ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 03 kwiecień 2019
pokaż:
03 kwiecień
koszykówka Energa Basket Liga
Stelmet ENEA BC Zielona Góra - Spójnia Stargard 104 : 87 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Lech Poznań - Pogoń Szczecin 3 - 2 więcej
Piast Gliwice - Wisła Płock 1 - 0 więcej
Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok 3 - 0 więcej
Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków 4 - 3 więcej
piła nożna II liga
Resovia Rzeszów - ROW 1964 Rybnik 0 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Pogoń II Szczecin - Bałtyk Gdynia 0 - 4 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze 1 - 1 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN
Flota Świnoujście - Polski Cukier Kluczevia Stargard 6 - 5 więcej
Sparta Węgorzyno - Chemik Police 1 - 3 więcej
piła nożna Puchar Polski KOZPN
Pogoń Połczyn Zdrój - Olimp Gościno 1 - 3 więcej
piła nożna II liga PLO
TKKF Strażak Koszalin - Maxtrans-Sokół Karlino 5 : 1 więcej
piła nożna CLJ Trampkarzy U15 gr. B - wiosna
Lech Poznań - Bałtyk Koszalin 5 - 0 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Zagłębie Lubin - NMC Górnik Zabrze 16 : 28 więcej
Gwardia Opole - Arka Gdynia 30 : 19 więcej
18:30  Energa MKS Kalisz - MMTS Kwidzyn więcej
Stal Mielec - Piotrkowianin Piotrków Tryb. 27 : 29 więcej
Azoty Puławy - Orlen Wisła Płock 21 : 24 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet o miejsca 1-6
SPR Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin 27 - 25 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia







Redakcja portalu Ligowiec.net z okazji Świąt Wielkanocnych składa wszystkim użytkownikom, sportowcom, sponsorom i przyjaciołom najserdeczniejsze życzenia, smacznego jajka, mokrego dyngusa, a także odpoczynku w rodzinnym gronie. Niech każdy z nas wykorzysta ten czas jak najlepiej.

co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni kwiecień 2019 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
dzisiejsze newsy
piłka nożna/Juniorzy: 1
 
top komentarze
newsy:
7 » Pary barażowe B-klasy
3 » Wesołych Świąt
mecze:
34 » Pogoń Połczyn Zdrój-Orz »
32 » Jeziorak Szczecin-Dąb D »
27 » Ehrle Dobra Szczecińska »
25 » Piast Chociwel-Flota Św »
21 » Kotwica II Kołobrzeg-Da »
20 » Kłos Pełczyce-Drawa Dra »
20 » Gwardia Koszalin-KKS Wł »
14 » Zagłębie Lubin-Pogoń Sz »
14 » Jarota Jarocin-Kotwica  »
13 » Stal Lipiany-Sęp Brzesk »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 2
boyka11 kazik
gości: 638
statystyki portalu
• drużyn: 2770
• imprez: 115048
• newsów: 71485
• użytkowników: 69834
• komentarzy: 1069497
• zdjęć: 768649
• relacji: 37790
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies