ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
skryba1213
co ? gdzie ? kiedy ? - marzec 2019
dodaj sparing
pokaż:
01 marzec
piłka ręczna Superliga mężczyzn
18:30  Zagłębie Lubin - KS SPR Chrobry Głogów więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
18:00  Grot Budowlani Łódź - E.Leclerc Radomka Radom więcej
17:30  Energa MKS Kalisz - Enea PTPS Piła więcej
02 marzec
Finał XX edycji Kamieńskiej Amatorskiej Ligi Futsalu więcej
V Turniej halowy Żołnierzom Wyklętym więcej
Turniej Piłki Nożnej Oldbojów o Puchar Burmistrza Lipian więcej
koszykówka I liga koszykarzy
  SKK Siedlce - Biofarm Basket Poznań więcej
  FutureNet Śląsk Wrocław - Pogoń Prudnik więcej
  Polfarmex Kutno - Enea Astoria Bydgoszcz więcej
  Jamalex Polonia 1912 Leszno - AZS AGH Kraków więcej
  GKS Tychy - Energa Kotwica Kołobrzeg więcej
  Elektrobud-Investment Pruszków - STK Czarni Słupsk więcej
  KS Księżak Syntex Łowicz - Górnik Trans.eu Wałbrzych więcej
  Rawlplug Sokół Łańcut - WKK Wrocław więcej
koszykówka Energa Basket Liga
15:00  Legia Warszawa - Trefl Sopot więcej
17:00  Spójnia Stargard - Anwil Włocławek więcej
18:00  Miasto Szkła Krosno - King Wilki Morskie Szczecin więcej
19:00  GTK Gliwice - TBV Start Lublin więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
  AZS UMK Toruń - Basket II Suchy Las więcej
  MKK Gniezno - Decka Pelplin więcej
17:00  Sokół Międzychód - Tarnovia Basket Tarnowo Podg. więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
  Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze więcej
  Lech Poznań - Arka Gdynia więcej
  Legia Warszawa - Miedź Legnica więcej
  Piast Gliwice - Śląsk Wrocław więcej
  Wisła Płock - Cracovia Kraków więcej
  Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk więcej
  Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce więcej
piła nożna II liga
  Górnik Łęczna - Resovia Rzeszów więcej
  ROW 1964 Rybnik - Elana Toruń więcej
  Gryf Wejherowo - Widzew Łódź więcej
  Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard więcej
  Znicz Pruszków - Pogoń Siedlce więcej
  Rozwój Katowice - Siarka Tarnobrzeg więcej
  Olimpia Elbląg - Radomiak Radom więcej
  GKS Bełchatów - Ruch Chorzów więcej
piła nożna Puchar Polski KOZPN
13:00  Olimp Złocieniec - Gwardia Koszalin więcej
13:00  Darłovia Darłowo - Rasel Dygowo więcej
piła nożna Ekstraklasa fustalu
  Rekord Bielsko-Biała - Piast Gliwice więcej
  Pogoń '04 Szczecin - AZS UŚ Katowice więcej
  AZS UG Gdańsk - Red Dragons Pniewy więcej
  FC Toruń - Red Devils Chojnice więcej
  Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice - Clearex Chorzów więcej
piła nożna Sparingi
17:00  Orzeł Łubowo - KS Gwda Wielka więcej
17:00  Orzeł Łubowo - KS Gwda Wielka więcej
  Polonia Płoty - Korona Stuchowo więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
18:30  Energa MKS Kalisz - Gwardia Opole więcej
18:00  Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Sandra SPA Pogoń Szczecin więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
  Korona Handball Kielce - KPR Kobierzyce więcej
  MKS Lublin - Zagłębie Lubin więcej
  Piotrcovia Piotrków Tryb. - KPR Jelenia Góra więcej
  Energa AZS Koszalin - SPR Pogoń Szczecin więcej
  UKS PCM Kościerzyna - Arka Gdynia więcej
  Ruch Chorzów - Start Elbląg więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
  Stal Gorzów - GKS Żukowo więcej
  MKS Mazur Sierpc - Meble Wójcik Elbląg więcej
  Gwardia Koszalin - SMS Gdańsk więcej
  Sambor Tczew - Jurand Ciechanów więcej
  Sokół Kościerzyna - Warmia Olsztyn więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
  Szczypiorniak Gniezno - Latocha Agropom Gniew więcej
  AZS UKW Bydgoszcz - MOSiR Kętrzyn więcej
  Jeziorak Iława - AZS UMK Toruń więcej
  MLKS Borowiak Czersk - SMS II Gdańsk więcej
  SKPR USAR Kwidzyn - KPR Gryfino więcej
  Tytani Wejherowo - MKS Grudziądz więcej
  MKS Brodnica - Szczypiorniak Olsztyn więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
  Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz - DPD Legionovia Legionowo więcej
  #Volley Wrocław - Chemik Police więcej
  KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - ŁKS Commercecon Łódź więcej
siatkówka Plus Liga
  GKS Katowice - MKS Będzin więcej
  Cerrad Czarni Radom - PGE Skra Bełchatów więcej
  Aluron Virtu Warta Zawiercie - Zaksa Kędzierzyn-Koźle więcej
  Onico Warszawa - Trefl Gdańsk więcej
  Cuprum Lubin - Indykpol AZS Olsztyn więcej
  Asseco Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel więcej
03 marzec
Tropem Wilczym Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych więcej
koszykówka Energa Basket Liga
15:00  MKS Dąbrowa Górnicza - Asseco Arka Gdynia więcej
17:00  HydroTruck Radom - Polski Cukier Toruń więcej
19:00  AZS Koszalin - Polpharma Starogard Gd. więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
13:00  Arka II Gdynia - Domino Inowrocław więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
15:30  Wisła Kraków - Pogoń Szczecin więcej
piła nożna Ekstraklasa fustalu
16:00  MOKS Słoneczny Stok Białystok - Gatta Zduńska Wola więcej
piła nożna Sparingi
  Sparta Skalin - Sokół Sokoliniec więcej
15:00  Lotnik Czarne - Sowianka Sowno więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
17:00  Stal Mielec - Energa Wybrzeże Gdańsk więcej
04 marzec
koszykówka Energa Basket Liga
19:00  Stelmet ENEA BC Zielona Góra - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
17:30  BKS Profi Credit Bielsko-Biała - Developres SkyRes Rzeszów więcej
05 marzec
koszykówka Energa Basket Liga
18:00  King Wilki Morskie Szczecin - Anwil Włocławek więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
18:00  Grot Budowlani Łódź - Enea PTPS Piła więcej
siatkówka Plus Liga
20:30  Trefl Gdańsk - Zaksa Kędzierzyn-Koźle więcej
06 marzec
koszykówka I liga koszykarzy
  FutureNet Śląsk Wrocław - AZS AGH Kraków więcej
08 marzec
koszykówka Energa Basket Liga
  Polski Cukier Toruń - Legia Warszawa więcej
  TBV Start Lublin - Polpharma Starogard Gd. więcej
  Asseco Arka Gdynia - Stelmet ENEA BC Zielona Góra więcej
  BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - GTK Gliwice więcej
  Trefl Sopot - Miasto Szkła Krosno więcej
  Anwil Włocławek - AZS Koszalin więcej
  Spójnia Stargard - Rosa Radom więcej
  King Wilki Morskie Szczecin - MKS Dąbrowa Górnicza więcej
09 marzec
Otwarte Mistrzostwa Polski Smoczych Łodzi na Basenie Szczecin 2019 więcej
koszykówka I liga koszykarzy
  WKK Wrocław - Polfarmex Kutno więcej
  SKK Siedlce - Energa Kotwica Kołobrzeg więcej
  Górnik Trans.eu Wałbrzych - AZS AGH Kraków więcej
  Biofarm Basket Poznań - KS Księżak Syntex Łowicz więcej
  Rawlplug Sokół Łańcut - Jamalex Polonia 1912 Leszno więcej
  Pogoń Prudnik - GKS Tychy więcej
  Enea Astoria Bydgoszcz - Elektrobud-Investment Pruszków więcej
  STK Czarni Słupsk - FutureNet Śląsk Wrocław więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
  Politechnika Gdańska - MKK Gniezno więcej
17:00  Decka Pelplin - Sokół Międzychód więcej
16:00  Tarnovia Basket Tarnowo Podg. - AZS UMK Toruń więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
  Arka Gdynia - Legia Warszawa więcej
  Cracovia Kraków - Zagłębie Sosnowiec więcej
  Górnik Zabrze - Piast Gliwice więcej
  Korona Kielce - Wisła Kraków więcej
  Lechia Gdańsk - Wisła Płock więcej
  Miedź Legnica - Lech Poznań więcej
  Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok więcej
piła nożna II liga
  GKS Bełchatów - Górnik Łęczna więcej
  Ruch Chorzów - Olimpia Grudziądz więcej
  Skra Częstochowa - Olimpia Elbląg więcej
  Radomiak Radom - Rozwój Katowice więcej
  Siarka Tarnobrzeg - Znicz Pruszków więcej
  Pogoń Siedlce - Stal Stalowa Wola więcej
  Błękitni Stargard - Gryf Wejherowo więcej
  Widzew Łódź - ROW 1964 Rybnik więcej
  Elana Toruń - Resovia Rzeszów więcej
piła nożna III liga gr. 2
  Jarota Jarocin - Wierzyca Pelplin więcej
14:00  Górnik Konin - Świt Szczecin więcej
Chemik Bydgoszcz - Wda Świecie 3 - 0 więcej
  Pogoń II Szczecin - Kotwica Kołobrzeg więcej
  Gwardia Koszalin - Radunia Stężyca więcej
  Polonia Środa Wlkp. - Bałtyk Gdynia więcej
  Lech II Poznań - Bałtyk Koszalin więcej
  KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Mieszko Gniezno więcej
  Sokół Kleczew - KP Starogard Gdański więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
14:00  Olimp Gościno - Pogoń Połczyn Zdrój więcej
12:00  Chemik Police - Hutnik Szczecin więcej
  Sokół Karlino - Vineta Wolin więcej
  Gryf Kamień Pomorski - Ina Goleniów więcej
  Sparta Węgorzyno - Morzycko Moryń więcej
  Intermarche-Rega Trzebiatów - Rasel Dygowo więcej
  MKP Szczecinek - Orzeł Wałcz więcej
  Polski Cukier Kluczevia Stargard - Błękitni II Stargard więcej
GKS Leśnik Manowo - Gryf Polanów 3 - 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
  Mierzynianka Mierzyn - Iskierka Szczecin więcej
  Piast Chociwel - Jeziorak Szczecin więcej
14:00  Zorza Dobrzany - Gavia Choszczno więcej
15:00  Osadnik Myślibórz - Dąb Dębno więcej
  Stal Szczecin - Odra Chojna więcej
  Ogniwo Babinek - Światowid 63 Łobez więcej
15:00  Flota Świnoujście - Iskra Golczewo więcej
16:00  Biali Sądów - Sokół Pyrzyce więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Koszalińska
14:00  Lech Czaplinek - Iskra Białogard więcej
14:00  Mechanik Bobolice - Calisia Kalisz Pomorski więcej
14:00  Astra Ustronie Morskie - Spójnia Świdwin więcej
14:00  Darłovia Darłowo - Wiekowianka Wiekowo więcej
14:00  Olimp Złocieniec - Saturn Mielno więcej
14:00  Kotwica II Kołobrzeg - Jedność-Ikar Krosino więcej
14:00  Korona Człopa - Błonie Barwice więcej
14:00  Wieża Postomino - Wybrzeże Biesiekierz więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płn
  Ehrle Dobra Szczecińska - KP Przecław więcej
  Masovia Maszewo - OKS Center MD Goleniów więcej
  Jantar Dziwnów - Błękitni Trzygłów więcej
  Orzeł Łoźnica - Pomorzanin Nowogard więcej
15:00  Polonia Płoty - Dąb Dębice więcej
  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Wicher Brojce więcej
  Sparta Gryfice - Fala Międzyzdroje więcej
  Arkonia Szczecin - Mewa Resko więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
  Kłos Pełczyce - Stal Lipiany więcej
  Błękit Pniewo - Energetyk Gryfino więcej
  Orkan Suchań - Unia Dolice więcej
  Ina Ińsko - Drawa Drawno więcej
  Zieloni Zielin - Czcibor Cedynia więcej
  Klon Krzęcin - Sęp Brzesko więcej
  SCRS Barlinek - Polonia Giżyn więcej
piła nożna Puchar Polski KOZPN
  Błonie Barwice - Kotwica Kołobrzeg więcej
  Zefir Wyszewo - GKS Leśnik Manowo więcej
  Pogoń Połczyn Zdrój - Olimp Gościno więcej
  Sokół Karlino - MKP Szczecinek więcej
  Lech Czaplinek - Bałtyk Koszalin więcej
  Lech Czaplinek - Kotwica II Kołobrzeg więcej
  Orzeł Wałcz - Gryf Polanów więcej
piła nożna Ekstraklasa fustalu
  Clearex Chorzów - Piast Gliwice więcej
  Gatta Zduńska Wola - Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice więcej
  AZS UŚ Katowice - Rekord Bielsko-Biała więcej
  Red Dragons Pniewy - MOKS Słoneczny Stok Białystok więcej
  Red Devils Chojnice - Pogoń '04 Szczecin więcej
  FC Toruń - AZS UG Gdańsk więcej
piła nożna WLJ Młodszych II etap
  AP Kotwica Kołobrzeg - Orzeł Wałcz więcej
  Chemik Police - SALOS Szczecin więcej
  Football Academy Szczecin - Akademia Pogoń Szczecin więcej
  FASE II Szczecin - Barlinecka Akademia Futbolu więcej
  Arkonia Szczecin - Stal Szczecin więcej
  Prawobrzeże Szczecin - Błękitni Stargard więcej
  Energetyk Gryfino - Vineta Wolin więcej
  Świt Szczecin - Gavia Choszczno więcej
  Bałtyk Koszalin - Gwardia Koszalin więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
  Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Zagłębie Lubin więcej
  Sandra SPA Pogoń Szczecin - MMTS Kwidzyn więcej
  PGE Vive Kielce - Orlen Wisła Płock więcej
  Arka Gdynia - Azoty Puławy więcej
  NMC Górnik Zabrze - Energa MKS Kalisz więcej
  Gwardia Opole - Stal Mielec więcej
  Energa Wybrzeże Gdańsk - KS SPR Chrobry Głogów więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
  Ruch Chorzów - Korona Handball Kielce więcej
  Start Elbląg - UKS PCM Kościerzyna więcej
  SPR Pogoń Szczecin - Piotrcovia Piotrków Tryb. więcej
  KPR Jelenia Góra - MKS Lublin więcej
  Zagłębie Lubin - KPR Kobierzyce więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
  Szczypiorniak Olsztyn - Tytani Wejherowo więcej
  MKS Grudziądz - SKPR USAR Kwidzyn więcej
  Latocha Agropom Gniew - MKS Brodnica więcej
  KPR Gryfino - MLKS Borowiak Czersk więcej
  AZS UMK Toruń - AZS UKW Bydgoszcz więcej
  MOSiR Kętrzyn - Szczypiorniak Gniezno więcej
  SMS II Gdańsk - Jeziorak Iława więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
18:00  Enea PTPS Piła - BKS Profi Credit Bielsko-Biała więcej
siatkówka Plus Liga
  Chemik Bydgoszcz - Asseco Resovia Rzeszów więcej
  Jastrzębski Węgiel - Cuprum Lubin więcej
  Indykpol AZS Olsztyn - Onico Warszawa więcej
  Trefl Gdańsk - Aluron Virtu Warta Zawiercie więcej
  Zaksa Kędzierzyn-Koźle - Cerrad Czarni Radom więcej
  PGE Skra Bełchatów - GKS Katowice więcej
10 marzec
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
13:00  Trefl II Sopot - Arka II Gdynia więcej
14:00  Basket II Suchy Las - Ogniwo Polbit Szczecin więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
15:30  Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
14:00  Piast Karsko - Świt Barnimie więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
12:00  Górnik Łęczna - UKS SMS Łódź więcej
15:00  Medyk Konin - AZS PSW Biała Podlaska więcej
15:00  AZS Wrocław - Polonia Poznań więcej
  Olimpia Szczecin - GKS Katowice więcej
  AZS PWSZ Wałbrzych - Czarni Sosnowiec więcej
  Mitech Żywiec - AZS UJ Kraków więcej
piła nożna Sparingi
  Hubertus Biały Bór - KS Gwda Wielka więcej
  Sława Choszczno - Sokół Sokoliniec więcej
11 marzec
siatkówka Plus Liga
  Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów więcej
12 marzec
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
18:00  KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Energa MKS Kalisz więcej
13 marzec
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
18:15  MKK Gniezno - Trefl II Sopot więcej
18:00  SMS Władysławowo - Domino Inowrocław więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
11:30  AZS UJ Kraków - Górnik Łęczna więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
  Zagłębie Lubin - Energa Wybrzeże Gdańsk więcej
  KS SPR Chrobry Głogów - Gwardia Opole więcej
  Stal Mielec - NMC Górnik Zabrze więcej
  Energa MKS Kalisz - Arka Gdynia więcej
  Azoty Puławy - PGE Vive Kielce więcej
  Orlen Wisła Płock - Sandra SPA Pogoń Szczecin więcej
  MMTS Kwidzyn - Piotrkowianin Piotrków Tryb. więcej
14 marzec
koszykówka Energa Basket Liga
  King Wilki Morskie Szczecin - Stelmet ENEA BC Zielona Góra więcej
  Polski Cukier Toruń - Miasto Szkła Krosno więcej
  GTK Gliwice - Asseco Arka Gdynia więcej
  Legia Warszawa - Spójnia Stargard więcej
  Anwil Włocławek - Rosa Radom więcej
  MKS Dąbrowa Górnicza - Trefl Sopot więcej
  AZS Koszalin - TBV Start Lublin więcej
  Polpharma Starogard Gd. - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. więcej
16 marzec
koszykówka I liga koszykarzy
  AZS AGH Kraków - Biofarm Basket Poznań więcej
  SKK Siedlce - Pogoń Prudnik więcej
  FutureNet Śląsk Wrocław - Enea Astoria Bydgoszcz więcej
  Jamalex Polonia 1912 Leszno - Górnik Trans.eu Wałbrzych więcej
  Polfarmex Kutno - Rawlplug Sokół Łańcut więcej
  GKS Tychy - STK Czarni Słupsk więcej
  Elektrobud-Investment Pruszków - WKK Wrocław więcej
  KS Księżak Syntex Łowicz - Energa Kotwica Kołobrzeg więcej
piła nożna II liga
  Górnik Łęczna - Elana Toruń więcej
  Resovia Rzeszów - Widzew Łódź więcej
  ROW 1964 Rybnik - Błękitni Stargard więcej
  Gryf Wejherowo - Pogoń Siedlce więcej
  Stal Stalowa Wola - Siarka Tarnobrzeg więcej
  Znicz Pruszków - Radomiak Radom więcej
  Rozwój Katowice - Skra Częstochowa więcej
  Olimpia Elbląg - Ruch Chorzów więcej
  Olimpia Grudziądz - GKS Bełchatów więcej
piła nożna III liga gr. 2
Wda Świecie - Górnik Konin 0 - 3 więcej
  Sokół Kleczew - Jarota Jarocin więcej
  Radunia Stężyca - Pogoń II Szczecin więcej
  Mieszko Gniezno - Lech II Poznań więcej
  KP Starogard Gdański - KKS Włókniarz 1925 Kalisz więcej
  Kotwica Kołobrzeg - Chemik Bydgoszcz więcej
  Bałtyk Koszalin - Polonia Środa Wlkp. więcej
  Bałtyk Gdynia - Gwardia Koszalin więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
  Vineta Wolin - Hutnik Szczecin więcej
  Rasel Dygowo - Sparta Węgorzyno więcej
  Orzeł Wałcz - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
  Morzycko Moryń - Gryf Kamień Pomorski więcej
  Ina Goleniów - Sokół Karlino więcej
Gryf Polanów - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 - 3 więcej
  GKS Leśnik Manowo - Olimp Gościno więcej
  Chemik Police - Pogoń Połczyn Zdrój więcej
  Błękitni II Stargard - MKP Szczecinek więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
16:00  Sokół Pyrzyce - Iskierka Szczecin więcej
16:00  Odra Chojna - Osadnik Myślibórz więcej
11:00  Jeziorak Szczecin - Biali Sądów więcej
16-03 14:00  Iskra Golczewo - Ogniwo Babinek 0 0 0
15:00  Flota Świnoujście - Mierzynianka Mierzyn więcej
  Dąb Dębno - Zorza Dobrzany więcej
  Gavia Choszczno - Piast Chociwel więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płn
  Arkonia Szczecin - Ehrle Dobra Szczecińska więcej
  Mewa Resko - Sparta Gryfice więcej
  Fala Międzyzdroje - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
  Wicher Brojce - Polonia Płoty więcej
  Dąb Dębice - Orzeł Łoźnica więcej
  Pomorzanin Nowogard - Jantar Dziwnów więcej
  Błękitni Trzygłów - Masovia Maszewo więcej
  OKS Center MD Goleniów - KP Przecław więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
  SCRS Barlinek - Kłos Pełczyce więcej
  Polonia Giżyn - Klon Krzęcin więcej
  Sęp Brzesko - Zieloni Zielin więcej
  Świt Barnimie - Ina Ińsko więcej
  Drawa Drawno - Orkan Suchań więcej
  Unia Dolice - Błękit Pniewo więcej
  Energetyk Gryfino - Stal Lipiany więcej
piła nożna Ekstraklasa fustalu
  Gatta Zduńska Wola - Clearex Chorzów więcej
  Piast Gliwice - AZS UŚ Katowice więcej
  Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice - Red Dragons Pniewy więcej
  Rekord Bielsko-Biała - Red Devils Chojnice więcej
  MOKS Słoneczny Stok Białystok - FC Toruń więcej
  Pogoń '04 Szczecin - AZS UG Gdańsk więcej
piła nożna Sparingi
  Zawisza Grzmiąca - KS Gwda Wielka więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
  MMTS Kwidzyn - Zagłębie Lubin więcej
  Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Orlen Wisła Płock więcej
  Sandra SPA Pogoń Szczecin - Azoty Puławy więcej
  PGE Vive Kielce - Energa MKS Kalisz więcej
  Arka Gdynia - Stal Mielec więcej
  NMC Górnik Zabrze - KS SPR Chrobry Głogów więcej
  Gwardia Opole - Energa Wybrzeże Gdańsk więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
  Korona Handball Kielce - Zagłębie Lubin więcej
  KPR Kobierzyce - KPR Jelenia Góra więcej
  MKS Lublin - SPR Pogoń Szczecin więcej
  Energa AZS Koszalin - Start Elbląg więcej
  UKS PCM Kościerzyna - Ruch Chorzów więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
  Sokół Kościerzyna - Stal Gorzów więcej
  Warmia Olsztyn - Sambor Tczew więcej
  Jurand Ciechanów - Gwardia Koszalin więcej
  SMS Gdańsk - MKS Mazur Sierpc więcej
  Meble Wójcik Elbląg - Nielba Wągrowiec więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
  MLKS Borowiak Czersk - MKS Grudziądz więcej
  MOSiR Kętrzyn - Latocha Agropom Gniew więcej
  Szczypiorniak Gniezno - AZS UMK Toruń więcej
  AZS UKW Bydgoszcz - SMS II Gdańsk więcej
  Jeziorak Iława - KPR Gryfino więcej
  SKPR USAR Kwidzyn - Szczypiorniak Olsztyn więcej
  Tytani Wejherowo - MKS Brodnica więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
  #Volley Wrocław - Developres SkyRes Rzeszów więcej
  DPD Legionovia Legionowo - BKS Profi Credit Bielsko-Biała więcej
  Energa MKS Kalisz - Grot Budowlani Łódź więcej
  Enea PTPS Piła - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski więcej
  E.Leclerc Radomka Radom - Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz więcej
  ŁKS Commercecon Łódź - Chemik Police więcej
siatkówka Plus Liga
  MKS Będzin - Chemik Bydgoszcz więcej
  GKS Katowice - Zaksa Kędzierzyn-Koźle więcej
  Cerrad Czarni Radom - Trefl Gdańsk więcej
  Aluron Virtu Warta Zawiercie - Indykpol AZS Olsztyn więcej
  Onico Warszawa - Jastrzębski Węgiel więcej
  Cuprum Lubin - Asseco Resovia Rzeszów więcej
17 marzec
XXXIII Bieg Zaślubin więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
  Domino Inowrocław - Trefl II Sopot więcej
  Noteć Inowrocław - Basket II Suchy Las więcej
18:00  Ogniwo Polbit Szczecin - Tarnovia Basket Tarnowo Podg. więcej
  AZS UMK Toruń - Decka Pelplin więcej
  Sokół Międzychód - Politechnika Gdańska więcej
  MKK Gniezno - SMS Władysławowo więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
  Jagiellonia Białystok - Korona Kielce więcej
  Lech Poznań - Górnik Zabrze więcej
  Legia Warszawa - Śląsk Wrocław więcej
  Piast Gliwice - Miedź Legnica więcej
  Wisła Kraków - Cracovia Kraków więcej
  Wisła Płock - Pogoń Szczecin więcej
  Zagłębie Lubin - Arka Gdynia więcej
  Zagłębie Sosnowiec - Lechia Gdańsk więcej
piła nożna III liga gr. 2
14:00  Świt Szczecin - Wierzyca Pelplin więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
17-03 13:00  Światowid 63 Łobez - Stal Szczecin 0 0 0
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
14:00  Czcibor Cedynia - Piast Karsko więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
  Jastrząb Łosośnica - Orzeł Prusinowo więcej
  Prawobrzeże Świnoujście - Sowianka Sowno więcej
  Korona Stuchowo - Bizon Cerkwica więcej
  Radowia Radowo Małe - Sarmata Dobra więcej
  Promień Mosty - Zalew Stepnica więcej
  Pionier Żarnowo - Znicz Wysoka Kamieńska więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
  Czarni Marianowo - Zorza Tychowo więcej
  Polski Cukier Kluczevia II St. - WODR Barzkowice więcej
  Orkan Dalewo - Orzeł Grzędzice więcej
  Saturn Szadzko - Rolpol Chlebowo więcej
  Unia Stargard - Orzeł Małkocin więcej
  Płomień Lisowo - Dąbrovia Stara Dąbrowa więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
  Wołczkowo-Bezrzecze - Zootechnik Kołbacz więcej
  Zryw Kołbaskowo - Czarni 44 Szczecin więcej
  Hanza Goleniów - Vielgovia Szczecin więcej
  Leśnik Kliniska - Kasta Szczecin-Majowe więcej
  Tanowia Tanowo - Znicz Niedźwiedź więcej
  Aquila Szczecin - Chemik II Police więcej
  Odrzanka Radziszewo - Grot Gardno więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
  Chrobry Lisie Pole - Iskra Banie więcej
  Łabędź Widuchowa - Czarni Lubanowo więcej
  Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Mieszko Mieszkowice więcej
  Zjednoczeni Kurzycko - Korona Klępicz więcej
  Rurzyca Nawodna - Czarni Czarnówko więcej
  Witniczanka Witnica - Piast Piaseczno więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 5
  Iskra Pomień - Remor Recz więcej
11:00  Sokół Sokoliniec - Piast Kolin więcej
  Ina Nadarzyn - Orzeł Bierzwnik więcej
  Gryf Objezierze - Iskra Warszyn więcej
  Iskra Lutówko - Błękitni Sarnik więcej
  Pomorzanin Zamęcin - Korona Raduń więcej
  Koral Mostkowo - Jedność Przewłoki więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
11:00  AZS PSW Biała Podlaska - AZS PWSZ Wałbrzych więcej
  GKS Katowice - UKS SMS Łódź więcej
  Czarni Sosnowiec - AZS Wrocław więcej
  Polonia Poznań - Olimpia Szczecin więcej
  AZS UJ Kraków - Medyk Konin więcej
  Mitech Żywiec - Górnik Łęczna więcej
piła nożna Sparingi
  Płomień Jeżyczki - Hajka Zegrze Pomorskie więcej
19 marzec
koszykówka Energa Basket Liga
  Anwil Włocławek - Legia Warszawa więcej
  Rosa Radom - AZS Koszalin więcej
  King Wilki Morskie Szczecin - GTK Gliwice więcej
  BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - TBV Start Lublin więcej
  Polski Cukier Toruń - MKS Dąbrowa Górnicza więcej
  Trefl Sopot - Stelmet ENEA BC Zielona Góra więcej
  Spójnia Stargard - Miasto Szkła Krosno więcej
  Asseco Arka Gdynia - Polpharma Starogard Gd. więcej
23 marzec
KSW 47 więcej
koszykówka I liga koszykarzy
  WKK Wrocław - FutureNet Śląsk Wrocław więcej
  Energa Kotwica Kołobrzeg - AZS AGH Kraków więcej
  Biofarm Basket Poznań - Górnik Trans.eu Wałbrzych więcej
  Polfarmex Kutno - Jamalex Polonia 1912 Leszno więcej
  Rawlplug Sokół Łańcut - Elektrobud-Investment Pruszków więcej
  Pogoń Prudnik - KS Księżak Syntex Łowicz więcej
  Enea Astoria Bydgoszcz - GKS Tychy więcej
  STK Czarni Słupsk - SKK Siedlce więcej
koszykówka Energa Basket Liga
  Legia Warszawa - Rosa Radom więcej
  MKS Dąbrowa Górnicza - Spójnia Stargard więcej
  Polpharma Starogard Gd. - King Wilki Morskie Szczecin więcej
  TBV Start Lublin - Asseco Arka Gdynia więcej
  Anwil Włocławek - Miasto Szkła Krosno więcej
  GTK Gliwice - Trefl Sopot więcej
  AZS Koszalin - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. więcej
  Stelmet ENEA BC Zielona Góra - Polski Cukier Toruń więcej
piła nożna II liga
  Olimpia Grudziądz - Górnik Łęczna więcej
  GKS Bełchatów - Olimpia Elbląg więcej
  Ruch Chorzów - Rozwój Katowice więcej
  Skra Częstochowa - Znicz Pruszków więcej
  Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola więcej
  Siarka Tarnobrzeg - Gryf Wejherowo więcej
  Pogoń Siedlce - ROW 1964 Rybnik więcej
  Błękitni Stargard - Resovia Rzeszów więcej
  Widzew Łódź - Elana Toruń więcej
piła nożna III liga gr. 2
Wierzyca Pelplin - Wda Świecie 3 - 0 więcej
  Polonia Środa Wlkp. - Mieszko Gniezno więcej
  Pogoń II Szczecin - Bałtyk Gdynia więcej
  KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Sokół Kleczew więcej
  Lech II Poznań - KP Starogard Gdański więcej
  Jarota Jarocin - Świt Szczecin więcej
  Gwardia Koszalin - Bałtyk Koszalin więcej
  Górnik Konin - Kotwica Kołobrzeg więcej
  Chemik Bydgoszcz - Radunia Stężyca więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
  Sparta Węgorzyno - Orzeł Wałcz więcej
  Sokół Karlino - Morzycko Moryń więcej
  Pogoń Połczyn Zdrój - Vineta Wolin więcej
  Olimp Gościno - Chemik Police więcej
MKP Szczecinek - Gryf Polanów 3 - 0 więcej
  Polski Cukier Kluczevia Stargard - GKS Leśnik Manowo więcej
  Hutnik Szczecin - Ina Goleniów więcej
  Gryf Kamień Pomorski - Rasel Dygowo więcej
  Intermarche-Rega Trzebiatów - Błękitni II Stargard więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
  Mierzynianka Mierzyn - Sokół Pyrzyce więcej
14:00  Iskierka Szczecin - Jeziorak Szczecin więcej
  Biali Sądów - Gavia Choszczno więcej
  Piast Chociwel - Dąb Dębno więcej
  Zorza Dobrzany - Odra Chojna więcej
  Osadnik Myślibórz - Światowid 63 Łobez więcej
  Stal Szczecin - Iskra Golczewo więcej
  Ogniwo Babinek - Flota Świnoujście więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płn
  Ehrle Dobra Szczecińska - OKS Center MD Goleniów więcej
  KP Przecław - Błękitni Trzygłów więcej
  Masovia Maszewo - Pomorzanin Nowogard więcej
  Jantar Dziwnów - Dąb Dębice więcej
15:00  Polonia Płoty - Fala Międzyzdroje więcej
  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Mewa Resko więcej
  Arkonia Szczecin - Sparta Gryfice więcej
  Orzeł Łoźnica - Wicher Brojce więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
  Kłos Pełczyce - Energetyk Gryfino więcej
  Stal Lipiany - Unia Dolice więcej
  Błękit Pniewo - Drawa Drawno więcej
  Orkan Suchań - Świt Barnimie więcej
  Ina Ińsko - Czcibor Cedynia więcej
  Zieloni Zielin - Polonia Giżyn więcej
  Klon Krzęcin - SCRS Barlinek więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płn
15:00  Arkadia Malechowo - Zefir Wyszewo więcej
15:00  Bajgiel Będzino - Wrzos Wrzosowo więcej
15:00  Radew Białogórzyno - Fala ABFrost Gąski więcej
15:00  Victoria Sianów - Strong Zielenica więcej
15:00  LZS Kowalewice - Błękitni Stary Jarosław więcej
15:00  Passat Bukowo Morskie - Resko Karcino więcej
15:00  Płomień Myślino - Pomorzanin Sławoborze więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płd
15:00  Drzewiarz Świerczyna - Santos Kłębowiec więcej
15:00  Wiarus Żółtnica - Głaz Tychowo więcej
15:00  Grom Szwecja - Mirstal Mirosławiec więcej
15:00  Hubertus Biały Bór - Zawisza Grzmiąca więcej
15:00  Mechanik Turowo - Sad Chwiram więcej
15:00  Sokół Suliszewo - Redłovia Redło więcej
15:00  Orzeł Łubowo - Pionier 95 Borne Sulinowo więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
  Olimpia Szczecin - Czarni Sosnowiec więcej
  UKS SMS Łódź - Polonia Poznań więcej
  Medyk Konin - Mitech Żywiec więcej
  Górnik Łęczna - GKS Katowice więcej
  AZS Wrocław - AZS PSW Biała Podlaska więcej
  AZS PWSZ Wałbrzych - AZS UJ Kraków więcej
piła nożna Ekstraklasa fustalu
  Clearex Chorzów - AZS UŚ Katowice więcej
  Red Dragons Pniewy - Gatta Zduńska Wola więcej
  Red Devils Chojnice - Piast Gliwice więcej
  FC Toruń - Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice więcej
  AZS UG Gdańsk - Rekord Bielsko-Biała więcej
  Pogoń '04 Szczecin - MOKS Słoneczny Stok Białystok więcej
piła nożna WLJ Starszych II etap
  Świt Szczecin - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
  Stal Szczecin - Arkonia Szczecin więcej
  SALOS Szczecin - Chemik Police więcej
  Akademia MKP Szczecinek - Energetyk Gryfino więcej
  Kotwica Kołobrzeg - FASE Szczecin więcej
  Ina Goleniów - Gwardia Koszalin więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
  Zagłębie Lubin - Gwardia Opole więcej
  Energa Wybrzeże Gdańsk - NMC Górnik Zabrze więcej
  KS SPR Chrobry Głogów - Arka Gdynia więcej
  Stal Mielec - PGE Vive Kielce więcej
  Energa MKS Kalisz - Sandra SPA Pogoń Szczecin więcej
  Azoty Puławy - Piotrkowianin Piotrków Tryb. więcej
  Orlen Wisła Płock - MMTS Kwidzyn więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
  Warmia Olsztyn - Gwardia Koszalin więcej
  GKS Żukowo - Meble Wójcik Elbląg więcej
  Nielba Wągrowiec - SMS Gdańsk więcej
  MKS Mazur Sierpc - Jurand Ciechanów więcej
  Sambor Tczew - Sokół Kościerzyna więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
  Latocha Agropom Gniew - Tytani Wejherowo więcej
  MKS Brodnica - SKPR USAR Kwidzyn więcej
  Szczypiorniak Olsztyn - MLKS Borowiak Czersk więcej
  MKS Grudziądz - Jeziorak Iława więcej
  KPR Gryfino - AZS UKW Bydgoszcz więcej
  SMS II Gdańsk - Szczypiorniak Gniezno więcej
  AZS UMK Toruń - MOSiR Kętrzyn więcej
siatkówka Plus Liga
  Onico Warszawa - Chemik Bydgoszcz więcej
  Cuprum Lubin - Aluron Virtu Warta Zawiercie więcej
  Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Czarni Radom więcej
  GKS Katowice - Jastrzębski Węgiel więcej
  Trefl Gdańsk - MKS Będzin więcej
  Zaksa Kędzierzyn-Koźle - PGE Skra Bełchatów więcej
24 marzec
Grand Prix Szczecin CITY TRAIL więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
14:00  Piast Karsko - Sęp Brzesko więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
  Znicz Wysoka Kamieńska - Promień Mosty więcej
  Zalew Stepnica - Radowia Radowo Małe więcej
  Sarmata Dobra - Korona Stuchowo więcej
  Bizon Cerkwica - Prawobrzeże Świnoujście więcej
  Sowianka Sowno - Jastrząb Łosośnica więcej
  Orzeł Prusinowo - Bałtyk Gostyń więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
  Płomień Lisowo - Orzeł Pęzino więcej
  Dąbrovia Stara Dąbrowa - Unia Stargard więcej
  Orzeł Małkocin - Saturn Szadzko więcej
  Orkan Dalewo - Rolpol Chlebowo więcej
  Orzeł Grzędzice - Polski Cukier Kluczevia II St. więcej
  WODR Barzkowice - Czarni Marianowo więcej
  Zorza Tychowo - Zjednoczeni Kobylanka więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
  Odrzanka Radziszewo - Wołczkowo-Bezrzecze więcej
  Grot Gardno - Aquila Szczecin więcej
  Chemik II Police - Tanowia Tanowo więcej
  Znicz Niedźwiedź - Leśnik Kliniska więcej
  Vielgovia Szczecin - Zryw Kołbaskowo więcej
  Czarni 44 Szczecin - Zootechnik Kołbacz więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
  Piast Piaseczno - Rurzyca Nawodna więcej
  Czarni Czarnówko - Zjednoczeni Kurzycko więcej
  Korona Klępicz - Orzeł Trzcińsko-Zdrój więcej
  Mieszko Mieszkowice - Łabędź Widuchowa więcej
  Czarni Lubanowo - Chrobry Lisie Pole więcej
  Iskra Banie - LUKS Krzywin więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 5
  Koral Mostkowo - Iskra Pomień więcej
  Jedność Przewłoki - Pomorzanin Zamęcin więcej
  Korona Raduń - Iskra Lutówko więcej
  Błękitni Sarnik - Gryf Objezierze więcej
  Iskra Warszyn - Ina Nadarzyn więcej
  Orzeł Bierzwnik - Sokół Sokoliniec więcej
  Piast Kolin - Remor Recz więcej
piła nożna Sparingi
  Pogoń Wierzchowo - KS Gwda Wielka więcej
  Płomień Jeżyczki - Victoria więcej
30 marzec
X Wałecki Maraton MTB więcej
koszykówka Energa Basket Liga
  Anwil Włocławek - MKS Dąbrowa Górnicza więcej
  Trefl Sopot - Polpharma Starogard Gd. więcej
  BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Asseco Arka Gdynia więcej
  Legia Warszawa - AZS Koszalin więcej
  Miasto Szkła Krosno - Rosa Radom więcej
  King Wilki Morskie Szczecin - TBV Start Lublin więcej
  GTK Gliwice - Polski Cukier Toruń więcej
  Stelmet ENEA BC Zielona Góra - Spójnia Stargard więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
  Arka Gdynia - Śląsk Wrocław więcej
  Górnik Zabrze - Cracovia Kraków więcej
  Korona Kielce - Lech Poznań więcej
  Lechia Gdańsk - Piast Gliwice więcej
  Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec więcej
  Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok więcej
  Wisła Kraków - Legia Warszawa więcej
  Wisła Płock - Zagłębie Lubin więcej
piła nożna II liga
  Górnik Łęczna - Widzew Łódź więcej
  Elana Toruń - Błękitni Stargard więcej
  Resovia Rzeszów - Pogoń Siedlce więcej
  ROW 1964 Rybnik - Siarka Tarnobrzeg więcej
  Gryf Wejherowo - Radomiak Radom więcej
  Stal Stalowa Wola - Skra Częstochowa więcej
  Znicz Pruszków - Ruch Chorzów więcej
  Rozwój Katowice - GKS Bełchatów więcej
  Olimpia Elbląg - Olimpia Grudziądz więcej
piła nożna III liga gr. 2
Wda Świecie - Świt Szczecin 0 - 3 więcej
  Sokół Kleczew - Lech II Poznań więcej
  Radunia Stężyca - Górnik Konin więcej
  Mieszko Gniezno - Gwardia Koszalin więcej
  KP Starogard Gdański - Polonia Środa Wlkp. więcej
  Kotwica Kołobrzeg - Wierzyca Pelplin więcej
  KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Jarota Jarocin więcej
  Bałtyk Koszalin - Pogoń II Szczecin więcej
  Bałtyk Gdynia - Chemik Bydgoszcz więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
  Vineta Wolin - Chemik Police więcej
  Rasel Dygowo - Sokół Karlino więcej
  Orzeł Wałcz - Gryf Kamień Pomorski więcej
  Morzycko Moryń - Hutnik Szczecin więcej
  Polski Cukier Kluczevia Stargard - Olimp Gościno więcej
  Ina Goleniów - Pogoń Połczyn Zdrój więcej
Gryf Polanów - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 - 3 więcej
  GKS Leśnik Manowo - MKP Szczecinek więcej
  Błękitni II Stargard - Sparta Węgorzyno więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
  Ogniwo Babinek - Mierzynianka Mierzyn więcej
  Flota Świnoujście - Stal Szczecin więcej
  Osadnik Myślibórz - Iskra Golczewo więcej
  Światowid 63 Łobez - Zorza Dobrzany więcej
  Odra Chojna - Piast Chociwel więcej
  Dąb Dębno - Biali Sądów więcej
  Gavia Choszczno - Iskierka Szczecin więcej
  Jeziorak Szczecin - Sokół Pyrzyce więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płn
  Arkonia Szczecin - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
  Mewa Resko - Polonia Płoty więcej
  Fala Międzyzdroje - Orzeł Łoźnica więcej
  Wicher Brojce - Jantar Dziwnów więcej
  Dąb Dębice - Masovia Maszewo więcej
  Pomorzanin Nowogard - KP Przecław więcej
  Błękitni Trzygłów - OKS Center MD Goleniów więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
  Klon Krzęcin - Kłos Pełczyce więcej
  SCRS Barlinek - Zieloni Zielin więcej
  Polonia Giżyn - Piast Karsko więcej
  Sęp Brzesko - Ina Ińsko więcej
  Czcibor Cedynia - Orkan Suchań więcej
  Świt Barnimie - Błękit Pniewo więcej
  Drawa Drawno - Stal Lipiany więcej
  Unia Dolice - Energetyk Gryfino więcej
piła nożna Ekstraklasa fustalu
  AZS UG Gdańsk - Red Devils Chojnice więcej
  Clearex Chorzów - FC Toruń więcej
  Pogoń '04 Szczecin - Red Dragons Pniewy więcej
18:00  MOKS Słoneczny Stok Białystok - AZS UŚ Katowice więcej
  Rekord Bielsko-Biała - Gatta Zduńska Wola więcej
18:00  Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice - Piast Gliwice więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
  Gwardia Opole - NMC Górnik Zabrze więcej
  Orlen Wisła Płock - Zagłębie Lubin więcej
  MMTS Kwidzyn - Azoty Puławy więcej
  Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Energa MKS Kalisz więcej
  Sandra SPA Pogoń Szczecin - Stal Mielec więcej
  PGE Vive Kielce - KS SPR Chrobry Głogów więcej
  Arka Gdynia - Energa Wybrzeże Gdańsk więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
  Sambor Tczew - Stal Gorzów więcej
  Sokół Kościerzyna - Gwardia Koszalin więcej
  Warmia Olsztyn - MKS Mazur Sierpc więcej
  Jurand Ciechanów - Nielba Wągrowiec więcej
  SMS Gdańsk - GKS Żukowo więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
  MOSiR Kętrzyn - SMS II Gdańsk więcej
  Szczypiorniak Gniezno - KPR Gryfino więcej
  AZS UKW Bydgoszcz - MKS Grudziądz więcej
  Jeziorak Iława - Szczypiorniak Olsztyn więcej
  MLKS Borowiak Czersk - MKS Brodnica więcej
  SKPR USAR Kwidzyn - Tytani Wejherowo więcej
  AZS UMK Toruń - Latocha Agropom Gniew więcej
31 marzec
koszykówka I liga koszykarzy
18:00  Jamalex Polonia 1912 Leszno - Biofarm Basket Poznań więcej
18:00  Górnik Trans.eu Wałbrzych - Energa Kotwica Kołobrzeg więcej
18:00  AZS AGH Kraków - Pogoń Prudnik więcej
18:00  KS Księżak Syntex Łowicz - STK Czarni Słupsk więcej
18:00  SKK Siedlce - Enea Astoria Bydgoszcz więcej
18:00  GKS Tychy - WKK Wrocław więcej
18:00  FutureNet Śląsk Wrocław - Rawlplug Sokół Łańcut więcej
18:00  Elektrobud-Investment Pruszków - Polfarmex Kutno więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płn
  Sparta Gryfice - Ehrle Dobra Szczecińska więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
  Bałtyk Gostyń - Sowianka Sowno więcej
  Jastrząb Łosośnica - Bizon Cerkwica więcej
  Prawobrzeże Świnoujście - Sarmata Dobra więcej
  Korona Stuchowo - Zalew Stepnica więcej
  Radowia Radowo Małe - Znicz Wysoka Kamieńska więcej
  Promień Mosty - Pionier Żarnowo więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
  Orzeł Pęzino - Zorza Tychowo więcej
  Zjednoczeni Kobylanka - WODR Barzkowice więcej
  Polski Cukier Kluczevia II St. - Rolpol Chlebowo więcej
  Czarni Marianowo - Orzeł Grzędzice więcej
  Orkan Dalewo - Orzeł Małkocin więcej
  Saturn Szadzko - Dąbrovia Stara Dąbrowa więcej
  Unia Stargard - Płomień Lisowo więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
  Wołczkowo-Bezrzecze - Czarni 44 Szczecin więcej
  Zootechnik Kołbacz - Vielgovia Szczecin więcej
  Zryw Kołbaskowo - Kasta Szczecin-Majowe więcej
  Hanza Goleniów - Znicz Niedźwiedź więcej
  Leśnik Kliniska - Chemik II Police więcej
  Tanowia Tanowo - Grot Gardno więcej
  Aquila Szczecin - Odrzanka Radziszewo więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
  LUKS Krzywin - Czarni Lubanowo więcej
  Chrobry Lisie Pole - Mieszko Mieszkowice więcej
  Łabędź Widuchowa - Korona Klępicz więcej
  Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Czarni Czarnówko więcej
  Zjednoczeni Kurzycko - Piast Piaseczno więcej
  Rurzyca Nawodna - Witniczanka Witnica więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 5
  Iskra Pomień - Piast Kolin więcej
  Remor Recz - Orzeł Bierzwnik więcej
  Sokół Sokoliniec - Iskra Warszyn więcej
  Ina Nadarzyn - Błękitni Sarnik więcej
  Gryf Objezierze - Korona Raduń więcej
  Iskra Lutówko - Jedność Przewłoki więcej
  Pomorzanin Zamęcin - Koral Mostkowo więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 6
  Wicher Przelewice - Błyskawica Kluki więcej
  Bryza Reńsko - Unia Swochowo więcej
  GKS Golenice - Mechanik Warnice więcej
  Pomorzanin Cychry - Santos Sarbinowo więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 1
  Jantar II Dziwnów - Zieloni Wyszobór więcej
  Lotnik Czarne - Światowid 63 II Łobez więcej
  Gardominka Mechowo - Sparta II Gryfice więcej
  Orzeł Mrzeżyno - Prawobrzeże II Świnoujście więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 2
  Dęby Rogowo - Orkan II Suchań więcej
  Zjednoczeni Wapnica - Zenit Koszewo więcej
  Ogniwo Dzwonowo - Sparta Skalin więcej
  Podlesie Sowno - Sokół II Pyrzyce więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 3
  Tywa Swobnica - Zryw Góralice więcej
  Ogniwo II Babinek - Iskra II Banie więcej
  Sekwoja Brwice - Wicher Steklno więcej
  Polonia Gryfino - Sokół Różańsko więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 1
12:00  Pogoń Noskowo - Błękitni Tychowo więcej
12:00  Derby Gwiazdowo - Płomień Jeżyczki więcej
12:00  Gryf II Polanów - KS Skibno więcej
12:00  Jantar Korlino - Dolina Łętowska Łętowo więcej
12:00  KS Sieciemin - Olympic Warszkowo więcej
12:00  Darpol Barzowice - Pogoń Noskowo więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 2
12:00  Derby Karścino - Wicher Rąbino więcej
12:00  Huragan Bierzwnica - Płomień Pobłocie Wlk. więcej
12:00  Gryf Dobrowo - Syrena-Grot Rymań więcej
12:00  Grot Gorawino - Sokół Lulewice więcej
12:00  Jantar Siemyśl - Przysz. Dla Młodzieży Rusinowo więcej
12:00  Mustang Korzystno - Wicher Mierzym więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 3
12:00  SP Wilcze Laski - Drzewiarz Krosino więcej
12:00  Błękitni Gonne Małe - Błękitni-Grodzisko Ostre Bardo więcej
12:00  Mechanik II / Iskra Bobolice - KS Gwda Wielka więcej
12:00  Pogoń Wierzchowo - Hajka Zegrze Pomorskie więcej
12:00  Grom Świelino - Sokół Spore więcej
piła nożna Sparingi
  Pogoń Wierzchowo - KS Gwda Wielka więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni marzec 2019 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
dzisiejsze newsy
koszykówka/I liga: 1
 
top komentarze
newsy:
3 » Mroczek: Będziemy infor »
3 » Orzeł poszukuje
2 » Mroczek: Czas zmian nad »
2 » Jedność-Ikar szuka spar »
2 » Sparingpartner poszukiw »
2 » Sęp Brzesko poszukuje  »
2 » Komunikat organizacyjny »
2 » Sparingi drużyn okręgów »
1 » Mecz kontrolny Sarmaty
1 » Piąte miejsce Pliś, rek »
mecze:
30 » Osadnik Myślibórz-Dąb D »
14 » Pogoń Szczecin-Górnik Z »
6 » Korona Kielce-Pogoń Szc »
4 » Astra Ustronie Morskie- »
3 » Gala Plebiscytu Piłkarz »
3 » Chemik Police-Hutnik Sz »
3 » Energa Kotwica Kołobrze »
3 » Orzeł Wałcz-Korona Czło »
3 » Gryf Dobrowo-Syrena-Gro »
2 » Korona Człopa-Błonie Ba »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 572
statystyki portalu
• drużyn: 2761
• imprez: 113616
• newsów: 71078
• użytkowników: 69695
• komentarzy: 1064198
• zdjęć: 761734
• relacji: 37578
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies