ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
skryba1213
co ? gdzie ? kiedy ? - 27 kwiecień 2019
pokaż:
27 kwiecień
PZLA Mistrzostwa Polski U23 i S w biegu na 10 000 metrów więcej
Eliminacje do kadry w Kajak Polo więcej
IX rajd rowerowy dookoła Zalewu Szczecińskiego więcej
Liga Żaków KOZPN - grupa koszalińska ziemska podgrupa I więcej
piła nożna II liga
Skra Częstochowa - Widzew Łódź 1 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Bałtyk Gdynia - Wda Świecie 3 - 0 więcej
Bałtyk Koszalin - Świt Szczecin 2 : 3 więcej
Polonia Środa Wlkp. - Jarota Jarocin 3 : 0 więcej
KP Starogard Gdański - Górnik Konin 2 : 2 więcej
Sokół Kleczew - Chemik Bydgoszcz 0 : 0 więcej
Radunia Stężyca - Kotwica Kołobrzeg 2 : 1 więcej
Mieszko Gniezno - Wierzyca Pelplin 2 : 1 więcej
KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Pogoń II Szczecin 2 : 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Gryf Polanów - Hutnik Szczecin 0 - 3 więcej
Błękitni II Stargard - Pogoń Połczyn Zdrój 8 : 1 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Gryf Kamień Pomorski 3 : 0 więcej
Orzeł Wałcz - Chemik Police 0 : 1 więcej
GKS Leśnik Manowo - Sokół Karlino 2 : 0 więcej
Rasel Dygowo - Vineta Wolin 1 : 0 więcej
Morzycko Moryń - Ina Goleniów 0 : 8 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
Stal Szczecin - Zorza Dobrzany 4 : 0 więcej
Osadnik Myślibórz - Mierzynianka Mierzyn 3 : 1 więcej
Światowid 63 Łobez - Sokół Pyrzyce 2 : 1 więcej
Odra Chojna - Jeziorak Szczecin 1 : 0 więcej
Ogniwo Babinek - Piast Chociwel 2 : 0 więcej
Flota Świnoujście - Biali Sądów 1 : 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płn
Mewa Resko - KP Przecław 4 : 1 więcej
Arkonia Szczecin - Masovia Maszewo 2 : 2 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Orzeł Łoźnica 0 : 2 więcej
Fala Międzyzdroje - OKS Center MD Goleniów 4 : 0 więcej
Sparta Gryfice - Jantar Dziwnów 8 : 2 więcej
Polonia Płoty - Ehrle Dobra Szczecińska 4 : 0 więcej
Wicher Brojce - Błękitni Trzygłów 0 : 1 więcej
Dąb Dębice - Pomorzanin Nowogard 1 : 0 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
Sęp Brzesko - Energetyk Gryfino 1 : 1 więcej
Świt Barnimie - Drawa Drawno 0 : 1 więcej
Klon Krzęcin - Orkan Suchań 2 : 5 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płd
Głaz Tychowo - Sad Chwiram 2 : 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
Promień Mosty - Korona Stuchowo 2 : 1 więcej
Znicz Wysoka Kamieńska - Jastrząb Łosośnica 1 : 1 więcej
Pionier Żarnowo - Prawobrzeże Świnoujście 0 : 4 więcej
Zalew Stepnica - Bałtyk Gostyń 4 : 2 więcej
Sarmata Dobra - Orzeł Prusinowo 3 : 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
Saturn Szadzko - Orzeł Pęzino 0 : 2 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Czarni Marianowo 2 : 1 więcej
Orzeł Grzędzice - WODR Barzkowice 1 : 1 więcej
Unia Stargard - Orkan Dalewo 3 : 4 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
Tanowia Tanowo - Wołczkowo-Bezrzecze 3 : 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
Mieszko Mieszkowice - Czarni Fiege Lubanowo 4 : 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 6
Myśla Dargomyśl - Bryza Reńsko 7 : 0 więcej
Mechanik Warnice - Pomorzanin Cychry 3 : 0 więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
Lipno Stęszew - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 1 : 4 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - KKP Chełmża 2 : 0 więcej
piła nożna III liga kobiet
Olimpia III Szczecin - Błękitni Stargard 0 : 3 więcej
Energetyk Junior Gryfino - Fala Międzyzdroje 4 : 0 więcej
piła nożna I liga PLO
Victoria Sianów - Amator Kołobrzeg 7 : 4 więcej
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Olimp Złocieniec 6 : 1 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Iskra Białogard 3 : 7 więcej
Zryw Kretomino - Sparta Gryfice 1 : 2 więcej
Błękitni Stargard - Mirstal Mirosławiec 8 : 2 więcej
piła nożna II liga PLO
Maxtrans-Sokół Karlino - Darłovia Darłowo 3 : 5 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - STLA Kacper-Sport Szczecinek 1 : 4 więcej
Oldboje Wyszewo - Sokół St. Dąbrowa 1 : 1 więcej
TKKF Strażak Koszalin - Lech Czaplinek 2 : 3 więcej
Pamet Świdwin - Ikar Krosino 0 : 2 więcej
piła nożna Ekstraklasa Futsalu - grupa Spadkowa
AZS UŚ Katowice - Red Dragons Pniewy 2 : 2 więcej
MOKS Słoneczny Stok Białystok - Pogoń '04 Szczecin 6 : 4 więcej
piła nożna Puchar Polski Kobiet w Futsalu
US Szczecin - Uniwersytet Gdański 2 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Koszalińska
Astra Ustronie Morskie - Kotwica II Kołobrzeg 2 : 1 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Jedność-Ikar Krosino 2 : 1 więcej
Sława Sławno - Wybrzeże Biesiekierz 1 : 1 więcej
Iskra Białogard - Błonie Barwice 3 : 2 więcej
Darłovia Darłowo - Olimp Złocieniec 7 : 2 więcej
Mechanik Bobolice - Korona Człopa 0 : 2 więcej
Spójnia Świdwin - Saturn Mielno 5 : 4 więcej
Lech Czaplinek - Wieża Postomino 2 : 2 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płn
Pomorzanin Sławoborze - Bajgiel Będzino 1 : 1 więcej
Błękitni Stary Jarosław - Wrzos Wrzosowo 7 : 1 więcej
Płomień Myślino - Radew Białogórzyno 6 : 2 więcej
Strong Zielenica - Fala ABFrost Gąski 6 : 0 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płd
Mechanik Turowo - Drzewiarz Świerczyna 1 : 1 więcej
Zawisza Grzmiąca - Mirstal Mirosławiec 7 : 1 więcej
Redłovia Redło - Santos Kłębowiec 3 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
FCB Escola Varsovia - Śląsk Wrocław 1 : 2 więcej
Cracovia Kraków - Jagiellonia Białystok 1 : 3 więcej
Ruch Chorzów - Motor Lublin 2 : 0 więcej
Korona Kielce - Lech Poznań 3 : 2 więcej
GKS Bełchatów - Pogoń Szczecin 2 : 1 więcej
Górnik Zabrze - Wisła Kraków 1 : 0 więcej
Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 4 : 0 więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 3
Polonia Gryfino - Sekwoja Brwice 2 : 2 więcej
piła nożna WLJ Starszych II etap
Gwardia Koszalin - Chemik Police 1 : 3 więcej
Akademia MKP Szczecinek - Stal Szczecin 6 : 2 więcej
SALOS Szczecin - AP Kotwica Kołobrzeg 6 : 1 więcej
piła nożna WLJ Młodszych II etap
AP Kotwica Kołobrzeg - Świt Szczecin 6 : 2 więcej
Stal Szczecin - Vineta Wolin 0 : 3 więcej
piła nożna CLJ Młodszych U17 gr. B - wiosna
AP Reissa Poznań - Lech Poznań 5 : 3 więcej
Błękitni Wronki - Lechia Gdańsk 1 : 2 więcej
piła nożna CLJ Trampkarzy U15 gr. B - wiosna
Bałtyk Koszalin - Lech Poznań 2 : 2 więcej
piła nożna Ekstraklasa - grupa Mistrzowska
Pogoń Szczecin - Lech Poznań 1 : 1 więcej
Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 1 : 3 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
GKS Żukowo - Sokół Kościerzyna 32 : 24 więcej
MKS Mazur Sierpc - Gwardia Koszalin 25 : 26 więcej
Meble Wójcik Elbląg - Jurand Ciechanów 36 : 28 więcej
Nielba Wągrowiec - Sambor Tczew 38 : 20 więcej
Stal Gorzów - SMS Gdańsk 28 : 25 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
SKPR USAR Kwidzyn - Jeziorak Iława 39 : 29 więcej
MKS Grudziądz - AZS UMK Toruń 39 : 22 więcej
MKS Brodnica - Szczypiorniak Gniezno 36 : 22 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet o miejsca 1-6
Start Elbląg - Zagłębie Lubin 20 : 26 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet o miejsca 7-12
Piotrcovia Piotrków Tryb. - KPR Jelenia Góra 36 : 23 więcej
UKS PCM Kościerzyna - Ruch Chorzów 33 : 26 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn - spadkowa
Energa Wybrzeże Gdańsk - Stal Mielec 27 : 27k więcej
Zagłębie Lubin - Sandra SPA Pogoń Szczecin 26 : 23 więcej
Energa MKS Kalisz - Arka Gdynia 32 : 19 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni kwiecień 2019 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
18 » Majewski odchodzi z Pog »
6 » Konstantinos Triantafyl »
4 » W sobotę start przygoto »
3 » Fojut został Nafciarzem
2 » Plan przygotowań Błękit »
2 » PGE sponsorem Spójni
1 » Praca w Chemiku to wyró »
1 » Test mecz
1 » Energetyczne w kadrze p »
1 » Lisek z minimum na MŚ
mecze:
123 » Iskierka Szczecin-Biali »
94 » Kotwica Kołobrzeg-Gward »
93 » Pomorzanin Nowogard-Pol »
93 » Syrena-Grot Rymań-Grot  »
61 » Orzeł Wałcz-Polski Cuki »
28 » Dąb Dębno-Stal Szczecin
28 » Drawa Drawno-Piast Kars »
28 » Pogoń Połczyn Zdrój-Hut »
27 » Bałtyk Gostyń-Jastrząb  »
24 » Zjednoczeni Kobylanka-C »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 613
statystyki portalu
• drużyn: 2773
• imprez: 115404
• newsów: 71856
• użytkowników: 70014
• komentarzy: 1077593
• zdjęć: 777019
• relacji: 37988
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies