ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
skryba1213
co ? gdzie ? kiedy ? - maj 2019
pokaż:
01 maj
Zachodnia Liga MTB: Gorzów Wlkp. więcej
VIII Memoriał im. A. Kuźmiuka Gasiu Cup 2019 więcej
Liga Bałtycka Orlików - grupa świdwińska więcej
Polish Match Tour więcej
piła nożna III liga gr. 2
Wierzyca Pelplin - KP Starogard Gdański 0 : 0 więcej
Wda Świecie - Bałtyk Koszalin 0 - 3 więcej
Świt Szczecin - Mieszko Gniezno 2 : 1 więcej
Pogoń II Szczecin - Lech II Poznań 3 : 2 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Gdynia 4 : 2 więcej
Jarota Jarocin - Radunia Stężyca 2 : 2 więcej
Gwardia Koszalin - Polonia Środa Wlkp. 0 : 1 więcej
Górnik Konin - Sokół Kleczew 0 : 1 więcej
Chemik Bydgoszcz - KKS Włókniarz 1925 Kalisz 1 : 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Vineta Wolin - Orzeł Wałcz 5 : 0 więcej
Sparta Węgorzyno - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 : 2 więcej
Sokół Karlino - Polski Cukier Kluczevia Stargard 2 : 4 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Gryf Polanów 3 - 0 więcej
Olimp Gościno - Morzycko Moryń 7 : 0 więcej
Ina Goleniów - Rasel Dygowo 2 : 3 więcej
Hutnik Szczecin - GKS Leśnik Manowo 7 : 2 więcej
Gryf Kamień Pomorski - MKP Szczecinek 1 : 3 więcej
Chemik Police - Błękitni II Stargard 4 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
Pogoń Szczecin - Wisła Kraków 1 : 1 więcej
piła nożna II liga PLO
Oldboje Wyszewo - Pamet Świdwin 2 : 3 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Ikar Krosino 2 : 3 więcej
Darłovia Darłowo - Mechanik Bobolice 4 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Koszalińska
Kotwica II Kołobrzeg - Mechanik Bobolice 6 : 1 więcej
Saturn Mielno - Wiekowianka Wiekowo 1 : 1 więcej
Jedność-Ikar Krosino - Spójnia Świdwin 9 : 1 więcej
Błonie Barwice - Calisia Kalisz Pomorski 4 : 0 więcej
Olimp Złocieniec - Astra Ustronie Morskie 1 : 1 więcej
Wieża Postomino - Sława Sławno 2 : 2 więcej
Korona Człopa - Lech Czaplinek 3 : 1 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płd
Hubertus Biały Bór - Mechanik Turowo 1 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
Legia Warszawa - FCB Escola Varsovia 2 : 1 więcej
piła nożna WLJ Starszych II etap
SALOS Szczecin - Akademia MKP Szczecinek 7 : 3 więcej
piła nożna WLJ Młodszych II etap
Bałtyk Koszalin - AP Kotwica Kołobrzeg 5 : 1 więcej
Arkonia Szczecin - Orzeł 2010 Wałcz 0 : 4 więcej
piła nożna CLJ Młodszych U17 gr. B - wiosna
Lechia Gdańsk - AP Reissa Poznań 3 : 3 więcej
Warta Poznań - Błękitni Wronki 2 : 1 więcej
Lech Poznań - Pogoń Szczecin 3 : 3 więcej
Arka Gdynia - Gryf Słupsk 7 : 0 więcej
piła nożna CLJ Trampkarzy U15 gr. B - wiosna
Lechia Gdańsk - AP Reissa Poznań 2 : 1 więcej
Lech Poznań - FASE Szczecin 2 : 2 więcej
Arka Gdynia - Warta Poznań 0 : 1 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet o miejsca 1-6
SPR Pogoń Szczecin - MKS Lublin 24k : 24 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn - spadkowa
Sandra SPA Pogoń Szczecin - Energa MKS Kalisz 24 : 22 więcej
Stal Mielec - Zagłębie Lubin 26 : 27 więcej
Arka Gdynia - Energa Wybrzeże Gdańsk 29 : 30 więcej
02 maj
Polish Match Tour więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
Lech Poznań - GKS Bełchatów 3 : 1 więcej
Motor Lublin - Arka Gdynia 0 : 0 więcej
siatkówka Play - OFF Mecz o brąz
Developres SkyRes Rzeszów - Chemik Police 3 : 2 więcej
03 maj
5. Gryfiński Transgraniczny Festiwal Biegowy więcej
2 Turniej rocznika 2011 o Puchar Prezesa Agro-business Maszewo więcej
Polish Match Tour więcej
koszykówka Energa Basket Liga - playoff
Polski Cukier Toruń - King Wilki Morskie Szczecin 70 : 65 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
Orkan Suchań - Zieloni Zielin 2 : 1 więcej
piła nożna Ekstraklasa - grupa Spadkowa
Wisła Płock - Arka Gdynia 1 : 1 więcej
Górnik Zabrze - Wisła Kraków 1 : 2 więcej
04 maj
Ogólnopolskie Regaty Kajakowe z okazji Dni Gryfina więcej
Polish Match Tour więcej
piła nożna II liga
Pogoń Siedlce - Radomiak Radom 1 : 1 więcej
Błękitni Stargard - Skra Częstochowa 3 : 0 więcej
Widzew Łódź - Ruch Chorzów 3 : 0 więcej
Resovia Rzeszów - Olimpia Grudziądz 0 : 2 więcej
ROW 1964 Rybnik - Olimpia Elbląg 1 : 2 więcej
Stal Stalowa Wola - Znicz Pruszków 1 : 2 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Polonia Środa Wlkp. - Pogoń II Szczecin 2 : 0 więcej
Mieszko Gniezno - Wda Świecie 3 - 0 więcej
KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Górnik Konin 0 : 0 więcej
Gwardia Koszalin - Jarota Jarocin 0 : 2 więcej
Bałtyk Koszalin - Kotwica Kołobrzeg 0 : 2 więcej
Wierzyca Pelplin - Sokół Kleczew 0 : 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Sparta Węgorzyno - Olimp Gościno 3 : 6 więcej
Rasel Dygowo - Morzycko Moryń 10 : 0 więcej
Orzeł Wałcz - Ina Goleniów 1 : 2 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Hutnik Szczecin 1 : 0 więcej
Gryf Polanów - Chemik Police 0 - 3 więcej
GKS Leśnik Manowo - Pogoń Połczyn Zdrój 4 : 0 więcej
Błękitni II Stargard - Vineta Wolin 0 : 0 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Gryf Kamień Pomorski 3 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
Mierzynianka Mierzyn - Dąb Dębno 2 : 0 więcej
Jeziorak Szczecin - Światowid 63 Łobez 5 : 0 więcej
Sokół Pyrzyce - Iskra Golczewo 1 : 1 więcej
Piast Chociwel - Stal Szczecin 2 : 0 więcej
Zorza Dobrzany - Osadnik Myślibórz 0 : 3 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płn
Ehrle Dobra Szczecińska - Dąb Dębice 3 : 1 więcej
Pomorzanin Nowogard - Wicher Brojce 3 : 2 więcej
Błękitni Trzygłów - Fala Międzyzdroje 3 : 2 więcej
Masovia Maszewo - Sparta Gryfice 3 : 3 więcej
Jantar Dziwnów - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 : 3 więcej
Orzeł Łoźnica - Polonia Płoty 2 : 2 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
Kłos Pełczyce - Świt Barnimie 5 : 1 więcej
Drawa Drawno - Czcibor Cedynia 1 : 4 więcej
Unia Dolice - Sęp Brzesko 4 : 0 więcej
Stal Lipiany - SCRS Barlinek 1 : 2 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
Sowianka Sowno - Sarmata Dobra 3 : 5 więcej
Orzeł Prusinowo - Zalew Stepnica 8 : 2 więcej
Bałtyk Gostyń - Znicz Wysoka Kamieńska 2 : 6 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Promień Mosty 1 : 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
Orzeł Pęzino - Orzeł Grzędzice 1 : 1 więcej
Zorza Tychowo - Orzeł Małkocin 2 : 5 więcej
Czarni Marianowo - Płomień Lisowo 0 : 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
Czarni 44 Szczecin - Chemik II Police 1 : 3 więcej
Zootechnik Kołbacz - Grot Gardno 0 : 0 więcej
Hanza Goleniów - Aquila Szczecin 4 : 3 więcej
Leśnik Kliniska - Tanowia Tanowo 0 : 3 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 5
Orzeł Bierzwnik - Błękitni Sarnik 3 : 0 więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
AP Kotwica Kołobrzeg - Biało-Zielone Gdańsk 4 : 1 więcej
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - WAP Włocławek 5 : 1 więcej
GSS Grodzisk Wielkopolski - Gwiazda-Kania Toruń 0 : 0 więcej
Pogoń Tczew - UKS Victoria S.P.2 Sianów 3 : 0 więcej
piła nożna I liga PLO
Sparta Gryfice - Amator Kołobrzeg 2 : 2 więcej
Mirstal Mirosławiec - Gryf Kamień Pomorski 5 : 6 więcej
piła nożna II liga PLO
TKKF Strażak Koszalin - Sokół St. Dąbrowa 1 : 3 więcej
Ikar Krosino - Intermarche-Rega Trzebiatów 3 : 0 więcej
STLA Kacper-Sport Szczecinek - Wybrzeże Rewalskie Rewal 6 : 0 więcej
Mechanik Bobolice - Maxtrans-Sokół Karlino 4 : 0 więcej
piła nożna Ekstraklasa Futsalu - grupa Spadkowa
Red Devils Chojnice - AZS UG Gdańsk 6 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Koszalińska
Iskra Białogard - Wieża Postomino 1 : 4 więcej
Lech Czaplinek - Kotwica II Kołobrzeg 3 : 0 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Wybrzeże Biesiekierz 0 : 3 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Jedność-Ikar Krosino 6 : 0 więcej
Sława Sławno - Korona Człopa 1 : 0 więcej
Spójnia Świdwin - Błonie Barwice 2 : 1 więcej
Mechanik Bobolice - Olimp Złocieniec 5 : 0 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płn
Radew Białogórzyno - Passat Bukowo Morskie 3 : 5 więcej
Wrzos Wrzosowo - Resko Karcino 3 : 2 więcej
Arkadia Malechowo - Strong Zielenica 2 : 1 więcej
Victoria Sianów - LZS Kowalewice 0 : 1 więcej
Zefir Wyszewo - Pomorzanin Sławoborze 5 : 0 więcej
Fala ABFrost Gąski - Błękitni Stary Jarosław 1 : 5 więcej
Bajgiel Będzino - Płomień Myślino 8 : 6 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płd
Głaz Tychowo - Redłovia Redło 3 : 1 więcej
Santos Kłębowiec - Pionier 95 Borne Sulinowo 1 : 4 więcej
Wiarus Żółtnica - Orzeł Łubowo 1 : 3 więcej
Grom Szwecja - Sokół Suliszewo 1 : 0 więcej
Sad Chwiram - Mirstal Mirosławiec 3 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze 2 : 0 więcej
Wisła Kraków - Korona Kielce 0 : 3 więcej
Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów 0 : 1 więcej
Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin 2 : 0 więcej
Elana Toruń - Cracovia Kraków 1 : 5 więcej
piła nożna WLJ Młodszych II etap
Arkonia Szczecin - Prawobrzeże Szczecin 0 : 1 więcej
piła nożna CLJ Trampkarzy U15 gr. B - wiosna
AP Reissa Poznań - Lech Poznań 1 : 3 więcej
Warta Poznań - Lechia Gdańsk 1 : 3 więcej
Bałtyk Koszalin - Arka Gdynia 3 : 3 więcej
piła nożna Ekstraklasa - grupa Mistrzowska
Lech Poznań - Zagłębie Lubin 1 : 1 więcej
Legia Warszawa - Piast Gliwice 0 : 1 więcej
piła nożna Ekstraklasa - grupa Spadkowa
Korona Kielce - Miedź Legnica 0 : 0 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet o miejsca 1-6
KPR Kobierzyce - Start Elbląg 24 : 29 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet o miejsca 7-12
UKS PCM Kościerzyna - KPR Jelenia Góra 31 : 29 więcej
Korona Handball Kielce - Piotrcovia Piotrków Tryb. 32 : 30 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn - spadkowa
Energa Wybrzeże Gdańsk - Energa MKS Kalisz 27 : 30 więcej
Arka Gdynia - Zagłębie Lubin 26 : 30 więcej
Stal Mielec - Sandra SPA Pogoń Szczecin 25 : 27 więcej
05 maj
Zachodnia Liga MTB: Połczyn Zdrój więcej
Liga Żaków - Grupa kołobrzeska więcej
Polish Match Tour więcej
koszykówka Energa Basket Liga - playoff
Polski Cukier Toruń - King Wilki Morskie Szczecin 91 : 85 więcej
piła nożna II liga
Górnik Łęczna - Siarka Tarnobrzeg 1 : 2 więcej
Elana Toruń - GKS Bełchatów 4 : 2 więcej
Gryf Wejherowo - Rozwój Katowice 3 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
KP Starogard Gdański - Świt Szczecin 0 : 3 więcej
Lech II Poznań - Chemik Bydgoszcz 4 : 0 więcej
Bałtyk Gdynia - Radunia Stężyca 0 : 3 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
MKP Szczecinek - Sokół Karlino 0 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
Iskierka Szczecin - Flota Świnoujście 1 : 2 więcej
Biali Sądów - Ogniwo Babinek 7 : 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płn
OKS Center MD Goleniów - Mewa Resko 1 : 3 więcej
KP Przecław - Arkonia Szczecin 1 : 2 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
Energetyk Gryfino - Polonia Giżyn 4 : 0 więcej
Ina Ińsko - Piast Karsko 1 : 2 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
Jastrząb Łosośnica - Pionier Żarnowo 3 : 3 więcej
Korona Stuchowo - Radowia Radowo Małe 0 : 4 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
WODR Barzkowice - Rolpol Chlebowo 3 : 0 więcej
Zjednoczeni Kobylanka - Dąbrovia Stara Dąbrowa 1 : 1 więcej
Polski Cukier Kluczevia II St. - Unia Stargard 2 : 0 więcej
Orkan Dalewo - Saturn Szadzko 6 : 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
Wołczkowo-Bezrzecze - Kasta Szczecin-Majowe 5 : 1 więcej
Vielgovia Szczecin - Znicz Niedźwiedź 2 : 2 więcej
Zryw Kołbaskowo - Odrzanka Radziszewo 2 : 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
Czarni Fiege Lubanowo - Korona Klępicz 3 : 0 więcej
Iskra Banie - Czarni Czarnówko 8 : 0 więcej
Chrobry Lisie Pole - Witniczanka Witnica 1 : 7 więcej
LUKS Krzywin - Piast Piaseczno 3 : 1 więcej
Łabędź Widuchowa - Rurzyca Nawodna 6 : 0 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Zjednoczeni Kurzycko 6 : 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 5
Iskra Pomień - Iskra Warszyn 5 : 2 więcej
Piast Kolin - Korona Raduń 1 : 2 więcej
Remor Recz - Jedność Przewłoki 1 : 2 więcej
Sokół Sokoliniec - Koral Mostkowo 1 : 6 więcej
Ina Nadarzyn - Pomorzanin Zamęcin 4 : 2 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 6
Błyskawica Kluki - Mechanik Warnice 4 : 4 więcej
  Gryf Nowielin - Santos Sarbinowo więcej
Wicher Przelewice - Myśla Dargomyśl 3 : 1 więcej
GKS Golenice - Pomorzanin Cychry 5 : 0 więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
Olimpia II Szczecin - Lipno Stęszew 3 : 0 więcej
KKP Chełmża - Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz 4 : 3 więcej
piła nożna Ekstraklasa Futsalu - grupa Mistrzowska
FC Toruń - Piast Gliwice 3 : 3 więcej
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice - Gatta Zduńska Wola 4 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Koszalińska
Astra Ustronie Morskie - Darłovia Darłowo 0 : 6 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płd
Drzewiarz Świerczyna - Zawisza Grzmiąca 3 : 1 więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 1
Jantar II Dziwnów - Orzeł Mrzeżyno 2 : 1 więcej
Lotnik Czarne - Gardominka Mechowo 3 : 1 więcej
Zieloni Wyszobór - Sparta II Gryfice 2 : 5 więcej
Pomorzanin Przybiernów - Prawobrzeże II Świnoujście 0 : 2 więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 2
Zjednoczeni Wapnica - Ogniwo Dzwonowo 3 : 2 więcej
Dęby Rogowo - Podlesie Sowno 1 : 5 więcej
Orkan II Suchań - Sparta Skalin 4 : 1 więcej
Pionier Szczecin - Sokół II Pyrzyce 2 : 3 więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 3
Iskra II Banie - Sparta Sobiemyśl 1 : 0 więcej
Tywa Swobnica - Wicher Steklno 2 : 3 więcej
Zryw Góralice - Sokół Różańsko 2 : 2 więcej
Ogniwo II Babinek - Polonia Gryfino 1 : 3 więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 4
Pomorzanka Jarosławsko - Sława Choszczno 3 : 1 więcej
Skrzydlaci Będargowo - Orzeł Żeńsko 2 : 1 więcej
Sokół Granowo - Unia II/Gwiazda Żalęcino 4 : 1 więcej
Pionier Zwierzyn - Grom Płonno 0 : 2 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 1
Wrzos Wrześnica - Płomień Jeżyczki 8 : 0 więcej
Derby Gwiazdowo - KS Sieciemin 3 : 6 więcej
Pogoń Noskowo - KS Skibno 1 : 2 więcej
Darpol Barzowice - Olympic Warszkowo 0 : 1 więcej
Gryf II Polanów - Jantar Korlino 7 : 0 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 2
Derby Karścino - Syrena-Grot Rymań 2 : 7 więcej
Grot Gorawino - Jantar Siemyśl 1 : 0 więcej
Gryf Dobrowo - Mustang Korzystno 3 : 0 więcej
Wicher Rąbino - Przysz. Dla Młodzieży Rusinowo 3 : 1 więcej
Płomień Pobłocie Wlk. - Sokół Lulewice 1 : 5 więcej
Huragan Bierzwnica - Wicher Mierzym 0 : 3 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 3
Błękitni Gonne Małe - Grom Świelino 3 : 0 więcej
Drzewiarz Krosino - KS Gwda Wielka 0 : 2 więcej
Mechanik II / Iskra Bobolice - Pogoń Wierzchowo 1 : 2 więcej
SP Wilcze Laski - Sokół Spore 0 : 2 więcej
Grot Bonin - Hajka Zegrze Pomorskie 2 : 1 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 4
Kolejarz Wierzchowo - Błękitni Pomierzyn 0 : 6 więcej
Gryf Budowo - Bytyń Nakielno 1 : 3 więcej
KP Drawsko Pomorskie - Wspólni Różewo 9 : 1 więcej
Znicz Dzikowo - Legion Strączno 0 : 3 więcej
piła nożna WLJ Starszych II etap
Chemik Police - FASE Szczecin 1 : 2 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - Energetyk Gryfino 6 : 3 więcej
piła nożna WLJ Młodszych II etap
Chemik Police - Bałtyk Koszalin 2 : 3 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - Gwardia Koszalin 1 : 3 więcej
Orzeł 2010 Wałcz - Stal Szczecin 7 : 0 więcej
SALOS Szczecin - Gavia Choszczno 1 : 5 więcej
Akademia Pogoń Szczecin - Vineta Wolin 12 : 2 więcej
piła nożna CLJ Młodszych U17 gr. B - wiosna
AP Reissa Poznań - Warta Poznań 0 : 0 więcej
Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 2 : 1 więcej
piła nożna CLJ Trampkarzy U15 gr. B - wiosna
FASE Szczecin - Akademia Pogoń Szczecin 0 : 4 więcej
piła nożna Ekstraklasa - grupa Mistrzowska
Cracovia Kraków - Lechia Gdańsk 2 : 0 więcej
piła nożna Ekstraklasa - grupa Spadkowa
Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław 2 : 4 więcej
piłka ręczna EHF Challenge Cup
SPR Pogoń Szczecin - Rocasa Gran Canaria 23 : 30 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet o miejsca 1-6
Energa AZS Koszalin - Zagłębie Lubin 21 : 24 więcej
06 maj
piła nożna Ekstraklasa Futsalu - grupa Mistrzowska
Clearex Chorzów - Rekord Bielsko-Biała 2 : 3 więcej
piła nożna WLJ Młodszych II etap
FASE II Szczecin - Energetyk Gryfino 13 : 1 więcej
Football Academy Szczecin - Świt Szczecin 6 : 0 więcej
piła nożna Ekstraklasa - grupa Mistrzowska
Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin 4 : 2 więcej
08 maj
koszykówka Energa Basket Liga - playoff
King Wilki Morskie Szczecin - Polski Cukier Toruń 90 : 95 więcej
piła nożna II liga
Widzew Łódź - Olimpia Grudziądz 1 : 2 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN
Flota Świnoujście - Świt Szczecin 0 : 7 więcej
Błękitni II Stargard - Kotwica Kołobrzeg 1 : 3 więcej
Orzeł Wałcz - Bałtyk Koszalin 0 : 4 więcej
Chemik Police - Gwardia Koszalin 5 : 1 więcej
piła nożna III liga kobiet
17:30  Fala Międzyzdroje - Olimpia III Szczecin więcej
piła nożna I liga PLO
Zryw Kretomino - Olimp Złocieniec 2 : 1 więcej
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Iskra Białogard 0 : 2 więcej
piła nożna II liga PLO
Darłovia Darłowo - Bizon Cerkwica 11 : 0 więcej
piła nożna WLJ Młodszych II etap
19:00  Prawobrzeże Szczecin - SALOS Szczecin więcej
Gavia Choszczno - Akademia Pogoń Szczecin 0 : 9 więcej
Błękitni Stargard - Stal Szczecin 3 : 0 więcej
SALOS Szczecin - Prawobrzeże Szczecin 3 : 1 więcej
piła nożna CLJ Młodszych U17 gr. B - wiosna
Błękitni Wronki - Arka Gdynia 0 : 3 więcej
Gryf Słupsk - Lech Poznań 1 : 1 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet o miejsca 1-6
Zagłębie Lubin - SPR Pogoń Szczecin 28 : 24 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn - spadkowa
Stal Mielec - Energa MKS Kalisz 23 : 29 więcej
Sandra SPA Pogoń Szczecin - Arka Gdynia 39 : 14 więcej
Zagłębie Lubin - Energa Wybrzeże Gdańsk 24 : 28 więcej
10 maj
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
Cracovia Kraków - Motor Lublin 2 : 1 więcej
piła nożna Ekstraklasa - grupa Spadkowa
Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec 2 : 0 więcej
Wisła Kraków - Korona Kielce 1 : 0 więcej
11 maj
IV Maraton Szosowy dookoła Jeziora Miedwie więcej
Puchar Polski w Tenisie więcej
Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego o Puchar ZZPR więcej
piła nożna II liga
Stal Stalowa Wola - Górnik Łęczna 2 : 1 więcej
Znicz Pruszków - Gryf Wejherowo 1 : 4 więcej
Rozwój Katowice - ROW 1964 Rybnik 2 : 4 więcej
Olimpia Elbląg - Resovia Rzeszów 0 : 1 więcej
Olimpia Grudziądz - Elana Toruń 2 : 1 więcej
Ruch Chorzów - Błękitni Stargard 1 : 1 więcej
Skra Częstochowa - Pogoń Siedlce 2 : 1 więcej
Radomiak Radom - Siarka Tarnobrzeg 5 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Wierzyca Pelplin - KKS Włókniarz 1925 Kalisz 3 : 3 więcej
Wda Świecie - KP Starogard Gdański 0 - 3 więcej
Świt Szczecin - Sokół Kleczew 2 : 0 więcej
Radunia Stężyca - Bałtyk Koszalin 2 : 3 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Mieszko Gniezno 4 : 1 więcej
Jarota Jarocin - Bałtyk Gdynia 1 : 0 więcej
Górnik Konin - Lech II Poznań 2 : 3 więcej
Chemik Bydgoszcz - Polonia Środa Wlkp. 2 : 3 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Vineta Wolin - Gryf Polanów 3 - 0 więcej
Sokół Karlino - Intermarche-Rega Trzebiatów 2 : 1 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Polski Cukier Kluczevia Stargard 2 : 6 więcej
Morzycko Moryń - Orzeł Wałcz 0 : 8 więcej
Ina Goleniów - Błękitni II Stargard 3 : 0 więcej
Hutnik Szczecin - MKP Szczecinek 1 : 1 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Sparta Węgorzyno 1 : 2 więcej
Chemik Police - GKS Leśnik Manowo 3 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
Zorza Dobrzany - Mierzynianka Mierzyn 3 : 3 więcej
Osadnik Myślibórz - Piast Chociwel 1 : 1 więcej
Stal Szczecin - Biali Sądów 1 : 1 więcej
Ogniwo Babinek - Iskierka Szczecin 3 : 5 więcej
Flota Świnoujście - Sokół Pyrzyce 3 : 0 więcej
Światowid 63 Łobez - Gavia Choszczno 3 : 1 więcej
Odra Chojna - Dąb Dębno 3 : 0 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płn
Orzeł Łoźnica - Ehrle Dobra Szczecińska 2 : 2 więcej
Polonia Płoty - Jantar Dziwnów 4 : 1 więcej
Sparta Gryfice - KP Przecław 2 : 0 więcej
Arkonia Szczecin - OKS Center MD Goleniów 0 : 1 więcej
Mewa Resko - Błękitni Trzygłów 6 : 0 więcej
Fala Międzyzdroje - Pomorzanin Nowogard 1 : 2 więcej
Wicher Brojce - Dąb Dębice 4 : 3 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Masovia Maszewo 10 : 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
Klon Krzęcin - Stal Lipiany 2 : 7 więcej
SCRS Barlinek - Energetyk Gryfino 5 : 2 więcej
Sęp Brzesko - Drawa Drawno 2 : 4 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
Promień Mosty - Jastrząb Łosośnica 0 : 2 więcej
Pionier Żarnowo - Bałtyk Gostyń 5 : 0 więcej
Znicz Wysoka Kamieńska - Orzeł Prusinowo 8 : 0 więcej
Zalew Stepnica - Sowianka Sowno 0 : 2 więcej
Sarmata Dobra - Bizon Cerkwica 0 : 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Zorza Tychowo 10 : 2 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
Tanowia Tanowo - Hanza Goleniów 8 : 0 więcej
Chemik II Police - Vielgovia Szczecin 2 : 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
Witniczanka Witnica - LUKS Krzywin 3 : 2 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 6
Santos Sarbinowo - Błyskawica Kluki 3 : 7 więcej
Mechanik Warnice - Unia Swochowo 5 : 2 więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
Lipno Stęszew - GSS Grodzisk Wielkopolski 1 : 5 więcej
UKS Victoria S.P.2 Sianów - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 2 : 5 więcej
Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz - AP Kotwica Kołobrzeg 0 : 8 więcej
WAP Włocławek - Olimpia II Szczecin 2 : 1 więcej
piła nożna I liga PLO
Victoria Sianów - Sparta Gryfice 8 : 3 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Błękitni Stargard 2 : 0 więcej
Amator Kołobrzeg - Olimp Złocieniec 7 : 1 więcej
Iskra Białogard - Zryw Kretomino 3 : 0 więcej
piła nożna II liga PLO
Mechanik Bobolice - Bizon Cerkwica 4 : 0 więcej
Oldboje Wyszewo - Intermarche-Rega Trzebiatów 4 : 2 więcej
TKKF Strażak Koszalin - Pamet Świdwin 4 : 1 więcej
Sokół St. Dąbrowa - Lech Czaplinek 1 : 2 więcej
piła nożna Ekstraklasa Futsalu - grupa Spadkowa
AZS UG Gdańsk - Pogoń '04 Szczecin 6 : 3 więcej
Red Devils Chojnice - AZS UŚ Katowice 1 : 5 więcej
Red Dragons Pniewy - MOKS Słoneczny Stok Białystok 7 : 3 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - grupa spadkowa
AZS PSW Biała Podlaska - Olimpia Szczecin 3 : 2 więcej
Polonia Poznań - AZS UJ Kraków 2 : 6 więcej
AZS Wrocław - Mitech Żywiec 0 : 3 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - grupa mistrzowska
AZS PWSZ Wałbrzych - UKS SMS Łódź 2 : 0 więcej
Medyk Konin - Czarni Sosnowiec 1 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Koszalińska
Wybrzeże Biesiekierz - Spójnia Świdwin 3 : 2 więcej
Darłovia Darłowo - Mechanik Bobolice 5 : 1 więcej
Wieża Postomino - Calisia Kalisz Pomorski 3 : 0 więcej
Błonie Barwice - Wiekowianka Wiekowo 2 : 1 więcej
Olimp Złocieniec - Lech Czaplinek 1 : 2 więcej
Korona Człopa - Iskra Białogard 1 : 2 więcej
Jedność-Ikar Krosino - Saturn Mielno 0 : 4 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płn
Pomorzanin Sławoborze - Wrzos Wrzosowo 5 : 4 więcej
Victoria Sianów - Arkadia Malechowo 7 : 0 więcej
Płomień Myślino - Zefir Wyszewo 0 : 8 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płd
Mirstal Mirosławiec - Redłovia Redło 1 : 3 więcej
Sad Chwiram - Zawisza Grzmiąca 5 : 2 więcej
Pionier 95 Borne Sulinowo - Głaz Tychowo 3 : 4 więcej
Sokół Suliszewo - Wiarus Żółtnica 1 : 5 więcej
Mechanik Turowo - Grom Szwecja 3 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
Górnik Zabrze - FCB Escola Varsovia 1 : 5 więcej
Zagłębie Lubin - Elana Toruń 2 : 0 więcej
Ruch Chorzów - Lech Poznań 4 : 2 więcej
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 4 : 1 więcej
GKS Bełchatów - Wisła Kraków 4 : 1 więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 1
Prawobrzeże II Świnoujście - Zieloni Wyszobór 3 : 0 więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 3
Polonia Gryfino - Zryw Góralice 7 : 1 więcej
piła nożna WLJ Starszych II etap
Energetyk Gryfino - Chemik Police 0 : 1 więcej
Gwardia Koszalin - Świt Szczecin 4 : 1 więcej
piła nożna WLJ Młodszych II etap
Prawobrzeże Szczecin - Orzeł 2010 Wałcz 1 : 3 więcej
Gwardia Koszalin - Chemik Police 7 : 2 więcej
Energetyk Gryfino - Arkonia Szczecin 0 : 1 więcej
piła nożna CLJ Młodszych U17 gr. B - wiosna
Błękitni Wronki - Gryf Słupsk 3 : 1 więcej
Arka Gdynia - AP Reissa Poznań 2 : 1 więcej
piła nożna CLJ Trampkarzy U15 gr. B - wiosna
Lechia Gdańsk - Bałtyk Koszalin 5 : 0 więcej
Akademia Pogoń Szczecin - Lech Poznań 3 : 1 więcej
piła nożna Ekstraklasa - grupa Mistrzowska
Cracovia Kraków - Lech Poznań 1 : 0 więcej
piła nożna Ekstraklasa - grupa Spadkowa
Śląsk Wrocław - Wisła Płock 2 : 1 więcej
Miedź Legnica - Górnik Zabrze 0 : 1 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet o miejsca 1-6
MKS Lublin - KPR Kobierzyce 34 : 25 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet o miejsca 7-12
Piotrcovia Piotrków Tryb. - Ruch Chorzów 29 : 28 więcej
12 maj
Puchar Polski w Tenisie więcej
6 Turniej - Grupa kołobrzeska Ligi Bałtyckiej Orlik 2012 więcej
piła nożna II liga
GKS Bełchatów - Widzew Łódź 3 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Pogoń II Szczecin - Gwardia Koszalin 5 : 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Olimp Gościno - Rasel Dygowo 1 : 4 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
Iskra Golczewo - Jeziorak Szczecin 1 : 2 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
Ina Ińsko - Kłos Pełczyce 0 : 0 więcej
Piast Karsko - Orkan Suchań 6 : 3 więcej
Polonia Giżyn - Unia Dolice 0 : 3 więcej
Czcibor Cedynia - Świt Barnimie 3 : 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
Radowia Radowo Małe - Prawobrzeże Świnoujście 2 : 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
Orkan Dalewo - Orzeł Pęzino 0 : 2 więcej
Saturn Szadzko - Polski Cukier Kluczevia II St. 1 : 3 więcej
Unia Stargard - Czarni Marianowo 4 : 1 więcej
Płomień Lisowo - Zjednoczeni Kobylanka 4 : 1 więcej
Orzeł Małkocin - WODR Barzkowice 4 : 0 więcej
Rolpol Chlebowo - Orzeł Grzędzice 1 : 3 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
Leśnik Kliniska - Wołczkowo-Bezrzecze 2 : 3 więcej
Aquila Szczecin - Zryw Kołbaskowo 4 : 2 więcej
Odrzanka Radziszewo - Zootechnik Kołbacz 2 : 1 więcej
Grot Gardno - Czarni 44 Szczecin 2 : 2 więcej
Znicz Niedźwiedź - Kasta Szczecin-Majowe 5 : 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
Zjednoczeni Kurzycko - Łabędź Widuchowa 1 : 0 więcej
Rurzyca Nawodna - Chrobry Lisie Pole 4 : 2 więcej
Piast Piaseczno - Iskra Banie 0 : 2 więcej
Czarni Czarnówko - Czarni Fiege Lubanowo 0 : 4 więcej
Korona Klępicz - Mieszko Mieszkowice 0 : 3 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 5
Iskra Lutówko - Ina Nadarzyn 5 : 3 więcej
Pomorzanin Zamęcin - Sokół Sokoliniec 4 : 3 więcej
Koral Mostkowo - Remor Recz 1 : 2 więcej
Jedność Przewłoki - Piast Kolin 1 : 1 więcej
Korona Raduń - Orzeł Bierzwnik 0 : 5 więcej
Błękitni Sarnik - Iskra Warszyn 3 : 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 6
Pomorzanin Cychry - Bryza Reńsko 1 : 4 więcej
16:00  Myśla Dargomyśl - Gryf Nowielin więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
Gwiazda-Kania Toruń - KKP Chełmża 2 : 0 więcej
Biało-Zielone Gdańsk - Pogoń Tczew 0 : 3 więcej
piła nożna III liga kobiet
Energetyk Junior Gryfino - Błękitni Stargard 3 : 6 więcej
Hetman Recz - Fala Międzyzdroje 7 : 2 więcej
piła nożna Ekstraklasa Futsalu - grupa Mistrzowska
FC Toruń - Clearex Chorzów 9 : 5 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - grupa mistrzowska
GKS Katowice - Górnik Łęczna 1 : 0 więcej
piła nożna Sparingi
13:00  GKS Golenice - Orzeł Trzcińsko-Zdrój więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Koszalińska
Kotwica II Kołobrzeg - Sława Sławno 9 : 2 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płn
Passat Bukowo Morskie - Bajgiel Będzino 2 : 5 więcej
LZS Kowalewice - Radew Białogórzyno 9 : 1 więcej
Resko Karcino - Fala ABFrost Gąski 9 : 4 więcej
Błękitni Stary Jarosław - Strong Zielenica 1 : 4 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płd
Hubertus Biały Bór - Drzewiarz Świerczyna 1 : 1 więcej
Orzeł Łubowo - Santos Kłębowiec 3 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
Korona Kielce - Śląsk Wrocław 3 : 0 więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 1
Orzeł Mrzeżyno - Pomorzanin Przybiernów 0 : 7 więcej
Sparta II Gryfice - Światowid 63 II Łobez 0 : 3 więcej
Gardominka Mechowo - Jantar II Dziwnów 4 : 2 więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 2
Sokół II Pyrzyce - Orkan II Suchań 0 : 2 więcej
Sparta Skalin - Zenit Koszewo 2 : 3 więcej
Podlesie Sowno - Pionier Szczecin 2 : 0 więcej
Ogniwo Dzwonowo - Dęby Rogowo 3 : 4 więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 3
Sokół Różańsko - Iskra II Banie 0 : 2 więcej
Sekwoja Brwice - Tywa Swobnica 3 : 0 więcej
Sparta Sobiemyśl - Wicher Steklno 2 : 5 więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 4
Unia II/Gwiazda Żalęcino - Skrzydlaci Będargowo 0 : 2 więcej
Sława Choszczno - Pionier Zwierzyn 1 : 3 więcej
Orzeł Żeńsko - Pomorzanka Jarosławsko 5 : 3 więcej
Grom Płonno - Sokół Granowo 1 : 2 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 1
KS Skibno - Płomień Jeżyczki 6 : 0 więcej
Olympic Warszkowo - Błękitni Tychowo 2 : 2 więcej
KS Sieciemin - Darpol Barzowice 2 : 2 więcej
Jantar Korlino - Derby Gwiazdowo 3 : 1 więcej
Gryf II Polanów - Wrzos Wrześnica 1 : 0 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 2
Grot Gorawino - Derby Karścino 2 : 1 więcej
Jantar Siemyśl - Gryf Dobrowo 3 : 0 więcej
Mustang Korzystno - Huragan Bierzwnica 0 : 3 więcej
Sokół Lulewice - Syrena-Grot Rymań 2 : 1 więcej
Przysz. Dla Młodzieży Rusinowo - Płomień Pobłocie Wlk. 0 : 5 więcej
Wicher Mierzym - Wicher Rąbino 3 : 1 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 3
Sokół Spore - Grot Bonin 1 : 1 więcej
KS Gwda Wielka - Błękitni-Grodzisko Ostre Bardo 3 : 0 więcej
Hajka Zegrze Pomorskie - Drzewiarz Krosino 3 : 1 więcej
Grom Świelino - SP Wilcze Laski 3 : 2 więcej
Pogoń Wierzchowo - Błękitni Gonne Małe 6 : 3 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 4
Błękitni Pomierzyn - Gryf Budowo 4 : 2 więcej
Legion Strączno - KP Drawsko Pomorskie 0 : 6 więcej
Bytyń Nakielno - Grom Giżyno 3 : 2 więcej
Wspólni Różewo - Kolejarz Wierzchowo 9 : 1 więcej
piła nożna WLJ Starszych II etap
Akademia MKP Szczecinek - AP Kotwica Kołobrzeg 4 : 1 więcej
Ina Goleniów - Stal Szczecin 2 : 4 więcej
Kotwica Kołobrzeg - SALOS Szczecin 1 : 4 więcej
piła nożna WLJ Młodszych II etap
Błękitni Stargard - Akademia Pogoń Szczecin 2 : 2 więcej
Gavia Choszczno - AP Kotwica Kołobrzeg 2 : 3 więcej
Vineta Wolin - SALOS Szczecin 4 : 1 więcej
Bałtyk Koszalin - Football Academy Szczecin 0 : 5 więcej
piła nożna CLJ Trampkarzy U15 gr. B - wiosna
Warta Poznań - AP Reissa Poznań 5 : 4 więcej
FASE Szczecin - Arka Gdynia 4 : 3 więcej
piła nożna Ekstraklasa - grupa Mistrzowska
Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok 2 : 1 więcej
Legia Warszawa - Pogoń Szczecin 1 : 1 więcej
Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 1 : 1 więcej
piłka ręczna EHF Challenge Cup
Rocasa Gran Canaria - SPR Pogoń Szczecin 23 : 24 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet o miejsca 1-6
Energa AZS Koszalin - Start Elbląg 30 : 26 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet o miejsca 7-12
KPR Jelenia Góra - Korona Handball Kielce 32 : 31 więcej
13 maj
Puchar Polski w Tenisie więcej
piła nożna Ekstraklasa Futsalu - grupa Mistrzowska
  Rekord Bielsko-Biała - Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice więcej
piła nożna Ekstraklasa - grupa Spadkowa
Arka Gdynia - Wisła Kraków 3 : 1 więcej
14 maj
Połfinały Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodziczek więcej
piła nożna Ekstraklasa Futsalu - grupa Mistrzowska
  Piast Gliwice - Gatta Zduńska Wola więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
Arka Gdynia - Pogoń Szczecin 2 : 1 więcej
piła nożna Ekstraklasa - grupa Spadkowa
Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce 2 : 4 więcej
Miedź Legnica - Śląsk Wrocław 0 : 2 więcej
Górnik Zabrze - Wisła Płock 0 : 1 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn - play-off
Gwardia Opole - PGE Vive Kielce 32 : 31 więcej
MMTS Kwidzyn - Orlen Wisła Płock 13 : 25 więcej
15 maj
PROCAM CUP 2019 więcej
piła nożna WLJ Starszych II etap
Świt Szczecin - Ina Goleniów 7 : 0 więcej
Arkonia Szczecin - Gwardia Koszalin 1 : 1 więcej
piła nożna CLJ Trampkarzy U15 gr. B - wiosna
Lechia Gdańsk - Arka Gdynia 3 : 2 więcej
piła nożna Ekstraklasa - grupa Mistrzowska
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 1 : 0 więcej
Lech Poznań - Lechia Gdańsk 2 : 1 więcej
Zagłębie Lubin - Cracovia Kraków 1 : 2 więcej
Pogoń Szczecin - Piast Gliwice 0 : 0 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet o miejsca 1-6
MKS Lublin - Start Elbląg 28 : 23 więcej
KPR Kobierzyce - Zagłębie Lubin 21 : 24 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet o miejsca 7-12
UKS PCM Kościerzyna - Piotrcovia Piotrków Tryb. 29 : 25 więcej
Ruch Chorzów - Korona Handball Kielce 30 : 36 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn - spadkowa
Energa MKS Kalisz - Zagłębie Lubin 23 : 28 więcej
Energa Wybrzeże Gdańsk - Sandra SPA Pogoń Szczecin 25 : 27 więcej
Arka Gdynia - Stal Mielec 30 : 41 więcej
16 maj
piła nożna WLJ Młodszych II etap
Football Academy Szczecin - Akademia Pogoń Szczecin 0 : 0 więcej
piła nożna CLJ Trampkarzy U15 gr. B - wiosna
Bałtyk Koszalin - Warta Poznań 1 : 2 więcej
17 maj
Skania z Gryfusem więcej
Liga Bałtycka Orlików - grupa szczecinecka więcej
Mecz hokeja na trawie Polska - Szkocja więcej
Liga Żaków - Grupa koszalińska ziemska- podgrupa II więcej
Regaty 13 Gavirate International Para-Rowing więcej
piła nożna III liga gr. 2
Bałtyk Koszalin - Bałtyk Gdynia 6 : 1 więcej
piła nożna II liga PLO
Ikar Krosino - Maxtrans-Sokół Karlino 1 : 0 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 1
Darpol Barzowice - Jantar Korlino 3 : 0 więcej
piła nożna CLJ Trampkarzy U15 gr. B - wiosna
AP Reissa Poznań - Akademia Pogoń Szczecin 5 : 0 więcej
18 maj
Skania z Gryfusem więcej
Bałtyk Transport Cup 2019 - rocznik 2007 więcej
Mecz hokeja na trawie Polska - Szkocja więcej
Liga Żaków - Grupa koszalińska ziemska- podgrupa I więcej
Final Four o puchar Polski w Futsalu Kobiet więcej
KSW 49: Materla vs Aksham 2 więcej
Regaty 13 Gavirate International Para-Rowing więcej
piła nożna II liga
Górnik Łęczna - Radomiak Radom 5 : 2 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Sokół Kleczew - Wda Świecie 3 - 0 więcej
Polonia Środa Wlkp. - Górnik Konin 4 : 0 więcej
Mieszko Gniezno - Radunia Stężyca 0 : 3 więcej
KP Starogard Gdański - Kotwica Kołobrzeg 1 : 1 więcej
KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Świt Szczecin 3 : 1 więcej
Gwardia Koszalin - Chemik Bydgoszcz 2 : 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Sparta Węgorzyno - Sokół Karlino 1 : 0 więcej
Orzeł Wałcz - Rasel Dygowo 1 : 3 więcej
MKP Szczecinek - Pogoń Połczyn Zdrój 9 : 1 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Chemik Police 1 : 1 więcej
Gryf Polanów - Ina Goleniów 0 : 3 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Olimp Gościno 0 : 1 więcej
GKS Leśnik Manowo - Vineta Wolin 0 : 3 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Hutnik Szczecin 0 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
Mierzynianka Mierzyn - Odra Chojna 2 : 5 więcej
Dąb Dębno - Światowid 63 Łobez 3 : 0 więcej
Gavia Choszczno - Iskra Golczewo 0 : 6 więcej
Jeziorak Szczecin - Flota Świnoujście 0 : 0 więcej
Sokół Pyrzyce - Ogniwo Babinek 2 : 1 więcej
Iskierka Szczecin - Stal Szczecin 3 : 1 więcej
Piast Chociwel - Zorza Dobrzany 1 : 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płn
Ehrle Dobra Szczecińska - Wicher Brojce 9 : 3 więcej
Dąb Dębice - Fala Międzyzdroje 2 : 1 więcej
Pomorzanin Nowogard - Mewa Resko 1 : 0 więcej
Błękitni Trzygłów - Arkonia Szczecin 2 : 2 więcej
OKS Center MD Goleniów - Sparta Gryfice 2 : 1 więcej
Masovia Maszewo - Polonia Płoty 3 : 6 więcej
Jantar Dziwnów - Orzeł Łoźnica 3 : 0 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
Kłos Pełczyce - Czcibor Cedynia 1 : 0 więcej
Świt Barnimie - Sęp Brzesko 1 : 3 więcej
Unia Dolice - SCRS Barlinek 3 : 1 więcej
Stal Lipiany - Zieloni Zielin 2 : 2 więcej
Orkan Suchań - Ina Ińsko 1 : 2 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płd
Pionier 95 Borne Sulinowo - Mirstal Mirosławiec 1 : 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
Sowianka Sowno - Znicz Wysoka Kamieńska 2 : 0 więcej
Orzeł Prusinowo - Pionier Żarnowo 4 : 3 więcej
Bałtyk Gostyń - Promień Mosty 2 : 10 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Korona Stuchowo 6 : 2 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
Orzeł Pęzino - Rolpol Chlebowo 3 : 0 więcej
Orzeł Grzędzice - Orzeł Małkocin 1 : 1 więcej
Zorza Tychowo - Płomień Lisowo 0 : 2 więcej
Czarni Marianowo - Saturn Szadzko 4 : 2 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
Wołczkowo-Bezrzecze - Znicz Niedźwiedź 3 : 2 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Chemik II Police 4 : 2 więcej
Vielgovia Szczecin - Grot Gardno 2 : 2 więcej
Czarni 44 Szczecin - Odrzanka Radziszewo 1 : 3 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
Mieszko Mieszkowice - Czarni Czarnówko 3 : 0 więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
Olimpia II Szczecin - UKS Victoria S.P.2 Sianów 0 : 2 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - Gwiazda-Kania Toruń 1 : 1 więcej
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - Pogoń Tczew 3 : 2 więcej
GSS Grodzisk Wielkopolski - WAP Włocławek 2 : 1 więcej
Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz - Biało-Zielone Gdańsk 2 : 2 więcej
KKP Chełmża - Lipno Stęszew 4 : 1 więcej
piła nożna III liga kobiet
Olimpia III Szczecin - Energetyk Junior Gryfino 1 : 1 więcej
piła nożna I liga PLO
Gryf Kamień Pomorski - Victoria Sianów 3 : 6 więcej
Sparta Gryfice - Olimp Złocieniec 1 : 7 więcej
Błękitni Stargard - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 3 : 0 więcej
Amator Kołobrzeg - Iskra Białogard 3 : 12 więcej
Mirstal Mirosławiec - Zryw Kretomino 1 : 3 więcej
piła nożna II liga PLO
Sokół St. Dąbrowa - Darłovia Darłowo 3 : 3 więcej
Lech Czaplinek - Pamet Świdwin 10 : 3 więcej
Oldboje Wyszewo - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 : 1 więcej
Bizon Cerkwica - STLA Kacper-Sport Szczecinek 1 : 7 więcej
piła nożna Ekstraklasa Futsalu - grupa Mistrzowska
Clearex Chorzów - Piast Gliwice 7 : 3 więcej
Gatta Zduńska Wola - Rekord Bielsko-Biała 4 : 3 więcej
piła nożna Ekstraklasa Futsalu - grupa Spadkowa
AZS UŚ Katowice - AZS UG Gdańsk 7 : 7 więcej
MOKS Słoneczny Stok Białystok - Red Devils Chojnice 6 : 3 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - grupa mistrzowska
Czarni Sosnowiec - UKS SMS Łódź 4 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Koszalińska
Iskra Białogard - Kotwica II Kołobrzeg 3 : 0 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Korona Człopa 1 : 4 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Wybrzeże Biesiekierz 2 : 1 więcej
Spójnia Świdwin - Wieża Postomino 0 : 8 więcej
Saturn Mielno - Błonie Barwice 3 : 2 więcej
Mechanik Bobolice - Astra Ustronie Morskie 5 : 2 więcej
Lech Czaplinek - Darłovia Darłowo 3 : 2 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płn
Radew Białogórzyno - Victoria Sianów 0 : 1 więcej
Wrzos Wrzosowo - Płomień Myślino 1 : 2 więcej
Bajgiel Będzino - LZS Kowalewice 5 : 3 więcej
Strong Zielenica - Resko Karcino 7 : 0 więcej
Fala ABFrost Gąski - Pomorzanin Sławoborze 2 : 15 więcej
Arkadia Malechowo - Błękitni Stary Jarosław 0 : 4 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płd
Głaz Tychowo - Orzeł Łubowo 2 : 0 więcej
Wiarus Żółtnica - Mechanik Turowo 0 : 2 więcej
Santos Kłębowiec - Sokół Suliszewo 1 : 1 więcej
Zawisza Grzmiąca - Redłovia Redło 3 : 0 więcej
Grom Szwecja - Hubertus Biały Bór 0 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
Wisła Kraków - Ruch Chorzów 0 : 2 więcej
Lech Poznań - Arka Gdynia 0 : 1 więcej
Śląsk Wrocław - GKS Bełchatów 5 : 1 więcej
Pogoń Szczecin - Cracovia Kraków 0 : 4 więcej
FCB Escola Varsovia - Korona Kielce 0 : 4 więcej
Elana Toruń - Jagiellonia Białystok 0 : 2 więcej
Legia Warszawa - Górnik Zabrze 0 : 3 więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 3
Iskra II Banie - Polonia Gryfino 1 : 0 więcej
piła nożna WLJ Starszych II etap
Stal Szczecin - Gwardia Koszalin 5 : 0 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - Chemik Police 0 : 7 więcej
SALOS Szczecin - Ina Goleniów 5 : 2 więcej
piła nożna WLJ Młodszych II etap
AP Kotwica Kołobrzeg - Vineta Wolin 4 : 0 więcej
piła nożna CLJ Młodszych U17 gr. B - wiosna
AP Reissa Poznań - Błękitni Wronki 5 : 1 więcej
Lech Poznań - Warta Poznań 3 : 1 więcej
piła nożna CLJ Trampkarzy U15 gr. B - wiosna
Lech Poznań - Arka Gdynia 1 : 0 więcej
piła nożna Ekstraklasa - grupa Spadkowa
Korona Kielce - Górnik Zabrze 0 : 3 więcej
Wisła Kraków - Miedź Legnica 4 : 5 więcej
Śląsk Wrocław - Arka Gdynia 4 : 0 więcej
Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec 0 : 0 więcej
piłka ręczna Puchar Polski Kobiet
SPR Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin 19 : 25 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn - spadkowa
Arka Gdynia - Energa MKS Kalisz 29 : 31 więcej
Stal Mielec - Energa Wybrzeże Gdańsk 23 : 24 więcej
Sandra SPA Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin 31 : 27 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn - play-off
PGE Vive Kielce - Gwardia Opole 37 : 28 więcej
19 maj
Skania z Gryfusem więcej
Bałtyk Transport Cup 2019 - rocznik 2007 więcej
Turniej Finałowy Ligi Bałtyckiej Młodzików więcej
Liga Żaków - Grupa kołobrzeska więcej
Liga Bałtycka Orlików - grupa kołobrzeska więcej
Liga Bałtycka Orlików - grupa białogardzka więcej
Final Four o puchar Polski w Futsalu Kobiet więcej
Regaty 13 Gavirate International Para-Rowing więcej
piła nożna II liga
Siarka Tarnobrzeg - Skra Częstochowa 2 : 1 więcej
Pogoń Siedlce - Ruch Chorzów 1 : 0 więcej
Błękitni Stargard - GKS Bełchatów 0 : 0 więcej
Elana Toruń - Olimpia Elbląg 1 : 2 więcej
Resovia Rzeszów - Rozwój Katowice 1 : 3 więcej
ROW 1964 Rybnik - Znicz Pruszków 3 : 0 więcej
Gryf Wejherowo - Stal Stalowa Wola 1 : 3 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Pogoń II Szczecin - Jarota Jarocin 0 : 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Błękitni II Stargard - Morzycko Moryń 12 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
Biali Sądów - Osadnik Myślibórz 1 : 0 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płn
KP Przecław - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 : 4 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
Drawa Drawno - Polonia Giżyn 4 : 1 więcej
Energetyk Gryfino - Klon Krzęcin 3 : 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
Bizon Cerkwica - Zalew Stepnica 4 : 3 więcej
Jastrząb Łosośnica - Radowia Radowo Małe 4 : 3 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
WODR Barzkowice - Dąbrovia Stara Dąbrowa 1 : 5 więcej
Zjednoczeni Kobylanka - Unia Stargard 1 : 1 więcej
Polski Cukier Kluczevia II St. - Orkan Dalewo 4 : 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
Zootechnik Kołbacz - Aquila Szczecin 5 : 0 więcej
Zryw Kołbaskowo - Tanowia Tanowo 1 : 4 więcej
Hanza Goleniów - Leśnik Kliniska 3 : 2 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
Czarni Fiege Lubanowo - Piast Piaseczno 5 : 0 więcej
Iskra Banie - Witniczanka Witnica 8 : 1 więcej
LUKS Krzywin - Rurzyca Nawodna 0 : 1 więcej
Chrobry Lisie Pole - Zjednoczeni Kurzycko 2 : 3 więcej
Łabędź Widuchowa - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 0 : 5 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 5
Iskra Pomień - Błękitni Sarnik 5 : 2 więcej
Iskra Warszyn - Korona Raduń 0 : 4 więcej
Orzeł Bierzwnik - Jedność Przewłoki 11 : 2 więcej
Piast Kolin - Koral Mostkowo 2 : 1 więcej
Remor Recz - Pomorzanin Zamęcin 5 : 0 więcej
Sokół Sokoliniec - Iskra Lutówko 4 : 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 6
Unia Swochowo - Santos Sarbinowo 3 : 0 więcej
Błyskawica Kluki - Myśla Dargomyśl 1 : 3 więcej
Wicher Przelewice - Pomorzanin Cychry 3 : 0 więcej
Bryza Reńsko - GKS Golenice 1 : 3 więcej
piła nożna III liga kobiet
Błękitni Stargard - Hetman Recz 2 : 1 więcej
piła nożna Ekstraklasa Futsalu - grupa Mistrzowska
18:00  Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice - FC Toruń więcej
piła nożna Ekstraklasa Futsalu - grupa Spadkowa
Pogoń '04 Szczecin - Red Dragons Pniewy 3 : 5 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - grupa spadkowa
Polonia Poznań - AZS PSW Biała Podlaska 0 : 10 więcej
Olimpia Szczecin - Mitech Żywiec 2 : 1 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - grupa mistrzowska
Górnik Łęczna - AZS PWSZ Wałbrzych 3 : 2 więcej
GKS Katowice - Medyk Konin 1 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Koszalińska
Sława Sławno - Olimp Złocieniec 3 : 3 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płn
Zefir Wyszewo - Passat Bukowo Morskie 6 : 0 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płd
Drzewiarz Świerczyna - Sad Chwiram 6 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
Motor Lublin - Zagłębie Lubin 0 : 1 więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 1
Światowid 63 II Łobez - Prawobrzeże II Świnoujście 1 : 2 więcej
Jantar II Dziwnów - Lotnik Czarne 2 : 1 więcej
Pomorzanin Przybiernów - Gardominka Mechowo 14 : 1 więcej
Zieloni Wyszobór - Orzeł Mrzeżyno 7 : 2 więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 2
Zenit Koszewo - Sokół II Pyrzyce 3 : 0 więcej
Orkan II Suchań - Podlesie Sowno 4 : 4 więcej
Pionier Szczecin - Ogniwo Dzwonowo 9 : 0 więcej
Dęby Rogowo - Zjednoczeni Wapnica 2 : 1 więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 3
Tywa Swobnica - Sparta Sobiemyśl 2 : 6 więcej
Wicher Steklno - Sokół Różańsko 8 : 1 więcej
Ogniwo II Babinek - Sekwoja Brwice 0 : 3 więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 4
Pomorzanka Jarosławsko - Unia II/Gwiazda Żalęcino 5 : 4 więcej
Skrzydlaci Będargowo - Sokół Granowo 0 : 3 więcej
Pionier Zwierzyn - Orzeł Żeńsko 1 : 1 więcej
Sława Choszczno - Grom Płonno 1 : 4 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 1
Derby Gwiazdowo - Gryf II Polanów 1 : 8 więcej
Błękitni Tychowo - KS Sieciemin 5 : 1 więcej
Pogoń Noskowo - Olympic Warszkowo 3 : 3 więcej
Wrzos Wrześnica - KS Skibno 1 : 3 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 2
Płomień Pobłocie Wlk. - Wicher Mierzym 0 : 6 więcej
Wicher Rąbino - Mustang Korzystno 3 : 0 więcej
Gryf Dobrowo - Grot Gorawino 6 : 1 więcej
Syrena-Grot Rymań - Przysz. Dla Młodzieży Rusinowo 9 : 1 więcej
Derby Karścino - Sokół Lulewice 2 : 4 więcej
Huragan Bierzwnica - Jantar Siemyśl 0 : 7 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 3
Błękitni Gonne Małe - Mechanik II / Iskra Bobolice 1 : 6 więcej
Drzewiarz Krosino - Sokół Spore 0 : 0 więcej
Błękitni-Grodzisko Ostre Bardo - Hajka Zegrze Pomorskie 0 : 13 więcej
Grot Bonin - Grom Świelino 5 : 0 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 4
Kolejarz Wierzchowo - Legion Strączno 4 : 2 więcej
Grom Giżyno - Błękitni Pomierzyn 2 : 3 więcej
KP Drawsko Pomorskie - Znicz Dzikowo 4 : 1 więcej
Gryf Budowo - Wspólni Różewo 2 : 4 więcej
piła nożna WLJ Starszych II etap
Akademia MKP Szczecinek - Kotwica Kołobrzeg 3 : 0 więcej
Świt Szczecin - FASE Szczecin 3 : 0 więcej
piła nożna WLJ Młodszych II etap
Prawobrzeże Szczecin - Energetyk Gryfino 3 : 2 więcej
Arkonia Szczecin - Świt Szczecin 3 : 2 więcej
Chemik Police - Gavia Choszczno 11 : 1 więcej
SALOS Szczecin - Błękitni Stargard 1 : 3 więcej
Football Academy Szczecin - Gwardia Koszalin 1 : 1 więcej
piła nożna CLJ Młodszych U17 gr. B - wiosna
Pogoń Szczecin - Arka Gdynia 2 : 0 więcej
Gryf Słupsk - Lechia Gdańsk 0 : 3 więcej
piła nożna CLJ Trampkarzy U15 gr. B - wiosna
FASE Szczecin - Lechia Gdańsk 1 : 0 więcej
piła nożna Ekstraklasa - grupa Mistrzowska
Piast Gliwice - Lech Poznań 1 : 0 więcej
Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok 2 : 0 więcej
Legia Warszawa - Zagłębie Lubin 2 : 2 więcej
Cracovia Kraków - Pogoń Szczecin 0 : 3 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn - play-off
Orlen Wisła Płock - MMTS Kwidzyn 28 : 16 więcej
20 maj
Mecz hokeja na trawie Polska - Szkocja więcej
piła nożna WLJ Młodszych II etap
Akademia Pogoń Szczecin - Stal Szczecin 11 : 1 więcej
21 maj
piła nożna Ekstraliga Kobiet - grupa spadkowa
AZS UJ Kraków - AZS Wrocław 4 : 1 więcej
piła nożna WLJ Młodszych II etap
Świt Szczecin - FASE II Szczecin 0 : 7 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet o miejsca 1-6
SPR Pogoń Szczecin - Energa AZS Koszalin 33 : 27 więcej
22 maj
piła nożna Puchar Polski ZZPN
Kotwica Kołobrzeg - Świt Szczecin 2 : 0 więcej
Chemik Police - Bałtyk Koszalin 1 : 0 więcej
piła nożna I liga PLO
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Mirstal Mirosławiec 5 : 1 więcej
piła nożna II liga PLO
Maxtrans-Sokół Karlino - STLA Kacper-Sport Szczecinek 1 : 6 więcej
Pamet Świdwin - Wybrzeże Rewalskie Rewal 4 : 2 więcej
TKKF Strażak Koszalin - Darłovia Darłowo 1 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
Korona Kielce - Górnik Zabrze 3 : 1 więcej
piła nożna WLJ Starszych II etap
Arkonia Szczecin - Energetyk Gryfino 3 : 0 więcej
piła nożna CLJ Młodszych U17 gr. B - wiosna
Lechia Gdańsk - Lech Poznań 1 : 1 więcej
Warta Poznań - Pogoń Szczecin 0 : 1 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn - spadkowa
Energa MKS Kalisz - Sandra SPA Pogoń Szczecin 25 : 24 więcej
Zagłębie Lubin - Stal Mielec 26 : 30 więcej
Energa Wybrzeże Gdańsk - Arka Gdynia 26k : 26 więcej
23 maj
LBO 2012 - regionalna grupa dziewcząt więcej
piła nożna II liga PLO
Ikar Krosino - Bizon Cerkwica 8 : 0 więcej
piła nożna WLJ Młodszych II etap
SALOS Szczecin - Football Academy Szczecin 0 : 5 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płn
Victoria Sianów - Bajgiel Będzino 2 : 1 więcej
24 maj
Liga Bałtycka Orlik 2012 sławieńska więcej
Liga Bałtycka Orlik 2012 grupa drawska więcej
Liga Bałtycka Orlik 2012 grupa koszalińska ziemska więcej
piła nożna III liga gr. 2
Bałtyk Gdynia - Mieszko Gniezno 4 : 3 więcej
piła nożna WLJ Młodszych II etap
Świt Szczecin - Prawobrzeże Szczecin 3 : 5 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet o miejsca 1-6
Energa AZS Koszalin - KPR Kobierzyce 27 : 27k więcej
Zagłębie Lubin - MKS Lublin 27 : 24 więcej
25 maj
Mecz Gwiazd Siatkarze dla Hospicjum więcej
Zachodnia Liga MTB: Koszalin więcej
LBO 2012 - grupa koszalińska ziemska podgrupa I więcej
piła nożna III liga gr. 2
Wierzyca Pelplin - Polonia Środa Wlkp. 1 : 2 więcej
Wda Świecie - KKS Włókniarz 1925 Kalisz 0 - 3 więcej
Świt Szczecin - Lech II Poznań 1 : 1 więcej
Radunia Stężyca - KP Starogard Gdański 2 : 0 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Sokół Kleczew 4 : 1 więcej
Jarota Jarocin - Bałtyk Koszalin 2 : 1 więcej
Górnik Konin - Gwardia Koszalin 0 : 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Vineta Wolin - Polski Cukier Kluczevia Stargard 3 : 1 więcej
Sokół Karlino - Gryf Kamień Pomorski 3 : 3 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Intermarche-Rega Trzebiatów 2 : 6 więcej
Olimp Gościno - Orzeł Wałcz 1 : 0 więcej
Morzycko Moryń - Gryf Polanów 3 - 0 więcej
Ina Goleniów - GKS Leśnik Manowo 2 : 1 więcej
Hutnik Szczecin - Sparta Węgorzyno 5 : 4 więcej
Chemik Police - MKP Szczecinek 1 : 5 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
Zorza Dobrzany - Biali Sądów 3 : 1 więcej
Osadnik Myślibórz - Iskierka Szczecin 3 : 2 więcej
Stal Szczecin - Sokół Pyrzyce 4 : 2 więcej
Ogniwo Babinek - Jeziorak Szczecin 7 : 3 więcej
Światowid 63 Łobez - Odra Chojna 3 : 4 więcej
Iskra Golczewo - Dąb Dębno 0 : 3 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płn
Jantar Dziwnów - Ehrle Dobra Szczecińska 2 : 1 więcej
Orzeł Łoźnica - Masovia Maszewo 2 : 0 więcej
Polonia Płoty - KP Przecław 4 : 0 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - OKS Center MD Goleniów 5 : 0 więcej
Sparta Gryfice - Błękitni Trzygłów 3 : 3 więcej
Arkonia Szczecin - Pomorzanin Nowogard 0 : 3 więcej
Mewa Resko - Dąb Dębice 6 : 0 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
Orkan Suchań - Kłos Pełczyce 4 : 1 więcej
Zieloni Zielin - Energetyk Gryfino 1 : 4 więcej
Klon Krzęcin - Unia Dolice 0 : 6 więcej
SCRS Barlinek - Drawa Drawno 7 : 0 więcej
Sęp Brzesko - Czcibor Cedynia 1 : 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
Radowia Radowo Małe - Bałtyk Gostyń 8 : 1 więcej
Promień Mosty - Orzeł Prusinowo 9 : 0 więcej
Pionier Żarnowo - Sowianka Sowno 1 : 1 więcej
Znicz Wysoka Kamieńska - Bizon Cerkwica 2 : 0 więcej
Zalew Stepnica - Sarmata Dobra 2 : 4 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Orzeł Grzędzice 1 : 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
Hanza Goleniów - Wołczkowo-Bezrzecze 5 : 0 więcej
Tanowia Tanowo - Zootechnik Kołbacz 3 : 1 więcej
Chemik II Police - Znicz Niedźwiedź 7 : 3 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 6
Myśla Dargomyśl - Unia Swochowo 6 : 0 więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
Lipno Stęszew - AP Kotwica Kołobrzeg 1 : 3 więcej
UKS Victoria S.P.2 Sianów - GSS Grodzisk Wielkopolski 1 : 4 więcej
WAP Włocławek - KKP Chełmża 3 : 3 więcej
piła nożna I liga PLO
Olimp Złocieniec - Victoria Sianów 1 : 1 więcej
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Gryf Kamień Pomorski 4 : 2 więcej
Iskra Białogard - Sparta Gryfice 3 : 1 więcej
Zryw Kretomino - Błękitni Stargard 5 : 3 więcej
Mirstal Mirosławiec - Amator Kołobrzeg 7 : 4 więcej
piła nożna II liga PLO
Oldboje Wyszewo - Maxtrans-Sokół Karlino 3 : 1 więcej
TKKF Strażak Koszalin - Wybrzeże Rewalskie Rewal 3 : 0 więcej
Lech Czaplinek - Intermarche-Rega Trzebiatów 3 : 2 więcej
Pamet Świdwin - Sokół St. Dąbrowa 6 : 1 więcej
piła nożna Ekstraklasa Futsalu - grupa Spadkowa
Red Dragons Pniewy - Red Devils Chojnice 3 : 2 więcej
AZS UG Gdańsk - MOKS Słoneczny Stok Białystok 3 : 5 więcej
Pogoń '04 Szczecin - AZS UŚ Katowice 4 : 11 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - grupa mistrzowska
UKS SMS Łódź - Górnik Łęczna 2 : 2 więcej
Czarni Sosnowiec - GKS Katowice 4 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Koszalińska
Astra Ustronie Morskie - Lech Czaplinek 2 : 2 więcej
Korona Człopa - Spójnia Świdwin 11 : 0 więcej
Błonie Barwice - Jedność-Ikar Krosino 3 : 0 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Saturn Mielno 1 : 0 więcej
Darłovia Darłowo - Sława Sławno 3 : 1 więcej
Olimp Złocieniec - Iskra Białogard 1 : 2 więcej
Wieża Postomino - Wiekowianka Wiekowo 3 : 3 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płn
Radew Białogórzyno - Arkadia Malechowo 1 : 3 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Strong Zielenica 2 : 2 więcej
Płomień Myślino - Fala ABFrost Gąski 6 : 1 więcej
LZS Kowalewice - Zefir Wyszewo 0 : 3 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płd
Hubertus Biały Bór - Wiarus Żółtnica 2 : 2 więcej
Redłovia Redło - Sad Chwiram 4 : 3 więcej
Sokół Suliszewo - Głaz Tychowo 2 : 3 więcej
Pionier 95 Borne Sulinowo - Zawisza Grzmiąca 1 : 0 więcej
Grom Szwecja - Drzewiarz Świerczyna 2 : 0 więcej
Mechanik Turowo - Santos Kłębowiec 10 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
GKS Bełchatów - FCB Escola Varsovia 2 : 3 więcej
Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 1 : 0 więcej
Arka Gdynia - Wisła Kraków 3 : 0 więcej
Elana Toruń - Legia Warszawa 0 : 0 więcej
Jagiellonia Białystok - Motor Lublin 2 : 0 więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 3
Polonia Gryfino - Wicher Steklno 3 : 3 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 2
Wicher Mierzym - Syrena-Grot Rymań 4 : 3 więcej
piła nożna WLJ Starszych II etap
Energetyk Gryfino - Świt Szczecin 3 : 0 więcej
piła nożna WLJ Młodszych II etap
Gwardia Koszalin - FASE II Szczecin 0 : 2 więcej
Energetyk Gryfino - Orzeł 2010 Wałcz 1 : 6 więcej
Stal Szczecin - SALOS Szczecin 3 : 4 więcej
Gavia Choszczno - Football Academy Szczecin 0 : 2 więcej
piła nożna CLJ Młodszych U17 gr. B - wiosna
AP Reissa Poznań - Gryf Słupsk 1 : 2 więcej
Błękitni Wronki - Pogoń Szczecin 2 : 1 więcej
Arka Gdynia - Lech Poznań 0 : 4 więcej
piła nożna CLJ Trampkarzy U15 gr. B - wiosna
Bałtyk Koszalin - AP Reissa Poznań 4 : 2 więcej
Warta Poznań - FASE Szczecin 1 : 0 więcej
Lechia Gdańsk - Lech Poznań 2 : 2 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet o miejsca 1-6
Start Elbląg - SPR Pogoń Szczecin 31 : 31k więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet o miejsca 7-12
KPR Jelenia Góra - Ruch Chorzów 22 : 28 więcej
Korona Handball Kielce - UKS PCM Kościerzyna 34 : 30 więcej
26 maj
piła nożna III liga gr. 2
Chemik Bydgoszcz - Pogoń II Szczecin 1 : 3 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Rasel Dygowo - Błękitni II Stargard 4 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
Piast Chociwel - Mierzynianka Mierzyn 0 : 1 więcej
Flota Świnoujście - Gavia Choszczno 8 : 0 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płn
Fala Międzyzdroje - Wicher Brojce 6 : 3 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
Piast Karsko - Stal Lipiany 7 : 4 więcej
Polonia Giżyn - Świt Barnimie 11 : 1 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płd
Orzeł Łubowo - Mirstal Mirosławiec 3 : 2 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
Korona Stuchowo - Jastrząb Łosośnica 2 : 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
Polski Cukier Kluczevia II St. - Orzeł Pęzino 3 : 3 więcej
Orkan Dalewo - Czarni Marianowo 3 : 1 więcej
Saturn Szadzko - Zjednoczeni Kobylanka 1 : 3 więcej
Unia Stargard - Zorza Tychowo 7 : 1 więcej
Płomień Lisowo - WODR Barzkowice 5 : 1 więcej
Orzeł Małkocin - Rolpol Chlebowo 6 : 2 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
Leśnik Kliniska - Zryw Kołbaskowo 0 : 6 więcej
Aquila Szczecin - Czarni 44 Szczecin 1 : 3 więcej
Odrzanka Radziszewo - Vielgovia Szczecin 0 : 0 więcej
Grot Gardno - Kasta Szczecin-Majowe 1 : 2 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Chrobry Lisie Pole 0 : 3 więcej
Zjednoczeni Kurzycko - LUKS Krzywin 6 : 1 więcej
Rurzyca Nawodna - Iskra Banie 1 : 1 więcej
Witniczanka Witnica - Czarni Fiege Lubanowo 0 : 1 więcej
Piast Piaseczno - Mieszko Mieszkowice 2 : 3 więcej
Czarni Czarnówko - Korona Klępicz 4 : 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 5
Ina Nadarzyn - Iskra Pomień 1 : 4 więcej
Iskra Lutówko - Remor Recz 3 : 2 więcej
Pomorzanin Zamęcin - Piast Kolin 0 : 3 więcej
Koral Mostkowo - Orzeł Bierzwnik 2 : 2 więcej
Jedność Przewłoki - Iskra Warszyn 5 : 1 więcej
Korona Raduń - Błękitni Sarnik 8 : 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 6
GKS Golenice - Wicher Przelewice 5 : 0 więcej
  Pomorzanin Cychry - Gryf Nowielin więcej
Santos Sarbinowo - Mechanik Warnice 0 : 6 więcej
Błyskawica Kluki - Bryza Reńsko 6 : 3 więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
Gwiazda-Kania Toruń - Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz 3 : 0 więcej
Pogoń Tczew - Olimpia II Szczecin 15 : 0 więcej
Biało-Zielone Gdańsk - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 2 : 3 więcej
piła nożna III liga kobiet
18:00  Hetman Recz - Olimpia III Szczecin więcej
Fala Międzyzdroje - Błękitni Stargard 1 : 3 więcej
piła nożna Ekstraklasa Futsalu - grupa Mistrzowska
Gatta Zduńska Wola - Clearex Chorzów 6 : 10 więcej
Rekord Bielsko-Biała - FC Toruń 4 : 1 więcej
Piast Gliwice - Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 4 : 0 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - grupa spadkowa
AZS PSW Biała Podlaska - AZS Wrocław 3 : 2 więcej
Olimpia Szczecin - Polonia Poznań 10 : 0 więcej
Mitech Żywiec - AZS UJ Kraków 1 : 2 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - grupa mistrzowska
Medyk Konin - AZS PWSZ Wałbrzych 3 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Koszalińska
Kotwica II Kołobrzeg - Calisia Kalisz Pomorski 5 : 2 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płn
Passat Bukowo Morskie - Wrzos Wrzosowo 1 : 3 więcej
Resko Karcino - Błękitni Stary Jarosław 2 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
Ruch Chorzów - Śląsk Wrocław 1 : 3 więcej
Cracovia Kraków - Lech Poznań 1 : 2 więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 1
Orzeł Mrzeżyno - Światowid 63 II Łobez 2 : 8 więcej
Sparta II Gryfice - Prawobrzeże II Świnoujście 0 : 2 więcej
Gardominka Mechowo - Zieloni Wyszobór 5 : 3 więcej
Lotnik Czarne - Pomorzanin Przybiernów 2 : 4 więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 2
Sokół II Pyrzyce - Sparta Skalin 4 : 3 więcej
Zjednoczeni Wapnica - Pionier Szczecin 2 : 1 więcej
Podlesie Sowno - Zenit Koszewo 3 : 0 więcej
Ogniwo Dzwonowo - Orkan II Suchań 0 : 1 więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 3
Sokół Różańsko - Sparta Sobiemyśl 2 : 3 więcej
Ogniwo II Babinek - Tywa Swobnica 8 : 0 więcej
Sekwoja Brwice - Zryw Góralice 7 : 3 więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 4
Grom Płonno - Skrzydlaci Będargowo 0 : 2 więcej
Sokół Granowo - Pomorzanka Jarosławsko 9 : 1 więcej
Unia II/Gwiazda Żalęcino - Pionier Zwierzyn 5 : 4 więcej
Orzeł Żeńsko - Sława Choszczno 4 : 1 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 1
Olympic Warszkowo - Płomień Jeżyczki 3 : 0 więcej
Derby Gwiazdowo - Wrzos Wrześnica 4 : 1 więcej
Jantar Korlino - Błękitni Tychowo 0 : 5 więcej
KS Sieciemin - Pogoń Noskowo 4 : 0 więcej
Gryf II Polanów - Darpol Barzowice 3 : 2 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 2
Mustang Korzystno - Płomień Pobłocie Wlk. 0 : 3 więcej
Jantar Siemyśl - Wicher Rąbino 0 : 0 więcej
Przysz. Dla Młodzieży Rusinowo - Sokół Lulewice 4 : 6 więcej
Grot Gorawino - Huragan Bierzwnica 3 : 0 więcej
Gryf Dobrowo - Derby Karścino 4 : 2 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 3
Hajka Zegrze Pomorskie - KS Gwda Wielka 2 : 2 więcej
Mechanik II / Iskra Bobolice - SP Wilcze Laski 3 : 0 więcej
Sokół Spore - Błękitni-Grodzisko Ostre Bardo 3 : 0 więcej
Grom Świelino - Drzewiarz Krosino 2 : 0 więcej
Pogoń Wierzchowo - Grot Bonin 0 : 1 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 4
Znicz Dzikowo - Kolejarz Wierzchowo 5 : 0 więcej
Wspólni Różewo - Grom Giżyno 3 : 0 więcej
Błękitni Pomierzyn - Bytyń Nakielno 2 : 1 więcej
Legion Strączno - Gryf Budowo 7 : 1 więcej
piła nożna WLJ Starszych II etap
Gwardia Koszalin - SALOS Szczecin 2 : 0 więcej
Ina Goleniów - Akademia MKP Szczecinek 0 : 3 więcej
Chemik Police - Arkonia Szczecin 4 : 0 więcej
Kotwica Kołobrzeg - AP Kotwica Kołobrzeg 3 : 3 więcej
piła nożna WLJ Młodszych II etap
Bałtyk Koszalin - Arkonia Szczecin 5 : 0 więcej
piła nożna CLJ Młodszych U17 gr. B - wiosna
Warta Poznań - Lechia Gdańsk 2 : 0 więcej
piła nożna CLJ Trampkarzy U15 gr. B - wiosna
Arka Gdynia - Akademia Pogoń Szczecin 1 : 0 więcej
27 maj
LBO 2012 - grupa sławieńska więcej
piła nożna WLJ Młodszych II etap
Football Academy Szczecin - FASE II Szczecin 0 : 4 więcej
28 maj
piła nożna III liga gr. 2
KP Starogard Gdański - Bałtyk Gdynia 3 : 1 więcej
piła nożna II liga PLO
STLA Kacper-Sport Szczecinek - Darłovia Darłowo 6 : 0 więcej
piła nożna WLJ Młodszych II etap
Orzeł 2010 Wałcz - Akademia Pogoń Szczecin 0 : 2 więcej
29 maj
piła nożna III liga gr. 2
Sokół Kleczew - Radunia Stężyca 1 : 1 więcej
Polonia Środa Wlkp. - Świt Szczecin 0 : 2 więcej
Pogoń II Szczecin - Górnik Konin 4 : 1 więcej
Mieszko Gniezno - Bałtyk Koszalin 1 : 2 więcej
KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Kotwica Kołobrzeg 0 : 2 więcej
Lech II Poznań - Wda Świecie 3 - 0 więcej
Gwardia Koszalin - Wierzyca Pelplin 1 : 0 więcej
Chemik Bydgoszcz - Jarota Jarocin 1 : 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Sparta Węgorzyno - Pogoń Połczyn Zdrój 2 : 2 więcej
Sokół Karlino - Olimp Gościno 2 : 0 więcej
MKP Szczecinek - Vineta Wolin 2 : 0 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Ina Goleniów 3 : 3 więcej
Gryf Polanów - Rasel Dygowo 0 - 3 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Hutnik Szczecin 2 : 0 więcej
GKS Leśnik Manowo - Morzycko Moryń 11 : 0 więcej
Błękitni II Stargard - Orzeł Wałcz 3 : 2 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Chemik Police 0 : 1 więcej
piła nożna II liga PLO
Mechanik Bobolice - Wybrzeże Rewalskie Rewal 7 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Koszalińska
Jedność-Ikar Krosino - Olimp Złocieniec 5 : 1 więcej
Spójnia Świdwin - Kotwica II Kołobrzeg 1 : 7 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
Motor Lublin - Elana Toruń 3 : 0 więcej
piła nożna WLJ Starszych II etap
FASE Szczecin - Arkonia Szczecin 2 : 0 więcej
piła nożna WLJ Młodszych II etap
FASE II Szczecin - Gavia Choszczno 16 : 0 więcej
Chemik Police - Błękitni Stargard 3 : 2 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - Stal Szczecin 2 : 2 więcej
Prawobrzeże Szczecin - Bałtyk Koszalin 0 : 0 więcej
30 maj
LBO 2012 - grupa wałecka więcej
piła nożna II liga PLO
Darłovia Darłowo - Ikar Krosino 3 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
Wisła Kraków - Cracovia Kraków 1 : 2 więcej
Legia Warszawa - Korona Kielce 1 : 1 więcej
31 maj
Szlak Orlich Gniazd z Gryfusem więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
Kłos Pełczyce - Sęp Brzesko 3 : 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
Czarni 44 Szczecin - Tanowia Tanowo 1 : 2 więcej
piła nożna II liga PLO
Mechanik Bobolice - STLA Kacper-Sport Szczecinek 1 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok 2 : 3 więcej
piła nożna WLJ Młodszych II etap
Gavia Choszczno - Arkonia Szczecin 8 : 3 więcej
piła nożna CLJ Młodszych U17 gr. B - wiosna
Lech Poznań - Błękitni Wronki 5 : 1 więcej
Lechia Gdańsk - Arka Gdynia 0 : 1 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni maj 2019 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
dzisiejsze newsy
inne/inne sporty: 2
piłka nożna/Ekstraklasa: 1
 
top komentarze
newsy:
9 » Komplet drużyn w okręgó »
8 » To jeszcze nie koniec P »
7 » SPR Pogoń Szczecin znik »
5 » Odszedł Antoni Dancewic »
4 » Test mecz
3 » Baraże o awans do Klasy »
3 » Trzy treningi dziennie
2 » Paulina Maj-Erwardt zag »
1 » Portowcy wicemistrzami  »
1 » Majewski odchodzi z Pog »
mecze:
46 » Orzeł Bierzwnik-Iskra B »
41 » Iskra Banie-Orzeł Bierz »
38 » Orzeł Pęzino-Prawobrzeż »
36 » Dąb Dębno-Stal Szczecin
29 » Syrena-Grot Rymań-Grot  »
28 » Prawobrzeże Świnoujście »
15 » Błękitni Trzygłów-Stal  »
13 » Stal Lipiany-Błękitni T »
9 » Chemik Police-Pogoń Szc »
9 » Tanowia Tanowo-Myśla Da »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 2
BigFanPogo... Wiktorka1
gości: 629
statystyki portalu
• drużyn: 2773
• imprez: 115409
• newsów: 71881
• użytkowników: 70022
• komentarzy: 1077924
• zdjęć: 777133
• relacji: 37993
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies