ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
skryba1213
co ? gdzie ? kiedy ? - 13 kwiecień 2019
pokaż:
13 kwiecień
Mistrzostwa Europy w Gimnastyce Sportowej więcej
II Grand Prix Skorpion Cup więcej
Mistrzostwa Polski Dziennikarzy więcej
IX Turniej Tańca Nowoczesnego Keepart więcej
koszykówka Energa Basket Liga
Trefl Sopot - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 93 : 96 więcej
Anwil Włocławek - GTK Gliwice 113 : 81 więcej
Spójnia Stargard - Polpharma Starogard Gd. 72 : 65 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Arka Gdynia - Miedź Legnica 1 : 1 więcej
Cracovia Kraków - Lechia Gdańsk 4 : 2 więcej
Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 0 : 2 więcej
Legia Warszawa - Pogoń Szczecin 3 : 1 więcej
Piast Gliwice - Korona Kielce 4 : 0 więcej
Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze 0 : 1 więcej
Zagłębie Lubin - Wisła Kraków 3 : 1 więcej
Zagłębie Sosnowiec - Wisła Płock 1 : 3 więcej
piła nożna II liga
Elana Toruń - Siarka Tarnobrzeg 4 : 2 więcej
Rozwój Katowice - Olimpia Elbląg 0 : 1 więcej
Resovia Rzeszów - Radomiak Radom 1 : 0 więcej
ROW 1964 Rybnik - Skra Częstochowa 0 : 0 więcej
Stal Stalowa Wola - GKS Bełchatów 1 : 0 więcej
Górnik Łęczna - Błękitni Stargard 1 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Kotwica Kołobrzeg - Wda Świecie 3 - 0 więcej
Bałtyk Koszalin - Górnik Konin 0 : 2 więcej
KP Starogard Gdański - Pogoń II Szczecin 0 : 1 więcej
Sokół Kleczew - Gwardia Koszalin 3 : 1 więcej
Mieszko Gniezno - Chemik Bydgoszcz 0 : 1 więcej
KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Polonia Środa Wlkp. 2 : 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Gryf Polanów - Gryf Kamień Pomorski 0 - 3 więcej
GKS Leśnik Manowo - Sparta Węgorzyno 0 : 1 więcej
Chemik Police - Morzycko Moryń 9 : 0 więcej
Orzeł Wałcz - Hutnik Szczecin 1 : 2 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Intermarche-Rega Trzebiatów 2 : 1 więcej
Ina Goleniów - Vineta Wolin 1 : 2 więcej
MKP Szczecinek - Olimp Gościno 1 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
Stal Szczecin - Mierzynianka Mierzyn 2 : 2 więcej
Gavia Choszczno - Jeziorak Szczecin 1 : 8 więcej
Iskra Golczewo - Piast Chociwel 1 : 1 więcej
Flota Świnoujście - Zorza Dobrzany 3 : 0 więcej
Odra Chojna - Iskierka Szczecin 3 : 3 więcej
Ogniwo Babinek - Osadnik Myślibórz 1 : 2 więcej
Sokół Pyrzyce - Dąb Dębno 2 : 2 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płn
Arkonia Szczecin - Orzeł Łoźnica 2 : 2 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Ehrle Dobra Szczecińska 1 : 1 więcej
Sparta Gryfice - Polonia Płoty 0 : 2 więcej
Mewa Resko - Jantar Dziwnów 2 : 0 więcej
Wicher Brojce - KP Przecław 5 : 1 więcej
Pomorzanin Nowogard - Błękitni Trzygłów 2 : 3 więcej
Dąb Dębice - OKS Center MD Goleniów 1 : 6 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
SCRS Barlinek - Ina Ińsko 1 : 1 więcej
Drawa Drawno - Unia Dolice 1 : 0 więcej
Klon Krzęcin - Piast Karsko 1 : 4 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
Orzeł Prusinowo - Bizon Cerkwica 1 : 6 więcej
Bałtyk Gostyń - Sarmata Dobra 2 : 2 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Znicz Wysoka Kamieńska 6 : 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
Czarni Marianowo - Orzeł Małkocin 2 : 4 więcej
Orzeł Pęzino - WODR Barzkowice 8 : 0 więcej
Zorza Tychowo - Orzeł Grzędzice 0 : 2 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
Zryw Kołbaskowo - Chemik II Police 6 : 5 więcej
Czarni 44 Szczecin - Kasta Szczecin-Majowe 3 : 0 więcej
Tanowia Tanowo - Aquila Szczecin 3 : 0 więcej
Wołczkowo-Bezrzecze - Vielgovia Szczecin 0 : 2 więcej
Leśnik Kliniska - Odrzanka Radziszewo 0 : 3 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
AZS UJ Kraków - AZS Wrocław 3 : 0 więcej
Polonia Poznań - GKS Katowice 1 : 6 więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
Pogoń Tczew - Lipno Stęszew 2 : 0 więcej
Victoria Sianów - WAP Włocławek 0 : 5 więcej
piła nożna I liga PLO
Olimp Złocieniec - Gryf Kamień Pomorski 3 : 3 więcej
Iskra Białogard - Błękitni Stargard 4 : 1 więcej
Amator Kołobrzeg - Zryw Kretomino 2 : 2 więcej
Mirstal Mirosławiec - Victoria Sianów 5 : 3 więcej
Sparta Gryfice - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 4 : 3 więcej
piła nożna II liga PLO
Oldboje Wyszewo - Lech Czaplinek 1 : 0 więcej
Ikar Krosino - Sokół St. Dąbrowa 5 : 2 więcej
STLA Kacper-Sport Szczecinek - Pamet Świdwin 3 : 0 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Mechanik Bobolice 4 : 1 więcej
Bizon Cerkwica - Maxtrans-Sokół Karlino 0 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Koszalińska
Iskra Białogard - Saturn Mielno 3 : 0 więcej
Astra Ustronie Morskie - Wieża Postomino 2 : 3 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Wiekowianka Wiekowo 1 : 3 więcej
Olimp Złocieniec - Kotwica II Kołobrzeg 1 : 3 więcej
Mechanik Bobolice - Wybrzeże Biesiekierz 0 : 1 więcej
Darłovia Darłowo - Korona Człopa 5 : 0 więcej
Lech Czaplinek - Błonie Barwice 2 : 0 więcej
Sława Sławno - Jedność-Ikar Krosino 8 : 0 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płn
Pomorzanin Sławoborze - Victoria Sianów 0 : 1 więcej
Fala ABFrost Gąski - Wrzos Wrzosowo 1 : 2 więcej
Strong Zielenica - Zefir Wyszewo 3 : 6 więcej
Płomień Myślino - LZS Kowalewice 0 : 0 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płd
Głaz Tychowo - Mirstal Mirosławiec 2 : 1 więcej
Sokół Suliszewo - Drzewiarz Świerczyna 1 : 1 więcej
Zawisza Grzmiąca - Santos Kłębowiec 3 : 0 więcej
Sad Chwiram - Wiarus Żółtnica 5 : 2 więcej
Redłovia Redło - Grom Szwecja 1 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
Ruch Chorzów - Jagiellonia Białystok 0 : 2 więcej
Cracovia Kraków - Legia Warszawa 3 : 0 więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 1
Pomorzanin Przybiernów - Światowid 63 II Łobez 4 : 0 więcej
Lotnik Czarne - Prawobrzeże II Świnoujście 1 : 2 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 2
Grot Gorawino - Wicher Mierzym 0 : 0 więcej
piła nożna WLJ Starszych II etap
Stal Szczecin - SALOS Szczecin 1 : 6 więcej
piła nożna WLJ Młodszych II etap
AP Kotwica Kołobrzeg - Prawobrzeże Szczecin 4 : 3 więcej
piła nożna CLJ Młodszych U17 gr. B - wiosna
Lech Poznań - Arka Gdynia 3 : 1 więcej
Pogoń Szczecin - Błękitni Wronki 3 : 1 więcej
piła nożna CLJ Trampkarzy U15 gr. B - wiosna
AP Reissa Poznań - Bałtyk Koszalin 4 : 1 więcej
Akademia Pogoń Szczecin - Arka Gdynia 5 : 1 więcej
Lech Poznań - Lechia Gdańsk 4 : 0 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
SMS Gdańsk - Meble Wójcik Elbląg 35 : 23 więcej
Sambor Tczew - MKS Mazur Sierpc 30 : 36 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
SMS II Gdańsk - Latocha Agropom Gniew 40 : 28 więcej
AZS UKW Bydgoszcz - MKS Brodnica 26 : 37 więcej
Jeziorak Iława - Tytani Wejherowo 20 : 20k więcej
MLKS Borowiak Czersk - SKPR USAR Kwidzyn 29 : 44 więcej
MOSiR Kętrzyn - MKS Grudziądz 26 : 34 więcej
piłka ręczna EHF Challenge Cup
SPR Pogoń Szczecin - H.V. Quintus 32 : 22 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet o miejsca 1-6
KPR Kobierzyce - MKS Lublin 16 : 23 więcej
Start Elbląg - Energa AZS Koszalin 26 : 25 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet o miejsca 7-12
Korona Handball Kielce - KPR Jelenia Góra 35 : 32 więcej
Ruch Chorzów - Piotrcovia Piotrków Tryb. 31 : 28 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni kwiecień 2019 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
18 » Majewski odchodzi z Pog »
6 » Konstantinos Triantafyl »
4 » W sobotę start przygoto »
3 » Fojut został Nafciarzem
2 » Plan przygotowań Błękit »
2 » PGE sponsorem Spójni
1 » Praca w Chemiku to wyró »
1 » Test mecz
1 » Energetyczne w kadrze p »
1 » Lisek z minimum na MŚ
mecze:
123 » Iskierka Szczecin-Biali »
94 » Kotwica Kołobrzeg-Gward »
93 » Pomorzanin Nowogard-Pol »
93 » Syrena-Grot Rymań-Grot  »
61 » Orzeł Wałcz-Polski Cuki »
28 » Dąb Dębno-Stal Szczecin
28 » Drawa Drawno-Piast Kars »
28 » Pogoń Połczyn Zdrój-Hut »
27 » Bałtyk Gostyń-Jastrząb  »
24 » Zjednoczeni Kobylanka-C »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 4
benek10 kardiolog
MartynaSkl... szybkaakcj...
gości: 678
statystyki portalu
• drużyn: 2773
• imprez: 115404
• newsów: 71856
• użytkowników: 70014
• komentarzy: 1077593
• zdjęć: 777019
• relacji: 37988
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies