ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 07 kwiecień 2019
pokaż:
07 kwiecień
46. Maraton Dębno 2019 więcej
Zachodnia Liga MTB: Moryń więcej
LBO 2012 - grupa kołobrzeska więcej
Challenge Cup: H.V. Quintus - SPR Pogoń Szczecin więcej
koszykówka Energa Basket Liga
Miasto Szkła Krosno - Legia Warszawa 85 : 88 więcej
AZS Koszalin - Asseco Arka Gdynia 84 : 89 więcej
HydroTruck Radom - MKS Dąbrowa Górnicza 65 : 76 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Pogoń Szczecin - Arka Gdynia 3 : 3 więcej
Górnik Zabrze - Legia Warszawa 1 : 2 więcej
piła nożna II liga
GKS Bełchatów - Znicz Pruszków 3 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Pogoń II Szczecin - Mieszko Gniezno 2 : 2 więcej
Świt Szczecin - Kotwica Kołobrzeg 1 : 1 więcej
Polonia Środa Wlkp. - Sokół Kleczew 2 : 0 więcej
Lech II Poznań - KKS Włókniarz 1925 Kalisz 4 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
Biali Sądów - Odra Chojna 4 : 2 więcej
Piast Chociwel - Światowid 63 Łobez 2 : 0 więcej
Iskierka Szczecin - Dąb Dębno 1 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Koszalińska
Kotwica II Kołobrzeg - Korona Człopa 1 : 2 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płn
KP Przecław - Dąb Dębice 2 : 0 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
Energetyk Gryfino - Drawa Drawno 2 : 3 więcej
Zieloni Zielin - Klon Krzęcin 3 : 0 więcej
Piast Karsko - SCRS Barlinek 3 : 1 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płn
Passat Bukowo Morskie - Płomień Myślino 5 : 5 więcej
LZS Kowalewice - Pomorzanin Sławoborze 1 : 3 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płd
Hubertus Biały Bór - Redłovia Redło 4 : 0 więcej
Drzewiarz Świerczyna - Głaz Tychowo 2 : 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
Bizon Cerkwica - Bałtyk Gostyń 5 : 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
Orzeł Grzędzice - Zjednoczeni Kobylanka 2 : 1 więcej
Płomień Lisowo - Saturn Szadzko 2 : 0 więcej
Rolpol Chlebowo - Czarni Marianowo 0 : 0 więcej
Orzeł Małkocin - Polski Cukier Kluczevia II St. 0 : 3 więcej
WODR Barzkowice - Zorza Tychowo 6 : 3 więcej
Unia Stargard - Orzeł Pęzino 1 : 5 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
Grot Gardno - Leśnik Kliniska 4 : 1 więcej
Vielgovia Szczecin - Czarni 44 Szczecin 1 : 4 więcej
Aquila Szczecin - Wołczkowo-Bezrzecze 2 : 1 więcej
Znicz Niedźwiedź - Zryw Kołbaskowo 7 : 3 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
Czarni Czarnówko - Łabędź Widuchowa 1 : 5 więcej
Witniczanka Witnica - Zjednoczeni Kurzycko 7 : 2 więcej
Korona Klępicz - Chrobry Lisie Pole 1 : 4 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 5
Pomorzanin Zamęcin - Iskra Pomień 4 : 7 więcej
Koral Mostkowo - Iskra Lutówko 5 : 1 więcej
Błękitni Sarnik - Sokół Sokoliniec 1 : 1 więcej
Iskra Warszyn - Remor Recz 3 : 1 więcej
Orzeł Bierzwnik - Piast Kolin 6 : 1 więcej
Korona Raduń - Ina Nadarzyn 0 : 5 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 6
  Błyskawica Kluki - Gryf Nowielin więcej
Santos Sarbinowo - GKS Golenice 3 : 6 więcej
Unia Swochowo - Wicher Przelewice 7 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
Jagiellonia Białystok - GKS Bełchatów 4 : 1 więcej
Motor Lublin - Górnik Zabrze 1 : 1 więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 1
Prawobrzeże II Świnoujście - Gardominka Mechowo 8 : 1 więcej
Sparta II Gryfice - Lotnik Czarne 3 : 2 więcej
Zieloni Wyszobór - Pomorzanin Przybiernów 1 : 3 więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 2
Sokół II Pyrzyce - Ogniwo Dzwonowo 3 : 6 więcej
Zenit Koszewo - Dęby Rogowo 0 : 1 więcej
Sparta Skalin - Zjednoczeni Wapnica 2 : 4 więcej
Orkan II Suchań - Pionier Szczecin 2 : 1 więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 3
Sparta Sobiemyśl - Sekwoja Brwice 2 : 1 więcej
Iskra II Banie - Zryw Góralice 5 : 0 więcej
Wicher Steklno - Ogniwo II Babinek 6 : 3 więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 4
Pionier Zwierzyn - Sokół Granowo 0 : 5 więcej
Pomorzanka Jarosławsko - Skrzydlaci Będargowo 1 : 1 więcej
Grom Płonno - Orzeł Żeńsko 1 : 1 więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
Gwiazda-Kania Toruń - Pogoń Tczew 0 : 1 więcej
KKP Chełmża - GSS Grodzisk Wielkopolski 3 : 0 więcej
Biało-Zielone Gdańsk - WAP Włocławek 1 : 4 więcej
piła nożna III liga kobiet
11:00  Olimpia III Szczecin - Hetman Recz więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 1
Pogoń Noskowo - Błękitni Tychowo 1 : 2 więcej
KS Sieciemin - Wrzos Wrześnica 2 : 3 więcej
KS Skibno - Derby Gwiazdowo 7 : 1 więcej
Płomień Jeżyczki - Darpol Barzowice 0 : 3 więcej
Olympic Warszkowo - Jantar Korlino 3 : 2 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 2
Mustang Korzystno - Derby Karścino 0 : 3 więcej
Sokół Lulewice - Gryf Dobrowo 3 : 0 więcej
Syrena-Grot Rymań - Huragan Bierzwnica 2 : 0 więcej
Płomień Pobłocie Wlk. - Wicher Rąbino 6 : 1 więcej
Wicher Mierzym - Jantar Siemyśl 5 : 4 więcej
Przysz. Dla Młodzieży Rusinowo - Grot Gorawino 1 : 9 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 3
Sokół Spore - Pogoń Wierzchowo 0 : 5 więcej
Błękitni-Grodzisko Ostre Bardo - SP Wilcze Laski 2 : 12 więcej
Drzewiarz Krosino - Grot Bonin 1 : 0 więcej
KS Gwda Wielka - Błękitni Gonne Małe 5 : 0 więcej
Hajka Zegrze Pomorskie - Mechanik II / Iskra Bobolice 4 : 1 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 4
Błękitni Pomierzyn - Legion Strączno 3 : 2 więcej
Bytyń Nakielno - Znicz Dzikowo 5 : 1 więcej
Grom Giżyno - KP Drawsko Pomorskie 3 : 0 więcej
Gryf Budowo - Kolejarz Wierzchowo 3 : 1 więcej
piła nożna WLJ Starszych II etap
Gwardia Koszalin - FASE Szczecin 1 : 3 więcej
Akademia MKP Szczecinek - Arkonia Szczecin 2 : 1 więcej
Ina Goleniów - Energetyk Gryfino 3 : 7 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Chemik Police 0 : 9 więcej
piła nożna WLJ Młodszych II etap
Gwardia Koszalin - Błękitni Stargard 0 : 1 więcej
Football Academy Szczecin - Orzeł 2010 Wałcz 3 : 0 więcej
FASE II Szczecin - Chemik Police 9 : 1 więcej
piła nożna CLJ Trampkarzy U15 gr. B - wiosna
Arka Gdynia - Lech Poznań 0 : 2 więcej
Warta Poznań - Bałtyk Koszalin 1 : 1 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
GKS Żukowo - Jurand Ciechanów 38 : 34 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
SMS II Gdańsk - AZS UMK Toruń 49 : 30 więcej
Latocha Agropom Gniew - SKPR USAR Kwidzyn 26 : 36 więcej
MKS Brodnica - Jeziorak Iława 31 : 27 więcej
piłka ręczna EHF Challenge Cup
H.V. Quintus - SPR Pogoń Szczecin 21 : 25 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet o miejsca 1-6
Zagłębie Lubin - Energa AZS Koszalin 18 : 14 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni kwiecień 2019 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
dzisiejsze newsy
piłka nożna/III liga: 1
piłka nożna/IV liga: 1
piłka ręczna/II Liga mężczyzn: 1
 
top komentarze
newsy:
33 » Sędzia pobity na meczu  »
27 » Pomorzanka wykluczona z »
12 » Sędziowie protestują
2 » Kańczucki trenerem Spar »
2 » 200. gol Miętka
1 » Listkowski wystąpił w m »
mecze:
34 » Iskra Banie-Dąb Dębno
32 » Orzeł Pęzino-Sarmata Do »
30 » Pomorzanka Jarosławsko- »
26 » Orzeł Łoźnica-Polonia P »
26 » Hutnik Szczecin-Sparta  »
25 » Flota Świnoujście-GKS L »
23 » Sława Choszczno-Pomorza »
21 » Lech Czaplinek-Sokół Ka »
20 » Olimp Gościno-Rasel Dyg »
20 » Pomorzanin Nowogard-Wyb »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 13
adek75 bulecka18
CapsEL fi
Heavy Kierownik1...
KKSLechPoz... Krytyk3000...
luna2015 maggi
Rambo200oo Smoky
thomas1983
gości: 1386
statystyki portalu
• drużyn: 2824
• imprez: 119774
• newsów: 72538
• użytkowników: 70343
• komentarzy: 1088539
• zdjęć: 785733
• relacji: 38265
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies