ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
co ? gdzie ? kiedy ? - 30 marzec 2019
dodaj sparing
pokaż:
30 marzec
X Wałecki Maraton MTB więcej
koszykówka Energa Basket Liga
12:40  Anwil Włocławek - MKS Dąbrowa Górnicza więcej
17:00  Trefl Sopot - Polpharma Starogard Gd. więcej
19:00  Legia Warszawa - AZS Koszalin więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
15:30  Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec więcej
18:00  Arka Gdynia - Śląsk Wrocław więcej
20:30  Korona Kielce - Lech Poznań więcej
piła nożna II liga
  Znicz Pruszków - Ruch Chorzów więcej
15:00  ROW 1964 Rybnik - Siarka Tarnobrzeg więcej
15:00  Stal Stalowa Wola - Skra Częstochowa więcej
15:00  Rozwój Katowice - GKS Bełchatów więcej
17:00  Olimpia Elbląg - Olimpia Grudziądz więcej
piła nożna III liga gr. 2
Wda Świecie - Świt Szczecin 0 - 3 więcej
12:00  Bałtyk Koszalin - Pogoń II Szczecin więcej
15:00  Sokół Kleczew - Lech II Poznań więcej
15:00  KP Starogard Gdański - Polonia Środa Wlkp. więcej
16:00  Mieszko Gniezno - Gwardia Koszalin więcej
17:00  Kotwica Kołobrzeg - Wierzyca Pelplin więcej
18:00  KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Jarota Jarocin więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Gryf Polanów - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 - 3 więcej
11:00  Błękitni II Stargard - Sparta Węgorzyno więcej
13:00  Orzeł Wałcz - Gryf Kamień Pomorski więcej
13:00  Polski Cukier Kluczevia Stargard - Olimp Gościno więcej
15:00  Vineta Wolin - Chemik Police więcej
15:00  Morzycko Moryń - Hutnik Szczecin więcej
15:00  GKS Leśnik Manowo - MKP Szczecinek więcej
16:00  Ina Goleniów - Pogoń Połczyn Zdrój więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
14:00  Światowid 63 Łobez - Zorza Dobrzany więcej
16:00  Ogniwo Babinek - Mierzynianka Mierzyn więcej
16:00  Flota Świnoujście - Stal Szczecin więcej
16:00  Osadnik Myślibórz - Iskra Golczewo więcej
16:00  Odra Chojna - Piast Chociwel więcej
17:00  Sokół Pyrzyce - Jeziorak Szczecin więcej
11:00  Gavia Choszczno - Iskierka Szczecin więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płn
14:00  Fala Międzyzdroje - Orzeł Łoźnica więcej
15:00  Mewa Resko - Polonia Płoty więcej
15:00  Wicher Brojce - Jantar Dziwnów więcej
15:00  Pomorzanin Nowogard - KP Przecław więcej
15:00  Sparta Gryfice - Ehrle Dobra Szczecińska więcej
16:00  Dąb Dębice - Masovia Maszewo więcej
16:00  Błękitni Trzygłów - OKS Center MD Goleniów więcej
11:00  Arkonia Szczecin - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
11:00  Unia Dolice - Energetyk Gryfino więcej
14:00  Drawa Drawno - Stal Lipiany więcej
15:00  SCRS Barlinek - Zieloni Zielin więcej
17:00  Klon Krzęcin - Kłos Pełczyce więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
14:00  Promień Mosty - Pionier Żarnowo więcej
16:00  Bałtyk Gostyń - Sowianka Sowno więcej
17:00  Prawobrzeże Świnoujście - Sarmata Dobra więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
12:00  Czarni Marianowo - Orzeł Grzędzice więcej
15:00  Orzeł Pęzino - Zorza Tychowo więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
15:00  Tanowia Tanowo - Grot Gardno więcej
17:00  Zootechnik Kołbacz - Vielgovia Szczecin więcej
18:00  Wołczkowo-Bezrzecze - Czarni 44 Szczecin więcej
19:00  Hanza Goleniów - Znicz Niedźwiedź więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 6
16:00  Wicher Przelewice - Błyskawica Kluki więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
12:00  Wisła Kraków - Lech Poznań więcej
12:00  Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin więcej
12:00  FCB Escola Varsovia - Motor Lublin więcej
12:00  Korona Kielce - Jagiellonia Białystok więcej
piła nożna Ekstraklasa fustalu
  AZS UG Gdańsk - Red Devils Chojnice więcej
18:00  Clearex Chorzów - FC Toruń więcej
18:00  MOKS Słoneczny Stok Białystok - AZS UŚ Katowice więcej
18:00  Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice - Piast Gliwice więcej
piła nożna II liga PLO
16:00  TKKF Strażak Koszalin - Ikar Krosino więcej
16:00  STLA Kacper-Sport Szczecinek - Lech Czaplinek więcej
16:00  Mechanik Bobolice - Sokół St. Dąbrowa więcej
16:00  Darłovia Darłowo - Pamet Świdwin więcej
16:00  Bizon Cerkwica - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
16:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Maxtrans-Sokół Karlino więcej
piła nożna WLJ Starszych II etap
  FASE Szczecin - Ina Goleniów więcej
13:00  AP Kotwica Kołobrzeg - Gwardia Koszalin więcej
16:00  Energetyk Gryfino - Kotwica Kołobrzeg więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Koszalińska
15:00  Calisia Kalisz Pomorski - Iskra Białogard więcej
15:00  Spójnia Świdwin - Sława Sławno więcej
15:00  Saturn Mielno - Mechanik Bobolice więcej
15:00  Jedność-Ikar Krosino - Astra Ustronie Morskie więcej
15:00  Błonie Barwice - Darłovia Darłowo więcej
15:00  Wybrzeże Biesiekierz - Olimp Złocieniec więcej
15:00  Wieża Postomino - Kotwica II Kołobrzeg więcej
17:00  Wiekowianka Wiekowo - Lech Czaplinek więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płn
15:00  Wrzos Wrzosowo - Zefir Wyszewo więcej
15:00  Fala ABFrost Gąski - Bajgiel Będzino więcej
15:00  Strong Zielenica - Radew Białogórzyno więcej
15:00  Płomień Myślino - Arkadia Malechowo więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płd
11:00  Sad Chwiram - Hubertus Biały Bór więcej
14:00  Głaz Tychowo - Santos Kłębowiec więcej
15:00  Redłovia Redło - Mechanik Turowo więcej
15:00  Zawisza Grzmiąca - Grom Szwecja więcej
15:00  Wiarus Żółtnica - Mirstal Mirosławiec więcej
15:00  Pionier 95 Borne Sulinowo - Sokół Suliszewo więcej
piła nożna WLJ Młodszych II etap
11:00  AP Kotwica Kołobrzeg - FASE II Szczecin więcej
16:00  Akademia Pogoń Szczecin - Prawobrzeże Szczecin więcej
piła nożna CLJ Młodszych U17 gr. B - wiosna
12:00  Lech Poznań - Lechia Gdańsk więcej
14:30  Pogoń Szczecin - Warta Poznań więcej
piła nożna CLJ Trampkarzy U15 gr. B - wiosna
12:00  AP Reissa Poznań - Warta Poznań więcej
14:30  Lech Poznań - Akademia Pogoń Szczecin więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
18:00  Sandra SPA Pogoń Szczecin - Stal Mielec więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
  Sambor Tczew - Stal Gorzów więcej
  SMS Gdańsk - GKS Żukowo więcej
18:00  Sokół Kościerzyna - Gwardia Koszalin więcej
18:00  Jurand Ciechanów - Nielba Wągrowiec więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
  Szczypiorniak Gniezno - KPR Gryfino więcej
  AZS UKW Bydgoszcz - MKS Grudziądz więcej
  Jeziorak Iława - Szczypiorniak Olsztyn więcej
  MLKS Borowiak Czersk - MKS Brodnica więcej
  SKPR USAR Kwidzyn - Tytani Wejherowo więcej
  AZS UMK Toruń - Latocha Agropom Gniew więcej
16:00  MOSiR Kętrzyn - SMS II Gdańsk więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni marzec 2019 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
5 » Podział pieniędzy na pi »
4 » Rekord wyrównany
4 » Mechanik Warnice poszuk »
2 » Drugie urodziny KPR Gry »
2 » Kryspin Leśniak w Cre »
2 » Sparta Skalin poszukuje »
2 » Masz karnet i nie możes »
1 » Wiosenne mecze Sarmaty  »
1 » Kosta Runjaic z nowym k »
1 » Umowa podpisana!
mecze:
42 » Dąb Dębno-Zorza Dobrzan »
40 » Pomorzanin Nowogard-Jan »
38 » Prawobrzeże Świnoujście »
28 » Orzeł Wałcz-Intermarche »
26 » Czcibor Cedynia-Piast K »
24 » Zjednoczeni Kobylanka-O »
23 » Jeziorak Szczecin-Biali »
22 » Odra Chojna-Osadnik Myś »
16 » Morzycko Moryń-Gryf Kam »
14 » Błonie Barwice-Kotwica  »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
adi1990
gości: 587
statystyki portalu
• drużyn: 2767
• imprez: 114815
• newsów: 71253
• użytkowników: 69745
• komentarzy: 1065909
• zdjęć: 763533
• relacji: 37656
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies