ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
co ? gdzie ? kiedy ? - 24 listopad 2018
pokaż:
24 listopad
Halowy Turniej Ligi Bałtyckiej Młodzików U13 w Bobolicach więcej
Andrzejkowy Turniej Amatorskich Drużyn Mieszanych więcej
Liga Bałtycka Orlików - grupa świdwińska więcej
Międzynarodowy Turniej Kyokushin Karate o Puchar Prezydenta miasta Szczecin więcej
Mistrzostwa Polski Seniorów w Piłce Wodnej: Arkonia Szczecin - Afla Gorzów więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Basket Poznań - SKK Siedlce 96 - 57 więcej
Astoria Bydgoszcz - Pro-Basket Kutno 88 - 69 więcej
Pogoń Prudnik - Śląsk Wrocław 87 - 80 więcej
Energa Kotwica Kołobrzeg - GKS Tychy 99 - 84 więcej
WKK Wrocław - Sokół Łańcut 93 - 90 więcej
Czarni Słupsk - Znicz Basket Pruszków 80 - 60 więcej
AGH Kraków - Polonia Leszno 95 - 75 więcej
Górnik Wałbrzych - Księżak Łowicz 68 - 72 więcej
koszykówka Energa Basket Liga
Legia Warszawa - Anwil Włocławek 72 - 103 więcej
AZS Koszalin - Rosa Radom 78 - 75 więcej
Miasto Szkła Krosno - Spójnia Stargard 93 - 76 więcej
Start Lublin - Stal Ostrów Wlkp. 88 - 83 więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
Noteć Inowrocław - Arka II Gdynia 79 - 57 więcej
Tarnovia Basket Tarnowo Podg. - MKK Gniezno 55 - 80 więcej
Domino Inowrocław - Politechnika Gdańska 77 - 88 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Korona Kielce - Górnik Zabrze 4 - 2 więcej
Lech Poznań - Wisła Płock 2 - 1 więcej
Cracovia Kraków - Śląsk Wrocław 1 - 1 więcej
piła nożna II liga
Skra Częstochowa - Ruch Chorzów 1 - 0 więcej
Stal Stalowa Wola - Elana Toruń 1 - 0 więcej
Znicz Pruszków - Widzew Łódź 1 - 0 więcej
Olimpia Elbląg - Pogoń Siedlce 1 - 1 więcej
Olimpia Grudziądz - Siarka Tarnobrzeg 2 - 3 więcej
GKS Bełchatów - Radomiak Radom 2 - 2 więcej
Górnik Łęczna - ROW 1964 Rybnik 4 - 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Polonia Środa Wlkp. - Radunia Stężyca 2 - 3 więcej
Chemik Bydgoszcz - Świt Szczecin 1 - 3 więcej
Gwardia Koszalin - Kotwica Kołobrzeg 1 - 1 więcej
Sokół Kleczew - Mieszko Gniezno 1 - 2 więcej
KP Starogard Gdański - Jarota Jarocin 3 - 1 więcej
Górnik Konin - Wierzyca Pelplin 2 - 1 więcej
KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Bałtyk Koszalin 2 - 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
MKP Szczecinek - Rasel Dygowo 0 - 1 więcej
GKS Leśnik Manowo - Błękitni II Stargard 2 - 1 więcej
Hutnik Szczecin - Pogoń Połczyn Zdrój 3 - 2 więcej
Gryf Polanów - Olimp Gościno 2 - 5 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Orzeł Wałcz 1 - 0 więcej
24-11 13:00  Sparta Węgorzyno - Ina Goleniów więcej
Sokół Karlino - Chemik Police 2 - 4 więcej
24-11 13:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - Morzycko Moryń więcej
Gryf Kamień Pomorski - Vineta Wolin 1 - 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
Stal Szczecin - Dąb Dębno 1 - 1 więcej
Iskra Golczewo - Mierzynianka Mierzyn 1 - 0 więcej
Flota Świnoujście - Światowid 63 Łobez 4 - 0 więcej
Ogniwo Babinek - Odra Chojna 6 - 1 więcej
Zorza Dobrzany - Jeziorak Szczecin 2 - 2 więcej
Piast Chociwel - Sokół Pyrzyce 2 - 0 więcej
Biali Sądów - Iskierka Szczecin 0 - 2 więcej
Osadnik Myślibórz - Gavia Choszczno 2 - 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Koszalińska
Wieża Postomino - Błonie Barwice 1 - 3 więcej
Korona Człopa - Jedność-Ikar Krosino 2 - 1 więcej
Olimp Złocieniec - Wiekowianka Wiekowo 0 - 2 więcej
Darłovia Darłowo - Spójnia Świdwin 6 - 1 więcej
Mechanik Bobolice - Iskra Białogard 3 - 2 więcej
Lech Czaplinek - Sława Sławno 1 - 1 więcej
Astra Ustronie Morskie - Calisia Kalisz Pomorski 10 - 0 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płn
Jantar Dziwnów - OKS Center MD Goleniów 1 - 3 więcej
Mewa Resko - Ehrle Dobra Szczecińska 2 - 0 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Dąb Dębice 4 - 1 więcej
Orzeł Łoźnica - Błękitni Trzygłów 1 - 1 więcej
Masovia Maszewo - KP Przecław 3 - 5 więcej
Wicher Brojce - Sparta Gryfice 4 - 0 więcej
Polonia Płoty - Pomorzanin Nowogard 3 - 0 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
Ina Ińsko - Unia Dolice 1 - 5 więcej
Klon Krzęcin - Czcibor Cedynia 0 - 3 więcej
Orkan Suchań - Energetyk Gryfino 3 - 1 więcej
Błękit Pniewo - Stal Lipiany 4 - 3 więcej
SCRS Barlinek - Sęp Brzesko 5 - 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
Orzeł Grzędzice - Unia Stargard 3 - 2 więcej
piła nożna WLJ Starszych
Kotwica Kołobrzeg - AP Kotwica Kołobrzeg 1 - 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
Pogoń Szczecin - Motor Lublin 1 - 2 więcej
GKS Bełchatów - Legia Warszawa 0 - 3 więcej
Górnik Zabrze - Arka Gdynia 2 - 0 więcej
Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok 3 - 2 więcej
Korona Kielce - Ruch Chorzów 2 - 1 więcej
Lech Poznań - Elana Toruń 4 - 0 więcej
piła nożna WLJ Młodszych
24-11 11:00  Bałtyk Koszalin - Gavia Choszczno więcej
Energetyk Gryfino - Błękitni Stargard 0 - 2 więcej
24-11 15:00  Prawobrzeże Szczecin - Stal Szczecin więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
Medyk Konin - Polonia Poznań 2 - 0 więcej
AZS UJ Kraków - AZS PSW Biała Podlaska 3 - 1 więcej
Mitech Żywiec - Czarni Sosnowiec 0 - 5 więcej
AZS PWSZ Wałbrzych - GKS Katowice 1 - 0 więcej
AZS Wrocław - UKS SMS Łódź 1 - 3 więcej
Górnik Łęczna - Olimpia Szczecin 2 - 2 więcej
piła nożna Ekstraklasa fustalu
Piast Gliwice - Clearex Chorzów 3 - 1 więcej
AZS UG Gdańsk - FC Toruń 2 - 8 więcej
piła nożna II liga PLO
Maxtrans-Sokół Karlino - Sokół St. Dąbrowa 7 - 1 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Stal Mielec - Pogoń Szczecin 27  -  33 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
Meble Wójcik Elbląg - Stal Gorzów 25  -  33 więcej
Sambor Tczew - Gwardia Koszalin 29k - 29 więcej
Jurand Ciechanów - GKS Żukowo 35  -  36 więcej
Warmia Olsztyn - Nielba Wągrowiec 27k - 27 więcej
Sokół Kościerzyna - MKS Mazur Sierpc 27  -  22 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
KPR Gryfino - Szczypiorniak Gniezno 34  -  26 więcej
SMS II Gdańsk - MOSiR Kętrzyn 50  -  26 więcej
MKS Grudziądz - AZS UKW Bydgoszcz 43  -  28 więcej
Tytani Wejherowo - SKPR USAR Kwidzyn 27  -  28 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
DevelopRes Rzeszów - ŁKS Łódź 3 - 2 więcej
PTPS Piła - Chemik Police 1 - 3 więcej
MKS Kalisz - Pałac Bydgoszcz 0 - 3 więcej
siatkówka Plus Liga
Warta Zawiercie - Skra Bełchatów 3 - 1 więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr.1
Trójka Nakło - AZS Zielona Góra 3 - 2 więcej
OPP-Powiat Kołobrzeski - Stal Grudziądz 2 - 3 więcej
SMS Police - Orzeł Międzyrzecz 0 - 3 więcej
Noteć Czarnków - Stoczniowiec Gdańsk 3 - 0 więcej
siatkówka II liga kobiet gr.1
Pałac II Bydgoszcz - Spójnia Stargard 1 - 3 więcej
Energetyk II Poznań - UŻKPS Kościan 0 - 3 więcej
SMS Police - UKS ZSMS Poznań 1 - 3 więcej
Gedania Gdańsk - SKF KS Poznań 3 - 1 więcej
Truso Elbląg - Akademia Piłki Siatkowej Rumia 3 - 2 więcej
siatkówka III liga mężczyzn
SMS II Police - Olimpijczyk Drawsko 0 - 3 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni listopad 2018 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
6 » Dobry wystep Pihan-Kule »
4 » Daria Zawistowska odcho »
3 » Mechanik Warnice poszuk »
3 » Sparta Skalin poszukuje »
1 » Poważny uraz Rafała Gut »
1 » Nowy lider i wicelider
mecze:
53 » Masovia Maszewo-Pomorza »
51 » Piast Chociwel-Dąb Dębn »
35 » Sokół Karlino-Morzycko  »
31 » Gwardia Koszalin-Bałtyk »
27 » Darłovia Darłowo-Jednoś »
20 » Stal Szczecin-Iskra Gol »
18 » Sarmata Dobra-Korona St »
16 » Klon Krzęcin-SCRS Barli »
16 » Olimp Złocieniec-Błonie »
16 » Błękitni Stargard-Resov »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 536
statystyki portalu
• drużyn: 2767
• imprez: 114883
• newsów: 71288
• użytkowników: 69767
• komentarzy: 1066610
• zdjęć: 764479
• relacji: 37677
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies