ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
co ? gdzie ? kiedy ? - kwiecień 2019
dodaj sparing
pokaż:
01 kwiecień
piła nożna Ekstraklasa fustalu
20:00  Pogoń '04 Szczecin - Red Dragons Pniewy więcej
02 kwiecień
koszykówka Energa Basket Liga
19:00  GTK Gliwice - Polski Cukier Toruń więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
20:30  Arka Gdynia - Lechia Gdańsk więcej
18:00  Cracovia Kraków - Korona Kielce więcej
18:00  Śląsk Wrocław - Miedź Legnica więcej
20:30  Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze więcej
03 kwiecień
koszykówka Energa Basket Liga
19:00  Stelmet ENEA BC Zielona Góra - Spójnia Stargard więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
18:00  Lech Poznań - Pogoń Szczecin więcej
20:30  Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok więcej
18:00  Piast Gliwice - Wisła Płock więcej
20:30  Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków więcej
piła nożna II liga
16:00  Resovia Rzeszów - ROW 1964 Rybnik więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN
17:00  Błękitni II Stargard - Pogoń II Szczecin więcej
17:00  Flota Świnoujście - Polski Cukier Kluczevia Stargard więcej
17:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Świt Szczecin więcej
17:00  Sparta Węgorzyno - Chemik Police więcej
piła nożna Puchar Polski KOZPN
17:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Olimp Gościno więcej
piła nożna CLJ Trampkarzy U15 gr. B - wiosna
14:00  Lech Poznań - Bałtyk Koszalin więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
  Zagłębie Lubin - NMC Górnik Zabrze więcej
  Gwardia Opole - Arka Gdynia więcej
  Energa Wybrzeże Gdańsk - PGE Vive Kielce więcej
  KS SPR Chrobry Głogów - Sandra SPA Pogoń Szczecin więcej
  Stal Mielec - Piotrkowianin Piotrków Tryb. więcej
  Energa MKS Kalisz - MMTS Kwidzyn więcej
  Azoty Puławy - Orlen Wisła Płock więcej
04 kwiecień
piła nożna CLJ Trampkarzy U15 gr. B - wiosna
11:00  Arka Gdynia - FASE Szczecin więcej
05 kwiecień
koszykówka Energa Basket Liga
  HydroTruck Radom - MKS Dąbrowa Górnicza więcej
  Miasto Szkła Krosno - Legia Warszawa więcej
  Polpharma Starogard Gd. - Polski Cukier Toruń więcej
  Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - King Wilki Morskie Szczecin więcej
  TBV Start Lublin - Trefl Sopot więcej
  AZS Koszalin - Asseco Arka Gdynia więcej
  GTK Gliwice - Spójnia Stargard więcej
  Stelmet ENEA BC Zielona Góra - Anwil Włocławek więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
18:00  Korona Kielce - Zagłębie Lubin więcej
20:30  Miedź Legnica - Cracovia Kraków więcej
06 kwiecień
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
20:30  Lechia Gdańsk - Lech Poznań więcej
18:00  Wisła Kraków - Piast Gliwice więcej
15:30  Wisła Płock - Śląsk Wrocław więcej
piła nożna II liga
18:00  Olimpia Elbląg - Górnik Łęczna więcej
18:00  Olimpia Grudziądz - Rozwój Katowice więcej
17:00  GKS Bełchatów - Znicz Pruszków więcej
18:00  Ruch Chorzów - Stal Stalowa Wola więcej
16:00  Skra Częstochowa - Gryf Wejherowo więcej
16:00  Radomiak Radom - ROW 1964 Rybnik więcej
16:00  Siarka Tarnobrzeg - Resovia Rzeszów więcej
16:00  Pogoń Siedlce - Elana Toruń więcej
15:00  Błękitni Stargard - Widzew Łódź więcej
piła nożna III liga gr. 2
17:00  Wierzyca Pelplin - Radunia Stężyca więcej
Jarota Jarocin - Wda Świecie 3 - 0 więcej
16:00  Gwardia Koszalin - KP Starogard Gdański więcej
16:00  Górnik Konin - Bałtyk Gdynia więcej
16:00  Chemik Bydgoszcz - Bałtyk Koszalin więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Sparta Węgorzyno - Gryf Polanów 3 - 0 więcej
15:00  Sokół Karlino - Orzeł Wałcz więcej
14:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Morzycko Moryń więcej
15:00  Olimp Gościno - Vineta Wolin więcej
16:00  MKP Szczecinek - Polski Cukier Kluczevia Stargard więcej
12:00  Hutnik Szczecin - Rasel Dygowo więcej
15:00  Gryf Kamień Pomorski - Błękitni II Stargard więcej
12:00  Chemik Police - Ina Goleniów więcej
16:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - GKS Leśnik Manowo więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
16:00  Mierzynianka Mierzyn - Jeziorak Szczecin więcej
17:00  Sokół Pyrzyce - Gavia Choszczno więcej
16:00  Piast Chociwel - Światowid 63 Łobez więcej
15:00  Zorza Dobrzany - Iskra Golczewo więcej
16:00  Osadnik Myślibórz - Flota Świnoujście więcej
11:00  Stal Szczecin - Ogniwo Babinek więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płn
15:00  Wicher Brojce - Masovia Maszewo więcej
18:00  Ehrle Dobra Szczecińska - Błękitni Trzygłów więcej
18:00  OKS Center MD Goleniów - Pomorzanin Nowogard więcej
15:00  Jantar Dziwnów - Fala Międzyzdroje więcej
16:00  Orzeł Łoźnica - Mewa Resko więcej
10-04 17:00  Polonia Płoty - Arkonia Szczecin więcej
  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Sparta Gryfice więcej
Masovia Maszewo - Wicher Brojce 0 - 4 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
14:00  Kłos Pełczyce - Unia Dolice więcej
16:00  Stal Lipiany - Świt Barnimie więcej
14:00  Orkan Suchań - Sęp Brzesko więcej
15:00  Ina Ińsko - Polonia Giżyn więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
15:00  Chemik II Police - Hanza Goleniów więcej
13:00  Kasta Szczecin-Majowe - Zootechnik Kołbacz więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
15:00  Czarni Fiege Lubanowo - Iskra Banie więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 6
16:00  Mechanik Warnice - Bryza Reńsko więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
11:00  Pogoń Szczecin - FCB Escola Varsovia więcej
12:00  Lech Poznań - Śląsk Wrocław więcej
14:00  Legia Warszawa - Wisła Kraków więcej
15:30  Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów więcej
  Cracovia Kraków - Arka Gdynia więcej
  Elana Toruń - Korona Kielce więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
  AP Kotwica Kołobrzeg - Olimpia II Szczecin więcej
  Lipno Stęszew - Victoria Sianów więcej
  Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. więcej
  Gwiazda-Kania Toruń - Pogoń Tczew więcej
  KKP Chełmża - GSS Grodzisk Wielkopolski więcej
  Biało-Zielone Gdańsk - WAP Włocławek więcej
piła nożna Ekstraklasa fustalu
18:00  AZS UG Gdańsk - Clearex Chorzów więcej
18:00  FC Toruń - Pogoń '04 Szczecin więcej
18:00  Red Devils Chojnice - MOKS Słoneczny Stok Białystok więcej
18:00  Red Dragons Pniewy - Rekord Bielsko-Biała więcej
18:00  AZS UŚ Katowice - Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice więcej
18:00  Piast Gliwice - Gatta Zduńska Wola więcej
piła nożna II liga PLO
17:00  Bizon Cerkwica - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
17:00  Darłovia Darłowo - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
17:00  Pamet Świdwin - Mechanik Bobolice więcej
17:00  Sokół St. Dąbrowa - STLA Kacper-Sport Szczecinek więcej
17:00  Lech Czaplinek - Ikar Krosino więcej
17:00  TKKF Strażak Koszalin - Oldboje Wyszewo więcej
piła nożna WLJ Starszych II etap
17:00  SALOS Szczecin - Świt Szczecin więcej
14:00  Stal Szczecin - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Koszalińska
11:00  Iskra Białogard - Spójnia Świdwin więcej
14:00  Lech Czaplinek - Saturn Mielno więcej
14:00  Astra Ustronie Morskie - Błonie Barwice więcej
16:00  Mechanik Bobolice - Jedność-Ikar Krosino więcej
16:00  Sława Sławno - Wiekowianka Wiekowo więcej
16:00  Darłovia Darłowo - Wybrzeże Biesiekierz więcej
16:00  Olimp Złocieniec - Wieża Postomino więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płn
15:00  Radew Białogórzyno - Błękitni Stary Jarosław więcej
16:00  Arkadia Malechowo - Wrzos Wrzosowo więcej
16:00  Bajgiel Będzino - Strong Zielenica więcej
16:00  Zefir Wyszewo - Fala ABFrost Gąski więcej
16:30  Victoria Sianów - Resko Karcino więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płd
16:00  Mechanik Turowo - Pionier 95 Borne Sulinowo więcej
16:00  Sokół Suliszewo - Orzeł Łubowo więcej
16:00  Santos Kłębowiec - Mirstal Mirosławiec więcej
16:00  Grom Szwecja - Sad Chwiram więcej
16:00  Wiarus Żółtnica - Zawisza Grzmiąca więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 1
17:00  Prawobrzeże II Świnoujście - Gardominka Mechowo więcej
17:30  Światowid 63 II Łobez - Jantar II Dziwnów więcej
piła nożna WLJ Młodszych II etap
11:00  Energetyk Gryfino - Akademia Pogoń Szczecin więcej
11:00  Gavia Choszczno - Vineta Wolin więcej
12:00  Prawobrzeże Szczecin - SALOS Szczecin więcej
  Arkonia Szczecin - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
  FASE II Szczecin - Chemik Police więcej
piła nożna CLJ Młodszych U17 gr. B - wiosna
11:00  Błękitni Wronki - AP Reissa Poznań więcej
12:00  Lechia Gdańsk - Gryf Słupsk więcej
15:00  Arka Gdynia - Pogoń Szczecin więcej
15:00  Warta Poznań - Lech Poznań więcej
piła nożna CLJ Trampkarzy U15 gr. B - wiosna
12:00  Lechia Gdańsk - FASE Szczecin więcej
14:00  Warta Poznań - Bałtyk Koszalin więcej
14:30  Akademia Pogoń Szczecin - AP Reissa Poznań więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
  Stal Gorzów - Meble Wójcik Elbląg więcej
  GKS Żukowo - Jurand Ciechanów więcej
  Nielba Wągrowiec - Warmia Olsztyn więcej
  MKS Mazur Sierpc - Sokół Kościerzyna więcej
  Gwardia Koszalin - Sambor Tczew więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
  Latocha Agropom Gniew - SKPR USAR Kwidzyn więcej
  Tytani Wejherowo - MLKS Borowiak Czersk więcej
  MKS Brodnica - Jeziorak Iława więcej
  Szczypiorniak Olsztyn - AZS UKW Bydgoszcz więcej
  MKS Grudziądz - Szczypiorniak Gniezno więcej
  KPR Gryfino - MOSiR Kętrzyn więcej
  SMS II Gdańsk - AZS UMK Toruń więcej
07 kwiecień
46. Maraton Dębno 2019 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
18:00  Górnik Zabrze - Legia Warszawa więcej
15:30  Pogoń Szczecin - Arka Gdynia więcej
piła nożna III liga gr. 2
16:00  Świt Szczecin - Kotwica Kołobrzeg więcej
16:00  Polonia Środa Wlkp. - Sokół Kleczew więcej
11:00  Pogoń II Szczecin - Mieszko Gniezno więcej
12:00  Lech II Poznań - KKS Włókniarz 1925 Kalisz więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
17:00  Iskierka Szczecin - Dąb Dębno więcej
14:00  Biali Sądów - Odra Chojna więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płn
13:00  KP Przecław - Dąb Dębice więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
14:00  Energetyk Gryfino - Drawa Drawno więcej
15:00  Piast Karsko - SCRS Barlinek więcej
14:00  Zieloni Zielin - Klon Krzęcin więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
  Pionier Żarnowo - Radowia Radowo Małe więcej
  Znicz Wysoka Kamieńska - Korona Stuchowo więcej
  Zalew Stepnica - Prawobrzeże Świnoujście więcej
  Bizon Cerkwica - Bałtyk Gostyń więcej
  Sowianka Sowno - Orzeł Prusinowo więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
17:00  Unia Stargard - Orzeł Pęzino więcej
13:00  Płomień Lisowo - Saturn Szadzko więcej
  Dąbrovia Stara Dąbrowa - Orkan Dalewo więcej
  Orzeł Małkocin - Polski Cukier Kluczevia II St. więcej
14:00  Rolpol Chlebowo - Czarni Marianowo więcej
  Orzeł Grzędzice - Zjednoczeni Kobylanka więcej
  WODR Barzkowice - Zorza Tychowo więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
15:00  Aquila Szczecin - Wołczkowo-Bezrzecze więcej
16:00  Odrzanka Radziszewo - Tanowia Tanowo więcej
13:00  Grot Gardno - Leśnik Kliniska więcej
16:00  Znicz Niedźwiedź - Zryw Kołbaskowo więcej
14:00  Vielgovia Szczecin - Czarni 44 Szczecin więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
15:00  Witniczanka Witnica - Zjednoczeni Kurzycko więcej
  Piast Piaseczno - Orzeł Trzcińsko-Zdrój więcej
  Czarni Czarnówko - Łabędź Widuchowa więcej
  Korona Klępicz - Chrobry Lisie Pole więcej
  Mieszko Mieszkowice - LUKS Krzywin więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 5
  Pomorzanin Zamęcin - Iskra Pomień więcej
  Koral Mostkowo - Iskra Lutówko więcej
  Korona Raduń - Ina Nadarzyn więcej
14:00  Błękitni Sarnik - Sokół Sokoliniec więcej
14:00  Iskra Warszyn - Remor Recz więcej
  Orzeł Bierzwnik - Piast Kolin więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 6
  Myśla Dargomyśl - Pomorzanin Cychry więcej
  Santos Sarbinowo - GKS Golenice więcej
  Unia Swochowo - Wicher Przelewice więcej
  Błyskawica Kluki - Gryf Nowielin więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
13:30  Jagiellonia Białystok - GKS Bełchatów więcej
14:00  Motor Lublin - Górnik Zabrze więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 4
  Grom Płonno - Orzeł Żeńsko więcej
  Sława Choszczno - Unia II/Gwiazda Żalęcino więcej
  Pionier Zwierzyn - Sokół Granowo więcej
14:00  Pomorzanka Jarosławsko - Skrzydlaci Będargowo więcej
piła nożna WLJ Starszych II etap
15:00  Kotwica Kołobrzeg - Chemik Police więcej
11:00  Gwardia Koszalin - FASE Szczecin więcej
11:00  Akademia MKP Szczecinek - Arkonia Szczecin więcej
13:00  Ina Goleniów - Energetyk Gryfino więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Koszalińska
11:00  Kotwica II Kołobrzeg - Korona Człopa więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płn
12:00  Passat Bukowo Morskie - Płomień Myślino więcej
13:00  LZS Kowalewice - Pomorzanin Sławoborze więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płd
11:30  Hubertus Biały Bór - Redłovia Redło więcej
16:00  Drzewiarz Świerczyna - Głaz Tychowo więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 1
16:00  Sparta II Gryfice - Lotnik Czarne więcej
  Zieloni Wyszobór - Pomorzanin Przybiernów więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 2
12:00  Sokół II Pyrzyce - Ogniwo Dzwonowo więcej
13:00  Zenit Koszewo - Dęby Rogowo więcej
  Orkan II Suchań - Pionier Szczecin więcej
  Sparta Skalin - Zjednoczeni Wapnica więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 3
14:00  Iskra II Banie - Zryw Góralice więcej
15:00  Wicher Steklno - Ogniwo II Babinek więcej
  Polonia Gryfino - Tywa Swobnica więcej
  Sparta Sobiemyśl - Sekwoja Brwice więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 1
12:00  KS Sieciemin - Wrzos Wrześnica więcej
12:00  Dolina Łętowska Łętowo - Gryf II Polanów więcej
12:00  KS Skibno - Derby Gwiazdowo więcej
12:00  Płomień Jeżyczki - Darpol Barzowice więcej
12:00  Olympic Warszkowo - Jantar Korlino więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 2
12:00  Mustang Korzystno - Derby Karścino więcej
12:00  Przysz. Dla Młodzieży Rusinowo - Grot Gorawino więcej
12:00  Sokół Lulewice - Gryf Dobrowo więcej
12:00  Syrena-Grot Rymań - Huragan Bierzwnica więcej
12:00  Płomień Pobłocie Wlk. - Wicher Rąbino więcej
12:00  Wicher Mierzym - Jantar Siemyśl więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 3
12:00  KS Gwda Wielka - Błękitni Gonne Małe więcej
12:00  Hajka Zegrze Pomorskie - Mechanik II / Iskra Bobolice więcej
12:00  Sokół Spore - Pogoń Wierzchowo więcej
12:00  Błękitni-Grodzisko Ostre Bardo - SP Wilcze Laski więcej
12:00  Drzewiarz Krosino - Grot Bonin więcej
piła nożna WLJ Młodszych II etap
13:00  Gwardia Koszalin - Błękitni Stargard więcej
15:00  Football Academy Szczecin - Orzeł Wałcz więcej
15:00  Bałtyk Koszalin - Stal Szczecin więcej
piła nożna CLJ Trampkarzy U15 gr. B - wiosna
13:00  Arka Gdynia - Lech Poznań więcej
08 kwiecień
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
18:00  Jagiellonia Białystok - Zagłębie Sosnowiec więcej
10 kwiecień
Mistrzostwa Europy w Gimnastyce Sportowej więcej
piła nożna II liga
19:00  Olimpia Elbląg - Widzew Łódź więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
17:00  Górnik Zabrze - Korona Kielce więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 4
13:00  Błękitni Pomierzyn - Legion Strączno więcej
13:00  Bytyń Nakielno - Znicz Dzikowo więcej
13:00  Grom Giżyno - KP Drawsko Pomorskie więcej
13:00  Gryf Budowo - Kolejarz Wierzchowo więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Koszalińska
17:30  Korona Człopa - Olimp Złocieniec więcej
17:30  Wieża Postomino - Darłovia Darłowo więcej
17:30  Wybrzeże Biesiekierz - Astra Ustronie Morskie więcej
17:30  Błonie Barwice - Mechanik Bobolice więcej
17:30  Jedność-Ikar Krosino - Lech Czaplinek więcej
17:30  Saturn Mielno - Sława Sławno więcej
17:30  Wiekowianka Wiekowo - Iskra Białogard więcej
17:30  Spójnia Świdwin - Calisia Kalisz Pomorski więcej
piła nożna WLJ Młodszych II etap
17:30  Świt Szczecin - Chemik Police więcej
11 kwiecień
Mistrzostwa Europy w Gimnastyce Sportowej więcej
12 kwiecień
Mistrzostwa Europy w Gimnastyce Sportowej więcej
koszykówka Energa Basket Liga
  Polski Cukier Toruń - TBV Start Lublin więcej
  Trefl Sopot - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. więcej
  Anwil Włocławek - GTK Gliwice więcej
  Spójnia Stargard - Polpharma Starogard Gd. więcej
  HydroTruck Radom - Stelmet ENEA BC Zielona Góra więcej
  Miasto Szkła Krosno - AZS Koszalin więcej
  Asseco Arka Gdynia - King Wilki Morskie Szczecin więcej
  Legia Warszawa - MKS Dąbrowa Górnicza więcej
piła nożna III liga gr. 2
17:00  Bałtyk Gdynia - Wierzyca Pelplin więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
11:00  Arka Gdynia - Zagłębie Lubin więcej
13 kwiecień
Mistrzostwa Europy w Gimnastyce Sportowej więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
18:00  Arka Gdynia - Miedź Legnica więcej
18:00  Cracovia Kraków - Lechia Gdańsk więcej
18:00  Lech Poznań - Jagiellonia Białystok więcej
18:00  Legia Warszawa - Pogoń Szczecin więcej
18:00  Piast Gliwice - Korona Kielce więcej
18:00  Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze więcej
18:00  Zagłębie Lubin - Wisła Kraków więcej
18:00  Zagłębie Sosnowiec - Wisła Płock więcej
piła nożna II liga
17:00  Górnik Łęczna - Błękitni Stargard więcej
16:00  Elana Toruń - Siarka Tarnobrzeg więcej
16:00  Resovia Rzeszów - Radomiak Radom więcej
16:00  ROW 1964 Rybnik - Skra Częstochowa więcej
16:00  Stal Stalowa Wola - GKS Bełchatów więcej
  Znicz Pruszków - Olimpia Grudziądz więcej
16:00  Rozwój Katowice - Olimpia Elbląg więcej
piła nożna III liga gr. 2
17:00  Sokół Kleczew - Gwardia Koszalin więcej
17:00  Mieszko Gniezno - Chemik Bydgoszcz więcej
16:00  KP Starogard Gdański - Pogoń II Szczecin więcej
Kotwica Kołobrzeg - Wda Świecie 3 - 0 więcej
18:00  KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Polonia Środa Wlkp. więcej
13:00  Bałtyk Koszalin - Górnik Konin więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
14:00  Orzeł Wałcz - Hutnik Szczecin więcej
16:00  MKP Szczecinek - Olimp Gościno więcej
13:00  Polski Cukier Kluczevia Stargard - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
16:00  Ina Goleniów - Vineta Wolin więcej
Gryf Polanów - Gryf Kamień Pomorski 0 - 3 więcej
12:00  GKS Leśnik Manowo - Sparta Węgorzyno więcej
12:00  Chemik Police - Morzycko Moryń więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
11:00  Stal Szczecin - Mierzynianka Mierzyn więcej
17:00  Ogniwo Babinek - Osadnik Myślibórz więcej
16:00  Flota Świnoujście - Zorza Dobrzany więcej
14:00  Iskra Golczewo - Piast Chociwel więcej
15:00  Światowid 63 Łobez - Biali Sądów więcej
16:00  Odra Chojna - Iskierka Szczecin więcej
17:00  Sokół Pyrzyce - Dąb Dębno więcej
11:00  Gavia Choszczno - Jeziorak Szczecin więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płn
  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Ehrle Dobra Szczecińska więcej
15:00  Sparta Gryfice - Polonia Płoty więcej
15:00  Mewa Resko - Jantar Dziwnów więcej
15:00  Wicher Brojce - KP Przecław więcej
17:00  Dąb Dębice - OKS Center MD Goleniów więcej
16:00  Pomorzanin Nowogard - Błękitni Trzygłów więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
17:00  Klon Krzęcin - Piast Karsko więcej
16:00  SCRS Barlinek - Ina Ińsko więcej
15:00  Drawa Drawno - Unia Dolice więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
15:00  Orzeł Pęzino - WODR Barzkowice więcej
15:00  Zorza Tychowo - Orzeł Grzędzice więcej
12:00  Czarni Marianowo - Orzeł Małkocin więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
15:00  Czarni 44 Szczecin - Kasta Szczecin-Majowe więcej
18:00  Wołczkowo-Bezrzecze - Vielgovia Szczecin więcej
13:00  Zryw Kołbaskowo - Chemik II Police więcej
19:00  Leśnik Kliniska - Odrzanka Radziszewo więcej
15:00  Tanowia Tanowo - Aquila Szczecin więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
  Olimpia II Szczecin - Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz więcej
  Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - Gwiazda-Kania Toruń więcej
  GSS Grodzisk Wielkopolski - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
  Victoria Sianów - WAP Włocławek więcej
  KKP Chełmża - Biało-Zielone Gdańsk więcej
  Pogoń Tczew - Lipno Stęszew więcej
piła nożna I liga PLO
17:00  Olimp Złocieniec - Gryf Kamień Pomorski więcej
17:00  Sparta Gryfice - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo więcej
17:00  Iskra Białogard - Błękitni Stargard więcej
17:00  Amator Kołobrzeg - Zryw Kretomino więcej
17:00  Mirstal Mirosławiec - Victoria Sianów więcej
piła nożna II liga PLO
17:00  Oldboje Wyszewo - Lech Czaplinek więcej
17:00  Ikar Krosino - Sokół St. Dąbrowa więcej
17:00  STLA Kacper-Sport Szczecinek - Pamet Świdwin więcej
17:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - Mechanik Bobolice więcej
17:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Darłovia Darłowo więcej
17:00  Bizon Cerkwica - Maxtrans-Sokół Karlino więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Koszalińska
11:00  Iskra Białogard - Saturn Mielno więcej
13:00  Olimp Złocieniec - Kotwica II Kołobrzeg więcej
14:00  Astra Ustronie Morskie - Wieża Postomino więcej
15:00  Calisia Kalisz Pomorski - Wiekowianka Wiekowo więcej
16:00  Mechanik Bobolice - Wybrzeże Biesiekierz więcej
16:00  Darłovia Darłowo - Korona Człopa więcej
16:00  Lech Czaplinek - Błonie Barwice więcej
16:00  Sława Sławno - Jedność-Ikar Krosino więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płn
15:00  Pomorzanin Sławoborze - Victoria Sianów więcej
16:00  Fala ABFrost Gąski - Wrzos Wrzosowo więcej
16:00  Strong Zielenica - Zefir Wyszewo więcej
16:00  Płomień Myślino - LZS Kowalewice więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płd
14:00  Głaz Tychowo - Mirstal Mirosławiec więcej
16:00  Sokół Suliszewo - Drzewiarz Świerczyna więcej
16:00  Zawisza Grzmiąca - Santos Kłębowiec więcej
16:00  Pionier 95 Borne Sulinowo - Hubertus Biały Bór więcej
16:00  Sad Chwiram - Wiarus Żółtnica więcej
16:00  Redłovia Redło - Grom Szwecja więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
12:00  Śląsk Wrocław - Wisła Kraków więcej
  Ruch Chorzów - Jagiellonia Białystok więcej
  Cracovia Kraków - Legia Warszawa więcej
  FCB Escola Varsovia - Lech Poznań więcej
piła nożna WLJ Starszych II etap
13:00  AP Kotwica Kołobrzeg - FASE Szczecin więcej
14:00  Stal Szczecin - SALOS Szczecin więcej
  Arkonia Szczecin - Kotwica Kołobrzeg więcej
piła nożna WLJ Młodszych II etap
11:00  AP Kotwica Kołobrzeg - Prawobrzeże Szczecin więcej
17:00  Błękitni Stargard - Gavia Choszczno więcej
  Football Academy Szczecin - FASE II Szczecin więcej
piła nożna CLJ Młodszych U17 gr. B - wiosna
12:00  Lech Poznań - Arka Gdynia więcej
14:30  Pogoń Szczecin - Błękitni Wronki więcej
piła nożna CLJ Trampkarzy U15 gr. B - wiosna
12:00  AP Reissa Poznań - Bałtyk Koszalin więcej
14:15  Akademia Pogoń Szczecin - Arka Gdynia więcej
14:30  Lech Poznań - Lechia Gdańsk więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
  Sambor Tczew - MKS Mazur Sierpc więcej
  Warmia Olsztyn - GKS Żukowo więcej
  SMS Gdańsk - Meble Wójcik Elbląg więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
  AZS UMK Toruń - KPR Gryfino więcej
  SMS II Gdańsk - Latocha Agropom Gniew więcej
  Szczypiorniak Gniezno - Szczypiorniak Olsztyn więcej
  AZS UKW Bydgoszcz - MKS Brodnica więcej
  Jeziorak Iława - Tytani Wejherowo więcej
  MLKS Borowiak Czersk - SKPR USAR Kwidzyn więcej
  MOSiR Kętrzyn - MKS Grudziądz więcej
14 kwiecień
Mistrzostwa Europy w Gimnastyce Sportowej więcej
Futsal: Polska - Brazylia więcej
piła nożna II liga
16:00  Widzew Łódź - Pogoń Siedlce więcej
16:00  Gryf Wejherowo - Ruch Chorzów więcej
piła nożna III liga gr. 2
15:00  Radunia Stężyca - Świt Szczecin więcej
12:00  Lech II Poznań - Jarota Jarocin więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
16:00  Rasel Dygowo - Pogoń Połczyn Zdrój więcej
17:00  Błękitni II Stargard - Sokół Karlino więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płn
14:00  Arkonia Szczecin - Orzeł Łoźnica więcej
14:00  Fala Międzyzdroje - Masovia Maszewo więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
14:00  Zieloni Zielin - Kłos Pełczyce więcej
15:00  Polonia Giżyn - Orkan Suchań więcej
15:00  Czcibor Cedynia - Stal Lipiany więcej
13:00  Świt Barnimie - Energetyk Gryfino więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
  Orzeł Prusinowo - Bizon Cerkwica więcej
  Bałtyk Gostyń - Sarmata Dobra więcej
  Jastrząb Łosośnica - Zalew Stepnica więcej
  Prawobrzeże Świnoujście - Znicz Wysoka Kamieńska więcej
12:00  Korona Stuchowo - Pionier Żarnowo więcej
  Radowia Radowo Małe - Promień Mosty więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
15:00  Zjednoczeni Kobylanka - Rolpol Chlebowo więcej
11:00  Polski Cukier Kluczevia II St. - Dąbrovia Stara Dąbrowa więcej
16:00  Orkan Dalewo - Płomień Lisowo więcej
14:00  Saturn Szadzko - Unia Stargard więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
17:00  Zootechnik Kołbacz - Znicz Niedźwiedź więcej
19:30  Hanza Goleniów - Grot Gardno więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
  Iskra Banie - Mieszko Mieszkowice więcej
  LUKS Krzywin - Korona Klępicz więcej
  Chrobry Lisie Pole - Czarni Czarnówko więcej
  Łabędź Widuchowa - Piast Piaseczno więcej
  Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Witniczanka Witnica więcej
15:00  Zjednoczeni Kurzycko - Rurzyca Nawodna więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 5
  Iskra Pomień - Orzeł Bierzwnik więcej
14:00  Piast Kolin - Iskra Warszyn więcej
  Remor Recz - Błękitni Sarnik więcej
  Sokół Sokoliniec - Korona Raduń więcej
  Ina Nadarzyn - Jedność Przewłoki więcej
  Iskra Lutówko - Pomorzanin Zamęcin więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 6
  Gryf Nowielin - Unia Swochowo więcej
  Wicher Przelewice - Mechanik Warnice więcej
  Bryza Reńsko - Santos Sarbinowo więcej
  GKS Golenice - Myśla Dargomyśl więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
  Polonia Poznań - GKS Katowice więcej
16:00  Medyk Konin - Górnik Łęczna więcej
11:00  AZS PSW Biała Podlaska - Olimpia Szczecin więcej
13:00  Czarni Sosnowiec - UKS SMS Łódź więcej
  AZS UJ Kraków - AZS Wrocław więcej
  Mitech Żywiec - AZS PWSZ Wałbrzych więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płn
12:00  Passat Bukowo Morskie - Arkadia Malechowo więcej
13:30  Resko Karcino - Radew Białogórzyno więcej
14:00  Błękitni Stary Jarosław - Bajgiel Będzino więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płd
12:00  Orzeł Łubowo - Mechanik Turowo więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
11:00  Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin więcej
12:00  Korona Kielce - Motor Lublin więcej
12:00  GKS Bełchatów - Elana Toruń więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 1
  Gardominka Mechowo - Orzeł Mrzeżyno więcej
  Pomorzanin Przybiernów - Światowid 63 II Łobez więcej
  Jantar II Dziwnów - Sparta II Gryfice więcej
  Lotnik Czarne - Prawobrzeże II Świnoujście więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 2
14:00  Zjednoczeni Wapnica - Sokół II Pyrzyce więcej
  Ogniwo Dzwonowo - Podlesie Sowno więcej
  Dęby Rogowo - Sparta Skalin więcej
  Pionier Szczecin - Zenit Koszewo więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 3
14:00  Tywa Swobnica - Iskra II Banie więcej
  Ogniwo II Babinek - Sparta Sobiemyśl więcej
  Sekwoja Brwice - Sokół Różańsko więcej
  Zryw Góralice - Wicher Steklno więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 4
11:00  Unia II/Gwiazda Żalęcino - Orzeł Żeńsko więcej
14:00  Pomorzanka Jarosławsko - Grom Płonno więcej
15:00  Skrzydlaci Będargowo - Pionier Zwierzyn więcej
  Sokół Granowo - Sława Choszczno więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 1
12:00  Derby Gwiazdowo - Dolina Łętowska Łętowo więcej
12:00  Jantar Korlino - KS Sieciemin więcej
12:00  Błękitni Tychowo - Płomień Jeżyczki więcej
12:00  Wrzos Wrześnica - Pogoń Noskowo więcej
12:00  Darpol Barzowice - KS Skibno więcej
15:00  Gryf II Polanów - Olympic Warszkowo więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 2
12:00  Syrena-Grot Rymań - Wicher Rąbino więcej
12:00  Gryf Dobrowo - Przysz. Dla Młodzieży Rusinowo więcej
12:00  Grot Gorawino - Wicher Mierzym więcej
12:00  Jantar Siemyśl - Mustang Korzystno więcej
12:00  Derby Karścino - Płomień Pobłocie Wlk. więcej
13:00  Huragan Bierzwnica - Sokół Lulewice więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 3
11:00  Błękitni Gonne Małe - Hajka Zegrze Pomorskie więcej
12:00  Grot Bonin - Błękitni-Grodzisko Ostre Bardo więcej
12:00  Mechanik II / Iskra Bobolice - Sokół Spore więcej
12:00  SP Wilcze Laski - KS Gwda Wielka więcej
14:00  Pogoń Wierzchowo - Grom Świelino więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 4
13:00  Kolejarz Wierzchowo - Grom Giżyno więcej
13:00  Legion Strączno - Wspólni Różewo więcej
13:00  Znicz Dzikowo - Błękitni Pomierzyn więcej
13:00  KP Drawsko Pomorskie - Bytyń Nakielno więcej
piła nożna WLJ Starszych II etap
11:00  Energetyk Gryfino - Gwardia Koszalin więcej
13:30  Chemik Police - Ina Goleniów więcej
15:00  Świt Szczecin - Akademia MKP Szczecinek więcej
piła nożna WLJ Młodszych II etap
11:00  Chemik Police - Arkonia Szczecin więcej
11:00  Stal Szczecin - Gwardia Koszalin więcej
16:00  Orzeł Wałcz - Vineta Wolin więcej
16:00  SALOS Szczecin - Energetyk Gryfino więcej
17:00  Akademia Pogoń Szczecin - Świt Szczecin więcej
piła nożna CLJ Młodszych U17 gr. B - wiosna
12:00  Lechia Gdańsk - Warta Poznań więcej
12:30  Gryf Słupsk - AP Reissa Poznań więcej
piła nożna CLJ Trampkarzy U15 gr. B - wiosna
18:00  FASE Szczecin - Warta Poznań więcej
16 kwiecień
koszykówka Energa Basket Liga
  TBV Start Lublin - Spójnia Stargard więcej
  Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - Polski Cukier Toruń więcej
  Polpharma Starogard Gd. - Anwil Włocławek więcej
  MKS Dąbrowa Górnicza - Miasto Szkła Krosno więcej
  AZS Koszalin - King Wilki Morskie Szczecin więcej
  GTK Gliwice - HydroTruck Radom więcej
  Stelmet ENEA BC Zielona Góra - Legia Warszawa więcej
  Asseco Arka Gdynia - Trefl Sopot więcej
17 kwiecień
piła nożna II liga
16:00  Siarka Tarnobrzeg - Olimpia Elbląg więcej
piła nożna CLJ Młodszych U17 gr. B - wiosna
11:00  Błękitni Wronki - Lech Poznań więcej
piła nożna CLJ Trampkarzy U15 gr. B - wiosna
14:00  Lechia Gdańsk - Akademia Pogoń Szczecin więcej
18 kwiecień
piła nożna II liga
16:00  Rozwój Katowice - Górnik Łęczna więcej
piła nożna III liga gr. 2
17:00  Pogoń II Szczecin - Sokół Kleczew więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
  Olimpia Szczecin - AZS UJ Kraków więcej
  UKS SMS Łódź - AZS PSW Biała Podlaska więcej
  Górnik Łęczna - Polonia Poznań więcej
  AZS Wrocław - Mitech Żywiec więcej
  GKS Katowice - Czarni Sosnowiec więcej
  AZS PWSZ Wałbrzych - Medyk Konin więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
11:00  Pogoń Szczecin - Korona Kielce więcej
13:00  Motor Lublin - GKS Bełchatów więcej
16:00  Legia Warszawa - Śląsk Wrocław więcej
piła nożna WLJ Młodszych II etap
11:00  Energetyk Gryfino - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
11:00  Bałtyk Koszalin - Akademia Pogoń Szczecin więcej
11:00  Świt Szczecin - SALOS Szczecin więcej
12:00  Gavia Choszczno - Stal Szczecin więcej
17:00  FASE II Szczecin - Orzeł Wałcz więcej
17:00  Vineta Wolin - Błękitni Stargard więcej
  Arkonia Szczecin - Football Academy Szczecin więcej
  Prawobrzeże Szczecin - Chemik Police więcej
piła nożna CLJ Młodszych U17 gr. B - wiosna
12:00  AP Reissa Poznań - Pogoń Szczecin więcej
14:00  Warta Poznań - Gryf Słupsk więcej
piła nożna CLJ Trampkarzy U15 gr. B - wiosna
11:00  Arka Gdynia - AP Reissa Poznań więcej
12:00  Warta Poznań - Lech Poznań więcej
19 kwiecień
piła nożna IV liga zachodniopomorska
17:00  Chemik Police - Rasel Dygowo więcej
20 kwiecień
koszykówka Energa Basket Liga
  TBV Start Lublin - Anwil Włocławek więcej
  Spójnia Stargard - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. więcej
  Trefl Sopot - King Wilki Morskie Szczecin więcej
  HydroTruck Radom - Polpharma Starogard Gd. więcej
  Legia Warszawa - GTK Gliwice więcej
  MKS Dąbrowa Górnicza - AZS Koszalin więcej
  Asseco Arka Gdynia - Polski Cukier Toruń więcej
  Stelmet ENEA BC Zielona Góra - Miasto Szkła Krosno więcej
piła nożna II liga
18:00  Olimpia Grudziądz - Stal Stalowa Wola więcej
18:00  Ruch Chorzów - ROW 1964 Rybnik więcej
16:00  Skra Częstochowa - Resovia Rzeszów więcej
15:00  Radomiak Radom - Elana Toruń więcej
13:00  Siarka Tarnobrzeg - Widzew Łódź więcej
15:00  Pogoń Siedlce - Błękitni Stargard więcej
17:00  GKS Bełchatów - Gryf Wejherowo więcej
piła nożna III liga gr. 2
17:00  Wierzyca Pelplin - Bałtyk Koszalin więcej
Wda Świecie - Radunia Stężyca 0 - 3 więcej
16:00  Świt Szczecin - Bałtyk Gdynia więcej
16:00  Polonia Środa Wlkp. - Lech II Poznań więcej
16:00  Jarota Jarocin - Kotwica Kołobrzeg więcej
  Gwardia Koszalin - KKS Włókniarz 1925 Kalisz więcej
16:00  Chemik Bydgoszcz - KP Starogard Gdański więcej
14:00  Mieszko Gniezno - Górnik Konin więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
13:00  Vineta Wolin - Morzycko Moryń więcej
Sokół Karlino - Gryf Polanów 3 - 0 więcej
13:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Orzeł Wałcz więcej
13:00  Olimp Gościno - Ina Goleniów więcej
13:00  Hutnik Szczecin - Błękitni II Stargard więcej
13:00  Gryf Kamień Pomorski - GKS Leśnik Manowo więcej
13:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - MKP Szczecinek więcej
13:00  Sparta Węgorzyno - Polski Cukier Kluczevia Stargard więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
13:00  Mierzynianka Mierzyn - Gavia Choszczno więcej
13:00  Jeziorak Szczecin - Dąb Dębno więcej
13:00  Sokół Pyrzyce - Odra Chojna więcej
13:00  Iskierka Szczecin - Światowid 63 Łobez więcej
13:00  Biali Sądów - Iskra Golczewo więcej
13:00  Piast Chociwel - Flota Świnoujście więcej
13:00  Zorza Dobrzany - Ogniwo Babinek więcej
13:00  Osadnik Myślibórz - Stal Szczecin więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płn
13:00  Ehrle Dobra Szczecińska - Pomorzanin Nowogard więcej
13:00  Błękitni Trzygłów - Dąb Dębice więcej
13:00  OKS Center MD Goleniów - Wicher Brojce więcej
13:00  KP Przecław - Fala Międzyzdroje więcej
13:00  Masovia Maszewo - Mewa Resko więcej
13:00  Jantar Dziwnów - Arkonia Szczecin więcej
13:00  Orzeł Łoźnica - Sparta Gryfice więcej
13:00  Polonia Płoty - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
13:00  Kłos Pełczyce - Drawa Drawno więcej
13:00  Unia Dolice - Świt Barnimie więcej
13:00  Energetyk Gryfino - Czcibor Cedynia więcej
13:00  Stal Lipiany - Sęp Brzesko więcej
13:00  Orkan Suchań - SCRS Barlinek więcej
13:00  Ina Ińsko - Klon Krzęcin więcej
13:00  Piast Karsko - Zieloni Zielin więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płn
15:00  Pomorzanin Sławoborze - Radew Białogórzyno więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Koszalińska
11:00  Kotwica II Kołobrzeg - Darłovia Darłowo więcej
16:00  Błonie Barwice - Sława Sławno więcej
16:00  Korona Człopa - Astra Ustronie Morskie więcej
16:00  Wybrzeże Biesiekierz - Lech Czaplinek więcej
16:00  Wieża Postomino - Mechanik Bobolice więcej
16:00  Jedność-Ikar Krosino - Iskra Białogard więcej
16:00  Saturn Mielno - Calisia Kalisz Pomorski więcej
16:00  Wiekowianka Wiekowo - Spójnia Świdwin więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płn
15:30  LZS Kowalewice - Passat Bukowo Morskie więcej
16:00  Wrzos Wrzosowo - Strong Zielenica więcej
16:00  Zefir Wyszewo - Błękitni Stary Jarosław więcej
16:00  Arkadia Malechowo - Fala ABFrost Gąski więcej
17:00  Victoria Sianów - Płomień Myślino więcej
17:00  Bajgiel Będzino - Resko Karcino więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płd
14:00  Głaz Tychowo - Zawisza Grzmiąca więcej
16:00  Grom Szwecja - Pionier 95 Borne Sulinowo więcej
16:00  Drzewiarz Świerczyna - Mirstal Mirosławiec więcej
16:00  Santos Kłębowiec - Sad Chwiram więcej
16:00  Wiarus Żółtnica - Redłovia Redło więcej
16:00  Hubertus Biały Bór - Orzeł Łubowo więcej
16:00  Mechanik Turowo - Sokół Suliszewo więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
12:00  Wisła Kraków - FCB Escola Varsovia więcej
  Jagiellonia Białystok - Arka Gdynia więcej
  Elana Toruń - Ruch Chorzów więcej
  Lech Poznań - Górnik Zabrze więcej
  Zagłębie Lubin - Cracovia Kraków więcej
piła nożna CLJ Młodszych U17 gr. B - wiosna
13:00  Arka Gdynia - Lechia Gdańsk więcej
piła nożna CLJ Trampkarzy U15 gr. B - wiosna
12:00  Bałtyk Koszalin - FASE Szczecin więcej
21 kwiecień
piła nożna II liga
18:00  Olimpia Elbląg - Znicz Pruszków więcej
24 kwiecień
piła nożna II liga
17:00  Górnik Łęczna - Pogoń Siedlce więcej
17:00  Błękitni Stargard - Siarka Tarnobrzeg więcej
19:10  Widzew Łódź - Radomiak Radom więcej
16:00  Elana Toruń - Skra Częstochowa więcej
17:00  Resovia Rzeszów - Ruch Chorzów więcej
17:00  ROW 1964 Rybnik - GKS Bełchatów więcej
17:00  Gryf Wejherowo - Olimpia Grudziądz więcej
17:00  Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg więcej
  Znicz Pruszków - Rozwój Katowice więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
  Medyk Konin - AZS Wrocław więcej
  AZS PSW Biała Podlaska - GKS Katowice więcej
  Czarni Sosnowiec - Polonia Poznań więcej
  AZS UJ Kraków - UKS SMS Łódź więcej
  AZS PWSZ Wałbrzych - Górnik Łęczna więcej
  Mitech Żywiec - Olimpia Szczecin więcej
27 kwiecień
PZLA Mistrzostwa Polski U23 i S w biegu na 10 000 metrów więcej
Eliminacje do kadry w Kajak Polo więcej
IX rajd rowerowy dookoła Zalewu Szczecińskiego więcej
koszykówka Energa Basket Liga
  Polski Cukier Toruń - King Wilki Morskie Szczecin więcej
  Spójnia Stargard - Asseco Arka Gdynia więcej
  Anwil Włocławek - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. więcej
  HydroTruck Radom - TBV Start Lublin więcej
  Polpharma Starogard Gd. - Legia Warszawa więcej
  GTK Gliwice - Miasto Szkła Krosno więcej
  AZS Koszalin - Trefl Sopot więcej
piła nożna II liga
  Znicz Pruszków - Górnik Łęczna więcej
18:00  Olimpia Grudziądz - ROW 1964 Rybnik więcej
  Skra Częstochowa - Widzew Łódź więcej
piła nożna III liga gr. 2
17:00  Sokół Kleczew - Chemik Bydgoszcz więcej
17:00  Radunia Stężyca - Kotwica Kołobrzeg więcej
16:00  Polonia Środa Wlkp. - Jarota Jarocin więcej
17:00  Mieszko Gniezno - Wierzyca Pelplin więcej
16:00  KP Starogard Gdański - Górnik Konin więcej
18:00  KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Pogoń II Szczecin więcej
15:00  Bałtyk Koszalin - Świt Szczecin więcej
Bałtyk Gdynia - Wda Świecie 3 - 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
16:00  Rasel Dygowo - Vineta Wolin więcej
15:00  Orzeł Wałcz - Chemik Police więcej
  Morzycko Moryń - Ina Goleniów więcej
11:00  MKP Szczecinek - Sparta Węgorzyno więcej
13:00  Polski Cukier Kluczevia Stargard - Gryf Kamień Pomorski więcej
Gryf Polanów - Hutnik Szczecin 0 - 3 więcej
15:00  GKS Leśnik Manowo - Sokół Karlino więcej
11:00  Błękitni II Stargard - Pogoń Połczyn Zdrój więcej
16:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - Olimp Gościno więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
17:00  Osadnik Myślibórz - Mierzynianka Mierzyn więcej
11:00  Stal Szczecin - Zorza Dobrzany więcej
17:00  Ogniwo Babinek - Piast Chociwel więcej
17:00  Flota Świnoujście - Biali Sądów więcej
15:00  Iskra Golczewo - Iskierka Szczecin więcej
14:00  Światowid 63 Łobez - Sokół Pyrzyce więcej
16:00  Odra Chojna - Jeziorak Szczecin więcej
16:00  Dąb Dębno - Gavia Choszczno więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płn
16:00  Polonia Płoty - Ehrle Dobra Szczecińska więcej
  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Orzeł Łoźnica więcej
15:00  Sparta Gryfice - Jantar Dziwnów więcej
15:00  Mewa Resko - KP Przecław więcej
14:00  Fala Międzyzdroje - OKS Center MD Goleniów więcej
16:00  Wicher Brojce - Błękitni Trzygłów więcej
17:00  Dąb Dębice - Pomorzanin Nowogard więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
17:00  Klon Krzęcin - Orkan Suchań więcej
SCRS Barlinek - Błękit Pniewo 3 - 0 więcej
16:00  Sęp Brzesko - Energetyk Gryfino więcej
16:00  Świt Barnimie - Drawa Drawno więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płd
14:00  Głaz Tychowo - Sad Chwiram więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
16:00  Sarmata Dobra - Orzeł Prusinowo więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
13:00  Kasta Szczecin-Majowe - Vielgovia Szczecin więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
  AP Kotwica Kołobrzeg - KKP Chełmża więcej
  Lipno Stęszew - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. więcej
  Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz - GSS Grodzisk Wielkopolski więcej
  WAP Włocławek - Pogoń Tczew więcej
  Gwiazda-Kania Toruń - Olimpia II Szczecin więcej
  Biało-Zielone Gdańsk - Victoria Sianów więcej
piła nożna I liga PLO
17:00  Victoria Sianów - Amator Kołobrzeg więcej
17:00  Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Olimp Złocieniec więcej
17:00  Gryf Kamień Pomorski - Iskra Białogard więcej
17:00  Zryw Kretomino - Sparta Gryfice więcej
17:00  Błękitni Stargard - Mirstal Mirosławiec więcej
piła nożna II liga PLO
17:00  Maxtrans-Sokół Karlino - Darłovia Darłowo więcej
17:00  Mechanik Bobolice - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
17:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - STLA Kacper-Sport Szczecinek więcej
17:00  Pamet Świdwin - Ikar Krosino więcej
17:00  Oldboje Wyszewo - Sokół St. Dąbrowa więcej
17:00  TKKF Strażak Koszalin - Lech Czaplinek więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Koszalińska
13:00  Iskra Białogard - Błonie Barwice więcej
14:00  Astra Ustronie Morskie - Kotwica II Kołobrzeg więcej
15:00  Calisia Kalisz Pomorski - Jedność-Ikar Krosino więcej
17:00  Darłovia Darłowo - Olimp Złocieniec więcej
17:00  Mechanik Bobolice - Korona Człopa więcej
17:00  Spójnia Świdwin - Saturn Mielno więcej
17:00  Lech Czaplinek - Wieża Postomino więcej
17:00  Sława Sławno - Wybrzeże Biesiekierz więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płn
16:00  Pomorzanin Sławoborze - Bajgiel Będzino więcej
16:00  Błękitni Stary Jarosław - Wrzos Wrzosowo więcej
17:00  Płomień Myślino - Radew Białogórzyno więcej
17:00  Strong Zielenica - Fala ABFrost Gąski więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płd
17:00  Mechanik Turowo - Drzewiarz Świerczyna więcej
17:00  Zawisza Grzmiąca - Mirstal Mirosławiec więcej
17:00  Pionier 95 Borne Sulinowo - Wiarus Żółtnica więcej
17:00  Sokół Suliszewo - Hubertus Biały Bór więcej
17:00  Redłovia Redło - Santos Kłębowiec więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
12:00  Korona Kielce - Lech Poznań więcej
  FCB Escola Varsovia - Śląsk Wrocław więcej
  Cracovia Kraków - Jagiellonia Białystok więcej
  Ruch Chorzów - Motor Lublin więcej
  Zagłębie Lubin - Legia Warszawa więcej
  Górnik Zabrze - Wisła Kraków więcej
piła nożna WLJ Starszych II etap
13:00  Akademia MKP Szczecinek - Stal Szczecin więcej
17:00  SALOS Szczecin - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
piła nożna WLJ Młodszych II etap
11:00  AP Kotwica Kołobrzeg - Świt Szczecin więcej
16:00  Stal Szczecin - Vineta Wolin więcej
  FASE II Szczecin - Arkonia Szczecin więcej
piła nożna CLJ Młodszych U17 gr. B - wiosna
12:00  AP Reissa Poznań - Lech Poznań więcej
13:00  Błękitni Wronki - Lechia Gdańsk więcej
piła nożna CLJ Trampkarzy U15 gr. B - wiosna
12:00  Bałtyk Koszalin - Lech Poznań więcej
12:00  AP Reissa Poznań - FASE Szczecin więcej
12:00  Warta Poznań - Akademia Pogoń Szczecin więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
  Stal Gorzów - SMS Gdańsk więcej
  Meble Wójcik Elbląg - Jurand Ciechanów więcej
  GKS Żukowo - Sokół Kościerzyna więcej
  Nielba Wągrowiec - Sambor Tczew więcej
  MKS Mazur Sierpc - Gwardia Koszalin więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
  Szczypiorniak Olsztyn - MOSiR Kętrzyn więcej
  MLKS Borowiak Czersk - Latocha Agropom Gniew więcej
  SKPR USAR Kwidzyn - Jeziorak Iława więcej
  MKS Grudziądz - AZS UMK Toruń więcej
  MKS Brodnica - Szczypiorniak Gniezno więcej
  Tytani Wejherowo - AZS UKW Bydgoszcz więcej
  KPR Gryfino - SMS II Gdańsk więcej
28 kwiecień
Eliminacje do kadry w Kajak Polo więcej
IX rajd rowerowy dookoła Zalewu Szczecińskiego więcej
piła nożna II liga
16:00  Rozwój Katowice - Stal Stalowa Wola więcej
19:00  Olimpia Elbląg - Gryf Wejherowo więcej
17:00  GKS Bełchatów - Resovia Rzeszów więcej
18:00  Ruch Chorzów - Elana Toruń więcej
17:00  Radomiak Radom - Błękitni Stargard więcej
17:00  Siarka Tarnobrzeg - Pogoń Siedlce więcej
piła nożna III liga gr. 2
12:00  Lech II Poznań - Gwardia Koszalin więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płn
16:00  Arkonia Szczecin - Masovia Maszewo więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
15:00  Piast Karsko - Kłos Pełczyce więcej
14:00  Zieloni Zielin - Ina Ińsko więcej
15:00  Polonia Giżyn - Stal Lipiany więcej
16:00  Czcibor Cedynia - Unia Dolice więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
  Promień Mosty - Korona Stuchowo więcej
  Pionier Żarnowo - Prawobrzeże Świnoujście więcej
  Znicz Wysoka Kamieńska - Jastrząb Łosośnica więcej
  Zalew Stepnica - Bałtyk Gostyń więcej
  Bizon Cerkwica - Sowianka Sowno więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
15:00  Saturn Szadzko - Orzeł Pęzino więcej
17:00  Unia Stargard - Orkan Dalewo więcej
13:00  Płomień Lisowo - Polski Cukier Kluczevia II St. więcej
  Dąbrovia Stara Dąbrowa - Czarni Marianowo więcej
  Orzeł Małkocin - Zjednoczeni Kobylanka więcej
14:00  Rolpol Chlebowo - Zorza Tychowo więcej
  Orzeł Grzędzice - WODR Barzkowice więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
  Tanowia Tanowo - Wołczkowo-Bezrzecze więcej
  Aquila Szczecin - Leśnik Kliniska więcej
  Odrzanka Radziszewo - Hanza Goleniów więcej
13:00  Grot Gardno - Zryw Kołbaskowo więcej
  Chemik II Police - Zootechnik Kołbacz więcej
  Znicz Niedźwiedź - Czarni 44 Szczecin więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
  Witniczanka Witnica - Łabędź Widuchowa więcej
  Rurzyca Nawodna - Orzeł Trzcińsko-Zdrój więcej
  Piast Piaseczno - Chrobry Lisie Pole więcej
  Czarni Czarnówko - LUKS Krzywin więcej
  Korona Klępicz - Iskra Banie więcej
  Mieszko Mieszkowice - Czarni Fiege Lubanowo więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 5
  Iskra Lutówko - Iskra Pomień więcej
  Koral Mostkowo - Ina Nadarzyn więcej
17:00  Jedność Przewłoki - Sokół Sokoliniec więcej
  Korona Raduń - Remor Recz więcej
  Błękitni Sarnik - Piast Kolin więcej
14:00  Iskra Warszyn - Orzeł Bierzwnik więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 6
  Myśla Dargomyśl - Bryza Reńsko więcej
  Santos Sarbinowo - Wicher Przelewice więcej
  Mechanik Warnice - Gryf Nowielin więcej
  Unia Swochowo - Błyskawica Kluki więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
  Olimpia Szczecin - Medyk Konin więcej
  UKS SMS Łódź - Mitech Żywiec więcej
  Polonia Poznań - AZS PSW Biała Podlaska więcej
  Górnik Łęczna - Czarni Sosnowiec więcej
  AZS Wrocław - AZS PWSZ Wałbrzych więcej
  GKS Katowice - AZS UJ Kraków więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płn
12:00  Passat Bukowo Morskie - Victoria Sianów więcej
13:00  LZS Kowalewice - Arkadia Malechowo więcej
13:30  Resko Karcino - Zefir Wyszewo więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płd
12:00  Orzeł Łubowo - Grom Szwecja więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
11:00  GKS Bełchatów - Pogoń Szczecin więcej
13:00  Arka Gdynia - Elana Toruń więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 1
13:00  Orzeł Mrzeżyno - Lotnik Czarne więcej
15:00  Prawobrzeże II Świnoujście - Jantar II Dziwnów więcej
16:00  Światowid 63 II Łobez - Zieloni Wyszobór więcej
17:00  Sparta II Gryfice - Pomorzanin Przybiernów więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 2
12:00  Sokół II Pyrzyce - Dęby Rogowo więcej
13:00  Zenit Koszewo - Orkan II Suchań więcej
  Podlesie Sowno - Zjednoczeni Wapnica więcej
  Sparta Skalin - Pionier Szczecin więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 3
15:00  Wicher Steklno - Iskra II Banie więcej
16:00  Sokół Różańsko - Ogniwo II Babinek więcej
  Polonia Gryfino - Sekwoja Brwice więcej
  Sparta Sobiemyśl - Zryw Góralice więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 4
  Grom Płonno - Unia II/Gwiazda Żalęcino więcej
  Sława Choszczno - Skrzydlaci Będargowo więcej
  Pionier Zwierzyn - Pomorzanka Jarosławsko więcej
  Orzeł Żeńsko - Sokół Granowo więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 1
12:00  Jantar Korlino - Wrzos Wrześnica więcej
12:00  Dolina Łętowska Łętowo - Darpol Barzowice więcej
12:00  Płomień Jeżyczki - Pogoń Noskowo więcej
12:00  KS Skibno - Błękitni Tychowo więcej
12:00  KS Sieciemin - Gryf II Polanów więcej
12:00  Olympic Warszkowo - Derby Gwiazdowo więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 2
12:00  Sokół Lulewice - Wicher Rąbino więcej
12:00  Jantar Siemyśl - Derby Karścino więcej
12:00  Mustang Korzystno - Grot Gorawino więcej
12:00  Wicher Mierzym - Gryf Dobrowo więcej
12:00  Przysz. Dla Młodzieży Rusinowo - Huragan Bierzwnica więcej
12:00  Syrena-Grot Rymań - Płomień Pobłocie Wlk. więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 3
12:00  Błękitni-Grodzisko Ostre Bardo - Drzewiarz Krosino więcej
12:00  KS Gwda Wielka - Grot Bonin więcej
12:00  Hajka Zegrze Pomorskie - SP Wilcze Laski więcej
12:00  Sokół Spore - Błękitni Gonne Małe więcej
14:00  Grom Świelino - Mechanik II / Iskra Bobolice więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 4
13:00  Grom Giżyno - Gryf Budowo więcej
13:00  Błękitni Pomierzyn - KP Drawsko Pomorskie więcej
13:00  Wspólni Różewo - Znicz Dzikowo więcej
13:00  Bytyń Nakielno - Kolejarz Wierzchowo więcej
piła nożna WLJ Starszych II etap
11:00  Gwardia Koszalin - Chemik Police więcej
13:00  Ina Goleniów - Arkonia Szczecin więcej
15:00  Kotwica Kołobrzeg - Świt Szczecin więcej
18:00  FASE Szczecin - Energetyk Gryfino więcej
piła nożna WLJ Młodszych II etap
11:00  Chemik Police - Energetyk Gryfino więcej
13:00  Gwardia Koszalin - Akademia Pogoń Szczecin więcej
14:00  Orzeł Wałcz - Błękitni Stargard więcej
16:30  SALOS Szczecin - Bałtyk Koszalin więcej
17:00  Football Academy Szczecin - Prawobrzeże Szczecin więcej
piła nożna CLJ Młodszych U17 gr. B - wiosna
12:00  Gryf Słupsk - Pogoń Szczecin więcej
15:00  Arka Gdynia - Warta Poznań więcej
piła nożna CLJ Trampkarzy U15 gr. B - wiosna
12:00  Lechia Gdańsk - Arka Gdynia więcej
30 kwiecień
piła nożna II liga PLO
16:00  Maxtrans-Sokół Karlino - Pamet Świdwin więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Koszalińska
18:30  Wybrzeże Biesiekierz - Iskra Białogard więcej
piła nożna CLJ Trampkarzy U15 gr. B - wiosna
12:00  Akademia Pogoń Szczecin - Bałtyk Koszalin więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni kwiecień 2019 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
5 » Podział pieniędzy na pi »
4 » Mechanik Warnice poszuk »
4 » Rekord wyrównany
2 » Drugie urodziny KPR Gry »
2 » Kryspin Leśniak w Cre »
2 » Sparta Skalin poszukuje »
2 » Masz karnet i nie możes »
1 » Wiosenne mecze Sarmaty  »
1 » Kosta Runjaic z nowym k »
1 » Umowa podpisana!
mecze:
42 » Dąb Dębno-Zorza Dobrzan »
40 » Pomorzanin Nowogard-Jan »
38 » Prawobrzeże Świnoujście »
28 » Orzeł Wałcz-Intermarche »
26 » Czcibor Cedynia-Piast K »
24 » Zjednoczeni Kobylanka-O »
23 » Jeziorak Szczecin-Biali »
22 » Odra Chojna-Osadnik Myś »
16 » Morzycko Moryń-Gryf Kam »
15 » Błonie Barwice-Kotwica  »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
adi1990
gości: 815
statystyki portalu
• drużyn: 2767
• imprez: 114815
• newsów: 71253
• użytkowników: 69745
• komentarzy: 1065909
• zdjęć: 763533
• relacji: 37656
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies