ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 29 sierpień 2020
dodaj sparing
pokaż:
29 sierpień
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
  Pomorzanin Nowogard - Wicher Brojce więcej
11:30  Tanowia Tanowo - Mierzynianka Mierzyn więcej
14:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Piast Chociwel więcej
15:00  Jeziorak Szczecin - Iskra Golczewo więcej
15:00  Dąb Dębice - KS Fala Międzyzdroje więcej
16:30  Jantar Dziwnów - Mewa Resko więcej
17:00  Sarmata Dobra - Stal Szczecin więcej
17:30  Prawobrzeże Świnoujście - Orzeł Łoźnica więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
  Czcibor Cedynia - A.P. Gavia Choszczno więcej
16:00  Kłos Pełczyce - Iskra Banie więcej
17:00  Sokół Pyrzyce - Energetyk Gryfino więcej
17:00  Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Orkan Suchań więcej
17:00  Ogniwo Babinek - Osadnik Myślibórz więcej
17:00  SCRS Barlinek - Dąb Dębno więcej
17:00  Unia Dolice - Stal Lipiany więcej
17:30  Morzycko Moryń - Zorza Dobrzany więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
16:00  Radew Białogórzyno - Wybrzeże Biesiekierz więcej
17:00  Wiekowianka Wiekowo - Sława Sławno więcej
17:00  Strong Zielenica - Vimobilia Będzino więcej
17:00  Pomorzanin Sławoborze - Gryf Polanów więcej
17:00  Płomień Myślino - Saturn Mielno więcej
17:00  Głaz Tychowo - Zefir Wyszewo więcej
17:00  Iskra Białogard - Astra Ustronie Morskie więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
  Mechanik Turowo - Redłovia Redło więcej
15:00  Ikar Krosino - Drzewiarz Świerczyna więcej
16:00  Spójnia Świdwin - Calisia Kalisz Pomorski więcej
16:00  Wiarus Żółtnica - Olimp Złocieniec więcej
16:00  Drawa Drawno - Błonie Barwice więcej
17:00  Orzeł Bierzwnik - KP Drawsko Pomorskie więcej
17:00  Zawisza Grzmiąca - Światowid 63 Łobez więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
11:00  GKS Leśnik Manowo - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
14:00  Lech Czaplinek - Sparta Węgorzyno więcej
14:00  Wieża Postomino - Olimp Gościno więcej
15:00  Gryf Kamień Pomorski - Błękitni II Stargard więcej
16:00  Polonia Płoty - Ina Goleniów więcej
17:00  Iskierka Szczecin - Orzeł Wałcz więcej
17:00  Mechanik Bobolice - Darłovia Darłowo więcej
17:00  MKP Szczecinek - Hutnik Szczecin więcej
17:00  Vineta Wolin - Polski Cukier Kluczevia Stargard więcej
piła nożna A Klasa gr. 1
  Korona Stuchowo - Wrzos Wrzosowo więcej
  Sokół Lulewice - Resko Karcino więcej
  Bizon Cerkwica - Bałtyk Gostyń więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
  Pomorzanin Przybiernów - Sowianka Sowno więcej
  Leśnik Kliniska - Pionier Żarnowo więcej
  OKS Center MD Goleniów - Hanza Goleniów więcej
  Błękitni Trzygłów - Znicz Wysoka Kamieńska więcej
  Promień Mosty - Jastrząb Łosośnica więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
  Płomień Lisowo - Zorza Tychowo więcej
  Orkan Dalewo - Rolpol Chlebowo więcej
  Unia Stargard - Ina Ińsko więcej
  Czarni Marianowo - Orzeł Pęzino więcej
17:00  Dąbrovia Stara Dąbrowa - Sparta Skalin więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
  Chemik II Police - Znicz Niedźwiedź więcej
  Grot Gardno - Kasta Szczecin-Majowe więcej
  Czarni Czarnówko - Świat Drzewa KP Przecław więcej
  Wicher Steklno - Wołczkowo-Bezrzecze więcej
  Aquila Szczecin - Zryw Kołbaskowo więcej
11:00  Ehrle Dobra Szczecińska - Vielgovia Szczecin więcej
17:00  Czarni 44 Szczecin - Odrzanka Radziszewo więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
  Zieloni Zielin - Sekwoja Brwice więcej
  Czcibor Cedynia - Chrobry Lisie Pole więcej
  LUKS Krzywin - Mieszko Mieszkowice więcej
  Łabędź Widuchowa - Witniczanka Witnica więcej
  Rurzyca Nawodna - Piast Piaseczno więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
  Polonia Giżyn - Unia Swochowo więcej
  Jedność Przewłoki - GKS Golenice więcej
  Koral Mostkowo - Czarni Fiege Lubanowo więcej
  Wicher Przelewice - Piast Kolin więcej
  Bryza Reńsko - Mechanik Warnice więcej
piła nożna A Klasa gr. 7
  Iskra Lutówko - Zjednoczeni Wapnica więcej
  Iskra Pomień - Ina Nadarzyn więcej
  Korona Raduń - Błękitni Sarnik więcej
  Pomorzanin Zamęcin - Świt Barnimie więcej
  Iskra Warszyn - Sokół Granowo więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
16:00  Wspólni Różewo - Sokół Suliszewo więcej
piła nożna B Klasa gr. 3
  FASE Szczecin - Prawobrzeże Szczecin więcej
  GKS Kołbacz - Aquila II Szczecin więcej
  Arkonia II Szczecin - Victoria 95 Przecław więcej
  KS Sztorm - Iskierka II Szczecin więcej
  Rybak Trzebież - Pionier Szczecin więcej
piła nożna III liga gr. II
  Pomorzanin Toruń - Mieszko Gniezno więcej
16:00  KP Starogard Gdański - Chemik Police więcej
17:00  Flota Świnoujście - Elana Toruń więcej
17:00  Gryf Wejherowo - GKS Przodkowo więcej
17:00  Sokół Kleczew - Unia Janikowo więcej
17:00  Kotwica Kołobrzeg - Radunia Stężyca więcej
17:00  Gwardia Koszalin - Bałtyk Koszalin więcej
17:00  Nielba Wągrowiec - Górnik Konin więcej
17:00  Świt Szczecin - Unia Swarzędz więcej
19:30  Bałtyk Gdynia - Pogoń II Szczecin więcej
piła nożna III liga Kobiet Makroregionalna
  Spójnia Białe Błota - GOSRiT Luzino więcej
  Ladies Football Academy Szczecin - Lechia Gdańsk więcej
  Juna-Trans Women Stare Oborzyska - Victoria Niemcz Osielsko więcej
  Victoria II Sianów - Górnicza Konin więcej
  KA4 resPect Krobia - Energetyk Junior Gryfino więcej
  MKS Lew Lębork - Błękitni Stargard więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni sierpień 2020 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
dzisiejsze newsy
inne/inne sporty: 1
piłka nożna/III liga: 1
piłka nożna/IV liga: 1
piłka nożna/Klasa Okręgowa: 1
piłka nożna/Kobiety: 1
 
top komentarze
newsy:
4 » Remis Bałtyku, Gwardia  »
3 » Wyczekiwane Święto
2 » Hubert Sadowski uda się »
2 » Gorgon piłkarzem Pogoni
1 » Kucharczyk piłkarzem Po »
1 » W. Fadecki: Pod względe »
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Dziewiąty rok w sieci
1 » UKS Morzycko Moryń sta »
1 » Mroczek: Spotkanie było »
mecze:
30 » Iskra Kłanino-Vimobilia »
28 » Polonia Płoty-MKP Szcze »
24 » Biali Sądów-Darłovia Da »
19 » Osadnik Myślibórz-SCRS  »
15 » Gwardia Koszalin-Raduni »
15 » Wieża Postomino-Hutnik  »
14 » KP Drawsko Pomorskie-Ol »
14 » Hutnik Szczecin-Polonia »
12 » Pomorzanin Nowogard-Pra »
12 » SCRS Barlinek-Ogniwo Ba »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 2
EdwardNgD fanjeziora...
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2869
• imprez: 122507
• newsów: 73612
• użytkowników: 74561
• komentarzy: 1096657
• zdjęć: 795889
• relacji: 38618
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies