ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
co ? gdzie ? kiedy ? - 08 maj 2019
pokaż:
08 maj
koszykówka Energa Basket Liga - playoff
King Wilki Morskie Szczecin - Polski Cukier Toruń 90 : 95 więcej
piła nożna II liga
Widzew Łódź - Olimpia Grudziądz 1 : 2 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN
Flota Świnoujście - Świt Szczecin 0 : 7 więcej
Błękitni II Stargard - Kotwica Kołobrzeg 1 : 3 więcej
Orzeł Wałcz - Bałtyk Koszalin 0 : 4 więcej
Chemik Police - Gwardia Koszalin 5 : 1 więcej
piła nożna III liga kobiet
17:30  Fala Międzyzdroje - Olimpia III Szczecin więcej
piła nożna I liga PLO
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Iskra Białogard 0 : 2 więcej
Zryw Kretomino - Olimp Złocieniec 2 : 1 więcej
piła nożna II liga PLO
Darłovia Darłowo - Bizon Cerkwica 11 : 0 więcej
piła nożna WLJ Młodszych II etap
Błękitni Stargard - Stal Szczecin 3 : 0 więcej
SALOS Szczecin - Prawobrzeże Szczecin 3 : 1 więcej
Gavia Choszczno - Akademia Pogoń Szczecin 0 : 9 więcej
19:00  Prawobrzeże Szczecin - SALOS Szczecin więcej
piła nożna CLJ Młodszych U17 gr. B - wiosna
Gryf Słupsk - Lech Poznań 1 : 1 więcej
Błękitni Wronki - Arka Gdynia 0 : 3 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet o miejsca 1-6
Zagłębie Lubin - SPR Pogoń Szczecin 28 : 24 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn - spadkowa
Stal Mielec - Energa MKS Kalisz 23 : 29 więcej
Zagłębie Lubin - Energa Wybrzeże Gdańsk 24 : 28 więcej
Sandra SPA Pogoń Szczecin - Arka Gdynia 39 : 14 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni maj 2019 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
4 » Sparingpartner poszukiw »
4 » Jedność poszukuje zawod »
3 » Polakowski odchodzi z G »
2 » Przygotowania Odry
2 » Towarzyskie derby
1 » Kartkowicze A klasy (gr »
1 » Kolejni zawodnicy w Błę »
1 » Niesamowity Lisek!
1 » Mateusz Kostka zagra w  »
1 » Sparingpartnerzy poszuk »
mecze:
28 » Morzycko Moryń-Dąb Dębn »
14 » Sokół Granowo-Błękitni  »
7 » Sarmata Dobra-Radowia R »
7 » SCRS Barlinek-Koral Mos »
7 » Prawobrzeże Świnoujście »
5 » Bizon Cerkwica-Błękitni »
4 » Polski Cukier Kluczevia »
4 » Sęp Brzesko-Iskra Lutów »
4 » Orzeł Bierzwnik-Świt Ba »
4 » Piast Kolin-Wicher Prze »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 544
statystyki portalu
• drużyn: 2784
• imprez: 117043
• newsów: 72005
• użytkowników: 70033
• komentarzy: 1078223
• zdjęć: 777257
• relacji: 38007
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies