ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 26 maj 2019
dodaj sparing
pokaż:
26 maj
piła nożna III liga gr. 2
16:00  Chemik Bydgoszcz - Pogoń II Szczecin więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
16:00  Rasel Dygowo - Błękitni II Stargard więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
16:00  Piast Chociwel - Mierzynianka Mierzyn więcej
17:00  Flota Świnoujście - Gavia Choszczno więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płn
15:00  Fala Międzyzdroje - Wicher Brojce więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
16:00  Polonia Giżyn - Świt Barnimie więcej
17:00  Piast Karsko - Stal Lipiany więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płd
12:00  Orzeł Łubowo - Mirstal Mirosławiec więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
12:00  Korona Stuchowo - Jastrząb Łosośnica więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
11:00  Polski Cukier Kluczevia II St. - Orzeł Pęzino więcej
13:00  Płomień Lisowo - WODR Barzkowice więcej
15:00  Saturn Szadzko - Zjednoczeni Kobylanka więcej
15:00  Orzeł Małkocin - Rolpol Chlebowo więcej
16:00  Orkan Dalewo - Czarni Marianowo więcej
16:30  Unia Stargard - Zorza Tychowo więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
13:00  Grot Gardno - Kasta Szczecin-Majowe więcej
15:00  Aquila Szczecin - Czarni 44 Szczecin więcej
17:00  Leśnik Kliniska - Zryw Kołbaskowo więcej
17:00  Odrzanka Radziszewo - Vielgovia Szczecin więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
14:00  Czarni Czarnówko - Korona Klępicz więcej
15:00  Witniczanka Witnica - Czarni Fiege Lubanowo więcej
15:30  Piast Piaseczno - Mieszko Mieszkowice więcej
16:00  Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Chrobry Lisie Pole więcej
16:00  Zjednoczeni Kurzycko - LUKS Krzywin więcej
16:00  Rurzyca Nawodna - Iskra Banie więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 5
13:00  Iskra Lutówko - Remor Recz więcej
14:00  Pomorzanin Zamęcin - Piast Kolin więcej
15:00  Ina Nadarzyn - Iskra Pomień więcej
16:00  Koral Mostkowo - Orzeł Bierzwnik więcej
16:00  Korona Raduń - Błękitni Sarnik więcej
17:00  Jedność Przewłoki - Iskra Warszyn więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 6
  Pomorzanin Cychry - Gryf Nowielin więcej
13:00  Santos Sarbinowo - Mechanik Warnice więcej
15:00  GKS Golenice - Wicher Przelewice więcej
15:00  Błyskawica Kluki - Bryza Reńsko więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
  Biało-Zielone Gdańsk - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. więcej
11:30  Gwiazda-Kania Toruń - Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz więcej
14:00  Pogoń Tczew - Olimpia II Szczecin więcej
piła nożna III liga kobiet
18:00  Hetman Recz - Olimpia III Szczecin więcej
18:00  Fala Międzyzdroje - Błękitni Stargard więcej
piła nożna Ekstraklasa Futsalu - grupa Mistrzowska
18:00  Gatta Zduńska Wola - Clearex Chorzów więcej
18:00  Rekord Bielsko-Biała - FC Toruń więcej
18:00  Piast Gliwice - Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - grupa spadkowa
  AZS PSW Biała Podlaska - AZS Wrocław więcej
  Mitech Żywiec - AZS UJ Kraków więcej
16:00  Olimpia Szczecin - Polonia Poznań więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Koszalińska
11:00  Kotwica II Kołobrzeg - Calisia Kalisz Pomorski więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płn
12:00  Passat Bukowo Morskie - Wrzos Wrzosowo więcej
13:30  Resko Karcino - Błękitni Stary Jarosław więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
25-05   Ruch Chorzów - Śląsk Wrocław więcej
13:00  Cracovia Kraków - Lech Poznań więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 1
14:00  Orzeł Mrzeżyno - Światowid 63 II Łobez więcej
14:00  Lotnik Czarne - Pomorzanin Przybiernów więcej
16:00  Sparta II Gryfice - Prawobrzeże II Świnoujście więcej
16:00  Gardominka Mechowo - Zieloni Wyszobór więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 2
12:00  Sokół II Pyrzyce - Sparta Skalin więcej
14:00  Zjednoczeni Wapnica - Pionier Szczecin więcej
14:00  Ogniwo Dzwonowo - Orkan II Suchań więcej
15:00  Podlesie Sowno - Zenit Koszewo więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 3
12:00  Ogniwo II Babinek - Tywa Swobnica więcej
15:00  Sekwoja Brwice - Zryw Góralice więcej
16:00  Sokół Różańsko - Sparta Sobiemyśl więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 4
16:00  Grom Płonno - Skrzydlaci Będargowo więcej
16:00  Sokół Granowo - Pomorzanka Jarosławsko więcej
16:00  Unia II/Gwiazda Żalęcino - Pionier Zwierzyn więcej
16:00  Orzeł Żeńsko - Sława Choszczno więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 1
12:00  Olympic Warszkowo - Płomień Jeżyczki więcej
12:00  Derby Gwiazdowo - Wrzos Wrześnica więcej
12:00  Jantar Korlino - Błękitni Tychowo więcej
16:00  Gryf II Polanów - Darpol Barzowice więcej
17:00  KS Sieciemin - Pogoń Noskowo więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 2
12:00  Mustang Korzystno - Płomień Pobłocie Wlk. więcej
12:00  Jantar Siemyśl - Wicher Rąbino więcej
12:00  Gryf Dobrowo - Derby Karścino więcej
16:00  Przysz. Dla Młodzieży Rusinowo - Sokół Lulewice więcej
16:00  Grot Gorawino - Huragan Bierzwnica więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 3
12:00  Mechanik II / Iskra Bobolice - SP Wilcze Laski więcej
12:00  Sokół Spore - Błękitni-Grodzisko Ostre Bardo więcej
14:00  Hajka Zegrze Pomorskie - KS Gwda Wielka więcej
14:00  Grom Świelino - Drzewiarz Krosino więcej
17:00  Pogoń Wierzchowo - Grot Bonin więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 4
13:00  Znicz Dzikowo - Kolejarz Wierzchowo więcej
13:00  Wspólni Różewo - Grom Giżyno więcej
13:00  Błękitni Pomierzyn - Bytyń Nakielno więcej
13:00  Legion Strączno - Gryf Budowo więcej
piła nożna WLJ Starszych II etap
11:00  Gwardia Koszalin - SALOS Szczecin więcej
11:00  Ina Goleniów - Akademia MKP Szczecinek więcej
14:30  Chemik Police - Arkonia Szczecin więcej
15:00  Kotwica Kołobrzeg - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
piła nożna WLJ Młodszych II etap
18:30  Bałtyk Koszalin - Arkonia Szczecin więcej
piła nożna CLJ Młodszych U17 gr. B - wiosna
12:00  Warta Poznań - Lechia Gdańsk więcej
piła nożna CLJ Trampkarzy U15 gr. B - wiosna
15:00  Arka Gdynia - Akademia Pogoń Szczecin więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni maj 2019 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
dzisiejsze newsy
koszykówka/I liga: 1
piłka nożna/klasa okręgowa: 1
piłka nożna/Pozostałe rozgrywki: 2
piłka ręczna/Pozostałe rozgrywki: 1
 
top komentarze
newsy:
4 » Kluby zapłacą mniej
2 » Dni Talentu w Akademii  »
1 » Wychowanek Gryfa Kamień »
mecze:
98 » Iskra Golczewo-Dąb Dębn »
84 » Olimp Gościno-Orzeł Wał »
24 » Pogoń Połczyn Zdrój-Int »
23 » Kotwica Kołobrzeg-Sokół »
22 » Polski Cukier Kluczevia »
21 » Arkonia Szczecin-Pomorz »
20 » Chemik Police-MKP Szcze »
18 » Sława Sławno-Olimp Złoc »
17 » Flota Świnoujście-Gavia »
16 » Cracovia Kraków-Pogoń S »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 18
andrzeja3 benek10
dyroSwitu fan80
fikolek hudini
Hutnik81 Jorge15
Junioro jurgol
kaziu55 Kibic232
ksSpina1 pan321
raczek royal447
Ustroniani... yodastars
gości: 1333
statystyki portalu
• drużyn: 2772
• imprez: 115134
• newsów: 71725
• użytkowników: 69947
• komentarzy: 1074200
• zdjęć: 773084
• relacji: 37928
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies