ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
co ? gdzie ? kiedy ? - 24 marzec 2019
dodaj sparing
pokaż:
24 marzec
44. Międzynarodowy „Turniej Wiosny” i 19. Memoriał Anny Kłos - Sulimy w gimnastyce artystycznej więcej
Grand Prix Szczecin CITY TRAIL więcej
Mistrzostwa województwa w piłce ręcznej chłopców klas 5 więcej
koszykówka Energa Basket Liga
12:35  TBV Start Lublin - Asseco Arka Gdynia więcej
17:00  GTK Gliwice - Trefl Sopot więcej
piła nożna II liga
13:05  Ruch Chorzów - Rozwój Katowice więcej
piła nożna III liga gr. 2
15:00  Polonia Środa Wlkp. - Mieszko Gniezno więcej
11:00  Pogoń II Szczecin - Bałtyk Gdynia więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
15:00  Olimp Gościno - Chemik Police więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
13:00  Stal Szczecin - Iskra Golczewo więcej
14:00  Biali Sądów - Gavia Choszczno więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płn
13:00  KP Przecław - Błękitni Trzygłów więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
14:00  Piast Karsko - Sęp Brzesko więcej
14:00  Zieloni Zielin - Polonia Giżyn więcej
15:00  Stal Lipiany - Unia Dolice więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
  Orzeł Prusinowo - Bałtyk Gostyń więcej
11:00  Bizon Cerkwica - Prawobrzeże Świnoujście więcej
13:00  Sarmata Dobra - Korona Stuchowo więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
  Orzeł Małkocin - Saturn Szadzko więcej
11:00  Orzeł Grzędzice - Polski Cukier Kluczevia II St. więcej
13:00  Płomień Lisowo - Orzeł Pęzino więcej
14:00  Dąbrovia Stara Dąbrowa - Unia Stargard więcej
15:00  Orkan Dalewo - Rolpol Chlebowo więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
17:30  Kasta Szczecin-Majowe - Hanza Goleniów więcej
13:00  Grot Gardno - Aquila Szczecin więcej
14:00  Vielgovia Szczecin - Zryw Kołbaskowo więcej
15:00  Odrzanka Radziszewo - Wołczkowo-Bezrzecze więcej
15:00  Znicz Niedźwiedź - Leśnik Kliniska więcej
15:30  Czarni 44 Szczecin - Zootechnik Kołbacz więcej
17:30  Hanza Goleniów - Kasta Szczecin-Majowe więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
14:00  Czarni Czarnówko - Zjednoczeni Kurzycko więcej
14:00  Korona Klępicz - Orzeł Trzcińsko-Zdrój więcej
14:00  Czarni Fiege Lubanowo - Chrobry Lisie Pole więcej
14:00  Iskra Banie - LUKS Krzywin więcej
15:30  Piast Piaseczno - Rurzyca Nawodna więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 5
14:00  Koral Mostkowo - Iskra Pomień więcej
14:00  Iskra Warszyn - Ina Nadarzyn więcej
14:00  Orzeł Bierzwnik - Sokół Sokoliniec więcej
14:00  Piast Kolin - Remor Recz więcej
15:30  Korona Raduń - Iskra Lutówko więcej
16:00  Jedność Przewłoki - Pomorzanin Zamęcin więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
12:00  Elana Toruń - FCB Escola Varsovia więcej
12:00  Motor Lublin - Śląsk Wrocław więcej
piła nożna II liga PLO
15:00  Maxtrans-Sokół Karlino - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
piła nożna WLJ Starszych II etap
15:00  Stal Szczecin - Arkonia Szczecin więcej
11:00  Akademia MKP Szczecinek - Energetyk Gryfino więcej
11:00  Ina Goleniów - Gwardia Koszalin więcej
15:00  Świt Szczecin - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
15:00  Kotwica Kołobrzeg - FASE Szczecin więcej
piła nożna WLJ Młodszych II etap
11:00  Arkonia Szczecin - Akademia Pogoń Szczecin więcej
11:00  Gwardia Koszalin - Gavia Choszczno więcej
11:00  Chemik Police - Orzeł Wałcz więcej
17:00  Football Academy Szczecin - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
piła nożna Sparingi
  Pogoń Wierzchowo - KS Gwda Wielka więcej
  Płomień Jeżyczki - Victoria więcej
  Pomorzanka Jarosławsko - Sokół Granowo więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Koszalińska
11:00  Kotwica II Kołobrzeg - Wybrzeże Biesiekierz więcej
piła nożna CLJ Młodszych U17 gr. B - wiosna
12:00  Lech Poznań - Gryf Słupsk więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
13:00  Zagłębie Lubin - Gwardia Opole więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
16:00  Warmia Olsztyn - Gwardia Koszalin więcej
16:00  GKS Żukowo - Meble Wójcik Elbląg więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
13:00  SMS II Gdańsk - Szczypiorniak Gniezno więcej
15:00  Latocha Agropom Gniew - Tytani Wejherowo więcej
15:00  AZS UMK Toruń - MOSiR Kętrzyn więcej
siatkówka Plus Liga
14:45  Zaksa Kędzierzyn-Koźle - PGE Skra Bełchatów więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni marzec 2019 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
5 » Podział pieniędzy na pi »
4 » Mechanik Warnice poszuk »
4 » Rekord wyrównany
2 » Sparta Skalin poszukuje »
2 » Masz karnet i nie możes »
2 » Drugie urodziny KPR Gry »
2 » Kryspin Leśniak w Cre »
1 » Kosta Runjaic z nowym k »
1 » Umowa podpisana!
1 » Wiosenne mecze Sarmaty  »
mecze:
42 » Dąb Dębno-Zorza Dobrzan »
40 » Pomorzanin Nowogard-Jan »
38 » Prawobrzeże Świnoujście »
28 » Orzeł Wałcz-Intermarche »
26 » Czcibor Cedynia-Piast K »
24 » Zjednoczeni Kobylanka-O »
23 » Jeziorak Szczecin-Biali »
22 » Odra Chojna-Osadnik Myś »
16 » Morzycko Moryń-Gryf Kam »
15 » Błonie Barwice-Kotwica  »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 2
adi1990 Poeta
gości: 646
statystyki portalu
• drużyn: 2767
• imprez: 114815
• newsów: 71253
• użytkowników: 69745
• komentarzy: 1065908
• zdjęć: 763533
• relacji: 37656
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies