ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
skryba1213
co ? gdzie ? kiedy ? - 19 maj 2019
pokaż:
19 maj
Skania z Gryfusem więcej
Regaty 13 Gavirate International Para-Rowing więcej
Bałtyk Transport Cup 2019 - rocznik 2007 więcej
Final Four o puchar Polski w Futsalu Kobiet więcej
Turniej Finałowy Ligi Bałtyckiej Młodzików więcej
Liga Żaków - Grupa kołobrzeska więcej
Liga Bałtycka Orlików - grupa kołobrzeska więcej
Liga Bałtycka Orlików - grupa białogardzka więcej
piła nożna II liga
Siarka Tarnobrzeg - Skra Częstochowa 2 : 1 więcej
Pogoń Siedlce - Ruch Chorzów 1 : 0 więcej
Błękitni Stargard - GKS Bełchatów 0 : 0 więcej
Elana Toruń - Olimpia Elbląg 1 : 2 więcej
Resovia Rzeszów - Rozwój Katowice 1 : 3 więcej
ROW 1964 Rybnik - Znicz Pruszków 3 : 0 więcej
Gryf Wejherowo - Stal Stalowa Wola 1 : 3 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Pogoń II Szczecin - Jarota Jarocin 0 : 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Błękitni II Stargard - Morzycko Moryń 12 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
Biali Sądów - Osadnik Myślibórz 1 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Koszalińska
Sława Sławno - Olimp Złocieniec 3 : 3 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płn
KP Przecław - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 : 4 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
Energetyk Gryfino - Klon Krzęcin 3 : 0 więcej
Drawa Drawno - Polonia Giżyn 4 : 1 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płn
Zefir Wyszewo - Passat Bukowo Morskie 6 : 0 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płd
Drzewiarz Świerczyna - Sad Chwiram 6 : 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
Bizon Cerkwica - Zalew Stepnica 4 : 3 więcej
Jastrząb Łosośnica - Radowia Radowo Małe 4 : 3 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
Polski Cukier Kluczevia II St. - Orkan Dalewo 4 : 1 więcej
WODR Barzkowice - Dąbrovia Stara Dąbrowa 1 : 5 więcej
Zjednoczeni Kobylanka - Unia Stargard 1 : 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
Zootechnik Kołbacz - Aquila Szczecin 5 : 0 więcej
Zryw Kołbaskowo - Tanowia Tanowo 1 : 4 więcej
Hanza Goleniów - Leśnik Kliniska 3 : 2 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
LUKS Krzywin - Rurzyca Nawodna 0 : 1 więcej
Chrobry Lisie Pole - Zjednoczeni Kurzycko 2 : 3 więcej
Łabędź Widuchowa - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 0 : 5 więcej
Czarni Fiege Lubanowo - Piast Piaseczno 5 : 0 więcej
Iskra Banie - Witniczanka Witnica 8 : 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 5
Iskra Warszyn - Korona Raduń 0 : 4 więcej
Piast Kolin - Koral Mostkowo 2 : 1 więcej
Iskra Pomień - Błękitni Sarnik 5 : 2 więcej
Orzeł Bierzwnik - Jedność Przewłoki 11 : 2 więcej
Sokół Sokoliniec - Iskra Lutówko 4 : 1 więcej
Remor Recz - Pomorzanin Zamęcin 5 : 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 6
Unia Swochowo - Santos Sarbinowo 3 : 0 więcej
Błyskawica Kluki - Myśla Dargomyśl 1 : 3 więcej
Wicher Przelewice - Pomorzanin Cychry 3 : 0 więcej
Bryza Reńsko - GKS Golenice 1 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
Motor Lublin - Zagłębie Lubin 0 : 1 więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 1
Pomorzanin Przybiernów - Gardominka Mechowo 14 : 1 więcej
Jantar II Dziwnów - Lotnik Czarne 2 : 1 więcej
Światowid 63 II Łobez - Prawobrzeże II Świnoujście 1 : 2 więcej
Zieloni Wyszobór - Orzeł Mrzeżyno 7 : 2 więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 2
Pionier Szczecin - Ogniwo Dzwonowo 9 : 0 więcej
Zenit Koszewo - Sokół II Pyrzyce 3 : 0 więcej
Dęby Rogowo - Zjednoczeni Wapnica 2 : 1 więcej
Orkan II Suchań - Podlesie Sowno 4 : 4 więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 3
Ogniwo II Babinek - Sekwoja Brwice 0 : 3 więcej
Tywa Swobnica - Sparta Sobiemyśl 2 : 6 więcej
Wicher Steklno - Sokół Różańsko 8 : 1 więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 4
Sława Choszczno - Grom Płonno 1 : 4 więcej
Pomorzanka Jarosławsko - Unia II/Gwiazda Żalęcino 5 : 4 więcej
Pionier Zwierzyn - Orzeł Żeńsko 1 : 1 więcej
Skrzydlaci Będargowo - Sokół Granowo 0 : 3 więcej
piła nożna III liga kobiet
Błękitni Stargard - Hetman Recz 2 : 1 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 1
Derby Gwiazdowo - Gryf II Polanów 1 : 8 więcej
Pogoń Noskowo - Olympic Warszkowo 3 : 3 więcej
Wrzos Wrześnica - KS Skibno 1 : 3 więcej
Błękitni Tychowo - KS Sieciemin 5 : 1 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 2
Płomień Pobłocie Wlk. - Wicher Mierzym 0 : 6 więcej
Wicher Rąbino - Mustang Korzystno 3 : 0 więcej
Gryf Dobrowo - Grot Gorawino 6 : 1 więcej
Syrena-Grot Rymań - Przysz. Dla Młodzieży Rusinowo 9 : 1 więcej
Derby Karścino - Sokół Lulewice 2 : 4 więcej
Huragan Bierzwnica - Jantar Siemyśl 0 : 7 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 3
Błękitni Gonne Małe - Mechanik II / Iskra Bobolice 1 : 6 więcej
Drzewiarz Krosino - Sokół Spore 0 : 0 więcej
Błękitni-Grodzisko Ostre Bardo - Hajka Zegrze Pomorskie 0 : 13 więcej
Grot Bonin - Grom Świelino 5 : 0 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 4
Kolejarz Wierzchowo - Legion Strączno 4 : 2 więcej
Grom Giżyno - Błękitni Pomierzyn 2 : 3 więcej
KP Drawsko Pomorskie - Znicz Dzikowo 4 : 1 więcej
Gryf Budowo - Wspólni Różewo 2 : 4 więcej
piła nożna WLJ Starszych II etap
Akademia MKP Szczecinek - Kotwica Kołobrzeg 3 : 0 więcej
Świt Szczecin - FASE Szczecin 3 : 0 więcej
piła nożna WLJ Młodszych II etap
Chemik Police - Gavia Choszczno 11 : 1 więcej
SALOS Szczecin - Błękitni Stargard 1 : 3 więcej
Arkonia Szczecin - Świt Szczecin 3 : 2 więcej
Football Academy Szczecin - Gwardia Koszalin 1 : 1 więcej
Prawobrzeże Szczecin - Energetyk Gryfino 3 : 2 więcej
piła nożna CLJ Młodszych U17 gr. B - wiosna
Gryf Słupsk - Lechia Gdańsk 0 : 3 więcej
Pogoń Szczecin - Arka Gdynia 2 : 0 więcej
piła nożna CLJ Trampkarzy U15 gr. B - wiosna
FASE Szczecin - Lechia Gdańsk 1 : 0 więcej
piła nożna Ekstraklasa Futsalu - grupa Mistrzowska
18:00  Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice - FC Toruń więcej
piła nożna Ekstraklasa Futsalu - grupa Spadkowa
Pogoń '04 Szczecin - Red Dragons Pniewy 3 : 5 więcej
piła nożna Ekstraklasa - grupa Mistrzowska
Piast Gliwice - Lech Poznań 1 : 0 więcej
Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok 2 : 0 więcej
Legia Warszawa - Zagłębie Lubin 2 : 2 więcej
Cracovia Kraków - Pogoń Szczecin 0 : 3 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - grupa spadkowa
Polonia Poznań - AZS PSW Biała Podlaska 0 : 10 więcej
Olimpia Szczecin - Mitech Żywiec 2 : 1 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - grupa mistrzowska
Górnik Łęczna - AZS PWSZ Wałbrzych 3 : 2 więcej
GKS Katowice - Medyk Konin 1 : 3 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn - play-off
Orlen Wisła Płock - MMTS Kwidzyn 28 : 16 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni maj 2019 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
dzisiejsze newsy
inne/inne sporty: 1
piłka nożna/Kobiety: 1
 
top komentarze
newsy:
6 » 18 drużyn w Ekstraklasi »
3 » Świtowcy na obozie w Us »
2 » Piłkarze na półmetku
1 » Zootechnik Kołbacz wyco »
1 » Ze względu na wycofanie »
1 » Przyznano dofinansowani »
1 » Porażka z Lechem
1 » Mateusz Kompanicki wyp »
1 » Odszedł Wiesław Kawczyń »
mecze:
16 » ŁKS Łódź-Pogoń Szczecin
6 » Drawa Drawno-Orkan Such »
4 » Górnik Zabrze-Pogoń Szc »
3 » Dąb Dębno-Morzycko Mory »
2 » Świt Szczecin-Chemik Po »
2 » Intermarche-Rega Trzebi »
1 » Arkonia Szczecin-Interm »
1 » Odra Chojna-Gryf Kamień »
1 » Mechanik Bobolice-Głaz  »
1 » Ogniwo Dzwonowo-Pomorza »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
Obserwator...
gości: 508
statystyki portalu
• drużyn: 2837
• imprez: 122084
• newsów: 73099
• użytkowników: 74389
• komentarzy: 1093996
• zdjęć: 792013
• relacji: 38493
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies