ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
co ? gdzie ? kiedy ? - 10 listopad 2018
pokaż:
10 listopad
Narodowy Bieg Stulecia - Bieg Niepodległości - Stolec więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Basket Poznań - Śląsk Wrocław 62 - 72 więcej
AGH Kraków - SKK Siedlce 94 - 72 więcej
Księżak Łowicz - Polonia Leszno 97 - 80 więcej
Górnik Wałbrzych - GKS Tychy 73 - 65 więcej
koszykówka Energa Basket Liga
Stelmet Zielona Góra - Arka Gdynia 113 - 93 więcej
Legia Warszawa - Polski Cukier Toruń 68 - 63 więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
Domino Inowrocław - Decka Pelplin 78 - 82 więcej
Ogniwo Polbit Szczecin - Noteć Inowrocław 65 - 80 więcej
Politechnika Gdańska - Tarnovia Basket Tarnowo Podg. 107 - 70 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec 2 - 0 więcej
Lechia Gdańsk - Cracovia Kraków 1 - 0 więcej
Wisła Kraków - Zagłębie Lubin 3 - 2 więcej
piła nożna II liga
Stal Stalowa Wola - ROW 1964 Rybnik 1 - 1 więcej
Skra Częstochowa - Radomiak Radom 0 - 0 więcej
Znicz Pruszków - Resovia Rzeszów 0 - 2 więcej
Olimpia Grudziądz - Błękitni Stargard 3 - 1 więcej
GKS Bełchatów - Pogoń Siedlce 1 - 1 więcej
Ruch Chorzów - Siarka Tarnobrzeg 2 - 0 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Pogoń II Szczecin - Wierzyca Pelplin 5 - 0 więcej
Sokół Kleczew - Bałtyk Gdynia 2 - 0 więcej
Chemik Bydgoszcz - Górnik Konin 1 - 3 więcej
Polonia Środa Wlkp. - Wda Świecie 2 - 1 więcej
KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Radunia Stężyca 3 - 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
MKP Szczecinek - Ina Goleniów 0 - 1 więcej
GKS Leśnik Manowo - Rasel Dygowo 2 - 0 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Morzycko Moryń 3 - 1 więcej
Sokół Karlino - Hutnik Szczecin 2 - 3 więcej
Gryf Polanów - Orzeł Wałcz 3 - 1 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Vineta Wolin 3 - 2 więcej
Sparta Węgorzyno - Chemik Police 2 - 2 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Pogoń Połczyn Zdrój 1 - 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
Stal Szczecin - Jeziorak Szczecin 3 - 0 więcej
Światowid 63 Łobez - Mierzynianka Mierzyn 2 - 1 więcej
Ogniwo Babinek - Gavia Choszczno 4 - 1 więcej
Zorza Dobrzany - Iskierka Szczecin 0 - 4 więcej
Flota Świnoujście - Dąb Dębno 6 - 2 więcej
Osadnik Myślibórz - Sokół Pyrzyce 1 - 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Koszalińska
Kotwica II Kołobrzeg - Spójnia Świdwin 10 - 0 więcej
Darłovia Darłowo - Iskra Białogard 3 - 1 więcej
Astra Ustronie Morskie - Sława Sławno 2 - 3 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Jedność-Ikar Krosino 1 - 1 więcej
Wieża Postomino - Saturn Mielno 7 - 1 więcej
Korona Człopa - Wiekowianka Wiekowo 1 - 1 więcej
Olimp Złocieniec - Calisia Kalisz Pomorski 2 - 1 więcej
Mechanik Bobolice - Lech Czaplinek 0 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płn
Jantar Dziwnów - Masovia Maszewo 4 - 0 więcej
Mewa Resko - Wicher Brojce 1 - 2 więcej
Arkonia Szczecin - Dąb Dębice 6 - 1 więcej
Orzeł Łoźnica - KP Przecław 4 - 0 więcej
Fala Międzyzdroje - Ehrle Dobra Szczecińska 3 - 2 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Błękitni Trzygłów 1 - 1 więcej
Polonia Płoty - OKS Center MD Goleniów 2 - 2 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
Ina Ińsko - Stal Lipiany 1 - 7 więcej
Klon Krzęcin - Drawa Drawno 2 - 4 więcej
SCRS Barlinek - Świt Barnimie 6 - 0 więcej
Orkan Suchań - Błękit Pniewo 5 - 1 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płn
Pomorzanin Sławoborze - Arkadia Malechowo 3 - 0 więcej
Bajgiel Będzino - Zefir Wyszewo 1 - 1 więcej
Płomień Myślino - Resko Karcino 5 - 1 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płd
Mirstal Mirosławiec - Hubertus Biały Bór 2 - 4 więcej
Orzeł Łubowo - Redłovia Redło 1 - 3 więcej
Wiarus Żółtnica - Santos Kłębowiec 8 - 3 więcej
Pionier 95 Borne Sulinowo - Drzewiarz Świerczyna 0 - 2 więcej
Grom Szwecja - Głaz Tychowo 0 - 3 więcej
Mechanik Turowo - Zawisza Grzmiąca 1 - 0 więcej
Sokół Suliszewo - Sad Chwiram 1 - 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
Orzeł Prusinowo - Korona Stuchowo 2 - 4 więcej
Sowianka Sowno - Radowia Radowo Małe 1 - 3 więcej
Zalew Stepnica - Znicz Wysoka Kamieńska 2 - 0 więcej
Bałtyk Gostyń - Prawobrzeże Świnoujście 0 - 6 więcej
Sarmata Dobra - Pionier Żarnowo 2 - 2 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
Zorza Tychowo - Orkan Dalewo 2 - 5 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
Wołczkowo-Bezrzecze - Zryw Kołbaskowo 1 - 1 więcej
Zootechnik Kołbacz - Hanza Goleniów 1 - 2 więcej
Znicz Niedźwiedź - Odrzanka Radziszewo 1 - 4 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Aquila Szczecin 1 - 2 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
Mieszko Mieszkowice - Rurzyca Nawodna 2 - 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 5
Remor Recz - Ina Nadarzyn 2 - 1 więcej
Orzeł Bierzwnik - Iskra Lutówko 6 - 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 6
Pomorzanin Cychry - Mechanik Warnice 0 - 1 więcej
piła nożna WLJ Starszych
SALOS Szczecin - Gwardia Koszalin 2 - 1 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Koszalin 1 - 11 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 1 - 2 więcej
Elana Toruń - Motor Lublin 0 - 0 więcej
Korona Kielce - Legia Warszawa 1 - 0 więcej
Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin 3 - 3 więcej
Zagłębie Lubin - Lech Poznań 2 - 1 więcej
piła nożna CLJ Młodszych U17 gr. B - jesień
Warta Poznań - Pogoń Szczecin 0 - 0 więcej
Błękitni Wronki - Arka Gdynia 2 - 2 więcej
piła nożna CLJ Trampkarzy U15 gr. B - jesień
Lech Poznań - Arka Gdynia 2 - 1 więcej
Wda Świecie - Lechia Gdańsk 0 - 5 więcej
Akademia Pogoń Szczecin - Warta Poznań 2 - 1 więcej
piła nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz
Unia Dolice - Światowid 63 Łobez 1 - 2 więcej
piła nożna WLJ Młodszych
Gavia Choszczno - AP Kotwica Kołobrzeg 1 - 3 więcej
Energetyk Gryfino - Barlinecka Akademia Futbolu 0 - 1 więcej
Prawobrzeże Szczecin - Akademia Pogoń Szczecin 0 - 4 więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz - Pogoń Tczew 1 - 0 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 7 - 2 więcej
piła nożna Ekstraklasa fustalu
MOKS Słoneczny Stok Białystok - Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 1 - 6 więcej
Pogoń '04 Szczecin - Piast Gliwice 0 - 3 więcej
AZS UG Gdańsk - Gatta Zduńska Wola 4 - 5 więcej
FC Toruń - AZS UŚ Katowice 3 - 2 więcej
piła nożna II liga PLO
Sokół St. Dąbrowa - Intermarche-Rega Trzebiatów 5 - 1 więcej
Ikar Krosino - Darłovia Darłowo 2 - 1 więcej
STLA Kacper-Sport Szczecinek - Mechanik Bobolice 7 - 0 więcej
Lech Czaplinek - Wybrzeże Rewalskie Rewal 5 - 0 więcej
Oldboje Wyszewo - Bizon Cerkwica 4 - 1 więcej
Maxtrans-Sokół Karlino - TKKF Strażak Koszalin 1 - 3 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Azoty Puławy - Pogoń Szczecin 30 - 23 więcej
Chrobry Głogów - Górnik Zabrze 22 - 26 więcej
Stal Mielec - Arka Gdynia 40 - 32 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
UKS PCM Kościerzyna - Start Elbląg 23 - 28 więcej
Korona Handball Kielce - Ruch Chorzów 31 - 22 więcej
KPR Kobierzyce - Zagłębie Lubin 26 - 23 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
Gwardia Koszalin - Warmia Olsztyn 36 - 30 więcej
Jurand Ciechanów - MKS Mazur Sierpc 28 - 34 więcej
Sokół Kościerzyna - Sambor Tczew 30 - 22 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
AZS UMK Toruń - Szczypiorniak Gniezno 28 - 33 więcej
KPR Gryfino - Jeziorak Iława 24 - 21 więcej
SMS II Gdańsk - AZS UKW Bydgoszcz 40 - 27 więcej
MKS Grudziądz - MLKS Borowiak Czersk 35 - 28 więcej
MKS Brodnica - Tytani Wejherowo 30 - 39 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
Impel Wrocław - ŁKS Łódź 2 - 3 więcej
Budowlani Łódź - DevelopRes Rzeszów 3 - 2 więcej
siatkówka Plus Liga
Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk 3 - 0 więcej
Cuprum Lubin - Skra Bełchatów 0 - 3 więcej
AZS Olsztyn - Chemik Bydgoszcz 3 - 0 więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr.1
Stal Grudziądz - AZS Zielona Góra 2 - 3 więcej
Trójka Nakło - Trefl Lębork 2 - 3 więcej
OPP-Powiat Kołobrzeski - Orzeł Międzyrzecz 1 - 3 więcej
siatkówka II liga kobiet gr.1
SKF KS Poznań - Pałac II Bydgoszcz 0 - 3 więcej
Akademia Piłki Siatkowej Rumia - UKS ZSMS Poznań 1 - 3 więcej
Truso Elbląg - UKŻPS Kościan 0 - 3 więcej
SMS Police - Spójnia Stargard 3 - 1 więcej
Energetyk II Poznań - Orzeł Malbork 3 - 0 więcej
siatkówka III liga mężczyzn
10-11   SMS II Police - OPP-Powiat Kołobrzeski II więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni listopad 2018 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
dzisiejsze newsy
piłka nożna/Klasa Okręgowa: 1
 
top komentarze
newsy:
5 » Pogoń testuje
5 » Mija kolejny tydzień pr »
3 » Pierwszy sparing biało- »
2 » 28 zawodników poleciało »
2 » Plan przygotowań Błękit »
1 » Cibicki zawodnikiem Pog »
1 » Błękitni szukają sparin »
1 » Czas start!
1 » Marcin Trojanowski odch »
1 » Błękitni Trzygłów przed »
mecze:
9 » Sparta Gryfice-Pomorzan »
4 » Polonia Płoty-Vineta Wo »
4 » Wisła Płock-Pogoń Szcze »
3 » Pogoń Szczecin-Universi »
1 » Świt Barnimie-Orzeł Bie »
1 » Pogoń Szczecin-FK Maked »
1 » King Wilki Morskie Szcz »
1 » Sokół Karlino-Sparta Wę »
1 » Gryf Dobrowo-Hajka Zegr »
1 » Kotwica Kołobrzeg-Gryf  »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 42
agent98 anna09
asior09 auto09
awatar00 Basiamaczk...
bawlan09 chudy00
Darekch197... delfin00
donatamacz... gory09
gruby00 Iwona333
jez00 Justynaaa1...
kolka09 kon00
kot00 krzysiekfl
lis00 Malin
malpa00 maly98
Moniaryba morzyckomo...
mysz00 Napadzior
ogien00 opony
piasek98 piec87
Prestigio rekin00
router rower12
sarna00 slimak56
sowa00 wielki90
Wojcieszek... Wojtaszek4...
gości: 12793
statystyki portalu
• drużyn: 2833
• imprez: 121815
• newsów: 72943
• użytkowników: 71465
• komentarzy: 1093658
• zdjęć: 790946
• relacji: 38435
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies