ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 30 marzec 2019
pokaż:
30 marzec
LBO 2012- grupa świdwińska więcej
X Wałecki Maraton MTB więcej
koszykówka Energa Basket Liga
Anwil Włocławek - MKS Dąbrowa Górnicza 77 - 79 więcej
Trefl Sopot - Polpharma Starogard Gd. 82 - 71 więcej
Legia Warszawa - AZS Koszalin 79 - 69 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec 0 - 2 więcej
Arka Gdynia - Śląsk Wrocław 0 - 2 więcej
Korona Kielce - Lech Poznań 0 - 0 więcej
piła nożna II liga
ROW 1964 Rybnik - Siarka Tarnobrzeg 1 : 1 więcej
Stal Stalowa Wola - Skra Częstochowa 1 : 4 więcej
Rozwój Katowice - GKS Bełchatów 0 : 0 więcej
Olimpia Elbląg - Olimpia Grudziądz 0 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Wda Świecie - Świt Szczecin 0 - 3 więcej
Bałtyk Koszalin - Pogoń II Szczecin 1 - 4 więcej
Sokół Kleczew - Lech II Poznań 2 - 3 więcej
KP Starogard Gdański - Polonia Środa Wlkp. 1 - 1 więcej
Mieszko Gniezno - Gwardia Koszalin 4 - 1 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Wierzyca Pelplin 1 - 0 więcej
KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Jarota Jarocin 1 - 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Gryf Polanów - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 - 3 więcej
Błękitni II Stargard - Sparta Węgorzyno 1 - 2 więcej
Orzeł Wałcz - Gryf Kamień Pomorski 1 - 2 więcej
Vineta Wolin - Chemik Police 1 - 3 więcej
Morzycko Moryń - Hutnik Szczecin 1 - 2 więcej
GKS Leśnik Manowo - MKP Szczecinek 0 - 2 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Olimp Gościno 2 - 2 więcej
Ina Goleniów - Pogoń Połczyn Zdrój 0 - 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
Światowid 63 Łobez - Zorza Dobrzany 2 - 4 więcej
Sokół Pyrzyce - Jeziorak Szczecin 1 - 1 więcej
Ogniwo Babinek - Mierzynianka Mierzyn 1 - 0 więcej
Flota Świnoujście - Stal Szczecin 1 - 2 więcej
Osadnik Myślibórz - Iskra Golczewo 1 - 1 więcej
Odra Chojna - Piast Chociwel 1 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płn
Arkonia Szczecin - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 - 2 więcej
Fala Międzyzdroje - Orzeł Łoźnica 3 - 4 więcej
Mewa Resko - Polonia Płoty 4 - 1 więcej
Wicher Brojce - Jantar Dziwnów 4 - 3 więcej
Pomorzanin Nowogard - KP Przecław 3 - 0 więcej
Sparta Gryfice - Ehrle Dobra Szczecińska 7 - 2 więcej
Dąb Dębice - Masovia Maszewo 0 - 0 więcej
Błękitni Trzygłów - OKS Center MD Goleniów 8 - 2 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
Unia Dolice - Energetyk Gryfino 5 - 1 więcej
Drawa Drawno - Stal Lipiany 0 - 4 więcej
Klon Krzęcin - Kłos Pełczyce 1 - 3 więcej
SCRS Barlinek - Zieloni Zielin 0 - 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
Promień Mosty - Pionier Żarnowo 1 - 3 więcej
Bałtyk Gostyń - Sowianka Sowno 2 - 4 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Sarmata Dobra 5 - 3 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
Czarni Marianowo - Orzeł Grzędzice 0 - 7 więcej
Orzeł Pęzino - Zorza Tychowo 8 - 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
Zootechnik Kołbacz - Vielgovia Szczecin 1 - 2 więcej
Tanowia Tanowo - Grot Gardno 4 - 2 więcej
Wołczkowo-Bezrzecze - Czarni 44 Szczecin 3 - 2 więcej
Hanza Goleniów - Znicz Niedźwiedź 3 - 3 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 6
Pomorzanin Cychry - Santos Sarbinowo 1 - 2 więcej
Wicher Przelewice - Błyskawica Kluki 1 - 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
Ruch Chorzów - Cracovia Kraków 2 - 1 więcej
Wisła Kraków - Lech Poznań 2 - 0 więcej
Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin 3 : 2 więcej
FCB Escola Varsovia - Motor Lublin 0 - 0 więcej
Korona Kielce - Jagiellonia Białystok 3 - 1 więcej
piła nożna C klasa Szczecin gr. 3
Polonia Gryfino - Sokół Różańsko 5 - 0 więcej
piła nożna III liga kobiet
Hetman Recz - Błękitni Stargard 1 - 4 więcej
piła nożna Ekstraklasa fustalu
MOKS Słoneczny Stok Białystok - AZS UŚ Katowice 1 - 2 więcej
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice - Piast Gliwice 3 - 0 więcej
AZS UG Gdańsk - Red Devils Chojnice 2 - 3 więcej
piła nożna B klasa Koszalin gr. 2
Derby Karścino - Wicher Rąbino 2 - 2 więcej
piła nożna II liga PLO
Mechanik Bobolice - Sokół St. Dąbrowa 1 - 1 więcej
Darłovia Darłowo - Pamet Świdwin 3 - 2 więcej
Bizon Cerkwica - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 - 3 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Maxtrans-Sokół Karlino 0 - 4 więcej
piła nożna WLJ Starszych II etap
Arkonia Szczecin - SALOS Szczecin 0 - 1 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - Gwardia Koszalin 3 - 4 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Koszalińska
Calisia Kalisz Pomorski - Iskra Białogard 0 - 2 więcej
Spójnia Świdwin - Sława Sławno 1 - 1 więcej
Saturn Mielno - Mechanik Bobolice 5 - 2 więcej
Jedność-Ikar Krosino - Astra Ustronie Morskie 0 - 3 więcej
Błonie Barwice - Darłovia Darłowo 0 : 4 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Olimp Złocieniec 3 - 2 więcej
Wieża Postomino - Kotwica II Kołobrzeg 2 - 0 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Lech Czaplinek 3 - 1 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płn
Wrzos Wrzosowo - Zefir Wyszewo 0 - 1 więcej
Fala ABFrost Gąski - Bajgiel Będzino 0 - 12 więcej
Strong Zielenica - Radew Białogórzyno 0 - 0 więcej
Płomień Myślino - Arkadia Malechowo 4 - 4 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płd
Sad Chwiram - Hubertus Biały Bór 2 - 1 więcej
Głaz Tychowo - Santos Kłębowiec 1 - 0 więcej
Redłovia Redło - Mechanik Turowo 3 - 3 więcej
Zawisza Grzmiąca - Grom Szwecja 7 - 4 więcej
Wiarus Żółtnica - Mirstal Mirosławiec 4 - 1 więcej
Pionier 95 Borne Sulinowo - Sokół Suliszewo 1 - 1 więcej
piła nożna WLJ Młodszych II etap
Akademia Pogoń Szczecin - Prawobrzeże Szczecin 7 - 0 więcej
piła nożna CLJ Młodszych U17 gr. B - wiosna
Pogoń Szczecin - Warta Poznań 2 - 3 więcej
piła nożna CLJ Trampkarzy U15 gr. B - wiosna
AP Reissa Poznań - Warta Poznań 2 - 0 więcej
Lech Poznań - Akademia Pogoń Szczecin 0 - 1 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Sandra SPA Pogoń Szczecin - Stal Mielec 28 - 31 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
Sambor Tczew - Stal Gorzów 27 : 39 więcej
SMS Gdańsk - GKS Żukowo 26 : 37 więcej
Sokół Kościerzyna - Gwardia Koszalin 27 : 26 więcej
Jurand Ciechanów - Nielba Wągrowiec 34 : 47 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
Szczypiorniak Gniezno - KPR Gryfino 31 - 28 więcej
MOSiR Kętrzyn - SMS II Gdańsk 34 : 33 więcej
SKPR USAR Kwidzyn - Tytani Wejherowo 34 : 27 więcej
Jeziorak Iława - Szczypiorniak Olsztyn 34 : 25 więcej
MLKS Borowiak Czersk - MKS Brodnica 27 : 37 więcej
AZS UKW Bydgoszcz - MKS Grudziądz 27 : 34 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet o miejsca 1-6
Energa AZS Koszalin - MKS Lublin 21 - 24 więcej
piłka ręczna Superliga Kobiet o miejsca 7-12
KPR Jelenia Góra - Piotrcovia Piotrków Tryb. 27 - 22 więcej
Ruch Chorzów - UKS PCM Kościerzyna 628 - 528 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni marzec 2019 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
dzisiejsze newsy
inne/inne sporty: 4
piłka nożna/Ekstraklasa: 2
piłka nożna/Liga Bałtycka Orlików: 2
piłka nożna/Pozostałe rozgrywki: 2
siatkówka/Ekstraklasa kobiet: 2
 
top komentarze
newsy:
1 » Wychowanek Gryfa Kamień »
1 » 29. kolejka III ligi gr »
1 » Siłą Świtu jest zespół  »
mecze:
38 » Lech Czaplinek-Darłovia »
30 » Orzeł Wałcz-Rasel Dygow »
29 » Pomorzanin Nowogard-Mew »
27 » Dąb Dębno-Światowid 63  »
26 » Gwardia Koszalin-Chemik »
25 » Iskra Golczewo-Dąb Dębn »
23 » Cracovia Kraków-Pogoń S »
22 » Intermarche-Rega Trzebi »
21 » Sława Sławno-Olimp Złoc »
19 » Bałtyk Koszalin-Bałtyk  »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 3
nocnik wielim1911
Wiktorka1
gości: 753
statystyki portalu
• drużyn: 2772
• imprez: 115132
• newsów: 71701
• użytkowników: 69939
• komentarzy: 1073631
• zdjęć: 772832
• relacji: 37923
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies