ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
skryba1213
co ? gdzie ? kiedy ? - 03 kwiecień 2019
pokaż:
03 kwiecień
koszykówka Energa Basket Liga
Stelmet ENEA BC Zielona Góra - Spójnia Stargard 104 : 87 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Lech Poznań - Pogoń Szczecin 3 - 2 więcej
Piast Gliwice - Wisła Płock 1 - 0 więcej
Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok 3 - 0 więcej
Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków 4 - 3 więcej
piła nożna II liga
Resovia Rzeszów - ROW 1964 Rybnik 0 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Pogoń II Szczecin - Bałtyk Gdynia 0 - 4 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze 1 - 1 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN
Flota Świnoujście - Polski Cukier Kluczevia Stargard 6 - 5 więcej
Sparta Węgorzyno - Chemik Police 1 - 3 więcej
piła nożna Puchar Polski KOZPN
Pogoń Połczyn Zdrój - Olimp Gościno 1 - 3 więcej
piła nożna II liga PLO
TKKF Strażak Koszalin - Maxtrans-Sokół Karlino 5 : 1 więcej
piła nożna CLJ Trampkarzy U15 gr. B - wiosna
Lech Poznań - Bałtyk Koszalin 5 - 0 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Zagłębie Lubin - NMC Górnik Zabrze 16 : 28 więcej
Gwardia Opole - Arka Gdynia 30 : 19 więcej
18:30  Energa MKS Kalisz - MMTS Kwidzyn więcej
Stal Mielec - Piotrkowianin Piotrków Tryb. 27 : 29 więcej
Azoty Puławy - Orlen Wisła Płock 21 : 24 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet o miejsca 1-6
SPR Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin 27 - 25 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni kwiecień 2019 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
dzisiejsze newsy
inne/inne sporty: 2
piłka nożna/Ekstraklasa: 1
 
top komentarze
newsy:
9 » Komplet drużyn w okręgó »
8 » To jeszcze nie koniec P »
7 » SPR Pogoń Szczecin znik »
5 » Odszedł Antoni Dancewic »
4 » Test mecz
3 » Trzy treningi dziennie
3 » Baraże o awans do Klasy »
2 » Paulina Maj-Erwardt zag »
1 » Znamy już skład III lig »
1 » Portowcy wicemistrzami  »
mecze:
46 » Orzeł Bierzwnik-Iskra B »
41 » Iskra Banie-Orzeł Bierz »
38 » Orzeł Pęzino-Prawobrzeż »
36 » Dąb Dębno-Stal Szczecin
30 » Syrena-Grot Rymań-Grot  »
28 » Prawobrzeże Świnoujście »
15 » Błękitni Trzygłów-Stal  »
13 » Stal Lipiany-Błękitni T »
9 » Tanowia Tanowo-Myśla Da »
9 » Chemik Police-Pogoń Szc »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
Wiktorka1
gości: 728
statystyki portalu
• drużyn: 2773
• imprez: 115409
• newsów: 71881
• użytkowników: 70022
• komentarzy: 1077924
• zdjęć: 777133
• relacji: 37993
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies