ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 10 kwiecień 2019
pokaż:
10 kwiecień
Mistrzostwa Europy w Gimnastyce Sportowej więcej
koszykówka Energa Basket Liga
Stelmet ENEA BC Zielona Góra - Anwil Włocławek 93 : 91 więcej
piła nożna II liga
Olimpia Elbląg - Widzew Łódź 1 : 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płn
Polonia Płoty - Arkonia Szczecin 3 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
Elana Toruń - FCB Escola Varsovia 0 : 3 więcej
Górnik Zabrze - Korona Kielce 1 : 2 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN
Błękitni II Stargard - Pogoń II Szczecin 3 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Koszalińska
Korona Człopa - Olimp Złocieniec 1 : 0 więcej
Wieża Postomino - Darłovia Darłowo 0 : 3 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Astra Ustronie Morskie 0 : 0 więcej
Błonie Barwice - Mechanik Bobolice 4 : 3 więcej
Jedność-Ikar Krosino - Lech Czaplinek 3 : 2 więcej
Saturn Mielno - Sława Sławno 1 : 0 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Iskra Białogard 0 : 2 więcej
Spójnia Świdwin - Calisia Kalisz Pomorski 0 : 5 więcej
piła nożna WLJ Młodszych II etap
Świt Szczecin - Chemik Police 2 : 5 więcej
piła nożna CLJ Młodszych U17 gr. B - wiosna
Warta Poznań - Lech Poznań 0 : 2 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet o miejsca 1-6
MKS Lublin - SPR Pogoń Szczecin 27 : 20 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia







Redakcja portalu Ligowiec.net z okazji Świąt Wielkanocnych składa wszystkim użytkownikom, sportowcom, sponsorom i przyjaciołom najserdeczniejsze życzenia, smacznego jajka, mokrego dyngusa, a także odpoczynku w rodzinnym gronie. Niech każdy z nas wykorzysta ten czas jak najlepiej.

co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni kwiecień 2019 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
dzisiejsze newsy
piłka nożna/Juniorzy: 1
 
top komentarze
newsy:
7 » Pary barażowe B-klasy
3 » Wesołych Świąt
mecze:
34 » Pogoń Połczyn Zdrój-Orz »
32 » Jeziorak Szczecin-Dąb D »
27 » Ehrle Dobra Szczecińska »
25 » Piast Chociwel-Flota Św »
21 » Kotwica II Kołobrzeg-Da »
20 » Kłos Pełczyce-Drawa Dra »
20 » Gwardia Koszalin-KKS Wł »
14 » Zagłębie Lubin-Pogoń Sz »
14 » Jarota Jarocin-Kotwica  »
13 » Stal Lipiany-Sęp Brzesk »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 2
boyka11 kazik
gości: 638
statystyki portalu
• drużyn: 2770
• imprez: 115048
• newsów: 71485
• użytkowników: 69834
• komentarzy: 1069497
• zdjęć: 768649
• relacji: 37790
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies