ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 09 marzec 2019
pokaż:
09 marzec
III Nadmorski Turniej Halowej Piłki Nożnej Oldboyów o Puchar Wójta Gminy Rewal więcej
Otwarte Mistrzostwa Polski Smoczych Łodzi na Basenie Szczecin 2019 więcej
koszykówka I liga koszykarzy
SKK Siedlce - Energa Kotwica Kołobrzeg 81 - 86 więcej
Górnik Trans.eu Wałbrzych - AZS AGH Kraków 91 - 56 więcej
Biofarm Basket Poznań - KS Księżak Syntex Łowicz 81 - 74 więcej
Rawlplug Sokół Łańcut - Jamalex Polonia 1912 Leszno 86 - 82 więcej
WKK Wrocław - Polfarmex Kutno 85 - 88 więcej
STK Czarni Słupsk - FutureNet Śląsk Wrocław 80 - 71 więcej
koszykówka Energa Basket Liga
TBV Start Lublin - Polpharma Starogard Gd. 104 - 91 więcej
Trefl Sopot - Miasto Szkła Krosno 79 - 86 więcej
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - GTK Gliwice 89 - 61 więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
Politechnika Gdańska - MKK Gniezno 95 - 86 więcej
Tarnovia Basket Tarnowo Podg. - AZS UMK Toruń 92 - 75 więcej
Decka Pelplin - Sokół Międzychód 88 - 70 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Cracovia Kraków - Zagłębie Sosnowiec 2 - 1 więcej
Korona Kielce - Wisła Kraków 2 - 6 więcej
Arka Gdynia - Legia Warszawa 1 : 2 więcej
piła nożna II liga
Skra Częstochowa - Olimpia Elbląg 2 - 1 więcej
Błękitni Stargard - Gryf Wejherowo 4 - 1 więcej
Elana Toruń - Resovia Rzeszów 0 - 1 więcej
Radomiak Radom - Rozwój Katowice 2 - 0 więcej
Siarka Tarnobrzeg - Znicz Pruszków 2 - 2 więcej
Pogoń Siedlce - Stal Stalowa Wola 5 - 1 więcej
GKS Bełchatów - Górnik Łęczna 2 - 0 więcej
Widzew Łódź - ROW 1964 Rybnik 1 - 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Chemik Bydgoszcz - Wda Świecie 3 - 0 więcej
Lech II Poznań - Bałtyk Koszalin 4 - 0 więcej
Górnik Konin - Świt Szczecin 2 - 1 więcej
Sokół Kleczew - KP Starogard Gdański 1 - 0 więcej
Jarota Jarocin - Wierzyca Pelplin 3 - 1 więcej
Gwardia Koszalin - Radunia Stężyca 1 - 2 więcej
Polonia Środa Wlkp. - Bałtyk Gdynia 5 - 0 więcej
KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Mieszko Gniezno 4 - 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
GKS Leśnik Manowo - Gryf Polanów 3 - 0 więcej
Chemik Police - Hutnik Szczecin 2 - 1 więcej
Sokół Karlino - Vineta Wolin 1 - 1 więcej
MKP Szczecinek - Orzeł Wałcz 3 - 0 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Błękitni II Stargard 3 - 2 więcej
Olimp Gościno - Pogoń Połczyn Zdrój 2 - 1 więcej
Sparta Węgorzyno - Morzycko Moryń 3 - 0 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Rasel Dygowo 3 - 1 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Ina Goleniów 2 - 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
Stal Szczecin - Odra Chojna 1 - 1 więcej
Zorza Dobrzany - Gavia Choszczno 1 - 0 więcej
Osadnik Myślibórz - Dąb Dębno 2 - 1 więcej
Flota Świnoujście - Iskra Golczewo 4 - 1 więcej
Sokół Pyrzyce - Biali Sądów 0 - 1 więcej
Piast Chociwel - Jeziorak Szczecin 0 - 0 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Iskierka Szczecin 1 - 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Koszalińska
Kotwica II Kołobrzeg - Jedność-Ikar Krosino 4 - 1 więcej
Lech Czaplinek - Iskra Białogard 0 - 0 więcej
Mechanik Bobolice - Calisia Kalisz Pomorski 1 - 2 więcej
Astra Ustronie Morskie - Spójnia Świdwin 1 - 3 więcej
Darłovia Darłowo - Wiekowianka Wiekowo 4 - 1 więcej
Olimp Złocieniec - Saturn Mielno 1 - 1 więcej
Korona Człopa - Błonie Barwice 0 : 1 więcej
Wieża Postomino - Wybrzeże Biesiekierz 2 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płn
Arkonia Szczecin - Mewa Resko 0 - 2 więcej
Polonia Płoty - Dąb Dębice 5 - 1 więcej
Jantar Dziwnów - Błękitni Trzygłów 8 - 4 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Wicher Brojce 2 - 2 więcej
Masovia Maszewo - OKS Center MD Goleniów 1 - 4 więcej
Orzeł Łoźnica - Pomorzanin Nowogard 1 - 2 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
Kłos Pełczyce - Stal Lipiany 4 - 2 więcej
Orkan Suchań - Unia Dolice 0 - 2 więcej
Ina Ińsko - Drawa Drawno 4 - 1 więcej
Klon Krzęcin - Sęp Brzesko 2 - 2 więcej
SCRS Barlinek - Polonia Giżyn 1 - 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław 0 - 4 więcej
Legia Warszawa - Pogoń Szczecin 0 : 1 więcej
piła nożna Puchar Polski KOZPN
Orzeł Wałcz - Gryf Polanów 3 - 0 więcej
piła nożna Ekstraklasa fustalu
Gatta Zduńska Wola - Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 9 - 4 więcej
AZS UŚ Katowice - Rekord Bielsko-Biała 3 - 3 więcej
Red Dragons Pniewy - MOKS Słoneczny Stok Białystok 5 - 2 więcej
piła nożna II liga PLO
TKKF Strażak Koszalin - Intermarche-Rega Trzebiatów 6 - 0 więcej
piła nożna WLJ Młodszych II etap
Energetyk Gryfino - Vineta Wolin 2 - 2 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - Orzeł Wałcz 0 - 5 więcej
Świt Szczecin - Gavia Choszczno 5 - 2 więcej
piła nożna Sparingi
17:00  Sowianka Sowno - Gardominka Mechowo więcej
Promień Mosty - Kasta Szczecin-Majowe 2 - 4 więcej
piła nożna CLJ Młodszych U17 gr. B - wiosna
Pogoń Szczecin - Gryf Słupsk 5 - 0 więcej
Lechia Gdańsk - Błękitni Wronki 2 - 2 więcej
piła nożna CLJ Trampkarzy U15 gr. B - wiosna
Akademia Pogoń Szczecin - Warta Poznań 2 - 1 więcej
FASE Szczecin - AP Reissa Poznań 7 - 0 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Zagłębie Lubin 30 - 29 więcej
Sandra SPA Pogoń Szczecin - MMTS Kwidzyn 17 - 28 więcej
Arka Gdynia - Azoty Puławy 33 - 37 więcej
Energa Wybrzeże Gdańsk - KS SPR Chrobry Głogów 25 - 28 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
Ruch Chorzów - Korona Handball Kielce 25 - 22 więcej
Start Elbląg - UKS PCM Kościerzyna 38 - 20 więcej
KPR Jelenia Góra - MKS Lublin 23 - 32 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
Gwardia Koszalin - SMS Gdańsk 30 - 28 więcej
Sokół Kościerzyna - Nielba Wągrowiec 25 - 26 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
MOSiR Kętrzyn - Szczypiorniak Gniezno 23 - 27 więcej
Szczypiorniak Olsztyn - Tytani Wejherowo 29 - 41 więcej
KPR Gryfino - MLKS Borowiak Czersk 39 - 33 więcej
MKS Grudziądz - SKPR USAR Kwidzyn 26 - 30 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni marzec 2019 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
dzisiejsze newsy
inne/inne sporty: 1
piłka nożna/III liga: 1
piłka nożna/klasa okręgowa: 1
siatkówka/Ekstraklasa kobiet: 1
 
top komentarze
newsy:
1 » 29. kolejka III ligi gr »
1 » Wychowanek Gryfa Kamień »
mecze:
34 » Iskra Golczewo-Dąb Dębn »
33 » Lech Czaplinek-Darłovia »
29 » Orzeł Wałcz-Rasel Dygow »
26 » Pomorzanin Nowogard-Mew »
25 » Dąb Dębno-Światowid 63  »
25 » Gwardia Koszalin-Chemik »
22 » Intermarche-Rega Trzebi »
21 » Polski Cukier Kluczevia »
20 » Cracovia Kraków-Pogoń S »
20 » Sława Sławno-Olimp Złoc »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 5
bodziu kibicCFC
Moniur PAPAJ11
Wiktorka1
gości: 690
statystyki portalu
• drużyn: 2772
• imprez: 115134
• newsów: 71719
• użytkowników: 69941
• komentarzy: 1073765
• zdjęć: 772861
• relacji: 37927
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies