ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
skryba1213
co ? gdzie ? kiedy ? - marzec 2019
pokaż:
01 marzec
koszykówka I liga koszykarzy
FutureNet Śląsk Wrocław - Pogoń Prudnik 98 - 75 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Legia Warszawa - Miedź Legnica 2 - 0 więcej
Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 2 - 0 więcej
piła nożna Sparingi
11:30  Polonia Płoty - Korona Stuchowo więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Zagłębie Lubin - KS SPR Chrobry Głogów 21 - 28 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
#Volley Wrocław - Chemik Police 1 - 3 więcej
Grot Budowlani Łódź - E.Leclerc Radomka Radom 2 - 3 więcej
Energa MKS Kalisz - Enea PTPS Piła 3 - 1 więcej
siatkówka Plus Liga
GKS Katowice - MKS Będzin 3 - 2 więcej
02 marzec
Finał XX edycji Kamieńskiej Amatorskiej Ligi Futsalu więcej
V Turniej halowy Żołnierzom Wyklętym więcej
Turniej Piłki Nożnej Oldbojów o Puchar Burmistrza Lipian więcej
Liga Bałtycka Orlików - Grupa białogardzka więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Polfarmex Kutno - Enea Astoria Bydgoszcz 64 - 94 więcej
GKS Tychy - Energa Kotwica Kołobrzeg 94 - 85 więcej
KS Księżak Syntex Łowicz - Górnik Trans.eu Wałbrzych 90 - 88 więcej
Rawlplug Sokół Łańcut - WKK Wrocław 94 - 60 więcej
koszykówka Energa Basket Liga
Legia Warszawa - Trefl Sopot 75 - 58 więcej
Spójnia Stargard - Anwil Włocławek 75 - 91 więcej
Miasto Szkła Krosno - King Wilki Morskie Szczecin 86 - 92 więcej
GTK Gliwice - TBV Start Lublin 91 - 102 więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
AZS UMK Toruń - Basket II Suchy Las 75 - 68 więcej
MKK Gniezno - Decka Pelplin 64 - 80 więcej
Sokół Międzychód - Tarnovia Basket Tarnowo Podg. 87 - 72 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze 2 - 2 więcej
Wisła Płock - Cracovia Kraków 3 - 2 więcej
Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce 4 - 1 więcej
piła nożna II liga
Skra Częstochowa - Olimpia Grudziądz 0 - 4 więcej
ROW 1964 Rybnik - Elana Toruń 0 - 1 więcej
Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard 4 - 2 więcej
Znicz Pruszków - Pogoń Siedlce 0 - 2 więcej
Rozwój Katowice - Siarka Tarnobrzeg 6 - 0 więcej
Olimpia Elbląg - Radomiak Radom 2 - 1 więcej
GKS Bełchatów - Ruch Chorzów 1 - 0 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN
Gryf Kamień Pomorski - Pogoń II Szczecin 2 - 3 więcej
Vineta Wolin - Świt Szczecin 0 - 3 więcej
Stal Szczecin - Flota Świnoujście 4 - 5 więcej
Stal Lipiany - Chemik Police 0 - 4 więcej
Unia Dolice - Sparta Węgorzyno 0 - 3 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Zorza Dobrzany 2 - 0 więcej
Piast Karsko - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 - 2 więcej
Orkan Suchań - Błękitni II Stargard 1 - 4 więcej
piła nożna Puchar Polski KOZPN
Błonie Barwice - Kotwica Kołobrzeg 1 : 5 więcej
Olimp Złocieniec - Gwardia Koszalin 0 - 1 więcej
Zefir Wyszewo - GKS Leśnik Manowo 0 - 3 więcej
Darłovia Darłowo - Rasel Dygowo 5 - 4 więcej
Sokół Karlino - MKP Szczecinek 1 - 0 więcej
Lech Czaplinek - Bałtyk Koszalin 0 - 2 więcej
piła nożna Ekstraklasa fustalu
AZS UG Gdańsk - Red Dragons Pniewy 4 - 5 więcej
FC Toruń - Red Devils Chojnice 5 - 2 więcej
piła nożna Sparingi
17:00  Orzeł Łubowo - KS Gwda Wielka więcej
  Polonia Płoty - Korona Stuchowo więcej
Jeziorak Szczecin - Mewa Resko 0 - 0 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Iskra Golczewo 0 - 6 więcej
Sokół Suliszewo - Mechanik Bobolice 2 - 1 więcej
Iskra Szydłowo - Korona Człopa 4 - 1 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Energa MKS Kalisz - Gwardia Opole 26 - 31 więcej
Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Sandra SPA Pogoń Szczecin 29 - 25 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
Korona Handball Kielce - KPR Kobierzyce 623 - 523 więcej
MKS Lublin - Zagłębie Lubin 28 - 23 więcej
Ruch Chorzów - Start Elbląg 25 - 26 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
Stal Gorzów - GKS Żukowo 32 - 25 więcej
MKS Mazur Sierpc - Meble Wójcik Elbląg 28 - 29 więcej
Sambor Tczew - Jurand Ciechanów 25 - 26 więcej
Sokół Kościerzyna - Warmia Olsztyn 22 - 27 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
Szczypiorniak Gniezno - Latocha Agropom Gniew 525 - 625 więcej
AZS UKW Bydgoszcz - MOSiR Kętrzyn 37 - 29 więcej
Jeziorak Iława - AZS UMK Toruń 32 - 27 więcej
MLKS Borowiak Czersk - SMS II Gdańsk 36 - 42 więcej
SKPR USAR Kwidzyn - KPR Gryfino 38 - 22 więcej
Tytani Wejherowo - MKS Grudziądz 27 - 28 więcej
MKS Brodnica - Szczypiorniak Olsztyn 46 - 24 więcej
piłka ręczna EHF Challenge Cup
Boden Handboll IF - SPR Pogoń Szczecin 22 - 28 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz - DPD Legionovia Legionowo 3 - 0 więcej
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - ŁKS Commercecon Łódź 1 - 3 więcej
siatkówka Plus Liga
Cerrad Czarni Radom - PGE Skra Bełchatów 2 - 3 więcej
Onico Warszawa - Trefl Gdańsk 3 - 0 więcej
Asseco Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel 3 - 0 więcej
03 marzec
Tropem Wilczym Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych więcej
Kaszub Cup więcej
koszykówka I liga koszykarzy
SKK Siedlce - Biofarm Basket Poznań 83 - 90 więcej
Elektrobud-Investment Pruszków - STK Czarni Słupsk 60 - 75 więcej
koszykówka Energa Basket Liga
MKS Dąbrowa Górnicza - Asseco Arka Gdynia 62 - 82 więcej
HydroTruck Radom - Polski Cukier Toruń 85 - 87 więcej
AZS Koszalin - Polpharma Starogard Gd. 77 - 74 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Lech Poznań - Arka Gdynia 1 - 0 więcej
Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 2 - 3 więcej
piła nożna II liga
Górnik Łęczna - Resovia Rzeszów 1 - 0 więcej
Gryf Wejherowo - Widzew Łódź 1 - 2 więcej
piła nożna Ekstraklasa fustalu
Rekord Bielsko-Biała - Piast Gliwice 6 - 4 więcej
Pogoń '04 Szczecin - AZS UŚ Katowice 3 - 3 więcej
MOKS Słoneczny Stok Białystok - Gatta Zduńska Wola 6 - 3 więcej
piła nożna Sparingi
Orzeł Łubowo - KS Gwda Wielka 5 - 2 więcej
Sparta Skalin - Sokół Sokoliniec 0 - 3 więcej
Lotnik Czarne - Sowianka Sowno 3 - 6 więcej
Błękitni Stary Jarosław - Victoria Słupsk 8 - 2 więcej
Orzeł Żeńsko - Klon Krzęcin 1 - 2 więcej
Jastrząb Łosośnica - Gardominka Mechowo 5 - 4 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Stal Mielec - Energa Wybrzeże Gdańsk 30 - 25 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
Piotrcovia Piotrków Tryb. - KPR Jelenia Góra 27 - 26 więcej
piłka ręczna EHF Challenge Cup
Boden Handboll IF - SPR Pogoń Szczecin 27 : 27 więcej
siatkówka Plus Liga
Aluron Virtu Warta Zawiercie - Zaksa Kędzierzyn-Koźle 1 - 3 więcej
Cuprum Lubin - Indykpol AZS Olsztyn 1 - 3 więcej
siatkówka III liga mężczyzn
OPP-Powiat Kołobrzeski II - Mieszko Połczyn Zdrój 1 - 3 więcej
04 marzec
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk 2 - 1 więcej
piła nożna Ekstraklasa fustalu
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice - Clearex Chorzów 1 - 4 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
BKS Profi Credit Bielsko-Biała - Developres SkyRes Rzeszów 3 - 1 więcej
05 marzec
koszykówka Energa Basket Liga
King Wilki Morskie Szczecin - Anwil Włocławek 97 - 110 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
Grot Budowlani Łódź - Enea PTPS Piła 3 - 1 więcej
siatkówka Plus Liga
Trefl Gdańsk - Zaksa Kędzierzyn-Koźle 3 - 1 więcej
06 marzec
koszykówka I liga koszykarzy
FutureNet Śląsk Wrocław - AZS AGH Kraków 72 - 52 więcej
koszykówka Energa Basket Liga
Asseco Arka Gdynia - Stelmet ENEA BC Zielona Góra 78 - 65 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
Zagłębie Lubin - FCB Escola Varsovia 2 - 3 więcej
07 marzec
piłka ręczna Superliga kobiet
Energa AZS Koszalin - SPR Pogoń Szczecin 32 - 26 więcej
siatkówka Plus Liga
Jastrzębski Węgiel - Cuprum Lubin 3 - 0 więcej
PGE Skra Bełchatów - GKS Katowice 3 - 1 więcej
08 marzec
koszykówka Energa Basket Liga
Polski Cukier Toruń - Legia Warszawa 94 - 80 więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
Arka II Gdynia - Domino Inowrocław 49 - 65 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Górnik Zabrze - Piast Gliwice 0 - 2 więcej
Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok 2 - 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
Ogniwo Babinek - Światowid 63 Łobez 4 - 0 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
PGE Vive Kielce - Orlen Wisła Płock 630 - 530 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
Zagłębie Lubin - KPR Kobierzyce 21 - 18 więcej
siatkówka Plus Liga
Indykpol AZS Olsztyn - Onico Warszawa 1 - 3 więcej
Trefl Gdańsk - Aluron Virtu Warta Zawiercie 1 - 3 więcej
09 marzec
Otwarte Mistrzostwa Polski Smoczych Łodzi na Basenie Szczecin 2019 więcej
III Nadmorski Turniej Halowej Piłki Nożnej Oldboyów o Puchar Wójta Gminy Rewal więcej
koszykówka I liga koszykarzy
WKK Wrocław - Polfarmex Kutno 85 - 88 więcej
SKK Siedlce - Energa Kotwica Kołobrzeg 81 - 86 więcej
Górnik Trans.eu Wałbrzych - AZS AGH Kraków 91 - 56 więcej
Biofarm Basket Poznań - KS Księżak Syntex Łowicz 81 - 74 więcej
Rawlplug Sokół Łańcut - Jamalex Polonia 1912 Leszno 86 - 82 więcej
STK Czarni Słupsk - FutureNet Śląsk Wrocław 80 - 71 więcej
koszykówka Energa Basket Liga
TBV Start Lublin - Polpharma Starogard Gd. 104 - 91 więcej
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - GTK Gliwice 89 - 61 więcej
Trefl Sopot - Miasto Szkła Krosno 79 - 86 więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
Politechnika Gdańska - MKK Gniezno 95 - 86 więcej
Decka Pelplin - Sokół Międzychód 88 - 70 więcej
Tarnovia Basket Tarnowo Podg. - AZS UMK Toruń 92 - 75 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Arka Gdynia - Legia Warszawa 1 : 2 więcej
Cracovia Kraków - Zagłębie Sosnowiec 2 - 1 więcej
Korona Kielce - Wisła Kraków 2 - 6 więcej
piła nożna II liga
GKS Bełchatów - Górnik Łęczna 2 - 0 więcej
Skra Częstochowa - Olimpia Elbląg 2 - 1 więcej
Radomiak Radom - Rozwój Katowice 2 - 0 więcej
Siarka Tarnobrzeg - Znicz Pruszków 2 - 2 więcej
Pogoń Siedlce - Stal Stalowa Wola 5 - 1 więcej
Błękitni Stargard - Gryf Wejherowo 4 - 1 więcej
Widzew Łódź - ROW 1964 Rybnik 1 - 1 więcej
Elana Toruń - Resovia Rzeszów 0 - 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Jarota Jarocin - Wierzyca Pelplin 3 - 1 więcej
Górnik Konin - Świt Szczecin 2 - 1 więcej
Chemik Bydgoszcz - Wda Świecie 3 - 0 więcej
Gwardia Koszalin - Radunia Stężyca 1 - 2 więcej
Polonia Środa Wlkp. - Bałtyk Gdynia 5 - 0 więcej
Lech II Poznań - Bałtyk Koszalin 4 - 0 więcej
KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Mieszko Gniezno 4 - 0 więcej
Sokół Kleczew - KP Starogard Gdański 1 - 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Olimp Gościno - Pogoń Połczyn Zdrój 2 - 1 więcej
Chemik Police - Hutnik Szczecin 2 - 1 więcej
Sokół Karlino - Vineta Wolin 1 - 1 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Ina Goleniów 2 - 0 więcej
Sparta Węgorzyno - Morzycko Moryń 3 - 0 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Rasel Dygowo 3 - 1 więcej
MKP Szczecinek - Orzeł Wałcz 3 - 0 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Błękitni II Stargard 3 - 2 więcej
GKS Leśnik Manowo - Gryf Polanów 3 - 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
Sokół Pyrzyce - Biali Sądów 0 - 1 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Iskierka Szczecin 1 - 3 więcej
Piast Chociwel - Jeziorak Szczecin 0 - 0 więcej
Zorza Dobrzany - Gavia Choszczno 1 - 0 więcej
Osadnik Myślibórz - Dąb Dębno 2 - 1 więcej
Stal Szczecin - Odra Chojna 1 - 1 więcej
Flota Świnoujście - Iskra Golczewo 4 - 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Koszalińska
Lech Czaplinek - Iskra Białogard 0 - 0 więcej
Mechanik Bobolice - Calisia Kalisz Pomorski 1 - 2 więcej
Astra Ustronie Morskie - Spójnia Świdwin 1 - 3 więcej
Darłovia Darłowo - Wiekowianka Wiekowo 4 - 1 więcej
Olimp Złocieniec - Saturn Mielno 1 - 1 więcej
Kotwica II Kołobrzeg - Jedność-Ikar Krosino 4 - 1 więcej
Korona Człopa - Błonie Barwice 0 : 1 więcej
Wieża Postomino - Wybrzeże Biesiekierz 2 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płn
Masovia Maszewo - OKS Center MD Goleniów 1 - 4 więcej
Jantar Dziwnów - Błękitni Trzygłów 8 - 4 więcej
Orzeł Łoźnica - Pomorzanin Nowogard 1 - 2 więcej
Polonia Płoty - Dąb Dębice 5 - 1 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Wicher Brojce 2 - 2 więcej
Arkonia Szczecin - Mewa Resko 0 - 2 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
Kłos Pełczyce - Stal Lipiany 4 - 2 więcej
Orkan Suchań - Unia Dolice 0 - 2 więcej
Ina Ińsko - Drawa Drawno 4 - 1 więcej
Klon Krzęcin - Sęp Brzesko 2 - 2 więcej
SCRS Barlinek - Polonia Giżyn 1 - 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
Legia Warszawa - Pogoń Szczecin 0 : 1 więcej
Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław 0 - 4 więcej
piła nożna Puchar Polski KOZPN
Orzeł Wałcz - Gryf Polanów 3 - 0 więcej
piła nożna Ekstraklasa fustalu
Gatta Zduńska Wola - Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 9 - 4 więcej
AZS UŚ Katowice - Rekord Bielsko-Biała 3 - 3 więcej
Red Dragons Pniewy - MOKS Słoneczny Stok Białystok 5 - 2 więcej
piła nożna II liga PLO
TKKF Strażak Koszalin - Intermarche-Rega Trzebiatów 6 - 0 więcej
piła nożna WLJ Młodszych II etap
AP Kotwica Kołobrzeg - Orzeł Wałcz 0 - 5 więcej
Energetyk Gryfino - Vineta Wolin 2 - 2 więcej
Świt Szczecin - Gavia Choszczno 5 - 2 więcej
piła nożna Sparingi
17:00  Sowianka Sowno - Gardominka Mechowo więcej
Promień Mosty - Kasta Szczecin-Majowe 2 - 4 więcej
piła nożna CLJ Młodszych U17 gr. B - wiosna
Pogoń Szczecin - Gryf Słupsk 5 - 0 więcej
Lechia Gdańsk - Błękitni Wronki 2 - 2 więcej
piła nożna CLJ Trampkarzy U15 gr. B - wiosna
Akademia Pogoń Szczecin - Warta Poznań 2 - 1 więcej
FASE Szczecin - AP Reissa Poznań 7 - 0 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Zagłębie Lubin 30 - 29 więcej
Sandra SPA Pogoń Szczecin - MMTS Kwidzyn 17 - 28 więcej
Arka Gdynia - Azoty Puławy 33 - 37 więcej
Energa Wybrzeże Gdańsk - KS SPR Chrobry Głogów 25 - 28 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
Ruch Chorzów - Korona Handball Kielce 25 - 22 więcej
Start Elbląg - UKS PCM Kościerzyna 38 - 20 więcej
KPR Jelenia Góra - MKS Lublin 23 - 32 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
Gwardia Koszalin - SMS Gdańsk 30 - 28 więcej
Sokół Kościerzyna - Nielba Wągrowiec 25 - 26 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
Szczypiorniak Olsztyn - Tytani Wejherowo 29 - 41 więcej
MKS Grudziądz - SKPR USAR Kwidzyn 26 - 30 więcej
KPR Gryfino - MLKS Borowiak Czersk 39 - 33 więcej
MOSiR Kętrzyn - Szczypiorniak Gniezno 23 - 27 więcej
10 marzec
koszykówka I liga koszykarzy
Pogoń Prudnik - GKS Tychy 107 - 88 więcej
Enea Astoria Bydgoszcz - Elektrobud-Investment Pruszków 82 - 78 więcej
koszykówka Energa Basket Liga
Anwil Włocławek - AZS Koszalin 77 - 80 więcej
Spójnia Stargard - HydroTruck Radom 80 - 83 więcej
King Wilki Morskie Szczecin - MKS Dąbrowa Górnicza 99 - 84 więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
Trefl II Sopot - Arka II Gdynia 84 - 86 więcej
Basket II Suchy Las - Ogniwo Polbit Szczecin 68 - 83 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Miedź Legnica - Lech Poznań 3 : 2 więcej
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin 0 : 3 więcej
piła nożna II liga
Ruch Chorzów - Olimpia Grudziądz 1 - 2 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Pogoń II Szczecin - Kotwica Kołobrzeg 0 - 4 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płn
Ehrle Dobra Szczecińska - KP Przecław 3 - 1 więcej
Sparta Gryfice - Fala Międzyzdroje 1 - 0 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
Piast Karsko - Świt Barnimie 12 - 2 więcej
Zieloni Zielin - Czcibor Cedynia 2 - 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
Motor Lublin - Lech Poznań 0 - 1 więcej
Elana Toruń - Wisła Kraków 1 - 3 więcej
Cracovia Kraków - Górnik Zabrze 5 - 2 więcej
Arka Gdynia - Korona Kielce 2 - 3 więcej
Ruch Chorzów - GKS Bełchatów 2 - 3 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
Górnik Łęczna - UKS SMS Łódź 2 - 2 więcej
Medyk Konin - AZS PSW Biała Podlaska 7 - 2 więcej
AZS Wrocław - Polonia Poznań 6 - 1 więcej
Olimpia Szczecin - GKS Katowice 1 - 4 więcej
AZS PWSZ Wałbrzych - Czarni Sosnowiec 2 - 2 więcej
Mitech Żywiec - AZS UJ Kraków 1 - 3 więcej
piła nożna Ekstraklasa fustalu
Clearex Chorzów - Piast Gliwice 1 - 3 więcej
FC Toruń - AZS UG Gdańsk 2 - 0 więcej
piła nożna WLJ Młodszych II etap
Chemik Police - SALOS Szczecin 4 - 3 więcej
Arkonia Szczecin - Stal Szczecin 3 - 0 więcej
Prawobrzeże Szczecin - Błękitni Stargard 2 - 1 więcej
Bałtyk Koszalin - Gwardia Koszalin 1 - 1 więcej
piła nożna Sparingi
Hubertus Biały Bór - KS Gwda Wielka 4 - 1 więcej
15:00  Jastrząb Łosośnica - Lotnik Czarne więcej
Lotnik Czarne - Jastrząb Łosośnica 3 - 5 więcej
  Sława Choszczno - Sokół Sokoliniec więcej
Iskra Lutówko - Orkan Dalewo 3 - 7 więcej
Błękitni Stary Jarosław - Passat Bukowo Morskie 4 - 4 więcej
Syrena-Grot Rymań - Jantar Siemyśl 2 - 3 więcej
piła nożna CLJ Młodszych U17 gr. B - wiosna
Warta Poznań - Arka Gdynia 3 - 1 więcej
piła nożna CLJ Trampkarzy U15 gr. B - wiosna
Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 3 - 1 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
NMC Górnik Zabrze - Energa MKS Kalisz 29 - 26 więcej
Gwardia Opole - Stal Mielec 33 - 31 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
SPR Pogoń Szczecin - Piotrcovia Piotrków Tryb. 37 - 29 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
Latocha Agropom Gniew - MKS Brodnica 27 - 48 więcej
AZS UMK Toruń - AZS UKW Bydgoszcz 31 - 41 więcej
SMS II Gdańsk - Jeziorak Iława 33 - 27 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
Enea PTPS Piła - BKS Profi Credit Bielsko-Biała 0 - 3 więcej
siatkówka Plus Liga
Zaksa Kędzierzyn-Koźle - Cerrad Czarni Radom 3 - 1 więcej
11 marzec
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Lechia Gdańsk - Wisła Płock 1 : 1 więcej
piła nożna Ekstraklasa fustalu
Red Devils Chojnice - Pogoń '04 Szczecin 2 - 4 więcej
siatkówka Plus Liga
Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów 2 - 3 więcej
Chemik Bydgoszcz - Asseco Resovia Rzeszów 1 - 3 więcej
12 marzec
koszykówka Energa Basket Liga
Polski Cukier Toruń - TBV Start Lublin 87 - 86 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Energa MKS Kalisz 0 - 3 więcej
13 marzec
koszykówka I liga koszykarzy
Jamalex Polonia 1912 Leszno - AZS AGH Kraków 94 - 55 więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
MKK Gniezno - Trefl II Sopot 89 - 82 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
AZS UJ Kraków - Górnik Łęczna 0 - 10 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Zagłębie Lubin - Energa Wybrzeże Gdańsk 29 - 25 więcej
KS SPR Chrobry Głogów - Gwardia Opole 29 - 34 więcej
Stal Mielec - NMC Górnik Zabrze 25 - 37 więcej
Energa MKS Kalisz - Arka Gdynia 27 - 16 więcej
Azoty Puławy - PGE Vive Kielce 30 - 35 więcej
Orlen Wisła Płock - Sandra SPA Pogoń Szczecin 42 - 21 więcej
MMTS Kwidzyn - Piotrkowianin Piotrków Tryb. 33 - 28 więcej
14 marzec
koszykówka Energa Basket Liga
King Wilki Morskie Szczecin - Stelmet ENEA BC Zielona Góra 80 - 87 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
Korona Kielce - Cracovia Kraków 5 - 3 więcej
Lech Poznań - Pogoń Szczecin 1 : 4 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
SKPR USAR Kwidzyn - Szczypiorniak Olsztyn 45 - 25 więcej
15 marzec
XI Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Burmistrza Połczyna-Zdroju więcej
koszykówka Energa Basket Liga
Polski Cukier Toruń - Miasto Szkła Krosno 99 - 91 więcej
MKS Dąbrowa Górnicza - Trefl Sopot 69 - 84 więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
SMS Władysławowo - Domino Inowrocław 90 - 84 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Lech Poznań - Górnik Zabrze 0 - 3 więcej
Wisła Płock - Pogoń Szczecin 0 - 2 więcej
piła nożna CLJ Trampkarzy U15 gr. B - wiosna
FASE Szczecin - Lech Poznań 2 - 2 więcej
Warta Poznań - Arka Gdynia 3 - 1 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
MKS Lublin - SPR Pogoń Szczecin 26 - 25 więcej
siatkówka Plus Liga
MKS Będzin - Chemik Bydgoszcz 1 - 3 więcej
Cuprum Lubin - Asseco Resovia Rzeszów 3 - 0 więcej
16 marzec
XI Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Burmistrza Połczyna-Zdroju więcej
VII Memoriał im. Zbigniewa Rausa w Halowej Piłce Nożnej Oldbojów więcej
koszykówka I liga koszykarzy
AZS AGH Kraków - Biofarm Basket Poznań 83 - 73 więcej
SKK Siedlce - Pogoń Prudnik 74 - 96 więcej
Jamalex Polonia 1912 Leszno - Górnik Trans.eu Wałbrzych 76 - 88 więcej
Polfarmex Kutno - Rawlplug Sokół Łańcut 84 - 88 więcej
GKS Tychy - STK Czarni Słupsk 102 - 103 więcej
Elektrobud-Investment Pruszków - WKK Wrocław 78 - 84 więcej
KS Księżak Syntex Łowicz - Energa Kotwica Kołobrzeg 76 - 86 więcej
koszykówka Energa Basket Liga
Legia Warszawa - Spójnia Stargard 76 - 72 więcej
Anwil Włocławek - HydroTruck Radom 97 - 73 więcej
Polpharma Starogard Gd. - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 75 - 90 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Jagiellonia Białystok - Korona Kielce 1 - 3 więcej
Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 1 - 0 więcej
Zagłębie Sosnowiec - Lechia Gdańsk 0 - 1 więcej
piła nożna II liga
Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 1 - 1 więcej
ROW 1964 Rybnik - Błękitni Stargard 1 - 0 więcej
Stal Stalowa Wola - Siarka Tarnobrzeg 1 - 0 więcej
Rozwój Katowice - Skra Częstochowa 1 - 1 więcej
Olimpia Elbląg - Ruch Chorzów 0 - 0 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Wda Świecie - Górnik Konin 0 - 3 więcej
Sokół Kleczew - Jarota Jarocin 2 - 2 więcej
Mieszko Gniezno - Lech II Poznań 1 - 0 więcej
KP Starogard Gdański - KKS Włókniarz 1925 Kalisz 1 - 3 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Chemik Bydgoszcz 2 - 1 więcej
Bałtyk Koszalin - Polonia Środa Wlkp. 1 - 2 więcej
Bałtyk Gdynia - Gwardia Koszalin 3 - 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Vineta Wolin - Hutnik Szczecin 1 - 0 więcej
Orzeł Wałcz - Intermarche-Rega Trzebiatów 3 - 1 więcej
Morzycko Moryń - Gryf Kamień Pomorski 1 - 2 więcej
Ina Goleniów - Sokół Karlino 1 - 1 więcej
Gryf Polanów - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 - 3 więcej
GKS Leśnik Manowo - Olimp Gościno 1 - 1 więcej
Chemik Police - Pogoń Połczyn Zdrój 3 - 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
Sokół Pyrzyce - Iskierka Szczecin 1 - 4 więcej
Odra Chojna - Osadnik Myślibórz 7 - 1 więcej
Jeziorak Szczecin - Biali Sądów 4 - 0 więcej
Flota Świnoujście - Mierzynianka Mierzyn 6 - 0 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płn
Arkonia Szczecin - Ehrle Dobra Szczecińska 3 - 2 więcej
Mewa Resko - Sparta Gryfice 4 - 0 więcej
Fala Międzyzdroje - Wybrzeże Rewalskie Rewal 2 - 1 więcej
Wicher Brojce - Polonia Płoty 2 - 2 więcej
Dąb Dębice - Orzeł Łoźnica 2 - 3 więcej
Pomorzanin Nowogard - Jantar Dziwnów 1 - 2 więcej
Błękitni Trzygłów - Masovia Maszewo 3 - 0 więcej
OKS Center MD Goleniów - KP Przecław 2 - 3 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
SCRS Barlinek - Kłos Pełczyce 1 - 2 więcej
Sęp Brzesko - Zieloni Zielin 0 - 0 więcej
Drawa Drawno - Orkan Suchań 1 - 4 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
Prawobrzeże Świnoujście - Sowianka Sowno 3 - 0 więcej
Radowia Radowo Małe - Sarmata Dobra 5 - 2 więcej
Promień Mosty - Zalew Stepnica 0 - 3 więcej
Pionier Żarnowo - Znicz Wysoka Kamieńska 1 - 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
Czarni Marianowo - Zorza Tychowo 2 - 2 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
Wołczkowo-Bezrzecze - Zootechnik Kołbacz 1 - 1 więcej
Tanowia Tanowo - Znicz Niedźwiedź 1 - 2 więcej
Aquila Szczecin - Chemik II Police 4 - 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
Arka Gdynia - GKS Bełchatów 2 - 2 więcej
Śląsk Wrocław - Elana Toruń 5 - 0 więcej
Wisła Kraków - Motor Lublin 2 - 1 więcej
12:00  GKS Bełchatów - Arka Gdynia więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
GKS Katowice - UKS SMS Łódź 2 - 1 więcej
Czarni Sosnowiec - AZS Wrocław 5 - 0 więcej
Polonia Poznań - Olimpia Szczecin 0 - 4 więcej
AZS UJ Kraków - Medyk Konin 2 - 3 więcej
Mitech Żywiec - Górnik Łęczna 1 - 6 więcej
piła nożna Ekstraklasa fustalu
Piast Gliwice - AZS UŚ Katowice 5 - 2 więcej
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice - Red Dragons Pniewy 4 - 2 więcej
MOKS Słoneczny Stok Białystok - FC Toruń 2 - 4 więcej
Pogoń '04 Szczecin - AZS UG Gdańsk 5 - 2 więcej
piła nożna II liga PLO
STLA Kacper-Sport Szczecinek - Oldboje Wyszewo 5 - 1 więcej
TKKF Strażak Koszalin - Mechanik Bobolice 2 - 3 więcej
Lech Czaplinek - Darłovia Darłowo 1 - 4 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Wybrzeże Rewalskie Rewal 2 - 0 więcej
piła nożna WLJ Młodszych II etap
10:30  Akademia Pogoń Szczecin - FASE II Szczecin więcej
16:00  Błękitni Stargard - Energetyk Gryfino więcej
11:00  AP Kotwica Kołobrzeg - Chemik Police więcej
11:00  Gavia Choszczno - Bałtyk Koszalin więcej
piła nożna Sparingi
Zawisza Grzmiąca - KS Gwda Wielka 4 - 4 więcej
14:00  Sokół Suliszewo - Gryf Budowo więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Koszalińska
Calisia Kalisz Pomorski - Lech Czaplinek 1 - 9 więcej
Saturn Mielno - Darłovia Darłowo 0 - 6 więcej
Błonie Barwice - Kotwica II Kołobrzeg 0 : 0 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Korona Człopa 2 - 1 więcej
Sława Sławno - Iskra Białogard 1 - 2 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Astra Ustronie Morskie 2 - 0 więcej
piła nożna CLJ Młodszych U17 gr. B - wiosna
Błękitni Wronki - Warta Poznań 2 - 4 więcej
Pogoń Szczecin - Lech Poznań 0 - 1 więcej
piła nożna CLJ Trampkarzy U15 gr. B - wiosna
AP Reissa Poznań - Lechia Gdańsk 2 - 4 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Orlen Wisła Płock 24 - 40 więcej
Sandra SPA Pogoń Szczecin - Azoty Puławy 30 - 37 więcej
PGE Vive Kielce - Energa MKS Kalisz 43 - 20 więcej
NMC Górnik Zabrze - KS SPR Chrobry Głogów 29 - 24 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
Korona Handball Kielce - Zagłębie Lubin 25 - 31 więcej
KPR Kobierzyce - KPR Jelenia Góra 32 - 30 więcej
Energa AZS Koszalin - Start Elbląg 23 - 19 więcej
UKS PCM Kościerzyna - Ruch Chorzów 23 - 25 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
Sokół Kościerzyna - Stal Gorzów 622 - 522 więcej
Warmia Olsztyn - Sambor Tczew 30 - 23 więcej
Jurand Ciechanów - Gwardia Koszalin 26 - 36 więcej
SMS Gdańsk - MKS Mazur Sierpc 32 - 28 więcej
Meble Wójcik Elbląg - Nielba Wągrowiec 29 - 36 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
MLKS Borowiak Czersk - MKS Grudziądz 27 - 42 więcej
MOSiR Kętrzyn - Latocha Agropom Gniew 33 - 30 więcej
Szczypiorniak Gniezno - AZS UMK Toruń 37 - 26 więcej
AZS UKW Bydgoszcz - SMS II Gdańsk 30 - 35 więcej
Jeziorak Iława - KPR Gryfino 27 - 28 więcej
Tytani Wejherowo - MKS Brodnica 34 - 31 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
Enea PTPS Piła - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3 - 0 więcej
ŁKS Commercecon Łódź - Chemik Police 3 : 2 więcej
siatkówka Plus Liga
GKS Katowice - Zaksa Kędzierzyn-Koźle 1 - 3 więcej
Cerrad Czarni Radom - Trefl Gdańsk 3 - 0 więcej
17 marzec
XXXIII Bieg Zaślubin więcej
III. Pyrzycka Szybka Dycha Backer OBR więcej
XI Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Burmistrza Połczyna-Zdroju więcej
koszykówka I liga koszykarzy
FutureNet Śląsk Wrocław - Enea Astoria Bydgoszcz 101 - 92 więcej
koszykówka Energa Basket Liga
GTK Gliwice - Asseco Arka Gdynia 74 - 78 więcej
AZS Koszalin - TBV Start Lublin 126 - 122 więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
Domino Inowrocław - Trefl II Sopot 83 - 78 więcej
Noteć Inowrocław - Basket II Suchy Las 82 - 69 więcej
Ogniwo Polbit Szczecin - Tarnovia Basket Tarnowo Podg. 111 - 114 więcej
AZS UMK Toruń - Decka Pelplin 63 - 97 więcej
Sokół Międzychód - Politechnika Gdańska 88 - 92 więcej
MKK Gniezno - SMS Władysławowo 71 - 54 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Piast Gliwice - Miedź Legnica 2 - 1 więcej
Wisła Kraków - Cracovia Kraków 3 - 2 więcej
Zagłębie Lubin - Arka Gdynia 0 - 0 więcej
piła nożna II liga
Górnik Łęczna - Elana Toruń 1 - 1 więcej
Gryf Wejherowo - Pogoń Siedlce 1 - 1 więcej
Znicz Pruszków - Radomiak Radom 3 - 2 więcej
Olimpia Grudziądz - GKS Bełchatów 1 - 0 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Świt Szczecin - Wierzyca Pelplin 4 - 0 więcej
Radunia Stężyca - Pogoń II Szczecin 6 - 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Rasel Dygowo - Sparta Węgorzyno 1 - 0 więcej
Błękitni II Stargard - MKP Szczecinek 1 - 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
Światowid 63 Łobez - Stal Szczecin 2 - 4 więcej
Iskra Golczewo - Ogniwo Babinek 2 - 1 więcej
Dąb Dębno - Zorza Dobrzany 2 - 0 więcej
Gavia Choszczno - Piast Chociwel 1 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
Polonia Giżyn - Klon Krzęcin 5 - 0 więcej
Czcibor Cedynia - Piast Karsko 3 - 1 więcej
Świt Barnimie - Ina Ińsko 0 - 7 więcej
Energetyk Gryfino - Stal Lipiany 4 - 3 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płn
Strong Zielenica - Bajgiel Będzino 2 - 2 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
Jastrząb Łosośnica - Orzeł Prusinowo 3 - 4 więcej
Korona Stuchowo - Bizon Cerkwica 3 - 2 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
Zjednoczeni Kobylanka - Orzeł Pęzino 2 - 1 więcej
Polski Cukier Kluczevia II St. - WODR Barzkowice 3 - 0 więcej
Orkan Dalewo - Orzeł Grzędzice 2 - 1 więcej
Saturn Szadzko - Rolpol Chlebowo 1 - 1 więcej
Unia Stargard - Orzeł Małkocin 2 - 1 więcej
Płomień Lisowo - Dąbrovia Stara Dąbrowa 0 - 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
Zryw Kołbaskowo - Czarni 44 Szczecin 1 - 1 więcej
Hanza Goleniów - Vielgovia Szczecin 0 - 5 więcej
Leśnik Kliniska - Kasta Szczecin-Majowe 0 - 5 więcej
Odrzanka Radziszewo - Grot Gardno 2 - 2 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
Chrobry Lisie Pole - Iskra Banie 2 - 3 więcej
Łabędź Widuchowa - Czarni Fiege Lubanowo 1 - 3 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Mieszko Mieszkowice 7 - 2 więcej
Zjednoczeni Kurzycko - Korona Klępicz 6 - 1 więcej
Rurzyca Nawodna - Czarni Czarnówko 2 - 0 więcej
Witniczanka Witnica - Piast Piaseczno 0 - 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 5
Iskra Pomień - Remor Recz 2 - 2 więcej
Sokół Sokoliniec - Piast Kolin 0 - 2 więcej
Ina Nadarzyn - Orzeł Bierzwnik 1 - 3 więcej
Iskra Lutówko - Błękitni Sarnik 7 : 1 więcej
Pomorzanin Zamęcin - Korona Raduń 1 - 3 więcej
Koral Mostkowo - Jedność Przewłoki 5 - 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
FCB Escola Varsovia - Jagiellonia Białystok 0 - 1 więcej
Ruch Chorzów - Legia Warszawa 1 - 3 więcej
Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin 1 - 2 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
AZS PSW Biała Podlaska - AZS PWSZ Wałbrzych 0 - 0 więcej
piła nożna Ekstraklasa fustalu
Gatta Zduńska Wola - Clearex Chorzów 3 - 3 więcej
Rekord Bielsko-Biała - Red Devils Chojnice 9 - 4 więcej
piła nożna WLJ Młodszych II etap
Orzeł Wałcz - Gwardia Koszalin 4 - 0 więcej
Vineta Wolin - Świt Szczecin 0 - 1 więcej
Stal Szczecin - Prawobrzeże Szczecin 0 - 3 więcej
piła nożna Sparingi
Płomień Jeżyczki - Hajka Zegrze Pomorskie 3 - 4 więcej
Pomorzanka Jarosławsko - Grom Płonno 4 - 7 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Koszalińska
Spójnia Świdwin - Mechanik Bobolice 1 : 6 więcej
piła nożna CLJ Młodszych U17 gr. B - wiosna
AP Reissa Poznań - Lechia Gdańsk 0 - 3 więcej
Gryf Słupsk - Arka Gdynia 0 - 2 więcej
piła nożna CLJ Trampkarzy U15 gr. B - wiosna
Bałtyk Koszalin - Akademia Pogoń Szczecin 1 - 2 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
MMTS Kwidzyn - Zagłębie Lubin 25 - 23 więcej
Arka Gdynia - Stal Mielec 30 - 35 więcej
Gwardia Opole - Energa Wybrzeże Gdańsk 32 - 29 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
Energa MKS Kalisz - Grot Budowlani Łódź 2 - 3 więcej
E.Leclerc Radomka Radom - Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz 1 - 3 więcej
siatkówka Plus Liga
Aluron Virtu Warta Zawiercie - Indykpol AZS Olsztyn 3 - 0 więcej
Onico Warszawa - Jastrzębski Węgiel 3 - 0 więcej
18 marzec
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
Volley Wrocław - Developres SkyRes Rzeszów 1 - 3 więcej
DPD Legionovia Legionowo - BKS Profi Credit Bielsko-Biała 3 - 1 więcej
19 marzec
koszykówka Energa Basket Liga
Anwil Włocławek - Legia Warszawa 89 - 75 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Stal Mielec - PGE Vive Kielce 28 - 39 więcej
siatkówka Plus Liga
Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Czarni Radom 3 - 1 więcej
GKS Katowice - Jastrzębski Węgiel 1 - 3 więcej
20 marzec
koszykówka Energa Basket Liga
HydroTruck Radom - AZS Koszalin 91 - 78 więcej
King Wilki Morskie Szczecin - GTK Gliwice 92 - 91 więcej
Polski Cukier Toruń - MKS Dąbrowa Górnicza 91 - 77 więcej
Trefl Sopot - Stelmet ENEA BC Zielona Góra 85 - 90 więcej
Asseco Arka Gdynia - Polpharma Starogard Gd. 86 - 80 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Azoty Puławy - Piotrkowianin Piotrków Tryb. 31 - 27 więcej
Orlen Wisła Płock - MMTS Kwidzyn 29 - 16 więcej
siatkówka Plus Liga
Onico Warszawa - Chemik Bydgoszcz 3 - 0 więcej
21 marzec
koszykówka Energa Basket Liga
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - TBV Start Lublin 87 - 84 więcej
Spójnia Stargard - Miasto Szkła Krosno 90 - 78 więcej
piła nożna Sparingi
RB Lipsk - Pogoń Szczecin 3 - 5 więcej
piła nożna CLJ Młodszych U17 gr. B - wiosna
Lech Poznań - Lechia Gdańsk 3 - 3 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Energa Wybrzeże Gdańsk - NMC Górnik Zabrze 32 - 31 więcej
22 marzec
piła nożna Ekstraklasa fustalu
FC Toruń - Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 2 - 1 więcej
piła nożna CLJ Trampkarzy U15 gr. B - wiosna
Akademia Pogoń Szczecin - FASE Szczecin 2 - 1 więcej
23 marzec
KSW 47 więcej
44. Międzynarodowy „Turniej Wiosny” i 19. Memoriał Anny Kłos - Sulimy w gimnastyce artystycznej więcej
III Turniej Piłki Siatkowej Memoriał im. Mirosława Budzyńskiego więcej
koszykówka I liga koszykarzy
WKK Wrocław - FutureNet Śląsk Wrocław 80 - 93 więcej
Energa Kotwica Kołobrzeg - AZS AGH Kraków 88 - 71 więcej
Biofarm Basket Poznań - Górnik Trans.eu Wałbrzych 79 - 55 więcej
Polfarmex Kutno - Jamalex Polonia 1912 Leszno 73 - 71 więcej
Rawlplug Sokół Łańcut - Elektrobud-Investment Pruszków 88 - 84 więcej
Pogoń Prudnik - KS Księżak Syntex Łowicz 89 - 84 więcej
Enea Astoria Bydgoszcz - GKS Tychy 92 - 82 więcej
STK Czarni Słupsk - SKK Siedlce 91 - 84 więcej
koszykówka Energa Basket Liga
Legia Warszawa - HydroTruck Radom 94 - 72 więcej
Polpharma Starogard Gd. - King Wilki Morskie Szczecin 84 - 99 więcej
Anwil Włocławek - Miasto Szkła Krosno 104 - 76 więcej
piła nożna II liga
Olimpia Grudziądz - Górnik Łęczna 6 : 1 więcej
GKS Bełchatów - Olimpia Elbląg 1 : 1 więcej
Skra Częstochowa - Znicz Pruszków 2 : 4 więcej
Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola 1 : 0 więcej
Siarka Tarnobrzeg - Gryf Wejherowo 3 : 0 więcej
Pogoń Siedlce - ROW 1964 Rybnik 2 : 2 więcej
Błękitni Stargard - Resovia Rzeszów 1 - 1 więcej
Widzew Łódź - Elana Toruń 1 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Wierzyca Pelplin - Wda Świecie 3 - 0 więcej
KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Sokół Kleczew 4 - 3 więcej
Lech II Poznań - KP Starogard Gdański 2 - 1 więcej
Jarota Jarocin - Świt Szczecin 1 - 1 więcej
Gwardia Koszalin - Bałtyk Koszalin 1 - 2 więcej
Górnik Konin - Kotwica Kołobrzeg 2 - 3 więcej
Chemik Bydgoszcz - Radunia Stężyca 2 - 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Sparta Węgorzyno - Orzeł Wałcz 2 - 1 więcej
Sokół Karlino - Morzycko Moryń 8 - 0 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Vineta Wolin 1 - 2 więcej
MKP Szczecinek - Gryf Polanów 3 - 0 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - GKS Leśnik Manowo 4 - 2 więcej
Hutnik Szczecin - Ina Goleniów 5 - 0 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Rasel Dygowo 2 - 1 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Błękitni II Stargard 3 - 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
Mierzynianka Mierzyn - Sokół Pyrzyce 2 - 1 więcej
Iskierka Szczecin - Jeziorak Szczecin 2 - 2 więcej
Piast Chociwel - Dąb Dębno 0 - 1 więcej
Zorza Dobrzany - Odra Chojna 3 - 1 więcej
Osadnik Myślibórz - Światowid 63 Łobez 3 - 1 więcej
Ogniwo Babinek - Flota Świnoujście 2 - 3 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płn
Wicher Brojce - Orzeł Łoźnica 1 - 0 więcej
Ehrle Dobra Szczecińska - OKS Center MD Goleniów 2 - 1 więcej
Masovia Maszewo - Pomorzanin Nowogard 1 - 1 więcej
Jantar Dziwnów - Dąb Dębice 2 - 1 więcej
Polonia Płoty - Fala Międzyzdroje 4 - 1 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Mewa Resko 1 - 0 więcej
Arkonia Szczecin - Sparta Gryfice 1 - 2 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
Kłos Pełczyce - Energetyk Gryfino 4 - 1 więcej
Orkan Suchań - Świt Barnimie 3 - 0 więcej
Ina Ińsko - Czcibor Cedynia 0 - 0 więcej
Klon Krzęcin - SCRS Barlinek 3 - 4 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płn
Arkadia Malechowo - Zefir Wyszewo 0 - 4 więcej
Bajgiel Będzino - Wrzos Wrzosowo 2 - 1 więcej
Radew Białogórzyno - Fala ABFrost Gąski 2 : 1 więcej
Victoria Sianów - Strong Zielenica 5 - 1 więcej
LZS Kowalewice - Błękitni Stary Jarosław 3 - 1 więcej
Płomień Myślino - Pomorzanin Sławoborze 1 - 5 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płd
Wiarus Żółtnica - Głaz Tychowo 0 - 3 więcej
Grom Szwecja - Mirstal Mirosławiec 1 - 2 więcej
Mechanik Turowo - Sad Chwiram 5 - 3 więcej
Sokół Suliszewo - Redłovia Redło 1 - 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
Znicz Wysoka Kamieńska - Promień Mosty 1 - 2 więcej
Zalew Stepnica - Radowia Radowo Małe 0 - 0 więcej
Sowianka Sowno - Jastrząb Łosośnica 5 : 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
WODR Barzkowice - Czarni Marianowo 0 - 0 więcej
Zorza Tychowo - Zjednoczeni Kobylanka 0 - 4 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
Chemik II Police - Tanowia Tanowo 2 - 2 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
Mieszko Mieszkowice - Łabędź Widuchowa 0 - 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
Arka Gdynia - Ruch Chorzów 3 - 3 więcej
Cracovia Kraków - GKS Bełchatów 1 - 1 więcej
Legia Warszawa - Lech Poznań 1 - 1 więcej
Zagłębie Lubin - Korona Kielce 2 - 2 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
Olimpia Szczecin - Czarni Sosnowiec 2 - 6 więcej
UKS SMS Łódź - Polonia Poznań 8 - 0 więcej
Medyk Konin - Mitech Żywiec 2 - 0 więcej
AZS Wrocław - AZS PSW Biała Podlaska 0 - 5 więcej
AZS PWSZ Wałbrzych - AZS UJ Kraków 4 - 1 więcej
piła nożna Ekstraklasa fustalu
Clearex Chorzów - AZS UŚ Katowice 10 - 4 więcej
Red Dragons Pniewy - Gatta Zduńska Wola 4 - 6 więcej
Red Devils Chojnice - Piast Gliwice 3 - 4 więcej
AZS UG Gdańsk - Rekord Bielsko-Biała 3 - 13 więcej
Pogoń '04 Szczecin - MOKS Słoneczny Stok Białystok 3 - 2 więcej
piła nożna II liga PLO
TKKF Strażak Koszalin - STLA Kacper-Sport Szczecinek 1 - 1 więcej
Ikar Krosino - Oldboje Wyszewo 1 - 1 więcej
Pamet Świdwin - Bizon Cerkwica 2 - 3 więcej
piła nożna WLJ Młodszych II etap
19:30  FASE II Szczecin - SALOS Szczecin więcej
Energetyk Gryfino - Stal Szczecin 4 - 2 więcej
Bałtyk Koszalin - Vineta Wolin 3 - 0 więcej
piła nożna Sparingi
Pogoń Wierzchowo - KS Gwda Wielka 3 - 7 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Koszalińska
Sława Sławno - Calisia Kalisz Pomorski 3 - 0 więcej
Mechanik Bobolice - Wiekowianka Wiekowo 1 - 1 więcej
Lech Czaplinek - Spójnia Świdwin 6 - 0 więcej
Darłovia Darłowo - Jedność-Ikar Krosino 6 - 0 więcej
Olimp Złocieniec - Błonie Barwice 5 : 2 więcej
Korona Człopa - Wieża Postomino 1 - 1 więcej
piła nożna CLJ Młodszych U17 gr. B - wiosna
Warta Poznań - AP Reissa Poznań 4 - 2 więcej
Arka Gdynia - Błękitni Wronki 3 - 1 więcej
piła nożna CLJ Trampkarzy U15 gr. B - wiosna
Lech Poznań - AP Reissa Poznań 3 - 3 więcej
Lechia Gdańsk - Warta Poznań 3 - 0 więcej
Arka Gdynia - Bałtyk Koszalin 4 - 4 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
KS SPR Chrobry Głogów - Arka Gdynia 41 - 29 więcej
Energa MKS Kalisz - Sandra SPA Pogoń Szczecin 622 - 522 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
Nielba Wągrowiec - SMS Gdańsk 31 - 27 więcej
MKS Mazur Sierpc - Jurand Ciechanów 36 - 30 więcej
Sambor Tczew - Sokół Kościerzyna 21 - 28 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
MKS Brodnica - SKPR USAR Kwidzyn 28 - 35 więcej
Szczypiorniak Olsztyn - MLKS Borowiak Czersk 32 - 28 więcej
MKS Grudziądz - Jeziorak Iława 45 - 30 więcej
KPR Gryfino - AZS UKW Bydgoszcz 30 - 25 więcej
siatkówka Plus Liga
Cuprum Lubin - Aluron Virtu Warta Zawiercie 0 - 3 więcej
Trefl Gdańsk - MKS Będzin 2 - 3 więcej
24 marzec
Grand Prix Szczecin CITY TRAIL więcej
44. Międzynarodowy „Turniej Wiosny” i 19. Memoriał Anny Kłos - Sulimy w gimnastyce artystycznej więcej
Mistrzostwa województwa w piłce ręcznej chłopców klas 5 więcej
koszykówka Energa Basket Liga
TBV Start Lublin - Asseco Arka Gdynia 71 - 80 więcej
GTK Gliwice - Trefl Sopot 77 - 75 więcej
piła nożna II liga
Ruch Chorzów - Rozwój Katowice 1 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Polonia Środa Wlkp. - Mieszko Gniezno 2 - 4 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Olimp Gościno - Chemik Police 1 - 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
Biali Sądów - Gavia Choszczno 2 - 0 więcej
Stal Szczecin - Iskra Golczewo 2 - 2 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płn
KP Przecław - Błękitni Trzygłów 3 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
Stal Lipiany - Unia Dolice 3 - 1 więcej
Piast Karsko - Sęp Brzesko 2 - 0 więcej
Zieloni Zielin - Polonia Giżyn 3 - 0 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płn
Passat Bukowo Morskie - Resko Karcino 4 - 2 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płd
Drzewiarz Świerczyna - Santos Kłębowiec 5 - 0 więcej
Hubertus Biały Bór - Zawisza Grzmiąca 2 - 2 więcej
Orzeł Łubowo - Pionier 95 Borne Sulinowo 3 - 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
Sarmata Dobra - Korona Stuchowo 2 - 2 więcej
Bizon Cerkwica - Prawobrzeże Świnoujście 0 - 7 więcej
Orzeł Prusinowo - Bałtyk Gostyń 5 - 5 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
Płomień Lisowo - Orzeł Pęzino 2 - 0 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Unia Stargard 8 - 0 więcej
Orzeł Małkocin - Saturn Szadzko 4 - 4 więcej
Orkan Dalewo - Rolpol Chlebowo 5 : 0 więcej
Orzeł Grzędzice - Polski Cukier Kluczevia II St. 1 - 2 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
Hanza Goleniów - Kasta Szczecin-Majowe 3 - 4 więcej
Odrzanka Radziszewo - Wołczkowo-Bezrzecze 0 - 2 więcej
Grot Gardno - Aquila Szczecin 0 - 0 więcej
Znicz Niedźwiedź - Leśnik Kliniska 5 - 0 więcej
Vielgovia Szczecin - Zryw Kołbaskowo 5 - 1 więcej
Czarni 44 Szczecin - Zootechnik Kołbacz 4 - 2 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
Piast Piaseczno - Rurzyca Nawodna 1 - 1 więcej
Czarni Czarnówko - Zjednoczeni Kurzycko 0 - 12 więcej
Korona Klępicz - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 0 - 10 więcej
Czarni Fiege Lubanowo - Chrobry Lisie Pole 5 - 0 więcej
Iskra Banie - LUKS Krzywin 5 - 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 5
Koral Mostkowo - Iskra Pomień 4 - 3 więcej
Jedność Przewłoki - Pomorzanin Zamęcin 0 - 2 więcej
Korona Raduń - Iskra Lutówko 2 - 3 więcej
Iskra Warszyn - Ina Nadarzyn 0 - 3 więcej
Orzeł Bierzwnik - Sokół Sokoliniec 6 - 1 więcej
Piast Kolin - Remor Recz 5 - 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
Motor Lublin - Śląsk Wrocław 2 - 1 więcej
piła nożna III liga kobiet
Fala Międzyzdroje - Hetman Recz 1 - 6 więcej
Błękitni Stargard - Energetyk Junior Gryfino 4 - 2 więcej
piła nożna II liga PLO
Maxtrans-Sokół Karlino - Intermarche-Rega Trzebiatów 2 - 1 więcej
Lech Czaplinek - Mechanik Bobolice 1 - 2 więcej
piła nożna WLJ Starszych II etap
Świt Szczecin - AP Kotwica Kołobrzeg 3 - 0 więcej
SALOS Szczecin - Chemik Police 3 - 2 więcej
Akademia MKP Szczecinek - Energetyk Gryfino 1 - 3 więcej
Kotwica Kołobrzeg - FASE Szczecin 0 - 3 więcej
Ina Goleniów - Gwardia Koszalin 0 - 13 więcej
piła nożna WLJ Młodszych II etap
Świt Szczecin - Błękitni Stargard 1 - 2 więcej
Arkonia Szczecin - Akademia Pogoń Szczecin 0 - 3 więcej
Gwardia Koszalin - Gavia Choszczno 4 - 1 więcej
Football Academy Szczecin - AP Kotwica Kołobrzeg 5 - 2 więcej
Chemik Police - Orzeł Wałcz 1 - 3 więcej
piła nożna Sparingi
Płomień Jeżyczki - Victoria Słupsk 0 - 1 więcej
Pomorzanka Jarosławsko - Sokół Granowo 1 - 7 więcej
Syrena-Grot Rymań - Grot Gorawino 5 - 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Koszalińska
Astra Ustronie Morskie - Saturn Mielno 1 - 2 więcej
Kotwica II Kołobrzeg - Wybrzeże Biesiekierz 4 - 0 więcej
piła nożna CLJ Młodszych U17 gr. B - wiosna
Lech Poznań - Gryf Słupsk 2 - 0 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Zagłębie Lubin - Gwardia Opole 26 - 19 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
Warmia Olsztyn - Gwardia Koszalin 524 - 624 więcej
GKS Żukowo - Meble Wójcik Elbląg 29 - 31 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
Latocha Agropom Gniew - Tytani Wejherowo 33 - 35 więcej
SMS II Gdańsk - Szczypiorniak Gniezno 30 - 25 więcej
AZS UMK Toruń - MOSiR Kętrzyn 39 - 32 więcej
siatkówka Plus Liga
Zaksa Kędzierzyn-Koźle - PGE Skra Bełchatów 3 - 1 więcej
25 marzec
koszykówka Energa Basket Liga
MKS Dąbrowa Górnicza - Spójnia Stargard 86 - 80 więcej
AZS Koszalin - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 78 - 123 więcej
26 marzec
koszykówka Energa Basket Liga
Stelmet ENEA BC Zielona Góra - Polski Cukier Toruń 107 - 110 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Orlen Wisła Płock - Zagłębie Lubin 28 - 20 więcej
PGE Vive Kielce - KS SPR Chrobry Głogów 35 - 27 więcej
27 marzec
piła nożna II liga
Resovia Rzeszów - Pogoń Siedlce 1 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
Arka Gdynia - Legia Warszawa 2 - 0 więcej
piła nożna CLJ Młodszych U17 gr. B - wiosna
Lech Poznań - AP Reissa Poznań 2 - 1 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
MMTS Kwidzyn - Azoty Puławy 28 - 26 więcej
piłka ręczna Puchar Polski Kobiet
SPR Pogoń Szczecin - Energa AZS Koszalin 21 - 19 więcej
28 marzec
piła nożna WLJ Młodszych II etap
Orzeł 2010 Wałcz - Gavia Choszczno 6 - 0 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Arka Gdynia - Energa Wybrzeże Gdańsk 34 - 42 więcej
29 marzec
LBO 2012 - Wałcz więcej
koszykówka Energa Basket Liga
King Wilki Morskie Szczecin - TBV Start Lublin 72 - 75 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Górnik Zabrze - Cracovia Kraków 0 - 1 więcej
Lechia Gdańsk - Piast Gliwice 2 - 0 więcej
Wisła Płock - Zagłębie Lubin 0 - 1 więcej
piła nożna II liga
Znicz Pruszków - Ruch Chorzów 1 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Bałtyk Gdynia - Chemik Bydgoszcz 1 - 0 więcej
piła nożna CLJ Trampkarzy U15 gr. B - wiosna
Bałtyk Koszalin - Lechia Gdańsk 1 - 0 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Energa MKS Kalisz 27 - 22 więcej
30 marzec
X Wałecki Maraton MTB więcej
LBO 2012- grupa świdwińska więcej
koszykówka Energa Basket Liga
Anwil Włocławek - MKS Dąbrowa Górnicza 77 - 79 więcej
Trefl Sopot - Polpharma Starogard Gd. 82 - 71 więcej
Legia Warszawa - AZS Koszalin 79 - 69 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Arka Gdynia - Śląsk Wrocław 0 - 2 więcej
Korona Kielce - Lech Poznań 0 - 0 więcej
Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec 0 - 2 więcej
piła nożna II liga
ROW 1964 Rybnik - Siarka Tarnobrzeg 1 : 1 więcej
Stal Stalowa Wola - Skra Częstochowa 1 : 4 więcej
Rozwój Katowice - GKS Bełchatów 0 : 0 więcej
Olimpia Elbląg - Olimpia Grudziądz 0 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Wda Świecie - Świt Szczecin 0 - 3 więcej
Sokół Kleczew - Lech II Poznań 2 - 3 więcej
Mieszko Gniezno - Gwardia Koszalin 4 - 1 więcej
KP Starogard Gdański - Polonia Środa Wlkp. 1 - 1 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Wierzyca Pelplin 1 - 0 więcej
KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Jarota Jarocin 1 - 0 więcej
Bałtyk Koszalin - Pogoń II Szczecin 1 - 4 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Vineta Wolin - Chemik Police 1 - 3 więcej
Orzeł Wałcz - Gryf Kamień Pomorski 1 - 2 więcej
Morzycko Moryń - Hutnik Szczecin 1 - 2 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Olimp Gościno 2 - 2 więcej
Ina Goleniów - Pogoń Połczyn Zdrój 0 - 0 więcej
Gryf Polanów - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 - 3 więcej
GKS Leśnik Manowo - MKP Szczecinek 0 - 2 więcej
Błękitni II Stargard - Sparta Węgorzyno 1 - 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
Sokół Pyrzyce - Jeziorak Szczecin 1 - 1 więcej
Ogniwo Babinek - Mierzynianka Mierzyn 1 - 0 więcej
Flota Świnoujście - Stal Szczecin 1 - 2 więcej
Osadnik Myślibórz - Iskra Golczewo 1 - 1 więcej
Światowid 63 Łobez - Zorza Dobrzany 2 - 4 więcej
Odra Chojna - Piast Chociwel 1 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płn
Arkonia Szczecin - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 - 2 więcej
Mewa Resko - Polonia Płoty 4 - 1 więcej
Fala Międzyzdroje - Orzeł Łoźnica 3 - 4 więcej
Wicher Brojce - Jantar Dziwnów 4 - 3 więcej
Dąb Dębice - Masovia Maszewo 0 - 0 więcej
Pomorzanin Nowogard - KP Przecław 3 - 0 więcej
Błękitni Trzygłów - OKS Center MD Goleniów 8 - 2 więcej
Sparta Gryfice - Ehrle Dobra Szczecińska 7 - 2 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
Klon Krzęcin - Kłos Pełczyce 1 - 3 więcej
SCRS Barlinek - Zieloni Zielin 0 - 0 więcej
Drawa Drawno - Stal Lipiany 0 - 4 więcej
Unia Dolice - Energetyk Gryfino 5 - 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
Bałtyk Gostyń - Sowianka Sowno 2 - 4 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Sarmata Dobra 5 - 3 więcej
Promień Mosty - Pionier Żarnowo 1 - 3 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
Orzeł Pęzino - Zorza Tychowo 8 - 0 więcej
Czarni Marianowo - Orzeł Grzędzice 0 - 7 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
Wołczkowo-Bezrzecze - Czarni 44 Szczecin 3 - 2 więcej
Zootechnik Kołbacz - Vielgovia Szczecin 1 - 2 więcej
Hanza Goleniów - Znicz Niedźwiedź 3 - 3 więcej
Tanowia Tanowo - Grot Gardno 4 - 2 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 6
Wicher Przelewice - Błyskawica Kluki 1 - 0 więcej
Pomorzanin Cychry - Santos Sarbinowo 1 - 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
Wisła Kraków - Lech Poznań 2 - 0 więcej
Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin 3 : 2 więcej
FCB Escola Varsovia - Motor Lublin 0 - 0 więcej
Korona Kielce - Jagiellonia Białystok 3 - 1 więcej
Ruch Chorzów - Cracovia Kraków 2 - 1 więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 3
Polonia Gryfino - Sokół Różańsko 5 - 0 więcej
piła nożna III liga kobiet
Hetman Recz - Błękitni Stargard 1 - 4 więcej
piła nożna Ekstraklasa fustalu
AZS UG Gdańsk - Red Devils Chojnice 2 - 3 więcej
MOKS Słoneczny Stok Białystok - AZS UŚ Katowice 1 - 2 więcej
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice - Piast Gliwice 3 - 0 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 2
Derby Karścino - Wicher Rąbino 2 - 2 więcej
piła nożna II liga PLO
Mechanik Bobolice - Sokół St. Dąbrowa 1 - 1 więcej
Darłovia Darłowo - Pamet Świdwin 3 - 2 więcej
Bizon Cerkwica - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 - 3 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Maxtrans-Sokół Karlino 0 - 4 więcej
piła nożna WLJ Starszych II etap
AP Kotwica Kołobrzeg - Gwardia Koszalin 3 - 4 więcej
Arkonia Szczecin - SALOS Szczecin 0 - 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Koszalińska
Calisia Kalisz Pomorski - Iskra Białogard 0 - 2 więcej
Spójnia Świdwin - Sława Sławno 1 - 1 więcej
Saturn Mielno - Mechanik Bobolice 5 - 2 więcej
Jedność-Ikar Krosino - Astra Ustronie Morskie 0 - 3 więcej
Błonie Barwice - Darłovia Darłowo 0 : 4 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Olimp Złocieniec 3 - 2 więcej
Wieża Postomino - Kotwica II Kołobrzeg 2 - 0 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Lech Czaplinek 3 - 1 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płn
Wrzos Wrzosowo - Zefir Wyszewo 0 - 1 więcej
Fala ABFrost Gąski - Bajgiel Będzino 0 - 12 więcej
Strong Zielenica - Radew Białogórzyno 0 - 0 więcej
Płomień Myślino - Arkadia Malechowo 4 - 4 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płd
Sad Chwiram - Hubertus Biały Bór 2 - 1 więcej
Głaz Tychowo - Santos Kłębowiec 1 - 0 więcej
Redłovia Redło - Mechanik Turowo 3 - 3 więcej
Zawisza Grzmiąca - Grom Szwecja 7 - 4 więcej
Wiarus Żółtnica - Mirstal Mirosławiec 4 - 1 więcej
Pionier 95 Borne Sulinowo - Sokół Suliszewo 1 - 1 więcej
piła nożna WLJ Młodszych II etap
Akademia Pogoń Szczecin - Prawobrzeże Szczecin 7 - 0 więcej
piła nożna CLJ Młodszych U17 gr. B - wiosna
Pogoń Szczecin - Warta Poznań 2 - 3 więcej
piła nożna CLJ Trampkarzy U15 gr. B - wiosna
AP Reissa Poznań - Warta Poznań 2 - 0 więcej
Lech Poznań - Akademia Pogoń Szczecin 0 - 1 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Sandra SPA Pogoń Szczecin - Stal Mielec 28 - 31 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
Sambor Tczew - Stal Gorzów 27 : 39 więcej
Sokół Kościerzyna - Gwardia Koszalin 27 : 26 więcej
Jurand Ciechanów - Nielba Wągrowiec 34 : 47 więcej
SMS Gdańsk - GKS Żukowo 26 : 37 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
MOSiR Kętrzyn - SMS II Gdańsk 34 : 33 więcej
Szczypiorniak Gniezno - KPR Gryfino 31 - 28 więcej
AZS UKW Bydgoszcz - MKS Grudziądz 27 : 34 więcej
Jeziorak Iława - Szczypiorniak Olsztyn 34 : 25 więcej
MLKS Borowiak Czersk - MKS Brodnica 27 : 37 więcej
SKPR USAR Kwidzyn - Tytani Wejherowo 34 : 27 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet o miejsca 1-6
Energa AZS Koszalin - MKS Lublin 21 - 24 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet o miejsca 7-12
KPR Jelenia Góra - Piotrcovia Piotrków Tryb. 27 - 22 więcej
Ruch Chorzów - UKS PCM Kościerzyna 628 - 528 więcej
31 marzec
Zachodnia Liga MTB: Dębno więcej
Rewalskie Piekło Północy więcej
Liga Żaków KOZPN - gr.białogardzka więcej
Liga Żaków KOZPN - grupa sławieńska więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Jamalex Polonia 1912 Leszno - Biofarm Basket Poznań 86 : 96 więcej
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Energa Kotwica Kołobrzeg 70 : 68 więcej
AZS AGH Kraków - Pogoń Prudnik 76 : 65 więcej
KS Księżak Syntex Łowicz - STK Czarni Słupsk 76 : 91 więcej
SKK Siedlce - Enea Astoria Bydgoszcz 81 : 82 więcej
GKS Tychy - WKK Wrocław 80 : 58 więcej
FutureNet Śląsk Wrocław - Rawlplug Sokół Łańcut 105 : 71 więcej
Elektrobud-Investment Pruszków - Polfarmex Kutno 58 : 80 więcej
koszykówka Energa Basket Liga
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - Asseco Arka Gdynia 65 : 75 więcej
Miasto Szkła Krosno - HydroTruck Radom 76 : 92 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok 0 : 0 więcej
Wisła Kraków - Legia Warszawa 4 : 0 więcej
piła nożna II liga
Górnik Łęczna - Widzew Łódź 0 : 0 więcej
Elana Toruń - Błękitni Stargard 2 : 1 więcej
Gryf Wejherowo - Radomiak Radom 0 : 3 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Radunia Stężyca - Górnik Konin 3 : 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Rasel Dygowo - Sokół Karlino 2 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
Dąb Dębno - Biali Sądów 1 : 1 więcej
Gavia Choszczno - Iskierka Szczecin 0 : 6 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
Polonia Giżyn - Piast Karsko 0 : 2 więcej
Sęp Brzesko - Ina Ińsko 2 : 2 więcej
Czcibor Cedynia - Orkan Suchań 3 : 3 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
Jastrząb Łosośnica - Bizon Cerkwica 3 : 5 więcej
Korona Stuchowo - Zalew Stepnica 3 : 0 więcej
Radowia Radowo Małe - Znicz Wysoka Kamieńska 4 : 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
Zjednoczeni Kobylanka - WODR Barzkowice 3 : 0 więcej
Polski Cukier Kluczevia II St. - Rolpol Chlebowo 3 : 1 więcej
Orkan Dalewo - Orzeł Małkocin 1 : 0 więcej
Saturn Szadzko - Dąbrovia Stara Dąbrowa 1 : 4 więcej
Unia Stargard - Płomień Lisowo 3 : 3 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
Zryw Kołbaskowo - Kasta Szczecin-Majowe 6 : 7 więcej
Leśnik Kliniska - Chemik II Police 1 : 6 więcej
Aquila Szczecin - Odrzanka Radziszewo 3 : 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
LUKS Krzywin - Czarni Fiege Lubanowo 0 : 2 więcej
Chrobry Lisie Pole - Mieszko Mieszkowice 1 : 1 więcej
Łabędź Widuchowa - Korona Klępicz 8 : 1 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Czarni Czarnówko 7 : 0 więcej
Zjednoczeni Kurzycko - Piast Piaseczno 2 : 2 więcej
Rurzyca Nawodna - Witniczanka Witnica 2 : 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 5
Iskra Pomień - Piast Kolin 3 : 3 więcej
Remor Recz - Orzeł Bierzwnik 1 : 3 więcej
Sokół Sokoliniec - Iskra Warszyn 0 : 2 więcej
Ina Nadarzyn - Błękitni Sarnik 12 : 0 więcej
Iskra Lutówko - Jedność Przewłoki 5 : 0 więcej
Pomorzanin Zamęcin - Koral Mostkowo 1 : 8 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 6
Bryza Reńsko - Unia Swochowo 6 : 5 więcej
GKS Golenice - Mechanik Warnice 0 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
Górnik Zabrze - Elana Toruń 3 : 1 więcej
GKS Bełchatów - Zagłębie Lubin 0 : 2 więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 1
Jantar II Dziwnów - Zieloni Wyszobór 10 : 0 więcej
Lotnik Czarne - Światowid 63 II Łobez 1 : 3 więcej
Gardominka Mechowo - Sparta II Gryfice 2 : 4 więcej
Orzeł Mrzeżyno - Prawobrzeże II Świnoujście 7 : 4 więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 2
Dęby Rogowo - Orkan II Suchań 4 : 3 więcej
Zjednoczeni Wapnica - Zenit Koszewo 6 : 3 więcej
Ogniwo Dzwonowo - Sparta Skalin 2 : 3 więcej
Podlesie Sowno - Sokół II Pyrzyce 5 : 2 więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 3
Tywa Swobnica - Zryw Góralice 4 : 2 więcej
Ogniwo II Babinek - Iskra II Banie 0 : 4 więcej
Sekwoja Brwice - Wicher Steklno 4 : 5 więcej
piła nożna III liga kobiet
Energetyk Junior Gryfino - Olimpia III Szczecin 3 : 2 więcej
piła nożna Ekstraklasa fustalu
Clearex Chorzów - FC Toruń 3 : 1 więcej
Rekord Bielsko-Biała - Gatta Zduńska Wola 6 : 0 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 1
Derby Gwiazdowo - Płomień Jeżyczki 3 : 0 więcej
Gryf II Polanów - KS Skibno 5 : 1 więcej
KS Sieciemin - Olympic Warszkowo 5 : 1 więcej
Darpol Barzowice - Pogoń Noskowo 2 : 2 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 2
Huragan Bierzwnica - Płomień Pobłocie Wlk. 3 : 4 więcej
Gryf Dobrowo - Syrena-Grot Rymań 2 : 3 więcej
Grot Gorawino - Sokół Lulewice 2 : 2 więcej
Jantar Siemyśl - Przysz. Dla Młodzieży Rusinowo 9 : 0 więcej
Mustang Korzystno - Wicher Mierzym 0 : 3 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 3
SP Wilcze Laski - Drzewiarz Krosino 1 : 2 więcej
Błękitni Gonne Małe - Błękitni-Grodzisko Ostre Bardo 16 : 2 więcej
Mechanik II / Iskra Bobolice - KS Gwda Wielka 1 : 1 więcej
Pogoń Wierzchowo - Hajka Zegrze Pomorskie 0 : 0 więcej
Grom Świelino - Sokół Spore 0 : 3 więcej
piła nożna II liga PLO
STLA Kacper-Sport Szczecinek - Lech Czaplinek 6 : 3 więcej
piła nożna WLJ Starszych II etap
Energetyk Gryfino - Kotwica Kołobrzeg 1 : 2 więcej
Chemik Police - Akademia MKP Szczecinek 0 : 2 więcej
Świt Szczecin - Stal Szczecin 1 : 1 więcej
piła nożna Sparingi
  Pogoń Wierzchowo - KS Gwda Wielka więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płn
Pomorzanin Sławoborze - Passat Bukowo Morskie 7 : 1 więcej
Resko Karcino - LZS Kowalewice 1 : 4 więcej
Błękitni Stary Jarosław - Victoria Sianów 2 : 1 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płd
Orzeł Łubowo - Drzewiarz Świerczyna 2 : 1 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 1
Wrzos Wrześnica - Błękitni Tychowo 0 : 0 więcej
piła nożna WLJ Młodszych II etap
Vineta Wolin - Gwardia Koszalin 2 : 1 więcej
Chemik Police - Football Academy Szczecin 1 : 2 więcej
Stal Szczecin - Świt Szczecin 2 : 0 więcej
SALOS Szczecin - Arkonia Szczecin 1 : 1 więcej
Błękitni Stargard - Bałtyk Koszalin 0 : 3 więcej
piła nożna CLJ Młodszych U17 gr. B - wiosna
Gryf Słupsk - Błękitni Wronki 0 : 6 więcej
AP Reissa Poznań - Arka Gdynia 2 : 3 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Gwardia Opole - NMC Górnik Zabrze 26 : 23 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
Warmia Olsztyn - MKS Mazur Sierpc 24 : 21 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
AZS UMK Toruń - Latocha Agropom Gniew 36 : 33 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet o miejsca 1-6
Zagłębie Lubin - Start Elbląg 27k : 27 więcej
SPR Pogoń Szczecin - KPR Kobierzyce 29 : 29k więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni marzec 2019 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
dzisiejsze newsy
piłka nożna/Ekstraklasa: 1
 
top komentarze
newsy:
12 » Majewski odchodzi z Pog »
4 » SPR Pogoń Szczecin znik »
3 » Trzy treningi dziennie
2 » Fojut został Nafciarzem
2 » PGE sponsorem Spójni
2 » Plan przygotowań Błękit »
1 » Drugie miejsce Liska
1 » Startują Igrzyska Europ »
1 » Awanse w sezonie 2018/2 »
1 » Lisek z minimum na Igrz »
mecze:
96 » Iskierka Szczecin-Biali »
84 » Kotwica Kołobrzeg-Gward »
81 » Pomorzanin Nowogard-Pol »
78 » Syrena-Grot Rymań-Grot  »
61 » Orzeł Wałcz-Polski Cuki »
40 » Dąb Dębno-Stal Szczecin
36 » Iskra Banie-Orzeł Bierz »
32 » Orzeł Pęzino-Prawobrzeż »
27 » Pogoń Połczyn Zdrój-Hut »
26 » Bałtyk Gostyń-Jastrząb  »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 3
aszef kubranator
Owsinhoo
gości: 679
statystyki portalu
• drużyn: 2773
• imprez: 115408
• newsów: 71863
• użytkowników: 70017
• komentarzy: 1077718
• zdjęć: 777133
• relacji: 37992
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies