ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 10 listopad 2018
pokaż:
10 listopad
Narodowy Bieg Stulecia - Bieg Niepodległości - Stolec więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Basket Poznań - Śląsk Wrocław 62 - 72 więcej
AGH Kraków - SKK Siedlce 94 - 72 więcej
Księżak Łowicz - Polonia Leszno 97 - 80 więcej
Górnik Wałbrzych - GKS Tychy 73 - 65 więcej
koszykówka Energa Basket Liga
Stelmet Zielona Góra - Arka Gdynia 113 - 93 więcej
Legia Warszawa - Polski Cukier Toruń 68 - 63 więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
Domino Inowrocław - Decka Pelplin 78 - 82 więcej
Ogniwo Polbit Szczecin - Noteć Inowrocław 65 - 80 więcej
Politechnika Gdańska - Tarnovia Basket Tarnowo Podg. 107 - 70 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec 2 - 0 więcej
Lechia Gdańsk - Cracovia Kraków 1 - 0 więcej
Wisła Kraków - Zagłębie Lubin 3 - 2 więcej
piła nożna II liga
Stal Stalowa Wola - ROW 1964 Rybnik 1 - 1 więcej
Skra Częstochowa - Radomiak Radom 0 - 0 więcej
Znicz Pruszków - Resovia Rzeszów 0 - 2 więcej
Olimpia Grudziądz - Błękitni Stargard 3 - 1 więcej
GKS Bełchatów - Pogoń Siedlce 1 - 1 więcej
Ruch Chorzów - Siarka Tarnobrzeg 2 - 0 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Pogoń II Szczecin - Wierzyca Pelplin 5 - 0 więcej
Sokół Kleczew - Bałtyk Gdynia 2 - 0 więcej
Chemik Bydgoszcz - Górnik Konin 1 - 3 więcej
Polonia Środa Wlkp. - Wda Świecie 2 - 1 więcej
KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Radunia Stężyca 3 - 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
MKP Szczecinek - Ina Goleniów 0 - 1 więcej
GKS Leśnik Manowo - Rasel Dygowo 2 - 0 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Morzycko Moryń 3 - 1 więcej
Sokół Karlino - Hutnik Szczecin 2 - 3 więcej
Gryf Polanów - Orzeł Wałcz 3 - 1 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Vineta Wolin 3 - 2 więcej
Sparta Węgorzyno - Chemik Police 2 - 2 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Pogoń Połczyn Zdrój 1 - 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Szczecińska
Stal Szczecin - Jeziorak Szczecin 3 - 0 więcej
Światowid 63 Łobez - Mierzynianka Mierzyn 2 - 1 więcej
Ogniwo Babinek - Gavia Choszczno 4 - 1 więcej
Zorza Dobrzany - Iskierka Szczecin 0 - 4 więcej
Flota Świnoujście - Dąb Dębno 6 - 2 więcej
Osadnik Myślibórz - Sokół Pyrzyce 1 - 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa Koszalińska
Kotwica II Kołobrzeg - Spójnia Świdwin 10 - 0 więcej
Darłovia Darłowo - Iskra Białogard 3 - 1 więcej
Astra Ustronie Morskie - Sława Sławno 2 - 3 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Jedność-Ikar Krosino 1 - 1 więcej
Wieża Postomino - Saturn Mielno 7 - 1 więcej
Korona Człopa - Wiekowianka Wiekowo 1 - 1 więcej
Olimp Złocieniec - Calisia Kalisz Pomorski 2 - 1 więcej
Mechanik Bobolice - Lech Czaplinek 0 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płn
Jantar Dziwnów - Masovia Maszewo 4 - 0 więcej
Mewa Resko - Wicher Brojce 1 - 2 więcej
Arkonia Szczecin - Dąb Dębice 6 - 1 więcej
Orzeł Łoźnica - KP Przecław 4 - 0 więcej
Fala Międzyzdroje - Ehrle Dobra Szczecińska 3 - 2 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Błękitni Trzygłów 1 - 1 więcej
Polonia Płoty - OKS Center MD Goleniów 2 - 2 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. płd
Ina Ińsko - Stal Lipiany 1 - 7 więcej
Klon Krzęcin - Drawa Drawno 2 - 4 więcej
SCRS Barlinek - Świt Barnimie 6 - 0 więcej
Orkan Suchań - Błękit Pniewo 5 - 1 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płn
Pomorzanin Sławoborze - Arkadia Malechowo 3 - 0 więcej
Bajgiel Będzino - Zefir Wyszewo 1 - 1 więcej
Płomień Myślino - Resko Karcino 5 - 1 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. płd
Mirstal Mirosławiec - Hubertus Biały Bór 2 - 4 więcej
Orzeł Łubowo - Redłovia Redło 1 - 3 więcej
Wiarus Żółtnica - Santos Kłębowiec 8 - 3 więcej
Pionier 95 Borne Sulinowo - Drzewiarz Świerczyna 0 - 2 więcej
Grom Szwecja - Głaz Tychowo 0 - 3 więcej
Mechanik Turowo - Zawisza Grzmiąca 1 - 0 więcej
Sokół Suliszewo - Sad Chwiram 1 - 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
Orzeł Prusinowo - Korona Stuchowo 2 - 4 więcej
Sowianka Sowno - Radowia Radowo Małe 1 - 3 więcej
Zalew Stepnica - Znicz Wysoka Kamieńska 2 - 0 więcej
Bałtyk Gostyń - Prawobrzeże Świnoujście 0 - 6 więcej
Sarmata Dobra - Pionier Żarnowo 2 - 2 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
Zorza Tychowo - Orkan Dalewo 2 - 5 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
Wołczkowo-Bezrzecze - Zryw Kołbaskowo 1 - 1 więcej
Zootechnik Kołbacz - Hanza Goleniów 1 - 2 więcej
Znicz Niedźwiedź - Odrzanka Radziszewo 1 - 4 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Aquila Szczecin 1 - 2 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
Mieszko Mieszkowice - Rurzyca Nawodna 2 - 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 5
Remor Recz - Ina Nadarzyn 2 - 1 więcej
Orzeł Bierzwnik - Iskra Lutówko 6 - 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 6
Pomorzanin Cychry - Mechanik Warnice 0 - 1 więcej
piła nożna WLJ Starszych
SALOS Szczecin - Gwardia Koszalin 2 - 1 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Koszalin 1 - 11 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19
GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 1 - 2 więcej
Elana Toruń - Motor Lublin 0 - 0 więcej
Korona Kielce - Legia Warszawa 1 - 0 więcej
Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin 3 - 3 więcej
Zagłębie Lubin - Lech Poznań 2 - 1 więcej
piła nożna CLJ Młodszych U17 gr. B - jesień
Warta Poznań - Pogoń Szczecin 0 - 0 więcej
Błękitni Wronki - Arka Gdynia 2 - 2 więcej
piła nożna CLJ Trampkarzy U15 gr. B - jesień
Lech Poznań - Arka Gdynia 2 - 1 więcej
Wda Świecie - Lechia Gdańsk 0 - 5 więcej
Akademia Pogoń Szczecin - Warta Poznań 2 - 1 więcej
piła nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz
Unia Dolice - Światowid 63 Łobez 1 - 2 więcej
piła nożna WLJ Młodszych
Gavia Choszczno - AP Kotwica Kołobrzeg 1 - 3 więcej
Energetyk Gryfino - Barlinecka Akademia Futbolu 0 - 1 więcej
Prawobrzeże Szczecin - Akademia Pogoń Szczecin 0 - 4 więcej
piła nożna II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska
Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz - Pogoń Tczew 1 - 0 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 7 - 2 więcej
piła nożna Ekstraklasa fustalu
MOKS Słoneczny Stok Białystok - Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 1 - 6 więcej
Pogoń '04 Szczecin - Piast Gliwice 0 - 3 więcej
AZS UG Gdańsk - Gatta Zduńska Wola 4 - 5 więcej
FC Toruń - AZS UŚ Katowice 3 - 2 więcej
piła nożna II liga PLO
Sokół St. Dąbrowa - Intermarche-Rega Trzebiatów 5 - 1 więcej
Ikar Krosino - Darłovia Darłowo 2 - 1 więcej
STLA Kacper-Sport Szczecinek - Mechanik Bobolice 7 - 0 więcej
Lech Czaplinek - Wybrzeże Rewalskie Rewal 5 - 0 więcej
Oldboje Wyszewo - Bizon Cerkwica 4 - 1 więcej
Maxtrans-Sokół Karlino - TKKF Strażak Koszalin 1 - 3 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Azoty Puławy - Pogoń Szczecin 30 - 23 więcej
Chrobry Głogów - Górnik Zabrze 22 - 26 więcej
Stal Mielec - Arka Gdynia 40 - 32 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
UKS PCM Kościerzyna - Start Elbląg 23 - 28 więcej
Korona Handball Kielce - Ruch Chorzów 31 - 22 więcej
KPR Kobierzyce - Zagłębie Lubin 26 - 23 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
Gwardia Koszalin - Warmia Olsztyn 36 - 30 więcej
Jurand Ciechanów - MKS Mazur Sierpc 28 - 34 więcej
Sokół Kościerzyna - Sambor Tczew 30 - 22 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
AZS UMK Toruń - Szczypiorniak Gniezno 28 - 33 więcej
KPR Gryfino - Jeziorak Iława 24 - 21 więcej
SMS II Gdańsk - AZS UKW Bydgoszcz 40 - 27 więcej
MKS Grudziądz - MLKS Borowiak Czersk 35 - 28 więcej
MKS Brodnica - Tytani Wejherowo 30 - 39 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
Impel Wrocław - ŁKS Łódź 2 - 3 więcej
Budowlani Łódź - DevelopRes Rzeszów 3 - 2 więcej
siatkówka Plus Liga
Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk 3 - 0 więcej
Cuprum Lubin - Skra Bełchatów 0 - 3 więcej
AZS Olsztyn - Chemik Bydgoszcz 3 - 0 więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr.1
Stal Grudziądz - AZS Zielona Góra 2 - 3 więcej
Trójka Nakło - Trefl Lębork 2 - 3 więcej
OPP-Powiat Kołobrzeski - Orzeł Międzyrzecz 1 - 3 więcej
siatkówka II liga kobiet gr.1
SKF KS Poznań - Pałac II Bydgoszcz 0 - 3 więcej
Akademia Piłki Siatkowej Rumia - UKS ZSMS Poznań 1 - 3 więcej
Truso Elbląg - UKŻPS Kościan 0 - 3 więcej
SMS Police - Spójnia Stargard 3 - 1 więcej
Energetyk II Poznań - Orzeł Malbork 3 - 0 więcej
siatkówka III liga mężczyzn
10-11   SMS II Police - OPP-Powiat Kołobrzeski II więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni listopad 2018 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
dzisiejsze newsy
inne/inne sporty: 1
 
top komentarze
newsy:
3 » Gorycz połączona z nadz »
1 » III liga: Podsumowanie  »
1 » Podsumowanie rundy jesi »
1 » Kartkowicze Klasy A Gr. »
mecze:
18 » SCRS Barlinek-Hutnik Sz »
9 » Iskra Golczewo-Vineta W »
9 » Pomorzanin Nowogard-Gry »
7 » Ikar Krosino-Sokół Karl »
7 » Błękitni Stargard-Widze »
7 » Energetyk Gryfino-Polon »
7 » Spójnia Świdwin-GKS Leś »
6 » Arka Gdynia-Pogoń Szcze »
5 » Pomorzanin Sławoborze-O »
5 » Pogoń Szczecin-Piast Gl »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 591
statystyki portalu
• drużyn: 2829
• imprez: 121661
• newsów: 72774
• użytkowników: 70470
• komentarzy: 1093398
• zdjęć: 790090
• relacji: 38378
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies