ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 31 marzec 2019
pokaż:
31 marzec
Zachodnia Liga MTB: Dębno więcej
Liga Żaków KOZPN - gr.białogardzka więcej
Liga Żaków KOZPN - grupa sławieńska więcej
Rewalskie Piekło Północy więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Jamalex Polonia 1912 Leszno - Biofarm Basket Poznań 86 : 96 więcej
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Energa Kotwica Kołobrzeg 70 : 68 więcej
AZS AGH Kraków - Pogoń Prudnik 76 : 65 więcej
KS Księżak Syntex Łowicz - STK Czarni Słupsk 76 : 91 więcej
SKK Siedlce - Enea Astoria Bydgoszcz 81 : 82 więcej
GKS Tychy - WKK Wrocław 80 : 58 więcej
FutureNet Śląsk Wrocław - Rawlplug Sokół Łańcut 105 : 71 więcej
Elektrobud-Investment Pruszków - Polfarmex Kutno 58 : 80 więcej
koszykówka Energa Basket Liga
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - Asseco Arka Gdynia 65 : 75 więcej
Miasto Szkła Krosno - HydroTruck Radom 76 : 92 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok 0 : 0 więcej
Wisła Kraków - Legia Warszawa 4 : 0 więcej
piła nożna II liga
Górnik Łęczna - Widzew Łódź 0 : 0 więcej
Gryf Wejherowo - Radomiak Radom 0 : 3 więcej
Elana Toruń - Błękitni Stargard 2 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Radunia Stężyca - Górnik Konin 3 : 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Rasel Dygowo - Sokół Karlino 2 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
Gavia Choszczno - Iskierka Szczecin 0 : 6 więcej
Dąb Dębno - Biali Sądów 1 : 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
Polonia Giżyn - Piast Karsko 0 : 2 więcej
Czcibor Cedynia - Orkan Suchań 3 : 3 więcej
Sęp Brzesko - Ina Ińsko 2 : 2 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
Korona Stuchowo - Zalew Stepnica 3 : 0 więcej
Radowia Radowo Małe - Znicz Wysoka Kamieńska 4 : 1 więcej
Jastrząb Łosośnica - Bizon Cerkwica 3 : 5 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
Polski Cukier Kluczevia II St. - Rolpol Chlebowo 3 : 1 więcej
Saturn Szadzko - Dąbrovia Stara Dąbrowa 1 : 4 więcej
Zjednoczeni Kobylanka - WODR Barzkowice 3 : 0 więcej
Orkan Dalewo - Orzeł Małkocin 1 : 0 więcej
Unia Stargard - Płomień Lisowo 3 : 3 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
Aquila Szczecin - Odrzanka Radziszewo 3 : 0 więcej
Zryw Kołbaskowo - Kasta Szczecin-Majowe 6 : 7 więcej
Leśnik Kliniska - Chemik II Police 1 : 6 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
LUKS Krzywin - Czarni Fiege Lubanowo 0 : 2 więcej
Chrobry Lisie Pole - Mieszko Mieszkowice 1 : 1 więcej
Łabędź Widuchowa - Korona Klępicz 8 : 1 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Czarni Czarnówko 7 : 0 więcej
Zjednoczeni Kurzycko - Piast Piaseczno 2 : 2 więcej
Rurzyca Nawodna - Witniczanka Witnica 2 : 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 5
Iskra Lutówko - Jedność Przewłoki 5 : 0 więcej
Pomorzanin Zamęcin - Koral Mostkowo 1 : 8 więcej
Ina Nadarzyn - Błękitni Sarnik 12 : 0 więcej
Remor Recz - Orzeł Bierzwnik 1 : 3 więcej
Iskra Pomień - Piast Kolin 3 : 3 więcej
Sokół Sokoliniec - Iskra Warszyn 0 : 2 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 6
GKS Golenice - Mechanik Warnice 0 : 2 więcej
Bryza Reńsko - Unia Swochowo 6 : 5 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
Górnik Zabrze - Elana Toruń 3 : 1 więcej
GKS Bełchatów - Zagłębie Lubin 0 : 2 więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 1
Lotnik Czarne - Światowid 63 II Łobez 1 : 3 więcej
Orzeł Mrzeżyno - Prawobrzeże II Świnoujście 7 : 4 więcej
Jantar II Dziwnów - Zieloni Wyszobór 10 : 0 więcej
Gardominka Mechowo - Sparta II Gryfice 2 : 4 więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 2
Dęby Rogowo - Orkan II Suchań 4 : 3 więcej
Zjednoczeni Wapnica - Zenit Koszewo 6 : 3 więcej
Ogniwo Dzwonowo - Sparta Skalin 2 : 3 więcej
Podlesie Sowno - Sokół II Pyrzyce 5 : 2 więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 3
Ogniwo II Babinek - Iskra II Banie 0 : 4 więcej
Tywa Swobnica - Zryw Góralice 4 : 2 więcej
Sekwoja Brwice - Wicher Steklno 4 : 5 więcej
piła nożna III liga kobiet
Energetyk Junior Gryfino - Olimpia III Szczecin 3 : 2 więcej
piła nożna Ekstraklasa fustalu
Rekord Bielsko-Biała - Gatta Zduńska Wola 6 : 0 więcej
Clearex Chorzów - FC Toruń 3 : 1 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 1
Derby Gwiazdowo - Płomień Jeżyczki 3 : 0 więcej
KS Sieciemin - Olympic Warszkowo 5 : 1 więcej
Darpol Barzowice - Pogoń Noskowo 2 : 2 więcej
Gryf II Polanów - KS Skibno 5 : 1 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 2
Gryf Dobrowo - Syrena-Grot Rymań 2 : 3 więcej
Grot Gorawino - Sokół Lulewice 2 : 2 więcej
Jantar Siemyśl - Przysz. Dla Młodzieży Rusinowo 9 : 0 więcej
Mustang Korzystno - Wicher Mierzym 0 : 3 więcej
Huragan Bierzwnica - Płomień Pobłocie Wlk. 3 : 4 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 3
Błękitni Gonne Małe - Błękitni-Grodzisko Ostre Bardo 16 : 2 więcej
SP Wilcze Laski - Drzewiarz Krosino 1 : 2 więcej
Mechanik II / Iskra Bobolice - KS Gwda Wielka 1 : 1 więcej
Pogoń Wierzchowo - Hajka Zegrze Pomorskie 0 : 0 więcej
Grom Świelino - Sokół Spore 0 : 3 więcej
piła nożna II liga PLO
STLA Kacper-Sport Szczecinek - Lech Czaplinek 6 : 3 więcej
piła nożna WLJ Starszych II etap
Chemik Police - Akademia MKP Szczecinek 0 : 2 więcej
Energetyk Gryfino - Kotwica Kołobrzeg 1 : 2 więcej
Świt Szczecin - Stal Szczecin 1 : 1 więcej
piła nożna Sparingi
  Pogoń Wierzchowo - KS Gwda Wielka więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płn
Pomorzanin Sławoborze - Passat Bukowo Morskie 7 : 1 więcej
Resko Karcino - LZS Kowalewice 1 : 4 więcej
Błękitni Stary Jarosław - Victoria Sianów 2 : 1 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płd
Orzeł Łubowo - Drzewiarz Świerczyna 2 : 1 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 1
Wrzos Wrześnica - Błękitni Tychowo 0 : 0 więcej
piła nożna WLJ Młodszych II etap
Vineta Wolin - Gwardia Koszalin 2 : 1 więcej
Chemik Police - Football Academy Szczecin 1 : 2 więcej
Stal Szczecin - Świt Szczecin 2 : 0 więcej
SALOS Szczecin - Arkonia Szczecin 1 : 1 więcej
Błękitni Stargard - Bałtyk Koszalin 0 : 3 więcej
piła nożna CLJ Młodszych U17 gr. B - wiosna
Gryf Słupsk - Błękitni Wronki 0 : 6 więcej
AP Reissa Poznań - Arka Gdynia 2 : 3 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Gwardia Opole - NMC Górnik Zabrze 26 : 23 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
Warmia Olsztyn - MKS Mazur Sierpc 24 : 21 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
AZS UMK Toruń - Latocha Agropom Gniew 36 : 33 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet o miejsca 1-6
SPR Pogoń Szczecin - KPR Kobierzyce 29 : 29k więcej
Zagłębie Lubin - Start Elbląg 27k : 27 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni marzec 2019 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
dzisiejsze newsy
piłka nożna/Ekstraklasa: 1
piłka nożna/III liga: 1
piłka nożna/klasa okręgowa: 1
siatkówka/Ekstraklasa kobiet: 1
 
top komentarze
newsy:
11 » Zebranie organizacyjne  »
3 » Przygotowania Radewa
3 » Sparingpartner poszukiw »
2 » Sparingpartner poszukiw »
2 » Złoty Zalewski, Kaczyńs »
1 » Powołania dla Olimpijek
1 » Rozlosowano II rundę Pu »
1 » Runjaic trenerem miesią »
1 » III liga: Łukasz Kopeć: »
mecze:
50 » Morzycko Moryń-Dąb Dębn »
43 » Piast Karsko-Biali Sądó »
40 » Gwardia Koszalin-Kotwic »
37 » Pomorzanin Nowogard-Spa »
18 » Orzeł Wałcz-MKP Szczeci »
16 » Intermarche-Rega Trzebi »
16 » Polski Cukier Kluczevia »
16 » Kotwica Kołobrzeg-KP St »
15 » Spójnia Świdwin-Olimp Z »
14 » Sokół Karlino-Darłovia  »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 5
K1947 kostek1
paulinus pierin
Wiktorka1
gości: 742
statystyki portalu
• drużyn: 2802
• imprez: 118704
• newsów: 72187
• użytkowników: 70094
• komentarzy: 1080042
• zdjęć: 779231
• relacji: 38096
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies