ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
co ? gdzie ? kiedy ? - 31 marzec 2019
dodaj sparing
pokaż:
31 marzec
Rewalskie Piekło Północy więcej
koszykówka I liga koszykarzy
18:00  Jamalex Polonia 1912 Leszno - Biofarm Basket Poznań więcej
18:00  Górnik Trans.eu Wałbrzych - Energa Kotwica Kołobrzeg więcej
18:00  AZS AGH Kraków - Pogoń Prudnik więcej
18:00  KS Księżak Syntex Łowicz - STK Czarni Słupsk więcej
18:00  SKK Siedlce - Enea Astoria Bydgoszcz więcej
18:00  GKS Tychy - WKK Wrocław więcej
18:00  FutureNet Śląsk Wrocław - Rawlplug Sokół Łańcut więcej
18:00  Elektrobud-Investment Pruszków - Polfarmex Kutno więcej
koszykówka Energa Basket Liga
12:35  Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - Asseco Arka Gdynia więcej
18:30  Miasto Szkła Krosno - HydroTruck Radom więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
15:30  Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok więcej
18:00  Wisła Kraków - Legia Warszawa więcej
piła nożna II liga
17:30  Górnik Łęczna - Widzew Łódź więcej
14:00  Gryf Wejherowo - Radomiak Radom więcej
15:00  Elana Toruń - Błękitni Stargard więcej
piła nożna III liga gr. 2
15:00  Radunia Stężyca - Górnik Konin więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
16:00  Rasel Dygowo - Sokół Karlino więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
16:00  Dąb Dębno - Biali Sądów więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
14:00  Czcibor Cedynia - Orkan Suchań więcej
15:00  Polonia Giżyn - Piast Karsko więcej
15:00  Sęp Brzesko - Ina Ińsko więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
12:00  Korona Stuchowo - Zalew Stepnica więcej
13:00  Radowia Radowo Małe - Znicz Wysoka Kamieńska więcej
15:00  Jastrząb Łosośnica - Bizon Cerkwica więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
11:00  Polski Cukier Kluczevia II St. - Rolpol Chlebowo więcej
14:00  Saturn Szadzko - Dąbrovia Stara Dąbrowa więcej
15:00  Zjednoczeni Kobylanka - WODR Barzkowice więcej
15:30  Orkan Dalewo - Orzeł Małkocin więcej
19:00  Unia Stargard - Płomień Lisowo więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
13:00  Aquila Szczecin - Odrzanka Radziszewo więcej
15:00  Zryw Kołbaskowo - Kasta Szczecin-Majowe więcej
16:00  Leśnik Kliniska - Chemik II Police więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
12:00  LUKS Krzywin - Czarni Fiege Lubanowo więcej
13:00  Chrobry Lisie Pole - Mieszko Mieszkowice więcej
14:00  Łabędź Widuchowa - Korona Klępicz więcej
14:00  Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Czarni Czarnówko więcej
15:00  Zjednoczeni Kurzycko - Piast Piaseczno więcej
15:00  Rurzyca Nawodna - Witniczanka Witnica więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 5
13:00  Iskra Lutówko - Jedność Przewłoki więcej
13:30  Pomorzanin Zamęcin - Koral Mostkowo więcej
14:00  Ina Nadarzyn - Błękitni Sarnik więcej
14:30  Remor Recz - Orzeł Bierzwnik więcej
15:00  Iskra Pomień - Piast Kolin więcej
15:00  Sokół Sokoliniec - Iskra Warszyn więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 6
  GKS Golenice - Mechanik Warnice więcej
  Pomorzanin Cychry - Santos Sarbinowo więcej
15:00  Bryza Reńsko - Unia Swochowo więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
12:00  Ruch Chorzów - Cracovia Kraków więcej
12:00  Górnik Zabrze - Elana Toruń więcej
14:00  GKS Bełchatów - Zagłębie Lubin więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 1
  Lotnik Czarne - Światowid 63 II Łobez więcej
  Gardominka Mechowo - Sparta II Gryfice więcej
  Orzeł Mrzeżyno - Prawobrzeże II Świnoujście więcej
  Jantar II Dziwnów - Zieloni Wyszobór więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 2
  Dęby Rogowo - Orkan II Suchań więcej
  Ogniwo Dzwonowo - Sparta Skalin więcej
  Podlesie Sowno - Sokół II Pyrzyce więcej
  Zjednoczeni Wapnica - Zenit Koszewo więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 3
  Ogniwo II Babinek - Iskra II Banie więcej
  Polonia Gryfino - Sokół Różańsko więcej
  Tywa Swobnica - Zryw Góralice więcej
  Sekwoja Brwice - Wicher Steklno więcej
piła nożna Ekstraklasa fustalu
18:00  Rekord Bielsko-Biała - Gatta Zduńska Wola więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 1
12:00  Derby Gwiazdowo - Płomień Jeżyczki więcej
12:00  Jantar Korlino - Dolina Łętowska Łętowo więcej
12:00  KS Sieciemin - Olympic Warszkowo więcej
12:00  Darpol Barzowice - Pogoń Noskowo więcej
12:00  Gryf II Polanów - KS Skibno więcej
12:00  Pogoń Noskowo - Błękitni Tychowo więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 2
12:00  Derby Karścino - Wicher Rąbino więcej
12:00  Gryf Dobrowo - Syrena-Grot Rymań więcej
12:00  Grot Gorawino - Sokół Lulewice więcej
12:00  Jantar Siemyśl - Przysz. Dla Młodzieży Rusinowo więcej
12:00  Mustang Korzystno - Wicher Mierzym więcej
12:00  Huragan Bierzwnica - Płomień Pobłocie Wlk. więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 3
12:00  Błękitni Gonne Małe - Błękitni-Grodzisko Ostre Bardo więcej
12:00  SP Wilcze Laski - Drzewiarz Krosino więcej
12:00  Mechanik II / Iskra Bobolice - KS Gwda Wielka więcej
14:00  Pogoń Wierzchowo - Hajka Zegrze Pomorskie więcej
12:00  Grom Świelino - Sokół Spore więcej
piła nożna WLJ Starszych II etap
14:30  Arkonia Szczecin - SALOS Szczecin więcej
13:30  Chemik Police - Akademia MKP Szczecinek więcej
15:00  Świt Szczecin - Stal Szczecin więcej
piła nożna Sparingi
  Pogoń Wierzchowo - KS Gwda Wielka więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płn
13:00  Pomorzanin Sławoborze - Passat Bukowo Morskie więcej
13:30  Resko Karcino - LZS Kowalewice więcej
14:00  Błękitni Stary Jarosław - Victoria Sianów więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płd
12:00  Orzeł Łubowo - Drzewiarz Świerczyna więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 1
12:00  Wrzos Wrześnica - Błękitni Tychowo więcej
piła nożna WLJ Młodszych II etap
11:00  Vineta Wolin - Gwardia Koszalin więcej
11:00  Chemik Police - Football Academy Szczecin więcej
13:00  Stal Szczecin - Świt Szczecin więcej
14:00  Orzeł Wałcz - Gavia Choszczno więcej
15:00  SALOS Szczecin - Arkonia Szczecin więcej
17:00  Błękitni Stargard - Bałtyk Koszalin więcej
piła nożna CLJ Młodszych U17 gr. B - wiosna
12:00  Gryf Słupsk - Błękitni Wronki więcej
12:00  AP Reissa Poznań - Arka Gdynia więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
13:00  Gwardia Opole - NMC Górnik Zabrze więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
16:00  Warmia Olsztyn - MKS Mazur Sierpc więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni marzec 2019 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
5 » Podział pieniędzy na pi »
4 » Rekord wyrównany
4 » Mechanik Warnice poszuk »
2 » Drugie urodziny KPR Gry »
2 » Kryspin Leśniak w Cre »
2 » Sparta Skalin poszukuje »
2 » Masz karnet i nie możes »
1 » Wiosenne mecze Sarmaty  »
1 » Kosta Runjaic z nowym k »
1 » Umowa podpisana!
mecze:
42 » Dąb Dębno-Zorza Dobrzan »
40 » Pomorzanin Nowogard-Jan »
38 » Prawobrzeże Świnoujście »
28 » Orzeł Wałcz-Intermarche »
26 » Czcibor Cedynia-Piast K »
24 » Zjednoczeni Kobylanka-O »
23 » Jeziorak Szczecin-Biali »
22 » Odra Chojna-Osadnik Myś »
16 » Morzycko Moryń-Gryf Kam »
15 » Błonie Barwice-Kotwica  »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
Poeta
gości: 646
statystyki portalu
• drużyn: 2767
• imprez: 114815
• newsów: 71253
• użytkowników: 69745
• komentarzy: 1065908
• zdjęć: 763533
• relacji: 37656
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies