ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
co ? gdzie ? kiedy ? - 23 marzec 2019
dodaj sparing
pokaż:
23 marzec
KSW 47 więcej
44. Międzynarodowy „Turniej Wiosny” i 19. Memoriał Anny Kłos - Sulimy w gimnastyce artystycznej więcej
koszykówka I liga koszykarzy
16:30  Biofarm Basket Poznań - Górnik Trans.eu Wałbrzych więcej
17:00  Enea Astoria Bydgoszcz - GKS Tychy więcej
17:30  Polfarmex Kutno - Jamalex Polonia 1912 Leszno więcej
17:30  Rawlplug Sokół Łańcut - Elektrobud-Investment Pruszków więcej
17:30  Pogoń Prudnik - KS Księżak Syntex Łowicz więcej
18:00  WKK Wrocław - FutureNet Śląsk Wrocław więcej
18:00  Energa Kotwica Kołobrzeg - AZS AGH Kraków więcej
18:00  STK Czarni Słupsk - SKK Siedlce więcej
koszykówka Energa Basket Liga
12:35  Polpharma Starogard Gd. - King Wilki Morskie Szczecin więcej
15:00  Anwil Włocławek - Miasto Szkła Krosno więcej
17:00  Legia Warszawa - HydroTruck Radom więcej
piła nożna II liga
13:00  Błękitni Stargard - Resovia Rzeszów więcej
14:00  Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola więcej
15:00  Skra Częstochowa - Znicz Pruszków więcej
15:00  Siarka Tarnobrzeg - Gryf Wejherowo więcej
15:00  Pogoń Siedlce - ROW 1964 Rybnik więcej
17:00  Olimpia Grudziądz - Górnik Łęczna więcej
17:00  GKS Bełchatów - Olimpia Elbląg więcej
19:10  Widzew Łódź - Elana Toruń więcej
piła nożna III liga gr. 2
Wierzyca Pelplin - Wda Świecie 3 - 0 więcej
12:00  Lech II Poznań - KP Starogard Gdański więcej
12:00  Chemik Bydgoszcz - Radunia Stężyca więcej
15:30  Jarota Jarocin - Świt Szczecin więcej
15:30  Górnik Konin - Kotwica Kołobrzeg więcej
16:00  Gwardia Koszalin - Bałtyk Koszalin więcej
18:00  KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Sokół Kleczew więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
MKP Szczecinek - Gryf Polanów 3 - 0 więcej
11:00  Sokół Karlino - Morzycko Moryń więcej
12:00  Hutnik Szczecin - Ina Goleniów więcej
13:00  Polski Cukier Kluczevia Stargard - GKS Leśnik Manowo więcej
14:00  Sparta Węgorzyno - Orzeł Wałcz więcej
14:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - Błękitni II Stargard więcej
15:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Vineta Wolin więcej
15:00  Gryf Kamień Pomorski - Rasel Dygowo więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
14:00  Iskierka Szczecin - Jeziorak Szczecin więcej
15:00  Mierzynianka Mierzyn - Sokół Pyrzyce więcej
15:00  Zorza Dobrzany - Odra Chojna więcej
16:00  Piast Chociwel - Dąb Dębno więcej
16:00  Osadnik Myślibórz - Światowid 63 Łobez więcej
16:00  Ogniwo Babinek - Flota Świnoujście więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płn
14:00  Wicher Brojce - Orzeł Łoźnica więcej
14:00  Jantar Dziwnów - Dąb Dębice więcej
14:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Mewa Resko więcej
14:00  Arkonia Szczecin - Sparta Gryfice więcej
15:00  Masovia Maszewo - Pomorzanin Nowogard więcej
15:00  Polonia Płoty - Fala Międzyzdroje więcej
18:00  Ehrle Dobra Szczecińska - OKS Center MD Goleniów więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
11:00  Kłos Pełczyce - Energetyk Gryfino więcej
14:30  Orkan Suchań - Świt Barnimie więcej
15:00  Ina Ińsko - Czcibor Cedynia więcej
17:00  Klon Krzęcin - SCRS Barlinek więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płn
15:00  Arkadia Malechowo - Zefir Wyszewo więcej
15:00  Bajgiel Będzino - Wrzos Wrzosowo więcej
15:00  Radew Białogórzyno - Fala ABFrost Gąski więcej
15:00  Płomień Myślino - Pomorzanin Sławoborze więcej
15:00  LZS Kowalewice - Błękitni Stary Jarosław więcej
15:00  Victoria Sianów - Strong Zielenica więcej
15:00  Passat Bukowo Morskie - Resko Karcino więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płd
15:00  Wiarus Żółtnica - Głaz Tychowo więcej
15:00  Grom Szwecja - Mirstal Mirosławiec więcej
15:00  Mechanik Turowo - Sad Chwiram więcej
15:00  Sokół Suliszewo - Redłovia Redło więcej
15:00  Hubertus Biały Bór - Zawisza Grzmiąca więcej
15:00  Orzeł Łubowo - Pionier 95 Borne Sulinowo więcej
15:00  Drzewiarz Świerczyna - Santos Kłębowiec więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
14:00  Znicz Wysoka Kamieńska - Promień Mosty więcej
15:00  Zalew Stepnica - Radowia Radowo Małe więcej
15:00  Sowianka Sowno - Jastrząb Łosośnica więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
15:00  Zorza Tychowo - Zjednoczeni Kobylanka więcej
16:00  WODR Barzkowice - Czarni Marianowo więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
18:00  Chemik II Police - Tanowia Tanowo więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
16:00  Mieszko Mieszkowice - Łabędź Widuchowa więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
11:00  Arka Gdynia - Ruch Chorzów więcej
11:00  Pogoń Szczecin - Wisła Kraków więcej
12:00  Cracovia Kraków - GKS Bełchatów więcej
13:30  Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze więcej
14:00  Legia Warszawa - Lech Poznań więcej
15:30  Zagłębie Lubin - Korona Kielce więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
11:00  Olimpia Szczecin - Czarni Sosnowiec więcej
11:00  UKS SMS Łódź - Polonia Poznań więcej
11:00  Medyk Konin - Mitech Żywiec więcej
11:00  AZS Wrocław - AZS PSW Biała Podlaska więcej
13:00  AZS PWSZ Wałbrzych - AZS UJ Kraków więcej
15:00  Górnik Łęczna - GKS Katowice więcej
piła nożna Ekstraklasa fustalu
17:00  Pogoń '04 Szczecin - MOKS Słoneczny Stok Białystok więcej
18:00  Red Dragons Pniewy - Gatta Zduńska Wola więcej
18:00  Red Devils Chojnice - Piast Gliwice więcej
18:00  AZS UG Gdańsk - Rekord Bielsko-Biała więcej
piła nożna II liga PLO
16:00  Sokół St. Dąbrowa - Darłovia Darłowo więcej
16:00  Lech Czaplinek - Mechanik Bobolice więcej
16:00  TKKF Strażak Koszalin - STLA Kacper-Sport Szczecinek więcej
16:00  Ikar Krosino - Oldboje Wyszewo więcej
16:00  Pamet Świdwin - Bizon Cerkwica więcej
piła nożna WLJ Starszych II etap
16:00  SALOS Szczecin - Chemik Police więcej
piła nożna WLJ Młodszych II etap
  FASE II Szczecin - SALOS Szczecin więcej
10:30  Bałtyk Koszalin - Vineta Wolin więcej
11:00  Świt Szczecin - Błękitni Stargard więcej
11:00  Energetyk Gryfino - Stal Szczecin więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Koszalińska
14:00  Sława Sławno - Calisia Kalisz Pomorski więcej
15:00  Mechanik Bobolice - Wiekowianka Wiekowo więcej
15:00  Lech Czaplinek - Spójnia Świdwin więcej
15:00  Darłovia Darłowo - Jedność-Ikar Krosino więcej
15:00  Olimp Złocieniec - Błonie Barwice więcej
15:00  Korona Człopa - Wieża Postomino więcej
14:00  Astra Ustronie Morskie - Saturn Mielno więcej
piła nożna CLJ Młodszych U17 gr. B - wiosna
10:00  Warta Poznań - AP Reissa Poznań więcej
12:00  Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin więcej
15:00  Arka Gdynia - Błękitni Wronki więcej
piła nożna CLJ Trampkarzy U15 gr. B - wiosna
11:00  Lech Poznań - AP Reissa Poznań więcej
12:00  Lechia Gdańsk - Warta Poznań więcej
17:00  Arka Gdynia - Bałtyk Koszalin więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
18:00  KS SPR Chrobry Głogów - Arka Gdynia więcej
18:30  Energa MKS Kalisz - Sandra SPA Pogoń Szczecin więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
16:00  Sambor Tczew - Sokół Kościerzyna więcej
17:00  MKS Mazur Sierpc - Jurand Ciechanów więcej
18:00  Nielba Wągrowiec - SMS Gdańsk więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
17:00  MKS Grudziądz - Jeziorak Iława więcej
18:00  MKS Brodnica - SKPR USAR Kwidzyn więcej
18:00  Szczypiorniak Olsztyn - MLKS Borowiak Czersk więcej
18:00  KPR Gryfino - AZS UKW Bydgoszcz więcej
siatkówka Plus Liga
14:45  Cuprum Lubin - Aluron Virtu Warta Zawiercie więcej
17:30  Trefl Gdańsk - MKS Będzin więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni marzec 2019 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
5 » Podział pieniędzy na pi »
4 » Mechanik Warnice poszuk »
4 » Rekord wyrównany
2 » Sparta Skalin poszukuje »
2 » Masz karnet i nie możes »
2 » Drugie urodziny KPR Gry »
2 » Kryspin Leśniak w Cre »
1 » Kosta Runjaic z nowym k »
1 » Umowa podpisana!
1 » Wiosenne mecze Sarmaty  »
mecze:
42 » Dąb Dębno-Zorza Dobrzan »
40 » Pomorzanin Nowogard-Jan »
38 » Prawobrzeże Świnoujście »
28 » Orzeł Wałcz-Intermarche »
26 » Czcibor Cedynia-Piast K »
24 » Zjednoczeni Kobylanka-O »
23 » Jeziorak Szczecin-Biali »
22 » Odra Chojna-Osadnik Myś »
16 » Morzycko Moryń-Gryf Kam »
15 » Błonie Barwice-Kotwica  »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
optymista
gości: 839
statystyki portalu
• drużyn: 2767
• imprez: 114815
• newsów: 71253
• użytkowników: 69745
• komentarzy: 1065908
• zdjęć: 763533
• relacji: 37656
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies