Znicz Wysoka Kamieńska - OKS Center MD Goleniów więcej
18:00  Hanza Goleniów - Promień Mosty więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
  Polski Cukier Kluczevia II St. - Dąbrovia Stara Dąbrowa więcej
  Zorza Tychowo - Orkan Dalewo więcej
  WODR Barzkowice - Orzeł Pęzino więcej
17:00  Ina Ińsko - Płomień Lisowo więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
  Wołczkowo-Bezrzecze - Chemik II Police więcej
  Odrzanka Radziszewo - Świat Drzewa KP Przecław więcej
16:00  Wicher Steklno - Czarni Czarnówko więcej
17:00  Kasta Szczecin-Majowe - Czarni 44 Szczecin więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
  Chrobry Lisie Pole - Łabędź Widuchowa więcej
  Piast Piaseczno - Myśla Dargomyśl więcej
  Sekwoja Brwice - LUKS Krzywin więcej
  Mieszko Mieszkowice - Zjednoczeni Kurzycko więcej
16:00  Pomorzanin Cychry - Rurzyca Nawodna więcej
17:00  Witniczanka Witnica - Zieloni Zielin więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
  Koral Mostkowo - Błyskawica Kluki więcej
  Unia Swochowo - Czarni Fiege Lubanowo więcej
  Wicher Przelewice - Piast Karsko więcej
15:00  Piast Kolin - Bryza Reńsko więcej
16:00  Mechanik Warnice - Jedność Przewłoki więcej
16:00  GKS Golenice - Iskra II Banie więcej
16:00  Sęp Brzesko - Polonia Giżyn więcej
piła nożna A Klasa gr. 7
  Błękitni Sarnik - Iskra Lutówko więcej
11:00  Klon Krzęcin - Ina Recz więcej
16:00  Ina Nadarzyn - Sokół Granowo więcej
17:00  Świt Barnimie - Korona Raduń więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
16:00  Sokół Suliszewo - Błękitni Pomierzyn więcej
piła nożna III liga gr. II
11:00  Unia Swarzędz - Gwardia Koszalin więcej
11:00  Bałtyk Koszalin - Sokół Kleczew więcej
15:00  Chemik Police - Gryf Wejherowo więcej
16:00  Jarota Jarocin - Flota Świnoujście więcej
17:00  Unia Janikowo - Bałtyk Gdynia więcej
17:00  Górnik Konin - Kotwica Kołobrzeg więcej
17:00  Elana Toruń - Nielba Wągrowiec więcej
17:00  Mieszko Gniezno - Polonia Środa Wlkp. więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
15:00  Cracovia Kraków - Pogoń Szczecin więcej
17:30  Śląsk Wrocław - Piast Gliwice więcej
20:00  Raków Częstochowa - Legia Warszawa więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
  Hutnik Kraków - Pogoń Szczecin więcej
  Lech Poznań - Jagiellonia Białystok więcej
11:00  Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk więcej
12:00  Korona Kielce - Cracovia Kraków więcej
12:00  Legia Warszawa - FCB Escola Varsovia więcej
15:00  Wisła Kraków - SMS Łódź więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
  ROW Rybnik - Sportis KKP Bydgoszcz więcej
  Medyk Konin - Olimpia Szczecin więcej
11:45  Czarni Sosnowiec - Górnik Łęczna więcej
16:00  UKS SMS Łódź - GKS Katowice więcej
17:00  Akademia Piłkarska LG - Rolnik B. Głogówek więcej
piła nożna II Liga Zachodnia Kobiet
  KS Skra Częstochowa - WKS Śląsk II Wrocław więcej
  Unifreeze Górzno - Medyk II Konin więcej
   ISD-UJD Częstochowa - UKS Bielawianka Bielawa więcej
  Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - GSS Grodzisk Wielkopolski więcej
  LUKS Ziemia Lubińska - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
  UKS SMS III Łódź - WAP Włocławek więcej
piła nożna II Liga Oldbojów
18:00  Ikar Krosino - Maxtrans-Sokół Karlino więcej
18:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Oldboje Błękitni Gonne Małe więcej
18:00  Oldboje Bruskowo Wielkie - Oldboje Wyszewo więcej
18:00  Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Bizon Cerkwica więcej
18:00  Sokół Stara Dąbrowa - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
18:00  Pamet Świdwin - TKKF Strażak Koszalin więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni sierpień 2020 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
7 » Rusza XXX - jubileuszow »
2 » Sobieszczuk odchodzi z  »
2 » Nowe szaty Portowców
2 » Grają o Puchar Polski Z »
1 » UKS Energetyk Junior Gr »
1 » W. Fadecki: Pod względe »
1 » Wyczekiwane Święto
1 » POMORSKA LIGA OLDBOJÓW »
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Ponad 1000 niespodziane »
mecze:
40 » Hutnik Szczecin-Polonia »
32 » Osadnik Myślibórz-SCRS  »
25 » Dąb Dębno-Orzeł Grzędzi »
22 » Chemik Police-Gwardia K »
22 » SCRS Barlinek-A.P. Gavi »
19 » Radunia Stężyca-Świt Sz »
17 » A.P. Gavia Choszczno-Kł »
17 » Błękitni Stary Jarosław »
16 » Pomorzanin Nowogard-Mie »
15 » Jarota Jarocin-Kotwica  »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2874
• imprez: 123407
• newsów: 73655
• użytkowników: 74594
• komentarzy: 1097352
• zdjęć: 796617
• relacji: 38639
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies