ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 18 maj 2019
pokaż:
18 maj
Skania z Gryfusem więcej
Regaty 13 Gavirate International Para-Rowing więcej
Bałtyk Transport Cup 2019 - rocznik 2007 więcej
Final Four o puchar Polski w Futsalu Kobiet więcej
Liga Żaków - Grupa koszalińska ziemska- podgrupa I więcej
Mecz hokeja na trawie Polska - Szkocja więcej
KSW 49: Materla vs Aksham 2 więcej
piła nożna II liga
Górnik Łęczna - Radomiak Radom 5 : 2 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Sokół Kleczew - Wda Świecie 3 - 0 więcej
Polonia Środa Wlkp. - Górnik Konin 4 : 0 więcej
KP Starogard Gdański - Kotwica Kołobrzeg 1 : 1 więcej
Mieszko Gniezno - Radunia Stężyca 0 : 3 więcej
Gwardia Koszalin - Chemik Bydgoszcz 2 : 1 więcej
KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Świt Szczecin 3 : 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Gryf Polanów - Ina Goleniów 0 : 3 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Chemik Police 1 : 1 więcej
GKS Leśnik Manowo - Vineta Wolin 0 : 3 więcej
Sparta Węgorzyno - Sokół Karlino 1 : 0 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Olimp Gościno 0 : 1 więcej
Orzeł Wałcz - Rasel Dygowo 1 : 3 więcej
MKP Szczecinek - Pogoń Połczyn Zdrój 9 : 1 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Hutnik Szczecin 0 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
Mierzynianka Mierzyn - Odra Chojna 2 : 5 więcej
Gavia Choszczno - Iskra Golczewo 0 : 6 więcej
Piast Chociwel - Zorza Dobrzany 1 : 1 więcej
Jeziorak Szczecin - Flota Świnoujście 0 : 0 więcej
Dąb Dębno - Światowid 63 Łobez 3 : 0 więcej
Iskierka Szczecin - Stal Szczecin 3 : 1 więcej
Sokół Pyrzyce - Ogniwo Babinek 2 : 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płn
Dąb Dębice - Fala Międzyzdroje 2 : 1 więcej
Ehrle Dobra Szczecińska - Wicher Brojce 9 : 3 więcej
Jantar Dziwnów - Orzeł Łoźnica 3 : 0 więcej
Pomorzanin Nowogard - Mewa Resko 1 : 0 więcej
Błękitni Trzygłów - Arkonia Szczecin 2 : 2 więcej
Masovia Maszewo - Polonia Płoty 3 : 6 więcej
OKS Center MD Goleniów - Sparta Gryfice 2 : 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
Kłos Pełczyce - Czcibor Cedynia 1 : 0 więcej
Unia Dolice - SCRS Barlinek 3 : 1 więcej
Stal Lipiany - Zieloni Zielin 2 : 2 więcej
Orkan Suchań - Ina Ińsko 1 : 2 więcej
Świt Barnimie - Sęp Brzesko 1 : 3 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płd
Pionier 95 Borne Sulinowo - Mirstal Mirosławiec 1 : 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
Orzeł Prusinowo - Pionier Żarnowo 4 : 3 więcej
Sowianka Sowno - Znicz Wysoka Kamieńska 2 : 0 więcej
Bałtyk Gostyń - Promień Mosty 2 : 10 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Korona Stuchowo 6 : 2 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
Czarni Marianowo - Saturn Szadzko 4 : 2 więcej
Zorza Tychowo - Płomień Lisowo 0 : 2 więcej
Orzeł Pęzino - Rolpol Chlebowo 3 : 0 więcej
Orzeł Grzędzice - Orzeł Małkocin 1 : 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
Kasta Szczecin-Majowe - Chemik II Police 4 : 2 więcej
Vielgovia Szczecin - Grot Gardno 2 : 2 więcej
Czarni 44 Szczecin - Odrzanka Radziszewo 1 : 3 więcej
Wołczkowo-Bezrzecze - Znicz Niedźwiedź 3 : 2 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
Mieszko Mieszkowice - Czarni Czarnówko 3 : 0 więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
Olimpia II Szczecin - UKS Victoria S.P.2 Sianów 2 : 0 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - Gwiazda-Kania Toruń 1 : 1 więcej
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - Pogoń Tczew 3 : 2 więcej
GSS Grodzisk Wielkopolski - WAP Włocławek 2 : 1 więcej
Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz - Biało-Zielone Gdańsk 2 : 2 więcej
KKP Chełmża - Lipno Stęszew 4 : 1 więcej
piła nożna III liga kobiet
Olimpia III Szczecin - Energetyk Junior Gryfino 1 : 1 więcej
piła nożna I liga PLO
Gryf Kamień Pomorski - Victoria Sianów 3 : 6 więcej
Sparta Gryfice - Olimp Złocieniec 1 : 7 więcej
17:00  Błękitni Stargard - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo więcej
Amator Kołobrzeg - Iskra Białogard 3 : 12 więcej
Mirstal Mirosławiec - Zryw Kretomino 1 : 3 więcej
piła nożna II liga PLO
Sokół St. Dąbrowa - Darłovia Darłowo 3 : 3 więcej
Lech Czaplinek - Pamet Świdwin 10 : 3 więcej
Oldboje Wyszewo - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 : 1 więcej
Bizon Cerkwica - STLA Kacper-Sport Szczecinek 1 : 7 więcej
piła nożna Ekstraklasa Futsalu - grupa Mistrzowska
Clearex Chorzów - Piast Gliwice 7 : 3 więcej
Gatta Zduńska Wola - Rekord Bielsko-Biała 4 : 3 więcej
piła nożna Ekstraklasa Futsalu - grupa Spadkowa
MOKS Słoneczny Stok Białystok - Red Devils Chojnice 6 : 3 więcej
AZS UŚ Katowice - AZS UG Gdańsk 7 : 7 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - grupa mistrzowska
Czarni Sosnowiec - UKS SMS Łódź 4 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Koszalińska
Calisia Kalisz Pomorski - Korona Człopa 1 : 4 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Wybrzeże Biesiekierz 2 : 1 więcej
Lech Czaplinek - Darłovia Darłowo 3 : 2 więcej
Iskra Białogard - Kotwica II Kołobrzeg 0 : 8 więcej
Spójnia Świdwin - Wieża Postomino 0 : 8 więcej
Saturn Mielno - Błonie Barwice 3 : 2 więcej
Mechanik Bobolice - Astra Ustronie Morskie 5 : 2 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płn
Radew Białogórzyno - Victoria Sianów 0 : 1 więcej
Wrzos Wrzosowo - Płomień Myślino 1 : 2 więcej
Bajgiel Będzino - LZS Kowalewice 5 : 3 więcej
Strong Zielenica - Resko Karcino 7 : 0 więcej
Fala ABFrost Gąski - Pomorzanin Sławoborze 2 : 15 więcej
Arkadia Malechowo - Błękitni Stary Jarosław 0 : 4 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płd
Głaz Tychowo - Orzeł Łubowo 2 : 0 więcej
Zawisza Grzmiąca - Redłovia Redło 3 : 0 więcej
Wiarus Żółtnica - Mechanik Turowo 0 : 2 więcej
Santos Kłębowiec - Sokół Suliszewo 1 : 1 więcej
Grom Szwecja - Hubertus Biały Bór 0 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
Lech Poznań - Arka Gdynia 0 : 1 więcej
Wisła Kraków - Ruch Chorzów 0 : 2 więcej
Śląsk Wrocław - GKS Bełchatów 5 : 1 więcej
FCB Escola Varsovia - Korona Kielce 0 : 4 więcej
Elana Toruń - Jagiellonia Białystok 0 : 2 więcej
Legia Warszawa - Górnik Zabrze 0 : 3 więcej
Pogoń Szczecin - Cracovia Kraków 0 : 4 więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 3
Iskra II Banie - Polonia Gryfino 1 : 0 więcej
piła nożna WLJ Starszych II etap
Stal Szczecin - Gwardia Koszalin 5 : 0 więcej
SALOS Szczecin - Ina Goleniów 5 : 2 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - Chemik Police 0 : 7 więcej
piła nożna WLJ Młodszych II etap
AP Kotwica Kołobrzeg - Vineta Wolin 4 : 0 więcej
piła nożna CLJ Młodszych U17 gr. B - wiosna
Lech Poznań - Warta Poznań 3 : 1 więcej
AP Reissa Poznań - Błękitni Wronki 5 : 1 więcej
piła nożna CLJ Trampkarzy U15 gr. B - wiosna
Lech Poznań - Arka Gdynia 1 : 0 więcej
piła nożna Ekstraklasa - grupa Spadkowa
Korona Kielce - Górnik Zabrze 0 : 3 więcej
Wisła Kraków - Miedź Legnica 4 : 5 więcej
Śląsk Wrocław - Arka Gdynia 4 : 0 więcej
Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec 0 : 0 więcej
piłka ręczna Puchar Polski Kobiet
SPR Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin 19 : 25 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn - spadkowa
Arka Gdynia - Energa MKS Kalisz 29 : 31 więcej
Stal Mielec - Energa Wybrzeże Gdańsk 23 : 24 więcej
Sandra SPA Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin 31 : 27 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn - play-off
PGE Vive Kielce - Gwardia Opole 37 : 28 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni maj 2019 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
dzisiejsze newsy
piłka nożna/Pozostałe rozgrywki: 2
piłka ręczna/Pozostałe rozgrywki: 1
 
top komentarze
newsy:
4 » Kluby zapłacą mniej
1 » Wychowanek Gryfa Kamień »
1 » Dni Talentu w Akademii  »
mecze:
97 » Iskra Golczewo-Dąb Dębn »
82 » Olimp Gościno-Orzeł Wał »
23 » Pogoń Połczyn Zdrój-Int »
23 » Kotwica Kołobrzeg-Sokół »
22 » Polski Cukier Kluczevia »
21 » Arkonia Szczecin-Pomorz »
20 » Chemik Police-MKP Szcze »
18 » Sława Sławno-Olimp Złoc »
17 » Cracovia Kraków-Pogoń S »
17 » Flota Świnoujście-Gavia »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 21
andrzeja3 aszef
Bengoro Crack9
damianek23... dyroSwitu
fikolek Hutnik81
Kibic12345... kiker
Koku kuwejt
lum88bago maggi
maras76 Marny24ndp
orzelll royal447
steve szybki
Ustroniani...
gości: 1340
statystyki portalu
• drużyn: 2772
• imprez: 115134
• newsów: 71723
• użytkowników: 69947
• komentarzy: 1074184
• zdjęć: 773083
• relacji: 37927
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies