ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
co ? gdzie ? kiedy ? - lipiec 2020
pokaż:
01 lipiec
piła nożna II liga
Olimpia Elbląg - Pogoń Siedlce 1 : 0 więcej
Błękitni Stargard - Górnik Łęczna 1 : 2 więcej
Bytovia Bytów - Skra Częstochowa 1 : 1 więcej
Gryf Wejherowo - Stal Rzeszów 0 : 2 więcej
Znicz Pruszków - Legionovia Legionowo 4 : 0 więcej
Resovia Rzeszów - Garbarnia Kraków 1 : 2 więcej
Stal Stalowa Wola - Lech II Poznań 2 : 1 więcej
GKS Katowice - Górnik Polkowice 1 : 2 więcej
Widzew Łódź - Elana Toruń 1 : 1 więcej
piła nożna Sparingi
Chemik Police - Vineta Wolin 1 : 2 więcej
03 lipiec
piła nożna Ekstraklasa - grupa spadkowa
ŁKS Łódź - Wisła Kraków 1 : 2 więcej
Korona Kielce - Arka Gdynia 1 : 1 więcej
piła nożna Sparingi
Orzeł Bierzwnik - Iskra Pomień 4 : 8 więcej
Olimp Złocieniec - Pogoń Połczyn Zdrój 4 : 4 więcej
04 lipiec
piła nożna II liga
Stal Stalowa Wola - Górnik Polkowice 3 : 0 więcej
Elana Toruń - GKS Katowice 1 : 2 więcej
Legionovia Legionowo - Gryf Wejherowo 5 : 2 więcej
piła nożna Ekstraklasa - grupa mistrzowska
Lech Poznań - Legia Warszawa 2 : 1 więcej
Lechia Gdańsk - Cracovia Kraków 0 : 3 więcej
piła nożna Ekstraklasa - grupa spadkowa
Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin 1 : 2 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN
SCRS Barlinek - Chemik Police 3 : 0 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Bałtyk Koszalin 0 : 6 więcej
Iskierka Szczecin - Świt Szczecin 0 : 11 więcej
Wieża Postomino - Sokół Karlino 0 : 2 więcej
piła nożna Sparingi
Korona Człopa - Lech Czaplinek 0 : 2 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Gryf Kamień Pomorski 2 : 3 więcej
Gavia Choszczno - Pionier Zwierzyn 9 : 0 więcej
Sparta Gryfice - Polonia Płoty 0 : 4 więcej
Vineta Wolin - Intermarche-Rega Trzebiatów 4 : 1 więcej
Korona Stuchowo - Polonia Nowe Kramsko 3 : 4 więcej
Flota Świnoujście - Warta Gorzów Wlkp. 1 : 0 więcej
A.P. Gavia Choszczno - Pionier Zwierzyn 9 : 0 więcej
05 lipiec
piła nożna II liga
Pogoń Siedlce - Widzew Łódź 3 : 1 więcej
Lech II Poznań - Resovia Rzeszów 2 : 0 więcej
Garbarnia Kraków - Znicz Pruszków 1 : 0 więcej
Stal Rzeszów - Bytovia Bytów 2 : 1 więcej
Skra Częstochowa - Błękitni Stargard 2 : 1 więcej
Górnik Łęczna - Olimpia Elbląg 1 : 0 więcej
piła nożna Ekstraklasa - grupa mistrzowska
Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok 2 : 2 więcej
Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 1 : 0 więcej
piła nożna Sparingi
Iskra Pomień - Piast Kolin 4 : 3 więcej
Bryza Reńsko - Sokół Sokoliniec 3 : 4 więcej
Wicher Brojce - Lotnik Czarne 2 : 2 więcej
Pionier Żarnowo - Prawobrzeże Szczecin 2 : 1 więcej
Wiarus Żółtnica - Błękitni Gonne Małe 7 : 2 więcej
06 lipiec
piła nożna Ekstraklasa - grupa spadkowa
Wisła Płock - Górnik Zabrze 1 : 0 więcej
07 lipiec
piła nożna Sparingi
Jeziorak Szczecin - Pogoń II Szczecin 1 : 5 więcej
08 lipiec
piła nożna Sparingi
Lubuszanin Drezdenko - A.P. Gavia Choszczno 2 : 3 więcej
  Mechanik II / Iskra - Sokół Karlino więcej
09 lipiec
piła nożna Sparingi
18:30  Orkan Suchań - Sparta Węgorzyno więcej
10 lipiec
piła nożna II liga
17:00  Stal Stalowa Wola - Elana Toruń więcej
piła nożna Ekstraklasa - grupa spadkowa
18:00  Zagłębie Lubin - Wisła Płock więcej
20:30  Górnik Zabrze - Raków Częstochowa więcej
piła nożna Sparingi
18:00  Drawa Krzyż - Korona Człopa więcej
18:30  Pogoń Połczyn Zdrój - Wiarus Żółtnica więcej
  Iskra Białogard - Sokół Karlino więcej
11 lipiec
Turniej przyjaźni więcej
KSW 53: Reborn więcej
6. RAZ 25h RUN z Mam Marzenie więcej
piła nożna II liga
16:00  Olimpia Elbląg - Skra Częstochowa więcej
17:00  Błękitni Stargard - Stal Rzeszów więcej
18:00  Bytovia Bytów - Legionovia Legionowo więcej
19:00  Znicz Pruszków - Lech II Poznań więcej
17:00  Resovia Rzeszów - Górnik Polkowice więcej
piła nożna Ekstraklasa - grupa mistrzowska
17:30  Legia Warszawa - Cracovia Kraków więcej
piła nożna Ekstraklasa - grupa spadkowa
15:00  Arka Gdynia - ŁKS Łódź więcej
20:00  Wisła Kraków - Korona Kielce więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN
17:00  Sokół Karlino - Świt Szczecin więcej
17:00  SCRS Barlinek - Bałtyk Koszalin więcej
piła nożna Sparingi
17:30  Vineta Wolin - Prawobrzeże Świnoujście więcej
18:00  Korona Stuchowo - Znicz Wysoka Kamieńska więcej
16:00  Flota Świnoujście - Gryf Kamień Pomorski więcej
18:00  Pionier 95 Borne Sulinowo - Zawisza Grzmiąca więcej
14:00  Błonie Barwice - Lech Czaplinek więcej
13:00  Jeziorak Szczecin - Odra Chojna więcej
11:00  A.P. Gavia Choszczno - Pogoń Skwierzyna więcej
16:30  Dąb Dębno - Warta Słońsk więcej
11:00  Polonia Płoty - Spójnia Świdwin więcej
12 lipiec
6. RAZ 25h RUN z Mam Marzenie więcej
piła nożna II liga
17:40  Górnik Łęczna - Pogoń Siedlce więcej
15:00  Gryf Wejherowo - Garbarnia Kraków więcej
13:05  GKS Katowice - Widzew Łódź więcej
piła nożna Ekstraklasa - grupa mistrzowska
12:30  Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin więcej
15:00  Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok więcej
17:30  Lech Poznań - Lechia Gdańsk więcej
piła nożna Sparingi
15:00  Sokół Sokoliniec - Orzeł Pęzino więcej
14 lipiec
piła nożna Ekstraklasa - grupa spadkowa
20:30  Wisła Płock - Korona Kielce więcej
20:30  Arka Gdynia - Górnik Zabrze więcej
20:30  Zagłębie Lubin - Wisła Kraków więcej
20:30  ŁKS Łódź - Raków Częstochowa więcej
piła nożna Sparingi
18:30  Sparta Gryfice - Korona Stuchowo więcej
15 lipiec
piła nożna II liga
17:00  Pogoń Siedlce - GKS Katowice więcej
19:10  Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola więcej
20:08  Elana Toruń - Resovia Rzeszów więcej
17:00  Górnik Polkowice - Znicz Pruszków więcej
17:00  Lech II Poznań - Gryf Wejherowo więcej
17:00  Garbarnia Kraków - Bytovia Bytów więcej
12:00  Legionovia Legionowo - Błękitni Stargard więcej
17:00  Stal Rzeszów - Olimpia Elbląg więcej
17:45  Skra Częstochowa - Górnik Łęczna więcej
piła nożna Ekstraklasa - grupa mistrzowska
20:30  Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław więcej
20:30  Pogoń Szczecin - Piast Gliwice więcej
20:30  Cracovia Kraków - Lech Poznań więcej
20:30  Lechia Gdańsk - Legia Warszawa więcej
18 lipiec
piła nożna II liga
17:00  Resovia Rzeszów - Widzew Łódź więcej
17:00  Stal Stalowa Wola - GKS Katowice więcej
piła nożna Ekstraklasa - grupa spadkowa
17:30  Korona Kielce - ŁKS Łódź więcej
17:30  Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin więcej
17:30  Wisła Kraków - Arka Gdynia więcej
17:30  Raków Częstochowa - Wisła Płock więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
  Wieża Postomino - GKS Leśnik Manowo więcej
17:00  Sokół Karlino - Olimp Gościno więcej
17:00  Rasel Dygowo - Darłovia Darłowo więcej
11:00  Polski Cukier Kluczevia Stargard - Orzeł Wałcz więcej
18:00  Vineta Wolin - Sparta Węgorzyno więcej
  Mechanik Bobolice - MKP Szczecinek więcej
  Gryf Kamień Pomorski - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
  Iskierka Szczecin - Hutnik Szczecin więcej
14:00  Polonia Płoty - Lech Czaplinek więcej
piła nożna Sparingi
13:00  Jeziorak Szczecin - Morzycko Moryń więcej
  Korona Stuchowo - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
13:00  Flota Świnoujście - Iskra Golczewo więcej
19 lipiec
Triathlon Szczecin 2020 więcej
piła nożna II liga
17:30  Skra Częstochowa - Pogoń Siedlce więcej
17:40  Górnik Łęczna - Stal Rzeszów więcej
16:00  Olimpia Elbląg - Legionovia Legionowo więcej
16:00  Błękitni Stargard - Garbarnia Kraków więcej
18:00  Bytovia Bytów - Lech II Poznań więcej
15:00  Gryf Wejherowo - Górnik Polkowice więcej
19:00  Znicz Pruszków - Elana Toruń więcej
piła nożna Ekstraklasa - grupa mistrzowska
17:30  Lech Poznań - Jagiellonia Białystok więcej
17:30  Legia Warszawa - Pogoń Szczecin więcej
17:30  Piast Gliwice - Cracovia Kraków więcej
17:30  Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
17:00  Biali Sądów - Ina Goleniów więcej
piła nożna Sparingi
  Sokół Sokoliniec - Czarni Marianowo więcej
25 lipiec
piła nożna II liga
17:00  Stal Stalowa Wola - Pogoń Siedlce więcej
18:00  GKS Katowice - Resovia Rzeszów więcej
19:10  Widzew Łódź - Znicz Pruszków więcej
17:00  Górnik Polkowice - Bytovia Bytów więcej
17:00  Garbarnia Kraków - Olimpia Elbląg więcej
17:00  Legionovia Legionowo - Górnik Łęczna więcej
17:00  Stal Rzeszów - Skra Częstochowa więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
  GKS Leśnik Manowo - Polonia Płoty więcej
  Darłovia Darłowo - Sokół Karlino więcej
  Intermarche-Rega Trzebiatów - Iskierka Szczecin więcej
  Sparta Węgorzyno - Gryf Kamień Pomorski więcej
  Olimp Gościno - Biali Sądów więcej
  Ina Goleniów - Vineta Wolin więcej
  MKP Szczecinek - Wieża Postomino więcej
  Hutnik Szczecin - Mechanik Bobolice więcej
  Orzeł Wałcz - Rasel Dygowo więcej
piła nożna Sparingi
  Korona Stuchowo - Wicher Brojce więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni lipiec 2020 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
dzisiejsze newsy
piłka nożna/A klasa: 1
piłka nożna/III liga: 1
piłka nożna/IV liga: 1
piłka nożna/Pozostałe rozgrywki: 1
 
top komentarze
newsy:
8 » Zmiany w rozgrywkach. D »
5 » Luis Mata nowym zawodni »
2 » Borger odchodzi z Chemi »
2 » Szmit trenerem Chemika
2 » Wawrzyniak i Szczyrba z »
1 » Ignasiak zawodnikiem Vi »
1 » Sarmata wygrywa w spari »
1 » LZS Orkan Dalewo szuka  »
mecze:
12 » SCRS Barlinek-Chemik Po »
7 » Pogoń Szczecin-Jagiello »
4 » Polonia Płoty-Lech Czap »
3 » Sarmata Dobra-Mierzynia »
3 » Wieża Postomino-Sokół K »
3 » Iskierka Szczecin-Świt  »
2 » Mechanik Bobolice-MKP S »
2 » Vineta Wolin-Sparta Węg »
2 » Śląsk Wrocław-Pogoń Szc »
2 » Pomorzanin Nowogard-Pra »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 2
estan52 kokej
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2848
• imprez: 122187
• newsów: 73442
• użytkowników: 74488
• komentarzy: 1095045
• zdjęć: 794522
• relacji: 38576
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies