ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 15 sierpień 2020
dodaj sparing
pokaż:
15 sierpień
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
11:00  Arkonia Szczecin - Orzeł Łoźnica więcej
14:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Mewa Resko więcej
15:00  KS Fala Międzyzdroje - Piast Chociwel więcej
15:00  Jeziorak Szczecin - Sparta Gryfice więcej
15:00  Dąb Dębice - Iskra Golczewo więcej
16:30  Jantar Dziwnów - Stal Szczecin więcej
17:00  Sarmata Dobra - Wicher Brojce więcej
17:00  Pomorzanin Nowogard - Mierzynianka Mierzyn więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
  Czcibor Cedynia - Ogniwo Babinek więcej
11:00  Energetyk Gryfino - Stal Lipiany więcej
14:00  Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Dąb Dębno więcej
16:00  Kłos Pełczyce - Zorza Dobrzany więcej
17:00  SCRS Barlinek - A.P. Gavia Choszczno więcej
17:00  Unia Dolice - Odra Chojna więcej
17:00  Sokół Pyrzyce - Orkan Suchań więcej
18:00  Morzycko Moryń - Osadnik Myślibórz więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
16:00  Radew Białogórzyno - LZS Kowalewice więcej
17:00  Wiekowianka Wiekowo - Błękitni Stary Jarosław więcej
17:00  Płomień Myślino - Wybrzeże Biesiekierz więcej
17:00  Strong Zielenica - Sława Sławno więcej
17:00  Pomorzanin Sławoborze - Saturn Mielno więcej
17:00  Iskra Białogard - Gryf Polanów więcej
17:00  Victoria Sianów - Astra Ustronie Morskie więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
12:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Redłovia Redło więcej
15:00  Olimp Złocieniec - Błonie Barwice więcej
15:00  Ikar Krosino - Zawisza Grzmiąca więcej
16:00  Spójnia Świdwin - Korona Człopa więcej
16:00  Drawa Drawno - KP Drawsko Pomorskie więcej
16:00  Mechanik Turowo - Drzewiarz Świerczyna więcej
17:00  Orzeł Bierzwnik - Calisia Kalisz Pomorski więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
11:00  Polonia Płoty - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
14:00  Wieża Postomino - Sparta Węgorzyno więcej
14:00  Lech Czaplinek - Hutnik Szczecin więcej
15:00  Gryf Kamień Pomorski - Darłovia Darłowo więcej
15:00  GKS Leśnik Manowo - MKP Szczecinek więcej
16:00  Biali Sądów - Błękitni II Stargard więcej
17:00  Iskierka Szczecin - Olimp Gościno więcej
17:00  Vineta Wolin - Orzeł Wałcz więcej
17:00  Sokół Karlino - Polski Cukier Kluczevia Stargard więcej
17:00  Mechanik Bobolice - Ina Goleniów więcej
piła nożna III liga gr. II
13:00  Unia Swarzędz - Bałtyk Koszalin więcej
17:00  Flota Świnoujście - Mieszko Gniezno więcej
17:00  KP Starogard Gdański - Górnik Konin więcej
17:00  Kotwica Kołobrzeg - Elana Toruń więcej
17:00  Gryf Wejherowo - Radunia Stężyca więcej
17:00  Gwardia Koszalin - GKS Przodkowo więcej
17:00  Nielba Wągrowiec - Jarota Jarocin więcej
18:00  Pomorzanin Toruń - Unia Janikowo więcej
19:30  Bałtyk Gdynia - Sokół Kleczew więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
11:00  FCB Escola Varsovia - Hutnik Kraków więcej
11:00  Pogoń Szczecin - Wisła Kraków więcej
12:00  Legia Warszawa - Górnik Zabrze więcej
12:00  SMS Łódź - Zagłębie Lubin więcej
12:00  Jagiellonia Białystok - Arka Gdynia więcej
12:30  Cracovia Kraków - Lech Poznań więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
11:00  Górnik Łęczna - AZS UJ Kraków więcej
12:00  Śląsk Wrocław - UKS SMS Łódź więcej
17:00  Olimpia Szczecin - Akademia Piłkarska LG więcej
piła nożna II Liga Zachodnia Kobiet
  UKS SMS III Łódź - KS Skra Częstochowa więcej
  WAP Włocławek - LUKS Ziemia Lubińska więcej
  AP Kotwica Kołobrzeg - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. więcej
  GSS Grodzisk Wielkopolski - ISD-UJD Częstochowa więcej
  UKS Bielawianka Bielawa - Unifreeze Górzno więcej
  Medyk II Konin - WKS Śląsk II Wrocław więcej
piła nożna II Liga Oldbojów
18:00  Sokół Stara Dąbrowa - Pamet Świdwin więcej
18:00  Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
18:00  Oldboje Wyszewo - Bizon Cerkwica więcej
18:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Oldboje Bruskowo Wielkie więcej
18:00  Oldboje Światowid 63 Łobez - Maxtrans-Sokół Karlino więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni sierpień 2020 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
7 » Rusza XXX - jubileuszow »
2 » Grają o Puchar Polski Z »
2 » Sobieszczuk odchodzi z  »
2 » Nowe szaty Portowców
1 » Ponad 1000 niespodziane »
1 » UKS Energetyk Junior Gr »
1 » W. Fadecki: Pod względe »
1 » Wyczekiwane Święto
1 » POMORSKA LIGA OLDBOJÓW »
1 » Sparingpartner poszukiw »
mecze:
40 » Hutnik Szczecin-Polonia »
32 » Osadnik Myślibórz-SCRS  »
25 » Dąb Dębno-Orzeł Grzędzi »
22 » Chemik Police-Gwardia K »
22 » SCRS Barlinek-A.P. Gavi »
19 » Radunia Stężyca-Świt Sz »
17 » A.P. Gavia Choszczno-Kł »
17 » Błękitni Stary Jarosław »
16 » Pomorzanin Nowogard-Mie »
15 » Jarota Jarocin-Kotwica  »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2874
• imprez: 123407
• newsów: 73655
• użytkowników: 74594
• komentarzy: 1097352
• zdjęć: 796617
• relacji: 38639
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies